Ak Gıda (Lactalis Türkiye) 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1933


Ak Gıda

Ak Gıda 1996 yılının Ağustos ayında kurulmuştur. 1998 yılında, 450 dönümlük arazisiyle Türkiye’deki ve komşu ülkelerdeki en büyük süt işleme kapasitesine sahip Pamukova tesisine taşınmıştır. Şirket, Pamukova fabrikasında UHT süt, yoğurt, beyaz peynir ve kaşar peyniri üretmeye başlamıştır. 2015 yılında ise Avrupa’nın bir numaralı süt toplayıcısı olan Groupe Lactalis’in bünyesine katılmıştır. Günümüzde Türkiye’nin 5 farklı bölgesinde bulunan 5 üretim tesisi ve 2500’ün üzerinde çalışanı ile süt, ayran, tereyağı, yoğurt, peynir, krema, kaymak, kefir ve tatlı gibi geniş bir ürün yelpazesi ile tüketiciye  sağlıklı ve lezzetli süt ve sütlü ürünler sunmaya devam etmektedir.

Genel Merkez:
Esas Maltepe Ofis Park, Altayçeşme Mah. E5 Karayolu üstü Çamlı Sok. No:21 Kat:2 Maltepe İstanbul

Fabrikalar:

* Ak Gıda Pamukova
* Ak Gıda Karaman
* Ak Gıda Kahramanmaraş
* Ak Gıda Aydın
* Ak Gıda Lüleburgaz

Grup Lactalis 

19 Ekim 1933 tarihi, Lactalis serüveninin başlangıcı olarak kabul edilmektedir. André Besnier, Fransa’nın Laval bölgesinden topladığı 35 litre süt ile ilk peynir üretimini gerçekleştirmiştir. Birçok ulusal markanın yanı sıra, 85 ülkede, 75.000 çalışanı ile President, Galbani, Parmalat, İçim gibi uluslararası markaları bünyesinde barındırarak Süt ve Sütlü Ürünler pazarında profesyonel bir kadro ile dünya lideri olarak yerini almaktadır.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Süt ve Süt Ürünleri

Firma web sitesi: www.akgida.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Esnek yan haklar


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 750-999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499


Ak Gıda (Lactalis Türkiye) İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sales Analyst İstanbul(Asya) Ak Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Sales AnalystAk Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Bachelor's degree in Business Administration, Economics, Management & Industrial Engineering or a related field,Excellent communication, presentation and negotiation skills, Commercial mindset with strong analytical skills, Hardworking who will eager to learn, Able to work under pressure and meet deadlines, Advanced user of Nielsen Nitro, Advanced user of MS Office applications, No military obligation for male candidates, Located in Istanbul.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
EDT Satış Yöneticisi İstanbul(Asya) Ak Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
EDT Satış YöneticisiAk Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Üniversite mezunu,  FMCG sektöründe EDT Kanalında en az 3 yıl deneyimli,  İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,  Ms Ofis programlarını kullanabilen,  Seyahat engeli bulunmayan,  B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif sürücü,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  İstanbul’da ikamet eden/ edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tüccar Plasiyer Adana, Adıyaman... Ak Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Tüccar PlasiyerAk Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
·         En az ilköğretim mezunu,·         En az 2 yıl tecrübeli,·         B sınıfı, tercihen E sınıfı sürücü belgesine sahip,·         SRC 2 ve 4 belgelerine sahip,·         Psikoteknik değerlendirme belgesine sahip,·         Esnek çalışma saatlerine uyumlu,·         Takım çalışması ve işbirliğine yatkın,·         Planlama ve organize etme yeteneği güçlü,·         Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip,·         İletişimi güçlü ve ilişki yönetiminde başarılı,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.·         Kasasında soğutucu olan kamyonete sahip,·         Teminat verebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Plasiyer Adana, Adıyaman... Ak Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
PlasiyerAk Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
En az ilköğretim mezunu, En az 2 yıl tecrübeli, B sınıfı, tercihen E sınıfı sürücü belgesine sahip, SRC 2 ve 4 belgelerine sahip, Psikoteknik değerlendirme belgesine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışması ve işbirliğine yatkın, Planlama ve organize etme yeteneği güçlü, Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip, İletişimi güçlü ve ilişki yönetiminde başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Şoförü (Lüleburgaz) Kırklareli Ak Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Sevkiyat Şoförü (Lüleburgaz)Ak Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Düzenli ve planlı çalışabilen, Sorumluluk sahibi, SRC ve Psikoteknik Belgesi olan, C veya E sınıfı ehliyet sahibi, Yoğun çalışma sistemine uyum sağlayabilen, Lüleburgaz’da ikamet eden, Tercihen Gıda sektöründe çalışmış, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi (Trakya) Edirne, Kırklareli... Ak Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Satış Temsilcisi (Trakya)Ak Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Tercihen lisans mezunu, Yeni mezun veya tercihen 2 yıl soğuk yada sıcak satış tecrübesine sahip, Müşteri ve Sonuç odaklı, Problem çözme becerisi yüksek, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, İyi derecede MS Office bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Tekirdağ, Kırklareli veya Edirne'de ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Yöneticisi (İstanbul - Avrupa) İstanbul(Avr.) Ak Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Depo Yöneticisi (İstanbul - Avrupa)Ak Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Üniversite mezunu (tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği ve Lojistik bölümlerinden mezun)En az 5 yıl soğuk hava depo yönetimi veya lojistik konusunda deneyimi olan, İyi seviyede Excel kullanabilen, İyi derecede SAP kullanabilen ve SAP SD-MM modüllerine hakim, Tercihen İngilizce bilen, Aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Yöneticisi (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... Ak Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Lojistik Yöneticisi (İstanbul)Ak Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Üniversite mezunu (tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, İstatistik ve Lojistik bölümlerinden mezun,En az 3 yıl soğuk hava depo yönetimi veya lojistik konusunda deneyimi olan, İyi derecede SAP kullanabilen ve SAP SD-MM modüllerine hakim MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, B sınıfı ehliyeti olan ve seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Development Specialist İstanbul(Asya) Ak Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Sales Development SpecialistAk Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Bachelor's degree in Business Administration, Economics, Management & Industrial Engineering or a related field,Excellent communication, presentation and negotiation skills, Hardworking who will eager to learn, Able to work under pressure and meet deadlines, Advanced user of MS Office applications, (SAP is a plus), No military obligation for male candidates, Located / willing to live in İstanbul.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Mühendisi Sakarya Ak Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Vardiya MühendisiAk Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Analitik, stratejik düşünme ve sunum becerisine sahip, İletişim ve Organizasyon becerisi yüksek, Tercihen SAP konusunda bilgi sahibi olan, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Sakarya’da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
R&D Specialist Aydın, Sakarya... Ak Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
R&D SpecialistAk Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
·         Bachelor's degree in Food Engineering from a reputable university·         Preferably minimum three years of experience in dairy products companies·         Proficiency in English language (both written and verbal)·         Good systematic and analytical thinking skills to collect, analyze and interpret data·         Strong planning, communication, follow-up and project management skills·         Effective communication skills with all levels of an organization·         Good command of MS Office applications·         Knowledge of Turkish Food Codex·         Knowledge of ERP Systems (SAP is an asset)·         No military obligation for male candidates·         Residing or willing to live in Sakarya/Aydın/Karaman·         No restrictions for travelling both domestic and international
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi - İstanbul İstanbul(Asya) Ak Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Satış Temsilcisi - İstanbulAk Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Tercihen lisans mezunu, Yeni mezun veya tercihen 2 yıl soğuk yada sıcak satış tecrübesine sahip, Müşteri ve Sonuç odaklı, Problem çözme becerisi yüksek, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, İyi derecede MS Office bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Planlama Mühendisi Sakarya Ak Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Planlama MühendisiAk Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi ilgili bölümlerinden, tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,Tercihen Gıda Sektöründe çalışmış, MS Office programlarına hakim, SAP hakkında bilgi sahibi, İyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Sakarya'da ikamet eden/edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Ak Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Muhasebe Uzman YardımcısıAk Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Üniversitelerin Maliye, Muhasebe, İşletme veya İktisat bölümlerinden mezun Tercihen Hızlı Tüketim sektöründe en az 2 yıl genel muhasebe uygulamaları tecrübesine sahipTercihen SAP deneyimi bulunan İyi derecede MS Office bilgisine sahip (özellikle Excel) Tercihen iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Industrial Solutions IT Business Analyst İstanbul(Asya) Ak Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Industrial Solutions IT Business AnalystAk Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
University degree in Computer Science, Industrial Engineering or similar degreeAt least 3 years experience in IT and business solutionsSAP MM/PP Customizing/ Configuration experience is a mustExperience in WMS systems is a plus Team player with strong analytical skills Self-initiative and ambitious Problem-solver and multitasker, acting as a business partner Possess broad technical knowledge and use them to effectively coordinate team members & external resourcesExcellent oral and written communication skills in EnglishCompleted military service for male candidates Located in Sakarya or İstanbul Travel required
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Commercial Solutions IT Business Analyst İstanbul(Asya) Ak Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Commercial Solutions IT Business AnalystAk Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
·         University degree in Industrial Engineering or similar degree·         At least 3 years experience in IT and business solutions·         Sales Force Automation and SAP experience is a must·         Team player with strong analytical skills·         Self-initiative and ambitious·         Problem-solver and multitasker, acting as a business partner·         Possess broad technical knowledge and use them to effectively coordinate team members & external resources·         Excellent oral and written communication skills in English·         Completed military service for male candidates·         Located in Istanbul·         Travel required (%10)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İthalat Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Ak Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
İthalat Uzman YardımcısıAk Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Üniversitelerin tercihen Endüstri veya Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, İthalat operasyonlarında yetiştirilmek üzere tercihen deneyimli, Dış ticaret ve gümrük mevzuatına hakim, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İleri seviyede excel bilgisi ve raporlama yeteneğine sahip, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, B sınıfı ehliyeti olan ve seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Internal Control Specialist İstanbul(Asya) Ak Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Internal Control SpecialistAk Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Founded in 1996, Ak Gıda having 5 plants and over 2500 employees offers its consumers healthy and tasty milk and dairy products.In 2015, Groupe Lactalis, the leader of the global dairy market, incorporated Ak Gıda into its organization which has the brandsPresident, Galbaniand Parmalat. The brand İçim is the 3rd biggest brand of Groupe Lactalis in Europe.We are currently looking for an Internal Control Specialist reporting to Internal Control Executive to join our rapidly-expanding Turkish enterprise in İstanbul.University degree in Business Administration / Economics / Engineering Proficiency in English (written and oral) 2-3 years of audit experience (Big 4 preferred) or 2-3 years of operational experience in FMCGWorking knowledge on internal control Located in İstanbul
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Internal Control Executive İstanbul(Asya) Ak Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Internal Control ExecutiveAk Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Founded in 1996, Ak Gıda having 5 plants and over 2500 employees offers its consumers healthy and tasty milk and dairy products.In 2015, Groupe Lactalis, the leader of the global dairy market, incorporated Ak Gıda into its organization which has the brandsPresident, Galbani and Parmalat. The brand İçim is the 3rd biggest brand of Groupe Lactalis in Europe.We are currently looking for an Internal Control Executive reporting to Finance Group Manager to join our rapidly-expanding Turkish enterprise in İstanbul.University degree in Business Administration / Economics / Engineering Proficiency in English (written and oral) 3-4 years of audit experience (Big 4 preferred) and 3-4 years of operational experience in FMCG (at least 1 year as a supervisor)Working knowledge on internal control and IS&IT applications Developed communication skills for negotiation with tact and diplomacy Located in İstanbul
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Accounting Manager İstanbul(Asya) Ak Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Accounting ManagerAk Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Founded in 1996, Ak Gıda having 5 plants and over 2500 employees offers its consumers healthy and tasty milk and dairy products.In 2015, Groupe Lactalis, the leader of the global dairy market, incorporated Ak Gıda into its organization which has the brandsPresident, Galbani and Parmalat. The brand İçim is the 3rd biggest brand of Groupe Lactalis in Europe.We are currently looking for an Accounting Manager reporting to Finance Group Manager to join our rapidly-expanding Turkish enterprise in İstanbul.Knowledge and understanding of all finance functions from accounts payable, accounts receivable ledger, cashbook to fixed assetsExperience in FMCG and knowledge of both distributor and direct sales methodology is an assetProficiency in written and verbal English CPA of Turkey and CIA/CFA/ACCA preferred At least 10 years of experience (5 years as a manager) in accounting or controlling departments
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Network and Security Administrator İstanbul(Asya) Ak Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Network and Security AdministratorAk Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
At least 3 years experience in; TCP/IP, Routing, LAN Switching,Antivirüs,System security, Spam Protection,Proxy, Firewall,IPS/IDS, VPN,S2S VPN, DMVPN, SSL, WAN, Metro Ethernet, MPLS and G.HDSLInstallation, configuration, operation and resolution of problems with branded Cisco Catalyst, Nexus Switching, HP Switching/Routing, ISR, Fortinet etc.Network services such as DNS, DHCP, WINS, NPM, NCM, UDT, SAM, IPAM modules especially for PRTG, Zabbix, Solarwinds from network monitor tools,Cisco Wireless Controller and Access Point management RADIUS, NAC, Spanning Tree, VLAN, 802.1x, Troubleshooting TCP performance problems with data center and local or global networksScripting languages; Perl, Python, PHP, Bash, or PowerShell Linux and Windows Operating Systems VoIP, video conferencing and integrated communication Preferably have CCIE, CCNA, CCNP R & S Security or similar certifications.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
System Administrator İstanbul(Asya) Ak Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
System AdministratorAk Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş
Microsoft domain and administration (Clustering,AD, DNS,LDAP, DHCP, Fileserver,Printserver,Backup, AV,SCCM, SCOM,SCSM,Orchestrator)(Microsoft Server family - 2008,2012,2016) Microsoft MSSQL 2016 dominating database structure, Windows & Linux operating systems, Microsoft Office 365, Backup systems, disaster recovery as well as managing the Avamar backup infrastructureVMware Virtualization platform, TCP/IP, LAN, WAN, VPN, Switching, Routing, Network Monitoring, Firewall, HP, IBM, Cisco, Dell and other similar Server vendors, SIEM products, Scripting languages;Bash,PowerShell or shell, System performance improvement and error detection, EMC, HP and other similar Storage products, System administration in SAP-enabled environments, Server and peripheral hardware as well as managing the infrastructure, Deep knowledge of the data center design and implementation process Min. 3 years of experience in System Administration
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı