CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2013


Şirketimiz CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş., 28.05.2013 tarihinden itibaren "Sizin Enerjiniz" sloganıyla Akdeniz bölgesindeki  milyonlarca insanın hayatını enerjisiyle aydınlatan perakende elektrik satış şirketi olarak faaliyetine başlamıştır.

Şirketimizin ortakları enerji sektöründe üretim, dağıtım, toptan ve perakende elektrik satışında lider firmalar olan Cengiz Holding ve Kolin İnşaat A.Ş. olup, grubumuza ait Perakende Elektrik Satış Şirketleri; CK Akdeniz Elektrik, CK Boğaziçi Elektrik ve CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş. dir.  

Şirketimiz; Antalya, Burdur, Isparta illerini kapsayan Akdeniz bölgesinde yaklaşık 1,6 milyon aboneye hizmet vermektedir. Bölgede görevli perakende satış şirketi olarak serbest tüketicilere ikili anlaşmalar yolu ile, serbest olmayan tüketicilere ise, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından verilen lisans doğrultusunda ulusal tarifeden perakende elektrik satışı yapmaktadır. Aynı zamanda bölge dışında bulunan serbest tüketicilere de elektrik satış hizmeti vermektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Enerji


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneCK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Gözaltı Portföyü Uzman Yardımcısı Antalya CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş
Gözaltı Portföyü Uzman YardımcısıCK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi lisans bölümlerinden mezun,En az 2 yıl bankacılık ya da finans sektöründe çalışmış, Tüm Microsoft Office programlarına ileri düzeyde hakim, Analiz kabiliyeti gelişmiş, Takım çalışmasına uyumlu, planlama ve organize etme yetkinliğine sahip, Etkin iletişim kurma becerileri gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne önem veren, Antalya’da ikamet eden veya edebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı