ADECCO 

Şirket Bilgileri

www.adecco.com.tr 

 

ADECCO HAKKINDA

ADECCO insan kaynakları konusunda tüm istihdam hizmetlerini ve danışmanlık çözümlerini global iş piyasasına tanıtan özel istihdam bürosudur .

75 ülkede 6.600 şubesi , 33.000 çalışanı ile 250.000’den fazla müşterisine hizmet veren ve  her gün 700.000 üzeri insana iş imkanı sağlayan küresel bir şirkettir .

ADECCO’nun misyonu , kaliteli işgücüne ihtiyaç duyan firmalar ile bu işgücünü doğru zamanda ve doğru yerde biraraya getirmektir .  

ADECCO , Türkiye’de olduğu gibi dünyada da sektör lideridir .

ADECCO ,1994 yılından itibaren Türkiye pazarındadır ve bugün İstanbul’da 8 ; Ankara , İzmir , Bursa ve Gebze’de 4 olmak üzere toplam  12 şubesi ile firmalara ve adaylara hizmetlerini sunmaktadır .


ADECCO’NUN HİZMET BAŞLIKLARI

·          Seçme ve Yerleştirme

·          Üst Düzey Seçme ve Yerleştirme

·          Toplu İşe Alım

·          Dönemsel/Esnek İşgücü Temini

·          Dış Kaynak Kullanımı –Outsourcing

·          Bodrolama Hizmeti

·          Çağrı Merkezi Çözümleri

·          Perakende Çözümleri

·          Ölçme ve Değerlendirme Merkezi

·          Yeni Kariyere Geçiş Hizmetleri – Outplacement  

 ADECCO İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 153
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
- Avrupa Yakası Endüstriyel Satış Bölge Yöneticisi İstanbul(Asya) ADECCO
- Avrupa Yakası Endüstriyel Satış Bölge YöneticisiADECCO
 Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmış olduğumuz akü sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Avrupa Yakası Endüstriyel Satış Bölge Müdürü' arayışımız vardır.·Üniversite mezunu,·Home-office çalışma konusunda istekli,·Mevcut müşteri yönetimine ek olarak yeni müşteri kazanımı konusunda da deneyimli,·Enerjik, güleryüzlü, dinamil.·İletişim becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın,·Erkekler için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
International Sales Executive İstanbul(Asya) ADECCO
International Sales ExecutiveADECCO
 Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmış olduğumuz akü sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Internetional Sales Executive' arayışımız vardır.·         Üniversite mezunu,·         Otomotiv yan sanayi, petrol ya da telekom sektörü tecrübesine sahip olan,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         Mevcut müşteri yönetimine ek olarak yeni müşteri kazanımı konusunda da deneyimli,·         İstanbul Ataşehir merkezde çalışabilecek,·         Enerjik, güleryüzlü, dinamil.·         İletişim becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın,·         Erkekler için askerlik hizmetini tamamlamış.Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İngilizce Bilen Resepsiyonist İstanbul(Asya) ADECCO
İngilizce Bilen ResepsiyonistADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye’nin en büyük holding kuruluşlarından olan müşterimiz için Resepsiyonist pozisyonunda arayışımız mevcuttur. Minimum ön lisans, tercihen lisans mezunu, Ümraniye ve çevresinde ikamet eden, Resepsiyonistlik, danışma, asistanlık vb. iletişime dayalı görevlerde en az 1 yıl deneyim sahibi,  İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, Prezentabl, insan ilişkileri güçlü, öğrenmeye açık, güleryüzlü, takipçi ve dinamik, Disiplin ve sorumluluk bilinci yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Organizasyon becerileri gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Uzmanı İstanbul(Asya) ADECCO
Müşteri Hizmetleri UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz optik ve lens alanında faaliyet gösteren uluslararası  müşterimiz için "Müşteri Hizmetleri Uzmanı" aramaktayız.En az Ön Lisans mezunu,Tercihen hastanelerin müşteri hizmetleri departmanında ya da hasta danışmanı olarak çalışmış,İleriki dönemde satış odaklı çalışabilecek,MS Office uygulamalarına hakim,Raporlama ve sunum becerileri gelişmiş,Müşteri ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek,Planlama ve takip yönü kuvvetli,Sorumluluk sahibi, sistemli, sonuç odaklı,İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Satış MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Isıtma Sistem Bileşenleri alanında faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için "Satış Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.·         Üniversitelerin tercihen Makine Mühendisliği bölümünden mezun,·         Tercihen satış alanında  tecrübesi olan,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         Öğrenmeye açık, analitik düşünen, sonuç odaklı, takım çalışmasına uyumlu, problem çözme becerisine sahip,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış ve Ürün Uzmanı İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Satış ve Ürün UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyleher gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokalihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Global ,kağıt, ambalaj çözümleri,görsel iletişim ürünleri konusunda uzman olan müşterimiz için 'Satış ve Ürün Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır. ·         Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,·         Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlanmış,·         Tercihen sektör deneyimi olan,endüstriyel ambalaj konusunda bilgi sahibi,·         Lojistik süreçleri ile ilgili bilgi sahibi,·         Satış konusunda min. 3 yıl tecrübeli,·         Aktif araç kullanabilen,·         Çok iyi derecede İngilizce bilen,·         Üst Düzey Global Müşteri Yönetimi yapabilecek,·         Prezantabl aday arayışımız bulunmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teklif Mühendisi Kocaeli, İstanbul(Asya) ADECCO GEBZE
Teklif MühendisiADECCO GEBZE
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  ''Arıtma Tesisleri Makine ve Ekipman İmalatı''  alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''Teklif Mühendisi'' aramaktayız.  Mekanik, Makine veya Çevre Mühendilsiği bölümünden mezun, Arıtma tesislerinin makine ve teçhizatlarının fiyat ve teklif hazırlıklarında tecrübeli, İleri derecede İngilizce bilgisi olan, tercihen de Fransızca, Almanca, Arapça veya Rusça ikinci dil bilen, Güçlü iletişim becerilerine sahip, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası ya da Gebze'de ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Mühendisi Kocaeli, İstanbul(Asya) ADECCO GEBZE
Tasarım MühendisiADECCO GEBZE
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  ''Arıtma Tesisleri Makine ve Ekipman İmalatı''  alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''Tasarım Mühendisi'' aramaktayız.  Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, İyi derecede SolidWorks ve tercihen AutoCad kullanabilen, Çok iyi İngilizce bilen ve tercihen Fransızca / Almanca dillerinden en az birine vakıf, Makine ve ekipman imalatı ve tasarımı konusunda en az 3 yıl deneyimli, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze’de ikamet eden, MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahate engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İnsan ilişkileri ve sosyal yönü kuvvetli, grup çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Process Engineer - ERZİNCAN Erzincan ADECCO ANKARA
Process Engineer - ERZİNCANADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Process Engineer for our client which is operating in gold mining sector in Erzincan- İliç.           Engineering degree ,          Preferably good understanding of crusher and heap leach operations and modelling ,          5 years of experince in similar positions ,          Multinational work environment experience is preferred ,          Upper intermdiate level of English ,          Competencies like problem solving, safety priority, team work, team improvement ,          No health restrictions ,          No military obligation,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KLİNİK YÖNETİCİSİ Kayseri ADECCO
KLİNİK YÖNETİCİSİADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sağlık sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde " KLİNİK UYGULAMALAR YÖNETİCİSİ"aramaktayız. En az Sağlık Meslek Yüksekokulu/Ön Lisans mezunu, Minimum 7 yıl ilgili pozisyonda iş deneyimi olan; tercihen Yoğun Bakım/Klinik Hemşireliği tecrübesine sahip, Seyahat engeli olmayan, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına önem veren ve ekip yönetebilecek, İyi derecede iletişim yeteneği olan, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, Kayseri ikametli, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Yöneticisi - Tekstil İstanbul(Avr.) ADECCO
Müşteri İlişkileri Yöneticisi - TekstilADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Tekstil sektöründe faaliyet gösteren lider müşterimiz için Müşteri Temsilcisi aramaktayız.  ·         Minimum 2 tecrübeli,·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,·         Temsil yeteneğine sahip, ·          İthalat- ihracat bilgisi olan, ·         Analitik düşünen  ·         Numune ve aksesuar takibi yapacak,Müşteri Temsilcisi adaylar aramaktayız.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Reporting Specialist İstanbul(Asya) ADECCO
Reporting SpecialistADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Fransız elektrik ve enerji teknolojileri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için "Raporlama Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin mühendislik veya İktisat, Matematik gibi bölümlerinden mezun Raporlama alanında en az 1 yıl tecrübeli veya staj tecrübesi olup kendisini geliştirmek isteyen İleri derecede Excel kullanabilen Firmanın Avrupadaki merkeziyle iletişim kuracak, ileri derecede İngilizce bilgisine sahip Yabancı yöneticiyle çalışabilecek  Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknikeri Kocaeli ADECCO GEBZE
Mekanik Bakım TeknikeriADECCO GEBZE
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz   "Otomotiv"  alanında faaliyet gösteren müşterimiz için  "Mekanik Bakım Teknikeri" aramaktayız. Tercihen 2 yıl Enjeksiyon Makinelerinde Mekanik Bakım Tecrübesi olan, Hidrolik ve pnomatik sistemler konusunda tecrübeli, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Makineye ait proje okuma bilgisine sahip, Tercihen karar verme, sorun çözme ve insiyatif kullanabilme becerisine sahip, Ekip çalışmasına önem veren ve iş birliği becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşe Alım Danışmanı Ankara, Bursa, ... ADECCO
İşe Alım DanışmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyleher gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokalihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.  Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun Tercihen danışmanlık sektöründe olmak üzere işe alım alanında  en az 2 yıl deneyimli İnsan Kaynakları alanında kariyer yapmak isteyen İyi seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip MS Office uygulamalarına hakim İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu-Kozmetik- Denizli Denizli ADECCO İZMİR
Bölge Satış Sorumlusu-Kozmetik- DenizliADECCO İZMİR
 Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Dünyanın en büyük doğrudan satış organizasyonu ve kozmetik sektörünün lider firmalarından biri olan müşterimiz için  Denizli bölgesinde görevlendirilmek üzere gelişime ve yenikilere açık, yüksek motivasyona sahip, enerji düzeyi yüksek kişileri satış ekibinde' Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor.  Üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetim yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Mühendisi İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Araştırma Geliştirme / AR-GE MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin yükleniciliğini yaptığı Millli Savunma Projesinde görev alacak "Ar-Ge Mühendisleri" aramaktayız.* Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun,* Tercihen Makine Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun,* Askerlik hizmetini tamamlamış,* Ekip çalışmasına yatkın,* Motivasyonu yüksek,* Tercihen güç aktarma organlarının tasarım, üretim veya entegrasyon projelerinde görev almış,* Motor -tercihen dizel-  ve otomatik transmisyon test & kalibrasyonunda deneyimli,* Tasarım hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, CAD Programlarını çok iyi bilen,* FEA& Simulasyon (Romax, Kissoft) vb programları bilen ve gerekirse kullanabilen,* İleri düzeyde İngilizce bilen,* Savunma sanayi projelerinde deneyimli olmak tercih sebebi olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoran Müdürü Bursa ADECCO BURSA
Restoran MüdürüADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yaptığımız yiyecek içecek sektöründe faaliyet gösteren köklü ve alanında lider firmamız için ''Restoran Müdürü'' arayışımız bulunmaktadır.- En az lise mezunu,- Restoran yönetiminde en az 5 yıl yöneticilik pozisyonunda görev yapmış,- Tercihen alakart restoran deneyimi bulunan,- İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri odaklı, organizasyonel yetenepe sahip,- Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Hizmetler Teknisyeni İstanbul(Avr.) ADECCO
Satış Sonrası Hizmetler TeknisyeniADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda makineleri sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için " Satış Sonrası Hizmetler Teknisyeni" aramaktayız. * Teknik Lise veya Meslek Yüksekokul mezunu,* Askerlik hizmetini tamamlamış,* Satış sonrası teknik hizmetler alanında 1-2 yıl deneyimli,* Orta düzeyde İngilizce bilen,* Teknik hizmetler alanında kariyer hedefi olan,* B sınıfı ehliyete sahibi olan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (OTOMOTİV) Hatay ADECCO
Satış Danışmanı (OTOMOTİV)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Satış Danışmanı” aramaktayız :  Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu Hatay, Antakya, İskenderun 'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Danışmanı (OTOMOTİV) Hatay ADECCO
Aktif Satış Danışmanı (OTOMOTİV)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “ Aktif Satış Danışmanı” aramaktayız: Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan Ticari faaliyetlere yatkın ve tercihen satış alanında tecrübeli Ticari sağduyu ve analitik düşünce yapısı olan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Saha müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecek MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu Hatay, Antakya ve İskenderun'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) ADECCO
Satış TemsilcisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sağlık ve medikal sektöründe faaliyet gösteren firmalar için "Kulak Burun Boğaz Ürün Sorumlusu" ve ‘’ Satış Temsilcisi’’ rollerinde arayışlarımız bulunmaktadır. ·         Üniversitelerin Biyoloji, Fizik, Kimya, Odyoloji, Biyokimya vb bölümlerinden mezun,·         Anadolu ve/veya Avrupa Yakası’nda ikamet eden,·         Seyahat engeli olmayan,·         Aktif araç kullanabilen ve saha çalışmaları için istekli,·         Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Geliştirme Mühendisi Bursa ADECCO BURSA
İş Geliştirme MühendisiADECCO BURSA
Genel Nitelikler:Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bursa'da otomotiv yan sanayii'nde faaliyet gösteren müşterimiz için " İş Geliştirme Mühendisi " arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip (Tercihen  iyi derecede Almanca bilgisi olan) Kauçuk, sızdırmazlık sektöründe minimum 3 yıl deneyim sahibi Satış ve tekliflendirme tecrübesi olan, Yurtiçi / yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Teknik resim okuma ve ERP Programları bilgisine sahip, Bursa'da ikamet eden / edebilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İngilizce Bilen İdari İşler Asistanı İstanbul(Avr.) ADECCO
İngilizce Bilen İdari İşler AsistanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Fransa menşeli, enerji ve endüstri sektörünün önde gelen firmasının genel müdürlük binasında görevlendirilecek "İngilizce Bilen İdari İşler Asistanı" arayışımız bulunmaktadır.  Min. Üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Benzer alanda min. 2-3 yıl tecrübeli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş, dinamik ve düzenli çalışan, Detaylara önem veren çözüm odaklı ve sistemli çalışabilen, Planlama, koordinasyon, organizasyon ve yönetim becerileri gelişmiş, Koordinasyon yeteneğine sahip, diksiyonu düzgün, Raporlama, veri girişi, dosyalama ve iş takibi yapabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Danışmanı İstanbul(Avr.) ADECCO
Hasta DanışmanıADECCO
Adecco Grup, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sağlık sektörünün öncü firması için aşağıdaki özelliklere sahip ''Hasta Danışmanı'' aramaktayız. Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Sağlık sektöründe deneyimli, Tıbbi konulara yakın, Hekimlerle çalışacak, Güler yüzlü ve enerjik, Hasta ve hasta yakınlarıyla etkili iletişim kurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Yetkilisi Kocaeli ADECCO
Çağrı Merkezi YetkilisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  bankacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Çağrı Merkezi Yetkilisi" aramaktayız. TC vatandaşı olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, Üniversitelerin (Lisans veya Önlisans) ilgili bölümlerinden mezun olmak, İstanbul Anadolu Yakası (Tüm İlçeler) veya Kocaeli ikametli olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Planlama Teknikeri İstanbul(Asya) ADECCO GEBZE
Planlama TeknikeriADECCO GEBZE
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  ''Demir-Çelik''  alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''Planlama Teknikeri'' aramaktayız.  Problem çözme teknikleri konusunda bilgili ve tecrübeli, Detaycı ve dikkatli olan, Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Tercihen İyi düzeyde Almanca ve/veya İngilizce bilgisine sahip,  Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek olan, dinamik, araştırmacı, disiplinli, Planlama, organizasyon yeteneğine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, AutoCad, Solidworks programlarını kullanabilen ve teknik resim okuyabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Uzmanı İstanbul(Asya) ADECCO GEBZE
Satış Destek UzmanıADECCO GEBZE
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  ''Makine ve Ekipmanlar''  alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''Satış Destek Uzmanı'' aramaktayız.  Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun (İşletme, İktisat vb.) İleri derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Yaratıcı çözümler üretebilen ve sorumluluk alabilen, Ms Office programlarına hakim, İleri derecede Excel bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Santral Sekreteri İstanbul(Asya) ADECCO GEBZE
Santral SekreteriADECCO GEBZE
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  ''Demir-Çelik''  alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''Santral Sekreteri'' aramaktayız.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun  veya benzeri eğitimi almış, Tercihen daha önce Danışma/Santral ve benzeri pozisyonda görev almış, İyi derecede Almanca bilgisine sahip, Çalışkan, yaratıcı, sorumluluk almaya istekli, takım ruhuna sahip, insani ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek ve geniş ufuklu, Diksiyonu düzgün, özgüveni yüksek, düzgün ve temiz görünme konusunda özenli, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo ve Lojistik Sorumlusu İzmir ADECCO İZMİR
Depo ve Lojistik SorumlusuADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için “Depo ve Lojistik Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır.  Tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat, Halkla İlişkiler, Pazarlama, Lojistik vb. bölümlerinden mezun, Depo ve Lojistik yönetimi alanı ile ilgili olarak 5 yıllık iş deneyimine sahip, Stok yönetimine hakim, İyi seviyede Netsis ve Ms Office programlarını kullanabilen, Analitik ve kavramsal düşünen, İnisiyatif kullanan, yaratıcı, iletişim yetenekleri gelişmiş, Takım çalışması ve işbirliğine önem veren, Temsil ve liderlik yetenekleri gelişmiş, Sonuç odaklı, Baskı ve stres altında çalışabilen, Urla-Güzelbahçe-Çeşmealtı-Narlıdere bölgelerinde ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe Planlama ve Finansal Kontrol Uzmanı İzmir ADECCO İZMİR
Bütçe Planlama ve Finansal Kontrol UzmanıADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için “BÜTÇE  PLANLAMA VE FİNANSAL KONTROL UZMANI” arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin, İktisat, İşletme, Ekonomi, Bankacılık Fakültelerinden mezun Finansal bütçeleme, finansal tabloların analizi ve raporlama yapabilen, Dönemsel nakit akışı planı, bütçe planı ve diğer finansal konularda raporlama yapabilen, Bütçe, raporlama ve planlama konularında en az 3 yıl deneyimli, İletişim ve sunum becerileri gelişmiş, MS Office programlarına hakim, özellikle excel programını çok iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bursa Branch Manager Bursa ADECCO
Bursa Branch ManagerADECCO
Due to our growing organization, we are in need of result and teamwork oriented professionals to join our team as “BRANCH MANAGER” in Bursa Region.Job purposePlans, directs and controls all phases of successful operation within a branch.Assists with the preparation and achievement of an annual business plan.Develops Branch team so that each member is fully trained and developed to the optimum level.Perform sales and customer service activities with assigned clients to increase sales and profitability.Develop and maintain a strong brand awareness via social media, advertising, networking, public relations. Key Accountabilities & Tasks FINANCE Develop and implement branch revenue and expense forecasts. Establish a budget and assist with the development of short and long term growth plans for the branch. Responsible for implementing the pricing strategy.  Ensure proper credit references are obtained and client credit limits are established according to guidelines. Oversee the collection of all outstanding accounts receivable.MANAGEMENT Manage the process of recruiting and hiring branch sales, recruitment and administration employees. Coach the team in sales and customer service techniques. Provide development and career opportunities for branch team. Schedule and conduct regular branch meetings. Audit and monitor the activities of the team to ensure the branch is providing optimum service levels. Conduct performance evaluations and prepare developmental plans for branch team in a timely manner.SALES Identify, pursue and develop new accounts through awareness of local market, competitor activities and community growth plans. Establish rapport and continually develop current accounts with key clients. May assist Sales Consultants/ Sales Representatives with newly developed clients. Survey clients regarding perception of services. Emphasize quality and service. Identify opportunities for further growth of existing accounts. Develop and maintan knowledge of economic trends and changes affecting local businesses. Maintain records of competitors in the area that display their perspective shares of the market, locations, services and benefits offered. Job Experience & Skills  University Degree in Business Administration, Finance 3-5 years experience in B2B Sales in a multinational organisation Knowledge of sales process, concepts and tools Ability to analyse and interpret financial and operational statements (P&L, budget) Knowledge of labour legislation and laws related to the staffing industry Knowledge of coaching methods and how to apply. Prior working experience in leading a team is preferable. Other MS Office including Excel and PowerPoint Fluent in English B category driving license
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
HR Generalist İstanbul(Avr.) ADECCO
HR GeneralistADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz restoran sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için “ HR Generalist” aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları süreçlerinin uygulanması ve geliştirilmesi konularında 3, 4 yıl tecrübeli, Özellikle işe alım, performans değerlendirme ve assessment süreçlerinde deneyimli, İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU-OPTİK CAM Antalya, İzmir ADECCO İZMİR
SATIŞ SORUMLUSU-OPTİK CAMADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz optik cam sektöründe  lider müşterimiz için Satış Sorumlusu' aramaktayız. Üniversite mezunu, Satış alanında kariyer hedefi olan ve tercihen satış alanında 1-2 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İletişim ve ikna becerisi güçlü, Ekip çalışmasına uyumlu, Dinamik, sonuç ve çözüm odaklı çalışmaya yatkın, B tipi sürücü belgesine sahip ve araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmir ve Antalya  illerinden birinde ikamet eden Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Ticaret Elemanı İstanbul(Avr.) ADECCO
Dış Ticaret ElemanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  motor ekipmanları alanında faaliyet gösteren müşterimiz için "Dış Ticaret Elemanı" aramaktayız.* En az 2 yıl ithalat-ihracat tecrübesini sahip,* Askerliğini tamamlamış,* Eğitim ve çözüm odaklı,* Farkındalık sahibi,* Orta Düzeyde İngilizce bilen,* Ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Müdür Yardımcısı Bursa ADECCO BURSA
Bölge Müdür YardımcısıADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ödeme sistemleri ve akıllı hizmet sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Bölge Müdür Yardımcısı' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversite mezunu Tercihen büyük ölçekli / global firmalarda ve büyük müşteriler segmentinde kurumsal satış tecrübesi olan Satış ekibi yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyimli Çoklu ürün ve çapraz satış deneyimi olan Analitik, tercihen Sales Up (Microsoft Dynamics), Qlickview ve benzeri programları kullanmış, rapor hazırlama ve analiz konularında deneyimli Satışın avcılık ve çiftçilik yöntemleri ile çalışmış Çoklu görev bilincine sahip Sonuç odaklı; müşteri talep ve beklentilerini dikkate alarak kalıcı ve memnuniyet yaratan çözümler üretebilen Tercihen iyi derece İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan Aktif araç kullanabilen (B sınıfı ehliyet sahibi) Bursa’ da ikamet eden ya da edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Executive Assistant İstanbul(Asya) ADECCO
Executive AssistantADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Executive Assistant for our multinational client which is operating in  automotive sector in İstanbul, Samandıra.  Bachelor degree in related fields (Translation Studies, English Language and Literature, American Culture and Literature), At least 3-5 year experienced in the related field, Excellent verbal and written communication skills in English & Turkish, Proactive, self-disciplined and open-minded personality, ability and willingness to learn, Enthusiastic to work in a multicultural work environment?, Attractive to the exterior, presentable, Candidates residing in Istanbul Anatolia.(Preferably Sancaktepe-Samandıra, Kartal, Maltepe)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Mühendisi İstanbul(Asya) ADECCO
Proje MühendisiADECCO
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Tel Örme ve Çit alanında faaliyet gösteren müşterimiz için Proje Mühendisi aramaktayız.  Üniversitelerin Endüstri ve Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 5 yıl makine, demir çelik, inşaat vb sektörlerde ‘’Proje Yönetimi’’ konusunda deneyimli, Autocad ve Solidworks çizim  programlarını  çok iyi kullanabilen, Mikro ya da benzeri ERP kullanımlarında aktif deneyim ve bilgisi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Yurtiçi, yurtdışı seyahat engeli olmayan, Problem çözme, analitik düşünme, araştırma yeteneğine sahip, İletişim kabiliyeti yüksek olan, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul/Anadolu  yakasında ikamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Accounting Specialist İstanbul(Asya) ADECCO
Accounting SpecialistADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a “Accounting Specialist” for our client with the following skills and the qualifications; University degree in business administration, economics or accounting/finance Minimum 3 years of experience in general accounting in multinational production companies Turkish Tax knowledge (corporate income, VAT, monthly/quarterly declarations) Good understanding of Turkish accounting system Experience in book keeping Good SAP knowledge in FI/CO  Good command of English both written and spoken Good knowledge of MS Office Applications A good team player with good communication skills For male candidates completion of military service 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Ofis Asistan İstanbul(Avr.) ADECCO
Engelli Ofis AsistanADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üst düzey yönetim danışmanlığı alanda faaliyet gösteren firmamız için, İstanbul Avrupa yakasında görevlendirilmek üzere Engelli Ofis Asistanı/Resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır. En az önlisans mezunu olan, Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan, Engel durumu ofis içinde aktif çalışmasına uygun olan, Temel bilgisayar uygulamalarına hakim, İletişim kurabilecek düzeyde İngilizce bilgisi olan, Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mali İşler Müdürü Ankara ADECCO ANKARA
Mali İşler MüdürüADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz alüminyum üretimi sektöründe faaliyet gösteren  firmamız için  Mali İşler Müdürü arayışımız bulunmaktadır.·          Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·          Üretim  yapan şirketlerde muhasebe ve  asgari 8 yıl yöneticilik tecrübesi bulunan,·          Bütçeleme,maliyet muhasebesi,finansal analizler , raporlamalar ve mali tabloların hazırlanması konusunda tecrübeli ,·         SMMM belgesine sahip,·          Yasal mevzuata hakim ve mali tablo analizleri ile ilgili çalışmalar yapabilecek,·          MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen ve tercihen SAP programını bilen,·          Delegasyon ve ekip yönetimi konularında tecrübeli,·          Analitik düşünen, iletişim ve müzakere konularında başarılı,·          Seyahat engeli olmayan ve aktif olarak araç kullanabilen, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli - Satış Operasyon Uzmanı İstanbul(Asya) ADECCO
Engelli - Satış Operasyon UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz akaryakıt ve işlenmiş petrol ürünleri dağıtımı yapan iş ortağımız için Engelli kadrosunda görevlendirilmek üzere "Satış Operasyonları Destek Uzmanı’’ arayışımız vardır.Görevin Ana Sorumlulukları Fatura hatalarının düzeltilmesi,  Rebate onay dosyasının güncellenmesi, yeni anlaşma yapılan müşterilerin rapora eklenmesi, yıl içerisinde gerekli değişikliklerin yapılması, Yıl içerisinde teklif bazinda alınmış olan onaylara ait mesajların arşivlenmesi ve saha müdürü, müşteri ve ürün bazinda raporlanması, Teklif ve aylık satış uygulamaları dosyalarında kullanılan ürün listelerinin aylık olarak güncellenmesi, Fiyatlandirma analyst’lerine fiyatlandırma ve süreç yönetimi konularında destek verilmesi, Kişisel gelişimine katkı sağlayacak projelerde görev alınması, Fiyatlandirma & süreç yönetimi faaliyetlerinin şirket etik değerleri, politika ve prosedürleri göz önünde bulundurarak hisse uygulamalari ve kuralları çerçevesinde yerine getirilmesi, müşterilerden gelen faturalarin sap’de tanımlanmış olan prim karşılıklarına doğru olarak girişinin sağlanması.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ön Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Ön Muhasebe ElemanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yaptığımız tekstil  sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için  "Ön Muhasebe Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Önlisans veya tercihen üniversite mezunu, Muhasebe alanında benzer pozisyonda 3 yıl deneyimli, Ms Office programlarına hakim ve özellikle iyi derecede excel kullanabilen, Raporlama yönü kuvvetli, İletişim becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Executive Assistant to Zone Director İzmir ADECCO
Executive Assistant to Zone DirectorADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for an Executive Assistant to Zone Director who must live in Istanbul for our head office. University degree Min. 3 years of professional experience as an executive assistant, Good command of English Advanced knowledge of MS - Office applications (Word, Excel, PowerPoint) and all office equipments Strong planning and organizational skills Excellent written and verbal communication skills Detail oriented, organized and quick Action / result oriented Self confident, team player, have ability to push things forward Positive and proactive attitude.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdürü - Mimar İstanbul(Avr.) ADECCO
Proje Müdürü - MimarADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a “Project Manager” for our client with the following skills and the qualifications Bachelor degree of Architect 4-5 years of experience in coordination of projects Language Turkish and English To be registered as architect in Turkey Use of Autocad, Microsoft office,  BIM
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
TASARIM UZMANLARI-OTOMOTİV İzmir ADECCO İZMİR
TASARIM UZMANLARI-OTOMOTİVADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "TASARIM EKİBİNDE GÖREVLENDİRİLECEK TASARIM UZMANLARI” arayışımız bulunmaktadır.  Minimum MYO mezunuCATIA ve INVENTOR programını aktif olarak kullanabilen,2D/ 3D Tasarım konusuna hakimAnalitik düşünce yapısına sahip ve sonuç odaklı,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamışOtomotiv ana sanayi veya yan sanayi deneyimli Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Bakım Mühendisi Kırklareli ADECCO
Makine Bakım MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Kırklareli Pınarhisar'da faaliyet gösteren, Kireç üretiminde dünya devi müşterimiz için Makine Bakım Mühendisi aramaktayız. Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun Askerlikle ilişiği olmayan, En az 2 yıllık bakım deneyimi olan Aktif araç kullanabilen En az orta derecede İngilizce bilgisi olan Yurtiçi yada dışı seyahat özgürlüğü olan Kırklareli-Pınarhisar bölgesinde ikamet eden yada edebilecek, İletişim becerisi güçlü, takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Servis Uzmanı - Ege Bölgesi İzmir ADECCO İZMİR
Teknik Servis Uzmanı - Ege BölgesiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider müşterimiz için “Teknik Servis Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Mekatronik Mühendisliği veya Elektrik, Elektronik, Otomasyon bölümlerinden mezun, Makine ve makine hatlarının kurulumu; bakımı ve onarımı konusunda tecrübeli, Otomasyonlu makineler üzerine en az 5 yıl bakım, kurulum, teknik servis alanlarında çalışmış, PLC bilgisine sahip, İyi seviyede İngilizce bilen, İletişim, ifade ve temsil yetenekleri gelişmiş, Öğrenmeye ve gelişime açık, Microsoft Office programlarına hakim, raporlama yönü güçlü, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe & Finansman Sorumlusu İstanbul(Asya) ADECCO
Muhasebe & Finansman SorumlusuADECCO
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Modüler Mobilya Üretimi ve Satışı alanında faaliyet gösteren müşterimiz için Muhasebe & Finansman Sorumlusu (Bay) arayışımız bulunmaktadır.  Güvenilir Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  En az 4 yıllık Muhasebe ve Finansman deneyimine sahip , Disiplinli, Dikkatli, takipçi, kişisel ve mesleki motivasyonu yüksek, insan ilişkilerinde başarılı , takım çalışmasına yatkın, dinamik, analitik düşünme yeteneğine sahip ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Sistem kurma ve dosyalama, arşivleme konusunda kabiliyetli, Esnek saatlerde çalışmaya müsait olması 25-35 yaş aralığında bulunması Muhasebe paket programlarını (LOGO, LKS ve benzer programları ) kullanabilen, Microsoft Windows, Word, Excel programlarını iyi kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak. Ayrıca İdari işler ve/veya satın alma işlerinde deneyimi olması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Geliştirme Mühendisi/Makine Mühendisi İstanbul(Avr.) ADECCO
Geliştirme Mühendisi/Makine MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tuğla-kiremit üretimi sektöründe faaliyet gösteren lider müşterimiz için Geliştirme/Makine Mühendisi aramaktayız.  Üniversitelerin tercihen Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Minimum 3-5 yıl tecrübeli, İşletmelerin teknik büro, bakım ve proje departmanlarında en az 3-5 yıl deneyimli. Çok iyi derecede autocad ve teknik resim bilgi-becerisi sahibi olmak, Pnömatik ve hidrolik bilgisi olan, Analitik düşünen problem çözme teknikllerini bilen Uyumlu, öğrenmeye ve gelişime açık, İyi derecede İngilizce bilen ve aktif olarak kullanan, Tercihen servis güzergahında oturan, (Eyüp-Gaziosmanpaşa-Sarıyer) Askerliğini tamamlamış, askerlik ile ilişiği olamayan erkek adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektronik Mühendisi İstanbul(Avr.) ADECCO
Elektronik MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tuğla-kiremit üretimi sektöründe faaliyet gösteren lider müşterimiz için Elektronik Bakım Mühendisi aramaktayız.  Üniversitelerin Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Bakım departmanlarında benzer görev de en az 3 yıl çalışmış, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, İş güvenliği ve işçi sağlığı ile ilgili konularında bilgisi olmak, Problem çözme tekniklerini biliyor olmak, Servis güzergahlarında oturan veya oturabilecek olan (Eyüp, Gaziosmanpaşa, Sarıyer civarı) Askerliğini tamamlamış erkek adaylar, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Sekreter-Genel Koordinatör İstanbul(Asya) ADECCO
Genel Sekreter-Genel KoordinatörADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektörü için faaliyet gösteren dernek  için " Genel Sekreter-Genel Koordinatör" arayışımız bulunmaktadır.  Üniversite mezunu Yabancı üyelerle aktif iletişim kuracak, ileri derecede İngilizce bilgisine sahip İş hayatında en az 10 yıllık deneyime sahip Tercihen otomotiv sektöründe deneyimli Tercihen daha önceki tecrübelerinde dernekte çalışmış Devlet nezdinde iletişim yürütebilecek İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Operatörü İstanbul(Avr.) ADECCO
Çağrı Merkezi OperatörüADECCO
Adecco Grup, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider olan sigorta firması için Şişli lokasyonunda görevlendirilmek üzere ''Çağrı Merkezi Operatörü'' arayışımız bulunmaktadır. Önlisans / Üniversite Mezunu, En az 1 yıl Çağrı Merkezimi deneyimli, Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Çözüm odaklı, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sourcing Specialist İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Sourcing SpecialistADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for Sourcing Specialist for our multinational client which is a leading global British home improvement retailing company.  At least 3 years relevant working experience, Strong communication, presentation and negotiation skills, Analytical thinker and problem solver, Good team player, Diploma holder Engineering preferably for Industrial/Mechanical/Civil/Material Engineering, Preferably with sourcing or technical buying experience, Fluent spoken and written English second language is a plus.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel Çay - Kahve Servis Elemanı İstanbul(Asya) ADECCO
Engelli Personel Çay - Kahve Servis ElemanıADECCO
Dünyanın 75 ülkesinde, 6600 ofisi ile hizmet veren, dünyanın lider İnsan Kaynakları Danışmanlık firması olan Adecco Kozyatağı Genel Merkezimiz için, aşağıdaki özelliklerde Engelli Çay-Kahve Elemanı arayışımız mevcuttur. Tercihen benzer iş deneyimi bulunan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Dış görünüşüne önem veren, İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, %40 ve üzerinde engelli raporuna sahip, Adayların engel durumlarını ve derecelerini belirtmelerini  rica ederiz. Adecco İşkur’un denetiminde 10.08.2004 tarihli 05 No’lu lisans sahibi Özel İstihdam Bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Geliştirme Uzmanı Antalya ADECCO İZMİR
Müşteri Geliştirme UzmanıADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hızlı Tüketim sektörünün liderlerlerinden olan müşterimiz için 'Müşteri Geliştirme Uzmanı' aramaktayız. Üniversite mezunu, Satış alanında kariyer hedefi olan ve tercihen satış alanında 1-2 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İletişim ve ikna becerisi güçlü, Ekip çalışmasına uyumlu, Dinamik, sonuç ve çözüm odaklı çalışmaya yatkın, B tipi sürücü belgesine sahip ve araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Antalya Merkez, Manavgat, Alanya,  illerinden birinde ikamet eden 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) ADECCO
Üst Düzey Yönetici AsistanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslar arası firmamız için aşağıdaki niteliklerde "Üst Düzey Yönetici Asistanı" arayışımız bulunmaktadır; Üniversite mezunu İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip ve aktif kullanabilen, günlük olarak yabancı dilde iletişim kurabilen Yönetici asistanlığı alanında en az 3 yıl deneyimli  Protokol kurallarına hakim, stres yönetimi konusunda kendisini geliştirmiş Çoklu verilen görevleri önceliklendirme sırasına alabilecek ve zamanında tamamlayabilecek Enerjik, dinamik ve motivasyonu yüksek olan Çözüm odaklı, insan ilişkileri kuvvetli İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,  bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi Kocaeli ADECCO
Satış MühendisiADECCO
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ''Depo ve Raf Sistemleri'' alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''Proje Satış Mühendisi'' aramaktayız.- Teknik resim okuyabilen,- Ölçme bilgisine sahip,- MS Office ve AutoCAD programlarını iyi derece bilen,- Maliyetlendirme tekniklerine hakim,- En az 2-3 yıl satış alanında deneyim sahibi,- Tercihen proje bazlı satış deneyimi olan,- Takım çalışmasına yatkın,- Üniversitelerin İnşaat, Metalurji, Makina ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,- Tercihen İngilizce bilgisine sahip,- Kocaeli'de ikamet eden veya edebilecek olan,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Yöneticisi Ankara ADECCO ANKARA
Sistem YöneticisiADECCO ANKARA
decco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası alanda  bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için '' Sistem Yöneticisi'' aramaktayız.  Bilgisayar, Elektrik, Elektronik Mühendisi ya da bunların dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği yükseköğretim kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, Bakımı yapılacak sistemlerin benzerleriyle en az 5 (Beş) yıllık sistem yönetim tecrübesine sahip olmak, Bakımı yapılacak mevcut sistemlerin işletim sistemi ve donanımı konusunda sertifika sahibi olmak,  Sistem yönetim yazılımlarıyla en az 3 (Üç) yıl çalışmış olmak,  Yerel ve uzak ağlar konusunda en az 3 (Üç) yıl tecrübe edinmiş olmak,  İyi derecede İngilizce bilsine sahip olmak,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektronik Tasarım Müdürü Ankara ADECCO ANKARA
Elektronik Tasarım MüdürüADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz savunma sanayiinde faaliyet gösteren firmamız için  '' Elektronik Tasarım Müdürü''  arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin elektronik mühendisliği bölümünden mezun, Elektronik Mühendisliğinde lisans üstü programını tamamlamış, Savunma sanayii sektöründe elektronik donanım tasarımı konusunda min. 10 yıl deneyimli, Çok iyi derece ingilizce bilgisine sahip, Liderlik özelliklerine sahip, Risk alabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre Mühendisi İstanbul(Asya) ADECCO
Çevre MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmış olduğumuz ticaret sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Çevre Mühendisi' arayışımız vardır. Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, Çevre İzni, Çevre Denetimi konularında en az 3 yıl aktif iş ve saha tecrübesine sahip , İyi derecede İngilizce bilen, Çevre Görevlisi belgesine ve tercihen C Sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sertifikasına sahip, Çevre ile ilgili konularda ulusal ve uluslararası standartlara, yönetmelik ve saha uygulamalarına hakim, ISO 9001, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği ile ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi konularında deneyimli, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Aktif sürücü belgesi olan ve farklı lokasyonlara seyahat edebilecek , Erkekler için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Şefi İstanbul(Asya) ADECCO
İşletme ŞefiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmış olduğumuz ticaret sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'İşletme Şefi' arayışımız vardır. Üniversitelerin Kimya, Makine veya Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Depolama ve elleçleme konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Çok Tehlikeli işyerlerinde çalışma tecrübe ve bilgisi olan, Ürün elleçleme ve kontrolü, Gemi ve Terminal operasyonları hakkında bilgi sahibi, Yardımcı işletmeler, Proje yönetimi, saha faaliyetleri konusunda bilgi sahibi Bakım sistemleri uygulama ve takip bilgisine sahip, İngilizce bilen, Görevin gerektirdiği MS Office ve ERP programlarını kullanabilen, Çevre, Kalite Sistemleri ve İş Güvenliği çalışma prensiplerine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Süreç Danışmanı / İş Analisti İstanbul(Asya) ADECCO
Süreç Danışmanı / İş AnalistiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmış olduğumuz ticaret sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Süreç Danışmanı / İş Analisti' arayışımız vardır. Üniversitelerin Matematik, Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya İstatistik bölümlerinden mezun, En az üç yıl ERP projelerinde -Tercihen Microsoft Dynamics NAV projelerinde- Süreç Danışmanı veya İş Analisti olarak görev almış, Proje Yönetimi ve SDLC Süreçleri hakkında bilgi sahibi, Tercihen Dış Ticaret alanında ve Kimya sektöründe deneyimli, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Koordinasyon ve takip yeteneği kuvvetli, analitik bakış açısına sahip, sonuç odaklı, detaylara dikkat eden, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip içinde uyumlu çalışabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Specialist İstanbul(Avr.) ADECCO
IT SpecialistADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for "IT Specialist" for our multinational client in retail sector with the qualifications below;  Must have 3-4 years of experience in a technical support role Strong Windows and MS Office troubleshooting skills Proficient in Mac hardware and software troubleshooting /support is a plus   Excellent command of English both in writing and speaking Excellent customer service skills and good phone presence Strong written and verbal communication skills Willing to assist during off-hours when needed (upgrades, maintenance, outages, etc.) Experience in project management
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Temporary Human Resources Specialist İstanbul(Avr.) ADECCO
Temporary Human Resources SpecialistADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a ''Temporary Human Resources Specialist'' for our client which is operating in energy sector .REQUIREMENTS:University Degree preferably in Human Resources, Social Sciences or Business AdministrationMinimum 3 years of experience in human resources administration and management preferably in multinational organizationFluent EnglishStrong communication, facilitation and presentation skillsA sound knowledge of employee practices and employment lawExperience of working in culturally diverse environmentResults orientedProblem solving abilitiesStrong communication ,analytical and time management skillsBe able to multi-tasking and prioritize work in a fast-paced environmentTo work both individually and within a teamHave self motivation to focus and improve processesHave ‘finish the work’ attitude 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı Mersin ADECCO ANKARA
Yönetici AsistanıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Mersin'de görev almak üzere ''Yönetici Asistanı '' arayışımız bulunmaktadır.   En az yüksek okul yada üniversite mezunu,  Telefon trafiğini yönlendirip raporlayabilecek, Üst düzey yöneticiyi asiste edebilecek, İletişim becerisi yüksek, İngilizcesini aktif olarak kullanabilen, Prezantabl ve güleryüzlü, Dış görünüşüne önem veren, Sorumluluğunu üstlendiği konuları titizlikle takip edebilecek, Bilgisayar kullanabilen ve ofis programlarına hakim,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Moda Perakendesi İthalat Uzmanı İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Dönemsel Moda Perakendesi İthalat UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Perakende sektöründe faaliyet gösteren lider müşterimiz için Dönemsel İthalat Uzmanı aramaktayız.   Üniversite mezunu, İyi seviyede İngilizce bilen, İyi seviyede Microsoft Excel bilgisi, Tercihen perakende sektöründe alanında en az 3 yıllık deneyime sahip, İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro Danışmanı İstanbul(Asya) ADECCO
Bordro DanışmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Adecco Türkiye, büyüyen organizasyonu bünyesinde katkı yaratmak üzere Bordro Çözüm Merkezi'n de çalışacak "BORDRO DANIŞMANI" arayışı içerisindedir. En az Meslek Yüksekokulu mezunu, Bordro, Puantaj ve Personel Özlük işleri uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli, İş Kanunu ve SSK mevzuatı konusuna hakim, Bordro paket programları kullanımı deneyimli MS office (Excel, Word) uygulamalarına hakim, İlgili resmi kurumlar ile yasal süreçleri yürütebilecek, Müşteri ve çözüm odaklı, Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MANAGEMENT TRAINEE - PRODUCTION Bursa, İzmir, ... ADECCO İZMİR
MANAGEMENT TRAINEE - PRODUCTIONADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a "Management Trainee - Production Engineer" for our international client with the qualifications below;   Engineering degree from a reputable university, preferably Industrial or Mechanical Engineering, MBA degree will be an asset, 3 years of work experience in production environment, Eager to learn, responsible, hardworking, Excellent command of both written and spoken English, Good knowledge of MS Office Applications, Excellent leadership/management and communication skills, Completed military service (for male candidates), Willing to live in Bergama. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Elemanı/ Garson İstanbul(Avr.) ADECCO
Servis Elemanı/ GarsonADECCO
Adecco Grup, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip ''Servis Elemanı/ Garson'' aramaktayız. İkram ve Servis hizmetleri konusunda en az 2 yıl deneyim kazanmış,  Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, pozitif,  Kişisel temizliğine dikkat eden, İşinde titiz ve hijyenik çalışan, Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar içi askerliğini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mutfak Elemanı/Bulaşıkçı İstanbul(Avr.) ADECCO
Mutfak Elemanı/BulaşıkçıADECCO
Adecco Grup, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip ''Mutfak Elemanı/Bulaşıkçı'' aramaktayız. Kalite ve hijyen standartlarına uygun ürün hazırlanmasından sorumlu, Dinamik, sorumluluk sahibi, gelişime açık, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Restoran Müdürü İstanbul(Avr.) ADECCO
Restoran MüdürüADECCO
Adecco Grup, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip ''Restaurant Müdürü'' aramaktayız. Minimum Lise veya Önlisans mezunu, Restaurant yönetiminde en az 5 yıl yöneticilik deneyimine sahip, Güçlü organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, analitik ve sonuç odaklı düşünen, İnsan ilişkilerinde başarılı, misafir memnuniyetini birinci öncelikli gören, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri kuvvetli, Ekip yönetiminde başarılı MS Office uygulamalarını bilen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Merchandising Supervisor Bursa, İstanbul(Avr.)... ADECCO
Merchandising SupervisorADECCO
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hızlı Tüketim sektörünün liderlerlerinden olan müşterimiz için ' Merchandising Supervisor ' aramaktayız.·Tercihen üniversite mezunu,·Ekip yönetim tecrübesi olan,·Sektör deneyimi olan,·Ekip çalışmasına uyumlu,·Dinamik, sonuç ve çözüm odaklı çalışmaya yatkın,·B tipi sürücü belgesine sahip ve araç kullanabilen,·Seyahat engeli bulunmayan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi İstanbul(Asya) ADECCO
Satış MühendisiADECCO
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  ''Kimyasal Madde İthalatı ve Satışı''  alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''Satış Mühendisi'' aramaktayız.  Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az bir yıl benzer bir pozisyonda görev almış, Boya, yapı ve mürekkep sektörlerinin birinde veya birkaçında satış deneyimi bulunan, Kimyasal hammadde satışı konusunda deneyimli, Çok iyi derece İngilizce bilen, İstanbul - Anadolu Yakası'nda ikamet eden, edebilecek olan, B Sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HUMAN RESOURCES SPECIALIST-BERGAMA İzmir ADECCO İZMİR
HUMAN RESOURCES SPECIALIST-BERGAMAADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a "Human Resources Responsible" for our international client with the qualifications below;  University degree from reputable universities, Minimum of 2 years in a human resources services, Strongly motivated in business start-up, Strong internal customer focus, Demonstrated business consulting and problem resolution skills, Excellent written/oral communication and presentation skills  Excellent command of English is compulsory, Strong working knowledge of Microsoft Office programs. Willing to live in Bergama,ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi (Gıda) İzmir ADECCO İZMİR
Üretim Mühendisi (Gıda)ADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Üretim Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır;  Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 2 yıllık üretim mühendisliği, vardiya yönetimi deneyimine sahip Kalite yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibi, Planlama ve organizasyon yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Hızlı ve sonuç odaklı çalışan, vardiyalı çalışabilecek, Analitik düşünce gücü kuvvetli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için) İzmir’de ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KLİNİK UZMANI/HEMŞİRE Kocaeli, İstanbul(Asya) ADECCO
KLİNİK UZMANI/HEMŞİREADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sağlık sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde 1 yıl sözleşmeli " KLİNİK UZMANI?"aramaktayız. En az Sağlık Meslek Yüksekokulu/Ön Lisans mezunu, Minimum 4 yıl ilgili pozisyonda iş deneyimi olan; tercihen Yoğun Bakım Hemşireliği tecrübesine sahip, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına önem veren, İyi derecede iletişim yeteneği olan, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, İzmit ya da İstanbul Anadolu Yakası ikametli, 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Avr.) ADECCO
İnsan Kaynakları Yöneticisi/YönetmeniADECCO
Adecco Grup, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz data arşivleme sektörünün öncü firması için aşağıdaki özelliklere sahip ''İnsan Kaynakları Yöneticisi'' aramaktayız. Üniversite mezunu , İnsan Kaynakları işe alım, bordro ve puantaj süreçleri alanında en az 2 yıl tecrübeli,  Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi kullanabilen, Organizasyonda rol model özelliği taşıyacak, iş birliği içinde, yapıcı ve çözüm odaklı,       , Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, analitik yönü, organizasyon, planlama, takip yönü Temsil becerisi güçlü ,  Analitik düşünebilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Ankara, İstanbul(Avr.)... ADECCO
Satış TemsilcisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hızlı Tüketim sektörünün liderlerlerinden olan müşterimiz için 'Satış Temsilcisi' aramaktayız.·         Tercihen üniversite mezunu,·         Satış alanında kariyer hedefi olan ve tercihen satış alanında 1-2 yıl deneyimli,·         MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,·         İletişim ve ikna becerisi güçlü,·         Ekip çalışmasına uyumlu,·         Dinamik, sonuç ve çözüm odaklı çalışmaya yatkın,·         B tipi sürücü belgesine sahip ve araç kullanabilen,·         Seyahat engeli bulunmayan.·      
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) ADECCO
Müşteri TemsilcisiADECCO
Adecco Grup, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir basım yayın firması için Cağaloğlu lokasyonunda görevlendirilmek üzere ''Müşteri Temsilcisi'' arayışımız bulunmaktadır. Lise, Önlisans, Üniversite Mezunu, En az 1 yıl Çağrı Merkezimi deneyimli, Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Çözüm odaklı, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Inside Sales Representative İstanbul(Avr.) ADECCO
Inside Sales RepresentativeADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.Our client, which is a global industrial/engineering group with advanced products in tooling, mining,construction and materials&technology, is looking for a "Inside Sales Representative''  University degree in Marketing, Business or Engineering Minimum 3 year relevant experience in manufactoring/engineering company Proficiency in MS Office Applications and Mainframe System Excellent command of English Military service must be completed (For male candidates) Ability to perform in a team oriented, total quality enviroment
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Otomotiv) İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Satış Danışmanı (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Satış Danışmanı” aramaktayız :  Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu İstanbul 'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Danışmanı (Otomotiv) İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Servis Danışmanı (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Servis Danışmanı” aramaktayız: Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili, ticari yatkınlığı olan ve servis pazarlama becerisine sahip Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen İş takibi ve süreç yönetimini gerçekleştirebilecek Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Esnek çalışma saatlerine uyumlu İstanbul 'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Malzeme Planlama Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) ADECCO
Malzeme Planlama UzmanıADECCO
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  ''Hidrolik Malzemeler ve Ekipmanlar''  alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''Malzeme Planlama Uzmanı'' aramaktayız.  Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden, tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen üretim yapan bir firmada benzer bir pozisyonda görev yapmış, Word ve Excel konusunda tercihen iyi dercede bilgi sahibi, (MS Office Programlarına iyi derecede hakim), ERP uygulamalarına hakim, tercihen Canias programını bilen, Problem çözme teknikleri konusunda bilgili ve tecrübeli, Analitik düşünen, esnek, yaratıcı, inisiyatif kullanabilen, Detaycı ve dikkatli olan, Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Takım ruhuna sahip, iletişim becerisi yüksek olan, Planlama, organizasyon yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SECOND MANAGER İstanbul(Asya) ADECCO
SECOND MANAGERADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz perakende ve hazır giyim sektöründe hizmet gosteren uluslar arası müşterimizin yeni açılacak aksesuar mağazası için Second Manager pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır; Viaport AVM, İstanbul. Minimum 4 yıllık Lisans mezunu, Tercihen Perakende mağazacılık sektöründe yöneticilik tecrübesi olan veya Turizm-Otelcilik sektöründe çalışmış, Tercihen aksesuar mağazada deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Moda ve trendleri takip eden, Dış görünüşüne özen veren, İletişimi, diksiyonu düzgün, Ekip yönetebilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay/Bayan adaylar,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Management Trainee İstanbul(Avr.) ADECCO
Management TraineeADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking "Management Trainee"  who are energetic, enthusiastic and open to improvement; for our leader clients in Food sector with the qualifications below;  Minimum master's degree graduate,  Eager to experience sales, business development or management assistance, Advanced command of English both written and spoken Good command of MS Office Applications Self motivated, team player with strong communication skills, Completed military service, Male candidates,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Otomotiv) Şanlıurfa ADECCO
Satış Danışmanı (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Satış Danışmanı" aramaktayız: Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan Ticari faaliyetlere yatkın ve tercihen satış alanında tecrübeli Ticari sağduyu ve analitik düşünce yapısı olan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu Şanlıurfa'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Account Manager (Pharma Chemicals) İstanbul(Asya) ADECCO
Account Manager (Pharma Chemicals)ADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for a ‘’Account Manager’’ for our client which is global market leader in chemical distribution with the qualifications below; Min.2 years of sales experience in Pharma Chemicals, Well recognised sales and marketing knowledge related with Pharma Industry, BS in Chemical  Engineering, Preferably fluency in English, Good command of MS Office programs, Dynamic, customer oriented, result driven, team player with good communication skills, Completed military service.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) ADECCO
Müşteri TemsilcisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz termo ısı sistemleri sektöründe faaliyet gösteren Alman menşeli iş ortağımız için "Müşteri Temsilcisi’’ arayışımız vardır.• Tercihen çağrı merkezi tecrübeli,• Takım çalışmasına yatkın,• Organizasyon becerisi yüksek,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Tercihen İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden,• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı Eğitim Danışmanı İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Yurtdışı Eğitim DanışmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yaptığımız Yurtdışı Eğitim alanında faaliyet gösteren yabancı firmamız için aşağıdaki niteliklerde "Eğitim Danışmanı" arayışımız bulunmaktadır; Üniversite mezunu, MS Office programlarını ileri seviyede kullanan, İyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip, Tercihen yurtdışında eğitim görmüş ya da çalışma tecrübesi edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim becerisine sahip, Satış ve ikna kabiliyetine güvenen, Satış hedefleri ile çalışmaya istekli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gümrük ve Lojistik Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Gümrük ve Lojistik SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz yabancı firmamız için aşağıdaki niteliklerde ''Gümrük ve Lojistik Operasyon Sorumlusu'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Minimum 1 yıl operasyon tecrübesi olanSAP ve ileri seviyede excel bilgisi olan,İleri seviyede İngilizce dil bilgisine sahip,İletişim yeteneği gelişmiş,Dikkatli ve takım çalışmasına yatkın. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölge Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) ADECCO
Bölge Satış TemsilcisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Saglık, İş Güvenliği ve Endüstriyel ürün grupları sektöründe hizmet gosteren müşterimiz için Bölge Satış Temsilcisi pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Minimum lisans mezunu, İletişimi ve ikna kabiliyeti güçlü, Hedef odaklı ve planlı çalışabilen, Büyük ölçekli bir firmada minimum 3 yıl aktif satış deneyimi olan, Tercihen kurumsal satış deneyimli, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay/Bayan adaylar,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) ADECCO
Bölge Satış SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Dünyanın en büyük doğrudan satış organizasyonu ve kozmetik sektörünün lider firmalarından olan müşterimiz, İstanbul bölgesinde görevlendirilmek üzere gelişmeye ve yeniliklere açık, yüksek motivasyona sahip, enerji düzeyi yüksek kişileri satış ekibinde ,'Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor.  Tercihen üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetim yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uluslararası İletişim ve Koordinasyon Uzm./Almanca İstanbul(Asya) ADECCO
Uluslararası İletişim ve Koordinasyon Uzm./AlmancaADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.  Danışmanlığını yapmakta olduğumuz inşaat sektöründe faaliyet gösteren Alman ortaklı  müşterimiz için ' Almanca bilen Uluslararası İletişim ve Koordinasyon Uzmanı ' arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Asya) ADECCO
Mekanik TeknisyeniADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız için 'Mekanik Teknisyeni' arayışımız bulunmaktadir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Çalışanı Adana, Adıyaman... ADECCO
Mağaza ÇalışanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz telekomünikasyon ve bilişim sektörünün lider firması müşterimizin tüm Türkiye'de faaliyet gösteren Mağazalarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “mağaza elemanları” aramaktayız:  En az lise mezunu, Tercihen MYO ve Üniversite mezunu, Tercihen mağazacılık alanında tecrübesi olan, İletişim becerisi yüksek, Müşteri odaklı, Çözüm ve sonuç odaklı, Teknolojik ürünlerle ilgili gelişmeleri yakından takip eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cost Controller İstanbul(Avr.) ADECCO
Cost ControllerADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz perakende sektörünün önde gelen firmasının genel müdürlük binasında görevlendirilecek "Cost Controller" arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende/mağazacılık tecrübesi bulunan, Gider yönetimi ve gider kontrölü konularında en az 5 yıllık deneyime sahip, Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip, Ms Office programlarına hakim, Axapta (Microsoft Dinamics AX) ERP Programı kullanabilen, Takım Çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, problem çözme yetkinliği gelişmiş, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Personeli İstanbul(Asya) ADECCO
Mağaza PersoneliADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyanın en büyük iç giyim üreticisi olan müşterimizin Ünalan lokasyonunda yeni açılacak mağazası için çalışma arkadaşları arıyoruz. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahibi ve bu alanda ilerlemek isteyen, Kasiyerlik, depo ve görsel düzenleme konusunda deneyim sahibi, Genç, dinamik, güleryüzlü, prezentabl, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, modayı takip eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul(Asya) ADECCO
Mağaza Satış DanışmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyanın en büyük iç giyim üreticisi olan uluslararası müşterimizin İstanbul Anadolu Yakası’nda  yeni açılacak mağazası için Mağaza  Satış Danışmanı  çalışma arkadaşları arıyoruz.·         En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu·         Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahibi ve bu alanda ilerlemek isteyen·         Tercihen tekstil, iç giyim sektöründe tecrübeli·         Genç, dinamik, güleryüzlü, prezentabl·         İnsan ilişkileri kuvvetli·         Satış odaklı çalışabilecek·         Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş,·         Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, modayı takip edenTakım arkadaşları aranmaktadır 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Logistic Sales Executive İstanbul(Avr.) ADECCO
Logistic Sales ExecutiveADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for a Sales Executive which operating in logistic sector 1 to 3 years of experience in a Sales or Business Development role preferably within logistics Native/fluent Turkish speaker with good communication skills in English Ability to build strong customer relationships Excellent verbal & written communication skills Strong ability to persuade, motivate, and influence others Enthusiastic, persistent, and confident approach Strong presentation skills Real career possibilities and the opportunity to develop your talent in a fast moving, global organization. A fun, positive and open environment which encourages thinking outside the box. Use and develop your language skills in our international work environment. Our people speak over 20 European languages each day. Compensation includes a monthly salary and bonus based on personal, team performance and business growth.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) ADECCO
Muhasebe UzmanıADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for Accounting Specialist (Outsourcing Department) for our multinational client which is a leading global audit company.  Bachelor' s Degree from Management, Economics, Public Administration or other 'Accounting' related departments, Good command of written and spoken English, At least 3 years of accounting experience, Good knowledge of Turkish GAAP, Turkish Tax and Accounting reqirments as well Social Security and basicTurkish Labor Law, Experienced in reporting, SMMM qualification is an asset, Proven ability to work independently and as a team member, Military service must be completed for male candidates, No obstacle to travel. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makina Satış Mühendisi İstanbul(Avr.) ADECCO
Makina Satış MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz makina ve endüstri sektörünün önde gelen firması için "Makina Satış Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır. İlgili üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, En az 2 yıl Vakum Pompaları satış tecrübesi olan Aktif araç kullanabilen / Seyahat engeli olmayan İngilizce bilen MS Office uygulamalarını iyi seviyede kullanabilen İletişim becerileri yüksek, analitik düşünen, takım ruhuna sahip, müşteri odaklı ve motivasyonu yüksek Girişken, inisyatif sahibi ve pazarlama becerileri yüksek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Veri Giriş Elemanı İstanbul(Asya) ADECCO
Dönemsel Veri Giriş ElemanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz perakendecilik alanında faaliyet gösteren lider firmamız için "Dönemsel Veri Giriş Elemanı" arayışımız vardır. Lise veya yüksekokul mezunu, Microsoft Office programlarını etkin olarak kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakasına ulaşımı kolay olan, Disiplinli ve dikkatli, Dış görünüşüne özen gösteren, Dönemsel çalışmalara açık, 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Engelli Muhasebe ve Finans Elemanı İstanbul(Asya) ADECCO
Engelli Muhasebe ve Finans ElemanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz İthalat İhracat alanında faaliyet gösteren Amerika menşeeli firmamız için engelli statüsünde "Muhasebe ve Finans Elemanı" arayışımız bulunmaktadır. En az Lise mezunu Muhasebe ve finans alanında 1-2 yıl tecrübeli İş takibi yüksek, dikkatli, Takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri yönetimi yapabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Almanca Bilen Çağrı Merkezi Elemanı İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Almanca Bilen Çağrı Merkezi ElemanıADECCO
Adecco Grup, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz havayolu sektörünün öncü firması için aşağıdaki özelliklere sahip ''Almanca Bilen Çağrı Merkezi Elemanı'' aramaktayız.·         Minimum Lise/Önlisans, Tercihen Üniversite Mezunu,·         Anadil seviyesinde Almanca bilgisine ve orta seviyede İngilizce bilgisine sahip,·         İstanbul lokasyonunda ikamet eden veya edebilecek,·         Müşteri odaklı, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,·         Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri kuvvetli,·         Çağrı Merkezi ve Müşteri İlişkileri Yönetimi konusunda kariyer hedefleyen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı Satınalma Uzmanı Ankara ADECCO ANKARA
Yurtdışı Satınalma UzmanıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz dijital baskı sektöründe faaliyet gösteren firmamız için  'Ankara'da çalışmak üzere “Yurtdışı Satın Alma Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili  bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Yurtdışı satın alma süreçlerini yürütebilecek, Sözleşme yönetimi ve İhale süreçleri hakkında bilgi sahibi, Tercihen SAP bilgisine sahip, Analitik düşünebilen, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu - Afyon Afyon ADECCO İZMİR
Bölge Satış Sorumlusu - AfyonADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Kozmetik & Kişisel Bakım alanında faaliyet gösteren müşterimiz için Afyon'da çalışmak üzere “Bölge Satış Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır.  Tercihen benzer alanda deneyimli, Minimum Önlisans mezunu, Saha alanında ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Aktif araç kullanabilen, Afyon'da ikamet eden / edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Otomotiv) Şanlıurfa ADECCO
Servis Danışmanı (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Servis Danışmanı” aramaktayız: Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili, ticari yatkınlığı olan ve servis pazarlama becerisine sahip Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen İş takibi ve süreç yönetimini gerçekleştirebilecek Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Esnek çalışma saatlerine uyumlu Şanlıurfa 'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi Ankara ADECCO ANKARA
Satış TemsilcisiADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  medikal sektörde faaliyet gösteren firmamız için Ankara 'da görev almak üzere Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.   Üniversite mezunu, Sunum ve İletişim becerileri kuvvetli, Dış görünümüne önem veren, güleryüzlü, En az 3 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, B sınıfı sürücü belgesi olan, Seyehat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Uzmanı İzmir ADECCO İZMİR
Finans UzmanıADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz,  sektörün liderlerinden müşterimiz için "Finans Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır;  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Alanında en az 2 yıl deneyimli MS Office, Netsis ve SAP programlarına hakim Prezentabl, analitik ve iletişim yeteneği kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış   Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HSE Coordinator Sinop ADECCO ANKARA
HSE CoordinatorADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a "HSE Coordinator" for our multinational client which is operating in engineering sector for their project in Sinop with the qualifications below; 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kara Nakliye Memuru İstanbul(Avr.) ADECCO
Kara Nakliye MemuruADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lojistik gösteren faaliyet gösteren bir müşterimiz için "Kara Nakliye Memuru" aramaktayız:* Yüksekokul mezunu,* Excel programını bilen,* Filo yönetimi ekibince bulunmuş,* El terminali kullanabilen,* Depo/parsiyel operasyon deneyimine sahip,* Askerliğini tamamlamış,* B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,* Sabah 8:00-17:00, öğlen 14:00-23:00 vardiyalarında çalışabilecek. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Müdür Ankara ADECCO ANKARA
Teknik MüdürADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz mühendislik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Ankara’da önemli bir alış veriş merkezinde görevlendirilmek üzere 'Teknik Müdür' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknisyen İstanbul(Avr.) ADECCO
TeknisyenADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Gıda Makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için "Teknisyen" aramaktayız.  Teknik lise ya da meslek lisesi mezunu, Seyahat engeli olmayan, araç kullanabilen, Gelişime açık, dinamik, çalışkan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Operatörü İzmir ADECCO İZMİR
Üretim OperatörüADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Rüzgar türbin kanadı üretimi yapmakta olan, Dünya Devi firma 14. tesisini kurmak için İzmir - Bergama'yı seçti. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, yenilenebilir enerji sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Üretimde çalışmak üzere Bay/ Bayan personeller aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kredi Tahsis Uzmanı Ankara ADECCO ANKARA
Kredi Tahsis UzmanıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren  firmamız için  Kredi Tahsis Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Temsilcisi Ankara ADECCO ANKARA
Müşteri İlişkileri TemsilcisiADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz medikal sektörde faaliyet gösteren firmamız için, Ankara' da görev almak üzere ' Müşteri İlişkileri Temsilcisi ' arayışımız bulunmaktadır.En az lise mezunu,Satış alanında 1 yıl ve üzeri tecrübeye sahip,İyi derecede bilgisayar kullanabilen,İletişim yönü kuvvetli,Takım çalışmasına yatkın,Başarı odaklı,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Ankara'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Boyahane Sorumlusu Ankara ADECCO ANKARA
Boyahane SorumlusuADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız için  Boyahane Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Kimya Mühendisliği ya da Kimya bölümünden mezun,Otomotiv, raylı sistemler ve demiryolu endüstrisinde, özellikle yaş boya uygulamaları ve kaplama konusunda en az 3 yıl tecrübeli,Analitik düşünebilen, problem çözme ve karar verme yeteneğine ve raporlama becerisine sahip,Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, dinamik, özenli ve dikkatli çalışan, sorumluluk bilinci gelişmiş,Çok iyi derecede teknik İngilizce ve/veya Almanca bilen,MS Office programlarına hakim,Hareketli çalışma temposuna ayak uydurabilecek ve iletişim becerileri güçlü,Yurtdışı seyahat engeli olmayan,Mesaili ve/veya vardiyalı çalışabilecek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Ankara'da ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
FACTORY MANAGER - GİRESUN Adana, Adıyaman... ADECCO ANKARA
FACTORY MANAGER - GİRESUNADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for a " Factory Manager " for our client which is operating in food sector, to take part in its new and growing organization in Giresun.  Bachelor’s degree in related programs, (Food, Chemical, Mechanical or Industrial Engineering), preferably MBA Preferably experienced in Food sector, Minimum 5 years Factory Management experience, Fluent knowledge of English, Knowledge of Quality Management Systems, Distinctive knowledge of changing trends as well as knowledge of marketing tools and techniques, Good knowledge at MS Office applications, preferably SAP capability, Strong communication, planning and organizational skills, Proven capability to lead change in a team environment, Strong analytical skills with the ability to manage multiple activities, "Adecco , İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. " 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Müdürü Ankara ADECCO ANKARA
Kalite Güvence ve Kontrol MüdürüADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe talaşlı imalat alanında faaliyet gösteren firmamız için, Ankara' da görev almak üzere ' Kalite Güvence ve Kontrol Müdürü ' arayışımız bulunmaktadır. Üretim sektöründe talaşlı imalat alanında kalite kontrol ve güvence konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede ingilizce bilgisine sahip, ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001 iç denetçi sertifikalarına ve deneyime sahip, İletişim ve yönetim becerileri güçlü, Sonuç odaklı, takip ve raporlama yönü kuvvetli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi - AKSARAY Adana, Adıyaman... ADECCO ANKARA
Makine Mühendisi - AKSARAYADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomotiv & Lastik sektöründe faaliyet gösteren uluslararası firmamız için, Aksaray fabrikasında görev almak üzere “Makine Mühendisleri” arayışımız bulunmaktadır. * Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,* Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,* Min 2 yıl üretim alanında çalışmış ve fabrika deneyimine sahip,* Zorlu üretim koşullarında çalışabilecek,* Aktif, dinamik ve iletişim becerileri yüksek,* Bakım-onarım ve/veya üretim alanında tecrübeye sahip,* Mavi yaka ekip yönetimi konusunda tecrübeli,* Analitik yönü kuvvetli,* Erkek adaylar için askerlik tecrübesini tamamlamış,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Sorumlusu ( Gıda) İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Üretim Sorumlusu ( Gıda)ADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz alanında lider ve köklü bir grup olan müşterimiz için " Gıda Yüksek Mühendisi Üretim Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır; Üniversitelerin Gıda Mühendisliği fakültelerinden mezun, tercihen yüksek lisans mezunu,  İleri seviyede İngilizce bilen,  Tercihen 2. dil olarak Almanca bilgisine sahip,  Üretim prosesleri konusunda deneyimli,  Gıda teknolojileri kalite standartlarına hakim,  İletişim ve sunum becerileri gelişmiş, MS Office programlarına hakim, özellikle excel programını çok iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Cost Controller İzmir ADECCO İZMİR
Cost ControllerADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.  We are looking for a 'Cost Controller' for our multinational client in energy sector with the qualifications below;  Bachelor's degree in Industrial Engineering, Economics or Finance At least 3 Years of experience in a similar position Having experience of SAP and Netsis Having CPA certificate (preferable) Having knowledge about IFRS reporting MS Office applications knowledge Planning and Scheduling Principles Excellent commcand of English, (Italian is a plus) Available to travel frequently  No military obligationAdecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Project Controller İstanbul(Asya) Badenoch&Clark
Project ControllerBadenoch&Clark
Our ideal candidate is expected to have following qualifications:  University degree in Business Administration, Engineering, Economics, Finance or relevants departments 4-5 years of experience in project controlling & business controlling Knowledge on POC accounting & controlling is an asset Excellent command of English, both written and verbal Excellent knowledge of MS Office - Excel Team player, dynamic, proactive and analytical profile with management skills Able to work in flexible hours Strong communication and organization skills Self-diciplined
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Admin Assistant Ankara ADECCO ANKARA
Admin AssistantADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Admin Assistant for our client which is operating in energy sector in Ankara.  University Degree  Fluency in English both written and spoken Advanced MS Office knowledge  Min.1 years experience in same position
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü İstanbul(Avr.), ... ADECCO İZMİR
Pazarlama ve Kurumsal İletişim MüdürüADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiziçin   "Pazarlama  Müdürü"  arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda yönetici olarak en az 5 yıl, mesleki olarak da en az 8 yıl deneyimli olan İyi derece İngilizce bilen, Office programlarını ileri seviyede kullabilen, Seyahat engeli olmayan, İzmir de ikamet eden veya edebilecek olan, Müşteri  ve sonuç odaklı, yenilikçi, iletişim ve problem çözme becerisi güçlü, Stratejik pazarlama, marka ve kurumsal kimlik yönetimi alnında deneyimli, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Yönetici AsistanıADECCO İZMİR
decco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için "Yönetici Asistanı"pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun, Çok iyi seviyede İtalyanca bilen, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen deneyimli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Mühendisi İzmir ADECCO İZMİR
Kalite MühendisiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Kalite Mühendisi arayışımız bulunmaktadır;  Üniversitelerin Kimya Mühendisliği ya da Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun En az 2 yıllık Laboratuvar Kalite Kontrol deneyimine sahip Kalite yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibi Planlama ve organizasyon yönü kuvvetli Takım çalışmasına yatkın Hızlı ve sonuç odaklı çalışan Analitik düşünce gücü kuvvetli İyi düzeyde İngilizce bilen Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için) İzmir’de ikamet eden veya edebilecek olan  Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Production Injection Molding Process Chief İzmir ADECCO İZMİR
Production Injection Molding Process ChiefADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.  We are looking for a 'Production Injection Molding Process Chief' for our multinational client in air conditioning sector located at Manisa with the qualifications below;  Production Engineer for Injection Molding Processing line operation, Installing Manufacturing equipment  and set-up processing condition and maintenance, Improvement of productivity and quality, Leading the development and implementation of manufacturing process, procedure, methodologies and best practices to improve quality, reliability and productivity, Installation, Set-up and maintenance of Injection Molding Processing line, Developing, maintaining work instructions, build processes, engineering changes, corrective and preventative actions, Reduce manufacturing cost of Injection Molding Processing line Being a part of the team in process development and production related projects,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Production Metal Processing Chief İzmir, Manisa ADECCO
Production Metal Processing ChiefADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.  We are looking for a 'Production Metal Processing Chief' for our multinational client in air conditioning sector located at Manisa with the qualifications below;  Production Engineer for Metal Processing line operation, Installing Manufacturing equipment  and set-up processing condition and maintenance, Improvement of productivity and quality, Leading the development and implementation of manufacturing process, procedure, methodologies and best practices to improve quality, reliability and productivity, Installation, Set-up and maintenance of Metal Processing line, Developing, maintaining work instructions, build processes, engineering changes, corrective and preventative actions, Reduce manufacturing cost of Metal Processing line Being a part of the team in process development and production related projects,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Production Heat Exchanger Processing Chief İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Production Heat Exchanger Processing ChiefADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.  We are looking for a 'Production Heat Exchanger Processing Chief' for our multinational client in air conditioning sector located at Manisa with the qualifications below;   Production Engineer for Heat-exchanger Processing line operation, Installing Manufacturing equipment  and set-up processing condition and maintenance, Improvement of productivity and quality, Leading the development and implementation of manufacturing process, procedure, methodologies and best practices to improve quality, reliability and productivity, Installation, Set-up and maintenance of Heat-exchanger Processing line, Developing, maintaining work instructions, build processes, engineering changes, corrective and preventative actions, Reduce manufacturing cost of Heat-exchanger Processing line Being a part of the team in process development and production related projects,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Production Final Assembly Chief İzmir ADECCO İZMİR
Production Final Assembly ChiefADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.  We are looking for a 'Production Final Assembly Chief' for our multinational client in air conditioning sector located at Manisa with the qualifications below;  Production Engineer for Final-Assembly line operation, Installing Manufacturing equipment  and set-up processing condition and maintenance, Improvement of productivity and quality, Leading the development and implementation of manufacturing process, procedure, methodologies and best practices to improve quality, reliability and productivity, Installation, Set-up and maintenance of Final-Assembly line, Developing, maintaining work instructions, build processes, engineering changes, corrective and preventative actions, Reduce manufacturing cost of Final Assembly line Being a part of the team in process development and production related projects,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
PROCUREMENT EXECUTIVE İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
PROCUREMENT EXECUTIVEADECCO İZMİR
University degree from reputable Universities, preferably in Engineering. Excellent communications skills and ability to chair internal and external meetings. Ability to build and maintain supplier relationships, Working knowledge  in  Microsoft office programs and MRP(SAP system) , Excellent command of English is compulsory, Knowledge of Design drawing & production process. Patient, methodical & operationally minded.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Recruitment Specialist İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Recruitment SpecialistADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.  We are looking for a 'Recruitment Specialist' for our multinational client in air conditioning sector located at Manisa with the qualifications below;  Being responsible for the selection and recruitment process of highly tailored employees according to the company’s strategy/culture, Identifying top talent and converting prospects into active candidates, Preparing and publishing job advertisements, Active use of resourcing portals, Take active part in the revision/update of documentation and forms, Create onboarding process and follow up with the onboarding&orientation programme, Providing various recruiting reports to management regularly, Maintaining knowledge of organizational and departmental policies, Providing initial support and additional follow-up to employees for all HR related inquires, Managing the human resources aspects of international employee placements and overseeing work and residence permit processes,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Risk Mühendisi İstanbul(Asya) Badenoch&Clark
Risk MühendisiBadenoch&Clark
Nitelikler; Mühendislik Fakültesinden mezun, En az 5 yıllık en çok 15 yıllık deneyimli, Esnek çalışma saatlerine göre çalışabilen, Otel, AVM ve/veya hastane gibi sektörlerde çalışmış, İletişimi kuvvetli, İyi derecede ingilizce bilen, Askerliğini bitirmiş, Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Production Heat-Exchanger Processing Specialist İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Production Heat-Exchanger Processing SpecialistADECCO İZMİR
 The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for a 'Production Heat-Exchanger Processing Specialist' for our multinational client in air conditioning sector located at Manisa with the qualifications below;  +3 years of relevant experience in Production Process, Experience in start-up manufacturing process is highly welcomed, Experience relating to air-conditioning industry/product is highly welcomed, Knowledge and experience of mechanical and electrical control required for production equipment control, Knowledge of lean systems, total production management and quality improvement techniques, Knowledge of improvement of productivity and quality, Excellent command of English perfered,  Self-motivated, positive and energetic, enthusiastic, creative and eager to learn continuously, Effective communication skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hekimi- Erzincan Erzincan ADECCO ANKARA
İşyeri Hekimi- ErzincanADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası alanda madencilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Erzincan'da görev almak üzere '' İşyeri Hekimi '' arayışımız bulunmaktadır.  İşyeri hekimliği sertifikasına sahip, Min.6 yıl tecrübeli, ( tercihen endüstriyel tesis tecrübesine sahip ) Tercihen İLO pnömokonyoz okuyucu sertifikasına sahip, Tercihen iOSH sertifikasına sahip, Seyehat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Production Final Assembly Specialist İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Production Final Assembly SpecialistADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for a 'Production Final Assembly Specialist' for our multinational client in air conditioning sector located at Manisa with the qualifications below; +3 years of relevant experience in Production Process, Experience in start-up manufacturing process is highly welcomed, Experience relating to air-conditioning industry/product is highly welcomed, Knowledge and experience of mechanical and electrical control required for production equipment control, Knowledge of lean systems, total production management and quality improvement techniques, Knowledge of improvement of productivity and quality, Good command of English, Self-motivated, positive and energetic, enthusiastic, creative and eager to learn continuously, Effective communication skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Sorumlusu-BERGAMA İzmir ADECCO İZMİR
Personel Sorumlusu-BERGAMAADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  sektöründe lider müşterimiz için "Personel ve Özlük İşleri Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun, İdari İşler, özlük işleri ve bordro fonksiyonlarında en az 1 yıl deneyimli, Araştırmacı, kişisel gelişimine önem veren, İyi düzeyde yazılı ve sözlü iletişim kurabilen, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bergama’da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi İzmir ADECCO İZMİR
Üretim MühendisiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  sektöründe lider müşterimiz için "Üretim Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır; Üniversitelerin Maden, Kimya ya da Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun Askerlikle ilişiği olmayan, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Aktif araç kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerisi güçlü, takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı,  İzmir-Bergama’da ikamet eden ya da edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Mühendisi-Kimya Mühendisi İzmir ADECCO İZMİR
Kalite Mühendisi-Kimya MühendisiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için “KALİTE MÜHENDİSİ” arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun Askerlik görevini tamamlamış, Min. 3 yıllık kalite deneyimi olan Aktif araç kullanabilen İngilizce bilen ve aktif olarak kullanabilen, İletişim becerisi güçlü, takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Automotiv Control Systems Engineer İstanbul(Avr.), ... ADECCO ANKARA
Automotiv Control Systems EngineerADECCO ANKARA
We are looking for a Automotive Control Systems Engineer for our client that is operating in Research and Engineering Services in İstanbul.·         Minimum Bachelor’s degree in Electrical / Electronics / Mechatronics / Control Engineering, and preferably Master’s and/or PhD qualifications from a reputable university·         Fluent speaking and excellent writing skills in English (German would be a plus)·         Interest in automotive systems (engines, transmissions etc)·         Fast learner, treats change as an opportunity to learn and develop.·         Good communication, presentation and planning skills·         Works energetically and enthusiastically.·         Self-disciplined, self-motivated and confident personality to contribute to the success and harmony of the team.·         Willingness to frequent and long term travel abroadAnd a good understanding of at least two of the following topics·         Automotive Engines, Powertrains, Aftertreatment and Emissions·         System Dynamics, Modelling, Controller / Algorithm Design and Implementation·         Real-Time Systems Hardware and Software Design·         Matlab/Simulink, dSPACE/ETAS Tools, HiL Simulators·         Hybrid Electric Vehicles, Electric Machines and Power Electronics*Adecco, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik Sorumlusu- Yozgat Yozgat ADECCO ANKARA
Lojistik Sorumlusu- YozgatADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz medikal cihaz sektröründe faaliyet gösteren firmamız için Yozgat'ta görev almak üzere ''Lojistik Uzmanı '' arayışımız bulunmaktadır. En az lise veya üniversite mezunu, Benzer bir görev tanımı içerisinde 3-4 yıl görev almış, Yozgat'ta ikamet edebilecek, Sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Şefi-Otomotiv İzmir ADECCO İZMİR
Üretim Şefi-OtomotivADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider müşterimiz için Üretim ŞEFİ  arayışımız bulunmaktadırÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Sektörde 8 yıl deneyimli,Otomotiv veya otomotiv yan sanayi sektöründe Üretim Şefi olarak min 5 yıl görev almış olan,Ekip yönetme deneyimi olanRaporlama, iletişim, analitik düşünme ve sonuç odaklılık yetkinlikleri güçlü,Mevcut üretim  iyileştirilmesine yönelik projelere liderlik yapabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, (Tercihen Almanca bilgisine sahip)Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İşçi Sağlığı / İş Güvenliği ve Çevre Uzmanı İzmir ADECCO İZMİR
İşçi Sağlığı / İş Güvenliği ve Çevre UzmanıADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için İSG ve Çevre Mühendisi arayışımız bulunmaktadır;  Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Çevre görevlisi ve B Sınıfı İş Güvenliği uzmanı sertifikasına sahip, Benzer bir pozisyonda min 4 yıl deneyimli, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir de ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Mühendisi Bursa, İzmir, ... ADECCO İZMİR
Sistem MühendisiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz savunma sanayinde  faaliyet gösteren müşterimiz için SİSTEM MÜHENDİSİ arayışımız bulunmaktadır.? Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Makina Mühendisliği), Savunma veya otomotiv sektöründe tercihen benzer pozisyonda veya ürün geliştirme veya proje yönetimi konularında en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office, Autocad ve Ms Project uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen Sistem mühendisliği ile ilgili standartlar ve konfigürasyon yönetimi konularında bilgi sahibi .  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Mühendisi İzmir ADECCO İZMİR
Proje MühendisiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Proje Mühendisi arayışımız bulunmaktadır; ·         Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,·         Proje takibi, proje butçesi, zaman planı, ihtiyaç yönetimi, proje raporlaması, mühendislik hesapları konularında deneyimli,·         Çok iyi seviyede Autocad bilgisine sahip·         İleri düzeyde ingilizce bilen·         Askerliğini tamamlamış·         Tercihen gıda sektöründe ve hızlı tüketimde çalışmış·         30 yaşını aşmamış·         Takım çalışmasını uyumluADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış & Pazarlama Müdürü İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Satış & Pazarlama MüdürüADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Satış&Pazarlama Müdürü" arayışımız bulunmaktadır;  Üniversitelerin Mühendislik veya İktisat Fakültelerinden mezun, En az 3 yılı yöneticilik olmak üzere toplam 10 yıllık satış ve pazarlama tecrübesi olan, Yurtdışı satış, pazarlama tecrübesine sahip, Çok İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, ikinci dil olarak Fransızca tercih sebebi olacaktır.   Firmayı yurt içinde ve yurt dışında temsil edebilecek, Satış ve pazarlama ekibine liderlik edebilecek, pazarlama strateji ve süreç tasarımı deneyimi olan, Müşteri ilişkileri yönetimi konusunda uzman, raporlama becerisi gelişmiş, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Mühendisleri - Otomotiv İzmir ADECCO İZMİR
Tasarım Mühendisleri - OtomotivADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "TASARIM EKİBİNDE GÖREVLENDİRİLECEK TASARIM MÜHENDİSLERİ” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,Alanında en az 2 yıl deneyimli,CATIA ve INVENTOR programını aktif olarak kullanabilen,2D/ 3D tasarımında deneyimli ,İleri seviyede İngilizce bilen,Analitik düşünce yapısına sahip ve sonuç odaklı,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Otomotiv ana sanayii, yan sanayii veya savunma sanayii deneyimli Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Chief İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
IT ChiefADECCO İZMİR