Ak-ar Kalıp Metal ve Plastik Ürünleri San. ve Tic. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1969
Ak-ar Kalıp Metal ve Plastik Ürünleri San. ve Tic.

 

1969
Yılında AK-AR Kalıp Sanayi adıyla Şişli Bobonti de kurulmuş olan firma kiralık kasa kiliti,daire emniyet kiliti, TV ve oto yan sanayine saç parça üretimi ile başladığı faaliyetlerine, elektrikli ev aletleri üreten firmalara saç parça üretimi ve plastik parça üretimi eklenmiştir.


1996
Yılında da şirketleşerek AK-AR KALIP METAL VE PLASTİK ÜRÜNLERİ SAN.TİC ve A.Ş. adını almıştır. 1998 yılında bugün üretim yaptığı binasına taşınmıştır.Halen aynı yerde 10.500 m² kapalı alanda 130 çalışanı ile elektronik, otomotiv ve mobilya sektörüne plastik parçaları üretimi yaparak ,yan sanayi olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

2002
Yılından itibaren ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde üretim yapmakta olup,tüm proseslerini bu gaye ile planlayıp yönlendirmiştir.Bunun sonucunda da ISO 9001:2000 Kalite Yönetimi ; ISO 14001 Çevre Yönetimi ; ISO 18001 Ohsas İş Sağlığı ve İş Güvenliği Standartlarını kurarak 2005 yılı itibariyle belgelendirilmiştir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Plastik ve Ürünleri

Firma web sitesi: www.ak-ar.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 16.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 16.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 200-249

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Ak-ar Kalıp Metal ve Plastik Ürünleri San. ve Tic. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Sorumlusu İstanbul(Avr.) Ak-ar Kalıp Metal ve Plastik Ürünleri San. ve Tic.
İnsan Kaynakları SorumlusuAk-ar Kalıp Metal ve Plastik Ürünleri San. ve Tic.
Yüksek okul ve lise mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sözel ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, İş Kanunu, SGK ve İŞKUR uygulamalarında en az 2 yıl deneyimli, Personel seçme ve yerleştirme, kurumsal oryantasyon eğitimi, yetkinlik bazlı eğitimler, performans yönetimi, norm kadro - fiili kadro analizi, işten çıkış işlemleri süreçlerinde bilgi ve deneyim sahibi, İşe giriş mülakatları yapıp, işe giriş işlemlerinin yapılmasını sağlamak. MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Personelin yemek, servis, güvenlik ihtiyaçlarına cevap verebilecek, Puantaj ve bordro yapabilecek, tercihen PDKS programları kullanmış, LOGO BORDRO kullanabilen, Tercihen Esenyurt, Beylikdüzü veya  E5 güzergahında ikamet eden,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İdari İşler ve İnsan Kaynakları Sorumlusu eleman arayışımız vardır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı