Aisin Otomotiv Parçaları San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri


AISIN OTOMOTIV PARCALARI SANAYI VE TICARET A.S

1949 yilinda Japonya'da kurulan Aisin Seiki, dunya uzerinde 49.500 calisani, 14 ulkede uretim faaliyetlerini 41 fabrika ile surdurmektedir. Dunyada sadece otomotiv yan sektorunde degil ayni zamanda da ev tekstil urunleri, enerji sistemi ile ilgili urunleri ile de adini duyurmus olan Aisin Seiki ulkemizde Agustos 2004 tarihinde kurulmustur.

Aisin Otomotiv Parcalari San.ve Tic.A.S. olarak amacimiz dunya uzerindeki otomotiv parcalari ve sistemleri ile diger endustri dallarinda en buyuk tedarikci olabilmektir.

Asagida sirketimiz, Yonetim Kurulu Baskani Akihiro Wada ve Baskani Kanshiro Toyoda'nin mesaji, Aisin firmasinin degerleri hakkinda bize bilgi vermektedir; 'Biz, kaliteyi temel alan Aisin grubu sirketi olarak oncelikle araba parcalari uretiminde gelisme ve kalite olarak ilerlemeyi hedef almakla beraber gunluk yasamda kullanilan, enerjiyle ilgili alanlarda guclenip, yeni bir is alani yaratmaktayiz. Biz, bu grubun gucunu birlestirip, musterilerimizi memnun edecek yuksek kalite de mallar uretmeye gayret eden dunya capindaki tedarikcilerimizinde yardimiyla, ticaretle ugrasanlar olarak zengin bir toplum yaratmayi bir hizmet olarak dusunuyoruz. Su andan itibaren de herkesin yardimini gonulden bekliyoruz.'

Aisin Grup'ta, karsilikli kurumsal ilkemiz 'Ilk once Kalite've kaliteyi her alanda yapilandirmaktir.'Vizyon Yonetim' stratejilerimiz kurumsal hedeflerimize ve amaclarimiza ulasmamizi saglamaktadir. Bunlara ek olarak, Aisin Grup'ta 'Toplam Kalite Yonetim'in erken uygulanmasi bize dunya capinda teknoloji ve urunler sunmamizi saglamistir.

Tuzla'daki 27.000 metrekarelik alan uzerinde yeni kurulan 3 fabrikasinda kapi cami cercevesi, dis kapi kolu, kapi kilidi ve emniyet kemeri sensoru üretilmektedir.

Toplam personel sayisi beyaz ve mavi yakalilar dahil 510 kisi olacaktir.

Internet uzerinden yapmis oldugunuz basvurulariniz, ozgecmis ve niteliklerinizin aramakta oldugumuz pozisyon icin uygun olmasi durumunda Insan Kaynaklari Yetkilileri tarafindan yanit verilecektir.


Aisin Otomotiv Parçaları San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sevkiyat Operatörü İstanbul(Asya) Aisin Otomotiv Parçaları San. ve Tic. A.Ş.
Sevkiyat OperatörüAisin Otomotiv Parçaları San. ve Tic. A.Ş.
Otomotiv yan sanayi olarak Tuzla'da faaliyet göstermekte olan %100 Japon sermayeli, yüksek teknolojinin kullanıldığı üretim tesisimizde Sevkiyat Operatörü olarak görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklere uygun adaylar aramaktayız.Gelişen teknolojisi ve kalitesiyle her geçen gün büyümeye ve dünya çapında birçok yeni tüketiciye ulaşmaya devam eden AISIN ‘in hedef vizyonu 2020 yılına kadar “Yeri Doldurulamaz (Vazgeçilemez) Global (Dünya Çapında) İş Ortağı” olmaktır. Aisin Türkiye olarak insana ve çevreye saygı prensibimizden dolayı, üretim sahalarımızda en öncelikli olarak üzerinden durduğumuz konu iş güvenliği ve sağlığıdır. Dolayısıyla İş güvenliği bilinci adaylarımızda öncelikli olarak aradığımız bir etmendir.Tesisimizde Metal Fabrikası, Plastik Fabrikası ve Montaj Fabrikası olmak üzere 3 binamız vardır. Fabrikalarımızda otomotiv sektörünün önde gelen otomobil üreticileri için kapı çerçevesi, kapı kolu, kapı kilidi, kapı menteşesi, sunshade ve emniyet kemeri sensörü gibi parçaların üretimi yapılmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Operatörü İstanbul(Avr.), ... Aisin Otomotiv Parçaları San. ve Tic. A.Ş.
Üretim OperatörüAisin Otomotiv Parçaları San. ve Tic. A.Ş.
Otomotiv yan sanayi olarak Tuzla'da faaliyet göstermekte olan %100 Japon sermayeli, yüksek teknolojinin kullanıldığı üretim tesisimizde Üretim Operatörü olarak görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklere uygun adaylar aramaktayız.Gelişen teknolojisi ve kalitesiyle her geçen gün büyümeye ve dünya çapında birçok yeni tüketiciye ulaşmaya devam eden AISIN ‘in hedef vizyonu 2020 yılına kadar “Yeri Doldurulamaz (Vazgeçilemez) Global (Dünya Çapında) İş Ortağı” olmaktır. Aisin Türkiye olarak insana ve çevreye saygı prensibimizden dolayı, üretim sahalarımızda en öncelikli olarak üzerinden durduğumuz konu iş güvenliği ve sağlığıdır. Dolayısıyla İş güvenliği bilinci adaylarımızda öncelikli olarak aradığımız bir etmendir.Tesisimizde Metal Fabrikası, Plastik Fabrikası ve Montaj Fabrikası olmak üzere 3 binamız vardır. Fabrikalarımızda otomotiv sektörünün önde gelen otomobil üreticileri için kapı çerçevesi, kapı kolu, kapı kilidi, kapı menteşesi, sunshade ve emniyet kemeri sensörü gibi parçaların üretimi yapılmaktadır. İst. Anadolu Yakası Org. San. Böl.1. Sanayi Cad.No:10 Tuzla/İstanbulTelefon : +902165812200Fax : +902165932141 www.aisin.com.tr  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Şirket/Makam Şoförü İstanbul(Asya) Aisin Otomotiv Parçaları San. ve Tic. A.Ş.
Şirket/Makam ŞoförüAisin Otomotiv Parçaları San. ve Tic. A.Ş.
Otomotiv yan sanayi olarak Tuzla'da faaliyet göstermekte olan %100 Japon sermayeli, yüksek teknolojinin kullanıldığı üretim tesisimizde Şirket Şoförü olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki belirtilen özelliklere uygun adaylar aramaktayız. İlgili pozisyon için 2 kişi işe alınacaktır.Gelişen teknolojisi ve kalitesiyle her geçen gün büyümeye ve dünya çapında birçok yeni tüketiciye ulaşmaya devam eden AISIN ‘in hedef vizyonu 2020 yılına kadar “Yeri Doldurulamaz (Vazgeçilemez) Global (Dünya Çapında) İş Ortağı” olmaktır.   En az Lise mezunu olmak. Tercihen yabancı uyruklu kişilerin araç şoförlüğünü yapmış olmak. Aile yanında özel şoförlük tecrübesi olmak. Dış görünüşüne özen göstermek. Esnek çalışma saatlerinde çalışmaya uyum sağlayabilmek. İnsan ilişkilerinde başarılı, dakik ve sorumluluk bilincine sahip olmak. Askerlik görevini tamamlamış olmak, İstanbul Anadolu Yakası ya da İzmit - Gebze bölgesinde ikamet etmek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Kontrol Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Aisin Otomotiv Parçaları San. ve Tic. A.Ş.
Üretim Kontrol UzmanıAisin Otomotiv Parçaları San. ve Tic. A.Ş.
Aisin Grup, 21 Dünya ülkesinde faaliyet göstermekte, 2004 yılından beri Türkiye'de otomotiv yan sanayi olarak Tuzla'da üretim yapmaktadır. % 100 Japon sermayeli, yüksek teknolojinin kullanıldığı, giderek büyüyen üretim tesisimizde otomotiv sektörünün önde gelen otomobil üreticileri için kapı çerçevesi, kapı kolu, kapı kilidi, kapı menteşesi, sunshade ve emniyet kemeri sensörü parçalarının üretimi yapılmaktadır. İşyerimiz ISO 16949 ve ISO 14001 belgesine sahiptir. Firmamız için ÜRETİM KONTROL UZMANI arayışımız vardır.  Mühendislik bölümlerinden mezun (tercihen Endüstri Mühendisliği), Benzer pozsiyonda 1-2 yıl tecrübe sahibi, Ms Office ve ERP programlarına hakim, Analitik düşünceye sahip, insan ilişlilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, iş konusunda takipçi, Temsil, raporlama, sözlü ve yazılı ifade yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, İstanbul Anadolu Yakası veya Kocaeli Gebze-Darıca Bölgesinde ikamet eden? adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Arge Mühendisi İstanbul(Asya) Aisin Otomotiv Parçaları San. ve Tic. A.Ş.
Arge MühendisiAisin Otomotiv Parçaları San. ve Tic. A.Ş.
Otomotiv yan sanayi olarak Tuzla'da faaliyet göstermekte olan %100 Japon sermayeli, yüksek teknolojinin kullanıldığı üretim tesisimizde AR-GE Mühendisi olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki belirtilen özelliklere uygun adaylar aramaktayız.Gelişen teknolojisi ve kalitesiyle her geçen gün büyümeye ve dünya çapında birçok yeni tüketiciye ulaşmaya devam eden AISIN ‘in hedef vizyonu 2020 yılına kadar “Yeri Doldurulamaz (Vazgeçilemez) Global (Dünya Çapında) İş Ortağı” olmaktır. Aisin Türkiye olarak insana ve çevreye saygı prensibimizden dolayı, üretim sahalarımızda en öncelikli olarak üzerinden durduğumuz konu iş güvenliği ve sağlığıdır. Dolayısıyla İş güvenliği bilinci adaylarımızda öncelikli olarak aradığımız bir etmendir.Tesisimizde Metal Fabrikası, Plastik Fabrikası ve Montaj Fabrikası olmak üzere 3 binamız vardır. Fabrikalarımızda otomotiv sektörünün önde gelen otomobil üreticileri için kapı çerçevesi, kapı kolu, kapı kilidi, kapı menteşesi, sunshade ve emniyet kemeri sensörü gibi parçaların üretimi yapılmaktadır. İst. Anadolu Yakası Org. San. Böl.1. Sanayi Cad.No:10 Tuzla/İstanbulTelefon : +902165812200Fax : +902165932141  www.aisin.com.trMakine Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği  bölümlerinden mezun olmak.İyi derece Autocad bilmek.3 Boyutlu modelleme yazılımı (CAD), tercihen CATIA, kullanabilmek.Kalıp, makine, kaynak aparatı tasarım ve imalatında tecrübeli olmak.ISO/TS 16949 konusunda bilgi sahibi olmak.MS Office Excel, Word ve Power Point kullanabilmek.Tercihen Tübitak-Teydep projelerinde tecrübeli olmak.Dikkatli, titiz, disiplinli, takipçi, analiz ve raporlama yönü kuvvetli olmak.İyi derece İngilizce bilmek.Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak.En az 2 yıl tecrübeli olmak.İstanbul Anadolu Yakası ya da İzmit - Gebze bölgelerinde ikamet etmek. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı