ADECCO 

Şirket Bilgileri

www.adecco.com.tr 

 

ADECCO HAKKINDA

ADECCO insan kaynakları konusunda tüm istihdam hizmetlerini ve danışmanlık çözümlerini global iş piyasasına tanıtan özel istihdam bürosudur .

75 ülkede 6.600 şubesi , 33.000 çalışanı ile 250.000’den fazla müşterisine hizmet veren ve  her gün 700.000 üzeri insana iş imkanı sağlayan küresel bir şirkettir .

ADECCO’nun misyonu , kaliteli işgücüne ihtiyaç duyan firmalar ile bu işgücünü doğru zamanda ve doğru yerde biraraya getirmektir .  

ADECCO , Türkiye’de olduğu gibi dünyada da sektör lideridir .

ADECCO ,1994 yılından itibaren Türkiye pazarındadır ve bugün İstanbul’da 8 ; Ankara , İzmir , Bursa ve Gebze’de 4 olmak üzere toplam  12 şubesi ile firmalara ve adaylara hizmetlerini sunmaktadır .


ADECCO’NUN HİZMET BAŞLIKLARI

·          Seçme ve Yerleştirme

·          Üst Düzey Seçme ve Yerleştirme

·          Toplu İşe Alım

·          Dönemsel/Esnek İşgücü Temini

·          Dış Kaynak Kullanımı –Outsourcing

·          Bodrolama Hizmeti

·          Çağrı Merkezi Çözümleri

·          Perakende Çözümleri

·          Ölçme ve Değerlendirme Merkezi

·          Yeni Kariyere Geçiş Hizmetleri – Outplacement  

 ADECCO İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 155
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Operatörü-Manisa İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Üretim Operatörü-ManisaADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz için ”Üretim Operatörleri” arayışımız bulunmaktadır.Manisa / İzmir'de ikamet eden, Lise veya meslek yüksek okulu mezunu, Min 2 yıl üretim deneyimine sahip, Vardiyalı çalışabilecek, Dönemsel veya tam zamanlı çalışabilecek, Bay/Bayan ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır. Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Ankara ADECCO ANKARA
Üretim MühendisiADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, gıda sektöründe faaliyet gösteren sektöründe öncü firmamız için “Üretim Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin mühendislik veya temel bilimler bölümlerinden mezun,Minimum 3 sene benzer pozisyonda ve seri üretim yapılan bir fabrikada tecrübeli,Tecrübeli olunan sektörde kalite ve iş güvenliği sistemleri konusunda bilgi sahibi,SAP ve MS Office programlarına hakim,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,Seri, dinamik ve enerjik yapıya sahip,Planlama, ve organizasyon yeteneği gelişmiş,İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,Ankara’da ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hamur Hazırlama Operatörü Manisa ADECCO İZMİR
Hamur Hazırlama OperatörüADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, gıda alanında faaliyet gösteren müşterimiz için Hamur Hazırlama Operatörü arayışımız bulunmaktadır;Tercihen Meslek Yüksekokulu - Meslek Lisesi, Gıda Teknolojisi bölümlerinden mezun,Tercihen Unlu Mamul prosesleri konusunda deneyimli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı sistemde çalışabilecek olan, Takipçi, titiz ve çözüm odaklı, Manisa'da ikamet eden / edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Zinciri Müdürü İzmir ADECCO İZMİR
Tedarik Zinciri MüdürüADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Tedarik Zinciri Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İşletme, iktisat, mühendislik (işletme, kimya, endüstri mühendisi) bölümlerinden mezun,Minimum 7 yıl tedarik zinciri deneyimi olan, İleri derecede İngilizce bilen, Ekip yönetme deneyimi olan, Kalite sistemleri konusunda bilgi sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Fabrika Müdürü İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Fabrika MüdürüADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Gıda (İçecek) sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Fabrika Müdürü arayışımız bulunmaktadır; Üniversitelerin mühendislik eğitimi veren bölümlerinden mezun Üretim sektöründe en az 10 yıl deneyimli Sektörel üretim metodolojisine hakim,  bütçe yönetimi, yatırım yönetimi konusunda deneyimliÜretim verimliliğini artırmaya yönelik projeler geliştirmiş ve uygulamış olanGelişim odaklı, proaktif, liderlik becerileri güçlü Tercihen iyi derecede İngilizce bilen ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Tekniker Aksaray ADECCO ANKARA
TeknikerADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, üretim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Aksaray’da görev alacak TEKNİKER arayışımız bulunmaktadır. Adaylar aşağıdaki pozisyonlar için değerlendiriliyor olacaktır.Dolum ve Paketleme Ekipmanları TeknikeriElektrik, Yazılım, Otomasyon TeknikeriProses Ekipmanları TeknikeriLise, tercihen MYO mezunu, En az 13 yıl benzer operasyon ve benzer pozisyon tecrübesi olan, Tercihen Üretim sektöründe bilgi ve tecrübe sahibi, Analitik becerileri güçlü, sonuç odaklı, Liderlik vasfına sahip ve ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Aksaray’da ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 13 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Mühendisi İzmir ADECCO İZMİR
Kalite MühendisiADECCO İZMİR
Adecco Group, merkezi İsviçre'de ve 60' tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000'in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak100.000'in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Tercihen üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, HACCP/BRC Uygulamaları ve Kalite Yönetim Sistemleri konusunda bilgi sahibi,Tercihen Yüksek Lisansını Toplam Kalite Yönetimi veya dalları üzerine yapmış, Çok İyi  derecede İngilizce bilen (Okuma-Yazma ve Konuşma) MS ofis uygulamalarına hakim Analiz etme ve sorgulama becerisi gelişmiş Güçlü iletişim becerileri ve beşeri ilişkileri kuvvetli, Temsil yeteneği olan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Döküm Operatörü Kocaeli, İstanbul(Asya) ADECCO GEBZE
Döküm OperatörüADECCO GEBZE
Adecco Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ''Pres Döküm ve Kalıp'' sektörüde faaliyet gösteren müşterimiz için '' Döküm Operatörü'' aramaktayız. Döküm Operatörlüğü pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, Dikkatli ve özenli çalışma konusunda hassas, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı (Dönemsel) Bursa ADECCO BURSA
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı (Dönemsel)ADECCO BURSA
Genel Nitelikler:Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider uluslararsı  müşterimiz için 'Bordro ve Özlük İşleri Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi veya ilgili bölümlerinden mezunİş kanunu, SGK ve Gelir vergisi mevzuatlarına iyi derecede hakim MS Office programlarına hakim Tercihen SAP PA, PY modüllerinde tecrübeli Konusunda en az 5 yıl deneyimli veya bordro danışmanlığı hizmeti veren firmalarda 4 yıl teknik     bordrolama deneyimiTercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen Sonuç odaklı, iş takibi yüksek ve detaycı Analitik düşünme ve raporlama becerileri gelişmiş Müşteri ve çözüm odaklı Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Automation & Fabrication Business Developer İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Automation & Fabrication Business DeveloperADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.  We are looking for an Automation & Fabrication Business Developer for our multinational client in gas and technology sector with the qualifications below;Bachelor’s Degree in Metallurgical and Materials Engineering or Mechanical Engineering,Certified Welding Engineer Minimum 3 years of experience in relevant sectorsStrong technical knowledge in NDT and welding,Excellent communication and presentation skillsNo military obligation for male candidates. Fluency in English both verbal and written, Residence in Manisa or İzmir area, or available to relocate B class driving license
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Pazarlama Müdürü İzmir ADECCO İZMİR
Satış Pazarlama MüdürüADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz madencilik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Pazarlama ve Satış Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.Pazarlama ve satış yöneticiliğinde en az 5 yıl deneyimli; kendi alanında en az 7 yıl iş deneyimi bulunanİngilizce'ye ileri düzeyde hakim ve yazılı sözlü aktif kullanan Çözüm odakli Analitik düşünebilen İletişim ve planlama yeteneği gelişmiş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Bodrum Muğla ADECCO İZMİR
Satış Danışmanı - BodrumADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkânı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.  Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Mağazacılık alanında faaliyet gösteren kurumsal bir müşterimiz için 3 ay süre ile BODRUM da çalışmak üzere ‘ Satış Danışmanları ‘ aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Üretim Direktörü-Catering İzmir ADECCO İZMİR
Üretim Direktörü-CateringADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz toplu yemek üretimi  sektöründe faaliyet gösteren  müşterimiz için “Üretim Direktörü” aramaktayız. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezunToplu yemek sektöründe en az 10 yıl deneyimliGüler yüzlü, diksiyonu düzgün, iletişim yönü kuvvetli, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Ekip koordinasyonunda güçlü, Yöneticilik ve liderlik vasıflarına sahip olmak,Etkin iletişim yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kozmetik Bölge Satış Sorumlusu-EGE BÖLGESİ Afyon, Antalya... ADECCO İZMİR
Kozmetik Bölge Satış Sorumlusu-EGE BÖLGESİADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Dünyanın en büyük doğrudan satış organizasyonu ve kozmetik sektörünün lider firmalarından biri olan müşterimiz için  Ege Bölgesinde görevlendirilmek üzere gelişime ve yenililere açık, yüksek motivasyona sahip, enerji düzeyi yüksek kişileri satış ekibinde' Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor. Üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetim yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Ankara, Antalya... ADECCO GEBZE
Satış UzmanıADECCO GEBZE
Adecco Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ''Gıda'' sektörüde faaliyet gösteren müşterimiz için ''Satış Uzmanı'' aramaktayız.*Lisans mezunu,*Tercihen min. 1 yıl geleneksel kanalda saha satış pozisyonlarında deneyim sahibi,*MS Ofis uygulamalarına hakim,*Aktif araç kullanabilen,*İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Müdürü-Tekstil İzmir ADECCO İZMİR
Pazarlama Müdürü-TekstilADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tekstil sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için”Pazarlama Müdürü” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme bölümlerinden mezun,Örme konfeksiyon pazarlama konusunda en az 3 yıl yöneticilik deneyimine sahip,Hazır giyim, üretim, planlama, ithalat, ihracat, satış ve pazarlama konularında en az 3 yıllık deneyime sahip,İleri düzeyde İngilizce, (tercihen 2. dil olarak Almanca) Dil bilgisine sahip olmak,Pazarlama stratejisi geliştirebilen, yaratıcı, analitik düşünen ve sorumluluk alabilen,Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip,Yurt içi ve Yurt dışı sık ve süreli seyahate engeli olmayan,Etkin olarak ERP ve bilgisayar programlarını kullanabilenProblem çözme ve sonuca gitme kabiliyeti gelişmiş, sosyal ve dijital ortamda iletişimi güçlü,Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanan,Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Bordro Uzmanı Kocaeli ADECCO GEBZE
Dönemsel Bordro UzmanıADECCO GEBZE
Adecco Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ''Otomotiv'' sektörüde faaliyet gösteren müşterimiz için ''Dönemsel Bordro Uzmanı'' aramaktayız.*Üniversitelerin ilgili bölümlerden mezun,*Benzer pozisyonda min. 2 yıl tecrübeli,*İyi seviyede SAP bilgisi olan,*Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Yönetim Sistem Sorumlusu İzmir ADECCO İZMİR
Kalite Yönetim Sistem SorumlusuADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, üretim alanında faaliyet gösteren bir müşterimiz için '' Kalite Yönetim Sistemleri Sorumlusu '' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Kalite Yönetim Sistemleri konusunda deneyimli,ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 10002 kalite yönetim sistemleri kurulması, yönetimi ve devamlılığının sağlanması konularında deneyimli,Yönetim sistemleri denetçi sertifikalarına sahip,İleri derecede İngilizce bilgisine sahip,İletişim, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, dinamik bir ortamda hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen,İzmir'de ikamet eden / edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Merchandiser-İzmir İzmir ADECCO İZMİR
Merchandiser-İzmirADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tekstil sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için”Merchandiser” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Çok İyi derecede İngilizce bilen,  Örme Konfeksiyon Üretimi Müşteri Temsilciliği konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Hazır giyim, üretim, planlama, ithalat, ihracat, satış ve pazarlama konularında en az 5 yıllık deneyime sahip,Siparişin müşteriden alım aşamasından sevkine kadarki süreci takip edebilecek,Koleksiyon ve üretim siparişleri ile ilgili operasyonel çalışmaları yapabilecek,Maliyet Hesabı yapma bilgi ve tecrübesine sahip,CRM mantığını çok iyi bilen ve işletmemizde bunu gerçek anlamda uygulayabilecek bilgi ve tecrübeye sahipMevcut ve Potansiyel müşteri ziyaretleri yapabilecek,Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan,Fuar Organizasyon katılım bilgi ve tecrübesi olan,Mevcut ve potansiyel müşterilerle iletişim kurulması, siparişlerin alınması,Müşteri taleplerine uygun olarak Üretim ve Sevkiyat planının yönlendirilmesiOrganizasyon yönetimi konusunda tecrübeli,Düzenli çalışma ortamına ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek,Sosyal İlişkileri kuvvetli, MS Office ve ERP bilgisayar programlarını çok iyi derecede kullanabilen,Analitik düşünebilen, problem çözme ve karar verme yeteneğine sahip,Yoğun ve stresli iş temposuna uyum sağlayabilecek,Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Müdürü Yalova ADECCO BURSA
İnsan Kaynakları MüdürüADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz plastik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ''İnsan Kaynakları Müdürü'' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, En az 7-10 yıl arası deneyim sahibi, Tercihen sanayi / üretim fırmalarında deneyimli İyi seviyede İngilizce bilen, Yalova'da ikamet eden / ikamet etmeyi öngerebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Onsite Senior Recruitment Consultant İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Onsite Senior Recruitment ConsultantADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.Adecco Group, has been providing Recruitment Services in Vodafone Maslak Office to support and execute the recruitment processes while answering the needs of business with a proactive approach during the Vodafone guidelines & SLAs.We are looking for a “Onsite Senior Recruitment Consultants” for our clientVodafone Turkey.As a “Senior Recruitment Consultant”, you will be responsible for executing end-to-end recruitment activities of the related function for Vodafone Turkey and will work closely with all Vodafone Line Managers and HR Team. The candidate we are looking for is the one who takes a proactive approach for finding the best talent and building good relationships across the organization. Bachelor’s or Master degree Minimum of 5 years experience in a similar experience in recruitment with multinational experienceService focused personality, good planning, organizing and communication skillsSelf-motivated, proactive and solution-oriented Analytical approach Ability to act as a team player Excellent verbal and written communication skills in English Good level of MS Office applications
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro Danışmanı İstanbul(Asya) ADECCO
Bordro DanışmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Adecco Türkiye, büyüyen organizasyonu bünyesinde katkı yaratmak üzere Bordro Çözüm Merkezi'n de çalışacak "BORDRO DANIŞMANI" arayışı içerisindedir.En az Meslek Yüksekokulu mezunu, Bordro, Puantaj ve Personel Özlük işleri uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli,İş Kanunu ve SSK mevzuatı konusuna hakim, Bordro paket programları kullanımı deneyimli MS office (Excel, Word) uygulamalarına hakim,İlgili resmi kurumlar ile yasal süreçleri yürütebilecek, Müşteri ve çözüm odaklı,Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak,Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üniversite ve Lise Stajyeri İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Üniversite ve Lise StajyeriADECCO
- Üniversite veya meslek lisesi öğrencisi- Tercihen Asya yakasında ikamet eden- Tercihen İngilizce bilen,- Klavyesi hızlı,- Takım çalışmasına uyumlu,- İnsan kaynakları, muhasebe, bordro ve finans alanında kendini geliştirmek isteyen,
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Logistics and Distribution Specialist İzmir ADECCO İZMİR
Logistics and Distribution SpecialistADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for a “Logistics and Distribution Specialist” for our international client, in automotive sector, with the qualifications below; Bachelor degree in Logistics Management, Industrial Engineering or Business AdministrationPreferably, 3 years of logistics experience Fluency in English is a must PC proficiency  and perfect Windows applications knowledge
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kimya Mühendisi Bursa ADECCO BURSA
Kimya MühendisiADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz endüstriyel alanda faaliyet gösteren müşterimiz için satış yapabilecek ''Kimya Mühendisi'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Kimya ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Kimya sektörü için ürün satışlarını gerçekleştirmesi,İngilizce dil bilgisi  ileri seviyede olan, Düzenli müşteri ziyaretlerinin yapılması, Pazar geliştirme çalışmalarında katkıda bulunmak için gerekli aksiyonların alınması,İş geliştirme bölümüne destek olunması, Mevcut ve yeni ürünlerle ilgili teknik destek sağlanması,Yönetime düzenli olarak faaliyet raporu sunması, Yeni pazar ve müşteri araştırmasının yapılması, Bursa'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
International Financial Controller İstanbul(Avr.), ... ADECCO İZMİR
International Financial ControllerADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for an “International Financial Controller” for our multinational client operating in thermal solutions sector with the qualifications below;·        University degree from a reputable university,·        Strong communication skills in English is a must, French as a second language will be highly preferred,  ·        Deep knowledge of accounting process (Incomes statement, balance sheet, IFRS, ...)·        Strong computer skills, SAP knowledge will be a plus,·        Start-up experience is highly welcomed,·        Sense of organization and responsibility, respect of process and rules, ability to argue his/her decisions, flexibility, responsiveness,·        Proactive, ability to oversee, to organize, to respect deadline and priorities,·        Ability to listen, tactfully, understanding, patience, simplicity and flexibility,·        Modest, positive, open-minded, careful, trustworthy and reliable, open for new challenges,·        No obstacle for regular travel both domestic and international.  ***The position will be located at İstanbul (Europe).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzman ve Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Bordro ve Özlük İşleri Uzman ve Uzman YardımcısıADECCO
Adecco Group bünyesinde Kozyatağı Genel Müdürlüğümüz'de aşağıdaki niteliklere sahip Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı ve Uzman Yardımcıları arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Personel Özlük İşleri, Ücretlendirme ve Yan Haklar alanında en az 2-4-5 yıl deneyimli,SGK Mevzuatı, İş Kanunu ve ilgili yönetmelikler konusunda bilgi sahibi, Veri analizi ve raporlama becerileri gelişmiş, analitik yönü kuvvetli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bileme ve Polisaj Operatörü Bursa ADECCO BURSA
Bileme ve Polisaj OperatörüADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ince film kaplamalar sektöründe öncü gelişmelere imza atan küresel teknoloji liderliğini sürdüren firmamız için ''Bileme ve Polisaj Operatörü'' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MRP Uzmanı İzmir ADECCO İZMİR
MRP UzmanıADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, üretim  alanında faaliyet gösteren bir İş Ortağımız İçin ''MRP UZMANI'' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Üretim süreçlerinde en az 2 yıl deneyimli, Tercihen Bilgi Sistemleri Teknolojisi hakkında bilgi sahibi, İlişkisel veri tabanı sorgu dillerinden MSSQL ve MySQL e hakim, Canias ERP sisteminde en az 1 yıl geliştirme yapmış, MS Office programlarına hakim, Tercihen CANIAS programı kullanabilen, MS SQL bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilen, B sınıfı aktif ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Analitik, iletişim becerileri kuvvetli ve sonuç odaklı, İzmir'de ikamet eden / edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Accounting Specialist İstanbul(Asya) ADECCO GEBZE
Accounting SpecialistADECCO GEBZE
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.Our client which is operating in leader position to 'aluminium surface finishing chemical ' is looking for a  'Accounting Specialist'.University graduate, majored in Business Admin., Economics or Finance,Min. 2 years of experience in accounting preferably in production sector,Advance command of verbal and written English, Analytically thinking, Solution oriented and team worker,Excellent knowledge of MS Office applications, No military obligation for male candidates, Hardworking and team player, Strong communication skills.Preferably, home location in Gebze, Darıca, Çayırova, İstanbul Anatolian Side.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Departman Müdürü Bursa ADECCO BURSA
Lojistik Departman MüdürüADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için''Lojistik Departman Müdürü'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden  (Endüstri, İşletme Müh.) mezun,Otomotiv endüstrisinde en az 8-10 yıl Lojistik departmanında  deneyimi olan,En az 5 yıl yöneticilik deneyimine sahip, İngilizce dil bilgisi  ileri seviyede olan, Tercihen Almanca bilen, Bursa'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Müdür Bursa ADECCO BURSA
Ticari MüdürADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ''Ticari Müdür'' arayışımız bulunmaktadır. * Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,* Kauçuk sektöründe satış-pazarlama fonksiyonunda en az 5 yıl deneyimi bulunan,* Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,* Analitik düşünce yeteneğine, etkin liderlik ve güçlü iletişm vasıflarına sahip, * Seyahat engeli bulunmayan,* Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat Manisa ADECCO İZMİR
AvukatADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.İzmir'in önde gelen Holdinglerinden biri olan müşterimiz için Manisa-Salihli'deki rakı ve şarap üretim yerleşkesinde tam zamanlı olarak şirketin hukuki işlemlerini takip edecek,  aşağıdaki özelliklere uygun Avukat arayışımız bulunmaktadır:Minimum 5 yıl deneyimli; İngilizcesi iyi düzeyde olan Salihli'de ikamet eden veya edebilecek (ilk bir ay lojman imkanı sağlanacaktır)İletişim becerisi gelişmiş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE MÜDÜRÜ İzmir ADECCO İZMİR
MUHASEBE MÜDÜRÜADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider firmamız için Muhasebe Müdürü aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Bütçe raporlama konusunda deneyimli,IFRS bilenMaliyet ve genel muhasebe, finansal raporlama konusunda hakimSalihli’de ikamet eden veya edebilecekAnalitik becerileri güçlü, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,MS Office uygulamasına hakim,Ekip yönetme tecrübesi olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
HSE and Quality Manager - Muğla Muğla ADECCO İZMİR
HSE and Quality Manager - MuğlaADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for an experienced “HSE and Quality Manager” for our multinational client in aquaculture industry at Muğla with the qualifications below; Graduated from Chemical Engineering, Food Engineering, Chemistry,Agriculture / Aquaculture Engineeror relevant departments of Universities,Minimum of 5 years of experience in fish or food  production / processing facility Experienced in ISO22000, HACCP, HALAL Food Safety Management Systems , ISO 9001 Quality Management Systems, Global GAP Product Safety Management System,  H&S and Environment Management Systems and audits,Provide targeted information and instructions during meetings and motivating employees regarding HSE and HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) related issuesAdvise and assist employers and employees with (potential) unsafe situations Co-creation and management of annual objectives and safety goals Implementing and maintaining the emergency, occupational safety and Risk Inventory and EvaluationIdentify unsafe situations and / or violations Immediately take of measures to unsafe situations and feedback to the managerStudying of developments and changed laws and regulations in consultation with the supervisorReporting on actions / modifications required by the supervisor Developing of approved policy proposals / changes into concrete practices, procedures etc.Implementation and monitoring of measures / required adjustments for revised legislation at the behest of the superiorEducating and instructing (new) employees on HSE and HACCP regulations within the organizationProvide exercises and training in the field of food safety and HSE, using external agenciesEnsure measurements of dust, noise, etc, and the recording and processing of the resultsSelf - motivated with strong leadership and team player skills, Strong communication skills and professional behaviour with customers, suppliers, and co-workers. Highly energetic with a positive attitude,Very good command of English (written and spoken) is a must, Strong working knowledge of Microsoft Outlook, Excel, PowerPoint, minimum at experienced level,Able to travel abroad or in Turkey Able to reside and work in Güllük / Milas / Bodrum area. Completed military service for male candidates. Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Abkant Operatörü Bursa Badenoch&Clark
Abkant OperatörüBadenoch&Clark
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sac işleme sektöründe, lazer kesim, büküm, kaynak ve montaj hizmetleri ile yarı mamül ve bitmiş ürün üretmekte olan firmamız için ''Abkant Operatörü'' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Tasarım Mühendisi Manisa ADECCO İZMİR
Mekanik Tasarım MühendisiADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.İklimlendirme sistemleri konusunda üretim yapan müşterimiz için firmanın Manisa'daki yerleşkesinde,proje uygulama süreçlerinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip Tasarım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.Mühendislik fakültesi mezunu olmak Otomotiv, iklimlendirme, ısıtma, soğutma, havalandırma sistem ve uygulamaları konularında ve çalışmalarında en az 2 yıl deneyimli  olmak.İngilizce ve/veya Almanca’yı iyi derecede bilmek Proje Üretim – Kalite – Metod – Planlama -Tasarım yönetimi, APQP-PPAP prosesi , proses tasarımı, aparat ve deney tasarımı konularında bilgili ve tecrübeli olmakTasarım programları, Proje yönetim programları, Office Programlarını bilmek Seyahat engeli olmamak Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Müdürü İzmir ADECCO İZMİR
İnsan Kaynakları MüdürüADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için;  'Grup İnsan Kaynakları Müdürü' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilgisi bulunan, İnsan Kaynakları tüm fonksiyonlarda minimum 10 yıl, Yönetici olarak da en az 5 yıl tecrübeye sahip,Sendikal mevzuat ve endüstriyel ilişkiler hakkında bilgi sahibiSeyahat engeli olmayan, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),Adecco, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ MEMUR-BANKA İzmir ADECCO İZMİR
ENGELLİ MEMUR-BANKAADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bankacılık sektöründe faaliyet gösteren 100% yabancı sermayeli müşterimiz için'İZMİR Engelli Memur' aramaktayız. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı benimsemiş, İletişim becerisi yüksek, Sabırlı ve güler yüzlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, araştırmacı, analitik düşünme yeteneğine sahip,Ms Office programlarını kullanabilen 1986 ve sonrası doğumlu, İşkur'a kayıtlı ve yasa gereği *Engelli Personel kadrosu kapsamında değerlendirilebilecekErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Adayların özgeçmişlerinde engellerini net olarak tarif etmelerini ve işgücü kaybı yüzdelerini belirtmelerini rica ederiz Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finans Sorumlusu İzmir ADECCO İZMİR
Finans SorumlusuADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için "Finans Uzmanı" aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Bankacılık tecrübesi olan ve üretim yapan firmaların Finans departmanında en az 2 yıl deneyimli,MS Office programlarını etkin kullanabilen,Raporlama yönü kuvvetli, Takip yönü güçlü, maksimum dikkat ile çalışan özgüveni yüksek,Sonuç ve çözüm odaklı, hızlı ve doğru karar alma yeteneği gelişmiş,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü Bursa ADECCO BURSA
Satış MüdürüADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hızlı Tüketim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ''Satış Müdürü'' arayışımız bulunmaktadır.Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan, Hızlı tüketim sektöründe Satış Müdürü pozisyonunda ve Bursa'da minimum 4 sene çalışan,Ekip yönetmeyi bilen, MS Office programlarını kullanabilen, 45 yaşını aşmamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Test Mühendisi İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Test MühendisiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Test Mühendisi pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır; • Üniversitelerin Makine, Mekatronik veya Otomotiv Mühendisliği bölümlerinden mezun• Araç dinamiği test ve ölçüm sistemleri alanlarında en az 3 sene deneyimli• Test alanında veri toplama, işleme ve raporlama konularında yetkin• Saha görevlerinde çalışmaya açık• İyi seviyede İngilizce bilen• Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Satış Mühendisi Adana, Adıyaman... ADECCO GEBZE
Proje Satış MühendisiADECCO GEBZE
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ''Depo ve Raf Sistemleri'' alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''Proje Satış Mühendisi'' aramaktayız.Üniversitelerin İnşaat, Metalurji, Makina ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Teknik resim okuyabilen, Ölçme bilgisine sahip, MS Office ve AutoCAD programlarını iyi derece bilen, Maliyetlendirme tekniklerine hakim, En az 2-3 yıl satış alanında deneyim sahibi, Tercihen proje bazlı satış deneyimi olan, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Kocaeli'de ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Commercial Projects Estimator-Natural Stone İzmir ADECCO İZMİR
Senior Commercial Projects Estimator-Natural StoneADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for a “Senior Commercial Projects Estimator” for our international client with the qualifications below; University degree from a reputable university, Good command of both written and spoken English, MS Office Programs, especially excel knowledge is a must, Commercial Construction estimating experience is a must Experience of working in/knowledge of natural stone
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu-DENİZLİ &AFYON-KOZMETİK Afyon, Denizli ADECCO İZMİR
Bölge Satış Sorumlusu-DENİZLİ &AFYON-KOZMETİKADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Dünyanın en büyük doğrudan satış organizasyonu ve kozmetik sektörünün lider firmalarından biri olan müşterimiz için  Afyon ve Denizli bölgesinde görevlendirilmek üzere gelişime ve yenliklere açık, yüksek motivasyona sahip, enerji düzeyi yüksek kişileri satış ekibinde' Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor. Üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetim yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Purchasing Specialist İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Purchasing SpecialistADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a 'Purchasing Specialist' for our multinational client with the qualifications below;Bachelor’s degree in Industrial or Mechanical Engineering, Excellent command of both written and spoken English, At least 3 years of experience in a similar position, Proficiency in Microsoft Office Applications, SAP knowledge is preferable, Experience in automotive sector is an asset Excellent organizing and planning abilities, Problem solver and efficient decision maker, Male candidates must have completed their military obligation ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Generic Recruiter Ankara, İstanbul(Avr.)... ADECCO
Generic RecruiterADECCO
University degree in Business Administration or Social Sciences 1-2 years in customer service / sales    Experience in recruitment on different positions/ mass recruitment is prererableMS Office Very good English
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Ürünler Kalite Kontrol Şefi İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Ticari Ürünler Kalite Kontrol ŞefiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için“Ticari Ürünler Kalite Kontrol Şefi”arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Makine veya Otomotiv ile ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, İfade ve iletişim becerisi yüksek olan, Otomotiv sektöründe tercihen Kauçuk alanında minimum 3 yıl Kalite Kontrol deneyimi olan,Otomotiv sektörü kalite standartlarına hakim, Kalite Kontrol ölçüm ekipmanlarını kullanabilen, kauçuk teknolojisi deneyimi olan,Teknik resim okuyabilen, Solidworks bilgisi olan, Ms Office programlarına hakim, CANIAS kullanmış, Ekip yönetimi deneyimi olan, Askerlikle ilişkisi olmayan (erkek adaylar için) ***Çalışma yeri Manisa-Turgutlu bölgesidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Lojistik Modüller Uzmanı Bursa ADECCO BURSA
SAP Lojistik Modüller UzmanıADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomotiv Yan Sanayi alanında faaliyet gösteren müşterimiz için;  'SAP Lojistik Modüller Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği / Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezunİlgili pozisyonda 3 yıl deneyimli SAP PP, MM, SD, PM ve QM modüllerinden bir kaçına hakim, tercihen MII konusunda bilgi sahibiÜretim ve depo yönetim teknolojileri konularına hakim Çözüm odaklı çalışma anlayışına sahip, analitik düşünebilen Araştırmacı, detaylara önem veren Sonuç odaklı görev alan ve proaktif Takım çalışmasına yatkın Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Bursa’da ikamet edebilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Territory Executive Ankara, Bursa, ... ADECCO
Sales Territory ExecutiveADECCO
University degree in Business Administration, Economics or Social Sciences 2 - 3 years in B2B sales in a multinational organisation with a successful track record – HR industry is preferableFluent in English MS Office – Excel, Power Point B category driving license Result driven Customer orientation Problem solving & analysis Relationship management
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Food & Pharma Business Developer İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Food & Pharma Business DeveloperADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.  We are looking for a Food&Pharma Business Developer for our multinational client in gas and technology sector with the qualifications below; ·         Bachelor’s Degree in Food Engineering or Chemical Engineering,·         Minimum 3 years of sales experience, preferably in sustainable productivity solutions or packaging industry,·         Strong technical knowledge in food or pharma industry and experience of business development·         Excellent communication and presentation skills·         No military obligation for male candidates.·         Fluency in English both verbal and written,·         Residence in Manisa or İzmir area, or available to relocate·         B class driving license
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tahsilat Call Center Temsilcisi-İZMİR İzmir ADECCO İZMİR
Tahsilat Call Center Temsilcisi-İZMİRADECCO İZMİR
Adecco Group, merkezi İsviçre'de ve 60' tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000'in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak100.000'in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren yurtdışı sermayeli müşterimiz için “TAHSİLAT CALL CENTER TEMSİLCİSİ” aramaktayız. Minimum MYO mezunu, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek Diksiyonu düzgün Problem çözme yeteneği gelişmiş Ekip çalışmasına yatkın Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel Bursa ADECCO
Engelli PersonelADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Lojistik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'ENGELLİ PERSONEL' arayışımız bulunmaktadır.En az ilköğretim mezunu, En az %40 engel derecesi bulunanİşkur'a kayıtlı olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Prototip Uzmanı İzmir ADECCO İZMİR
Prototip UzmanıADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için"Prototip Uzmanı"arayışımız bulunmaktadır;Minimum 2 yıllık meslek yüksekokulu veya 4 yıllık mühendislik fakültelerinden mezun,Minimum 3 yıl Otomotiv sektörü imalat faaliyetleri tecrübesi olan, Araç, sistem ve alt sistem konusunda bilgi sahibi, İmalat teknolojileri konusunda bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, dikkatli, titiz çalışabilen, İyi seviyede İngilizce bilgisi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Geliştirme Mühendisi Bursa ADECCO BURSA
İş Geliştirme MühendisiADECCO BURSA
Genel Nitelikler:Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Tersanecilik alanında faaliyet gösteren global müşterimiz için ''İş Geliştirme Mühendisi'' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Gemi İnşa ve Gemi Makineleri ile Deniz Teknolojileri Mühendisliği fakültelerinden mezun,Tercihen 3-5 yıl Teknik Satın alma / Teknik Satış konularında  deneyim sahibi,Profesyonel anlamda Teknik ve Ticari yazışma yapabilecek, Teknik Şartname okuyabilme yetkinliğinde ve Müşteri   ilişkileri konusunda akıcı seviyede İngilizce bilen,Erkek adaylar için,  en az 3 yıl Askerlik tecili bulunan, MS Office Programlarını iyi derecede bilen, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası ve Kocaeli Bölgesinde ikamet eden/edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü-Otomasyon İzmir ADECCO İZMİR
Satış Müdürü-OtomasyonADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, endüstriyel otomasyon alanında faaliyet gösteren müşterimiz için “Satış Müdürü” arayışımız bulunmaktadır; •    Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun •    Endüstriyel otomasyon sektöründe çalışmış•    Sektörde minimum 3 yıl tecrübeli•    Ekip yönetme tecrübesine sahip•    Alanında kuvvetli ilişki yönetimi becerisine sahip,•    B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi ve aktif araç kullanabilen•    Askerlik ile ilişkisi olmayanAdecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Uzmanı - Lojistik İzmir ADECCO İZMİR
Maliyet Muhasebesi Uzmanı - LojistikADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Deniz Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için,  ''Maliyet Muhasebesi Uzmanı'' arayışımız bulunmaktadır.   Üniversitelerin  İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun, Genel muhasebe hakkında bilgi sahibi, Lojistik Maliyet Muhasebesinde min.  2 yıl  tecrübeli, MS Office ve SAP programlarını sorunsuzca  kullanabilen ve geliştirebilen, Raporlama becerisi yüksek, İyi seviyede İngilizce bilen, Bay adaylar için askerliğini yapmış Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mavi Yaka Genel Başvuru Bursa ADECCO BURSA
Mavi Yaka Genel BaşvuruADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmış olduğumuz firmaların ileride oluşabilecek pozisyonlarında değerlendirilmek üzere Mavi Yaka pozisyonlarda arayışımız bulunmaktadır.Bursa'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlanmış 19 yaşını doldurmuş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj ve Talaşlı İmalat Atölye Şefi İzmir ADECCO İZMİR
Montaj ve Talaşlı İmalat Atölye ŞefiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, endüstriyel otomasyon alanında faaliyet gösteren müşterimiz için Montaj ve Talaşlı İmalat Atölye Şefi arayışımız bulunmaktadır; MYO veya EML mezunu Talaşlı imalat alanında en az 4 yıl deneyimli Geometrik toleranslara hakim Solidworks, Solidcam  programlarını kullanabilen Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Askerlik ile ilişkisi olmayan Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Water Systems Engineer İzmir ADECCO İZMİR
Water Systems EngineerADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a "Water Systems Engineer" for our client in FMCG sector with the qualifications below; Bachelor’s Degree in Environmental Engineering is prefered Minimum 3 years of experience in a factory water systems Experienced in reverse osmosis, resin & activated carbon process Experienced in waste water treatment systems, biogas production, sludge removalAutoCad experience is preffered Excellent command of technical analysis and method determining Able to take initiative and demonstrate innovative thinking and flexibility  Excellent command of both written and spoken English Excellent knowledge of MS Office applications No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ar-Ge Teknik Ressamı Kocaeli ADECCO GEBZE
Ar-Ge Teknik RessamıADECCO GEBZE
Adecco Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ''Endüstriyel Klima'' alanında faaliyet gösteren yabancı sermayeli müşterimiz için ''Ar-Ge Teknik Ressamı'' aramaktayız.Tercihen Üniversitelerin MYO; Makina Ressamlığı, Makina, Konstrüksiyon bölümlerinden mezun,Teknik resim hazırlama, dokümantasyon tecrübesi olan,  Autocad, Solidworks ve Excel programlarını iyi derecede kullanabilen (Mümkünse Creo programı kullanabilen), İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni Kocaeli ADECCO GEBZE
Elektrik TeknisyeniADECCO GEBZE
Adecco Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ''Endüstriyel Klima'' alanında faaliyet gösteren yabancı sermayeli müşterimiz için ''Elektrik Teknisyeni'' aramaktayız.Teknik lise veya meslek yüksek okullarının elektrik, elektronik, otomasyon ile ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen HVAC otomasyonu saha uygulamaları (Ekipman montajı, kablo uç bağlantıları) konusunda tecrübesi olma,Otomasyon elektrik projesi okuma bilgisi olan,Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,Çözüm odaklı çalışması,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Account Manager - Turkish Contractors İstanbul(Avr.), ... Badenoch&Clark
Account Manager - Turkish ContractorsBadenoch&Clark
Our client is a leading global company in construction chemicals sector. For their future development plans we are looking for anAccount Manager - Turkish Contractors in Algeria Our ideal candiate is expected to have following skills:Bachelor degree on Civil Engineering is a must, 7+ years of experience, Open for Relocation is a must, Experience in sales preferably construction chemicals, Good analytical and negotiation skills,   Good command of Turkish and English language,  Excellent communication skills, Team work player, Ability to work under stress and meet deadlines. Customer oriented, dynamic
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) ADECCO
İhracat Satış UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için "İhracat Satış Uzmanı" aramaktayız.Lisan mezunu, Çok iyi derecede Almanca bilen, tercihen İngilizce bilen, Min. 3 yıl deneyimi olan, Planlama ve koordinasyon becerisi olan, Müşteri odaklı çalışmayı benimseyen, Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasa Görevlisi İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Kasa GörevlisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyanın en büyük iç giyim üreticisi olan müşterimizin yeni açılacak mağazası için‘Kasa Görevlisi’ çalışma arkadaşları arıyoruz.Mağazacılık sektöründe deneyimli, Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olanMS Office uygulamalarına hakim,Gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren, İnsan ilişkileri kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Görevlisi İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Depo GörevlisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyanın en büyük iç giyim üreticisi olan müşterimizin yeni açılacak mağazası için ‘Depo Görevlisi’ çalışma arkadaşları arıyoruz. Tercihen lise mezunu, En az 6 ay perakende/mağazacılık sektöründe depo tecrübesi olan, Mal kabul, stok sayımı konularında tecrübeli, Tam zamanlı çalışabilecek, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Disiplinli, takipçi, analitik düşünebilen, iletişimi güçlü, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Yüksek tempoda çalışmaya uyum sağlayabilecek, Sorumluluk bilinci yüksek, Dikkatli ve özenli çalışma konusunda hassas, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.) ADECCO
Muhasebe ElemanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir müşterimiz için "Muhasebe Elemanı" aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okulu mezunu,MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı, Takipçi, dikkatli, disiplinli, İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Satış DanışmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyanın en büyük iç giyim üreticisi olan müşterimizin yeni açılacak mağazası için‘Satış Danışmanı’ çalışma arkadaşları arıyoruz. Mağazacılık sektöründe  min. 1 sene deneyimli, Tercihen lise mezunu, İletişim becerisi yüksek, Güleryüzlü, pozitif, dinamik, Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek, 18-28 yaşları arasında, Gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Asistanı İstanbul(Avr.) ADECCO
Ofis AsistanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir müşterimiz için "Ofis Asistanı" aramaktayız. En az lise mezunu, İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Benzer pozisyonda en az 1 yıl çalışmış, Telefon trafiğini yönetebilecek, Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kırma-Öğütme Ekip Lideri Erzincan ADECCO ANKARA
Kırma-Öğütme Ekip LideriADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz altın madeni sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Erzincan/İliç'te görev alacak, Kırma-Öğütme Ekip Lideri arayışımız bulunmaktadır. En az Lise  Mezunu, Tercihen 10 yıl benzer operasyonde benzer pozisyonda görev yapmış, Ağır ve Tehlikeli İşlerde Çalışabilir Raporu bulunan, Başlangıç seviyesinde MS Office programı ve DCS programı kullanabilen, Tercihen bobcat, forklift ehliyeti olan, İletişimi kuvvetli, iyi bir dinleyici, soğuk kanlı, enerjik, iş bitirme-sonuç odaklı, “yapabilirim” yaklaşımına sahip,Askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Formeni Erzincan ADECCO ANKARA
Mekanik Bakım FormeniADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz altın madeni sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Erzincan/İliç'te görev alacak, Mekanik Bakım Formeni arayışımız bulunmaktadır. En az 12 yıl makina bakım ve onarım alanında çalışmış olmak ve en az 3 yıl formen poziyonunda çalışmış olmak,En az lise mezunu olmak- tercihen meslek yüksek okulu makina, motor vb bölümleri mezunu olmak,İleri düzey pnömatik ve hidrolik sistemler hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmak,Mekanik bakım ölçü aletleri, motorlu ve motorsuz el aletleri, atölye ekipmanları kullanımı konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak,Mekanik güç aktarma sistemleri konusunda ( kaplin,kasnak, zincir dişli mekanizmaları, şaftlar,vb) bilgi ve tecrübe sahibi olmak,Rulmanlı ve yataklı sistemler konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak, Çeşitli kaynak uygulamaları konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak, Temel teknik resim bilgisine sahip olmak, Makinaların dönen aksamlarında kullanılan yağların özellikleri, çeşitleri ve uygulama teknikleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak,Makina ve donanımlarının montaj ve demontajı konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak,Maden tesislerinde kullanılan ekipmanların bakımı, arıza tesbiti ve onarımı konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak( pompalar, tikner karıştırıcıları ve mekanizmaları, kompresörler, redüktörler, değirmenler, kırıcılar, radyal ve eksenel fanlar, gezer ve köprülü vinçler, konveyörler, helezonlar ve vanalar)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 12 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Ustası Erzincan ADECCO ANKARA
Elektrik Bakım UstasıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz altın madeni sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Erzincan/İliç'te görev alacak, Elektrik Bakım Ustası arayışımız bulunmaktadır. En az 10 yıl elektrik bakım ve onarım alanında çalışmış olmak, Elektrik Teknik Lise / MYO elektrik bölümü mezunu olmak, Kuvvetli akım tesislerinde çalışma sertifikası sahibi olmak (yada sertifika alım koşullarını sağlamak),Alçak gerilim ve orta gerilim motorların bakım ve onarımı ve yolverme panoları bakım ve onarımı konularında bilgi ve tecrübe sahibi olmak,Elektrik dağıtım, kesici , trafo ve jeneratör bakım ve onarımı konularında bilgi ve tecrübe sahibi olmak,Endüstriyel elektrik tesisatı kurulumlarında tecrübe sahibi olmak, Elektrik bakım ölçü aletleri, motorlu ve motorsuz el aletleri kullanımı konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak,Temel elektrik teknik projelerini okuyup anlamak, Elektrikli ekipmalarla ilgili arızaları tespit edebilme ve belirlenen standartlar çerçevesinde giderebilme bilgi ve tecrübesine sahip olmak,Elektrik makinalarının planlı bakımlarını yapmak,arızalarını gidermek ve yaptıklarını iş emri formlarına ve vardiya defterine yazmak,Elektriksel ekipmanların düzenli olarak gerilim,akım,sıcaklık,bağlantı ölçüm ve kontrollerini yapmak ve raporlamak,Elektriksel koruma röleleri (ag ve og ) , topraklama, sürücüler ( hız kontrol cihazları, yumuşak yolvericiler), güç kalitesi ve kompanzasyon , elektrikle ısınan fırın elektrik bakımı, arıza tesbiti ve onarımı konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Ustası Erzincan ADECCO ANKARA
Mekanik Bakım UstasıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz altın madeni sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Erzincan/İliç'te görev alacak, Mekanik Bakım Ustası arayışımız bulunmaktadır. En az Lise mezunu olmak, En az 10 yıl makina bakım ve onarım alanında çalışmış olmak,İleri düzey pnömatik ve hidrolik sistemler hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmak,Mekanik bakım ölçü aletleri, motorlu ve motorsuz el aletleri, atölye ekipmanları kullanımı konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak,Mekanik güç aktarma sistemleri konusunda ( kaplin,kasnak, zincir dişli mekanizmaları, şaftlar,vb) bilgi ve tecrübe sahibi olmak,Rulmanlı ve yataklı sistemler konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak,Çeşitli kaynak uygulamaları konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak,Temel teknik resim bilgisine sahip olmak,Makinaların dönen aksamlarında kullanılan yağların özellikleri, çeşitleri ve uygulama teknikleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak,Makina ve donanımlarının montaj ve demontajı konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak,Maden tesislerinde kullanılan ekipmanların bakımı, arıza tesbiti ve onarımı konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak( pompalar, tikner karıştırıcıları ve mekanizmaları, kompresörler, redüktörler, değirmenler, kırıcılar, radyal ve eksenel fanlar, gezer ve köprülü vinçler, konveyörler, helezonlar ve vanalar)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Enstrüman Bakım Ustası Erzincan ADECCO ANKARA
Enstrüman Bakım UstasıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz altın madeni sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Erzincan/İliç'te görev alacak, Enstrüman Bakım Ustası arayışımız bulunmaktadır. En az 10 yıl enstrüman bakım ve onarım alanında çalışmış olmak,Elektrik Teknik Lise / MYO elektrik bölümü mezunu olmak,Kuvvetli akım tesislerinde çalışma sertifikası sahibi olmak (yada sertifika alım koşullarını sağlamak),Alçak gerilim ve orta gerilim motorların bakım ve onarımı ve yolverme panoları bakım ve onarımı konularında bilgi ve tecrübe sahibi olmak,Temel düzeyde pnömatik ve hidrolik sistemler hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmak,Temel elektrik ve P&ID teknik projelerini okuyup anlamak,Enstrüman ekipmanlarına sahip makinelerin planlı bakımlarını yapmak,arızalarını giderme faaliyetlerine yardımcı olmak,Akış ölçer,basınç ölçer,sıcaklık ölçer,seviye ölçer,aç-kapa ve oransal vana gibi ölçü ve control ekipmanlarının kurulumunu yapar ve planlı bakımlarını yaparak arızalarını giderir,Hız sensörleri, bant kaydı ve acil durdurma anahtarları gibi algılama ekipmanlarının çalışılırlığını kontrol eder, tamir ve bakımlarını yapar,PH metre, bant kantarı, numune alıcı, metal dedektör, nem ölçer gibi madencilik sektöründe kullanılan ekipmanlar konusunda tecrübe sahibi olmak , bakım ve kalibrasyonlarını yapabilmek,Temel düzey PLC ve DCS sistemleri hakkında bilgi sahibi olmak,Yangın algılama , ihbar ve söndürme sistemlerinin bakımlarını yapar, arızalarını giderir,Haberleşme ekipmanlarının tamir ve bakımlarını yapar,Emniyet limitleri, zil, siren, korna, sinyal lambaları vb elektrik elektronik emniyet uyarı ve ikaz sistem ve cihazlarını sürekli kontrol ederek gerekli bakım ve onarımlarıyla yenileme işlerini yapar,Makinalarının enstrüman ekipmanlarını planlı bakımlarını yapmak,arızalarını gidermek ve yaptıklarını iş emri formlarına ve vardiya defterine yazmak,Elektriksel ekipmanların düzenli olarak gerilim,akım,sıcaklık,bağlantı ölçüm ve kontrollerini yapmak ve raporlamak,Elektriksel koruma röleleri (ag ve og ) , topraklama, sürücüler ( hız kontrol cihazları, yumuşak yolvericiler), güç kalitesi ve kompanzasyon , elektrikle ısınan fırın elektrik bakımı, arıza tesbiti ve onarımı konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Siyanür Liçi ve CIP Operatörü Erzincan ADECCO ANKARA
Siyanür Liçi ve CIP OperatörüADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz altın madeni sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Erzincan/İliç'te görev alacak, Siyanür Liçi ve CIP Operatörü arayışımız bulunmaktadır.En az Lise mezunu ya da 5 yıl tecrübeli operatörler için Orta Okul Mezunu , Cevher Hazırlama operasyonunda veya metalürjik ve kimyasal tesislerde en az 5 yıl tecrübesi olan,Ağır ve Tehlikeli İşlerde Çalışabilir Raporu bulunan, Başlangıç seviyesinde MS Office programı ve DCS programı kullanabilen, İletişimi kuvvetli, iyi bir dinleyici, soğuk kanlı, enerjik, iş bitirme-sonuç odaklı, “yapabilirim” yaklaşımına sahip,Askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Otoklav Operatörü Erzincan ADECCO ANKARA
Otoklav OperatörüADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz altın madeni sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Erzincan/İliç'te görev alacak, Otoklav Operatörü arayışımız bulunmaktadır.En az Lise mezunu olup 10 yıl benzer operasyon ve pozisyonda tecrübe sahibi olan ,Deneyimsiz Cevher Hazırlama, Metalürji ve Kimya Yeni Mühendislik Mezunu,Ağır ve Tehlikeli İşlerde Çalışabilir Raporu bulunan, Başlangıç seviyesinde MS Office programı ve DCS programı kullanabilen, İletişimi kuvvetli, iyi bir dinleyici, soğuk kanlı, enerjik, iş bitirme-sonuç odaklı, “yapabilirim” yaklaşımına sahip,Askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Asitleme Operatörü Erzincan ADECCO ANKARA
Asitleme OperatörüADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz altın madeni sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Erzincan/İliç'te görev alacak, Asitleme Operatörü arayışımız bulunmaktadır.En düşük Lise mezunu ya da 5 yıl tecrübeli operatörler için Orta Okul Mezunu,Cevher Hazırlama operasyonunda veya metalurjik ve kimyasal tesislerde en az 5 yıl değirmen operasyon tecrübesi olan,Ağır ve Tehlikeli İşlerde Çalışabilir Raporu bulunan, Başlangıç seviyesinde MS Office programı ve DCS programı kullanabilen, İletişimi kuvvetli, iyi bir dinleyici, soğuk kanlı, enerjik, iş bitirme-sonuç odaklı, “yapabilirim” yaklaşımına sahip,Askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Değirmen Operatörü Erzincan ADECCO ANKARA
Değirmen OperatörüADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz altın madeni sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Erzincan/İliç'te görev alacak, Değirmen Operatörü arayışımız bulunmaktadır.En düşük Lise mezunu ya da 5 yıl tecrübeli operatörler için Orta Okul Mezunu,Cevher Hazırlama operasyonunda en az 5 yıl değirmen operasyon tecrübesi olan,Ağır ve Tehlikeli İşlerde Çalışabilir Raporu bulunan, Başlangıç seviyesinde MS Office programı ve DCS programı kullanabilen, İletişimi kuvvetli, iyi bir dinleyici, soğuk kanlı, enerjik, iş bitirme-sonuç odaklı, “yapabilirim” yaklaşımına sahip,Askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
CIP Ekip Lideri Erzincan ADECCO ANKARA
CIP Ekip LideriADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz altın madeni sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Erzincan/İliç'te görev alacak, CIP Ekip Lideri arayışımız bulunmaktadır.En az Lise Mezunu, Tercihen 10 yıl benzer operasyonde benzer pozisyonda görev yapmış,Ağır ve Tehlikeli İşlerde Çalışabilir Raporu bulunan, Tercihen bobcat, forklift ehliyeti olan, Başlangıç seviyesinde MS Office programı ve DCS programı kullanabilen,İletişimi kuvvetli, iyi bir dinleyici, soğuk kanlı, enerjik, iş bitirme-sonuç odaklı, “yapabilirim” yaklaşımına sahip,Askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Otoklav Ekip Lideri Erzincan ADECCO ANKARA
Otoklav Ekip LideriADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz altın madeni sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Erzincan/İliç'te görev alacak, Otoklav Ekip Lideri arayışımız bulunmaktadır.Lise veya MYO Mezunu, En az 10 yıl benzer operasyon ve benzer pozisyon tecrübesi olan, Ağır ve Tehlikeli İşlerde Çalışabilir Raporu bulunan, Başlangıç seviyesinde MS Office programı ve DCS programı kullanabilen, Tercihen bobcat, forklift ehliyeti olan, İletişimi kuvvetli, iyi bir dinleyici, soğuk kanlı, enerjik, iş bitirme-sonuç odaklı, “yapabilirim” yaklaşımına sahip,Askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Kontrol Sistem Teknisyeni Erzincan ADECCO ANKARA
Proses Kontrol Sistem TeknisyeniADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz altın madeni sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Erzincan/İliç'te görev alacak, Proses Kontrol Sistem Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.Lise veya MYO Mezunu, En az 5 yıl benzer operasyon ve benzer pozisyon tecrübesi olan,Ağır ve Tehlikeli İşlerde Çalışabilir Raporu bulunan,MS Office, DCS ve raporlama yazılımlarında uzmanlaşmış,İletişimi kuvvetli, iyi bir dinleyici, soğuk kanlı, enerjik, iş bitirme-sonuç odaklı, “yapabilirim” yaklaşımına sahip,Askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Day Crew Supervisor Erzincan ADECCO ANKARA
Day Crew SupervisorADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Day Crew Supervisor for our client which is operating in gold mining sector in Erzincan/İliç.Min B.S. degree from Mineral Processing, Chemical Engineering, Metallurgy Engineering or relevant disciplines,Min 3 years of relevant operation experience (Crushing, grinding, de-watering, preferably autoclave, CN leach and tailing disposal), blue collar management in similar work environment,Excellent communication skills, strong leadership skills, mentoring and team building skills, fluent in English,Strong MS Office skills, preferably SAP software, Competencies like problem solving, safety priority, team work, team improvement ,No health restrictions, No military obligation,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Area Process Engineer - Down Stream Erzincan ADECCO ANKARA
Area Process Engineer - Down StreamADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Area Process Engineer - Down Stream for our client which is operating in gold mining sector in Erzincan/İliç.Min B.S. degree from Mineral Processing, Chemical Engineering, Metallurgy Engineering or relevant disciplines,Min 7 years of relevant operation experience, with at least 5 years in industries involving CN leaching, dewatering and detox,Excellent communication skills, strong analytical skills, detail oriented, self-motivated, fluent in English,Strong MS Office skills, understand basic DCS and reporting software, preferably SAP, CAD software,Competencies like problem solving, safety priority, team work, team improvement ,No health restrictions, No military obligation,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Area Process Engineer - Up Stream Erzincan ADECCO ANKARA
Area Process Engineer - Up StreamADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Area Process Engineer-Up Stream for our client which is operating in gold mining sector in Erzincan/İliç.Min B.S. degree from Mineral Processing, Chemical Engineering, Metallurgy Engineering or relevant disciplines,Min 7 years of relevant operation experience, with at least 5 years in industries involving CN leaching, dewatering and detox,Excellent communication skills, strong analytical skills, detail oriented, self-motivated, fluent in English,Strong MS Office skills, understand basic DCS and reporting software, preferably SAP, CAD software,Competencies like problem solving, safety priority, team work, team improvement ,No health restrictions, No military obligation,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Area Process Engineer - Main Stream Erzincan ADECCO ANKARA
Area Process Engineer - Main StreamADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Area Process Engineer-Main Stream for our client which is operating in gold mining sector in Erzincan/İliç.Min B.S. degree from Mineral Processing, Chemical Engineering, Metallurgy Engineering or relevant disciplines,Min 7 years of relevant operation experience, with at least 5 years in industries involving chemical processes,Excellent communication skills, strong analytical skills, detail oriented, self-motivated, fluent in English,Strong MS Office skills, understand basic DCS and reporting software, preferably SAP, CAD software,Competencies like problem solving, safety priority, team work, team improvement ,No health restrictions, No military obligation,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Blending Engineer Erzincan ADECCO ANKARA
Blending EngineerADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Blending Engineer for our client which is operating in gold mining sector in Erzincan/İliç.Min B.S. degree from Mineral Processing or relevant disciplines,Min 7 years of relevant process experience. Reasonable geology and mineralogy knowledge, Excellent communication skills, strong analytical skills, detail oriented, self-motivated, fluent in English,Strong MS Office skills, Competencies like problem solving, safety priority, team work, team improvement ,No health restrictions, No military obligation,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Uzmanı Ankara ADECCO ANKARA
Proje UzmanıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara’da Uluslararası Sivil Toplum Kuruluşu için Proje Uzmanı aramaktayız.Lise derecesine ek olarak Kalkınma Çalışmaları, Sosyal Bilimler, İşletme Yönetimi ve/veya herhangi benzer bir alanda ek eğitim,Akıcı düzeyde İngilizce ve yerel dil bilgisi, Özellikle veri yönetimi alanında olmak üzere iyi bilgisayar becerileri, Akıcı düzeyde Türkçe konuşma ve dinleme becerileri ve tercihen Arapça bilgisi,Fikirlerini kabul ettirme ve fikirlerine destek sağlama aracılığıyla diğerlerini olumlu olarak etkileme becerisi,Güçlendirme ve güven yaratma, Yargıya varma ve karar verme, Yenilikçilik ve yaratıcılık, Müzakerede bulunma ve çatışma çözme, Değişikliğe açık olma ve uyum sağlama, Planlama ve organize etme, Uluslararası korumanın temel ilkeleri alanında eğitim Geçim Kaynakları programlamasına ilişkin en az iki alt sektörde teknik yetkinlik, örn. mikrofinans, istihdam teşviki, girişimcilik kapasitesi yaratma, özel sektör gelişimi, yerel ekonomik iyileşme, yoksulluğun azaltılması, Mesleki ve Teknik Eğitim ve Öğretim (VTET), Proje Tecrübesine Sahip  "Adecco , İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Elemanı İstanbul(Asya) ADECCO
Çağrı Merkezi ElemanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup,SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kurumsal müşterimiz için “Dönemsel İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Elemanı“ arayışımız bulunmaktadır. Tercihen önlisans/üniversite mezunu ya da üniversite son sınıf öğrencisi, Diksiyonu düzgün, Haftanın 6 günü saat 10:00-19:00 arasında çalışabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden, İyi düzeyde İngilizce bilen ,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Üretim Mühendisliği Müdürü - Amasya Amasya ADECCO ANKARA
Üretim Mühendisliği Müdürü - AmasyaADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  beyaz eşya ve ankastre üretimi alanında faaliyet gösteren firmamız içinAmasya- Merzifon'da görev yapacak 'Üretim Mühendisliği Müdürü' arayışımız bulunmkatadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği ve ya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi düzeyde İngilizce ve SAP bilgisine sahip, Üretim sektöründe faaliyet gösteren şirketlerde verimlilik analizi, İyileştirme, 6 Sigma, MTM, Yalın Üretim konularında çalışmalarda bulunmuş ve etkin görev almış,Yalın Üretim ve Problem Çözme tekniklerine hakim, Amasya-Merzifon’da ikamet edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sürekli gelişme ve geliştirmeyi ilke edinen, bu konuda eğitimler verebilecek olan,Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Proje yönetimi bilgisine sahip, İş Sağlığı ve Güvenliği bilgisine sahip, İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Yaratıcı, düzenli, disiplinli, sosyal ilişkileri güçlü olan Ekip yönetme bilgi ve becerisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü Mersin ADECCO
Servis MüdürüADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip  "Servis Müdürü" aramaktayız. Ön Lisans veya Lisans mezunu ( Tercihen Makine veya İşletme Mühendisi) MS office uygulamalarına hakim Etkin yöneticilik özelliklerine sahip Tempolu ve yoğun iş gerektiren ortama uyum sağlayabilecek B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Mersin'de ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Direktörü - AMASYA Amasya ADECCO ANKARA
Araştırma Geliştirme / AR-GE Direktörü - AMASYAADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  beyaz eşya ve ankastre üretimi alanında faaliyet gösteren firmamız için 'AR-GE Direktörü' arayışımız bulunmkatadır.Tercihen Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Mühendislik alanında yüksek lisans yapmış, tercihen doktora yapmış ya da yapmakta olan,Tercihen Ar-Ge merkezi kurma ve yönetme konusunda deneyimli, Proje yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli ( Tübitak Teydeb vs.) Tercihen Beyaz Eşya sektörü ve tercihen Ar-Ge, proje yönetimi vb görevlerde deneyimli,Ürün tasarımına ilişkin teknik ve  mali konularda bilgi sahibi, maliyet azaltma konusunda faaliyette bulunmuş,Yeni ürün geliştirme, patent çalışmalarında yetkin olan, Çok iyi derece İngilizce bilen (2. Yabancı dil Almanca tercih sebebidir), Tercihen Autocad, Solidworks ve MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tasarım, ürün geliştirme ve ürün destek çalışmalarını organize edebilecek, Problem çözme teknikleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Stres ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, Liderlik ve organizasyon vasıfları olan, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri Odaklı Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Danışmanı (Otomotiv) İstanbul(Asya) ADECCO
Aktif Satış Danışmanı (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip“ Aktif Satış Danışmanı” aramaktayız:Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan Ticari faaliyetlere yatkın ve tercihen satış alanında tecrübeli Ticari sağduyu ve analitik düşünce yapısı olan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Saha müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecek MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu İstanbul 'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Müdürü Antalya ADECCO
Satış MüdürüADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip  "Satış Müdürü" aramaktayız. Üniversite mezunu MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Etkin yöneticilik özelliklerine sahip Tempolu ve yoğun iş gerektiren ortama uyum sağlayabilecek B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Antalya'da ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü Antalya ADECCO
Servis MüdürüADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip  "Servis Müdürü" aramaktayız. Üniversite veya Yüksek Okul Mezunu ( Tercihen Makine veya İşletme Mühendisi) Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) MS office uygulamalarına hakim Etkin yöneticilik özelliklerine sahip Tempolu ve yoğun iş gerektiren ortama uyum sağlayabilecek  B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış Antalya'da ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Social Counselors-İSTANBUL İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Social Counselors-İSTANBULADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for  Social Counselors for our client which is a reputable International NGO.Turkish Citizen Knowledge of Arabic, Persian would be an advantage Min. University Degree in social services, psychology, child development, psychological counselling and guidance, sociology or equivalent.Proven work experience with government institutions.Experience in working with persons with specific needs such as children, elderly …etc
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engineering and Maintenance Manager Ankara ADECCO ANKARA
Engineering and Maintenance ManagerADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a E&M Manager for our client which is operating in energy sector based in Ankara. Min B.S. degree from Mechanical Engineering. Ability to handle the company’s resources (cost) effectively.Ability to represent the company in a positive image at all times.Talent and willingness to take all reasonable measures to achieve company objectives.Ability to communicate effectively internally and externally.Exercising confidentiality of all information handled.Showing initiative and add to a positive working environment.Experience in the maintenance of power generation plants or large rotating machinery.Experience of operating within safety, environmental and operational policies, frameworks and statutory legislation.Experience of managing and developing people. Experience of Budget Management.                   Experience Writing, Negotiating and award of Contracts.Managing contracts and contractors. Experience of engineering and change control. Experience of implementing Quality Control processes.Experience in working in an asset defined as "very dangerous work place" by HSE regulation.Proven interest in engineering concepts and projects.Experience in implementing plant improvement / refurbishment projects and in power station O&M.Good command of English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı Ankara ADECCO
Servis DanışmanıADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Servis Danışmanı” aramaktayız:Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili, ticari yatkınlığı olan ve servis pazarlama becerisine sahipSürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen İş takibi ve süreç yönetimini gerçekleştirebilecek Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Esnek çalışma saatlerine uyumlu Ankara 'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Senior Sales Representative-Gaziantep Gaziantep ADECCO ANKARA
Senior Sales Representative-GaziantepADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Senior Sales Representative for our multinational client which is operating in consumer products sector.University degree Minimum 4 years of traditional retail and wholesale sales experience within consumer goods is a must (preferably in office and/or stationary products)Fluent Turkish and good level of English for in-company communication                High level of drive, enthusiasm and passion to winAn initiative taker who can meet/exceed targets Strong negotiation skills and commercial orientation Excellent communicator with strong interpersonal skillsActs with integrity; conducts business fairly, honestly, and ethicallyProficient in MS Office Programs, Valid driver’s licence Military service must be completed (for male candidates)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Otomotiv) Muğla ADECCO
Servis Danışmanı (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip“Servis Danışmanı” aramaktayız:Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili, ticari yatkınlığı olan ve servis pazarlama becerisine sahipSürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen İş takibi ve süreç yönetimini gerçekleştirebilecek Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Esnek çalışma saatlerine uyumlu Muğla Bodrum ve Milas'ta ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kıdemli PHP Yazılım Geliştirme Uzmanı Ankara ADECCO ANKARA
Kıdemli PHP Yazılım Geliştirme UzmanıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bilişim  sektöründe hizmet veren  firmamız için Kıdemli PHP Yazılım Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, PHP ve MySQL ile minimum 3 yıl yazılım geliştirmiş, Daha önce en az bir versiyon kontrol sistemi kullanmış (Git, SVN) OOP yaklaşımına ve MVC mimarisinde kod geliştirmiş, Tercihen PHP framework’ler hakkında bilgi sahibi (Symfony, Zend, Laravel vb.)Tercihen SOA, REST API, Web Service konularında client seviyesinde bilgi sahibi,Tercihen NoSQL hakkında bilgi sahibi, Tercihen Native JS ve/veya jQuery bilen, Mevcut takıma adapte olacak, uyum içinde çalışabilecek, pozitif enerjisi yüksekTertipli kod geliştiren, döküman ve yorum yazmaktan kaçınmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü İstanbul(Asya) ADECCO
Servis MüdürüADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip  "Servis Müdürü" aramaktayız. Üniversite veya Yüksek Okul Mezunu ( Tercihen Makine veya İşletme Mühendisi)Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)MS office uygulamalarına hakim Etkin yöneticilik özelliklerine sahip Tempolu ve yoğun iş gerektiren ortama uyum sağlayabilecek B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilenAskerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü Gaziantep ADECCO
Servis MüdürüADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip  "Servis Müdürü" aramaktayız. Üniversite veya Yüksek Okul Mezunu ( Tercihen Makine veya İşletme Mühendisi)Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)MS office uygulamalarına hakim Etkin yöneticilik özelliklerine sahip Tempolu ve yoğun iş gerektiren ortama uyum sağlayabilecek B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilenAskerlik hizmetini tamamlamış Gaziantep'de ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Sharepoint Uzmanı Ankara ADECCO ANKARA
Yazılım Geliştirme Sharepoint UzmanıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bilgi güvenliği alanında faaliyet gösteren firmamız için Ankara'da görev almak üzere '' Yazılım Geliştirme Sharepoint Uzmanı'' arayışımız mevcuttur.  Tercihen Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik, İstatistik, İşletme veya Bilgi teknolojileri konusunda eğitim veren diğer bölümlerinden mezun,Web Portalleri Geliştirme konusunda en az 2 yıl deneyime sahip, Microsoft SharePoint 2010 & 2013 yazılım geliştirme projelerinde deneyimli,Ajax, CSS, Javascript, jquery, HTML, XHTML gibi web teknolojileri konularında bilgi sahibiSharePoint üzerinde Page Layout, Site Template, List, Workflow, Custom WebPart, event receiver, content type geliştirmiş,Web Servisleri (Windows Communication Foundation/Web Api) ve entegrasyon konularında bilgi sahibi olacaktır,Tercihen Powershell script geliştirmiş ve sharepoint administration konusunda deneyimli,Microsoft Team Foundation Server aktif kullanmış olacaktır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ASP.Net Geliştirme Uzmanı- Ankara Ankara ADECCO ANKARA
ASP.Net Geliştirme Uzmanı- AnkaraADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bilgi güvenliği alanında faaliyet gösteren firmamız için Ankara'da görev almak üzere ''ASP. Net Geliştirme Uzmanı'' arayışımız bulunmaktadır.ASP.NET üzerinden gerçekleştirilen kurumsal projelerde en az 3 yıl deneyimli olmak,C¸ok iyi derecede .NET/C#/ASP.NET ortamında yazılım geliştirme bilgi ve becerisine sahip olmak,İlişkisel veri tabanları ile uygulama geliştirmiş olmak, NET programlama dillerinde (C# veya VB.NET) Web Forms ve MVC ile daha önce uygulama geliştirmiş olmak,Nesneye yönelik prensipler, Test güdümlü Programlama, Object Relational Mapping (ORM) çerçeveleri ve Tasarım şablonları (Design Patterns) hakkında bilgi sahibi olmak,Yazılım mimari gereksinimlerinin belirlenmesi, tasarım, geliştirme ve alt yapının teknolojik gelişmelere uyarlanması konularında tecrübe sahibi olmak,Genis ölçekli¸ çok katmanlı (web tabanlı) uygulama geliştirme, Windows Servisleri ve Web Servisleri (SOAP, WCF, WSDL, XML, XSLT, XSD) ve web teknolojileri (HTML, CSS, Javascript, AJAX, JQuery) konularında uygulama geliştirmiş olmak,Internet Information Services (IIS) teknolojilerine hakim olmak.   “Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Java Yazılım Uzmanı- Ankara Ankara ADECCO ANKARA
Java Yazılım Uzmanı- AnkaraADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bilgi güvenliği alanında faaliyet gösteren firmamız için Ankara'da görev almak üzere '' Java Yazılım Uzmanı '' arayışımız bulunmaktadır. Java teknolojileri konusunda (JEE, EJB 3.x, JAAS, JPA-2, vb.) en az 3 (u¨c¸) yıl çalışmış olmak,Nesne yönelimli programlama ve tasarım desenleri (Design Patterns) konusuna hakim olmak,Java teknolojileri ile ilgili Eğitim, Katılım veya Uzmanlık Sertifikalarından (Java SE, Java EE) herhangi birine sahip olmak,Web servis geliştirme (SOAP, REST, JAX-WS, AXIS, CXF, vb.) konularında deneyimli olmak,JSP, JSF ve Servlet konularında bilgili ve deneyimli olmak, Multithread uygulama geliştirme deneyimine sahip olmak, XML ve UML konularında bilgi ve tecrübe sahibi olmak, Temel ilişkisel veri tabanı işlemleri, sorgulama, SQL ve PL/SQL konularında bilgi ve tecrübe sahibi olmak,Windows ve Linux işletim sistemleri konusunda deneyimli olmak, Weblogic 10g, 11g veya 12c, JBOSS, Glassfish 3.x veya 4.x, Apache uygulama sunucularından en az birinde uygulama geliştirmiş olmak.Fussion, Middleware konularında bilgi ve deneyim sahibi olmak, Orta katman mimari konularında (BPMS, ESB, vb.) tecrübe sahibi olmak,“Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri ilişkileri CRM Sorumlusu- Ankara Ankara ADECCO ANKARA
Müşteri ilişkileri CRM Sorumlusu- AnkaraADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Müşteri İlişkileri CRM Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren mühendislik veya iktisadi ve idari bilimler veya Matematik ve İstatistik bölümlerinden mezun,CRM konusunda en az 3 yıl deneyimli, İz zekası ( Business Intelligence ) ve Veri Madenciliği ( Data Mining) bilgi ve deneyimi olan,Analatik düşünebilen ve problem çözme becerisine sahip, İletişimi güçlü insan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Müşeri ve sonuç odaklı, Çok iyi seviyede MS Office programlarını kullanabilen, İleri seviyede ingilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da min. 2 yıl tecilli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi- Ankara Ankara ADECCO ANKARA
Satış Mühendisi- AnkaraADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  sektöründe öncü, kaynaklı imalat üzerine üretim yapan Alman partnerli firmamız için Ankara'da görev almak üzere ''Satış Mühendisi'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, tercihen makine mühendsiliği bölümünden mezun,Tercihen inşaat makinalarının satışında min. 3 yıl görev almış, Kuvvetli iletişim becerilerine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, İyi seviyede ingilizce bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Mühendisi- Ankara Ankara ADECCO ANKARA
Kalite Mühendisi- AnkaraADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  sektöründe öncü, kaynaklı imalat üzerine üretim yapan Alman partnerli firmamız için Ankara'da görev almak üzere ''Kalite Mühendisi'' arayışımız bulunmaktadır. Linsans, tercihen yüksek lisans mezunu, Üniversitelerin, makine, metalurji ve malzeme veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda min. 2 yıl görev almış, İSG Denetim dökümanları hazırlamış, kaynak mühendisliği eğitimine sahip, PQR, WPS hazırlamış,  Askerlik hizmetini tamamlamış, İyi seviyede ingilizce bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknisyen İstanbul(Asya) ADECCO
TeknisyenADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz mobilya sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ‘’Tekniker/Teknisyen’’ rolünde arayışımız bulunmaktadır.·         Elektrik – elektronik bölümlerinden en az ön lisans mezunu,·         İletişim ve organizasyon becerileri yüksek, yetkinlik sahibi,·         Montaj, teslimat, kurulum süreçlerinde min.3 yıl tecrübeli,·         Seyahat engeli olmayan,·         Tercihen perakende ve dayanıklı tüketim sektöründe deneyimli,·         Tercihen Anadolu Yakası’nda ikamet eden,·         B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,·         Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sızma Testi Uzmanı İstanbul(Avr.), ... ADECCO ANKARA
Sızma Testi UzmanıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bilgi güvenliği alanında faaliyet gösteren firmamız için İstanbul ve Ankara'da görev almak üzere Sızma Testi Uzmanı / Kıdemli Sızma Testi Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin tercihen Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili teknik bölümlerinden mezun olmak,Sızma testleri alanında en az 2-5 yıl çalışmış olmak,  Bilgisayar ağları, bilgi güvenliği mimarileri konularında deneyim sahibi olmak,Linux, Microsoft ve diğer işletim sistemileri hakkında deneyim sahibi olmak, En az iki programlama veya betik dili hakkında ispatlanabilir bilgi sahibi olmak,OSCP, GPEN, LPT, CEH, TSE vb kabul edilir genel sertifikasyonlardan en az bir tanesine sahip olmak,  Türkçe ve İngilizce iletişim yüksek iletişim becerilerine sahip olmak,  Analitik düşünme, sorun çözme, müşteri ve sonuç odaklı çalışama becerilerine sahip olmak,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl süreyle ertelemiş olmak,Tercihen sunucu sistemleri ve ağ uygulamaları hakkında bilgili olmak,  Tercihen ileri seviyede Linux işletim sistemleri bilgisine sahip olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Mühendisi- Ankara Ankara ADECCO ANKARA
Satınalma Mühendisi- AnkaraADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz enerji, elektrik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Ankara'da görev almak üzere     '' Satınalma Mühendisi '' arayışımız bulunmaktadır. Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Askerlik görevini yapmış, En az üç yıl satın alma deneyimi olan, Teknik resim okuyabilen, MS Office programlarını ve ERP yazılımını kullanabilen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, İletişim ve koordinasyon becerileri güçlü analitik ve çözüm odaklı düşünebilensonuç odaklı ve proaktif           olarak sorumluluk alabilen,Detaylara önem veren ve dikkatli, analitik, Takım çalışmasına yatkın, İkna ve müzakere becerileri gelişmiş, Tedarikçi ilişkilerinin yürütülmesi konusunda tecrübeli, Temsil, raporlama, sözlü ve yazılı ifade yeteneğine sahip, Sözleşme hazırlama konusunda deneyimli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
CNC Operatörü Ankara ADECCO ANKARA
CNC OperatörüADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz savunma sanayi alanında faaliyet gösteren firmamız için '' CNC Teknisyeni '' arayışımız bulunmaktadır.İmalat konusunda eğitim veren 4 yıllık meslek/ teknik lise veya 2 yıllık meslek yüksek okulu mezunu olmak,Tercihen cnc tezgahlarda ( optik/ mekanik tezgahlar) imalat tecrübesine sahip olmak,Tercihen herhangi bir cam yazılım programını kullanmış olmak,  Teknik resim yorumlayabilmek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İhracat Satış Yöneticisi İstanbul(Asya) ADECCO
İhracat Satış YöneticisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz endüstriyel alanda faaliyet gösteren müşterimiz için ‘’İhracat Satış Yöneticisi’’ rolünde arayışımız bulunmaktadır.·         Müşteri ilişkileri güçlü,·         İyi derecede excell ve İngilizce bilen,·         Tercihen Arapça yada Rusça bilgisine sahip,·         En az 3 yıl İhracat ve Dış Ticaret konusunda tecrübeli,·         Ülke pazar analizlerinde tecrübeli,·         Seyahat engeli olmayan,·         Lisans mezunu (tercihen İİBF Fakültesi yada Mühendislik Fakültesi),·         Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PART-TİME SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul(Avr.), ... ADECCO
PART-TİME SATIŞ DANIŞMANLARIADECCO
GENEL NİTELİKLERAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz perakende sektöründe lider müşterimiz için  Part-time satış danışmanları aramaktayız.Minimum lise mezunu ya da üniversitesi öğrencisi,Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Vardiya sisteminde çalışabilecekMinimum haftanın 4 günü çalışabilecekÖğrenmeye meraklıMağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Sales Representative İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Sales RepresentativeADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz laboratuar kurulum, işletimi alanında ve sağlık, yaşam bilimi, gıda ve ilaç endüstrisi alanında faaliyet gösteren müşterimiz için  "Satış Temsilcisi’’ rolünde arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Biyoloji, Kimya, Genetik, Mühendislik bölümlerinden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilen, yabancı müdüre bağlı olarak çalışacak Tıbbi cihaz, laboratuar ürünleri satışında tecrübeli Aktif araç kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Satış Uzmanı İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Kurumsal Satış UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyanın lider rent a car firması için‘’Kurumsal Satış Uzmanı’’ rolünde arayışımız bulunmaktadır.Tercihen sektör tecrübesi bulunan,  İyi derecede ingilizce dil bilgisine sahip Kurumsal müşteri portföyü ve Kurumsal Satış  konusunda tecrübeli  Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden  B  sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Müşteri memnuniyetinin önemini  bilen ve çalışmalarını bu çerçevede yürüten Takım çalışmasına yatkın Analitik düşünebilen ve hedef odaklı çalışan   Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Araç Kiralama Satış Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Araç Kiralama Satış Yöneticisi/YönetmeniADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyanın lider rent a car firması için‘’Araç Kiralama Satış Yönetmeni’’ rolünde arayışımız bulunmaktadır.Araç kiralama başta olmak üzere otomotiv, turizm veya hizmet sektöründe tecrübeli Ekip yönetimi konusunda tecrübeli İyi derece İngilizce dil bilgisine sahip,  Müşteri ilişkileri güçlü, Aktif araç kullanabilen  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Otomotiv sektöründe tecrübesi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Araç Kiralama Satış Danışmanı İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Araç Kiralama Satış DanışmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyanın lider rent a car firması için‘’Araç Kiralama Satış Danışmanı’’ rolünde arayışımız bulunmaktadır.Araç kiralama başta olmak üzere otomotiv, turizm veya hizmet sektöründe tecrübeli İngilizce iletişim kurabilen, yabancı müşterilerle iletişimi yürütebilecek Müşteri ilişkileri güçlü Aktif araç kullanabilen  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Otomotiv sektöründe tecrübesi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi- Çevre Mühendisi İstanbul(Asya) ADECCO
Satış Mühendisi- Çevre MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz iş sağlığı güvenliği malzemeleri ve endüstriyel yan parçalar ithalatı yapan müşterimiz için "Çevre Mühendisi -Satış Mühendisi " arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Çevre Mühendisliği veya İş Sağlığı ve Güvenliği bölümlerinden mezunSatış alanında tecrübeli veya satış alanında kariyer hedefleyen B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Müşteri ziyareti gerçekleştirecek İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Kadın adayların başvurusunu beklemekteyiz
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Asistan-(Erkek Yönetici Asistanı) İstanbul(Asya) ADECCO
Teknik Asistan-(Erkek Yönetici Asistanı)ADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin en büyük ticari ve askeri araç üreticisi müşterimiz için "Teknik Asistan-Yönetici Asistanı" arayışımız bulunmaktadır.Üniversite mezunu Çok iyi seviyede İngilizce bilen, çeviri yapabilecek Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış Erkek adayların başvurusu değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
HR Generalist Eskişehir, İstanbul(Asya) ADECCO
HR GeneralistADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.Our client which is global company is looking for a  'HR Generalist'.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Mühendisi İstanbul(Asya) ADECCO
Kalite MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz elektrik sektörünün lider firması olan müşterimiz için  ‘Kalite Mühendisi’ arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Maksimum 2 yıl deneyimli, İyi derecede ingilizce bilen, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Denizli ADECCO
Müşteri TemsilcisiADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın Denizli’de bulunan yetkili servisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Müşteri Temsilcisi aramaktayız; Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve tercihen minimum 1 yıl deneyimi olan Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek Microsoft Office programları kullanabilen Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Erkekler için askerlik görevini tamamlamış Denizli Merkez’de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Uzmanı-Madeni Yağlar İstanbul(Asya) ADECCO
Satış Uzmanı-Madeni YağlarADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, kimyasal ham madde ticaretinde faaliyet gösteren müşterimiz için 'Madeni Yağlar Satış Uzmanı' arayışımız vardır. Kimya Mühendisliği veya Kimya bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Minimum 2 yıl ilgili alanda deneyime sahip olan,Satış nosyonuna ve seyahat esnekliğine sahip olan,B sınıf sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlanmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YENİ MEZUN TELE-SATIŞ UZMANI İstanbul(Avr.), ... ADECCO
YENİ MEZUN TELE-SATIŞ UZMANIADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız için  Telesatış Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.·         Minimum 2 yıllık, tercihen 4 yıllık üniversite mezunu,·         Tercihen telefonda satış tecrübesi olan,·         Satışta kariyer hedefleyen,·         İkna kabiliyeti yüksek,·         Diksiyonu düzgün ve iletişim yeteneği kuvvetli,·         Satış odaklı, dinamik ve müşteri odaklı, takım çalışmasına yatkın,·         Microsoft Office programlarını etkin olarak kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş,·         Tercihen İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi Tekirdağ ADECCO
Elektrik Elektronik MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz soğutma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için "Elektrik Elektronik Mühendisi" aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun(Elektrik Elektronik Mühendisi, Mekatronik Mühendisi),Sektörde deneyimli, Değişken motor sistemlerinin yazılımı ve donanımı ile ilgili bilgi sahibi,İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe ve Finans Elemanı Ankara ADECCO ANKARA
Muhasebe ve Finans ElemanıADECCO ANKARA
GENEL NİTELİKLERAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Su Arıtma Sistemleri  sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Ankara’da görev alacak Muhasebe ve Finans Elemanı  arayışımız bulunmaktadır. Adaylar aşağıdaki pozisyonlar için değerlendiriliyor olacaktır. Mutlaka yerel muhasebe geçmişinin olması (ne kadar tecrübeli ise bizim için o kadar faydalı olacaktır)“Logo Tiger” veya benzer “Logo” ürünlerinde tecrübesinin olması tercih sebebi olacaktır. Ama mutlaka bir muhasebe programı kullanış ve tecrübeli olmalıdır.Yabancı dil bilmesine gerek yoktur Excel bilgi ve tecrübesinin iyi derecede olması gerekmektedir
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe ve Finans Uzmanı İstanbul(Avr.) ADECCO
Muhasebe ve Finans UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim endüstrisi sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için "Muhasebe ve Finans Uzmanı" aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe – Finans konularında en az 2 yıl deneyimli,MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tek düzen hesap planı hakkında deneyimli, Raporlama yönü kuvvetli, SAP bilen, Takip yönü güçlü, maksimum dikkat ile çalışan özgüveni yüksek,Sonuç ve çözüm odaklı, hızlı ve doğru karar alma yeteneği gelişmiş,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden, Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Müdürü Adana ADECCO ANKARA
İnsan Kaynakları MüdürüADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz grup  firmamız için '' İnsan Kaynakları Müdürü '' arayışımız bulunmaktadır.  Perakende sektöründe ve uluslararası şirketlerde en az 5 yıl deneyimli, Alanındaki yenilikler ve yayınlar konusunda birikimli, yenilikleri hızlıca uygulayabilme ve strateji oluşturabilme becerisine sahip,Re-organizasyon deneyimi olan, Süreç planlama analiz geliştirme ve organizasyon yeteneği gelişmiş olan, analitik düşünebilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim ve Teknolojileri Direktörü Amasya ADECCO ANKARA
Üretim ve Teknolojileri DirektörüADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  beyaz eşya ve ankastre üretimi alanında faaliyet gösteren firmamız için 'Üretim ve Teknolojileri Direktörü' arayışımız bulunmkatadır.İyi derecede İngilizce bilen, Merzifon’da ikamet edebilecek, Alanında en az 10 yıl tecrübeli, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,Yalın üretim sistemleri ve verimlilik çalışmalarında bulunmuş,Tercihen 6 Sigma kara kuşak sahibi, Bütçe yönetimi konusunda bilgili, ekip yönetimi konusunda  gerekli deneyim ve yetkinliklere sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı Ankara ADECCO ANKARA
Üst Düzey Yönetici AsistanıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'de lider grup firmamızın Genel Müdür'ünü asiste edecek Üst Düzey Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun, 30-45 yaş aralığında, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen ve aktif kullanabilen, Üst düzey yönetici asistanlığı konusunda en az 5 yıl tecrübeli, MS Office programlarını (Excel, Word, PowerPoint) ve ofis araçlarını etkin olarak kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Güler yüzlü, prezantabl, diksiyonu düzgün,   Dikkatli ve detaylara önem veren, planlama ve organizasyon yönü gelişmiş,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Commissioning Site Supervisor Ankara ADECCO ANKARA
Commissioning Site SupervisorADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for Commissioning Site Supervisors for our client which is operating in energy sector. Electric / Electronic Engineering, Worked at least 3 years at an Oil & Gas Project before, Good Knowledge of English language, Willing to work at sites, Ready to travel a lot during the execution. Knowledge on Scada, Security Equipment & Systems, Electrical & Automation Equipment & systems such as PAGA, CCTV, ACS, Bids/Fids etc. Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.), ... ADECCO
ResepsiyonistADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Holding firması için aşağıdaki niteliklere sahip '' Resepsiyonist '' arayışımız bulunmaktadır. En az ön lisans mezunu, Alanında en az 1 yıl deneyimli, Planlama, iletişim ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş,MS Office programlarına hakim ve tercihen SAP tecrübesi olan,İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün, prezentabl, güleryüzlü,Sözlü ve yazılı iletişim becerileri ve temsil yeteneği güçlü,Dikkatli, düzenli ve detaylara önem veren,İyi derecede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) ADECCO
Dönemsel Muhasebe UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Global bir iş ortağımız için ''Dönemsel Muhasebe Uzmanı'' arayışımız vardır.         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,         Muhasebe alanında minimum 3 yıl deneyim sahibi,         Genel Muhasebe ve Tek Düzen hesap planına hakim,         E-fatura sürecini bilen,          MS Office uygulamalarına  hakim,          Tercihen SAP tecrübesi olan          Analiz ve raporlama becerisi olan,          İyi derecede iletişim becerisine sahip,         Takım çalışmasına yatkın,          Öğrenmeye istekli, gelişime açık,          Yurtdışı ekiplerle iletişime yetecek kadar ingilizce bilgisi
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Uzmanı İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Dönemsel Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup,SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kurumsal müşterimiz için “Dönemsel Seo Uzmanı“ arayışımız bulunmaktadır.Web sitesi yönetebilecek, Dijital pazarlama bilgisi olan, Google Adwords, SEO, SEM çalışmalarını bilen,Google Analytics hesabını kullanabilecek,Sosyal medya hesaplarını yönetebilecek,İleri seviyede ingilizce bilen, Üniversite son sınıf öğrencisi veya yeni mezun bay/bayan SEO Uzmanı aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Satış Destek Uzmanı İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Dönemsel Satış Destek UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup,SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kurumsal müşterimiz için “Dönemsel Satış Destek Uzmanı“ arayışımız bulunmaktadır. Tercihen Üniversite mezunu, Tercihen satış operasyon tarafında deneyimi olan,MS Office programlarını özellikle ileri derece Excel kullanabilen,Tercihen SAP bilen, Pro-aktif, takipçi, analitik ve sonuç-odaklı çalışma iş disiplinine sahip,Ekip çalışması ve dinamik çalışma temposuna yatkın,Prezentabl, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Sales Executive İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Sales ExecutiveADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a “Sales Executive” for our client with the following skills and the qualifications:Graduate in any discipline preferably Business or Management Be self-motivated with a desire to over-achieve Have a can-do attitude and willingness to take on challenges Have excellent organizational, communication skills Be passionate about customer service Have Turkish driving licence Knowledge of Microsoft Windows Office  Experience in field sales of the building sector will take priority Knowledge of principles and practices of Customer service Experience in making presentations Proven ability to achieve sales targets Advanced English language skills
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tercüman Ankara ADECCO ANKARA
TercümanADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara’da Uluslararası Sivil Toplum Kuruluşu içinÇevirmen aramaktayız.Lisans ve lisansüstü eğitimini tamamlamış olmak tercih sebebidir. Özellikle veri girişi ve veri yönetimi alanlarında olmak üzere iyi bilgisayar becerileri,Uluslararası korumanın temel ilkeleri alanında eğitim, Sivil Toplum Kuruluşlarında İş tecrübesine sahip Türkçe ve İngilizce dillerinde akıcı şekilde konuşma becerisine sahip olmak, Özellikle veri girişi ve veri yönetimi alanlarında olmak üzere temel bilgisayar becerilerine sahip olmak,İnsanlar arası güçlü iletişim becerilerine sahip olmak.  "Adecco , İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Uzmanı İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Saha Satış UzmanıADECCO
?Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Eğitim sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için "Saha Satış Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.En az 2 yıl satış tecrübesine sahip (Tercihen eğitim - hizmet sektöründe) , İleri derecede İngilizce bilen, Sunum yeteneğine ve düzgün diksiyona sahip, dış görünümüne özen gösteren , Kariyerini eğitim sektöründe satış alanında devam ettirmek ve geliştirmek isteyen ,İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek , MS Office programlarını kullanabilen , Sahada aktif rol alabilecek, Mevcut portföy yönetiminin yanı sıra, yeni müşteri kazanımı sağlayabilecek. Saha Satış Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Controller İstanbul(Avr.) ADECCO
Financial ControllerADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for a FINANCIAL CONTROLLER for our multinational client in IstanbulBA degree in business administration, economics or finance from a reputable university.Minimum 4 years of relevant experience in a corporate and Big 4 Very good knowledge in Turkish GAAP and IFRS SAP experience is an asset Proven understanding and application of financial controlling and reporting systemsVery good command of English (written & spoken)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Temsilcisi Ankara ADECCO ANKARA
Saha Satış TemsilcisiADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekatronik Mühendisi Ankara ADECCO ANKARA
Mekatronik MühendisiADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz savunma,otomotiv ve beyaz eşya  sektörlerine ileri mühendislik hizmeti veren  firmamız için Mekatronik Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Makina, Mekatronik, Havacılık veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun.·         Elektromekanik sistem tasarımı konusunda en az 2 yıl deneyimli,·         Savunma sanayinde çalışmış veya endüstriyel otomasyon konusunda tecrübeli,·         Tercihen Creo ile modelleme yapmış olan·         Tercihen ANSYS tecrübesine sahip,·         MATLAB kullanmayı bilen, tercihen “xPc Target” tecrübesine sahip,·         Savunma sanayiinde elektromekanik sistem tasarımı alanında kariyer hedefleyen,,·         Problem çözmeye yönelik yeni yaklaşımlar geliştirebilen,·         3 boyutlu düşünebilme yeteneğine sahip,·         Ekip çalışmasına yatkın, yeniliklere açık, sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan,·         Yurt içi ve dışı seyahat engeli bulunmayan,·         İyi derecede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı Kayseri ADECCO ANKARA
Yönetici AsistanıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Kayseri'de faaliyet gösteren firmamız içinYönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.En az 5 yıl yönetici asistanlığı deneyimine sahip İyi derecede ingilizce bilen MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Organizasyon, planlama ve iş takibi becerileri kuvvetli, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri, temsil yeteneği gelişmiş, Diksiyonu düzgün, iletişim gücü yüksek, prezantabl Sistemli ve düzenli  çalışma  prensibine sahip, sonuç odaklı, özverili ve dinamik"Yönetici Asistanı" arayışımız bulunmaktadır.Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mobil Yazılım Uzmanı Ankara ADECCO ANKARA
Mobil Yazılım UzmanıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin öncü yurtiçi ve yurtdışı projelerini hayata geçirmiş e-ticaret sektöründe hizmet veren  firmamız için Mobil Yazılım Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. HTTP, JSON, XML, Restful API/SOAP web servis yapıları konusunda yeterli tecrübeye sahip olan,Tercihen versiyon kontrol sistemleri konusunda bilgili (GIT, TFS) Android için uygulama geliştirme konusunda en az 2 yıl deneyimli olan, Android teknolojileri, Android SDK’ları, 3rd-Party SDK ve toolkitlerinde proje deneyimi olanGeliştirilmiş bir veya daha fazla mobil uygulama projesi bulunan, Object Oriented programlamaya hakim, IOS mobil uygulama geliştirme konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, IOS için kompleks uygulamalar geliştirmiş, Objective-C ve Swift programlama dillerinde tecrübeli, Teknolojiyi ve yenilikleri takip edip özellikle mobil teknolojiyi yakından izleyen,Analitik düşünce yeteneğine sahip ve problem çözme becerisi yüksek, Sürekli öğrenerek kendini yenileyen, araştırmacı, Ekip çalışmasına uygun, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan veya 2 yıl tecilli olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Supply Chain Admin Ankara ADECCO ANKARA
Supply Chain AdminADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking a Supply Chain Admin for our client which is operating in energy sector.University Degree  2-3 years of experience with same positionFluency in English both written and spokenSAP or similar systems knowledge
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Social Counselors Ankara ADECCO ANKARA
Social CounselorsADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for  Social Counselors for our client which is a reputable International NGO located in Ankara.Minimum university degree in social services, humanities, education, social science or equivalent,Good level of English language skills, Proven work experience with government institutions, Proven work experience with 12 to 18 years old youths.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Şoför/Sürücü Ankara ADECCO ANKARA
Şoför/SürücüADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomotiv sektöründe faliyet gösteren firmamız için şoför ve vale hizmetlerinde görevlendirilmek üzere ''Şoför'' arayışımız bulunmaktadır.·         Lise mezunu,·         Tercihen E sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,·         SRC 2, SRC 4 ve Psikoteknik belgelerine sahip,·         İletişimi kuvvetli,·         Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dönemsel Grafik Tasarım Uzmanı İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Dönemsel Grafik Tasarım UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Mobilya sektörünün önde gelen firmalarından olan müşterimiz için "Dönemsel Grafik Tasarımı Uzmanı” aranmaktayız. Üniversitelerin Grafik Tasarımı bölümlerinden mezun, Grafik Tasarımı alanında en az 2 sene tecrübesi olan, Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign programlarına son derece hakim, İleri seviye iletişim becerilerine sahip, ekip çalışmasına yatkın ve düzenli raporlama yapabilen,Teknoloji, dijital trendler ve yenilikleri takip eden, bilgiyi yönetebilen, analiz ve planlama yeteneği olan,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Satış ElemanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterimiz için '' Satış Elemanı'' aramaktayız. En az lise mezunu, Yiyecek/ İçecek standında görev alacak, Deneyimli / Deneyimsiz farketmez, İnsan ilişkileri kuvvetli, güleryüzlü, girişken ve dinamik, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Disiplinli ve sorumluluk sahibi,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Müdürü Ankara ADECCO ANKARA
Satış MüdürüADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  Telekomünikasyon alanında faaliyet gösteren firmamız için Ankara 'da görev almak üzere 'Satış Müdürü' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin 4 Yıllık lisans bölümlerinden mezun, Şirketin büyüme ve gelişim stratejilerine yön verebilecek bakış açısına sahipKurum kültürü ve takım anlayışına sahip  Satış potansiyelini yükseltecek yönetim yetkinliğine sahip Satış kadrosu yönetme ve satış destek konusunda en az 3 yıl tecrübeli  Satış ve Hedef odaklı olarak çalışabilecek Enerjisi yüksek, iletişimi kuvvetli, ikna yeteneğine sahip Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Müdür- GAZİANTEP