Plus Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2015


Plus Holding’in lokomotif şirketi olan Artı Mobil İletişim 2005 yılında İstanbul’da kurulmuştur. 

2009 yılında kurulan Pluscity İnşaat, İzmir’de ve Bitlis’te üst düzey gelir grubundan alt düzey gelir grubuna kadar hitap eden geniş bir yelpazede faaliyetlerini sürdürmektedir.

2010 yılında Plus Oto firmasını kurarak araç kiralama ve yat imalatı hizmetine başlamıştır.

Yine 2010 yılında Plus Telekom’u kurarak çağrı merkezi hizmetleri yapmaya başlamış ve lokasyonlarını Bitlis, İzmir, KKTC ve İstanbul olmak üzere sürekli geliştirmiştir. Bu lokasyonlarda birçok önemli ve saygın firmanın çağrı merkezi hizmetini vermektedir. 

2012 yılında kurulan Plus Music Company (PMC) ile müzik piyasasına hızlı bir giriş yapmıştır. 

2015 yılında Plus Holding kurularak tek çatı altında yönetim benimsenmiştir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Servis Sağlayıcılar,Çağrı Merkezi Ürün ve Hizmetleri,Yapı,İnşaat,Çağrı Merkezi Hizmetleri


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 12.00


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: yemek


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 550-749

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 50-74


Plus Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Key Account Manager İstanbul(Avr.), ... Ad Venture İnternet ve Pazarlama A.Ş
Key Account ManagerAd Venture İnternet ve Pazarlama A.Ş
Türkiye’nin yeni ve hızla büyüyen dijital pazarlama ve mobil teknoloji şirket Ad Venture İnternet A.Ş.(http://ad-venture.com.tr) Performans Pazarlama markası AffOcean http://affocean.com ve display reklam markası adon(http://adon.io) ile markaların online pazarlama bütçelerini yönetmektedir. Bir diğer markası mobwave ile de mobil servis ve uygulamalar geliştirmektedir.Ad Venture, özellikle internet ve reklama meraklı, ifade becerileri gelişmiş ve genç yöneticilerle çalışabilecek herkesi sektöre katmaktan mutluluk duyan bir çalışma yapısında olduğundan arayışı her zaman sürecektir. Siz de kendinizi ve kariyerinizin geleceğini bu sektörde görmek isteyenlerdenseniz ilanımıza başvurup bizimle tanışmaya hazır olun! :)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Avr.) PLUS HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ
Bordro ve Özlük İşleri UzmanıPLUS HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ
·         Minimum MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunu,·         Ücret / bordrolama uygulamalarına ve Personel Özlük işlemlerine hakim  ve alanında en az 3 yıl deneyimli,·         4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine ve SGK mevzuatlarına hakim ve sürekli takip eden,·         MS Office uygulamalarına ileri düzeyde etkin kullanabilen ve raporlama konusunda deneyimli,·         LOGO BORDRO programını aktif kullanabilen,·         Tercihen İngilizce bilen,·         Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, analitik düşünce yapısına sahip,·         Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, iş takibi olan,·         Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,·         Askerlik hizmetini tamamlamış, ·         Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,·         B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,·         Sadece Erkek Adayların Başvuruları Dikkate Alınacaktır,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı