Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1955


http://www.abdulkadirozcan.com.tr


Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
 

1955 yıllarında ticari hayatına başlayan Abdulkadir Özcan, 1970 yılında Abdulkadir Özcan AŞ.’yi kurmuştur. Lastiğin hurdasını satarak işe başlayan Abdulkadir Özcan lastiğin yeterli olmadığı o dönemlerde yapılan basit işlemlerle diş açılarak ve kaplatılarak lastiğin yeniden satışını sağlayan firmalara lastik tedarik etmiştir.

1970 yılında lastiğin hurda satışı bırakılarak artan gereksinim doğrultusunda yeni lastik satışına başlanmıştır.

1971 yıllarında Koç’un ürettiği Uniroyal bayiliği alınmıştır. Artan talebi karşılamak amacıyla aynı dönemde 1975 yılında Lassa bayiliği de alınmıştır. Normal şartlarda iki markanın bayiliğinin bir firmaya verilmeyeceği dönemlerde Abdulkadir Özcan iki markayı da bünyesine katarak sektörde hızlı ve emin adımlarla yer almaya devam etmiştir.

1986 yıllarında artık şubeleşme başlamıştır ve ilk şube Mersin’de kurulmuştur.

1990’lı yıllarda ithalatla tanışılmış ve dünyanın ileri gelen markalarını ülkemize getirilmesini sağlayarak; bu ülkelerin tek temsilcisi olarak sektörde yer almaya başlamıştır.

Abdulkadir Özcan AŞ., Maxxis, Toyo, Falken, Dunlop, Sumitomo, Cooper Tires, Starfire Tires, Aeolus, Ohtsu Tires ve Apollo markalarını Türkiye’ye taşıyarak bu markaların ülkemizdeki tek temsilcisi olmuştur.

1993 yılında ise İstanbul Yolu’nda 3500 m2 kapalı alanda tüm lastiklerin soğuk kaplamasını yapmaya başlayan şirket; 1995’te Türkiye’de ilk defa iş makinelerinin lastiklerine soğuk kaplama uygulamasına geçmiştir. 2012 yılından itibaren CONTRA markası ile kendi sırt kaplamasını uygulamaya başlamıştır.

Abdulkadir Özcan Türkiye’de jant satışını da başarılı bir işletmecilik anlayışıyla geliştirmiş, Türkiye’de birinci kalite üretim yapan CMS, DJ, KORMETAL, CARRE gibi firmalarla birlikte ithal jant gurubunda POWCAN, SLK, MEGATİM, MEGATORK markalarının binek, otobüs, kamyon, tubeless jantlarının da toptan ve perakende satışını gerçekleştirmektedir.

2005 Nisan ayında Türkiye’nin 1976 yılında kurulmuş tek yerli sermayeli lastik firması olan Petlas alınmıştır. Perakendeci ve toptancı kimliğinde olan Abdulkadir Özcan AŞ. sektörde sanayici kimliğini de katarak; bugün dünyanın 90’den fazla ülkesinde ülkemizi temsil etmektedir.

2012 yılında Türkiye’nin yüzde yüz yerli sermayeye sahip, ilk ve tek lastik üreticisi AKO AŞ’nin Japon Sumitomo Rubber Industries ile imzalamış olduğu ortaklık anlaşması çerçevesinde, 516 milyon dolarlık yatırım hacmine ve her iki ülke için büyük öneme sahip olan fabrikada, Falken ve Dunlop markalarının günlük 30.000 adet lastik üretiminin yapılması ve 2000 kişinin istihdam edilmesi planlanıyor.

2013 yılında Abdülkadir Özcan A.Ş.,  AKO Jant fabrikasını kurmuştur. 23.500 m² kapalı, toplam 120.000 m² alan üzerinde kurulu fabrika sahasında sıvama tekniği ile Hafif Ticari araçlar, Otobüs Kamyon grubundaki araçlar ve Zirai araçlar için jant üretimi yapılmaktadır. AKO Jant dünya pazarında ticari, zirai, endüstriyel araç üreticileri ve liman ekipmanları üreticilerinin tercihleri arasındadır.

Abdulkadir Özcan A.Ş. 2014’de yurtdışında yaptırdığı ve 2015 yılında üretimine başlayacağı AKO Akü ve Turbobtr ürünleri ile akü piyasasına hızlı bir giriş yapmış sektörde yerini almıştır.

Türkiye’nin 9 bölgesinde bulunan şube ve  dağıtım depoları, 50’ye yakın home ofis, 200’ü aşkın satış personeli ile hizmet vermektedir. AKO AŞ. kendi filosuyla ülkemizin en uzak noktalarına kadar ulaşabilen güçlü lojistik ağı sayesinde satış ve pazarlamasını başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Abdulkadir Özcan A.Ş kurulduğu günden bu yana sürekli gelişimi ilke edinmiş; 2000’e yakın profesyonel uzman kadrosuyla sektör deneyimleri, bilgi birikimini yeni teknolojiler ve yatırımlarla birleştirerek hızla büyümeye devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv,Oto Lastiği,Oto Yedek Parça ve Yan Sanayi,Tamir, Bakım, Servis ve Ekipmanları

Firma web sitesi: www.abdulkadirozcan.com.trAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 20
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Şefi Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği ŞefiAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Türkiye’nin en büyük 101. sanayi kuruluşu, 68. ihracatçısı, sürekli gelişmeyi hedef edinmiş, sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın Kırşehir’ de bulunan fabrikasında, görevlendirilmek üzere ‘’Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Şefi’’ alınacaktır.  GENEL NİTELİKLERÜniversitelerin, “Çevre Mühendisliği’’ bölümünden mezun, Çalışma Bakanlığınca verilen “A, B” sınıfı İş Güvenliği Uzmanlık belgesine sahip,“Çevre Görevlisi” belgesi bulunan, Çevre mevzuatı ve atık yönetimi ile ilgili tüm bilgilere hakim, İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatını uygulayabilecek, Risk değerlendirilmesi, kontrol, ölçüm ve araştırmalarını yapabilecek, Yangınla Mücadele ve Acil Durum Planı oluşturabilecek, Çalışanlara İSG ve Çevre eğitimleri verebilecek, OHSAS 18001, ISO 14000, ISO 9001, ISO 10002 standartlarını bilen, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Disiplinli, uyumlu, çözüm ve sonuç odaklı, Tercihen İngilizce bilen,  B sınıfı sürücü belgeli, aktif araç kullanabilen, Kırşehir’ de ikamet edebilecek, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış  Adaylar değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Tır Şoförü Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Tır ŞoförüAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Türkiye’nin en büyük 101. sanayi kuruluşu, 68. ihracatçısı, sürekli gelişmeyi hedef edinmiş, sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın Kırşehir’ de bulunan fabrikasına, aşağıdaki niteliklere sahip“Tır Şoförü” alınacaktır.Tercihen Lojistik ve dağıtım Sektöründe Tecrübeli Tercihen lise mezunu Otomotik vites agır vasıta kullanmış olan Src 3- yada SRC 4 ve Psikoteknik belgeleri olan “D” sınıfı veya 1997 yılı 4.ay öncesi “E “ sınıfı ehliyet sahibi olmak Dijital takograf uyumlu ehliyet sahibi olmak Askerliğini yapmış olmak Kırşehir ve çevre illerde ikamet eden Sabıka kaydı olmayan Adaylar değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Makina Mühendisi Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Makina MühendisiAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Türkiye’nin en büyük 101. sanayi kuruluşu, 68. ihracatçısı, sürekli gelişmeyi hedef edinmiş, sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın Kırşehir’ de bulunan fabrikasına, Bakım ve proje faaliyetlerini yönetebilecek aşağıdaki niteliklere sahip Makine Mühendisleri” alınacaktır.Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Mesleğinde en az 3 yıllık tecrübeye sahip, Makina bakımı konusunda deneyimli Mesleği ile ilgili çizim programlarını iyi derecede kullanabilen, Bakım ve TPM uygulamalarına hakim, Makine montaj ve devreye alma faaliyetlerini yürütebilecek, İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı çalışan, Sorumluluk sahibi, araştırmacı, iletişim yeteneği güçlü, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), Kırşehir’de ikamet edebilecek, Adaylar değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kimyager Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
KimyagerAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Türkiye’nin en büyük 101. sanayi kuruluşu, 68. ihracatçısı, sürekli gelişmeyi hedef edinmiş, sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın Kırşehir'de bulunan fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Kimyager" alınacaktır. Üniversitelerin, Fen Edebiyat Fakültesi "Kimya" bölümlerinden mezun,Tercihen yüksek lisans veya doktora yapmış, İyi derecede İngilizce bilen, Disiplinli, uyumlu, takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Kırşehir' de ikamet eden veya edebilecek, Askerlikle ilişiği olmayan,  Üretim Müdürlüğüne bağlı bölümlerde görevlendirilmek üzere adaylar değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Uzmanı Ankara Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Yazılım UzmanıAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamız ve bağlı kuruluşlarında görevlendirilmek üzere, Ankara’da bulunan Bilgi Teknolojileri Koordinatörlüğü’ne bağlı olarak çalışabilecek aşağıdaki niteliklere sahip “Yazılım Uzmanı” alınacaktır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yazılım konusunda en az 3 yıl deneyimli, C#, Web Form, MVC, WebApi, Javascript, HTML, HTML5, Jquery yazılım dillerini bilen,Oracle, MS-SQL, PL/SQL, SQL veri tabanı tasarım ve sorgulama tecrübesine sahip,Source Control (Git, SVN) tecrübeli, Reporting (Crystal Reports vb.) raporlama deneyimi olan, OOP, ORM, Design Pattern hakkında bilgi sahibi, Literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilen, Projelerin analiz, tasarım, geliştirme, eğitim, destek, doküman hazırlama gibi farklı aşamalarında görev alabilecek,Yeni teknolojileri öğrenmeye açık, kendini sürekli güncel tutabilen, Ekip çalışmasına yatkın, B sınıfı ehliyeti bulunan, seyahat engeli bulunmayan, Askerlikle ilişiği bulunmayan (erkek adaylar için), Ankara’da ikamet eden veya edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ar-Ge Makine Mühendisi Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Ar-Ge Makine MühendisiAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Türkiye’nin en büyük 101. sanayi kuruluşu, 68. ihracatçısı, sürekli gelişmeyi hedef edinmiş, sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın Kırşehir"de bulunan fabrikasına aşağıdaki niteliklere sahip “Ar-Ge Makine Mühendisi”alınacaktır. Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinin Makina Mühendisliği bölümünden mezun,Tercihen yüksek lisans veya doktora yapmış CAD/ CAM programlarını iyi derecede kullanabilen, FEA alanında deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Genel bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Güçlü iletişim becerilerine sahip, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kırşehir'de ikamet eden veya edebilecek, Not: İngilizce dil bilgisi (okuma-yazma-konuşma) iyi derecede olmayan adaylar kesinlikle değerlendirilmeyecektir,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tır Şoförü Ankara, Çankırı... Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Tır ŞoförüAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Firmamızın Çankırı Tüney Mevkiinde bulunan Akü Fabrikası'na "Tır Şoförleri" alınacaktır.'D' sınıfı sürücü belgesine sahip, Tır kullanımı deneyimi olan, SRC 3-4 ve 5 belgeleri bulunan, Uzun yol tecrübesi bulunan, Ankara, Kırıkkale veya Çankırı'da ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış,  Adaylar değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Müdürü Ankara, Antalya... Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Güvence MüdürüAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Türk lastik sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamıza aşağıdaki niteliklere sahip “Kalite Güvence Müdürü” alınacaktır.Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinin Mühendislik bölümünlerinden mezun,Tercihen yüksek lisans veya doktora yapmış, Üretim tesislerinde Kalite Güvence konusunda asgari 10 yıllık tecrübe sahibi (Tercihen otomotiv sektörü tecrübeli),Tercihen devlet destekli markalaşma (TURQUALITY) süreci deneyimli,ISO 9001, IATF 16949 ve ISO 14001 ISO 27001 Kalite Sistemlerinin yönetilmesi konusunda tecrübeli,APQP - FMEA - SPC - MSA - PPAP konularında deneyimli ve uygulama seviyesinde bilgi sahibi,İyi derecede İngilizce bilen, Genel bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilen,Değişime ve gelişime açık, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Analitik düşünebilen, Üstün derecede liderlik vasfına sahip, Ekip yönetebilecek, ekip ile beraber çalışmaya yatkın,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Ankara, Çankırı Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Güvenlik GörevlisiAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Türk lastik sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın Ankara-Söğütözü'nde bulunan işyerine  ve Çankırı'da bulunan fabrika inşaatına aşağıdaki niteliklere sahip “Güvenlik Görevlileri” alınacaktır. Tercihen lise mezunu, 5188 Sayılı kanuna göre güvenlik görevlisi olarak çalışmasına herhangi bir engeli olmayan,Silahlı veya silahsız  Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, 45 yaşını aşmamış, Disiplinli, saygılı, uyumlu, Adayların başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma Uzmanı - Uzman Yrd. Ankara Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Satın Alma Uzmanı - Uzman Yrd.Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Türk lastik sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın Ankara’da bulunan Genel Müdürlüğü’ne aşağıdaki niteliklerde “Satınalma Uzmanı - Uzman Yrd.” arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren lisans programlarından mezun,İnşaat, sanayi ve idari satın alım konularında en az  3 yıllık tecrübeye sahip, Satın alma, etkin pazarlık ve tedarikçi yönetimi konularında tecrübeli,İhtiyaçları iyi analiz ederek alternatif çözümler üretebilen,Zamanı verimli kullanan, sonuç odaklı,Analitik düşünüp hızlı ve doğru karar verebilecek yetkinliğe sahip,MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli bulunmayan,Ankara’da ikamet eden veya edebilecek,Satınalma Uzmanı - Uzman Yrd. aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hiyap Operatörü Ankara, Çankırı Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Hiyap OperatörüAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Türk lastik sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın Çankırı’da bulunan lastik ve akü fabrikası inşaatına, aşağıdaki niteliklere sahip “Hiyap Operatörü” alınacaktır.  Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Hiyap İş Makinesi Operatörlük Sertifikası olan, G sınıfı ehliyeti olan, Askerliğini yapmış,   Adaylar değerlendirilecektir.Not: Şantiyemizde konaklama sağlanacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Müdürü Ankara, Çankırı Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Bakım Onarım MüdürüAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayinin lider kuruluşlarından olan firmamızın, ileri teknoloji ve yüksek seviye otomasyon ile Çankırı’da faaliyet gösteren İzabe (Geri Kazanım) Tesisine  "Bakım Onarım Müdürü" aranmaktadır. Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Fabrika ve üretim tesislerinde en az 5 yılı yönetici olmak üzere toplamda 10 yıllık bakım/onarım tecrübesi bulunan,Bilgisayar programlarını çok iyi kullanabilen (iyi derecede raporlama bilgisi olan),Disiplinli, uyumlu, takım çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık,İletişim ve sunum becerisi yüksek, insan ilişkileri kuvvetli,Çok yönlü, katılımcı, global bakış açısına sahip,Kendisini ve çevresini sürekli geliştiren,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış,  Adayların başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sevkiyat Şoförü İstanbul(Avr.), ... Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Depo Sevkiyat ŞoförüAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Türk lastik sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan Şube Müdürlüklerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "Depo Sevkiyat Şoförleri" aranmaktadır. Tercihen depoculukla ilgili benzer görevler konusunda deneyime sahip,Sevkiyat, yükleme/indirme operasyonlarında aktif olarak görev alabilecek,Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi,E sınıfı ehliyeti ve SRC belgeleri bulunan,İstanbul Avrupa Şubemiz için Kağıthane, Eyüp, Fatih, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Esenler ve çevresinde; Anadolu Şubemiz için Ümraniye, Ataşehir, Sultanbeyli, Kadıköy, Kartal, Maltepe ve çevresinde ikamet eden,Askerliğini tamamlamış, Erkek adayların başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Ankara, Çankırı... Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Üretim MühendisiAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayinin lider kuruluşlarından olan firmamızın, ileri teknoloji ve yüksek seviye otomasyon ile Çankırı’da faaliyet gösteren  Akü Fabrikasına  "Akü Üretim Mühendisleri" aranmaktadır.Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Kimya Mühendisliği vb. mühendislik bölümlerinden mezun,Fabrika ve üretim tesislerinde en az 2 yıl tecrübesi bulunan, Bilgisayar programlarını çok iyi kullanabilen (iyi derecede raporlama bilgisi olan),Disiplinli, uyumlu, takım çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, İletişim ve sunum becerisi yüksek, insan ilişkileri kuvvetli, Çok yönlü, katılımcı, global bakış açısına sahip, Kendisini ve çevresini sürekli geliştiren, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış,  Adayların başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler ve Güvenlik Şefi Ankara Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
İdari İşler ve Güvenlik ŞefiAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Türk lastik sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın Ankara’da bulunan Genel Müdürlüğü’ne aşağıdaki niteliklere sahip “İdari İşler ve Güvenlik Şefi” alınacaktır. Tercihen üniversite mezunu, Temizlik, güvenlik, yemek, araç, bina yönetimi gibi idari işler konularında deneyim ve birikim sahibi,Güvenlik konusunda 5188 sayılı Kanuna hakim, Kurumlarla olan resmi yazışmalar ve işlemleri yürütebilecek, Büyük ölçekli firmalarda idari işler ve güvenlik konularında tecrübe edinmiş,Silahlı veya silahsız  Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan, İletişim yönü güçlü, İşbirliği ve takım çalışmasına yatkın, Disiplin ve güvenlik kurallarına önem veren, Ankara’da ikamet eden, Adaylar değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Alışveriş Merkezi Kiralama Yöneticisi Ankara Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Alışveriş Merkezi Kiralama YöneticisiAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Ankara-İstanbul yolu üzerindeki Park Vera Alışveriş Merkezimizde bulunan mağazalarımızın sektörel kiralama sürecini yönetecek“Kiralama Yöneticisi” aranmaktadır. Tercihen üniversite mezunu AVM kiralama operasyon yönetiminde en az 5 yıllık deneyime sahip, Sözleşme, denetleme ve değerlendirme süreçlerine hakim, MS Office programlarını iyi derecede bilen, analiz ve raporlama yapabilecek, Yatırımcı ilişkilerini geliştirebilecek, Tercihen mobilya, beyaz eşya, çeyiz vb. sektörleri iyi bilen ve piyasayı yakından takip eden,Güçlü iletişim becerilerine sahip, insan ilişkilerinde başarılı, Müşteri odaklı, problem çözme yetkinliğine sahip, Prezentabl, ikna kabiliyeti yüksek, müzakere yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden,  Adayların başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim İşçisi Ankara Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Üretim İşçisiAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Firmamızın Başkent Organize Sanayi Bölgesi Ankara Malıköy’de bulunan ve “Jant Üretimi” yapan fabrikamıza, aşağıda belirtilen niteliklerde 'Üretim İşçisi' alınacaktır. En az ilkokul mezunu, Disiplinli, uyumlu, takım çalışmasına yatkın, Askerliğini yapmış, Ankara’ nın Polatlı, Temelli, Sincan, Etimesgut ve çevresinde ikamet eden veya edebilecek,Üretim işçisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kamp Amiri Ankara, Çankırı Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Kamp AmiriAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Türk lastik sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın, Çankırı’da bulunan fabrika inşaatı şantiyesine aşağıdaki niteliklere sahip “Kamp Amiri” alınacaktır. Tercihen üniversite mezunu, Şantiyelerde Kamp Amirliği konusunda en az 5 yılı yönetici olmak üzere toplamda 10 yıl deneyimli,Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil ve iletişim yeteneği yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu, disiplinli, Kendisine bağlı personelin yönetimi konusunda tecrübeli, Askerliğini yapmış,   Adaylar değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı - Uzman Yrd. Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Satınalma Uzmanı - Uzman Yrd.Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Türkiye’nin en büyük 101. sanayi kuruluşu, 68. ihracatçısı, sürekli gelişmeyi hedef edinmiş, sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın Kırşehir’ de bulunan fabrikasına, Bakım ve proje faaliyetlerini yönetebilecek aşağıdaki niteliklere sahip Satınalma Uzmanı veya Uzman Yardımcısı alınacaktır.Üniversitelerin İşletme, Uluslararası Ticaret, Endüstri veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen uluslararası satınalma süreçlerine ve gümrük mevzuatına hakim,Genel bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilen, sunum hazırlama ve raporlama tekniklerine iyi derecede hakim,Tercihen ERP bilgisine sahip,Hızlı ve doğru karar verebilme yeteneğine, bununla ilgili teknik ve rakamsal verileri kullanabilme niteliğine sahip,Özgüveni yüksek, güvenilir ve ikna kabiliyeti çok gelişmiş, organizasyon ve planlama yönü güçlü,Yurtiçi/Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Kırşehir'de ikamet eden veya edebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın,Adaylar değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Akü Üretim İşçisi Ankara, Çankırı... Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Akü Üretim İşçisiAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayinin lider kuruluşlarından olan firmamızın, ileri teknoloji ve yüksek seviye otomasyon ile Çankırı’da faaliyet gösteren Akü Fabrikamızda, ihtiyaca göre üretim, bakım, izabe, plastik enjeksiyon ve kalite birimlerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde “Üretim Personeli” alınacaktır. Tercihen MYO, Meslek Lisesi veya Teknik Lise mezunu, Tercihen 3 yıl ve üzeri fabrika deneyimi bulunan, Ankara'nın Çubuk-Pursaklar-Akyurt-Kalecik ilçelerinde, Çankırı veya Kırıkkale'de ikamet eden,Askerlik hizmetini tamamlamış, NOT: Ankara'nın Çubuk, Pursaklar, Akyurt ve Kalecik ilçelerinden, Çankırı-Merkez'den ve Kırıkkale'den servis imkanı bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı