AKEDAŞ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2013


Türkiye Enerji Sektörü, özellikle de elektrik piyasası, son on yıl içerisinde hızlı bir değişim ve gelişme sürecine girmiştir. 4628 ve 6446 Sayılı Elektrik Piyasası Kanunu elektrik enerjisinin kaliteli, ucuz ve çevre ile uyumlu bir şekilde tüketicilere sunulduğu, mali yapısı güçlü bir elektrik piyasasını öngörmektedir. Kanunda öngörülen bu hedeflerin gerçekleşmesi ve piyasa modelinin oluşması için elektrik üretim, dağıtım ve perakende hizmetlerinde faaliyet gösteren şirketlerin özelleştirilmesine karar verilmiştir.

Buna bağlı olarak AKEDAŞ, 1997 yılında Adıyaman ve Kahramanmaraş illerinde işletme hakkı devir ihalesi için, yatırımcılar konsorsiyumu; KİPAŞ K.MARAŞ İPLİK PAMUK SAN. TİC. A.Ş., ARSAN TEKSTİL TİC. SAN. A.Ş., NAZAR TEKSTİL TİC. SAN.A.Ş., İSKUR TEKSTİL ENERJİ TİC. SAN.A.Ş., KURTEKS TEKSTİL ENERJİ TİC. SAN.A.Ş. ve FARSAN İNŞ. TEKS. SAN. TİC. A.Ş. tarafından kurulmuştur*.

Yürütülen özelleştirme sürecinde, enerji piyasasında gerçekleşen yeni yasal düzenlemeler çerçevesinde sözleşmelerini yeniden yapılandırmış, Dağıtım ve Perakende Satış Lisansları'nı alarak 01.01.2011’de faaliyetine başlamıştır.

AKEDAŞ, hizmet performansı ile müşteri memnuniyetini artırma, verimliliği yükseltme ve bölgenin gelişen ihtiyaçlarını karşılamayı dikkate alan dinamik yatırım planlarıyla, sürekli gelişim yolunda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik,Enerji Üretim ve Dağıtım


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemekhane
Tam Gün Sağlık Hizmetleri
Kaza Sigortası
Giyim YardımıAKEDAŞ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bölge Müdürü Adıyaman AKEDAŞ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş
Bölge MüdürüAKEDAŞ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş
Perakende sektöründe en az 10 yıl deneyime sahip Perakende sektöründe bölge yönetimi konusunda minimum 3 yıl deneyimli Satış ve pazarlama, müşteri ilişkileri ve çalışan hizmet kalitesini arttırmada yetkin,MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen Denetleme yönü kuvvetli Raporlama yeteneği gelişmiş Satış , başarı ve çözüm odaklı Planlama, organizasyon ve önceliklendirme becerilerine sahip, İletişim becerileri güçlü Adıyaman’da ikamet eden ve edebilecek Adıyaman Bölgesi için Bölge Müdürü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetçi Kahramanmaraş AKEDAŞ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş
İç DenetçiAKEDAŞ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş
En az dört yıllık lisans eğitimi veren hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleri ile bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen dört yıllık fakültelerden birini bitirmiş olmak.İç denetim standartları ve mali kontrol konularında bilgi sahibi En az 5 yıl deneyimli, Raporlama yöntemlerine hâkim Yasal mevzuat ve finansal işlemler konusunda bilgi sahibi MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliklerine sahip Seyahat engeli bulunmayan Risk odaklı denetim, süreç denetimi, risk yönetimi, iç kontrol ve uyum sistemleri, hakkında bilgi ve deneyim sahibiVergi mevzuatına hakim Kahramanmaraş’ta da ikamet eden ve ya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı