ADECCO 

Şirket Bilgileri

www.adecco.com.tr 

 

ADECCO HAKKINDA

ADECCO insan kaynakları konusunda tüm istihdam hizmetlerini ve danışmanlık çözümlerini global iş piyasasına tanıtan özel istihdam bürosudur .

75 ülkede 6.600 şubesi , 33.000 çalışanı ile 250.000’den fazla müşterisine hizmet veren ve  her gün 700.000 üzeri insana iş imkanı sağlayan küresel bir şirkettir .

ADECCO’nun misyonu , kaliteli işgücüne ihtiyaç duyan firmalar ile bu işgücünü doğru zamanda ve doğru yerde biraraya getirmektir .  

ADECCO , Türkiye’de olduğu gibi dünyada da sektör lideridir .

ADECCO ,1994 yılından itibaren Türkiye pazarındadır ve bugün İstanbul’da 8 ; Ankara , İzmir , Bursa ve Gebze’de 4 olmak üzere toplam  12 şubesi ile firmalara ve adaylara hizmetlerini sunmaktadır .


ADECCO’NUN HİZMET BAŞLIKLARI

·          Seçme ve Yerleştirme

·          Üst Düzey Seçme ve Yerleştirme

·          Toplu İşe Alım

·          Dönemsel/Esnek İşgücü Temini

·          Dış Kaynak Kullanımı –Outsourcing

·          Bodrolama Hizmeti

·          Çağrı Merkezi Çözümleri

·          Perakende Çözümleri

·          Ölçme ve Değerlendirme Merkezi

·          Yeni Kariyere Geçiş Hizmetleri – Outplacement  

 ADECCO İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 181
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Pazarlama Müdürü Bursa ADECCO BURSA
Pazarlama MüdürüADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bursa'da faaliyet gösteren Hizmet Sektöründe faaliet gösteren müşterimiz için  'Pazarlama Müdürü' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Hizmet sektöründe pazarlama konusunda 5 yıl deneyimi olan, Akıcı düzeyde İngilizce bilgisine sahip,  MS Office uygulamalarına hakim, Sorunlar karşısında yaratıcı çözümler bulabilen, Pazarlama ve organizasyon becerisi olan, Pazar ve rakipler konusunda analiz ve raporlama yapabilecek, Ajans koordinasyonu, yazılı ve görsel, dijital ve geleneksel iletişim faaliyetlerine hakim, Dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi konularında deneyimli ve bu alandaki gelişmeleri takip eden, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Bursa'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Stand ve Showroom Sorumlusu İstanbul(Asya) ADECCO
Dönemsel Stand ve Showroom SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz termoteknik alanında faaliyet gösteren lider firmamız için " Dönemsel Stand ve Showroom Sorumlusu" arayışımız vardır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( iç mimarlık, endüstriyel tasarım vb. ) Tabela ve Showroom tasarımı için tasarım programlarını kullanabilen Tercihen tabela ve stand tasarım veya üretimi konusunda tecrübeli Tercihen en az 2 yıl deneyimli Tercihen ingilizce dil bilgisine sahip İletişim becerileri gelişmiş Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş Aktif olarak araç kullanabilen Dönemsel 2 yıl çalışmaya açık
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İmalat Sorumlusu-Beyaz Eşya İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Mekanik İmalat Sorumlusu-Beyaz EşyaADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz beyaz eşya sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için “MEKANİK İMALAT SORUMLUSU” arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin ilgili mühendislik fakültelerinden mezun Soğuk sac,  paslanmaz sac kalıp ve imalat pozisyonlarında tecrübeli Maliyet muhasebesine hakim İletişim ve sunum becerileri gelişmiş, MS Office programlarına hakim, Liderlik vasıflarına sahip Erkek adaylar için askerliğini yapmış Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip,Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Muhasebe UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası müşterimiz için "Muhasebe Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.Aranan Nitelikler  Üniversitelerin İşletme, İktisat ya da ilgili bölümlerinden mezun, Orta düzey İngilizce bilgisi olan, Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimi olan, MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen ve en az 2 yıl SAP tecrübesi olan, Planlama ve takip yönü kuvvetli, Sorumluluk sahibi, sistemli, sonuç odaklı, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Koordinatörü İstanbul(Asya) ADECCO
Ofis KoordinatörüADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ısıtma sistem bileşenleri alanında faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için "Ofis Koordinatörü" aramaktayız.Aranan Nitelikler  ·Üniversitelerin iletişim, işletme, sosyal bilimler vb. fakültelerinden lisans mezunu,·İleri seviyede İngilizce bilgisi olan,·Dijital Pazarlama konusundaki trendleri takip eden ve bu alanda kendisini geliştirmek isteyen,·MS Office (Excell, Powerpoint, Word) programlarına ileri derecede hakim,·Sorumluluk sahibi, proaktif,  araştırma, planlama ve organizasyon becerisi yüksek. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Elektrik Mühendisi İstanbul(Asya) ADECCO
Saha Elektrik MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yaptığımız  vinç sektöründe faaliyet gösteren yabancı müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde "Elektrik Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır; Üniversitelerin Elektrik Mühendisiliği bölümlerinden mezun, Askerlik görevini tamamlamış, İyi seviyede İngilizce bilen, Tercihen sektörde min. 3 yıl iş tecrübesine sahip, Analitik düşünce yeteneği gelişmiş, Sonuç odaklı çalışmayı prensip edinmiş ve liderlik yeteneği gelişmiş, Motor sürücü teknolojisi ve  PLC bilgisine sahip, Aktif olarak MS Office programlarını kullanabilen, Tercihen teknik servis, kurulum, bakım, onarım tecrübesi olan, Ekibinin eğitimini ve gelişimini önemseyen ve onlara koçluk yapabilecek, Seyahat engeli olmayan (Şehir dışı ve Yurt dışı), Aktif olarak araç kullanan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PRODUCTION TEAM MEMBERS-BERGAMA-ENERGY İzmir ADECCO İZMİR
PRODUCTION TEAM MEMBERS-BERGAMA-ENERGYADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Production-Process Team Members  for our multinational client which is  the world's  largest producer of turbine blades , will be established as a new plant in Izmir-Bergama with the qualifications below;   University degree in Mechanical, Electrical - Electronics, Chemistry or Industrial Engineering Fluency in English - both verbal and written, Min 2 years experience in similar positions, Completed or deferred military service (For male candidates) Ability to manage team and supervise the results, Analytical Thinking and good conceptual thinking skills, Good problem solving skills,  Willing to live in BergamaAdecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Accountant Controller İstanbul(Avr.) ADECCO
Accountant ControllerADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Accountant Controller for our client which is operating in EPC sector.        Relevant (accounting / finance) degree qualification,        Minimum of 3 years’ experience in a similar role, (audit background beneficial),        Experience in reporting under IFRS will be beneficial,        Good to advanced skills for Excel and MS Office,        Good to advanced skills for local accounting software (e.g. ETA / Logo),         Good communication skills,        Fluent in English,        Ability to work in a team, self-organised and disciplined,        High level of professionalism and attention to detail,        Experience in the construction projects environment will be beneficial.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe Planlama ve Finansal Kontrol Uzmanı İzmir ADECCO İZMİR
Bütçe Planlama ve Finansal Kontrol UzmanıADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için “BÜTÇE  PLANLAMA VE FİNANSAL KONTROL UZMANI” arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin, İktisat, İşletme, Ekonomi, Bankacılık Fakültelerinden mezun Finansal bütçeleme, finansal tabloların analizi ve raporlama yapabilen, Dönemsel nakit akışı planı, bütçe planı ve diğer finansal konularda raporlama yapabilen, Bütçe, raporlama ve planlama konularında en az 3 yıl deneyimli, İletişim ve sunum becerileri gelişmiş, MS Office programlarına hakim, özellikle excel programını çok iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Geliştirme ve Ar-Ge Yöneticisi Ankara ADECCO ANKARA
Tasarım Geliştirme ve Ar-Ge YöneticisiADECCO ANKARA
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomotiv ve Raylı Sistemler alanında faaliyet gösteren firmamız için 'Tasarım Geliştirme ve Ar-Ge Yöneticisi' aramaktayız. Üniversitelerin mühendislik bölümünden mezun (Tercihen Makina, Uçak, Elektrik/Elektronik, Otomotiv Mühendisliği) En az 8 yıl tasarım ve ürün geliştirme konusunda tecrübeli, Otomotiv veya Raylı Sistemler sektöründe tasarım, ürün geliştirme, Ar-Ge, metod veya teknik bölümlerde en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Tasarım geliştirme metodlarının uygulanmasında tecrübeli (Kavramsal Tasarım, Ön Tasarım, Doğrulama+Yayın, SPC, D-FMEA) Teknik doküman hazırlama, anlama ve yorumlama yeteneğine sahip (3D,2D teknik resim) Tasarım doğrulama yöntemleri (ANSYS, ADAMS vb, Statik ve Kinematik testler) konusunda bilgi sahibi, Otobüs ve/veya Raylı sistem tasarım (özellikle araç şase, powertrain, iç trim ve dış trim, elektrik donanımları, elektrik tesisatları, elektronik sistem seçimleri, vb) konularında tecrübeli ve üretim teknolojileri (FRP, ABS, PUR, Plastik Enjeksiyon, Kompozit malzemeler, Kaynaklı imalat, Alu profil, Alu kompozit, cam, vb) konularında bilgi/tecrübe sahibi, Otomotiv için araç onay yönetmelikleri/ kuralları (homologasyon, tip testleri, tip onayları, AT yönetmelikleri, vb) konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Catia, Pro/E, Ansys, Adams programlarını aktif olarak kullanabilen, Benzer bir görevde yöneticilik ve ekip yönetim tecrübesine sahip, ISO 9001:2008, TS16949:2009 ve IRIS Kalite Standartlarında bilgi sahibi, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan İyi derecede İngilizce ve/ veya Almanca bilen, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Yöneticisi/Yönetmeni Ankara ADECCO ANKARA
Üretim Yöneticisi/YönetmeniADECCO ANKARA
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomotiv ve Raylı Sistemler alanında faaliyet gösteren firmamız için 'Üretim Yöneticisi' aramaktayız.·        Üniversitelerin mühendislik bölümünden mezun (Tercihen Makina veya Metalurji Mühendisliği),·        Otomotiv veya Raylı Sistemler sektöründe üretim alanında en az 5 yıl tecrübeli,·        Otomotiv veya Raylı Sistemler sektöründe en az 2 yıl montaj hattı tecrübesi,·        Üretim için kalifikasyon matrisleri, montaj planları, kontrol planları, iş programları hazırlayabilecek,·        İyi derecede İngilizce ve/ veya Almanca bilen,·        Benzer bir görevde yöneticilik ve ekip yönetim tecrübesine sahip,·        ISO 9001:2008, TS16949:2009 ve IRIS Kalite Standartlarında bilgi sahibi,·        Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, ·        B sınıfı sürücü belgesi sahibi olan,·        Ankara'da ikamet eden/edebilecek olan,·        Bakım&Onarım faaliyetlerini planlamak (periyodik bakımlar, vb) ve gerçekleştirilmesini sağlamak 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Documentation Responsible İzmir ADECCO İZMİR
Documentation ResponsibleADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Documentation Responsible for our multinational client which is  the world's  largest wing producer of turbine blades, will be established as a new plant in Izmir-Bergama with the qualifications below;  University degree in Mechanical, Electrical - Electronics, Chemistry or Industrial Engineering  or  Technical Associate degree, Experience with translation and documentation control, Experience with technical documentation advantageous, Advanced level of English, Willing to live in Bergama,Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Buyer İzmir ADECCO İZMİR
BuyerADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Buyer for our multinational client which is  the world's  largest wing producer of turbine blades, will be established as a new plant in Izmir-Bergama with the qualifications below;  University degree in Mechanical, Electrical - Electronics, Chemistry or Industrial Engineering, Experience in similar position, Advanced level of English, Experience with Microsoft Dynamics or other ERP systems, Knowledge of customers’ quality requirements, Willing to live in Bergama,Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Şube Satış Yöneticisi Bursa ADECCO BURSA
Şube Satış YöneticisiADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz; otomobil ve yedek parça satış pazarlama ve satış sonrası hizmet alanında faaliyet gösteren müşterimiz için Bursa Şube’de görev alacak ''Şube Satış Yöneticisi'' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Benzer sektörde ve pozisyonda en az 3 yıl deneyimi olan, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Liderlik vasıflarına sahip, hedef odaklı çalışarak, satış süreçlerinin tüm aşamalarını koordine edecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden veya edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tahribatsız Muayene Teknisyeni İzmir ADECCO İZMİR
Tahribatsız Muayene TeknisyeniADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyanın en büyük kanat üreticisinin İzmir-Bergama’da kurulacak üretim tesisinde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip “TAHRİBATSIZ MUAYENE TEKNİSYENLERİ” arayışımız bulunmaktadır;   En az teknik lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Askerliğini tamamlamış, Bergama’da ikamet eden/edebilecek olan,  Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
NDT ENGINEER - BERGAMA İzmir ADECCO İZMİR
NDT ENGINEER - BERGAMAADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for 'NDT ENGINEERS' for our multinational client which is  the world's largest wing producer of turbine blades, will be established as a new plant in Izmir-Bergama with the qualifications below;  ·         University degree in Engineering·         Fluency in English - both verbal and written,·         Min 1 years experience in similar positions,·         Completed or deferred military service (For male candidates)·         Analytical thinking and good conceptual thinking skills,·         Good problem solving skills,·         Willing to live in Bergama,Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAINTENANCE TEAM MEMBERS-BERGAMA-ENERGY İzmir ADECCO İZMİR
MAINTENANCE TEAM MEMBERS-BERGAMA-ENERGYADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Maintenance Team Members  for our multinational client which is  the world's the largest wing producer of turbine blades, will be established as a new plant in Izmir-Bergama with the qualifications below;   University degree in Mechanical, Electrical - Electronics, Chemistry or Industrial Engineering Fluency in English - both verbal and written, Min 2 years experience in similar positions, Completed or deferred military service (For male candidates) Ability to manage team and supervise the results, Analytical Thinking and good conceptual thinking skills, Good problem solving skills,  Willing to live in BergamaAdecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) ADECCO
Üst Düzey Yönetici AsistanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bankacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız için aşağıdaki niteliklerde 6 aylık dönemsellikte  "Üst Düzey Yönetici Asistanı" arayışımız bulunmaktadır; Üniversite mezunu İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip ve aktif kullanabilen, günlük olarak yabancı dilde ileitşim kurabilen Yönetici asistanlığı alanında en az 3 yıl deneyimli  Protokol kurallarına hakim, stres yönetimi konusunda kendisini geliştirmiş Çoklu verilen görevleri önceliklendirme sırasına alabilecek ve zamanında tamamlayabilecek Enerjik, dinamik ve motivasyonu yüksek olan Çözüm odaklı, insan ilişkileri kuvvetli İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,  bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
QUALITY TEAM MEMBERS-BERGAMA-ENERGY İzmir ADECCO İZMİR
QUALITY TEAM MEMBERS-BERGAMA-ENERGYADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Quality Team Members  for our multinational client which is  the world's  largest wing producer of turbine blades, will be established as a new plant in Izmir-Bergama with the qualifications below;   University degree in Mechanical, Electrical - Electronics, Chemistry or Industrial Engineering Fluency in English - both verbal and written, Min 2 years experience in similar positions, Completed or deferred military service (For male candidates) Ability to manage team and supervise the results, Analytical Thinking and good conceptual thinking skills, Good problem solving skills,  Willing to live in BergamaAdecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Controller Bursa ADECCO BURSA
Financial ControllerADECCO BURSA
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a 'Financial Controller’ for our client which is leading in Automotive industry with the qualifications below;  Bachelor's degree from related departments, Minimum 5 years of experience in automotive industry ecpecially in similar positions, Have an excellent command of both written and spoken English, Have an advanced SAP programme usage knowledge, Strong reporting capability and communicational skills, Have an experience in team management, No military service obligations for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Asistanı Balıkesir ADECCO BURSA
Saha AsistanıADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Balıkesir/Bandırma'da  Enerji sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz  için 'Dönemsel Saha Asistanı' arayışımız bulunmaktadır.  İyi düzey İngilizce bilgisine sahip En az Yüksekokul mezunu İletişimi güçlü Çözüm odaklı Bandırma'da ikamet eden/edebilecek
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Dış Ticaret Uzmanı İstanbul(Avr.) ADECCO
Dış Ticaret UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ilaç-prokimya-petrokimya sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için Dış Ticaret Uzmanı aramaktayız.  En az Lisans mezunu, Minimum 3 yıl Dış Ticaret bilgi ve iş deneyimine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen ve aktif olarak kullanan, İthalat, lojistik, satınalma dahil tüm dış ticaret süreçlerine-terimlerine hakim, Dış ticaret evrak operasyonunu bilen, MS Office programlarına özellikle excele hakim, Dikkatli, iş takibi güçlü, Sayısal işlemlerden sıkılmayan, Tercihen dış ticaret mevzuatına hakim, Tercihen Sarıyer ve civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Veri Giriş Elemanı İstanbul(Asya) ADECCO
Dönemsel Veri Giriş ElemanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz perakendecilik alanında faaliyet gösteren lider firmamız için "Dönemsel Veri Giriş Elemanı" arayışımız vardır. Lise veya yüksekokul mezunu, Microsoft Office programlarını etkin olarak kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakasına ulaşımı kolay olan, Disiplinli ve dikkatli, Dış görünüşüne özen gösteren, Dönemsel çalışmalara açık, 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Kalite Güvence Mühendisi Bursa ADECCO BURSA
Kalite Güvence MühendisiADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bursa Gemlik'te faaliyet gösteren Otomotiv Sektör Lideri müşterimiz için dönemsel  (1 yıl)  'Kalite Güvence  Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden (tercihen Makine, Kimya veya Endüstri Mühendisi) mezun, Kalite belgelendirme ve/veya proses kontrol deneyimine sahip, İyi seviyede ingilizce bilgisi olan, Tercihen Gemlik veya Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İzmir ADECCO İZMİR
Müşteri TemsilcisiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, sektöründe lider olan müşterimiz için, Almanca ve İngilizce bilen Müşteri Temsilcisi (Çağrı Merkezi ) arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çevre ve İş Güvenliği Mühendisi Bursa ADECCO BURSA
Çevre ve İş Güvenliği MühendisiADECCO BURSA
Genel Nitelikler:Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bursa - İnegöl'de Otomotiv Yan Sanayi alanında faaliyet gösteren müşterimiz için;  'Çevre ve İş Güvenliği Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.  İlgili lisans bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilgisi bulunan, B sınıfı iş güvenliği uzmanı olan, Bursa ve İnegöl Bölgesi’nde ikamet edebilecek veya çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Marketing Specialist İstanbul(Asya) ADECCO
Marketing SpecialistADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for Marketing Specialist for our multinational client which is a leading   providers worldwide of packaging solutions for food products of all types, life science and healthcare products as well as industrial items.  Bachelors degree Very good command of English (reading, writing and speaking) Minimum 2 years of marketing experience preferably in B2B Marketing Analytical thinking & customer focused Good knowledge of MS Office Applications, Photoshop and InDesign No military obligations for male candidates B class driving license is mandatory No restrictions to travel Residing on the Anatolian side Preferable male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Bursa ADECCO BURSA
Üretim MühendisiADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bursa'da faaliyet gösteren Sektör Lideri müşterimiz  için 'Üretim  Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden (Tercihen Endüstri Mühendisi- Makine Mühendisliği) mezun, Kauçuk sektöründe üretim alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, İleri düzey İngilizce bilgisi olan, SAP ve MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, APQP, IMDS, QDMS, FMEA, SPC  konularında bilgi sahibi, ISO 9001 - ISO TS 16949 Kalite Sistemleri ile ilgili bilgisi olan, RM bilgisi, Kalıp bilgisi, Teknik Resim okuyup çizebilen, Ürün Yapı Ağacı, Kalıp ve Aparat Tasarım ve kullanım bilgisi ve Kalıp Malzeme bilgisi olan, Sonuç odaklı, takım çalışması ve liderlik özelliği gelişmiş, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Danışmanı İstanbul(Asya) ADECCO
Eğitim DanışmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yaptığımız Yurtdışı Eğitim alanında faaliyet gösteren yabancı firmamız için aşağıdaki niteliklerde "Eğitim Danışmanı" arayışımız bulunmaktadır; Üniversite mezunu, MS Office programlarını ileri seviyede kullanan, İyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip, Tercihen yurtdışında eğitim görmüş ya da çalışma tecrübesi edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim becerisine sahip, Satış ve ikna kabiliyetine güvenen, Satış hedefleri ile çalışmaya istekli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) ADECCO
Muhasebe Müdür YardımcısıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  ilaç-prokimya-petrokimya sektöründe hizmet gosteren grup şirketi müşterimiz için Muhasebe Müdür Yardımcısı pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Lisans mezunu, İleri seviye Excel kullanabilen, Büyük ölçekli bir firmada minimum 3 yıl muhasebe müdür yardımcısı deneyimi olan, Ekip yönetmiş, İthalat/ihracat muhasebesi yapmış, Temel muhasebe prensiplerine hakim ve uygulamış, kontrolünü yapmış, Netsis/Logo programlarını bilen, Bay/ Bayan Tercihen Sarıyer ve civarında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Etüt Sorumlusu Bursa ADECCO BURSA
Etüt SorumlusuADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bursa'da  Otomotiv Sektöründe faaliyet gösteren öncü müşterimiz  için 'Etüt Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Otomobil bakım ve onarımı konusunda mesleki tecrübeye sahip, İyi derecede Fransızca bilgisine sahip, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Planlama ve organizasyon kabiliyeti gelişmiş, Çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE SORUMLUSU-İNGİLİZCE BİLEN İzmir ADECCO İZMİR
MUHASEBE SORUMLUSU-İNGİLİZCE BİLENADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için MUHASEBE SORUMLUSU-ING BİLEN arayışımız bulunmaktadır.·   Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·(İşletme, Ekonomi v.b) Muhasebe konusunda tecrübeli Yasal mevzuatlara hakim İletişim becerileri gelişmiş İyi derece İngilizce bilgisine sahip Excel, Netsis programı hakkında deneyim sahibi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışAdecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım Danışmanı Ankara, Bursa, ... ADECCO
İşe Alım DanışmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyleher gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokalihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.  Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun Tercihen danışmanlık sektöründe olmak üzere işe alım alanında  en az 2 yıl deneyimli İnsan Kaynakları alanında kariyer yapmak isteyen İyi seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip MS Office uygulamalarına hakim İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro Danışmanı İstanbul(Asya) ADECCO
Bordro DanışmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Adecco Türkiye, büyüyen organizasyonu bünyesinde katkı yaratmak üzere Bordro Çözüm Merkezi'n de çalışacak "BORDRO DANIŞMANI" arayışı içerisindedir. En az Meslek Yüksekokulu mezunu, Bordro, Puantaj ve Personel Özlük işleri uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli, İş Kanunu ve SSK mevzuatı konusuna hakim, Bordro paket programları kullanımı deneyimli MS office (Excel, Word) uygulamalarına hakim, İlgili resmi kurumlar ile yasal süreçleri yürütebilecek, Müşteri ve çözüm odaklı, Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Abroad Education and Sales Consultant İstanbul(Avr.) ADECCO
Abroad Education and Sales ConsultantADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for "Abroad Education and Sales Consultant" for our multinational client in Education sector with the qualifications below;  Bachelor's degree Native level of Turkish Sales oriented and target driven International experience (study/work) Proactive and able to work independently Fluency in English Max 32 years old Positive attitude and great team spirit Strong communication skills Outgoing and friendly personality
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FMCG - Satış Yöneticisi Adana, Adıyaman... ADECCO ANKARA
FMCG - Satış YöneticisiADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz FMCG sektöründe uluslararası alanda faaliyet gösteren firmamız için Irak’a yoğun seyahat edebilecek 'Satış Yöneticisi' arayışımız bulunmaktadır. Üniversite mezunu, Hızlı tüketim malları sektöründe 5 yıl deneyimli, Tercihen yurt dışı tecrübesi olan, Arapça ya da Kürtçe bilen, Tercihen İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, iyi derecede excel kullanabilen, raporlama yapabilecek, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan,'Satış Yöneticisi' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Solar Energy Field Manager İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Solar Energy Field ManagerADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Solar Energy Field Manager for our client which is operating in EPC sector.  Degree in Engineering (Electrical or Civil) from reputable Universities. Renewable Energy Management at a post-graduate level will be considered as a plus, Experience as a construction manager in PV plants, Excellent knowledge of Turkish and international HSE, QA/QC and schedule standards, Proactive, target-oriented, resilient, motivated, able to lead a team, Ability to lead, motivate and develop teams, Proven planning, reporting and follow up skills, Good communication skills, ability to influence and give directives, Excellent verbal / written communication skills in English, Strong interpersonal skills including negotiation, Advanced computer skills (Word, Excel, MS Project, Autocad etc),   Age between 30-40 years old, Military service completed. 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim&Üretim Planlama Sorumlusu Bursa ADECCO BURSA
Üretim&Üretim Planlama SorumlusuADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü müşterimiz için;  'Üretim Planlama Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Üretimde en az 3 yıl operasyonel deneyimi bulunan, İyi derece İngilizce bilen, Tercihen SAP bilgisi bulunan, Sorun giderme, problem çözme ve karar verme yetkinliğine sahip, Müşteri odaklı ve çözüm yaklaşımı olan, takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden veya edebilecek.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri İstanbul(Asya) ADECCO
Elektrik TeknikeriADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yaptığımız kaldırma ekipmanları üretimi ve servisi sağlayan yabancı müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde "Elektrik Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır;  Meslek liselerinin veya meslek yüksek okullarının Elektrik / Elektronik bölümlerinden mezun, Eğitimini aldığı branşta en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen motor sürücüleri ve ekipmanları konusunda bilgili,  İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Konaklama gerektirebilecek şehir dışı ve yurt dışı seyahata mani hali bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, Yüksekde çalışmak için gerekli olan sağlık raporuna elverişli , Askerliğini  tamamlamış ya da ilişiği bulunmayan, Gerektiğinde  Pazar  ve tatil günlerinde  çalışmaya  uygun  olmak. 35 yaşını aşmamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Portföy Yöneticisi/Yönetmeni- SİGORTA İzmir ADECCO İZMİR
Portföy Yöneticisi/Yönetmeni- SİGORTAADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye’ nin önde gelen inşaat ve enerji grupları arasında yer alan müşterimizin, sigortacılık alanında faaliyet gösteren organizasyonunun İzmir ili yapılanması için "Kurumsal Portföy Yöneticisi (Satış Yönetmeni)" arayışımız bulunmaktadır.     ·         Tercihen, büyük bir sigorta acentesinde, brookerında veya sigorta şirketleri bölge müdürlüklerinde tecrübe edinmiş olması, ·         Adayın, satış kökenli olması ve aktif satış çalışması yapabilmesi, ·         Elementer sigortacılık teknik bilgisinin güçlü olması, ·         Elementer sigortacılıkta 3 yıl kadar mesleki tecrübeye sahip olması, ·         Segem belgesi olması, ·         Tercihen üniversite mezunu olması, ·         B sınıfı araç ehliyeti olması, ·         MS Office programlarını kullanabilen, ·         Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması ·         
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü Bursa ADECCO BURSA
Üretim OperatörüADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü müşterimiz için, 'Üretim Operatörü' arayışımız bulunmaktadır.  En az ilköğretim mezunu, Üretim alanında deneyim sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askelik hizmetini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel Bursa ADECCO
Engelli PersonelADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Lojistik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'ENGELLİ PERSONEL' arayışımız bulunmaktadır. En az ilköğretim mezunu, En az %40 engel derecesi bulunan İşkur'a kayıtlı olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik Operasyon Sorumlusu İstanbul(Asya) ADECCO
Lojistik Operasyon SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz medikal sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ‘’Operasyon Sorumlusu’’ pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. ·         Medikal/sağlık sektöründe deneyimli,·         Lojistik ve operasyon konusunda deneyimli,·         Tercihen ithalat ihracat süreçlerine hakim,·         Tercihen İngilizce bilen,·         Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak,·         Planlama ve organizasyon deneyimine sahip olmak,·         Tercihen logo programını kullanabilen. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Liman Sevkiyat Elemanı Bursa ADECCO
Liman Sevkiyat ElemanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Gemlik'te Lojistik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Liman Sevkiyat Elemanı' arayışımız bulunmaktadır.• 45 yaşını aşmamış,• Ekip çalışmasına yatkın,• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,• Gemlik'te ikamet eden ya da edebilecek,• Tercihen vardiya ve sevkiyat (Sapancılık) tecrübesi olan,adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mali İşler Direktörü Bursa ADECCO BURSA
Mali İşler DirektörüADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bursa'da faaliyet gösteren Gıda Sektör Lideri müşterimiz  için 'Mali İşler Direktörü' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Gıda sektöründe en az 15 yıl deneyim sahibi, Tercihen SAP, ERP programlarını kullanmış, Sters yönetimi ve duygusal dayanıklılık, çalışan gelişimi ve koçluk becerisi olan, Hedef ve kaynak yönetimi konusunda deneyimli, Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimar İstanbul(Asya) ADECCO
MimarADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz yurtiçi ve yurtdışı özel projeleri ile öne çıkan mimarlık ve mühendislik tasarımı alanında lider firmamız için aşağıdaki niteliklerde ''Mimar'' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin "Mimarlık" bölümlerinden mezun, Revit gibi BIM tabanında çalışmaya izin veren programlara hakim, İyi seviyede İngilizce dil bilgisine hakim, Yenilikçi, araştırmacı ve üretken aynı zamanda çözüm odaklı olan Takım olarak çalışmaya yatkın.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Tele-Satış Yetkilisi İstanbul(Asya) ADECCO
Dönemsel Tele-Satış YetkilisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz iletişim teknolojileri ve araç takip sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "Dönemsel Tele-Satış Temsilcisi’’arayışımız vardır. En az Meslek Yüksek Okulu, tercihen Üniversite mezunu Tercihen çağrı merkezi satış deneyimli, MS Office programlarını aktif kullanabilen, İletişimi güçlü, çözüm odaklı, takım çalışmasına yatkın, Hizmet kalitesine önem veren, İkna kabiliyeti yüksek
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Kalite Mühendisi Bursa ADECCO BURSA
Kalite MühendisiADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bursa'da Otomotiv Sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz  için 'Kalite Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Mühendislik fakülterlerinden mezun, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Otomotiv sektöründe min. 2 yıl Kalite Mühendisi olarak çalışmış, APQP, FMEA, PPAP, SPC, MSA konularında bilgi sahibi, ISO 9001 - ıSO TS 16949 Kalite Sistemleri ile ilgili bilgi sahibi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Mühendisi İstanbul(Asya) ADECCO
İnşaat MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz mimarlık ve mühendislik tasarımı alanında lider  müşterimiz için ''Yapısal Tasarım Grup Şefi'' pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.  Betonarme yapı tasarımında en az 6 yıl deneyim sahibi olmak, Tercihen zemin-yapı etkileşimle yeraltı yapılarının tasarımında en az 3 yıl deneyim sahibi olmak, Tercihen çelik konstrüksiyon tasarım işlerinde min 3 yıl deneyim sahibi olmak, Ekip organizasyonu konusunda min 2 yıl deneyimli olmak. Sap2000, ETABS, Probina vb. yazılımları doğru ve yeterli düzeyde kullanabilir olmak, İleri düzeyde İngilizce bilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, Planlama ve organizasyon deneyimine sahip olmak, Teknik üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, tercihen yapı mekaniği dalında master/doktora yapmış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu Ankara, Mersin... ADECCO ANKARA
Bölge Satış SorumlusuADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Dünyanın en büyük doğrudan satış organizasyonu ve güzellik sektörünün lider firmalarından biri olan firmamız için Ankara, Konya, Karaman, Mersin, Mardin ve Samsun’da görevlendirilmek üzere 'Bölge Satış Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır.  Tercihen meslek yüksekokulu ya da üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetim yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Gelişmeye ve yeniliklere açık, yüksek motivasyona sahip, enerji düzeyi yüksek, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Geoteknik Tasarım Mühendisi İstanbul(Asya) ADECCO
Geoteknik Tasarım MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz mimarlık ve mühendislik tasarımı alanında lider  müşterimiz için  ''Geoteknik Tasarım Grup Şefi’’ pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.• Teknik üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun• Geoteknik Mühendisliği ve Zemin Mekaniği ana bilim dalında yüksek lisans veya doktora eğitimi almış• Derin kazı ve iksa sistemleri ile iksa elemanlarının tasarımında en az 7 yıl tecrübeli• Yapısal tasarım işlerinde en az 3 yıl deneyimli• İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip• Plaxis, Rocklab, Midas, Diana vb yazılımları kullanabilenGeoteknik Tasarım Mühendisi  arayışımız vardır..
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) ADECCO
Saha Satış TemsilcisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz küresel bir teknoloji şirketi olan müşterimiz için Yeni Mezun Satış Temsilcileri arayışımız bulunmaktadır.·         Üniversite mezunu,·         Tercihen satış konusunda deneyimli ya da satış alanında kariyer hedefi bulunan,·         Müşteri ile güçlü iletişim kurabilen,·         Analitik düşünebilen,·         Dış görünüşüne özen gösteren,·         B sınıfı ehliyeti olan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) ADECCO
Muhasebe UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası  müşterimiz için  ''Muhasebe Uzmanı’’ pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun• İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip• Yabancı yöneticiyle çalışma deneyimi olan, aktif İngilizce iletişim kurabilen• Global firmalarda en az 3 yıl genel muhasebe süreçlerinde deneyim kazanmış• Tek düzen hesap planına hakim• Global finansal raporlama deneyimi olan• İstanbul Asya yakasındaki çalışma yerine ulaşım sıkıntısı olmayan• Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayanGenel Muhasebe Uzmanı arayışımız vardır..
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Representative İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Sales RepresentativeADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for Sales Representative, for our multinational client HOYA Optics. Hoya is a global med-tech company established in 1940 in Tokyo, Japan, and the leading supplier of innovative and indispensable high-tech products based on its advanced optics technologies. Hoya Group comprises of over 100 subsidiaries/ affiliates and over 34,000 employees worldwide. HOYA Vision Care Company is a global organization covering 52 countries with a network of over 12,000 employees and over 64,000 active accounts globally. • Bachelor’s degree strongly preferred,• Knowledge of English is preferred,• Demonstrated computer skills,• Demonstrated presentation skills,• Self-starter with the ability to work independently.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Sorumlusu Bursa ADECCO BURSA
Depo SorumlusuADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bursa'da Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz  için 'Depo Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır.  Min. MYO mezunu, Depo yönetimi veya benzer pozisyonda min. 5 yıllık deneyime sahip (Tercihen Otomotiv deneyimli), Tercihen Oracle bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Servis Mühendisi İstanbul(Asya) ADECCO
Saha Servis MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz elektrik&elektronik, otomasyon sektöründe faaliyet gösteren, öncü ve güçlü sensör teknolojisi sunan uluslararası müşterimiz için  ''Saha Servis Mühendisi’’ pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.• Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Mekatronik Mühendisliği, Elektronik Öğretmenlik gibi     mekanik bölümlerinden lisans mezunu yada Mekanik ile ilgili bölümlerden ön lisans    mezunu,• İyi ve ileri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,• Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,• B Sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,• 2-3 yıl saha tecrübesi olan,• Fiziksel çalışmaya engel bir durumu olmayan,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• İstekli, azimli, teknik anlamda bilgi sahibi,• Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, sonuç odaklı, pozitif,• Problem çözme konusunda başarılı, insan ilişkilerinde güçlü. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Document Contoller İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Document ContollerADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement.The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Document Controller  for our client which is operating in mining sector in İstanbul.  University Degree in Business Administration / Social Sciences, Fluent in English, 6-7 years of working experience,  Understanding of technical documentation, workflows, contract administration, Advanced Ms Office programs skills, Proactive, Strong organizational skills,  Excellent communication skills, Team worker, flexible and adaptable, Military service completed.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Mühendisi İstanbul(Asya) ADECCO
Uygulama MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Uluslararası firmamız için aşağıdaki niteliklerde "Uygulama Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve bağlı bulunduğu ekibi ürünler hakkında gerektiğinde eğitebilecek, Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan ve tamamlamış olan, Müşteri ilişkileri konusunda kendisine güvenen ve bağlı müşterileri yaratabilecek, Talaşlı imalat, metal işleme ve kesici takımlar hakkında minimum 3 yıl satış tecrübesi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Satınalma Mühendisi Bursa ADECCO BURSA
Proje Satınalma MühendisiADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü müşterimiz için;  'Proje Satınalma Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Proje ve satınalma süreçlerine hakim,  İyi derecede ingilizce bilgisi olan, Analitik düşünebilen, dikkatli ve detaylara önem veren, iletişim becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlanmış, Bursa'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi - Tekstil İstanbul(Avr.) ADECCO
Müşteri Temsilcisi - TekstilADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Tekstil sektöründe faaliyet gösteren lider müşterimiz için Müşteri Temsilcisi aramaktayız.  ·         Minimum 2 tecrübeli,·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,·         Temsil yeteneğine sahip, ·          İthalat- ihracat bilgisi olan, ·         Analitik düşünen  ·         Numune ve aksesuar takibi yapacak,Müşteri Temsilcisi adaylar aramaktayız.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Asya) ADECCO
ResepsiyonistADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye’nin en büyük holding kuruluşlarından olan müşterimiz için Resepsiyonist pozisyonunda arayışımız mevcuttur.·  Minimum ön lisans, tercihen lisans mezunu,·  Resepsiyonistlik, danışma, asistanlık vb. iletişime dayalı görevlerde en az 1 yıl deneyim sahibi, ·  İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan,·  Prezentabl, insan ilişkileri güçlü, öğrenmeye açık, güleryüzlü, takipçi ve dinamik,·  Disiplin ve sorumluluk bilinci yüksek·  Takım çalışmasına yatkın·  Organizasyon becerileri gelişmiş. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hidrolik Pnömatik Teknisyeni İstanbul(Avr.) ADECCO
Hidrolik Pnömatik TeknisyeniADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tuğla-kiremit üretimi sektöründe faaliyet gösteren lider müşterimiz için Hidrolik Pnömatik Teknisyeni aramaktayız. Teknik Lise ve/veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Mekanik montaj konusunda minimum 3 yıl deneyimli, 30 yaşını aşmamış, İstanbu Avrupa yakasındaikamet eden (Arnavutköy, Bolluca, Küçükköy,  Alibeyköy, Sarıyer, Çayırbaşı, Kemerburgaz ve Göktürk'e servis imkanı bulunmaktadır), Askerliğini tamamlamış, ilişiği olamayan adaylar. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Klinik/Eğitim Hemşiresi İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Klinik/Eğitim HemşiresiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sağlık sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde 1 yıl sözleşmeli " EĞİTİM HEMŞİRESİ"aramaktayız. En az Sağlık Meslek Yüksekokulu mezunu, Minimum 4 yıl ilgili pozisyonda iş deneyimi olan; tercihen Yoğun Bakım Hemşireliği tecrübesine sahip, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına önem veren, İyi derecede iletişim yeteneği olan, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden. (Anadolu/Avrupa) 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım ve Otomasyon Mühendisi Bursa ADECCO BURSA
Elektrik Bakım ve Otomasyon MühendisiADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bursa'da faaliyet gösteren Otomotiv Sektör Lideri müşterimiz  için 'Elektrik Bakım ve Otomasyon Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Elektrik-Elektronik/Elektronik Haberleşme/Mekatronik Mühendisliği veya Elektronik Öğretmenliği bölümlerinden mezun Minimum üst orta düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilgisine sahip Otomotiv sektöründe min. 3 yıl deneyimli Tercihen Robotik üretim hücreleri  ve sistem otomasyonları ile ilgili tecrübeli Tercihen ABB ve DURR Robot Programlama bilgisine sahip Tercihen  Robot – PLC entegrasyon, endüstriyel haberleşme sistemleri konularında bilgili Siemens S7 300-400 konusunda tecrübeli ve Schneider ve Siemens sürücü bilgisine sahip E-Plan , Elektrik-Elektronik Proje hazırlanması konusunda bilgi sahibi olmak Saha ve ofis ortamında çalışabilmek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Know Your Customer Assistant Specialist İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Know Your Customer Assistant SpecialistADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 companyWe are looking for a Know your customer assistant Specialist for our client which operating in banking sector in İstanbul.• Bachelor’ s Degree• Understanding of KYC, financial regulatory environment and Anti Money Laundering risk implications• Thorough understanding of various Line of Businesses: Retail Banking, Corporate Banking and Global Banking and various client typesSound knowledge of financial regulatory requirements• Good command of English (Written & Spoken)• Computer literate and ability to work on basic applications like MS Excel, MS Word and Lotus Notes• Flexibility to work in different shift timings• Excellent communication skills• Team player and ability to manage people and performance• Ability to handle crisis situations and take appropriate / timely decisions• Ability to work well under pressure with high degree of accuracy• Ability to learn quickly and adapt to evolving and changing priorities in line with frequently changing procedures• Ability to interpret complex changes in regulatory guidelines and assess impact• Good understanding of MS office and proven skills on banking platforms 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Aktivite Temsilcisi İstanbul(Avr.) ADECCO
Saha Aktivite TemsilcisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz online bilgisayar oyunu alanında faaliyet gösteren ABD menşeili müşterimiz  için "Ticari Pazarlama Uzmanı ’’arayışımız vardır. Üniversite mezunu Saha aktiviteleri alanında tecrübeli Bilgisayar oyunları konusunda bilgili ve aktif oyuncu olan Aktif iletişim kurabilen, enerjik ve dinamik İletişimi güçlü, müşteri ilişkileri yürütme konusunda tecrübeli İstanbul Avrupa / Asya yakasında ikamet eden Askerlik görevini tamamlamış bay 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Elemanı İstanbul(Asya) ADECCO
Satınalma ElemanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yaptığımız Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız için aşağıdaki niteliklerde engelli kadrosunda çalışabilecek "Satınalma Elemanı" arayışımız bulunmaktadır;En az Lise Mezunu,Tercihen muhasebe bilgisi olan,İletişim yönü kuvvetli,İyi seviyede Excel ve diğer MS Office araçlarını kullanabilen, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENERJİ TİCARET YÖNETİCİSİ Adana, Adıyaman... ADECCO
ENERJİ TİCARET YÖNETİCİSİADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider müşterimiz için “ENERJİ TİCARET YÖNETİCİSİ” arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, İktisat, Finans, Ekonomi, Ekonometri, Matematik ya da İstatistik bölümlerinden mezun, Enerji alanında en az 5 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, özellikle çok iyi derecede Excel bilgisine sahip, Güçlü analitik düşünce yapısına, stratejik bakış açısına ve satış becerilerine sahip Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik, gelişmeye açık İletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Müşteri odaklı, İyi derecede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ALLOCATOR İzmir ADECCO İZMİR
ALLOCATORADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için “ALLOCATOR” arayışımız bulunmaktadır.  Üniversite mezunu, Ürün Planlama ve Alokasyon konusunda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen perakende sektöründe tecrübeli; MS Office programlarını (özellikle MS Excel ve istatistikle ilgili programları) etkin kullanabilen, Tercihen SAP veya ERP programı kullanmış; Rakam yönetimi ve analitik kabiliyetleri yüksek, Hızlı büyüme ve değişimi yönetebilen; ekip çalışmasına açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PLANNER İzmir ADECCO İZMİR
PLANNERADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için “PLANNER” arayışımız bulunmaktadır.  Tercihen üniversitelerin Mühendislik, Matematik, İstatistik, bölümlerinden mezun, Ürün Planlama ve Alokasyon konusunda deneyimli, Analitik düşünme ve yorumlayabilme yeteneğine sahip, Problem çözme ve karar alma yeteneği gelişmiş, Planlı ve detaylı çalışmaya yatkın, iletişim becerisi kuvvetli, Tercihen perakende sektöründe tecrübeli; MS Office programlarını (özellikle MS Excel ve istatistikle ilgili programları) etkin kullanabilen, Tercihen SAP veya ERP programı kullanmış; Rakam yönetimi ve analitik kabiliyetleri yüksek, Hızlı büyüme ve değişimi yönetebilen; ekip çalışmasına açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) ADECCO
Bölge Satış SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Dünyanın en büyük doğrudan satış organizasyonu ve kozmetik sektörünün lider firmalarından olan müşterimiz, İstanbul bölgesinde görevlendirilmek üzere gelişmeye ve yeniliklere açık, yüksek motivasyona sahip, enerji düzeyi yüksek kişileri satış ekibinde ,'Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor.  Tercihen üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetim yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu Balıkesir, Bursa ADECCO BURSA
Bölge Satış SorumlusuADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Dünyanın en büyük doğrudan satış organizasyonu ve kozmetik sektörünün lider firmalarından olan müşterimiz, Bursa ve Balıkesir bölgelerinde görevlendirilmek üzere gelişmeye ve yeniliklere açık, yüksek motivasyona sahip, enerji düzeyi yüksek kişileri satış ekibinde ,'Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor.  Tercihen üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetim yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Geliştirme Uzmanı Adana, Ağrı, Ankara... ADECCO ANKARA
Müşteri Geliştirme UzmanıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz FMCG sektöründe faaliyet gösteren uluslararası firmamız için Adana, Ağrı, Ankara, Batman, Bayburt, Çorum, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Karaman, Kayseri, Konya, Muş, Ordu, Samsun, Şırnak, Trabzon, Van, Yozgat  illerinde çalışmak üzere Müşteri Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Üniversite veya MYO mezunu, FMCG sektöründe satış alanında kariyer hedefleyen, Office programlarına hakim, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Analitik düşünme ve iletişim becerisi yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İngilizce Bilen Resepsiyonist İstanbul(Avr.) ADECCO
İngilizce Bilen ResepsiyonistADECCO
 Genel Nitelikler:Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco,  global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bilişim sektöründe faaliyet gösteren lider müşterimiz için Resepsiyonist aramaktayız.   ·         Minimum 2 yıl tecrübeli,·         İyi derecede İngilizce bilen ve aktif kullanan·         Temsil yeteneğine sahip, ·         Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen·         Planlama ve organizasyon kabiliyetine sahip·         Diksiyonu düzgün, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Bursa ADECCO BURSA
Forklift OperatörüADECCO BURSA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  müşterimiz için 'FORKLİFT OPERATÖRÜ' arayışımız bulunmaktadır.  Forklift belgesi olan, ve alanında deneyim sahibi, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Bursa'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
General Accounting Specialist İstanbul(Asya) ADECCO
General Accounting SpecialistADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for Accounting Specialist for our multinational client which is a leading diagnostic and microbiology company.GENERAL ACCOUNTING SPECIALISTOur ideal candidate is expected to have following skills:  University degree from relevant departments 5 years of experience in a general accounting Experienced in BA-BS declarations and every declarations such as tax return Advanced level in English, both written and verbal Good communication skills Self diciplined, able to work with multitask job description Ability to create and implement systematic approach Advanced knowledge in Microsoft Word, Microsoft Excel 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
TASARIM DEPARTMAN SORUMLUSU İzmir ADECCO İZMİR
TASARIM DEPARTMAN SORUMLUSUADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tekstil sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Tasarım Departman Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversite mezunu, Tasarım alanında en az 3 yıl deneyimli, İyi derece İngilizce bilgisine sahip Ekip yönetim yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Gelişmeye ve yeniliklere açık, yüksek motivasyona sahip, enerji düzeyi yüksek, Seyahat etme engeli olmayan,Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dealer Development Specialist İstanbul(Asya) ADECCO
Dealer Development SpecialistADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a “Dealer Development Specialist” for our client with the following skills and the qualifications;  Degree in a Business/Management, Accounting/Finance, Marketing discipline or equivalent experience. (Technical degree or apprenticeship (1-2 years or equivalent))              Highly proficient in both spoken and written English Effective writing skills, including grammatical usage, persuasive copy and style Ability to use standard desktop load applications such as Microsoft Office plus intranet and internet functions Broad based business, sales and marketing skills       Knowledge of heavy machinery dealer business practices, ideally including the practices followed at Firm dealerships. Willing to travel into difficult environments and/or for extended periods of time Skill in financial analysis
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tedarik Zinciri Denetçisi İstanbul(Asya) ADECCO
Tedarik Zinciri DenetçisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz denetim sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için "Tedarik Zinciri Denetçisi" aramaktayız.Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisi bölümünden mezun, En az 2-3 yıl tecrübeli, MS Office uyulamalarına ve özellikle Excel tabanlı istatistik/veri analizine hakim, Yasal mevzuatlara, HACCP ve hijyen uygulamalarına hakim, Gıda güvenliği standartları ve gıda mikrobiyolojisi konusunda bilgili ve tecrübeli, Denetim raporlama konusunda yetkin, Tercihen ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001 ve OHSAS 18001 sertifikalarına sahip, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif olarak araç kullanan, Tüm Türkiye' de sık seyahat edebilecek, seyahat etmeyi seven.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Mühendisi İstanbul(Avr.) ADECCO
Lojistik MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz "Kilitleme Sistemleri" sektöründe faaliyet gösteren bir firmamız için "Lojistik Mühendisi" aramaktayız. Lojistik hizmetleri yönetimi ve gümrükleme süreçlerinin takibinde tercihen en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Analitik, stratejik düşünme becerisine sahip, ERP konusunda bilgi sahibi olan, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, raporlama yapabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sourcing Specialist İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Sourcing SpecialistADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for Sourcing Specialist for our multinational client which is a leading global British home improvement retailing company.  At least 3 years relevant working experience, Strong communication, presentation and negotiation skills, Analytical thinker and problem solver, Good team player, Diploma holder Engineering preferably for Industrial/Mechanical/Civil/Material Engineering, Preferably with sourcing or technical buying experience, Fluent spoken and written English second language is a plus.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım Uzmanı Ankara ADECCO ANKARA
İşe Alım UzmanıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir markanın firması için Ankara'da görev almak üzere İşe Alım Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Seçme yerleştirme alanında en az 1 yıl tecrübeli, Tercihen saha satışı pozisyonlarının işe alım süreçlerinde tecrübeli, Yoğun işe alım süreçlerini yürütüebilen, Tercihen iyi düzeyde ingilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Hedef odaklı çalışabilecek, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sipariş Yönetimi ve Üretim Planlama Yöneticisi Ankara ADECCO ANKARA
Sipariş Yönetimi ve Üretim Planlama YöneticisiADECCO ANKARA
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomotiv ve Raylı Sistemler sektöründe uluslararası alanda faaliyet gösteren firmamız için 'Sipariş Yönetimi ve Üretim Planlama Yöneticisi' aramaktayız. Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, (Endüstri, Makina tercih sebebidir), Çok iyi derecede İngilizce (tercih sebebidir) ve/veya Almanca bilen, Otomotiv ve/veya Raylı Sistemler sektöründe üretim/ montaj hattı planlama alanında en az 2 yıl tecrübeli, ERP&MRP konularında tecrübe sahibi, yıllık, aylık, haftalık ve günlük üretim planları (tahmini ve kesin) oluşturabilecek, Üretim, satınalma ve lojistik departmanları arası koordinasyonu sağlayabilecek, Üretim için iş programları, çalışma takvimi, vb hazırlayabilecek, SAP uygulamalarında bilgi ve tecrübe sahibi, ISO 9001:2008, Iso TS 16949: 2009 ve IRIS Kalite Standartlarında bilgi sahibi, Analitik düşünebilen, problem çözme ve karar verme yeteneğine ve raporlama becerisine sahip, sonuç odaklı, kararlı, dinamik, özenli ve dikkatli çalışan, ekip çalışmasına yatkın ve kurumsal kültüre uyum sağlayabilecek, sorgulayan, araştıran ve sorumluluk bilinci gelişmiş, Ms Office uygulamalarına hakim, Yurt içi ve Yurt dışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden/edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Yöneticisi - otomotiv & raylı sistemler Ankara ADECCO ANKARA
Satınalma Yöneticisi - otomotiv & raylı sistemlerADECCO ANKARA
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomotiv ve Raylı Sistemler sektöründe uluslararası alanda faaliyet gösteren firmamız için 'Satınalma Yöneticisi' aramaktayız. Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Makina, Endüstri veya Metalurji Mühendisliği), Otomotiv veya Raylı Sistemler sektör tecrübesine sahip, Alanında en az 6 yıl, ekip yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrübeli, ERP&MRP konuları ve SAP MM uygulamalarında bilgi ve tecrübe sahibi, ISO 9001:2008, Iso TS 16949: 2009 ve IRIS Kalite Standartlarında bilgi sahibi, Sözleşmeler ve Yasal mevzuat konusunda bilgi sahibi olmak Otomotiv alanında tedarikçi geliştirme konularında bilgi ve deneyim sahibi, En az 8 kişilik bir ekibi doğrudan ve en az 40 kişilik bir ekibi ara amirler aracılığı ile yönetebilme yetkinliğine sahip, Gelişmiş Satınalma müzakere becerilerine sahip Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Ms Office uygulamalarına hakim B sınıfı sürücü belgesi sahibi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İyi derecede İngilizce veya Almanca bilen, Ankara'da ikamet eden/edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Sürekli İyileştirme Teknikeri İzmir ADECCO İZMİR
Sürekli İyileştirme TeknikeriADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyanın en büyük kanat üreticisinin İzmir-Bergama’da kurulacak üretim tesisinde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere “SÜREKLİ İYİLEŞTİRME TEKNİSYENİ” arayışımız bulunmaktadır;   En az teknik lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Askerliğini tamamlamış, Bergama’da ikamet eden/edebilecek olan,  Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
CI ENGINEER - BERGAMA İzmir ADECCO İZMİR
CI ENGINEER - BERGAMAADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for 'CI ENGINEER' for our multinational client which is  the world's largest wing producer of turbine blades, will be established as a new plant in Izmir-Bergama with the qualifications below;  ·         University degree in Engineering,·         Fluency in English - both verbal and written,·         Min 1 years experience in similar positions,·         Completed or deferred military service (For male candidates)·         Analytical thinking and good conceptual thinking skills,·         Good problem solving skills,·         Willing to live in Bergama,Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Distribütör Satış Temsilcisi Ankara, Hatay ADECCO ANKARA
Distribütör Satış TemsilcisiADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz enerji sektöründe faaliyet gösteren  firmamız için Ankara ve Hatay’da görevlendirilmek üzere ' Distribütör Satış Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversite mezunu olan, Tercihen İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, MS Office bilen (Excel ,Word,Power Point), Satış tecrübesi – tercihen LPG sektörü deneyimi olan, İletişimi güçlü ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uygun ve seyahat engeli bulunmayan, Lokasyon değişikliğine uygun, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli PHP Yazılım Uzmanı Ankara ADECCO ANKARA
Kıdemli PHP Yazılım UzmanıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için  Kıdemli PHP Yazılım Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Unix alt yapılı yazılım dillerine hakim, Tercihen mobil yazılımda kendini geliştirmiş, Yeni altyapı ve yazılım dillerini öğrenme konusunda hızlı gelişim sağlayabilen, Teknolojiyi yakından takip eden, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Analitik yönü kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Showroom Asistanı (Otomotiv) İstanbul(Avr.) ADECCO
Showroom Asistanı (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, İstanbul Kağıthane'de Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip bayan “Showroom Asistanı” aramaktayız: GENEL NİTELİKLER:          Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun          Otomotiv sektörüne karşı ilgili          Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen          MS Office programlarını kullanabilen          Güleryüzlü, kibar, kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen          Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı          Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık          Esnek çalışma saatlerine uyumlu          İstanbul'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ERP Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... ADECCO
ERP SorumlusuADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için " ERP Sorumlusu " aramaktayız.* Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden ( Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği) veya Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun,* SQL sorgulama dilinde bilgi sahibi olan,* Yazılım test ve analiz süreçlerinde deneyimli,* Veri tabanı konusunda bilgi sahibi,* İleri düzeyde ingilizce bilen,* Analitik düşünce yapısına sahip,* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi İstanbul(Avr.) ADECCO
Satış MühendisiADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Kuyumculuk Malzeme ve Makine sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için  “ Satış Mühendisi” aramaktayız.  Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Metalürji Mühendisliği  bölümlerinden mezun, Tercihen benzer pozisyonda 2 yıl tecrübesi bulunan, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması, Ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Direktörü- Kayseri Kayseri ADECCO ANKARA
Üretim Direktörü- KayseriADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tekstil & üretim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, Kayseri 'de görev almak üzere ' Üretim Direktörü ' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin  Tekstil Mühendisliği bölümlerinden veya Endüstri, Makine  Mühendisliği bölümlerinden mezun, İplik sektörünün tüm süreçlerine hakim ( Pamuk ve selülozik elyaflarla üretim) En az 10 yıl teknik ve yönetsel iplik tecrübesine sahip, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, ERP sistemleri hakkında tecrübeli, Liderlik, problem çözme yetkinliklerine sahip, dinamik, sonuç ve başarı odaklı, Müşteri odaklı düşünebilen, iyileştirme ve geliştirme yönü kuvvetli, Seyahat problemi bulunmayan, Kayseri’ de ikamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi İzmir ADECCO İZMİR
Satış MühendisiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz   müşterimiz için "Satış Mühendisi" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin tercihen Makine Mühendisliği bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce ya da Almanca bilgisi olan, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun eve esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek olan, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Analitik düşünen ve raporlama tekniklerine hâkim, Projenin tüm aşamaları arasındaki koordinasyonu sağlayabilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi Ankara, İzmir ADECCO İZMİR
Satış MühendisiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkânı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için "Satış Mühendisi" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Çevre, Kimya veya Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen üretim şirketinde benzer pozisyonda en az 2-3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Yurt içi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Çevre konularında mevzuat bilgisi olan, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Takipçi, analizci ve ekip çalışmasına önem veren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmir ya da Ankara’da ikamet eden ya da edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Mimarı Ankara ADECCO ANKARA
Yazılım MimarıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz elektrik&elektronik malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Ankara'da görevlendirilmek üzere Yazılım Mimarı arayışımız bulunmaktadır. ·         Üniversitelerin Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik/Elektronik Mühendisliği ya da ilgili bölümlerinden mezun,·         C# ve ASP.NET Web Forms konularında en az 5 yıl deneyim sahibi,·         ASP.NET MVC üzerine en az 1 yıl deneyimli,·         Object Relational Mapping üzerine uzman (Enterprise Library, Entity Framework, vb. kullanmış),·         Framework kodlama ve yazılım tasarımı yapabilecek,·         PL/SQL, T/SQL, SQL konularında uzman,·         Oracle DB ile en az 3 yıl çalışmış,·         SQL Server ile en az 2 yıl çalışmış,·         Stored Procedure, Trigger geliştirmiş,·         Üçüncü parti kütüphane olarak Telerik ya da DevExpress kullanmış,·         Bootstrap, Angular JS ya da alternatiflerine hakim,·         Tercihen Kendo UI tecrübeli,·         MVC, MVVM, MVP konularında uzman,·         SOLID ilkelerine hakim ve sadık,·         WCF, Web API, REST konularında uzman,·         SOAP ve WSDL konularında bilgili,·         HTTP protokolüne hakim, TCP konusunda bilgili,·         UML bilen,·         Katmanlı mimari konusunda uzman,·         Toad for Oracle, PL/SQL Developer ya da Oracle SQL Developer kullanmış,·         IIS konfigürasyon yapabilen ve Deployment yapabilecek,·         WCF Client, SoapUI kullanabilen·         Proje yönetim metodolojilerini bilen (Ag,ile, Scrum, Iterative/Incremental Development),·         TFS/SVN, JIRA/Confluence deneyimi olan,·         İletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına uyumlu,·         Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamu İhaleleri Uzmanı Ankara ADECCO ANKARA
Kamu İhaleleri UzmanıADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız için  Kamu İhaleleri Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Tercihen üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, Kamu İhaleleri Mevzuatına hakim olan, İnşaat sektöründe deneyim sahibi olan, Tüm ihale süreçlerini yürütebilen ve kontrolünü sağlayabilen, İlgili dosyaların hazırlanmasına ve formata hakim olan, İletişimi kuvvetli, Dikkat seviyesi yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) ADECCO
Muhasebe UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Plastik sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için "Muhasebe Uzmanı" aramaktayız. Fatura, kasa, sabit kıymet işlemlerinin muhasebeleştirilmesi, Banka işlemlerinin takibi ve muhasebeleştirilmesi, Cari hesap takibi ve kontrolü, tahsilat ve ödeme raporlarının hazırlanması,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Danışmanı (Otomotiv) Bursa ADECCO
Aktif Satış Danışmanı (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Aktif Satış Danışmanı” aramaktayız: Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan Ticari faaliyetlere yatkın ve tercihen satış alanında tecrübeli  Ticari sağduyu ve analitik düşünce yapısı olan  Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen  Saha müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecek MS Office programlarını kullanabilen  Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık  Esnek çalışma saatlerine uyumlu  Bursa'da ikamet eden  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Showroom Asistanı (Otomotiv) Tekirdağ ADECCO
Showroom Asistanı (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Showroom Asistanı” aramaktayız: GENEL NİTELİKLER:          Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun          Otomotiv sektörüne karşı ilgili          Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen          MS Office programlarını kullanabilen          Güleryüzlü, kibar, kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen          Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı          Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık          Esnek çalışma saatlerine uyumlu          Tekirdağ Çerkezköy'de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Danışmanı (Otomotiv) Kastamonu ADECCO
Aktif Satış Danışmanı (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “ Aktif Satış Danışmanı” aramaktayız: Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan Ticari faaliyetlere yatkın ve tercihen satış alanında tecrübeli Ticari sağduyu ve analitik düşünce yapısı olan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Saha müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecek MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu Kastamonu'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Danışmanı (Otomotiv) Sivas ADECCO
Servis Danışmanı (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Servis Danışmanı” aramaktayız: Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili, ticari yatkınlığı olan ve servis pazarlama becerisine sahip Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen İş takibi ve süreç yönetimini gerçekleştirebilecek Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Esnek çalışma saatlerine uyumlu Sivas'ta ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Danışmanı (Otomotiv) Elazığ, Kahramanmaraş ADECCO
Aktif Satış Danışmanı (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “ Aktif Satış Danışmanı” aramaktayız: Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan Ticari faaliyetlere yatkın ve tercihen satış alanında tecrübeli Ticari sağduyu ve analitik düşünce yapısı olan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Saha müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecek MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu Kahramanmaraş ve Elazığ'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Danışmanı (Otomotiv) Kahramanmaraş ADECCO
Servis Danışmanı (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Servis Danışmanı” aramaktayız: Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili, ticari yatkınlığı olan ve servis pazarlama becerisine sahip Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen İş takibi ve süreç yönetimini gerçekleştirebilecek Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Esnek çalışma saatlerine uyumlu Kahramanmaraş'ta ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Otomotiv) Elazığ, Kahramanmaraş ADECCO
Satış Danışmanı (Otomotiv)ADECCO
Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Satış Danışmanı" aramaktayız: Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan Ticari faaliyetlere yatkın ve tercihen satış alanında tecrübeli Ticari sağduyu ve analitik düşünce yapısı olan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu Kahramanmaraş ve Elazığ 'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Personel ve Özlük İşleri Sorumlusu İzmir ADECCO İZMİR
Personel ve Özlük İşleri SorumlusuADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Personel ve Özlük İşleri Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun, İdari İşler, özlük işleri ve bordro fonksiyonlarında en az 1 yıl deneyimli, Araştırmacı, kişisel gelişimine önem veren, İyi düzeyde yazılı ve sözlü iletişim kurabilen, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makine Mühendisi - AKSARAY Adana, Adıyaman... ADECCO ANKARA
Makine Mühendisi - AKSARAYADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomotiv- Lastik ve Gıda sektörlerinde faaliyet gösteren uluslararası firmalarımız için, Aksaray fabrikalarında görev almak üzere “Makine Mühendisleri” arayışımız bulunmaktadır. * Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,* Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,* Min 2 yıl üretim alanında çalışmış ve fabrika deneyimine sahip,* Zorlu üretim koşullarında çalışabilecek,* Aktif, dinamik ve iletişim becerileri yüksek,* Bakım-onarım alanında tecrübeye sahip,* Mavi yaka ekip yönetimi konusunda tecrübeli,* Analitik yönü kuvvetli,* Erkek adaylar için askerlik tecrübesini tamamlamış,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaynak Operatörü İzmir ADECCO İZMİR
Kaynak OperatörüADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, sektöründe lider olan müşterimiz için, Kaynak Operatörü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Müdürü - KAYSERİ Ankara, Kayseri... ADECCO ANKARA
Finans Müdürü - KAYSERİADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız için 'Finans Müdürü'  arayışımız bulunmaktadır. Görev yeri Kayseri’dir. Adaylarda aranan nitelikler aşağıda belirtilmiştir.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Maliyet muhasebesi alanında tecrübeli, Alanında en az 8-10 yıl tecrübeye sahip, Ekip yönetimi konusunda minimum 3 yıl tecrübe kazanmış, Tercihen iyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Kayseri'de ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Engineering Trainers İzmir ADECCO İZMİR
Engineering TrainersADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for Trainers, situated within the Engineering department, for our multinational client which is  the world's largest producer of turbine blades, will be established as a new plant in Izmir-Bergama with the qualifications below;  University degree in engineering , Fluency in English - both verbal and written, Min 2 years experience in similar positions, Completed or deferred military service (For male candidates) Analytical thinking and good conceptual thinking skills, Preferably worked in a complex environment, Experience in implementing and developing a corporative training programs, Ability to manage team, Good problem solving skills,  Willing to live in Bergama Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik-Mekanik Kısım Şefi Konya, Şanlıurfa ADECCO ANKARA
Elektrik-Mekanik Kısım ŞefiADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Konya ve Şanlıurfa'da Entegre Hastane Projelerinde görev almak üzere ' Elektrik-Mekanik Kısım Şefleri ' arayışımız bulunmaktadır.• Üniversitelerin  Elektrik ya da Makine  Mühendisliği  bölümlerinden mezun,• Alanında en az 8 yıl tecrübeye sahip,• Hastane/ AVM/ okul / kamu binası gibi büyük ölçekli proje deneyimine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Müdürü Ankara ADECCO ANKARA
Pazarlama MüdürüADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Dayanıklı Tüketim  sektöründe Beyaz Eşya alanında faaliyet gösteren  firmamız için Ankara'da görev almak üzere Pazarlama Müdürü arayışımız bulunmaktadır. ·    Beyaz eşya, metal/madeni eşya, ev aletleri ve yapı vb. sektörler başta olmak üzere pazarlama ve marka yönetimi ile ilgili yönetsel pozisyonlarda en az 5 yıl deneyim sahibi,·   Tercihen Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri mezunu,·   Çok iyi derecede İngilizce bilen,·   Marka/ürün yönetimi ve pazarlama stratejilerinin oluşturulması, müşteri ilişkileri yönetimi, pazar araştırma konularında ileri düzeyde birikim ve deneyim sahibi,·   Yurt içi yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,·   Takım çalışmasına yatkın, yaratıcı, dinamik, sonuç ve süreç odaklı,liderlik becererileri gelişmiş·   Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Business Process Improvement Specialist İstanbul(Asya) ADECCO
Business Process Improvement SpecialistADECCO
University degree (preferred management, economic, law) or higher (MBA is plus) At least 4 years experience in quality systems, risk management, process analysis, process optimization, improvement and monitoring Experience in optimization and monitoring projects Fluency in English  Experience developing instructional and procedural documentation and presentations Strong skills in reporting, documentation and conducting presentations, Strong skills in analytical , solution-oriented, relationship management, and collaboration skills, have high energy, business/result-oriented and strong communication skills , teamwork skills Experience facilitating workshops and focus groups High level of competence with MS Office Programs Experience in SOX Implementation projects are asset  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Departman Asistanı İstanbul(Asya) ADECCO
Dönemsel Departman AsistanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Hizmet vermekte olduğumuz uluslarası firmamız için aşağıdaki niteliklerde "Dönemsel Departman Asistanı" arayışımız bulunmaktadır; Tercihen üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip ve aktif kullanabilen, Microsoft Office programlarını özellikle Excel'i iyi seviyede kullanabilen, İletişim yeteneği gelişmiş, hızlı düşünüp uygulayabilen, Sorumluluk almayı seven ve aldığı sorumlulukları en iyi derecede yerine getirebilen, Çoklu verilen görevleri önceliklendirme sırasına alabilecek ve zamanında tamamlayabilecek, Organizasyon becerileri yüksek olan, Çözüm odaklı, insan ilişkileri kuvvetli.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Tasarım Mühendisi Kocaeli ADECCO GEBZE
Proje Tasarım MühendisiADECCO GEBZE
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  ''Depo ve Raf Sistemleri'' alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''Proje Tasarım Mühendisi'' aramaktayız.- Üniversitelerin İnşaat / Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,- Tercihen Çelik konstrüksiyon yapı statik hesaplamaları konusunda tecrübeli,- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- Proje yönetimi ve kalite kontrol sisteminde çalışmış, projelendirme yapabilen,- Autocad programını fiili olarak kullanabilen, Yapı statik hesap ve  2-3 boyutlu çizim programları konusunda bilgi sahibi,- Literatürü takip edebilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,- Microsoft Office uygulamalarını etkin biçimde kullanabilen,- Kocaeli'de ikamet eden / edebilecek,- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Accounting and Finance Specialist İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Accounting and Finance SpecialistADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for an " Accounting and Finance Specialist" for our international client with the qualifications below;   Bachelor’s Degree (Business Administration, Economics, and Finance Accounting,) Minimum 3 years of working experience as an Accounting and Finance Specialist  ideally within an international environment, Fluency in English - both verbal and written, Advanced computer skills on MS Office, accounting software and databases, Ability to manipulate large amounts of data, Strong knowledge and experience about Turkish GAAP(or IFRS) and Tax Legislation High attention to detail and accuracy, Knowledge of the commercial banking developments in relevant commercial markets and corporate finance banking products, Ability to manage team and supervise the results, Analytical Thinking and good conceptual thinking skills, Good problem solving skills,  Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Teknisyeni Kocaeli ADECCO GEBZE
Kalite TeknisyeniADECCO GEBZE
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını  yapmakta olduğumuz uluslararası gıda ( gıda, finans, hububat ve yağlı tohumlar ve çelik ticareti ) alanında faaliyet gösteren firmamızın Türkiye Kocaeli (Dilovası) fabrikasında görevlendirilecek sektör tecrübeli “Kalite Teknisyeni"  arayışımız bulunmaktadır. Lisans veya Meslek Yüksek Okulunun Kimya ya da Gıda teknolojileri bölümlerinden mezun Benzer pozisyonda 3 yıl deneyimli Analiz yapabilen, laboratuvarda kullanılan malzemeleri tanıyan MS. Office programlarını ileri derecede kullanan Laboratuvar analizlerinde (tercihen yağ analizleri: serbest yağ asidi, iyot sayısı, asit sayısı, sabunlaşma sayısı, yağ asidi dağılımı, sabunlaşmayan madde vb.) deneyimli olan Sebep sonuç ilişkisi kurabilen Problem çözme ve karar verme yeteneği gelişmiş olan Takım çalışmasına yatkın olan Gerekçeleri sunarak ikna edebilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BÜTÇE VE RAPORLAMA UZMANI Kocaeli, Sakarya ADECCO GEBZE
BÜTÇE VE RAPORLAMA UZMANIADECCO GEBZE
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Hizmet vermekte olduğumuz GIDA sektöründe faaliyet gösteren lider firmamızın SAKARYA // Hendek'te yer alan yeni üretim tesisinde görevlendirmek üzere "Bütçe Raporlama Uzmanı" aramaktayız. Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun (tercihen yüksek lisans yapmış ve/veya yapmakta olan), Bütçe, Mali Raporlama, Maliyet Muhasebesi alanında en az 4 yıl deneyimli, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü analitik düşünce yapısına sahip, ERP uygulamalarını aktif şekilde kullanabilen (özellikle SAP sisteminin etkin kullanılması tercih sebebidir) Masraf merkezi, kâr merkezi muhasebesi ve raporlamaları ile ilgili teorik bilgi ve deneyim sahibi, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını ileri seviyede kullanan (Özellikle excel’in etkin kullanılması tercih sebebidir), Takım çalışmasına uyumlu, iletişim becerisi yüksek olan, Sayısal analiz yeteneği gelişmiş, analitik düşünebilen, problem çözme yetkinliğine sahip, Hedef ve sonuç odaklı, detaylı iş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Dinamik, titiz, disiplinli ve dikkatli çalışabilen; gizlilik ilkesini benimsemiş Raporlama becerileri gelişmiş, Sakarya ya da İzmit'te  ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Amiri Kocaeli ADECCO GEBZE
Vardiya AmiriADECCO GEBZE
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını  yapmakta olduğumuz uluslararası gıda ( gıda, finans, hububat ve yağlı tohumlar ve çelik ticareti ) alanında faaliyet gösteren firmamızın Türkiye Kocaeli (Dilovası) fabrikasında görevlendirilecek sektör tecrübeli “Vardiya Amiri"  arayışımız bulunmaktadır. En az Teknik lise mezunu veya Meslek Yüksek Okulu, elektrik, elektronik, yada kimya bölümü mezunu olmak. En az 5 yıllık iş tecrübesine sahip olmak Hidrojene yağlar, yağ asidi, gliserin, esterifikasyon, elektroliz ve yardımcı işletmeler üretim aşamaları hakkında teorik ve pratik bilgi sahibi olmak EHS temel gerekliliklerini bilmek ve yönetmek,  Kalite ve Gıda Güvenliği temel gerekliliklerini bilmek ve yönetmek Genel Bakım ve Güvenilirlik prensip ve yöntemlerini bilmek ve yönetmek ISO22000, Yönetim Sistemlerini bilmek, uygulamak Risk Değerlendirme, Root Cause Analysis gibi problem çözme ve değerlendirme yöntemlerini bilmek uygulamak Formal ve informal ekip yönetme bilgisine sahip olmak Yangınla Mücadele teorik ve pratik bilgisine sahip olmak Acil Durum planlama, sistem kurma, yönetme ve iyileştirme bilgisine sahip olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yöneticisi Kocaeli, İstanbul(Asya) ADECCO GEBZE
Satış YöneticisiADECCO GEBZE
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, hizmet sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ''Satış Yöneticisi'' aramaktayız.  Konusunda minimum 2 yıl tecrübeli, Güçlü insan ilişkilerine sahip dinamik, girişken ve başarı odaklı, B tipi sürücü belgesi sahibi ve aktif sürüş deneyimi olan. MS office programlarını kullanabilen, Direk satış teknikleri konusunda bilgili, İş konusunda takipçi, yeniliklere açık, sürekli olarak kendini  geliştirme çabası gösteren, araştırmacı ve ikna kabiliyeti yüksek, Seyahat engeli olmayan, İzmit ve çevresinde ikamet eden / edebilecek olan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hava Ayrıştırma Ünitesi Uzmanı Kocaeli ADECCO GEBZE
Hava Ayrıştırma Ünitesi UzmanıADECCO GEBZE
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ''Endüstriyel Gaz'' alanında faaliyet gösteren müşterimiz için '' Hava Ayrıştırma Ünitesi Uzmanı '' aramaktayız. Tercihen MYO'ların Mekanik, Otomotiv, Makine, Mekatronik, Kimya Teknikerliği, Kimya Teknolojisi bölümlerinden mezun, Elektrik, otomasyon veya mekanik konularından en az birinde teknik deneyim sahibi, Tercihen forklift ehliyeti olan, Tercihen endüstriyel tesislerde en fazla 1 sene bakım tecrübesi olan veya bakım alanında çalışmış, Dinamik çalışma ortamına ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Temel bilgisayar, MS Office programlarını kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi yüksek, temsil kabiliyeti gelişmiş, sorumluluk bilinci taşıyan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje Teknik Asistanı-Otomotiv Ankara ADECCO ANKARA
Proje Teknik Asistanı-OtomotivADECCO ANKARA
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomotiv ve Raylı Sistemler alanında faaliyet gösteren firmamız için 'Yönetim Kurulu Teknik Asistanı' aramaktayız. Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Makina,Uçak,Elektrik/Elektronik, Otomotiv Mühendisliği) en az 2 yıl tasarım ve ürün geliştirme konusunda tecrübeli Otomotiv sektöründe tasarım, ürün geliştirme, Ar-Ge, metod veya teknik bölümlerde en az 2 yıl tecrübesi olan Tasarım geliştirme metodlarının uygulanmasında tecrübeli(Kavramsal Tasarım,Ön Tasarım, Doğrulama+Yayın,SPC, D-FMEA) Yeni projerelerde Yönetim Kuruluna teknik destek ve raporlama ve iş programları hazırlayabilecek Teknik doküman hazırlama, anlama ve yorumlama yeteneğine sahip(3D,2D teknik resim) Tasarım doğrulama yöntemleri(ANSYS,ADAMS vb,Statik ve Kinematik testler) konusunda bilgi sahibi Catia, Pro/E, Ansys, Adams programlarını aktif olarak kullanabilen İyi derecede İngilizce veya Almanca bilen Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Müdürü Bursa, İzmir, ... ADECCO GEBZE
Kalite MüdürüADECCO GEBZE
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Kalite Kontrol / Ayıklama ve Tamir  alanında faaliyet gösteren müşterimiz için Kalite Müdürü aramaktayız.- Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,- İyi derecede İngilizce bilen,- İyi derecede Ms Office programlarını kullanabilen,- Makina, Ensdüstri vb Mühendislik bölümlerinden mezun,- Otomotiv veya beyaz eşya sektörlerinin kalite bölümünde en az 5 yıl tecrübeli,- Kocaeli,İstanbul Anadolu yakası ( Tuzla ,Pendik ),Bursa, İzmir, Manisa'da  ikamet eden,edebilecek, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Geliştirme Uzmanı Afyon, Antalya... ADECCO İZMİR
Müşteri Geliştirme UzmanıADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hızlı Tüketim sektörünün liderlerlerinden olan müşterimiz için 'Müşteri Geliştirme Uzmanı' aramaktayız. En az meslek yüksek okulu, tercihen üniversite mezunu, Satış alanında kariyer hedefi olan ve tercihen satış alanında 1-2 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İletişim ve ikna becerisi güçlü, Ekip çalışmasına uyumlu, Dinamik, sonuç ve çözüm odaklı çalışmaya yatkın, B tipi sürücü belgesine sahip ve araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Antalya, Alanya, Denizli, Isparta, Aydın, Uşak, Afyon, Muğla veya İzmir illerinden birinde ikamet eden / edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Yetkilisi Kocaeli ADECCO GEBZE
Çağrı Merkezi YetkilisiADECCO GEBZE
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  bankacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Çağrı Merkezi Yetkilisi" aramaktayız. TC vatandaşı olmak 1988 ve sonrası doğumlu olmak Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak  Üniversitelerin (Lisans veya Önlisans) ilgili bölümlerinden mezun olmak İstanbul Anadolu Yakası (Tüm İlçeler) veya Kocaeli ikametli olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Şefi Kocaeli ADECCO GEBZE
İnsan Kaynakları ŞefiADECCO GEBZE
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedirDanışmanlığını yapmakta olduğumuz ''Demir-çelik'' sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ''İnsan Kaynakları Şefi'' aramaktayız.- İnsan kaynakları alanında en az 5 yıl deneyimli,- En az lisans mezunu, - Bordrolama konularına hakim,- İdari personelin yönetiminden sorumlu olabilecek,- İş kanununa hakim,- Çözüm odaklı yaklaşıma sahip,- Kocaeli'de ikamet eden,- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Junior Accountant İstanbul(Asya) ADECCO GEBZE
Junior AccountantADECCO GEBZE
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.Our client which is operating in leader position to 'Construction Products' is looking for a  'Junior Accountant'.  Bachelor's degree in economics, mathematics, accouting and auditing, international relations, business administration, labour economics, More than 1 years of expreince in as an accouting role, Home location in İstanbul-Anatolian, No military obligation for male candidates. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İlaç Üretim Elemanı Kocaeli ADECCO GEBZE
İlaç Üretim ElemanıADECCO GEBZE
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını  yapmakta olduğumuz ilaç sektöründe faaliyet gösteren yerli lider firmamının Türkiye Kocaeli (Dilovası) fabrikasında görevlendirilecek “İlaç Üretim Elemanı"  arayışımız bulunmaktadır. Tercihen ilaç sektöründe üretim bölümlerinde deneyimli, GMP uygulamaları konusunda bilgi sahibi, Lise, Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarından mezun, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası veya Kocaeli ilinde ikamet eden veya edebilecek, İlaç üretim sektöründe kariyer hedefleyen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Management Assistant Kocaeli ADECCO GEBZE
Management AssistantADECCO GEBZE
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.Our client which is operating in leader position to 'Metal / Metallurgy Sector' is looking for a  'Management Assistant'.  Graduated from 2 or 4 years colleague or Professional High School, Good commend in English and preferably German, Strong commication skills, Experienced in assisting Managers.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı Kocaeli ADECCO GEBZE
Üretim ElemanıADECCO GEBZE
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını  yapmakta olduğumuz uluslararası çelik refrakter malzemeleri  alanında faaliyet gösteren firmamının Türkiye Kocaeli (Gebze) fabrikasında görevlendirilecek “Üretim Elemanı"  arayışımız bulunmaktadır. • Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu olmak, • Üretim alanında tecrübe sahibi olmak, • Fabrika ortamında çalışmaya yatkın ve istekli olmak,• İstanbul Anadolu Yakası veya Kocaeli (Gebze,Çayırova, Darıca)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Mühendisi Kocaeli ADECCO GEBZE
Elektrik MühendisiADECCO GEBZE
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ''Endüstriyel Gaz'' alanında faaliyet gösteren müşterimiz için '' Elektrik Mühendisi '' aramaktayız.- Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun,- En az 2 yıl elektrik bakım deneyimi bulunan,- Proses enstrumanları hakkında bilgi sahibi,- İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,- Elektrik Mühendisleri Odası'na kayıtlı olabilecek/olan ve Yüksek Gerilim Sorumlusu olarak çalışabilecek,- Kocaeli'de ikamet eden, edebilecek,- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Sistemleri Yöneticisi /Yönetmeni Sakarya ADECCO GEBZE
Bilgi Sistemleri Yöneticisi /YönetmeniADECCO GEBZE
Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz GIDA sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ''Bilgi Sitemleri Yöneticisi' aramaktayız.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda min. 4 yıl tecrübeli, Microsoft Windows 2008/2013 Server, Exchange Server (2010/2013), yönetimi konusunda deneyimli ) Windows server servislerine hakim (Active Directory, DNS, DHCP vb.), Group Policy yönetimi ve Powershell scripting konusunda deneyimli, Vmware sanallaştırma teknolojisi yönetim tecrübesine sahip, Data Replikasyonu ve Disaster Recovery senaryolarına hakim, Backup, restore ve veri koruma/kurtarma teknolojilerini bilen, Tüm ofis yazılımlarına hakim (Kurulum, bakım ve destek verebilecek düzeyde), Son kullanıcı donanımlarında oluşan problemlere müdahale edebilecek ve çözüm sağlayabilecek, Ağ yapılandırmalarını yaparak, networkte oluşan sorunları çözebilecek, Firewall  ayarlarının kontrolünü ve sorunlarının giderilmesini sağlayabilecek, Sistem geliştirme, iyileştirme projelerini gerçekleştirebilecek, Çalıştığı ortamdaki ihtiyaçları ve geliştirilmesi gereken noktaları belirleyerek düzenleyebilecek, Sakarya'da ikamet eden, edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Dökme Gazlar Lojistik Sorumlusu İzmir ADECCO İZMİR
Dökme Gazlar Lojistik SorumlusuADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için Dökme Gazlar Lojistik Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır; En az lise mezunu, Lojistik, satın alma, yol belgeleri, faturalandırma tecrübesine sahip, İletişim becerileri gelişmiş, MS Office programlarını kullanabilen, Tercihen SAP bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) ADECCO
Muhasebe UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gayrimenkul alanında faaliyet gösteren müşterimiz için "Muhasebe Uzmanı" aramaktayız.Aranan Nitelikler ·         Tercihen üniversite mezunu,·         Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli,·         MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen ve Oracle tecrübesi olan,·         Problem çözme yeteneği güçlü ve dikkatli,·         Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,·         Planlama ve takip yönü kuvvetli,·         Sorumluluk sahibi, sistemli, sonuç odaklı,·         Analitik düşünme yeteneğine sahip,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Overseas Specialist İstanbul(Avr.) ADECCO
Overseas SpecialistADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for "Oversas Specialist" for our client which operates in Logistic sector.* Education in economics field is preferrable,* 2-3 years work experience in similar position,* MS Office Applications (Word, Excel) knowledge to operate large databases, generate various reports and graphs,* English is imperative, İtalian knowledge as second language will be an asset. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni İstanbul(Avr.) ADECCO
Servis TeknisyeniADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kuyumculuk malzeme ve makine sektöründe, sektör lideri firmamız için aşağıdaki niteliklere sahip "Servis Teknisyeni" aramaktayız.Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik  bölümlerinden mezun,Tercihen benzer pozisyonda 2 yıl tecrübesi olanYurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,Adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması,Ekip çalışmasına yatkın,30 yaşını aşmamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Asistanı İstanbul(Avr.) ADECCO
Satış AsistanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz elektronik güvenlik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Yetiştirilmek üzere Satış Asistanı" aramaktayız.* Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi bölümlerinden yeni mezun* Tercihen daha önce staj deneyimi bulunan* Satış alanında kariyer hedefi olan* Yazışmaları yürütebilecek düzeyde İngilizce bilen* Erkek adaylar için en az 3 yıl tecil süresi olan 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.) ADECCO
ResepsiyonistADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz inşaat ve üretim endüstrisi sektöründe faaliyet gösteren  müşterimiz için "Ofis Asistanı/Resepsiyonist" arayışımız mevcuttur.* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun* İletişim yeteneği kuvvetli* Planlama becerisine ve raporlama disiplinine hakim* Yazışmaları yürütecek düzeyde İngilizce bilgisine sahipAdecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Ürün ve Marka Yönetmeni İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Ürün ve Marka YönetmeniADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hızlı Tüketim Malları sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Ürün ve Marka Yöneticisi" aramaktayız.* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,* Pazarlama alanında ve tercihen Hızlı Tüketim Malları sektöründe en az 2 yıl deneyimli,* Ürün ve Marka Yönetimi alanında kariyer hedefleyen,* İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,* Yurtiçi ve yurtdışı seyehat engeli olmayan,* Aktif araç kullanabilen,Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finance and Administrative Executive İzmir ADECCO İZMİR
Finance and Administrative ExecutiveADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Finance and Administrative Executive our international client in food sector  with the qualifications below;  University degree, Experience (min. 5 years), in similar position, audit or Controller / Audit in industry. Have strong knowledge in accounting & taxes IFRS knowledge. Fluency in English, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Çalışanı Adana, Adıyaman... ADECCO
Mağaza ÇalışanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz telekomünikasyon ve bilişim sektörünün lider firması müşterimizin tüm Türkiye'de faaliyet gösteren Mağazalarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “mağaza elemanları” aramaktayız:  En az lise mezunu, Tercihen MYO ve Üniversite mezunu, Tercihen mağazacılık alanında tecrübesi olan, İletişim becerisi yüksek, Müşteri odaklı, Çözüm ve sonuç odaklı, Teknolojik ürünlerle ilgili gelişmeleri yakından takip eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Yönetimi Yönetmeni İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Ürün Yönetimi YönetmeniADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "ÜRÜN YÖNETİMİ MÜDÜRÜ" aramaktayız.  Tercihen Üniversitelerin  Mühendislik Fakültesi'nden mezun olan, Tercihen İyi derecede ingilizce bilen, ÜRÜN YÖNETİMİ  alanında en az 5 yıl deneyimli, Perakende sektöründe deneyimli, Analitik düşünebilen,ietişimi güçlü, MS Ofis programlarını çok iyi kullanabilen, Erkek adaylarımız için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Karayolu Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.), ... ADECCO
Karayolu Operasyon UzmanıADECCO
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Lojistik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "İthalat ve İhracat Operasyon Uzmanı" aramaktayız.* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun* İyi seviyede İtalyanca ve/veya Romence bilen* Lojistik operasyon alanında deneyimi olan* Güncel piyasa bilgisine sahip* MS Office uygulamalarına hakim* Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak koşulu aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Mühendisi Afyon, Denizli... ADECCO İZMİR
Üretim MühendisiADECCO İZMİR
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "ÜRETİM MÜHENDİSİ" arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen TPM uygulamaları ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi konusunda bilgi sahibi, En az 2 yıl endüstriyel işletmede bakım veya üretim bölümünde tecrübeli İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Askerlik Hizmetini Tamamlamış (Erkek Adaylar için)  İzmir de ikamet eden veya edebilecek olan, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJECT COST CONTROLLER -GEBZE Kocaeli ADECCO
PROJECT COST CONTROLLER -GEBZEADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Project Cost Controller for our multinational client based in Gebze. University degree in Industrial/Mechanical Engineering or Economics Minimum 5 years of experience in cost controlling or financial controlling Good command of English and Turkish in both speaking and writing Excellent command of computer knowledge and MS Office applications Having good communication, leadership and convincing skills, holding good human relations between the units and making quick and adequate decisions Having a research ability and analytical thinking skills For male candidates. military service should be completed
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Development Engineer İstanbul(Asya) ADECCO
Product Development EngineerADECCO
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a Product Development Engineer for our multinational client leading Home Improvement industry. At least 5 years of experience in production and/or quality/R&D ( for appliances , electrical product   experience is a must) Broad, technical understanding of a diverse number of manufacturing techniques and processes related to DIY products. Performing risk assessment for all new products to identify potential legal or safety issues and define production managing control plan Claim handling for product supplied; implementing necessary action plan to prevent and further Future known requirements including any required commitment to accredited learning  Sourcing Green/Brown/Black Belt internal certification Degree level in Engineering in (Electrical or Mechanical is  a must for  Appliances) Fluent spoken and written English. 50% of the time traveling (mostly within the geographic footprint)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu Adana, Ankara ADECCO ANKARA
Bölge Satış SorumlusuADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız için  Bölge Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. En az önlisans mezunu olan, Saha satış alanında tercihen 2 yıl tecrübe sahibi olan, Rekabetçi ortamın dinamiklerini anlayabilen, Güçlü iletişim becerisi olan, Müşteri odaklı çalışabilecek, Seyahat engeli olmayan, bölge ziyaretleri gerçekleştirebilecek, Aktif araç kullanabilen, Tercihen ingilizce bilen, Askerlik ile ilişiği olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Engineer İzmir, Manisa ADECCO İZMİR
Sales EngineerADECCO İZMİR
The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. Withapproximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.We are looking for a "Sales Engineer" for our international client with the qualifications below; Solid experience in engineering \ business administration Minimum 5 years of sales experience, preferably in white goods or automotive industry Success story in developing business with existing customers and new customers Proven records of achieving the assigned sales targets Good interpersonal relations, autonomy, entrepreneurial attitude and mobility at international level Excellent communication and presentation skills Excellent negotiation skills Teamwork oriented and used to work by projects Strong problem solving and follow-up skills Engineering degree or equivalent culture Excellent English oral and written communication skills Available to travel both in Turkey and abroad No military obligation for male candidates Residence in Manisa or İzmir area, or available to relocate Full clean driving license (Active Driver) 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine İkmal Şefi Satın Alma Sorumlusu Ankara ADECCO ANKARA
Makine İkmal Şefi Satın Alma SorumlusuADECCO ANKARA
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız için ''Makine İkmal Şefi Satın Alma Sorumlusu'' arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun, En az 5 yıl benzer görev tanımı içerisinde yer almış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Yöneticisi İzmir ADECCO İZMİR
Kalite YöneticisiADECCO İZMİR