Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1955


http://www.abdulkadirozcan.com.tr


Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
 

1955 yıllarında ticari hayatına başlayan Abdulkadir Özcan, 1970 yılında Abdulkadir Özcan AŞ.’yi kurmuştur. Lastiğin hurdasını satarak işe başlayan Abdulkadir Özcan lastiğin yeterli olmadığı o dönemlerde yapılan basit işlemlerle diş açılarak ve kaplatılarak lastiğin yeniden satışını sağlayan firmalara lastik tedarik etmiştir.

1970 yılında lastiğin hurda satışı bırakılarak artan gereksinim doğrultusunda yeni lastik satışına başlanmıştır.

1971 yıllarında Koç’un ürettiği Uniroyal bayiliği alınmıştır. Artan talebi karşılamak amacıyla aynı dönemde 1975 yılında Lassa bayiliği de alınmıştır. Normal şartlarda iki markanın bayiliğinin bir firmaya verilmeyeceği dönemlerde Abdulkadir Özcan iki markayı da bünyesine katarak sektörde hızlı ve emin adımlarla yer almaya devam etmiştir.

1986 yıllarında artık şubeleşme başlamıştır ve ilk şube Mersin’de kurulmuştur.

1990’lı yıllarda ithalatla tanışılmış ve dünyanın ileri gelen markalarını ülkemize getirilmesini sağlayarak; bu ülkelerin tek temsilcisi olarak sektörde yer almaya başlamıştır.

Abdulkadir Özcan AŞ., Maxxis, Toyo, Falken, Dunlop, Sumitomo, Cooper Tires, Starfire Tires, Aeolus, Ohtsu Tires ve Apollo markalarını Türkiye’ye taşıyarak bu markaların ülkemizdeki tek temsilcisi olmuştur.

1993 yılında ise İstanbul Yolu’nda 3500 m2 kapalı alanda tüm lastiklerin soğuk kaplamasını yapmaya başlayan şirket; 1995’te Türkiye’de ilk defa iş makinelerinin lastiklerine soğuk kaplama uygulamasına geçmiştir. 2012 yılından itibaren CONTRA markası ile kendi sırt kaplamasını uygulamaya başlamıştır.

Abdulkadir Özcan Türkiye’de jant satışını da başarılı bir işletmecilik anlayışıyla geliştirmiş, Türkiye’de birinci kalite üretim yapan CMS, DJ, KORMETAL, CARRE gibi firmalarla birlikte ithal jant gurubunda POWCAN, SLK, MEGATİM, MEGATORK markalarının binek, otobüs, kamyon, tubeless jantlarının da toptan ve perakende satışını gerçekleştirmektedir.

2005 Nisan ayında Türkiye’nin 1976 yılında kurulmuş tek yerli sermayeli lastik firması olan Petlas alınmıştır. Perakendeci ve toptancı kimliğinde olan Abdulkadir Özcan AŞ. sektörde sanayici kimliğini de katarak; bugün dünyanın 90’den fazla ülkesinde ülkemizi temsil etmektedir.

2012 yılında Türkiye’nin yüzde yüz yerli sermayeye sahip, ilk ve tek lastik üreticisi AKO AŞ’nin Japon Sumitomo Rubber Industries ile imzalamış olduğu ortaklık anlaşması çerçevesinde, 516 milyon dolarlık yatırım hacmine ve her iki ülke için büyük öneme sahip olan fabrikada, Falken ve Dunlop markalarının günlük 30.000 adet lastik üretiminin yapılması ve 2000 kişinin istihdam edilmesi planlanıyor.

2013 yılında Abdülkadir Özcan A.Ş.,  AKO Jant fabrikasını kurmuştur. 23.500 m² kapalı, toplam 120.000 m² alan üzerinde kurulu fabrika sahasında sıvama tekniği ile Hafif Ticari araçlar, Otobüs Kamyon grubundaki araçlar ve Zirai araçlar için jant üretimi yapılmaktadır. AKO Jant dünya pazarında ticari, zirai, endüstriyel araç üreticileri ve liman ekipmanları üreticilerinin tercihleri arasındadır.

Abdulkadir Özcan A.Ş. 2014’de yurtdışında yaptırdığı ve 2015 yılında üretimine başlayacağı AKO Akü ve Turbobtr ürünleri ile akü piyasasına hızlı bir giriş yapmış sektörde yerini almıştır.

Türkiye’nin 9 bölgesinde bulunan şube ve  dağıtım depoları, 50’ye yakın home ofis, 200’ü aşkın satış personeli ile hizmet vermektedir. AKO AŞ. kendi filosuyla ülkemizin en uzak noktalarına kadar ulaşabilen güçlü lojistik ağı sayesinde satış ve pazarlamasını başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Abdulkadir Özcan A.Ş kurulduğu günden bu yana sürekli gelişimi ilke edinmiş; 2000’e yakın profesyonel uzman kadrosuyla sektör deneyimleri, bilgi birikimini yeni teknolojiler ve yatırımlarla birleştirerek hızla büyümeye devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv,Oto Lastiği,Oto Yedek Parça ve Yan Sanayi,Tamir, Bakım, Servis ve Ekipmanları

Firma web sitesi: www.abdulkadirozcan.com.trAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Görevlisi Ankara Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Güvenlik GörevlisiAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Firmamıza aşağıda belirtilen niteliklerde “Güvenlik Görevlisi” alınacaktır.Tercihen lise mezunu, 5188 Sayılı kanuna göre güvenlik görevlisi olarak çalışmasına herhangi bir engeli olmayan,Silahlı veya silahsız  Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, 45 yaşını aşmamış, Disiplinli, saygılı, uyumlu, Adayların başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatırım Şefi Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Yatırım ŞefiAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Türkiye’nin en büyük 107. sanayi kuruluşu, 68. ihracatçısı, sürekli gelişmeyi hedef edinmiş, sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın Kırşehir `de bulunan fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Yatırım Şefi" alınacaktır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun (Tercihen alanında yüksek lisans yapmış),Yatırım projelerinin yönetiminde en az 10 yıl deneyimli,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen MS Project programını kullanabilen,Yatırım süreçlerinin takibi  ve fizibilite çalışmaları ile yeni devreye alınacak üretim hattı ve ekipmanlarının satınalması ve kurulumunda tecrübe sahibi,Planlama, proje yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek,Ekip çalışmalarına uyumlu ve koordinasyon becerisi yüksek,Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan,Askerlik görevini tamamlamış, Kırşehir’de ikamet eden veya edebilecek,Erkek adaylar değerlendirilecektir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstri Mühendisi Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Endüstri MühendisiAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Türkiye’nin en büyük 107. sanayi kuruluşu, 68. ihracatçısı, sürekli gelişmeyi hedef edinmiş, sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızınKırşehir’ de bulunan fabrikasına, aşağıdaki niteliklere sahip “Endüstri Mühendisi” alınacaktır. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,Üretim planlama, iş ve zaman etüdü konularında deneyimli,MRP I-II kavramlarına hakim, İş ve verimlilik analizleri tekniklerini bilen, Analitik düşünme yeteneğine, etkin iletişim becerisine sahip,İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Askerlik görevini tamamlamış, Kırşehir’de ikamet edebilecek, Adaylar değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İstatistik Uzmanı Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
İstatistik UzmanıAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Türkiye’nin en büyük 107. sanayi kuruluşu, 68. ihracatçısı, sürekli gelişmeyi hedef edinmiş, sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın Kırşehir"de bulunan fabrikasına aşağıdaki niteliklere sahip “İstatistik Uzmanı” alınacaktır. Tercihen İşletme Mühendisliği, Matematik, İstatistik bölümlerinden mezun, SPSS, SQL, Oracle, Java ERP bilgisine sahip, İstatistik, data mining veri tabanları üzerinde çalışma konusunda deneyim sahibi,Analitik ve sistematik düşünce yapısına sahip, Proje takibi , süreç  ve sistem takibi konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Planlama ve organizasyon yönü kuvvetli, İletişim kabiliyeti yüksek ve sonuç odaklı çalışan, İyi derece İngilizce bilen, Profosyonel seviyede Microsoft Office programları kullanabilen, Dikkatli ve titiz çalışabilen, En az 2 yıl iş tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Adaylar değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardımcı Ürün Sorumlusu Ankara Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Yardımcı Ürün SorumlusuAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Türkiye’nin en büyük 107. sanayi kuruluşu, 68. ihracatçısı, sürekli gelişmeyi hedef edinmiş, sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın Ankara’da bulunan Genel Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Yardımcı Ürün Sorumlusu” alınacaktır. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Mühendislik, Matematik, İstatistik vb. sayısal bölümlerinden mezun,Analitik düşünen, analiz yapmada başarılı, araştırmacı, Ürün yönetimi, planlama, talep tahmini, pazar-rakip/ürün-fiyat analizlerinde görev alacak,Tercihen lastik, otomotiv vb. sektörlerde çalışmış, MS Office excel, powerpoint vb. uygulamaları ileri derecede kullanabilen, Araştırma yapabilecek düzeyde İngilizce bilen, 35 yaşını aşmamış, Ankara’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan,  Adaylar değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tır Şoförü (Çankırı) Ankara, Çankırı Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Tır Şoförü (Çankırı)Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Firmamızın Çankırı Tüney Mevkiinde bulunan Akü Fabrikası'na "Tır Şoförleri" alınacaktır.'D' sınıfı sürücü belgesine sahip, Tır kullanımı deneyimi olan, SRC 3-4 ve 5 belgeleri bulunan, Uzun yol tecrübesi bulunan, Ankara'nın Akyurt, Kalecik ilçeleri veya Çankırı'da ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış,  Adaylar değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Bölge Yönetmeni Ankara Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
İhracat Bölge YönetmeniAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Türkiye’nin en büyük 107. Sanayi kuruluşu, 68. İhracatçısı, sürekli gelişmeyi hedef edinmiş, sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın Ankara’ da bulunan Genel Müdürlüğü'ne aşağıdaki niteliklere sahip “İhracat Bölge Yöneticisi” alınacaktır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce (ikinci bir dil olarak Arapça tercih sebebidir) konuşma ve yazma yeteneğine sahip,Dış ticaret, gümrük ve akreditif mevzuatına hakim, Yeni pazarlar oluşturabilecek uluslararası vizyona sahip, İhracat alanında en az 5 yıl çalışmış, Bilgisayar programlarını çok iyi kullanabilen, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, araştırmacı, takipçi, Ekip çalışmasına yatkın, raporlama yapabilen, iletişim yeteneği yüksek, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, B Sınıfı ehliyetli, aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Ankara’da ikamet eden veya edebilecek,  Adaylar değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgisayar - Yazılım Mühendisi Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Bilgisayar - Yazılım MühendisiAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Türkiye’nin en büyük 107. sanayi kuruluşu, 68. ihracatçısı, sürekli gelişmeyi hedef edinmiş, sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın Kırşehir'de bulunan fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Bilgisayar-Yazılım Mühendisi”alınacaktır. ·         Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinin Bilgisayar veya Yazılım Mühendisliği bölümünden mezun,·         Tercihen yüksek lisans veya doktora yapmış·         PL-SQL, .NET programlama dillerine hâkim,·         Oracle veri tabanı üzerinde çalışmış,·         ERP deneyimi olan,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,·         Güçlü iletişim becerilerine sahip, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın,·         Yeni teknolojiler öğrenmeye ve sürekli gelişime önem veren·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·         Kırşehir 'de ikamet eden veya edebilecek,Adaylar değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kademe ve Servis Yöneticisi Çankırı Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Kademe ve Servis YöneticisiAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın Çankırı'daki endüstriyel tesis inşaatına, aşağıdaki niteliklere sahip, “Kademe ve Servis Yöneticisi” alınacaktır.Tercihen üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, İş makinesi veya ağır vasıta servis yöneticiliği ya da büyük şantiyelerin kademelerinde yönetici olarak en az 10 yıl görev yapmış,Ekip yönetimi konusunda deneyimli, MS Office programlarına raporlama yapacak şekilde hakim, Planlama, önceliklendirme ve iş takibi becerisine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, Adayların başvuruları değerlendirilecektir. Not: Şantiyede konaklama imkanı bulunmaktadır. Ayrıca Ankara’nın Akyurt/Kalecik ilçeleri ve Çankırı-Merkez’e servis imkanı bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
CNC Operatörü Ankara Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
CNC OperatörüAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Firmamızın Başkent Organize Sanayi Bölgesi Ankara Malıköy’de bulunan ve “Jant Üretimi” yapan fabrikamıza aşağıdaki niteliklere sahip “CNC Tezgah Operatörleri” alınacaktır. Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya  M.Y.O' nın teknik bölümlerinden mezun,Talaşlı imalat ve kalıpçılık bilgisi olan,Parça bağlama, takım seçme, parça sınıflama ve tolerans bilgisine sahip,CNC torna ve CNC dik işlem tezgahlarını  kullanabilen,Teknik resim okuyup uygulayabilen, Tercihen konusunda en az 2 yıl deneyimli,Uyumlu, disiplinli, takım çalışmasına yatkın,Ankara’ nın Polatlı, Temelli, Sincan, Etimesgut, Eryaman ve çevresinde ikamet eden veya edebilecek,Askerlikle ilişiği olmayan,  Adaylar değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ar-Ge Makine Mühendisi Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Ar-Ge Makine MühendisiAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Türkiye’nin en büyük 107. sanayi kuruluşu, 68. ihracatçısı, sürekli gelişmeyi hedef edinmiş, sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın Kırşehir"de bulunan fabrikasına aşağıdaki niteliklere sahip “Ar-Ge Makine Mühendisi” alınacaktır. Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinin Makina Mühendisliği bölümünden mezun,Tercihen yüksek lisans veya doktora yapmışCAD/ CAM programlarını iyi derecede kullanabilen,FEA alanında deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Genel bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,Güçlü iletişim becerilerine sahip, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Kırşehir'de ikamet eden veya edebilecek,Not: İngilizce dil bilgisi (okuma-yazma-konuşma) iyi derecede olmayan adaylar kesinlikle değerlendirilmeyecektir,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ar-Ge Kimya Mühendisi Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Ar-Ge Kimya MühendisiAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Türkiye’nin en büyük 107. sanayi kuruluşu, 68. ihracatçısı, sürekli gelişmeyi hedef edinmiş, sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın Kırşehir"de bulunan fabrikasına aşağıdaki niteliklere sahip “Ar-Ge Kimya Mühendisi” alınacaktır. Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun,Tercihen yüksek lisans veya doktora yapmışCAD/ CAM programlarını iyi derecede kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilen, Genel bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,Güçlü iletişim becerilerine sahip, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Kırşehir'de ikamet eden veya edebilecek,Not: İngilizce dil bilgisi (okuma-yazma-konuşma) iyi derecede olmayan adaylar kesinlikle değerlendirilmeyecektir,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Akü Üretim İşçisi Ankara, Çankırı Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Akü Üretim İşçisiAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayinin lider kuruluşlarından olan firmamızın, ileri teknoloji ve yüksek seviye otomasyon ile Çankırı’da faaliyet gösteren Akü Fabrikamızda, ihtiyaca göre üretim, bakım, izabe, plastik enjeksiyon ve kalite birimlerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde “Üretim Personeli” alınacaktır. Tercihen MYO, Meslek Lisesi veya Teknik Lise mezunu, Tercihen 3 yıl ve üzeri fabrika deneyimi bulunan, Ankara'nın Akyurt-Kalecik ilçelerinde veya Çankırı'da ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, NOT: Ankara'nın Akyurt ve Kalecik ilçeleri ile Çankırı-Merkez'den servis imkanı bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Akü Montaj Hatları Sorumlusu Ankara, Çankırı Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Akü Montaj Hatları SorumlusuAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayinin lider kuruluşlarından olan firmamızın, ileri teknoloji ve yüksek seviye otomasyon ile Çankırı’da bulunan Akü Fabrikamızda, tecrübeli Akü Montaj Hatları Sorumlusu aranmaktadır. En az teknik/meslek lisesi  mezunu, Akü fabrikalarının üretim, sıvama ve montaj hatlarında en az 5 yıl tecrübe edinmiş,En az usta, ustabaşı seviyesinde çalışmış, Kendisine bağlı ekibi sevk ve idare edebilecek, ekip çalışmasına yatkın, uyumlu, disiplinli,Kendisini ve çevresini sürekli geliştiren, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara-Akyurt veya Çankırı’da ikamet eden veya edebilecek,  Adayların başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Oto Lastik Montaj Personeli Ankara Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Oto Lastik Montaj PersoneliAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Türk lastik sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın Ankara'da bulunan işyerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Lastik Sök Tak Ustaları" alınacaktır. Tercihen ağır vasıta lastik sökme takma ve montaj işini yapabilecek,Askerliğini yapmış, adaylar değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım ve Proje Mühendisi Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Bakım ve Proje MühendisiAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Türkiye’nin en büyük 107. sanayi kuruluşu, 68. ihracatçısı, sürekli gelişmeyi hedef edinmiş, sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın Kırşehir’ de bulunan fabrikasına, Bakım ve proje faaliyetlerini yönetebilecek aşağıdaki niteliklere sahip “Elektrik/Elektronik ve Makine Mühendisleri” alınacaktır.Üniversitelerin Elektrik/Elektronik veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Mesleğinde en az 3 yıllık tecrübeye sahip, PLC ve otomasyon yazılımı ve bakımı konusunda deneyimli,  (Elektrik/Elektronik Mühendisliği Pozisyonu İçin)Mesleği ile ilgili çizim programlarını iyi derecede kullanabilen,Bakım ve TPM uygulamalarına hakim, Makine montaj ve devreye alma faaliyetlerini yürütebilecek,İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı çalışan, Sorumluluk sahibi, araştırmacı, iletişim yeteneği güçlü,Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), Kırşehir’de ikamet edebilecek, Adaylar değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma Mühendisi Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Satın Alma MühendisiAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Türkiye’nin en büyük 107. sanayi kuruluşu, 68. ihracatçısı, sürekli gelişmeyi hedef edinmiş, sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın Kırşehir’ de bulunan fabrikasına, aşağıdaki niteliklere sahip “Satın alma Mühendisi” alınacaktır. Tercihen İşletme, Uluslararası Ticaret, Endüstri Mühendisliği, Kimya Mühendisliği mezunu, Yurt dışı görüşmelerini etkili bir şekilde yönetebilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen dış ticaret süreçlerine (ithalat) operasyon ve mevzuat boyutlarında hakim, MS Office uygulamalarını çok iyi düzeyde kullanabilen, sunum hazırlama ve raporlama tekniklerine iyi derecede vakıf, tercihen ERP bilgisine sahip, İş takibi ve sorumluluk bilinci yüksek,Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş,Özgüveni yüksek, güvenilir ,müzakere yeteneği ve ikna gücü yüksek, Organizasyon ve planlama yönü güçlü, kalite odaklı,Yurtiçi/Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan30 yaşını aşmamış,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.Adaylar değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ön Muhasebe Elemanı Ankara Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Ön Muhasebe ElemanıAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Türk lastik sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın Ankara'da bulunan Genel Müdürlüğüne aşağıdaki niteliklere sahip “Ön Muhasebe Elemanı” alınacaktır. En az Ticaret Lisesi, tercihen üniversitelerin işletme, iktisat, maliye, muhasebe ve benzeri bölümlerinden mezun,Cari işlemler, fatura-irsaliye ve diğer ön muhasebe işlemleri ile raporlamaları konularında en az 2 yıl tecrübeli,E-fatura, e-arşiv tecrübe ve bilgisi olan, Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen ERP uygulamalarında tecrübe edinmiş, 35 Yaşını aşmamış, Disiplinli, dikkatli, uyumlu, Ankara’da ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış,  Adaylar değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı