ABM Makine A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.artibileme.com 

ABM Makine A.Ş.

1965 yılında, İzmir’de Saim KESOĞLU tarafından marangoz makinaları imalatı ile ağaç endüstrisine adımını atmış, üç kuşaktır Ağaç İşleme Makinaları imalatında var olan ve bu varlığını kuruluşundan bu yana liderliği ile devam ettiren ABM, grup şirketlerimizin ana koludur.

Izmir, Yağhaneler’de kurulan firma ağaç sanayisinde yakaladığı ivme ile kapasite büyüterek 1978 yılında Gaziemir’e taşınmıştır. İhtisaslaşmaya yönelik yatırım atağı 1988 yılında ikinci büyük ivmesini yapmıştır. ABM, 1988 yılından bu yana Menderes’te, modern tesislerinde faaliyetlerini sürdürmekte, ülkemiz ekonomisine yüksek katma değer yaratarak büyümeye devam etmektedir.
Bugün bileme makineleri, kaynak makineleri ve ağaç işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren ABM, teknik servis hizmeti ve yaygın satış sonrası servisi ile ağaç endüstrisinin gelişimine hep öncülük etmiştir.

ABM, 1965 yılından beri en güncel teknolojiler ile bileme, kaynak ve çapraz makinaları üreterek ağaç işleme makinaları sanayisine hizmet etmektedir. ABM, günümüzde bileme ve kereste atölyelerinin karlı hale gelmelerine yardımcı olmak için; kullanıcı dostu, en iyi, her yönden en rekabetçi ürünleri, yeni teknolojileri titiz ve dikkatli araştırmalar, ekonomik fiyatlar ile dünya pazarlarına sunmaktan gurur duyar.

Daire testereler, Şerit testereler, Planya-Matbaa Bıçakları ve ağaç endüstrisinde kullanılan diğer her tür kesici takımlar için ürettiğimiz makinalar ile güvenilirlik, verimlilik ve ekonomik olarak bir bütün oluşturarak müşteri hizmetine sunmaktayız. Günümüz teknolojisinde kullanılmaya başlayan yeni diş formlarını ve diğer ihtiyaçları da güncellemek suretiyle, makina başında bulunan operatörler için zorlu bileme ortamlarını oldukça kolaylaştırdık.

Ürettiğimiz OTOMAT serisi, PNK serisi, UTB serisi ve OP serisi makinalarımız; bileme hatları, testere bakım atölyeleri, kesici takım üreticileri ve fabrika içi bileme departmanlarının bileme ihtiyaçlarını karşılamak için uzmanlaşmış; gerek tek fonksiyonlu, gerekse çok fonksiyonlu makinalarıyla komple çözümler sunar.

Ayrıca temsilciliğini yaptığımız dünya markası ithal ürünlerle de ağaç endüstrisi için yeni kurulan ve mevcut faaliyet gösteren yerli ve yabancı tesislere de anahtar teslimi komple çözümler sunmaktayız.ABM Makine A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Gazaltı Kaynakçısı İzmir ABM Makine A.Ş.
Gazaltı KaynakçısıABM Makine A.Ş.
- Kaynak işlerinden anlayan ve altyapısı olan,- Gazaltı kaynağı yapabilen,- Tercihen elektrod kaynağından anlayan,- Tercihen Meslek Lisesi Mezunu,- El aletlerine yatkın ve rahat kullanabilen,- Askerliğini yapmış,- İş devamlılığı olup uzun yıllar çalışabilecek,- İZMİR'de ikamet eden,- ÜÇYOL-KARABAĞLAR-GAZİEMİR- SARNIÇ-MENDERES-TEKELİ servis güzergahımızda oturan,BAY-BAYAN gazaltı kaynakçısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı