AİSİN OTOMOTİV PARÇALARI SANAYI VE TİCARET A.Ş. 

Şirket Bilgileri

AİSİN OTOMOTİV PARÇALARI SANAYI VE TİCARET A.Ş.


1965 yilinda Japonya'da kurulan Aisin Seiki, dunya uzerinde yaklaşık 100 bin çalışanı ile 21 ulkede 192 adet üretim tesisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Dunyada sadece otomotiv yan sektorunde degil ayni zamanda da ev tekstil urunleri, enerji sistemi ile ilgili urunleri ile de adini duyurmus olan Aisin Seiki ulkemizde Agustos 2004 tarihinde Tuzla’da kurulmustur.

Aisin Otomotiv Parcalari San.ve Tic.A.S. olarak amacimiz dunya uzerindeki otomotiv parcalari ve sistemleri ile diger endustri dallarinda en buyuk tedarikci olabilmektir.

Aisin Seiki Yonetim Kurulu Baskani Baskani Kanshiro Toyoda'nin mesaji, Aisin firmasinin degerleri hakkinda bize bilgi vermektedir; 'Biz, kaliteyi temel alan Aisin grubu sirketi olarak oncelikle araba parcalari uretiminde gelisme ve kalite olarak ilerlemeyi hedef almakla beraber gunluk yasamda kullanilan, enerjiyle ilgili alanlarda guclenip, yeni bir is alani yaratmaktayiz. Biz, bu grubun gucunu birlestirip, musterilerimizi memnun edecek yuksek kalite de mallar uretmeye gayret eden dunya capindaki tedarikcilerimizinde yardimiyla, ticaretle ugrasanlar olarak zengin bir toplum yaratmayi bir hizmet olarak dusunuyoruz. Su andan itibaren de herkesin yardimini gonulden bekliyoruz.”
Gelişen teknolojisi ve kalitesiyle her geçen gün büyümeye ve dünya çapında birçok yeni tüketiciye ulaşmaya devam eden Aisin’in hedef vizyonu 2020 yılına kadar “Yeri Doldurulamaz (Vazgeçilemez) Global (Dünya Çapında) İş Ortağı” olmaktır. 

Aisin Türkiye olarak insana ve çevreye saygı prensibimizden dolayı, üretim sahalarımızda en öncelikli olarak üzerinden durduğumuz konu iş güvenliği ve sağlığıdır. Dolayısıyla İş güvenliği bilinci adaylarımızda öncelikli olarak aradığımız bir etmendir.

27.000 metrekarelik alan uzerinde faaliyet gösteren tesisimizde Metal Fabrikası, Plastik Fabrikası ve Montaj Fabrikası olmak üzere 3 binamız vardır. Fabrikalarımızda otomotiv sektörünün önde gelen otomobil üreticileri için kapı çerçevesi, kapı kolu, kapı kilidi, kapı menteşesi, sunroof ve emniyet kemeri sensörü gibi parçaların üretimi yapılmaktadır.
Daha ayrıntılı bilgi için aşağıdaki internet sitelerimizden faydalanabilirsiniz.
 
Aisin Global: http://www.aisin.com/
Aisin Türkiye: www.aisin.com.tr


Internet uzerinden yapmis oldugunuz basvurulariniza, ozgecmis ve niteliklerinizin aramakta oldugumuz pozisyon icin uygun olmasi durumunda Insan Kaynaklari Yetkilileri tarafindan yanit verilecektir.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.aisin.com.trAİSİN OTOMOTİV PARÇALARI SANAYI VE TİCARET A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Forklift Operatörü Kocaeli, İstanbul(Asya) Aisin Otomotiv Parçaları San. ve Tic. A.Ş.
Forklift OperatörüAisin Otomotiv Parçaları San. ve Tic. A.Ş.
Otomotiv yan sanayi olarak Tuzla'da faaliyet göstermekte olan %100 Japon sermayeli, yüksek teknolojinin kullanıldığı üretim tesisimizdeSevkiyat/Forklift Operatörü olarak görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklere uygun adaylar aramaktayız.Gelişen teknolojisi ve kalitesiyle her geçen gün büyümeye ve dünya çapında birçok yeni tüketiciye ulaşmaya devam eden AISIN ‘in hedef vizyonu 2020 yılına kadar “Yeri Doldurulamaz (Vazgeçilemez) Global (Dünya Çapında) İş Ortağı” olmaktır. Aisin Türkiye olarak insana ve çevreye saygı prensibimizden dolayı, üretim sahalarımızda en öncelikli olarak üzerinden durduğumuz konu iş güvenliği ve sağlığıdır. Dolayısıyla İş güvenliği bilinci adaylarımızda öncelikli olarak aradığımız bir etmendir.Tesisimizde Metal Fabrikası, Plastik Fabrikası ve Montaj Fabrikası olmak üzere 3 binamız vardır. Fabrikalarımızda otomotiv sektörünün önde gelen otomobil üreticileri için kapı çerçevesi, kapı kolu, kapı kilidi, kapı menteşesi, sunshade ve emniyet kemeri sensörü gibi parçaların üretimi yapılmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Mühendisi Kocaeli, İstanbul(Asya) Aisin Otomotiv Parçaları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite MühendisiAisin Otomotiv Parçaları San. ve Tic. A.Ş.
Otomotiv yan sanayi olarak Tuzla'da faaliyet göstermekte olan %100 Japon sermayeli, yüksek teknolojinin kullanıldığı üretim tesisimizde Kalite Mühendisi olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki belirtilen özelliklere uygun adaylar aramaktayız.Gelişen teknolojisi ve kalitesiyle her geçen gün büyümeye ve dünya çapında birçok yeni tüketiciye ulaşmaya devam eden AISIN‘in hedef vizyonu 2020 yılına kadar “Yeri Doldurulamaz (Vazgeçilemez) Global (Dünya Çapında) İş Ortağı” olmaktır. Aisin Türkiye olarak insana ve çevreye saygı prensibimizden dolayı, üretim sahalarımızda en öncelikli olarak üzerinden durduğumuz konu iş güvenliği ve sağlığıdır. Dolayısıyla İş güvenliği bilinci adaylarımızda öncelikli olarak aradığımız bir etmendir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Mühendisi Kocaeli, İstanbul(Asya) Aisin Otomotiv Parçaları San. ve Tic. A.Ş.
Üretim MühendisiAisin Otomotiv Parçaları San. ve Tic. A.Ş.
Otomotiv yan sanayi olarak Tuzla'da faaliyet göstermekte olan %100 Japon sermayeli, yüksek teknolojinin kullanıldığı üretim tesisimizde ÜRETİM MÜHENDİSİ olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki belirtilen özelliklere uygun adaylar aramaktayız.Gelişen teknolojisi ve kalitesiyle her geçen gün büyümeye ve dünya çapında birçok yeni tüketiciye ulaşmaya devam eden AISIN ‘in hedef vizyonu 2020 yılına kadar “Yeri Doldurulamaz (Vazgeçilemez) Global (Dünya Çapında) İş Ortağı” olmaktır. Aisin Türkiye olarak insana ve çevreye saygı prensibimizden dolayı, üretim sahalarımızda en öncelikli olarak üzerinden durduğumuz konu iş güvenliği ve sağlığıdır. Dolayısıyla İş güvenliği bilinci adaylarımızda öncelikli olarak aradığımız bir etmendir.Tesisimizde Metal Fabrikası, Plastik Fabrikası ve Montaj Fabrikası olmak üzere 3 binamız vardır. Fabrikalarımızda otomotiv sektörünün önde gelen otomobil üreticileri için kapı çerçevesi, kapı kolu, kapı kilidi, kapı menteşesi, sunshade ve emniyet kemeri sensörü gibi parçaların üretimi yapılmaktadır.*Mühendislik (tercihen Makine Mühendisliği) bölümlerinden mezun,*Üretim tesisinde en az 2 yıl tecrübe sahibi,*MS Office Excel, Word ve Power Point kullanabilen,*İş disiplini yüksek, analiz ve raporlama yönü kuvvetli,*İngilizce bilen ve aktif kullanabilen,*Yurtdışı seyahat engeli olmayan,*Esnek çalışma saatlerine uyumlu,*Takım çalışması güçlü,*Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı