Son Arama SonuçlarıAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1990Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

Genç ve dinamik  kadrosu ile şarap sektöründe hızlı ve profesyonel adımlarla ilerleyen Adco, 1990 yılında kuruldu. Dünyanın önde gelen  gıda ve şarap markalarını Türkiye’deki tüketicilere en iyi koşularda sunma ve şarap kültürünü  geliştirme misyonu ile bugün  Marmara, Akdeniz, Ege ve İç Anadolu bölge müdürlüklerinde  şarap, şampanya ve köpüklü şarapların; diğer alkollü/alkolsüz içeceklerin ve kuru/dondurulmuş gıda ürünlerinin ithalatı ve yurt içi satış  faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Tüm dünyadan birinci sınıf şarap (köpüksüz, köpüklü ve sert), grappa, özel içkiler, şampanya ve gıda (dünya peynirleri, şarküteri ürünleri, Meksika ve Uzak Doğu mutfağına yönelik ürünler, soslar ve meyve püreleri vb.) ürünlerinin ithalatını ve dağıtımını yapan Şirketimiz, yaklaşık 21 farklı ülkeden 253 üretici ile ülkemizdeki en büyük şarap ithalatçısı konumunda yer almaktadır.
 

>Vizyonumuz

ADCO, alkollü içki ve seçilmiş içeceklerin ithalatı ve dağıtımında lider konumunda olmayı istemektedir. Müşterilerimize değer katmayı, çalışanlarımıza saygı konusunda en yüksek standartlara ulaşmayı, tedarikçilerimizin örnek mahiyetinde profesyonel temsilini ve yaşadığımız ve çalıştığımız yerdeki toplulukları desteklemeyi amaçlıyoruz. Vizyonumuz; müşterilerimizin gereksinimlerini, ürün ihtiyaçlarını ve hizmet beklentilerini en iyi anlayan ve  karşılayan şirket olmak. Müşteri odaklı çalışmalarımızda; verilen hizmetin her aşamasını sürekli takip ederek performansa ve yeniliğe bağlılığımızı sürdürmek.
 
>Misyonumuz

ADCO’nun misyonu Türkiye’de en iyi ve en çok saygı gören alkollü içecek ithalatçısı ve distribütörü olmaktır. Karşılıklı yararlar sağlamak üzere müşterilerimizle son derece güvenilir ve profesyonel ortaklık kurmayı amaçlıyoruz. Becerikli çalışanlarımız tüketicilerimizle değerli, uzun süreli ilişki kurmak için en iyi müşteri hizmeti vermektedir. ADCO çalışanları tam potansiyelleriyle çalışmaya motive eden ve böylece satışların maksimum düzeye çıkmasını ve müşteri memnuniyetinin artmasını sağlayan bir ortam yaratılacağına inanmaktadır. Gelecekte en yüksek kalitede ürün ve hizmetleri ithal etme ve dağıtma taahhüdümüzden ödün vermeden gelişim ve fırsatlarla dolu bir vizyonu gerçekleştirme becerimizle gurur duyuyoruz.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Prim
Lojman
YemekhaneAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Personel ve İdari İşler Uzmanı İstanbul(Avr.) Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Personel ve İdari İşler UzmanıAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Bordro ve Özlük süreçlerinin tüm yasal uygulamalarına hakim, Operasyonel iş deneyimi olan, Zaman Yönetimi üst düzeyde, Raporlama ve  geri bildirim konusunda aktif çalışmış olan, PDKS mantığını bilen ve takip ederek puantaj sürecinde uygulayabilen, Logo Bordro ve Logo Tiger kullanımı aktif olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Personeli İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Sevkiyat PersoneliAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Lise mezunu, SRC ve Psikoteknik belgesi olan, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli, B sınıfı ehliyeti olan ve her türlü aracı aktif olarak kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Dış görünüşüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, Referans verebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İthalat Asistanı İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
İthalat AsistanıAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversite öğrencisi veya yeni mezun,(Tercihen Gıda Mühendisliği, Gıda Teknikerliği, Ziraat Mühendisliği, Lojistik veya Dış Ticaret)İthalat alanında kariyer hedefi olan,Tercihen İngilizce bilen,Excell/word iyi derecede kullanabilen,Sorumluluk sahibi, güvenilir, öğrenmeye açık ve ekip içinde uyumlu,Temsil yeteneği olan,Aktif araç kullanabilen.Şirketimizin İthalat Departmanında görevlendirilmek üzere stajyer personel arayışımız bulunmaktadır. İşyerimiz Maslak'tadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Marka Yönetim Asistanı İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Marka Yönetim AsistanıAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Şarap ve Gıda ithalatı yapan firmamızda;Üniversite mezunu, (Dış Ticaret, İktisadi İdari Bilimler, Pazarlama & Gıda Mühendisliği)İyi düzey İngilizce konuşup yazabilenMS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilenÖğrenmeye istekliYoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, dinamikTakipçi ve sonuç odaklıİletişim becerisi yüksekAnalitik düşünebilenSistematik çalışanTercihen alkollü içecek sektöründe benzer bir bölümde iş deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MARMARA HORECA SATIŞ ŞEFİ İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
MARMARA HORECA SATIŞ ŞEFİAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Yiyecek içecek sektöründe tercihen alkol ürünlerinde  HORECA kanalında en az 3 yıl satış tecrübesi olan,En az Meslek Yüksek Okulu mezunu,Rekabetçi,Satış ve sonuç odaklı,Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için), MS Office uygulamalarına hakim,Konusuyla ilgili sürekli araştırma ve öğrenmeye açık,Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen,Analitik düşünceye sahip,İletişim becerileri güçlü, Müşteri odaklı çalışan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı