ADECCO 

Şirket Bilgileri

www.adecco.com.tr 

 

ADECCO HAKKINDA

ADECCO insan kaynakları konusunda tüm istihdam hizmetlerini ve danışmanlık çözümlerini global iş piyasasına tanıtan özel istihdam bürosudur .

75 ülkede 6.600 şubesi , 33.000 çalışanı ile 250.000’den fazla müşterisine hizmet veren ve  her gün 700.000 üzeri insana iş imkanı sağlayan küresel bir şirkettir .

ADECCO’nun misyonu , kaliteli işgücüne ihtiyaç duyan firmalar ile bu işgücünü doğru zamanda ve doğru yerde biraraya getirmektir .  

ADECCO , Türkiye’de olduğu gibi dünyada da sektör lideridir .

ADECCO ,1994 yılından itibaren Türkiye pazarındadır ve bugün İstanbul’da 8 ; Ankara , İzmir , Bursa ve Gebze’de 4 olmak üzere toplam  12 şubesi ile firmalara ve adaylara hizmetlerini sunmaktadır .


ADECCO’NUN HİZMET BAŞLIKLARI

·          Seçme ve Yerleştirme

·          Üst Düzey Seçme ve Yerleştirme

·          Toplu İşe Alım

·          Dönemsel/Esnek İşgücü Temini

·          Dış Kaynak Kullanımı –Outsourcing

·          Bodrolama Hizmeti

·          Çağrı Merkezi Çözümleri

·          Perakende Çözümleri

·          Ölçme ve Değerlendirme Merkezi

·          Yeni Kariyere Geçiş Hizmetleri – Outplacement  

 ADECCO İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 88
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sales Territory Executive Bursa, İstanbul(Avr.)... ADECCO
Sales Territory ExecutiveADECCO
University degree in Business Administration, Economics or Social Sciences 2 - 3 years in B2B sales in a multinational organisation with a successful track record – HR industry is preferableFluent in English MS Office – Excel, Power Point B category driving license Result driven Customer orientation Problem solving & analysis Relationship management
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Psychologist Bursa ADECCO BURSA
PsychologistADECCO BURSA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for  a Psychologist  for our client which is a reputable International NGO.University degree from a 4 year psychology. Knowledge and awareness on gender equality, communication and counselling are asset.At least 2 years of professional experience at national level. Fluency in Turkish and Arabic. Command of Kurdish and/or English is preferable.Good at Microsoft Office, Windows-based programs. Ability to use communication and counselling skills effectively. High level social and verbal skills. Ability to make logical connections, express thoughts verbally and in writing, understand others' feelings. Good communication skills include consistent, patient and tolerant behaviour and avoiding discrimination. Ability to work in a team and collaborate.Citizens of the Republic of Turkey or persons with a temporary or international protection status or residence permit in Turkey.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Social Worker Bursa ADECCO BURSA
Social WorkerADECCO BURSA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for  a Social Worker  for our client which is a reputable International NGO. University Degree in social services, knowledge and awareness on gender equality, existing support mechanisms for protection, prevention of SGBV and empowerment are asset.At least 2 years of professional experience at national level; international experience is preferable.Fluent in writing, speaking and reading in the Turkish and Arabic language; command of Kurdish and English is preferable.Good at Microsoft Office, Windows-based programs. Ability to use communication and counselling skills effectively. High level social and verbal skills.Citizens of the Republic of Turkey or persons with a temporary or international protection status or residence permit in Turkey.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fabrika Yöneticisi/Yönetmeni Kocaeli ADECCO GEBZE
Fabrika Yöneticisi/YönetmeniADECCO GEBZE
Adecco Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ''Yapı Kimyasalları'' alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''Fabrika Yöneticisi'' aramaktayız.Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, En az 5 yıl benzer pozisyonda deneyime sahip, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, İstanbul Asya ya da Kocaeli lokasyonlarında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Satış DanışmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz perakende sektöründe faaliyet gösteren bir aksesuar firması için "Satış Danışmanı'' arayışımız bulunmaktadır.En az lise ve üzeri mezuniyete sahip olmak, Mağazacılık satış tecrübeli, Öğrenmeye hevesli, gelişime açık, takım çalışmasında uyumlu, ilişki yönetimi güçlü,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da muaf olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Reporting Specialist İstanbul(Avr.), ... Badenoch&Clark
Financial Reporting SpecialistBadenoch&Clark
Our ideal candidate is expected to have following qualifications:·        Bachelor’s degree in Business Administration, Economics, Informatics, Industrial Engineering, MIS other related areas,·        2-4 years of experience,·        Experience in reporting, budgeting and controlling,·        Audit background is preferred,·        Good command of MS Excel and other MS Office application,·        Good command in English, both written and verbal,·        Ability to handle multiple tasks within a given deadline,·        Experience in a multinational organization is an asset.     
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Tasarım Mühendisi Kocaeli ADECCO GEBZE
Kalıp Tasarım MühendisiADECCO GEBZE
Adecco Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yabancı ortaklı ''Kalıp'' alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''Kalıp Tasarım Mühendisi'' aramaktayız.Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen yüksek lisans mezunu, Tercihen benzer pozisyonda min.2 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, CAD yazılımlarına aşina; CATIA ve benzeri programları kullanabilen (AutoCad ve Solidworks),Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Gebze ve İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik Operasyon Sorumlusu Kocaeli ADECCO GEBZE
Lojistik Operasyon SorumlusuADECCO GEBZE
Adecco Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ''Lojistik'' alanında faaliyet gösteren yabancı sermayeli müşterimiz için"Lojistik Operayon Sorumlusu'' aramaktayız.Tercihen üniversite ya da meslek yüksekokulu mezunu, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Analiz etme, sorgulama, planlama, koordinasyon ve iletişim yetkinliklerine sahip, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliklerine sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, sorumluluk sahibi, Kocaeli (Gebze, Darıca, Çayırova) ya da İstanbul Anadolu Yakası  (Tuzla, Pendik, Kartal) lokasyonunda ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Müdür Bursa ADECCO BURSA
Teknik MüdürADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Endüstriyel Tekstil alanında faaliyet gösteren alanında lider global müşterimiz için '' Teknik Müdür'' arayışımız bulunmaktadır.- Mühendislik bölümlerinden mezun, (Tercihen Makine Mühendisliği veya Elektrik Mühendisliği)- Alanında en az 5 yıl deneyimli,- Planlı ve kestirimci bakım sistemi yönetimi konusunda uzman,- İleri düzey İngilizce bilgisi bulunan,- İSG süreçlerine hakim,- Bursa'da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardım Masası Yetkilisi İstanbul(Asya) ADECCO
Yardım Masası YetkilisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz alanında lider iş ortağımızın İstanbul Altunizade'de bulunan genel merkezinde görevlendirmek üzere '' Yardım Masası Sorumlusu'' arayışımız vardır.Genel NiteliklerTercihen üniversite ve ya Meslek Yüksek Okullarının bilgisayar, elektronik ya da benzeri bölümlerinden mezunDomain yapısında çalışan son kullanıcılara L1 seviyesinde client desteği ( İşletim Sistemleri, Office uygulamaları vb.) verebilecek düzeyde deneyim sahibi,Bilgisayar donanımları ve Network yapılarının oluşturulması ve bakımı konusunda giriş seviyede bilgisi olan,Sorunların çözümünde analitik düşünebilen ve pratik çözümler üretebilecek,Yazılı, sözlü ve telefonda iletişim becerileri kuvvetli, Yeni ürün ve teknolojileri öğrenmeye istekli ve teknolojik yeniliklere kolay uyum sağlayabilen,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli takım arkadaşları aramaktayız,Yüksek tempoya ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Problem çözme konusunda yetkin, müşteri odaklı, sorumluluk almaya istekli, dinamik, iletişim yeteneği ve sosyal ilişkileri güçlü, iş geliştirme kapasitesi yüksek, yeniliklere açık,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Project Assistant Ankara ADECCO ANKARA
Project AssistantADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for Project Assistant for our client which is a reputable International NGO.A Bachelor’s Degree or a Master’s Degree in Social Sciences and/or Economics and Administrative Sciences (Departments of Sociology, Psychology, Political Science, International Relations, Economics, Business Administration, etc.),Experience related to the projects, Previous experience in working with sensitive groups, Result-oriented, having analytical thinking skills and highly developed reasoning and decision-making skills,Teamwork and coordination skills, Excellent communication skills, Advanced knowledge of written and spoken English Excellent command of MS Office programs (Word, Excel, Access, Outlook, PowerPoint),No travel restrictions.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Interpreter-HATAY Hatay ADECCO ANKARA
Interpreter-HATAYADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for  an Interpreter  for our client which is a reputable International NGO.Minimum high school degree (university degree is an asset). Proven experience in interpretation work (interpretation experience at a humanitarian organizations or Government institution is an asset);Required Languages:Arabic – Turkish (reading, writing, speaking)
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Psychologist-HATAY Hatay ADECCO ANKARA
Psychologist-HATAYADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for  a Psychologist  for our client which is a reputable International NGO.University degree from a 4 year psychology. Knowledge and awareness on gender equality, communication and counselling are asset.At least 2 years of professional experience at national level. Fluency in Turkish and Arabic. Command of Kurdish and/or English is preferable.Good at Microsoft Office, Windows-based programs. Ability to use communication and counselling skills effectively. High level social and verbal skills. Ability to make logical connections, express thoughts verbally and in writing, understand others' feelings. Good communication skills include consistent, patient and tolerant behaviour and avoiding discrimination. Ability to work in a team and collaborate.Citizens of the Republic of Turkey or persons with a temporary or international protection status or residence permit in Turkey.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Social Worker-HATAY Hatay ADECCO ANKARA
Social Worker-HATAYADECCO ANKARA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for  a Social Worker  for our client which is a reputable International NGO. University Degree in social services, knowledge and awareness on gender equality, existing support mechanisms for protection, prevention of SGBV and empowerment are asset.At least 2 years of professional experience at national level; international experience is preferable.Fluent in writing, speaking and reading in the Turkish and Arabic language; command of Kurdish and English is preferable.Good at Microsoft Office, Windows-based programs. Ability to use communication and counselling skills effectively. High level social and verbal skills.Citizens of the Republic of Turkey or persons with a temporary or international protection status or residence permit in Turkey.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Asya) ADECCO GEBZE
ResepsiyonistADECCO GEBZE
Adecco Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ''Yapı Kimyasalları'' alanında faaliyet gösteren yabancı sermayeli müşterimiz için ''Resepsiyonist'' aramaktayız.Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip, Tercihen daha önce Resepsiyonist, Danışma/Santral ve benzeri pozisyonda görev almış,Sonuç ve müşteri odaklı,prezantabl, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün, özgüveni yüksek, düzgün ve temiz görünme konusunda özenli, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakasında veya Kocaeli - Gebze lokasyonunda ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşe Alım Danışmanı Ankara, Bursa, ... ADECCO
İşe Alım DanışmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyleher gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokalihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun Tercihen danışmanlık sektöründe olmak üzere işe alım alanında  en az 2 yıl deneyimliİnsan Kaynakları alanında kariyer yapmak isteyen İyi seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip MS Office uygulamalarına hakim İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Field Service Engineer Bursa ADECCO BURSA
Field Service EngineerADECCO BURSA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.Our client which is operating in leader position to ''Packaging Industry'' is looking for a  'Field Service Engineer'.Vocational School degree (preferably in Mechanics, Electronics-Electrical, or Mechatronics) OR Bachelor’s degree in Engineering (preferably in Mechanical, Electronical-Electrical, or Mechatronics Engineering)1-2 years of experience in Maintenance PLC knowledge Good command of English language Resident in Bursa No military service obligation for male candidates An active driving license (Type B) No restrictions for travelling
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Destek Sorumlusu İstanbul(Asya) ADECCO
İnsan Kaynakları Destek SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz alanında lider iş ortağımızın Ataşehir'de bulunan genel merkezinde görevlendirmek üzere '' İnsan Kaynakları Elemanı' arayışımız vardır.En az Lise mezunu, Tercihen MS Office (Word, Excel, Power Point) programlarını kullanabilen,İletişim becerileri güçlü, Sorumluluk almak için istekli, işleri sorgulayarak yapma eğiliminde olan, algısı yüksek,İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve en az %40 oranında engel raporu bulunan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Müdürü İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Muhasebe MüdürüADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için 'Muhasebe Müdürü' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Maliye, Ekonomi, İktisat, İşletme vb. örgün eğitim veren bölümlerinden mezun,Muhasebe konusunda en az 9 yıllık deneyimi olan ve ekip yönetimi konusunda en az 3 yıllık tecrübeye sahip,Tercihen SMMM belgesi olan, Muhasebe ve vergi uygulamaları ile ilgili yasal mevzuatları bilen ve takip eden,Tekdüzen muhasebe sistemini iyi derecede bilen, Genel muhasebe, maliyet ve vergi uygulamaları konusunda tecrübeli, KDV, Muhtasar, Geçici ve Kurumlar Vergisi Beyannameleri ve SGK bildirgelerini hazırlayabilecek,Raporlama ve veri analizi konusunda deneyimli ve bilgi sahibi, Ms Office’i iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, uyumlu çalışabilecek, İletişimi kuvvetli, analitik ve iş odaklı, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 9 yıl tecrübe İlan Detayı
Franchise Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) ADECCO
Franchise Satış DanışmanıADECCO
GENEL NİTELİKLERAdecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Amerika menşeili, gayrimenkul sektörünün önde gelen firmasında görev alabilecek "Franchise Satış Danışmanı" arayışımız bulunmaktadır.Min. Ön lisans / Tercihen Üniversite mezunu, Gayrimenkul ya da Hizmet sektörlerinde min 2-3 yıl satış tecrübesi bulunan, Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişimi kuvvetli, analitik ve takım çalışmasına yatkın, Saha çalışmasına ve esnek çalışmaya ayak uydurabilecek, Organizasyon ve planlama yeteneği güçlü, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Project Assistant İstanbul(Avr.) ADECCO
Project AssistantADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a “Project Assistant” for our client with the following skills and the qualifications:Completion of Secondary education courses/ training/ certificate in Business Administration, Social Science, International Law or related fieldMinimum 2 years of previous job experience relevant to the function Computer skills (in MS office) Fluency in Turkish and English Completion of Secondary education courses/ training/ certificate in Business Administration, Social Science, International Law or related fieldMinimum 2 years of previous job experience relevant to the function Computer skills (in MS office) Fluency in Turkish and English
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Servis Uzmanı İstanbul(Asya) ADECCO
Teknik Servis UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, makine sektöründe lider müşterimiz için “Teknik Servis Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Mekatronik Mühendisliği veya Elektrik, Elektronik, Otomasyon bölümlerinden mezun,En az 2-3 yıl deneyim sahibi olan, İyi seviyede İngilizce bilen, İletişim, ifade ve temsil yetenekleri gelişmiş, Öğrenmeye ve gelişime açık, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Servis Uzmanı İzmir ADECCO İZMİR
Teknik Servis UzmanıADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, makine sektöründe lider müşterimiz için “Teknik Servis Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Mekatronik Mühendisliği veya Elektrik, Elektronik, Otomasyon bölümlerinden mezun,Makine ve makine hatlarının kurulumu; bakımı ve onarımı konusunda tecrübeli,Makine sektöründe en az 3 yıl bakım, kurulum, teknik servis alanlarında çalışmış,İyi seviyede İngilizce bilen, İletişim, ifade ve temsil yetenekleri gelişmiş,Öğrenmeye ve gelişime açık, Microsoft Office programlarına hakim, raporlama yönü güçlü,Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanan,Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) ADECCO
Müşteri TemsilcisiADECCO
Adecco Grup, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir basım yayın firması için Cağaloğlu lokasyonunda görevlendirilmek üzere ''Müşteri Temsilcisi'' arayışımız bulunmaktadır.Lise, Önlisans, Üniversite Mezunu, En az 1 yıl Çağrı Merkezimi deneyimli, Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Çözüm odaklı, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Administration & Finance Officer - Antalya Ankara, Antalya... ADECCO İZMİR
Administration & Finance Officer - AntalyaADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a “Administration & Finance Officer” for our multinational client operating inFinance sector, located at Antalya with the qualifications below;Degree in Administration and Management, Public Accountancy, Finance.Further education in Business Direction and Management or MBA would be desirable.At least 3-4 years of experience in an Administration Department or in a responsibility job in administration is a must.Knowledge of commercial, accountant and tax laws. Knowledge of anti-money laundering will be valuable.Experience in budgetary design and control. Management of suppliers and purchases. Fluency in English. Ethical and transparent behaviour. Good planning and control skills, result orientation.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Detox Operatörü-Erzincan/İLİÇ Erzincan ADECCO ANKARA
Detox Operatörü-Erzincan/İLİÇADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz altın madeni sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Erzincan/İliç'te görev alacak, Detox Operatörü arayışımız bulunmaktadır. En az Lise mezunu olup 5 yıl tikner operasyonu ve nötralizasyon içeren operasyon tecrübesi olan,Tercihen Atık havuz operasyon tecrübesi olan, Deneyimsiz Cevher Hazırlama, Metalürji ve Kimya Yeni Mühendislik Mezunu, Ağır ve Tehlikeli İşlerde Çalışabilir Raporu bulunan, Başlangıç seviyesinde MS Office programı kullanabilen, İletişimi kuvvetli, iyi bir dinleyici, soğuk kanlı, enerjik, iş bitirme-sonuç odaklı, “yapabilirim” yaklaşımına sahip,Askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü Kocaeli ADECCO GEBZE
Üretim OperatörüADECCO GEBZE
Adecco Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ''Otomotiv'' sektörünün öncü firmalarından Japonya menşeili müşterimiz için ''Üretim Operatörü'' aramaktayız. Üretim bölümlerinde sözleşmeli çalışacak, Endüstri Meslek Lisesi veya Yüksekokul mezunu, İstanbul (Anadolu Yakası) veya Kocaeli ilçelerinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Part Time Rezervasyon Sorumlusu İstanbul(Avr.) ADECCO
Part Time Rezervasyon SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz turizm sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Rezervayon Uzmanı'' arayışımız bulunmaktadır.Çok iyi derecede ingilizce bilen Gelişime açık, iletişimi güçlü, Planlama ve organizasyon becerisine sahip,Dikkatli ve çözüm odaklı, İletişim yeteneği güçlü, MS Office programlarını kullanabilen,
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Depo Görevlisi Kocaeli ADECCO GEBZE
Depo GörevlisiADECCO GEBZE
Adecco Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ''Lojistik'' alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''Depo / Ürün Toplama Personeli'' aramaktayız.Lojistik alanında çalışmak için istekli, Planlama, organize etme becerisi yüksek, İstanbul (Tuzla, Pendik, Kartal) veya Kocaeli (Çayırova, Darıca, Gebze, Dilovası, Körfez, Derince, İzmit) lokasyonunda ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı İstanbul(Asya) ADECCO
İhracat Satış UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedirDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen gıda üreticisi ve ihracatçısı müşterimiz için ‘’ İhracat Satış Uzmanı’’ rolünde arayışımız bulunmaktadır.Aranan Nitelikler;Üniversite mezunu Orta doğu pazarında gıda ihracat satış alanında en az 1-2 yıl tecrübeli Çok iyi derecede İngilizce bilen MS office programlarını çok iyi derecede kullanabilen Yurtdışı seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Takım Lideri İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Takım LideriADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup,SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kurumsal müşterimiz için “Takım Lideri“ arayışımız bulunmaktadır.Üniversite mezunu, İyi seviyede İngilizce bilen, Ms Office programlarına hakim, Değişime ve gelişime açık, Süreç yönetme ve geliştirme konusunda deneyim sahibi,Ekip yönetme tecrübesi olan, Analiz yapma becerisi ve iletişimi kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma Uzmanı / Yöneticisi İstanbul(Asya) ADECCO
Satın Alma Uzmanı / YöneticisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kimyasal ham madde sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Satın Alma Uzmanı / Yöneticisi' arayışımız vardır. Üniversitelerin Mühendislik, İşletme veya Dış Ticaret bölümlerinden mezun,   Satın alma ve ithalat konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi (tercihen yenilenebilir enerji sektöründe),Sözleşme ve tedarikçi yönetimi konusunda deneyim sahibi, İleri düzeyde sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,ERP sistemlerini iyi seviyede kullanabilen, (tercihen Navision uygulaması tecrübesine sahip),MS Office uygulamalarına hâkim, Detay odaklı düşünebilen ve ekipler arası koordinasyonu sağlayabilecek, İnisiyatif alabilen ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip,  Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE Mühendisi Adana, Adıyaman... ADECCO GEBZE
AR-GE MühendisiADECCO GEBZE
Adecco Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ''Alüminyum Yüzey İşlem Kimyasalları'' alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''Ar-Ge Mühendisi'' aramaktayız.Üniversiterin Kimya Lisans bölümlerinden mezun, Tercihen Yüksek Lisans veya Doktora mezunu, Tercihen İnorganik Kimya alanında uzmanlaşmış, İleri düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip, İstanbul Asya'da ikamet eden ya da edebilcek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Mühendisi İstanbul(Avr.) ADECCO
Satış MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz alüminyum sektörünün önde gelen firması için "Satış Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.İlgili üniversitelerin Makina Mühendisliği, Malzeme Mühendisliği bölümünden mezun,En az 2 yıl satış tecrübesi olan Aktif araç kullanabilen MS Office uygulamalarını iyi seviyede kullanabilen İletişim becerileri yüksek, analitik düşünen, takım ruhuna sahip, müşteri odaklı ve motivasyonu yüksekGirişken, inisyatif sahibi ve pazarlama becerileri yüksek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı İstanbul(Asya) ADECCO
Mağaza Müdür YardımcısıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz mağazacılık/perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Mağaza Müdür Yardımcısı' pozisyonunda arayışımız vardır. En az lise, tercihen üniversite mezunu, İlgili pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışan, MS Office uygulamalarına hakim
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü İstanbul(Asya) ADECCO
Mağaza MüdürüADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz mağazacılık/perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Mağaza Müdürü' pozisyonunda arayışımız vardır. En az lise, tercihen üniversite mezunu, İlgili pozisyonda en az 3 yıl tecrübeye sahip, Tercihen orta seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Axapta kullanabilen,Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Ekip yönetimi ve müşteri ilişkilerinde güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Zekası Uzmanı İstanbul(Asya) ADECCO
İş Zekası UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz mağazacılık/perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'İş Zekası Uzmanı' arayışımız vardır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeye sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim ve çok iyi seviye de kullanan,MicroStrategy, Oracle Discoverer, Microsoft’un SQL server Analysis Services ve Reporting Services, IBM Data Stage raporlama sistemlerinde tecrübe sahibi,PL SQL ve SQL, SQL veritabanı, Oracle veritabanı, HTML ve ASP gibi web programlama dillerinden en az birini biliyor olmak,Windows işletim sistemleriyle ilgili bilgi sahibi olmak,İletişim becerisi gelişmiş, Düzenli, dikkatli ve titiz çalışma prensibine sahip,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fleet Purchasing Specialist İstanbul(Asya) ADECCO
Fleet Purchasing SpecialistADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.Our client which is global rent a car company is looking for a ‘Fleet Purchasing and Remarketing Specialist' in İstanbul.Fluent in English, both written and spoken Min. five years experiences in rent a car sector Have analytic thinking and decided Proven Knowledge in MS Office (Especially Excel and Power Point) Completed military service for male candidates Have driving license (B Class) Preferably residence in İstanbul Anatolia Side (Ataşehir)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Merchandiser Ankara, Antalya... ADECCO GEBZE
MerchandiserADECCO GEBZE
?Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ''Hızlı Tüketim'' sektörüde faaliyet gösteren müşterimiz için ''Merchandiser'' aramaktayız.Hızlı tüketim ürünleri sektöründe min.1 tecrübeli veya bu sektörde çalışmaya istekli olan,B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Antalya, Erzurum, Hakkari, Ordu, Gaziantep, Trabzon, Eskişehir illerinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mimar Ankara ADECCO ANKARA
MimarADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Mimarlık Mühendislik Müşavirlik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "Mimar" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnovasyon ve Pazarlama Yöneticisi Bursa ADECCO BURSA
İnovasyon ve Pazarlama YöneticisiADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "İnovasyon ve Pazarlama Yöneticisi" arıyoruz.Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce dilbilgisine sahip, İnovatif ve yaratıcı Tercihen Bilişim, E-Ticaret sektörü ve İnternet Teknolojileri konularında deneyimli,Yazılım ya da Bilişim sektörlerinde satış deneyimine sahip,Yurtiçi-yurtdışı seyahat engeli olmayan  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanan. Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Elemanı / Paketleme Elemanı İstanbul(Avr.) ADECCO
Kalite Kontrol Elemanı / Paketleme ElemanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Kalite Kontrol Elemanı / Paketleme Elemanı'' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Sorumlusu İstanbul(Avr.) ADECCO
Depo SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Depo Sorumlusu'' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Zone Director Assistant İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Zone Director AssistantADECCO
Qualifications:The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for an Executive Assistant to Zone Director who must live in Istanbul for our head office.University degree Min. 1 years of professional experience as an executive assistant, Good command of English Advanced knowledge of MS - Office applications (Word, Excel, PowerPoint) and all office equipmentsStrong planning and organizational skills Excellent written and verbal communication skills Detail oriented, organized and quick Action / result oriented Self confident, team player, have ability to push things forward Positive and proactive attitude.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Satış TemsilcisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir holding bünyesinde faaliyet gösteren müşterimizin İstanbul/Bebek lokasyonundaki mağazalarında görevlendirmek üzere ''Satış Temsilcisi'' arayışımız bulunmaktadır.        Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli,         İletişim becerileri yüksek,         Diksiyonu düzgün,         Ekip ruhuna sahip,         Giyimine ve görünüşüne özen gösteren,         Kasa bilgisine sahip,         İnsan ilişkileri kuvvetli. Çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Müdürü-ANKARA Ankara ADECCO ANKARA
Ürün Müdürü-ANKARAADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ilaç sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Ürün Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Lisans /  Yüksek Lisans mezunu, İlaç sektöründe aynı pozisyonda en az 3 yıl benzer pozisyonda deneyimi olan,Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, İletişimi güçlü İkna kabiliyeti yüksek Stratejik ve analitik düşünebilen, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Hedef, çözüm ve sonuç odaklı, Yaratıcılık yönü gelişmiş iyi bir takım oyuncusu, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen Erkek adayların askerlik görevlerini yapmış olmaları
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MALİ İŞLER VE FİNANS SORUMLUSU Manisa ADECCO İZMİR
MALİ İŞLER VE FİNANS SORUMLUSUADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Manisa Akhisar'da ambalaj üretimi sektöründe faaliyet gösteren yurtdışı merkezli müşterimiz için “Mali İşler ve Finans Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır.MYO 'nın veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Maliyet, analiz ve raporlama konusunda yetkinlik sahibi, Genel Muhasebe alanında minimum 5 yıl tecrübeli, E - fatura ve E - defter süreçleri konusunda bilgili, MS Office Programları ve Netsis programını kullanabilen, Tercihen İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Manisa - Akhisar'da ikamet eden, edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe ve Finans Sorumlusu İstanbul(Avr.) ADECCO
Muhasebe ve Finans SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz medya, üretim, spor pazarlaması sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için "Muhasebe ve Finans Sorumlusu" aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe – Finans konularında en az 5 yıl deneyimli, İleri düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Uluslararası raporlama yapabilecek yetkinlikte, SAP bilen, Takip yönü güçlü, maksimum dikkat ile çalışan özgüveni yüksek, Sonuç ve çözüm odaklı, hızlı ve doğru karar alma yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Mekanik Bakım Mühendisi İzmir ADECCO İZMİR
Kıdemli Mekanik Bakım MühendisiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider müşterimiz için” Kıdemli Mekanik Bakım Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, 4 yıl bakım konusunda tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İnsan ilişkileri kuvvetli, çözüm odaklı, Yazılı ve sözlü olarak etkin iletişim yetkinliğine sahip, Araştırmacı, kişisel gelişimine önem veren, Pratik, hızlı çözüm sunabilen ve dinamik yapıda çalışabilen, Müşteri odaklı çalışan,  Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Satın Alma Sorumlusu-Çin İzmir ADECCO İZMİR
Dış Satın Alma Sorumlusu-ÇinADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tekstil sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için “Dış Satın Alma Uzmanı-Çin” arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin tercihen tekstil mühendisliği bölümlerinden mezun, Çin'de satın alma yapmış ( tercihen tekstil sektöründe) Çin’in Mingbo, Shoaxing, Hagzhou bölgelerine hakim İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi güçlü, etkili konuşma ve ikna etme becerisi yüksek,Problem çözme, analiz etme, hızlı ve doğru karar alma becerisine sahip Seyahat engeli olmayan İleri seviyede Çince bilgisi olan   Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aksesuar Satın Alma Sorumlusu İzmir ADECCO İZMİR
Aksesuar Satın Alma SorumlusuADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tekstil sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için “Aksesuar Satın Alma Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.Lisans mezunu, ( Tercihen Tekstil Mühendisliği bölümü ) Alanında en az 10 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan,İletişim becerisi yüksek, İzmir'de ikamet eden / edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Müdür-Turizm Aydın ADECCO İZMİR
Genel Müdür-TurizmADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz,Kuşadası'nda turizm ve otelcilik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için “Genel Müdür” arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Turizm ve otelcilik sektöründe en az 15 yıl deneyim sahibi, İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip,   Liderlik becerisine sahip, takım çalışmasına yatkın takım ruhu yaratabilecek,İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi güçlü, etkili konuşma ve ikna etme becerisi yüksek,Problem çözme, analiz etme, hızlı ve doğru karar alma becerisine sahip Disiplinli, aktif, iş ve personel takibi yapabilecek ve sonuçlandırabilecek ,sonuç odaklı,İleri seviye İngilizce bilgisine sahip (2.dil tercih sebebidir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) ADECCO
Bölge Satış TemsilcisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz endüstri sektöründe faaliyet gösteren İtalya merkezli bir müşterimiz için "Bölge Satış Temsilcisi" aramaktayız.Üniversite mezunu, Makine ve endüstri sektöründe satış deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Yurt dışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) ADECCO
Satış UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta madeni yağ sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için "Endüstriyel Yağlar Satış Uzmanı" aramaktayız.Tercihen Endüstriyel Madeni yağ satışında tecrübesi olan yada endüstriyel ürünler satışı konusunda tecrübesi olan,En az lise mezunu,? Erkek adaylar için askerliğini yapmış,?Sürücü ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen,Takım çalışmasını benimseyen, girişimci ruha sahip,Sorumluluk alıp  insiyatif kullanabilen,MS Office Programlarını aktif kullanabilen,İstanbul Avrupa Yakası ve Trakya bölgesinde ikamet eden .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Mühendisi Manisa ADECCO İZMİR
Kalite MühendisiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz genel merkezi Italya’da bulunan ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Kalite Sorumlusu görevini üstlenecek Manisa Akhisar'da ikamet eden/edebilecek aşağıdaki kriterlere uygun mühendis arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Endüstri veye Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezunKalite yönetim süreçleri takibinde deneyimli,İyi derecede ingilizce veya italyanca bilen ,Üniversitelerin Endüstri veye Kimya Mühendisliğinden mezunOffice programlarını etkin olarak kullanabilenKalite yönetim sistemleri ,çevre yönetim  sistemleri , iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilgi sahibi olan,Mevcut kalite sistemlerinin gelişimini ve kontrolünü sağlayabilecekProblem çözme ve organizasyon yeteneği,hızlı ve doğru karar verme becerisine sahip,ISO / TSE belgelendirme yaklaşımı konusunda tam bilgiye sahipNetsis bilgisine sahipAktif araç kullanabilenAkhisar’da ikamet eden (firmanın servisi vardir)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ERP Specialist - SAP Manisa ADECCO İZMİR
ERP Specialist - SAPADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a “ERP Specialist - SAP” for our multinational client in air conditioning sector located at Manisa with the qualifications below;  Bachelor Degree with a strong academic achievement in relevant disciplines like Industrial Engineering Computer Engineering, Mathematics EngineeringMinimum 4 years of working in SAP ERP experience ideally within an international environmentMinimum 3-4 years experience in the analysis, implementation, adaptation and support   processes of ERP projects (preferably in the manufacturing sector)Experience in process knowledge related to Manufacturing, Purchasing, Logistics, Finance, Controlling, Inventory Management, Quality processesStrong knowledge MSSQL Strong knowledge of MS Office (Advance level in Excel) Good command of written & spoken English. Result oriented personality with strong planning and analytical skills Teamwork oriented person with good communication and interpersonal skills No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Production Engineer İzmir ADECCO İZMİR
Production EngineerADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a “Production Engineer” for our client which is operating in beer and malt production, with the qualifications below;University degree from Faculty of Engineering (preferably Mechanical/Electrical Engineering)Preferably minimum 2 years of experience in production facilities SAP MM module knowledge is an asset Excellent command of MS Office applications Fluent in English both written and spoken Preferably experienced in lean manufacturing tools Strong teamwork, analytical thinking and communication skills Enthusiastic for development No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel ve İdari İşler Sorumlusu İstanbul(Avr.) ADECCO
Personel ve İdari İşler SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kırtasiye sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için "İdari İşler Uzmanı" aramaktayız.Min. Önlisans mezunu, Personel ve özlük işlerinde 2-3 yıl deneyimli, Raporlama becerisi olan, Tercihen Netsis programını bilen, MS Office programlarını çok iyi bilen, İletişimi güçlü, hızlı ve ve iş takibi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TREASURER-ANTALYA Antalya ADECCO İZMİR
TREASURER-ANTALYAADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for a “Treasurers” for our multinational client operating in Finance sector, located at Antalya with the qualifications below;Degree in Administration, Finance, Economics or Tourism,At least 2 years’ experience in the Sales and Customer Service Area of local/multination companies,Strong Leadership and Management skills, strategic point of view,Fluent English both written and spoken is a must, Team management is a desirable experience. Ability to work at the Airport environment.  Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Onsite (Exchange Office) Manager - Antalya Ankara, Antalya... ADECCO İZMİR
Onsite (Exchange Office) Manager - AntalyaADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for a “Onsite Manager” for our multinational client operating inFinance sector, located at Antalya with the qualifications below;Degree in Administration, Finance, Economics or Tourism,Further education in Business Direction and Management or MBA would be desirable,At least 5 years’ experience in the Sales and Customer Service Area of local/multination companies,Strong Leadership and Management skills, strategic point of view,Fluent English both written and spoken is a must, Team management experience will be highly welcomed,Ability to work at the Airport environment.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Mühendisi İzmir ADECCO İZMİR
Elektrik Bakım MühendisiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için “Elektrik Bakım Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır; Üniversitelerin Elektrik Elektronik bölümlerinden mezun,  İyi derecede İngilizce bilen, tercihen 2. dil olarak iyi derecede Almanca bilen, Üretim sektöründe hidrolik, pnomatik, mekanik, elektrik ve otomasyon alanlarında en az 4 yıl deneyim sahibi, Talaşlı imalat tezgahlarının bakım-onarımı konusunda bilgi beceri sahibi, TPM uygulamaları konusunda bilgi ve deneyim sahibi,  Proses iyileştirme, geliştirme konusunda deneyim sahibi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Automation & Fabrication Business Developer İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Automation & Fabrication Business DeveloperADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.  We are looking for an Automation & Fabrication Business Developer for our multinational client in gas and technology sector with the qualifications below;Bachelor’s Degree in Metallurgical and Materials Engineering or Mechanical Engineering,Certified Welding Engineer Minimum 3 years of experience in relevant sectors Strong technical knowledge in NDT and welding, Excellent communication and presentation skills No military obligation for male candidates. Fluency in English both verbal and written, Residence in Manisa or İzmir area, or available to relocate B class driving license
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Geliştirme Uzmanı İzmir ADECCO İZMİR
İş Geliştirme UzmanıADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, hızlı tüketim (gıda) sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için “İş Geliştirme Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin İşletme, İktisat, vb. bölümlerinden mezun, Tercihen çoklu Fast Food restoranlarının iş geliştirme süreçlerinde veya benzer pozisyonlarda en az 3-4 yıl deneyimli,Emlak kiralama ve sözleşmeler konusunda bilgi sahibi, Genel finansal konulara hakim, Analitik düşünebilen, planlama, raporlama ve sunum becerileri gelişmiş,Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip, Restoran şube açılışı süreçlerine hakim ve bu doğrultuda uygulama & yönlendirmede bulunabilecek,MS Office programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
HR Generalist - Antalya Antalya ADECCO İZMİR
HR Generalist - AntalyaADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for a HR Generalist for our multinational client in finance sector with the qualifications below; Bachelor’s Degree in related fields Min. 3 years of experience in Human Resources Having some experience in operational training Strong knowledge of Turkish labour law Ability to anticipate needs and solve problems proactively Solid customer service and relationship management skills Strong multi-tasking skills with a comfort in maintaining multiple, often conflicting, priorities, and deadlinesFluency in English is a must.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Antrepo Yetkilisi İstanbul(Avr.) ADECCO
Antrepo YetkilisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lojistik sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için "Antrepo Yetkilisi" aramaktayız.Lise mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Temel bilgisayar kullanımına hakim, Tercihen iyi derecede forklift kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Food & Pharma Business Developer İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Food & Pharma Business DeveloperADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.  We are looking for a Food&Pharma Business Developer for our multinational client in gas and technology sector with the qualifications below; ·         Bachelor’s Degree in Food Engineering or Chemical Engineering,·         Minimum 3 years of sales experience, preferably in sustainable productivity solutions or packaging industry,·         Strong technical knowledge in food or pharma industry and experience of business development·         Excellent communication and presentation skills·         No military obligation for male candidates.·         Fluency in English both verbal and written,·         Residence in Manisa or İzmir area, or available to relocate·         B class driving license
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi Manisa ADECCO İZMİR
Üretim Planlama MühendisiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Aydın ve Manisa’da yer alan iki fabrikası, Almanya’da yer alan Lojistik Üssüyle, dünyanın 45 ülkesine yüksek kalitede, paketlenmiş gıda ürünleri ihracatı yapan müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde "ÜRETİM PLANLAMA KIDEMLİ UZMANI" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Endüstri veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim planlama süreçleri konusunda en az 3 yıllık tecrübeye sahip, İleri düzeyde ingilizce bilen, tercihen Almanca bilen Üretim Kalite Yönetim Sistemleri hakkında bilgi sahibi ve kalite süreçlerinde görev almış,Üretim yönetimi, planlama ve raporlama konusunda deneyimli, Üretim hatlarının takibi konusunda tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri güçlü, enerjisi yüksek, Problem çözme becerisine sahip, risk ve kriz yönetiminde deneyimli, İletişim yönü kuvvetli, çözüm odaklı ve analitik düşünen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ms Office programlarına hakim, Araştırmacı, dinamik ve takım çalışmasına yatkın, Tercihen Manisa Turgutlu veya yakın lokasyonda ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Müdürü-Turgutlu Aydın, İzmir, ... ADECCO İZMİR
Üretim Müdürü-TurgutluADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için “Üretim Müdürü” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun,Gıda üretimi yapan firmalarda  üretimde en az 10 yıl deneyimli, ekip yönetimi konusunda min. 5 yıl deneyimi olan,Yoğun tempoya ayak uydurabilecek, MS Office programlarına hakim, İletişim becerileri güçlü, ikna kabiliyeti ve müzakere yetenekleri gelişmiş,Turgutlu veya Salihli’de ikamet eden/edebilecek  Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Müdürü Manisa ADECCO İZMİR
Kalite Kontrol MüdürüADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Kalite Kontrol Müdürü arayışımız bulunmaktadır; ·         Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun·         En az 5 yıl yöneticilik deneyimine sahip·         Kalite yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibi·         Laboratuvar Kalite Kontrol süreçlerine hakim·         Planlama ve organizasyon yönü kuvvetli·         İyi düzeyde İngilizce bilen·         Salihli veya Turgutlu’da ikamet eden veya edebilecek olan  Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Zirai Satın Alma Müdürü Aydın, İzmir, ... ADECCO İZMİR
Zirai Satın Alma MüdürüADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için “Zirai Satın Alma Müdürü” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği veya Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üretim yapan firmalarda zirai satınalma alanında en az 10 yıl deneyimli, ekip yönetimi deneyimi olan,Sahada çalışabilecek, yoğun tempoya ayak uydurabilecek,Ms Office programlarına hakim, İletişim becerileri güçlü, ikna kabiliyeti ve müzakere yetenekleri gelişmiş,Gıda ürün sahalarını tanıyan, İzmir, Manisa veya Aydın’da ikamet eden, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Atölye Yetkilisi İstanbul(Avr.) ADECCO
Atölye YetkilisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için "Atölye Yetkilisi" aramaktayız. Tercihen üniversitelerin Otomotiv bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe arıza tespiti ve onarımı konusunda deneyimli,Test cihazları kullanımı konusunda bilgili ve yeni sistemleri öğrenme konusunda istekli,Ekip yönetimi konusunda tecrübeli MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kumaş Satın Alma Sorumlusu İstanbul(Avr.) ADECCO
Kumaş Satın Alma SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tekstil sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için "Kumaş Satınalma Sorumlusu" aramaktayız.Tercihen Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun,Kumaş satınalma konusunda en az 5 yıl deneyimli, Dokuma ve örme kumaşın özelliklerini tanıyıp yorum yapabilecek düzeyde kumaş bilgisi olan,Kumaş tedarikçi portföyü olan, MS Office programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi Tekirdağ ADECCO
Elektrik Elektronik MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz soğutma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için "Elektrik Elektronik Mühendisi" aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun(Elektrik Elektronik Mühendisi, Mekatronik Mühendisi),Sektörde deneyimli, Değişken motor sistemlerinin yazılımı ve donanımı ile ilgili bilgi sahibi,İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe ve Finans Uzmanı İstanbul(Avr.) ADECCO
Muhasebe ve Finans UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim endüstrisi sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için "Muhasebe ve Finans Uzmanı" aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe – Finans konularında en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tek düzen hesap planı hakkında deneyimli, Raporlama yönü kuvvetli, SAP bilen, Takip yönü güçlü, maksimum dikkat ile çalışan özgüveni yüksek, Sonuç ve çözüm odaklı, hızlı ve doğru karar alma yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden, Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İzmir ADECCO İZMİR
Muhasebe UzmanıADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için “Muhasebe Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır; ·         Üniversitelerin  İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun,·         Genel Muhasebe, TDHP  ve Vergi Mevzuatı konusunda bilgi sahibi,·         Benzer pozisyonda  3 yıl  tecrübeli,·         Şirket içi Proseslerin iyileştirilmesi konularında aktif görev ve sorumluluk alabilecek,·         Dinamik, sorumluluk sahibi, sabırlı, yönetsel ve organizasyonel becerisi gelişmiş,·         Raporlama becerisi yüksek,·         Tercihen Micro programını kullanabilen,·         Orta seviyede İngilizce bilen·         Bay adaylar için askerliğini yapmışAdecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü (Otomotiv) Kocaeli, İstanbul(Asya) ADECCO
Servis Müdürü (Otomotiv)ADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, yetkili satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip  "Servis Müdürü" aramaktayız.Ön lisans veya lisans "Tercihen Makine veya İşletme Mühendisi" mezunu, MS office uygulamalarına hakim, Etkin yöneticilik özelliklerine sahip, Tempolu ve yoğun iş gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Asya veya Kocaeli'de ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü (Otomotiv) Van ADECCO
Servis Müdürü (Otomotiv)ADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.?Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, yetkili satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip  "Servis Müdürü" aramaktayız.Ön lisans veya lisans "Tercihen Makine veya İşletme Mühendisi" mezunu,MS office uygulamalarına hakim, Etkin yöneticilik özelliklerine sahip, Tempolu ve yoğun iş gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Van'da ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
3d Animatör İstanbul(Avr.) ADECCO
3d AnimatörADECCO
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz hizmet verdiği markalara dijital pazarlama alanında kreatif, özgün ve entegre çözümler sunmakta olan bir ajanstır. Büyümekte olan ekipleri için tasarım alanında çalışmak üzere yeni mezun veya alanında tecrubeli 3D Animatör aramaktayız.  Üniverstilerin Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıllık etkin mesleki tecrübesi olan ve/veya kendini bu alanda geliştirmiş,Sektörde yaygın olarak kullanılan grafik animasyon programlarına hakim (2D, 3D motion graphics, illustration) ,Cinema 4D ile modelleme, rigging, animasyon konularına hakim ( 3D max, Maya, ZBrush, Photoshop, After Effect , Nuke  programlarının en az 2 tanesini profesyonel olarak kullanabilen )3D Modelleme konusunda deneyimli Kaliteli ve gerçekçi render konusunda başarılı ; vray, redshift  vb. gibi farklı renderuygulamalarını kullanabilen,Cloth  , Rigging ve Texture konusunda deneyim sahibi Bilgi edinip paylaşmak yoluyla sürekli gelişimi prensip edinmiş olan ( arama motoru kullanmayı bilen, seven, yeni teknolojileri takip eden. Unity 3D, UnReal, Vuforia, Augmented Reality, Virtual Reality, kavramları hakkında aşinalığı olan)İletişimi güçlü ( Dışa dönük ), Yaratıcı ve alternatif çözümler sunabilen, Sunum becerisi gelişmiş, Türkçe ve İngilizce dillerine hakim olan, İşini sahiplenen, zamanını iyi yöneten ve termin tarihlerine sadık kalan, sorumluluk duygusu gelişmiş, iş disiplini ve iş ahlakına sahip genç yetenekler arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Danışmanı (Otomotiv) Yozgat ADECCO
Servis Danışmanı (Otomotiv)ADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkânı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, yetkili satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip“Servis Danışmanı” aramaktayız:Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili, ticari yatkınlığı olan ve servis pazarlama becerisine sahipSürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen İş takibi ve süreç yönetimini gerçekleştirebilecek Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Esnek çalışma saatlerine uyumlu Yozgat'ta ikamet eden veya edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Danışmanı (Otomotiv) Konya ADECCO
Servis Danışmanı (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Servis Danışmanı” aramaktayız:Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili, ticari yatkınlığı olan ve servis pazarlama becerisine sahipSürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen İş takibi ve süreç yönetimini gerçekleştirebilecek Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Esnek çalışma saatlerine uyumlu Konya'da ikamet eden veya edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Danışmanı (Otomotiv) Kastamonu ADECCO
Servis Danışmanı (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip“Servis Danışmanı” aramaktayız:Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili, ticari yatkınlığı olan ve servis pazarlama becerisine sahipSürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen İş takibi ve süreç yönetimini gerçekleştirebilecek Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Esnek çalışma saatlerine uyumlu Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  Kastamonu'da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi (Otomotiv) Kastamonu ADECCO
Müşteri Temsilcisi (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın Kastamonu'da bulunan yetkili servisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip''Müşteri Temsilcisi'' aramaktayız; Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve tercihen minimum 1 yıl deneyimi olan Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek Microsoft Office programları kullanabilen Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Erkekler için askerlik görevini tamamlamış Kastamonu'da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi (Otomotiv) İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Müşteri Temsilcisi (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın İstanbul Asya ve Avrupa yakasında bulunan yetkili servisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip''Müşteri Temsilcisi'' aramaktayız; Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve tercihen minimum 1 yıl deneyimi olan Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek Microsoft Office programları kullanabilen Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Erkekler için askerlik görevini tamamlamış İstanbul Asya veya Avrupa yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PART-TİME SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul(Avr.), ... ADECCO
PART-TİME SATIŞ DANIŞMANLARIADECCO
GENEL NİTELİKLERAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz perakende sektöründe lider müşterimiz için  Part-time satış danışmanları aramaktayız.Minimum lise mezunu ya da üniversitesi öğrencisi,Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Vardiya sisteminde çalışabilecekMinimum haftanın 4 günü çalışabilecekÖğrenmeye meraklıMağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satın Alma Sorumlusu İstanbul(Avr.) ADECCO
Satın Alma SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otel Tekstili alanında faaliyet gösteren lider müşterimiz için ''Satın Alma Sorumlusu'' aramaktayız.  Ev tekstili - otel tekstili alanında deneyimli, Kumaş, hammadde bilgisine sahip, Planlama becerisi yüksek, Müşteri, kalite ve süreç odaklı, Temsil yeteneğine sahip,  İthalat- ihracat bilgisi olan,  İletişim becerisi yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı İstanbul(Avr.) ADECCO
İş Güvenliği UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz,yapı üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için A veya B Sınıfı sertifikaya sahip İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, A veya B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip, Benzer bir pozisyonda min 3 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Junior Baskı Kontrolörü İstanbul(Avr.) ADECCO
Junior Baskı KontrolörüADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Kağıthane’de faaliyet gösteren dünyanın önde gelen güzellik markalarından birisi olan kurumsal müşterimiz için; Üniversite mezunu veya yeni mezun, Tercihen matbaa / ajans / dergi alanlarında deneyimi olan,İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,Disiplinli ve sorumluluk sahibi, Dikkatli ve çalışkan,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Grup Müdürü Kahramanmaraş ADECCO ANKARA
İnsan Kaynakları Grup MüdürüADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz altı ana sektörde faaliyet gösteren holdingimiz için Kahramanmaraş’ta görevlendirilmek üzere 'İnsan Kaynakları Grup Müdürü' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı