Kazancı Holding  

Şirket Bilgileri

http://www.aksa.com.tr 
Kazancı Holding 

Jeneratör üretimi ve enerji santralleri kurulum-işletim faaliyetleri ile sektörün lider kurumlarından biri olan Kazancı Holding, enerji sektöründeki çalışmalarını 1984 yılından beri sürdürmektedir.

Son yıllarda doğal gaz dağıtım, turizm ve tarım sektörlerine de girerek yatırımlarına devam eden Kazancı Holding, bünyesinde bulundurduğu şirketleriyle, Türkiye’nin önde gelen holdingleri arasında yer almaktadır.

Aksa şirketler grubu, Jeneratör,Kiralama, Servis ve Yedek Parça, Enerji Üretim, Satış ve Pazarlama, , Makina Sanayii, Turizm, Doğal Gaz Dağıtım ve Tarım şirketlerinden oluşmaktadır.

 

Aksa Jeneratör, uzun yıllardır Türkiye'de pazarın lideri olmayı sürdürmekte ve son 5 yıl içerisinde genişleyen faaliyetleri ile toplam yıllık satışının, yarısını yurt dışına ihraç ederek dünya pazarında da önemli bir başarı elde etmektedir.Teknoloji yatırımlarını sürekli artıran Aksa Jeneratör, Türkiye’deki ilk doğal gazlı jeneratörü üreterek bir ilki daha gerçekleştirmiştir. Bunun yanında kojenerasyon projeleri de ağırlıklı olarak devam etmektedir.

Aksa’nın öncelikleri; tüm faaliyetlerinde "insan" faktörüne her zaman öncelik vermek ve verimli hizmet anlayışına inanmak; kaliteye ve sisteme önem vererek tüm müşterilerimizin ve çalışanlarımızın dünyalarını aydınlatmaya devam etmek, vizyonu ise jeneratör ve enerji sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olmaktır.

 

Aksa Jeneratör, biri İngiltere’de olmak üzere toplam 3 adet üretim tesisiyle dünyadaki önemli jeneratör üreticisi firmaların arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır jeneratör pazarının en güçlü firması olan Aksa Jeneratör, yaygın satış ve servis ağıyla da müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Aksa Jeneratör, yurt dışında 10 ofisi ve yurt içinde ise 20 APC (Aksa Power Center) ile müşterileriyle buluşmaktadır.

Türkiye’deki tartışmasız üstünlüğünün yanı sıra, dünyanın her noktasına ihracat yaparak ülke ekonomisine de önemli katkılarda bulunan Aksa Jeneratör’ün yurt dışı ofisleri:

·           Cezayir

·           Çin

·           Dubai

·           Irak

·           İngiltere

·           İran

·           Kazakistan

·           Kırgızistan

·           Nijerya

·           Singapur

 

Aksa Enerji Üretim A.Ş. elektrik ve ısı santralleri kurulması işletilmesi ile enerji dağıtımı ve satışı konularında faaliyet göstermektedir.

Aksa Enerji Üretim A.Ş. Türkiye ve yurt dışında kurmuş ve işletmekte olduğu toplam 369 MW güçteki 9 adet enerji santrali ile elektrik üretimi ve satışını gerçekleştirmektedir.

Doğal gaz ve petrol türevleri ile çalışan Türkiye’de 150 MW’lık yurt dışında ise 95 MW’lık santral yatırımlarına devam eden Aksa Enerji; yenilenebilir enerji kaynakları konusunda Türkiye’ nin değişik bölgelerinde rüzgar ve hidroelektrik santralleri kurulmasına yönelik ölçüm ve fizibilite çalışmalarını da yürütmektedir. Rüzgar enerjisi konusunda 40 MW’lık 2 adet santral için üretim lisansı alarak yatırıma geçmiştir. Hidroelektrik santralleri için 365 MW’lık 5 projede fizibilite ve proje çalışmalarına devam etmekte olup, toplam 77 MW’lık 3 adet santral için lisans almış ve yatırıma geçmiştir. Linyite dayalı elektrik santralleri konusunda proje çalışmalarına da devam eden Aksa Enerji, toptan ve perakende elektrik satışı, elektrik dağıtımı, elektrik enerjisi ithal ve ihracatı için gerekli lisanslarını almış ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de ve yurt dışında 1995 yılından beri müşterilerinin ekonomik ve güvenilir elektrik ve ısı ihtiyaçlarını karşılayan Aksa Enerji, elektrik üretimi dağıtımı ve satışı konularında yatırım ve faaliyetlerini arttırarak sürdürmektedir.

 

Turizm sektöründe en iyiyi hedefleyen Aksa Şirketler Grubu, Antalya’nın Kemer ilçesinin Göynük beldesinde Toros dağlarının Akdeniz’in masmavi suları ile birleştiği çam ormanları içinde yer alan Mirada Del Mar Oteli ile ilk turizm yatırımını gerçekleştirmiştir.

Sıra dışı mimarisi ve çevre düzenlemesi ile dikkat çeken otel, tamamen restore edilip yenilenmiş, yepyeni bir hizmet ve kalite anlayışıyla sektörde yerini almıştır. Yaklaşık 109.000 m2 alana sahip, 1.220 yatak kapasiteli, 5 yıldızlı ve çağlar boyu birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Kemer’de misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir biçimde özel olarak tasarlanan Mirada del mar Oteli, 1990 yılından bu yana, kusursuz doğa güzelliği ile eşsiz konforu bir araya getirmektedir. Son olarak, Erciyes bölgesinde 650 yatak kapasiteli 3 yeni dağ otelini de bünyesine katan grubun bu sektördeki hedefi, yatırımlarına devam ederek, 2007 yılının sonunda 4000 yatak kapasitesine ulaşmaktır.

 

AKSA 2003 yılının sonlarından itibaren T.C. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (E.P.D.K.) düzenlemeleri çerçevesinde lisans hakkını elde ettiği bölgelerde çalışmalarına başlamış ve öngörülen sürelerden önce gaz dağıtımına geçmiştir. Grubumuzun sahip olduğu doğalgaz dağıtım lisansları ve sorumluluk bölgeleri; BALIKESİR DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BALGAZ) olarak Balıkesir şehrini; BİLECİK - BOLU DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BEYGAZ) olarak Bolu, Bilecik, Bozüyük, Söğüt, İnönü, Çukurhisar, Pazaryeri bölgelerini; DÜZCE - EREĞLİ DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (DERGAZ) olarak Düzce, Karadeniz Ereğli, Gülüç, Alaplı, Kaynaşlı ve Konuralp bölgelerini; MANİSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (MANİSAGAZ) olarak Manisa, Akhisar, Turgutlu bölgelerini; ÇANAKKALE DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (ÇANAKKALEGAZ) olarak Çanakkale, Çan, Biga, Kepez, Gönen, Ezine, Bayramiç bölgelerini kapsamaktadır.

 

Aksa Tarım, toplamları 25.000 dönüme varan TİGEM’den (Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü) 30 yıllığına kiraladığı Samsun-Gelemen ve Tekirdağ-İnanlı çiftlikleri ile AB Standartlarında süt ve et üretimi tesisleri yatırımı yapmaktadır.

2004 yılında özelleştirmeye açılan İnanlı Tarım İşletmesi (Tekirdağ) ve Gelemen Tarım İşletmesi'ni (Samsun) kiralayan kuruluşuKazancı Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 69
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Enerji Ticareti Uzmanı İstanbul(Asya) AKSA ENERJİ
Enerji Ticareti UzmanıAKSA ENERJİ
Aksa Enerji Grubu bünyesinde Genel Müdürlüğümüzde görev yapacak aşağıdaki özelliklerde Enerji Ticareti Uzmanı ihtiyacımız bulunmaktadır.Üniversitelerin mühendislik bölümünden mezun, Elektrik piyasasında minimum 2 yıl deneyim sahibi, Gün öncesi piyasası, dengeleme güç piyasası ve gün içi piyasalarına hakim, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Muhasebe UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın Muhasebe süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'Muhasebe Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Maliye, İktisat, İşletme vb. örgün eğitim veren bölümlerinden mezun,Muhasebe konusunda en az 3 yıllık deneyime sahip, Kurumsal muhasebe yazılımlarından tercihen SAP kullanabilen ve MS Office programlarına hakim,Tercihen SMMM belgesine sahip veya SMMM Stajı devam eden, Yasal mevzuat çerçevesinde muhasebe kayıtlarını doğru ve zamanında yapabilecek,KDV, Muhtasar, Geçici Vergi vb beyannameleri düzenleyebilecek, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Trabzon AKSA JENERATÖR
Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Makine ve Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen Sap programına hakim,Takım çalışmasına yatkın, planlama yeteneği yüksek, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Kendisini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık, Tercihen satış alanında en az 2 yıl deneyime sahip, İyi derecede İngilizce bilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni Bursa AKSA JENERATÖR
Servis TeknisyeniAKSA JENERATÖR
Bursa Nilüfer ve çevresinde ikamet eden, Meslek Lisesi ya da MYO Elektrik Bölümü'nden mezun, B sınıfı ehliyeti olan (aktif araç kullanabilen), Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Yetkilisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Planlama YetkilisiAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Üretim Planlama alanında min. 2 yıl tecrübesi olup kariyerini bu doğrultuda ilerletmek isteyen,MS Office programlarını etkili derecede kullanabilen, ERP sistem bilgisine sahip, tercihen SAP kullanımında tecrübeli, Kendisini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tesisatçı Antalya Kazancı Holding
TesisatçıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, enerji ve turizm sektöründe faaliyet gösteren firmalarından biri olan Kazancı Holding'in Antalya'da bulunan Mirada Del Mar otelinde görev almak üzere aramıza katılacak "Tesisatçı" arayışımız bulunmaktadır.Teknik Lise veya dengi meslek liselerinden mezun (Sıhhi Tesisatçı ve Kazancı belgesi olan),Benzer beş yıldızlı otellerde en az 3 yıllık deneyimi olan, Konusunda minimum 5 yıl deneyime sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Çözüm odaklı çalışan, Askerlik görevini tamamlamış, Antalya'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Soğutma Teknisyeni Antalya Kazancı Holding
Soğutma TeknisyeniKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, enerji ve turizm sektöründe faaliyet gösteren firmalarından biri olan Kazancı Holding'in Antalya'da bulunan Mirada Del Mar otelinde görev almak üzere aramıza katılacak "Soğutmacı" arayışımız bulunmaktadır.Teknik Lise veya dengi meslek liselerinden mezun, Benzer beş yıldızlı otellerde en az 3 yıllık deneyimi olan, Konusunda minimum 5 yıl deneyime sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Çözüm odaklı çalışan, Askerlik görevini tamamlamış, Antalya'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrikçi Antalya Kazancı Holding
ElektrikçiKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, enerji ve turizm sektöründe faaliyet gösteren firmalarından biri olan Kazancı Holding'in Antalya'da bulunan Mirada Del Mar otelinde görev almak üzere aramıza katılacak "Elektrikçi" arayışımız bulunmaktadır.Endüstri Meslek Liselerinin Elektrik bölümlerinden mezun, Benzer beş yıldızlı otellerde en az 3 yıllık deneyimi olan, Konusunda minimum 5 yıl deneyime sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Çözüm odaklı çalışan, Askerlik görevini tamamlamış, Antalya'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Personeli Antalya Kazancı Holding
İnşaat PersoneliKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, enerji ve turizm sektöründe faaliyet gösteren firmalarından biri olan Kazancı Holding'in Antalya'da bulunan Mirada Del Mar otelinde görev almak üzere aramıza katılacak "İnşaatçı" arayışımız bulunmaktadır.Ustalık belgesi olan, İnşaat, fayans, duvar vb. tamiratını yapacak, Benzer beş yıldızlı otellerde en az 3 yıllık deneyimi olan, Konusunda minimum 5 yıl deneyime sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Çözüm odaklı çalışan, Askerlik görevini tamamlamış, Antalya'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Makine MühendisiAKSA JENERATÖR
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen SAP ve Autocad programlarını kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
F&B Personeli Antalya Kazancı Holding
F&B PersoneliKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, enerji ve turizm sektöründe faaliyet gösteren firmalarından biri olan Kazancı Holding'in Antalya'da bulunan Mirada Del Mar otelinde görev almak üzere aramıza katılacak "F&B Personeli" arayışımız bulunmaktadır.Tercihen Turizm Otelcilik MYO veya lise mezunu, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Aynı pozisyonda 5 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda en az 3 yıllık deneyimi olan,Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına inanan ve aktif uygulayabilme becerisi olan, Mesleki anlamda yeterli olacak düzeyde İngilizce bilgisi olan, Antalya'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Müdürü İstanbul(Asya) Kazancı Holding
İnsan Kaynakları MüdürüKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın İnsan Kaynakları sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'İnsan Kaynakları Müdürü' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili alanlarından mezun, İnsan Kaynakları sistem ve süreçlerinin uygulanmasında min. 3 yıl yöneticilik olmak üzere toplam 10 yıl deneyim sahibi,Sosyal Sigortalar, İŞKUR, İş Sağlığı ve Güvenliği ve çalışma hayatı ile ilgili iş hukuku mevzuat ve uygulamaları hakkında uzmanlık sahibi,Tercihen Humanist İK yazılımını aktif kullanabilen, Tecihen yurtdışı expat çalıştırma tecrübesine sahip, İleri düzeyde MS Excel bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Tercihen Asya kıtasında ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
İç Denetim UzmanıKazancı Holding
Kazancı Holding bünyesinde, yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren şirketlerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'İç Denetim Uzmanı' aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Denetim firmalarında veya kurumsal yapılarda iç denetim konusunda en az 3 yıl deneyimli,Başta Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku olmak üzere yasal mevzuata hakim,Tercihen CIA ya da SMMM belgesi olan, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen , Seyahat engeli olmayan, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, Yoğun çalışma programına uyum sağlayabilecek, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Analitik düşünme, detaylara inme ve problem çözme yönleri güçlü, ekip çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Üretim Planlama MühendisiAKSA JENERATÖR
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Üniversitelerin Endüstri, İşletme ve ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, ERP / MRP sistem bilgisine sahip (Tercihen SAP, PP ve MM modülleri kullanımında tecrübeli),MS Office programlarını etkin derecede kullanabilen, Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatırımlar ve Denetim Yönetmeni İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Yatırımlar ve Denetim YönetmeniKazancı Holding
Enerji, Elektrik Dağıtım, Doğalgaz Dağıtım, Turizm, Jeneratör sektörlerinde faaliyette bulunan Kazancı Holding – Aksa Genel Müdürlük İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere “Yatırımlar Denetim Yönetmeni” aramaktayız.Dört yıllık Örgün eğitim veren Üniversitelerin İnşaat Mühendisliğibölümünden mezun,En az 10 yıllık deneyimli, Mukavele ve kesin hesap konularına vakıf, Proje ve Sözleşme yönetimi bilgisine sahip, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Yoğun çalışma programına uyum sağlayabilecek, Ms Office ve Autocad programlarını aktif olarak kullanabilen, Araştırma ve sorgulama yönü kuvvetli, analitik düşünce yapısına ve güçlü iletişim becerilerine sahip,Veriye ve bilgiye dayalı karar alabilen, çözüm üretebilen, faaliyetlerinin gerektirdiği analitik düşünme yeteneğine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzman Yardımcısı Konya AKSA JENERATÖR
Satış Uzman YardımcısıAKSA JENERATÖR
Konya Merkez'de ikamet eden, Üniversitelerin Elektrik, Makine ve Mekatronik bölümlerinden mezun, Kariyerine satış alanında ilerlemeyi hedefleyen, Etkili iletişim ve zaman yönetimi konusunda eğitimi olan, MS Office Paket programlarını ve tercihen SAP bilen, Yazılı ve sözlü İngilizce diline hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
İnsan Kaynakları UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın İnsan Kaynakları sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'İnsan Kaynakları Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Psikoloji ya da İ.İ.B.F ilgili bölümlerinden mezun,İnsan Kaynakları fonsksiyonlarında en az 3 yıl deneyim sahibi, Seçme Yerleştirme, Planlama & Organizasyon, Performans & Yetenek Yönetimi, Ücretlendirme ve İnsan Kaynakları biriminin ana süreçlerini geliştirme ve uygulama deneyimine sahip,MS Office Programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Sistematik ve sonuç odaklı çalışma sistematiğine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği yüksek, ikna kabiliyeti olan, enerjisi yüksek,İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni Gaziantep AKSA JENERATÖR
Servis TeknisyeniAKSA JENERATÖR
Gaziantep ilinin Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinde ikamet eden, Meslek Lisesi ya da MYO Elektrik bölümünden mezun, B sınıfı ehliyeti olan (aktif araç kullanabilen), Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni Tekirdağ Kazancı Holding
Servis TeknisyeniKazancı Holding
Meslek Lisesi ya da MYO Elektrik Bölümü'nden mezun, Tekirdağ Çorlu ve çevresinde ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Pazarlama Yetkilisi İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Pazarlama YetkilisiAKSA JENERATÖR
* University degree in Electric Engineering or Machine Engineering* Candidates must be experienced about generator production and its technic, electric and mechanic equipment* For our Electric Engineer candidates knowledge of Autocad LT must be known.* For our Machine Engineer candidates knowledge of Autocad Inventor must be known.* Knowledge of PLC and SCADA.* Fluent of English both writing and speaking.* Excellent knowledge of MS Office applications.* Strong analytical approach and team player.,* Strong ability of persuasion.* No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Müdürü İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Muhasebe MüdürüKazancı Holding
Şirketimizin yan kuruluşlarında görevlendirilmek üzere 'Muhasebe Müdürü' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Maliye, İktisat, İşletme vb. örgün eğitim veren bölümlerinden mezun,SMMM belgesi olan, Muhasebe konusunda en az 8 yıllık deneyime sahip ve ekip yönetimi konusunda 3 yıl tecrübeli,Kurumsal muhasebe yazılımlarından tercihen SAP kullanabilen ve MS Office programlarına hakim,Konusu ile ilgili mevzuatları bilen ve takip eden, Raporlama ve veri analizi konularında deneyim ve bilgi sahibi, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Bursa AKSA JENERATÖR
Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Elektrik, Makine ve Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen Sap programına hakim,Takım çalışmasına yatkın, planlama yeteneği yüksek, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Kendisini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık, Tercihen satış alanında en az 2 yıl deneyime sahip, İyi derecede İngilizce bilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Servis MühendisiAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun İstanbul Avrupa yakası Çatalca ve çevre ilçelerde ikamet eden, Projelendirme ve müşteri taleplerine uygun proje çalışmalarını yapabilen, Tekliflendirme aşamasında ilgililere destek verebilen, Sonuç ve çözüm odaklı, dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve SAP programlarına hakim, Askerlik görevini yerine getirmiş, Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni Muğla AKSA JENERATÖR
Servis TeknisyeniAKSA JENERATÖR
Aksa Jeneratör Bodrum Şubesi'nde görevlendirmek üzere; Jeneratör gruplarının periyodik bakımları ve arıza çözümlerinin yapılması konusunda tecrübeli "Servis Teknisyeni" takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.Meslek Lisesi ya da MYO Elektrik Bölümü'nden mezun, Muğla'nın Bodrum ya da Milas ilçelerinde ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Üniversitelerin Gemi İnşaat, Elektrik, Elektronik, Makine ve Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen Sap programına hakim,Takım çalışmasına yatkın, planlama yeteneği yüksek, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Kendisini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık, Tercihen satış alanında en az 2 yıl deneyime sahip, İyi derecede İngilizce bilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
İnsan Kaynakları UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın İnsan Kaynakları sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'İnsan Kaynakları Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları Yönetiminde özellikle Personel Özlük İşleri, Ücretlendirme ve Yan Haklar alanında en az 4 yıllık deneyim sahibi,SGK Mevzuatı, İş Kanunu ve ilgili yönetmelikler konusunda bilgi sahibi, SGK, Bölge Çalışma, İŞKUR vb. kurumlara verilmesi gereken bildirgelerin yasal süresinde hazırlanmasını sağlayacak ve kontrolünü yapabilecek deneyimde,  Veri analizi ve raporlama becerileri gelişmiş, analitik yönü kuvvetli, Sonuç odaklı ve detaylara hakim olabilen, Sistematik ve sonuç odaklı çalışma sistematiğine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği yüksek, ikna kabiliyeti olan, enerjisi yüksek,MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Güvenlik GörevlisiKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum/işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın İnsan Kaynakları sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'Güvenlik Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır.Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Silahlı özel güvenlik kartına sahip, 5188 sayılı Güvenlik mevzuatına hakim, Güvenlik görevlisi olarak en az 3 yıllık tecrübesi olan, İletişim, temsil ve dikkat yeteneğine sahip, Kişisel bakımına özen gösteren, Askerlik görevini Jandarma veya Komando olarak tamamlamış, Tercihen yakın dövüş sanatları sertifikalı ve atış becerileri olan, Adli ve Mali sicili temiz olan, Disiplinli ve referans verebilecek, Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni Eskişehir AKSA JENERATÖR
Servis TeknisyeniAKSA JENERATÖR
Eskişehir’de ikamet eden, Meslek Lisesi ya da MYO Elektrik, Makina ve Motor Bölümleri'nden mezun, Askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Planlama Şefi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Planlama ŞefiAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Endüstri, İşletme ve ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Üretim ve Malzeme Planlama konularında min.5 yıl deneyimli, SAP, PP ve MM modülleri kullanımında tecrübeli, MS Office programlarını etkili derecede kullanabilen, Analitik düşünme ve sunum yapma becerisi yüksek, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
İnsan Kaynakları UzmanıAKSA JENERATÖR
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, Jeneratör işkolumuzun, İstanbul - Bağcılar 'da yer alan fabrikasında, merkez insan kaynaklarına bağlı olarak çalışacak ve insan kaynakları sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'İnsan Kaynakları Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği ya da İ.İ.B.F ilgili bölümlerinden mezun,İnsan Kaynakları fonksiyonlarında en az 3 yıl deneyim sahibi, İşe alım görüşmelerinde tecrübeli. Özellikle mavi yaka işçi işe alımlarında. PDKS sistemi takibi, puantaj oluşturma ve kontrol etme konularında deneyim sahibi.Bordro bilen. Bordro yasal kesintileri hakkında gerektiğinde personele açıklama yapabilecek.MS Office Word ve Excel programını çok iyi düzeyde kullanabilen, Sistematik ve sonuç odaklı çalışma sistematiğine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği yüksek, ikna kabiliyeti olan, enerjisi yüksek,Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden / edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Yetkilisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Kalite Kontrol YetkilisiAKSA JENERATÖR
Meslek liselerinin makine, elektrik veya motor bölümlerinden, tercihen ilgili bölümlerin MYO bölümlerinden mezun,İstanbul Avrupa (Çatalca ve civarı) yakasında ikamet eden, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Kalite Kontrol Sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Çok iyi derecede MS Office (Excel,Word,Outlook,Powerpoint) programlarını kullanabilen,ERP programlarına hakim, tercihen SAP programını bilen, Kalite, çevre ve iş güvenliği yönetim sistemleri ile çalışma konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Uzmanı İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Kalite Güvence UzmanıAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin makine, elektrik veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,İstanbul Avrupa (Çatalca ve civarı) yakasında ikamet eden, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Kalite Kontrol Sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Çok iyi derecede MS Office (Excel,Word,Outlook,Powerpoint) programlarını kullanabilen,ERP programlarına hakim, tercihen SAP programını bilen, Kalite, çevre ve iş güvenliği yönetim sistemleri ile çalışma konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yönetmeni İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Satış YönetmeniAKSA JENERATÖR
İstanbul Bağcılar ve çevresinde ikamet eden, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen satış alanında en az 3 yıl deneyime sahip, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen SAP programına hakim,İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, planlama yeteneği yüksek, İletişim yönü güçlü, prezentabl, Kendisini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sharepoint Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Sharepoint Yazılım UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın bilgi teknolojileri departmanında aramıza katılacak 'Sharepoint Yazılım Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar ya da Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun,Net ortamında en az 4 yıllık yazılım geliştirme tecrübesine sahip, Microsoft SharePoint 2013 yazılım geliştirme projelerinde deneyimli, SharePoint üzerinde Layout, Site Template, List, Workflow, Custom WebPart geliştirmiş,Ajax, CSS, Javascript, HTML, XHTML gibi web teknolojileri konularında bilgi sahibi,Ekip çalışmasına yatkın, yeni teknolojilere ve gelişmeye açık, sorumluluk sahibi,Güncel gelişmeleri takip edebilecek, teknik dökümanları anlayabilecek derecede İngilizce bilen,Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, analitik düşünme ve problem çözme yeteneklerine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme ve Stok Yönetim Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Malzeme ve Stok Yönetim UzmanıKazancı Holding
Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun,Konusunda en az 1 yıl deneyimli,Microsoft office programlarına hakim, tercihen SAP bilen,Tercihen  ERP Proje süreçlerinde bulunmuş,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Seyahat engeli bulunmayan,Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
CRM Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
CRM Yazılım UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın bilgi teknolojileri departmanında aramıza katılacak 'CRM Yazılım Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar ya da Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun,ASP.NET MVC, ASP.NET AJAX, WinForms ve WebForm teknolojileri ile geliştirilen en az bir projede görev almış ve en az 3 yıl yazılım geliştirme tecrübesine sahip,Nesne tabanlı yazılım geliştirme, çok katmanlı sistem ve yazılım mimarisi konularında iyi derecede bilgi ve tecrübe sahibi,Microsoft Dynamics CRM yazılımı ile 3-4 yıl çalışma deneyimine sahip, İş akışları, plug-in'ler, Javascript, iş kuralları konularını uygulamış, Tercihen CRM Projelerinde yer almış, Veritabanı sistemleri (Oracle veya SQL Server) ve bu sistemlerin sunduğu programlama arayüzlerinde (PL/SQL ya da T-SQL) bilgi sahibi,Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, analitik düşünme ve problem çözme yeteneklerine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Veritabanı Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Veritabanı UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın bilgi teknolojileri departmanında görevlendirilmek üzere aramıza katılacak 'Veritabanı Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı, Matematik veya Fizik bölümlerinden mezun,MS SQL Server Veritabanı yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrübesi olan, Backup / Restore / Mirroring / AlwaysOn / FailOver gibi High Availability ve Disaster Recovery altyapılarını kurmuş veya yönetmiş olan,MS SSIS ile ETL, OLAP, DWH, Cube, SSRS konusunda bilgi sahibi, Performans Tuning işlemlerine iyi derecede hakim, İyi derecede T-SQL bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Oracle Veritabanı Yönetimi, Unix/Linux sistemleri ve bu sistemlerde shell scripting konularında bilgi veya deneyim sahibi olmak, (artı olarak değerlendirilecektir)Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
AIX_HPUX_Linux Sistem Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
AIX_HPUX_Linux Sistem UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın bilgi teknolojileri departmanında görevlendirilmek üzere aramıza katılacak 'AIX_HPUX_Linux Sistem Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı, Matematik veya Fizik bölümlerinden mezun,Sistem yönetiminde en az 3 yıl tecrübesi olan, Analitik düşünce ve problem çözme yetkinlikleri yüksek olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Accountant İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
Senior AccountantAKSA JENERATÖR
University degree in Business Administration, Economics or related fields Minimum 3 years of accounting/financial reporting, audit experience is an assetKnowledge of bookkeeping, basic IFRS and reporting standards, No travel restriction to abroad  (up to 40% of total working time) Preferably,budget planning and management reporting knowledge, Experience in trading/multinational companies is a plus Excellent command of written and spoken  French, English is an asset Excellent knowledge of MS Office applications, Strong analytical approach and team player, Excellent communication skills No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Malzeme Planlama MühendisiAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin İşletme, Endüstri ve ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, ERP/MRP sistem bilgisine sahip, (SAP, PP ve MM modülleri kullanımında tecrübeli),MS Office programlarını etkili derecede kullanabilen, Kalite, Çevre ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri konusunda deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen sigara kullanmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı (Rusça) İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Uzmanı (Rusça)AKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, İyi derecede Rusça bilen, Tercihen İngilizce'de bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı (Fransızca) İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Uzmanı (Fransızca)AKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, Çok iyi derecede Fransızca bilen, Tercihen İngilizce'de bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanbilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı (Arapça) İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Uzmanı (Arapça)AKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, İyi derecede Arapça bilen, Tercihen İngilizce'de bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanbilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CBS Veritabanı Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
CBS Veritabanı UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın bilgi teknolojileri departmanında Coğrafi Bilgi Sistemlerinden sorumlu olarak aramıza katılacak 'CBS Veritabanı Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Spatial veritabanı yapılarını bilen ve veritabanı üzerinde gerekli bakım, değişiklik, kurulumları hakkında uzman,Coğrafi bilgi sistemleri (CBS) veritabanı, geliştirme, entegrasyon çalışmalarında tecrübe sahibi,CBS yazılım teknolojisinde web ve mobil dahil hakim olan, Tercihen ESRI ArcGIS spatial veritabanı üzerinde tecrübeli, PL/SQL ile script, prosedür, trigger geliştirebilen, Analitik düşünce ve problem çözme yetkinlikleri yüksek olan, En az 3 yıl CBS veritabanı üzerinde tecrübe sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri TemsilcisiKazancı Holding
En az lise mezunuİstanbul Avrupa Yakası'nda (Bahçelievler, Bağcılar, Küçükçekmece ve Başakşehir) ikamet edenTelefonda iletişim alanında başarılı ve diksiyonu düzgünİnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkınVardiyalı çalışabilecekErkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 1 yıl tecil ettirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uygulama Destek Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Uygulama Destek UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın bilgi teknolojileri sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'Uygulama Operasyonları Teknik Destek Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik - Elektronik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı, Matematik ya da Fizik bölümlerinden mezun,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, ITIL süreçlerini bilen, Oracle PLSQL, Java ile kod geliştirme sürecine hakim, Takım çalışmasına önem veren, Analitik düşünme yeteneğine sahip olan, problem çözme konusunda yetenekli, sonuç ve çözüm odaklı, Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri/ Teknisyeni Bingöl, Elazığ... AKSA ELEKTRİK
Elektrik Teknikeri/ TeknisyeniAKSA ELEKTRİK
Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü Mezunu ya da MYO Elektrik bölümü mezunuElazığ, Malatya ,Bingöl ,Tunceli illerinde yer alan İl Müdürlüklerimiz bünyesindeki Merkez ve ilçe işletmelerde çalışabilecek,Aktif araç kullanabilen  Ekip çalışmasına uyumlu Tercihen Elektrik Dağıtım sektöründe tecrübesi olan Ağır ve Tehlikeli işlerde çalışma engeli olmayan Tercihen EKAT Belgesi olan Askerliğini tamamlamış Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uygun adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri/ Teknisyeni Artvin, Giresun... AKSA ELEKTRİK
Elektrik Teknikeri/ TeknisyeniAKSA ELEKTRİK
Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü Mezunu ya da MYO Elektrik bölümü mezunuTrabzon, Giresun,Gümüşhane,Rize,Artvin illerinde yer alan İl Müdürlüklerimiz bünyesindeki Merkez ve ilçe işletmelerde çalışabilecek,Aktif araç kullanabilen  Ekip çalışmasına uyumlu Tercihen Elektrik Dağıtım sektöründe tecrübesi olan Ağır ve Tehlikeli işlerde çalışma engeli olmayan Tercihen EKAT Belgesi olan Askerliğini tamamlamış Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uygun adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatırım Planlama Mühendisi Artvin, Giresun... AKSA ELEKTRİK
Yatırım Planlama MühendisiAKSA ELEKTRİK
·         Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Tercihen AG-YG Elektrik Dağıtım Tesisleri ve Projelendirme konusunda en az 3 yıl deneyimli,  ·         Elektrik Piyasası Mevzuatına hakim,·         Analitik düşünebilen, problem çözme yetkinliğine sahip,·         İletişim ve organizasyon becerisi yüksek,·         Seyahat engeli bulunmayan,·         B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni Kırklareli, Tekirdağ AKSA ENERJİ
Servis TeknisyeniAKSA ENERJİ
Kazancı Holding bünyesinde yer alan Aksa Enerji Grubu Santrallerinden Alenka Kıyıköy Santrali'nde görev yapacak aşağıdaki özelliklerde Servis Teknisyeni  arayışımız bulunmaktadır.Meslek Liselerinin Elektrik Bölümlerinden veya MYO Elektrik Bölümünden mezun,Sürücü belgesine sahip ve tercihen aktif araç kullanabilen, Kırklareli/Kıyıköy, Tekirdağ/(Saray, Kapaklı, Çerkezköy, Çorlu)'da  ikamet eden veya edebilecek olan.En az 3 yıl enerji elektrik işlerinde deneyimli ve mekanik bakım konusunda bilgili,Tercihen 154 KV EKAT belgesi ve ağır ve tehlikeli işlerde çalışma belgesine sahip,OG - AG elektrik arrza onarım ve bakım işlerinde tecrübeli Microsoft Office programlarına hakim, Askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Mühendisi İstanbul(Avr.), ... AKSA ENERJİ
Elektrik Bakım MühendisiAKSA ENERJİ
Kazancı Holding bünyesinde yer alan Aksa Enerji Grubunda Kıbırs Santrali'nde görev yapacak aşağıdaki özelliklerde Elektrik Bakım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.-Elektrik veya Elektrik/ Elektronik Mühendisliği Bölümü'nden mezun,-Enerji sektöründe santrallerin elektrik bakım servisinde en az 3 yıl tecrübeli,-Proje analizi yapabilen,-İyi derece İngilizce bilgisine sahip,-MS Office, Autocad programlarını ve tercihen Sap uygulamalarını bilen,-Askerlik görevini tamamlamış,-Takım çalışmasına uyumlu
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Montaj Mühendisi İstanbul(Asya) AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Mekanik Montaj MühendisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "Mekanik Montaj Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden mezun, İyi düzeyde Autocad bilgisine sahip, İleri düzeyde MS Office programları bilgisine sahip, ERP programları hakkında bilgi sahibi, Tercihen ingilizce bilgisine sahip, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş,planlama ve organizasyon becerileri güçlü,İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanan, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Tercihen Asya kıtasında ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Muhasebe UzmanıAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye bölümlerinden mezun,Alanında en az 3 yıl deneyimli, EPDK ve V.U.K mevzuatlarına hakim, Tercihen SAP programını kullanabilen, Tercihen SMMM sertifasına sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Yetkilisi Manisa AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Muhasebe YetkilisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Üniversitelerin İ.İ.B. Fakültelerinden mezun, Alanında asgari 1 yıl deneyimli, Tercihen SAP tecrübesine sahip, MS Office programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Teknikeri Bursa AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Harita TeknikeriAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "Harita Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Harita ve Kadostro bölümlerinden mezun, Harita ve asbuilt konularında bilgi sahibi, Netcad, Microstation ve Autocad programlarını kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, planlı ve disiplinli çalışan, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, MS Office (Word, Excel) programını tercihen bilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dava Takip Yetkilisi Giresun AKSA ELEKTRİK
Dava Takip YetkilisiAKSA ELEKTRİK
·   Hukuk Ofisimizin kurumsal yapısına uyum sağlayabilecek,·   Tercihen Adalet MYO. okulu mezunu·   Sürekli gelişime açık,·   Tercihen takip elemanlığı alanında tecrübe kazanmış,·   İletişim ve ikna becerileri yüksek,·   Problem çözme becerileri gelişmiş,·   Microsoft Office Programlarını bilen,·   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış·   Aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Görevlisi Giresun AKSA ELEKTRİK
Müşteri Hizmetleri GörevlisiAKSA ELEKTRİK
Üniversitelerin 4 yıllık  fakülte veya MYO Satış-Pazarlama ,Maliye,Muhasebe vb. alanlarından mezun,Akıcı ve düzgün diksiyona sahip Tahsilat konusunda deneyimli Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyumlu Problem çözme yeteneğine sahip Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, pozitif ve enerjisi yüksekMS Office programlarına hakim İkna kabiliyeti yüksek, sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Giresun Alucra, Piraziz,Yağlıdere,Şebinkarahisar,Espiye,Eynesil ilçelerinde ikamet edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Görevlisi Trabzon AKSA ELEKTRİK
Müşteri Hizmetleri GörevlisiAKSA ELEKTRİK
Üniversitelerin 4 yıllık fakülte veya MYO Satış-Pazarlama ,Malifakülte veya MYO Satış-Pazarlama, Maliye, Muhasebe vb alanlarından mezunMüşteri hizmetleri, çağrı merkezi, vezne, ve tahsilat işlemleri konusunda en az 2 yıl deneyimli     Esnek çalışma saatlerineuygun, Takım çalışmasına yatkın, Akıcı ve düzgün diksiyona sahip MS Office programlarına hakim 28 yaşını aşmamış Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Trabzonda ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Borç Takip Yetkilisi Bingöl AKSA ELEKTRİK
Borç Takip YetkilisiAKSA ELEKTRİK
4 yıllık Üniversite veya en az Satış, Pazarlama, Reklamcılık, Halkla İlişkiler vb. MY bölümlerinden mezun,Borç/alacak yönetimi ve tahsilat konularında en az 2 yıl deneyimli veya yetiştirilmek üzere,İletişim becerisi yüksekİş takibi ve raporlama konularına önem veren, dikkatli,Müşteri odaklı ve Prezantabl, Esnek çalışma saatlerine uygun adaylar MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, B sınıfı Sürücü Belgesi olan ve Aktif araç kullanabilen  Askerliğini tamamlamış (bay adaylar için) Bingöl İl Müdürlüğümüzde görev alacak, Bingöl ilinde ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Borç Takip Şefi Tunceli AKSA ELEKTRİK
Borç Takip ŞefiAKSA ELEKTRİK
4 yıllık Üniversite veya en az Satış, Pazarlama, Reklamcılık, Halkla İlişkiler vb. MYO bölümlerinden mezun,Borç/alacak yönetimi ve tahsilat konularında en az 2 yıl deneyimli veya yetiştirilmek üzere,İletişim becerisi yüksek iş takibi ve raporlama konularına önem veren, dikkatli,Müşteri odaklı ve Prezantabl, Esnek çalışma saatlerine uygun adaylar MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, B sınıfı Sürücü Belgesi olan ve Aktif araç kullanabilen  Askerliğini tamamlamış (bay adaylar için) Tunceli İl Müdürlüğümüzde görev alacak, Tunceli ilinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Borç Takip Yetkilisi Malatya AKSA ELEKTRİK
Borç Takip YetkilisiAKSA ELEKTRİK
·         4 yıllık Üniversite veya en az Satış, Pazarlama, Reklamcılık, Halkla İlişkiler vb. MY bölümlerinden mezun,·         Borç/alacak yönetimi ve tahsilat konularında en az 2 yıl deneyimli veya yetiştirilmek üzere,·         İletişim becerisi yüksek İş takibi ve raporlama konularına önem veren, dikkatli,·         Müşteri odaklı ve Prezantabl,·         Esnek çalışma saatlerine uygun adaylar·         MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen,·         B sınıfı Sürücü Belgesi olan ve Aktif araç kullanabilen ·         Askerliğini tamamlamış (bay adaylar için)    ·         Malatya  İl Müdürlüğümüzde görev alacak, Malatya ilinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri Şanlıurfa AKSA ENERJİ
Elektrik TeknikeriAKSA ENERJİ
Şanlıurfa santralimizde "Elektrik Teknikeri" göreviyle istihdam edilecek takım arkadaşına ihtiyacımız bulunmaktadır.Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümünden mezun, Sanayi tesisleri veya enerji santrallerinde bakım-onarım tecrübesi olan, Tercihen 154-380kV Ekat belgesi sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, MS Office programlarına hakim, İletişim becerisi yüksek, iş ahlakına sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Üniversitelerin Gemi İnşaat, Elektrik, Elektronik, Makine ve Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen Sap programına hakim,Takım çalışmasına yatkın, planlama yeteneği yüksek, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Kendisini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık, Tercihen satış alanında en az 2 yıl deneyime sahip, İyi derecede İngilizce bilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Enerji Dengeleme Uzmanı İstanbul(Asya) AKSA ELEKTRİK
Enerji Dengeleme UzmanıAKSA ELEKTRİK
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, İktisat veya İstatistik bölümlerinden mezunTercihen Elektrik piyasası mevuzatına ve uygulamalarına hakim Minimum 2 yıl iş tecrübesine sahip Veri analizi konusunda tecrübeli Analitik çözüm yeteneği kuvvetli İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli MS Office uygulamalarına hakim, ileri seviyede Excel kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Enerji Ticareti Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... AKSA ENERJİ
Enerji Ticareti Uzman YardımcısıAKSA ENERJİ
Aksa Enerji Grubu bünyesinde Genel Müdürlüğümüzde görev yapacak aşağıdaki özelliklerde Enerji Ticareti Uzman Yardımcısı ihtiyacımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden (Elektrik, Makine, Endüstri vb.)  veya istatistik bölümünden mezunEsnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek İyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip İletişim kabiliyeti yüksek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri/Teknisyeni İstanbul(Asya) AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Elektrik Teknikeri/TeknisyeniAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
EML / MYO Elektrik/Elektronik Bölümü mezunu,  En az 1 yıllık tecrübesi olan, Güç Elektroniği, UPS, Akü, Jeneratör, Elektrik Pano, Alçak ve Orta Gerilim, Elektrik tesisatı ve Topraklama konularına hakim,Gerektiğinde iş, malzeme ve ekip koordinasyonu kurabilecek, Yaptığı çalışmaları periyodik olarak raporlama disiplinine sahip, Elektrik/Elektronik piyasa malzeme bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan,  şehir dışı seyahat edebilecek olan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Tercihen İstanbul Asya yakasında ikamet eden/edebilecek.Aksa Doğalgaz Dağıtım ofislerinin bulunduğu illerde Elektrik teknik desteği, projelendirme, elektrik ve katodik koruma bakım anlamında hizmet verilmesini sağlamak. Bu bağlamda, merkez bina ofisinde "Elektrik Teknikeri/Teknisyeni" göreviyle istihdam edilecek takım arkadaşına ihtiyacımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İL MÜDÜRÜ Trabzon AKSA ELEKTRİK
İL MÜDÜRÜAKSA ELEKTRİK
4 yıllık Üniversitelerin Elektrik /Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Elektrik dağıtımı, YG/AG, arıza-bakım, yatırım projeleri, CBS konularında en az 8-10 yıl deneyimli,İş takibi ve saha denetimine önem veren, iletişim becerisi yüksek ve Prezantabl,Temsil kabiliyeti yüksek, müzakere becerileri gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uygun adaylar MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, B sınıfı Sürücü Belgesi olan ve Aktif araç kullanabilen  Askerliğini tamamlamış, Trabzon  İl Müdürlüğünde görev alacak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Analiz ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... AKSA ELEKTRİK
Analiz ve Raporlama UzmanıAKSA ELEKTRİK
Üniversitelerin tercihen Endüstri/İşletme Mühendisliği veya İstatistik, Ekonometri gibi bölümlerinden mezun,Tercihen Elektrik Dağıtım sektöründe 2-3 yıl deneyimli, Veri analizi ve raporlama, süreç geliştirme, iş akışları anahtar performans göstergeleri (KPI) konularında deneyim ve bilgi sahibi,Tercihen kalite yönetim sistemleri ve doküman yönetimi konusunda bilgili, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen MS Office, SQL, Visio (ileri düzey excel bilgisi) uygulamalarına hakim, Planlama, raporlama ve koordinasyon becerileri gelişmiş, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Yurt içi seyahat engeli olmayanErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı