ABM Makine A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.artibileme.com 

ABM Makine A.Ş.

1965 yılında, İzmir’de Saim KESOĞLU tarafından marangoz makinaları imalatı ile ağaç endüstrisine adımını atmış, üç kuşaktır Ağaç İşleme Makinaları imalatında var olan ve bu varlığını kuruluşundan bu yana liderliği ile devam ettiren ABM, grup şirketlerimizin ana koludur.

Izmir, Yağhaneler’de kurulan firma ağaç sanayisinde yakaladığı ivme ile kapasite büyüterek 1978 yılında Gaziemir’e taşınmıştır. İhtisaslaşmaya yönelik yatırım atağı 1988 yılında ikinci büyük ivmesini yapmıştır. ABM, 1988 yılından bu yana Menderes’te, modern tesislerinde faaliyetlerini sürdürmekte, ülkemiz ekonomisine yüksek katma değer yaratarak büyümeye devam etmektedir.
Bugün bileme makineleri, kaynak makineleri ve ağaç işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren ABM, teknik servis hizmeti ve yaygın satış sonrası servisi ile ağaç endüstrisinin gelişimine hep öncülük etmiştir.

ABM, 1965 yılından beri en güncel teknolojiler ile bileme, kaynak ve çapraz makinaları üreterek ağaç işleme makinaları sanayisine hizmet etmektedir. ABM, günümüzde bileme ve kereste atölyelerinin karlı hale gelmelerine yardımcı olmak için; kullanıcı dostu, en iyi, her yönden en rekabetçi ürünleri, yeni teknolojileri titiz ve dikkatli araştırmalar, ekonomik fiyatlar ile dünya pazarlarına sunmaktan gurur duyar.

Daire testereler, Şerit testereler, Planya-Matbaa Bıçakları ve ağaç endüstrisinde kullanılan diğer her tür kesici takımlar için ürettiğimiz makinalar ile güvenilirlik, verimlilik ve ekonomik olarak bir bütün oluşturarak müşteri hizmetine sunmaktayız. Günümüz teknolojisinde kullanılmaya başlayan yeni diş formlarını ve diğer ihtiyaçları da güncellemek suretiyle, makina başında bulunan operatörler için zorlu bileme ortamlarını oldukça kolaylaştırdık.

Ürettiğimiz OTOMAT serisi, PNK serisi, UTB serisi ve OP serisi makinalarımız; bileme hatları, testere bakım atölyeleri, kesici takım üreticileri ve fabrika içi bileme departmanlarının bileme ihtiyaçlarını karşılamak için uzmanlaşmış; gerek tek fonksiyonlu, gerekse çok fonksiyonlu makinalarıyla komple çözümler sunar.

Ayrıca temsilciliğini yaptığımız dünya markası ithal ürünlerle de ağaç endüstrisi için yeni kurulan ve mevcut faaliyet gösteren yerli ve yabancı tesislere de anahtar teslimi komple çözümler sunmaktayız.ABM Makine A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sekreter İzmir ABM Makine A.Ş.
SekreterABM Makine A.Ş.
En az Meslek Yüksekokulu Mezunu, Diksiyonu düzgün ve etkin konuşma yeteneğine sahip, Tercihen İngilizce bilen,  İş yazışma tekniklerine hakim,  MS Office programlarını iyi düzeyde bilen,  İletişim becerileri güçlü, insan ilişkilerinde başarılı,  Organizasyon ve planlama yetkinliklerine sahip,  Kendisine verilen görevleri takip ve koordine etmekte başarılı, Sistemli, düzenli çalışma ve organizasyon yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi yüksek, ÜÇKUYULAR-ÜÇYOL-KARABAĞLAR-GAZİEMİR-MENDERES-PANCAR güzergahındaikamet eden KADIN adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Mühendisi İzmir ABM Makine A.Ş.
Satış MühendisiABM Makine A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Makine sektöründe satış konusunda 2 yıl tecrübeli, Talaşlı imalat konusunda tecrübesi olan, terminolojiyi ve makine elemanlarını bilen,Office programlarını ve Solidworks mühendislik programlarını etkin şekilde kullanabilen,İletişimi kuvvetli, dış görünümüne önem veren, insan ilişkilerinde başarılı, değişen koşullara göre karar alabilen ve uygulayabilen, ikna kabiliyeti kuvvetli,Yaratıcı ve kendi motivasyonu ile iş üreten, Genel kültür seviyesi yüksek, B sınıfı ehliyetine sahip, Aktif araç kullanabilen, Şirketini kendi firması gibi benimseyecek ve yoğun tempoya ayak uydurabilecek,Planlama, takip ve raporlama becerilerine sahip, Teknik terminolojiye hakim ileri düzeyde İngilizce konuşabilen, Tercihen ikinci yabancı dile sahip,Askerlik görevini tamamlamış,  ÜÇKUYULAR-HATAY-ÜÇYOL-KARABAĞLAR-GAZİEMİR-MENDERES-TORBALI güzergahındaikamet eden,Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan ERKEK adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı