Kazancı Holding  

Şirket Bilgileri

http://www.aksa.com.tr 
Kazancı Holding 

Jeneratör üretimi ve enerji santralleri kurulum-işletim faaliyetleri ile sektörün lider kurumlarından biri olan Kazancı Holding, enerji sektöründeki çalışmalarını 1984 yılından beri sürdürmektedir.

Son yıllarda doğal gaz dağıtım, turizm ve tarım sektörlerine de girerek yatırımlarına devam eden Kazancı Holding, bünyesinde bulundurduğu şirketleriyle, Türkiye’nin önde gelen holdingleri arasında yer almaktadır.

Aksa şirketler grubu, Jeneratör,Kiralama, Servis ve Yedek Parça, Enerji Üretim, Satış ve Pazarlama, , Makina Sanayii, Turizm, Doğal Gaz Dağıtım ve Tarım şirketlerinden oluşmaktadır.

 

Aksa Jeneratör, uzun yıllardır Türkiye'de pazarın lideri olmayı sürdürmekte ve son 5 yıl içerisinde genişleyen faaliyetleri ile toplam yıllık satışının, yarısını yurt dışına ihraç ederek dünya pazarında da önemli bir başarı elde etmektedir.Teknoloji yatırımlarını sürekli artıran Aksa Jeneratör, Türkiye’deki ilk doğal gazlı jeneratörü üreterek bir ilki daha gerçekleştirmiştir. Bunun yanında kojenerasyon projeleri de ağırlıklı olarak devam etmektedir.

Aksa’nın öncelikleri; tüm faaliyetlerinde "insan" faktörüne her zaman öncelik vermek ve verimli hizmet anlayışına inanmak; kaliteye ve sisteme önem vererek tüm müşterilerimizin ve çalışanlarımızın dünyalarını aydınlatmaya devam etmek, vizyonu ise jeneratör ve enerji sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olmaktır.

 

Aksa Jeneratör, biri İngiltere’de olmak üzere toplam 3 adet üretim tesisiyle dünyadaki önemli jeneratör üreticisi firmaların arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır jeneratör pazarının en güçlü firması olan Aksa Jeneratör, yaygın satış ve servis ağıyla da müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Aksa Jeneratör, yurt dışında 10 ofisi ve yurt içinde ise 20 APC (Aksa Power Center) ile müşterileriyle buluşmaktadır.

Türkiye’deki tartışmasız üstünlüğünün yanı sıra, dünyanın her noktasına ihracat yaparak ülke ekonomisine de önemli katkılarda bulunan Aksa Jeneratör’ün yurt dışı ofisleri:

·           Cezayir

·           Çin

·           Dubai

·           Irak

·           İngiltere

·           İran

·           Kazakistan

·           Kırgızistan

·           Nijerya

·           Singapur

 

Aksa Enerji Üretim A.Ş. elektrik ve ısı santralleri kurulması işletilmesi ile enerji dağıtımı ve satışı konularında faaliyet göstermektedir.

Aksa Enerji Üretim A.Ş. Türkiye ve yurt dışında kurmuş ve işletmekte olduğu toplam 369 MW güçteki 9 adet enerji santrali ile elektrik üretimi ve satışını gerçekleştirmektedir.

Doğal gaz ve petrol türevleri ile çalışan Türkiye’de 150 MW’lık yurt dışında ise 95 MW’lık santral yatırımlarına devam eden Aksa Enerji; yenilenebilir enerji kaynakları konusunda Türkiye’ nin değişik bölgelerinde rüzgar ve hidroelektrik santralleri kurulmasına yönelik ölçüm ve fizibilite çalışmalarını da yürütmektedir. Rüzgar enerjisi konusunda 40 MW’lık 2 adet santral için üretim lisansı alarak yatırıma geçmiştir. Hidroelektrik santralleri için 365 MW’lık 5 projede fizibilite ve proje çalışmalarına devam etmekte olup, toplam 77 MW’lık 3 adet santral için lisans almış ve yatırıma geçmiştir. Linyite dayalı elektrik santralleri konusunda proje çalışmalarına da devam eden Aksa Enerji, toptan ve perakende elektrik satışı, elektrik dağıtımı, elektrik enerjisi ithal ve ihracatı için gerekli lisanslarını almış ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de ve yurt dışında 1995 yılından beri müşterilerinin ekonomik ve güvenilir elektrik ve ısı ihtiyaçlarını karşılayan Aksa Enerji, elektrik üretimi dağıtımı ve satışı konularında yatırım ve faaliyetlerini arttırarak sürdürmektedir.

 

Turizm sektöründe en iyiyi hedefleyen Aksa Şirketler Grubu, Antalya’nın Kemer ilçesinin Göynük beldesinde Toros dağlarının Akdeniz’in masmavi suları ile birleştiği çam ormanları içinde yer alan Mirada Del Mar Oteli ile ilk turizm yatırımını gerçekleştirmiştir.

Sıra dışı mimarisi ve çevre düzenlemesi ile dikkat çeken otel, tamamen restore edilip yenilenmiş, yepyeni bir hizmet ve kalite anlayışıyla sektörde yerini almıştır. Yaklaşık 109.000 m2 alana sahip, 1.220 yatak kapasiteli, 5 yıldızlı ve çağlar boyu birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Kemer’de misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir biçimde özel olarak tasarlanan Mirada del mar Oteli, 1990 yılından bu yana, kusursuz doğa güzelliği ile eşsiz konforu bir araya getirmektedir. Son olarak, Erciyes bölgesinde 650 yatak kapasiteli 3 yeni dağ otelini de bünyesine katan grubun bu sektördeki hedefi, yatırımlarına devam ederek, 2007 yılının sonunda 4000 yatak kapasitesine ulaşmaktır.

 

AKSA 2003 yılının sonlarından itibaren T.C. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (E.P.D.K.) düzenlemeleri çerçevesinde lisans hakkını elde ettiği bölgelerde çalışmalarına başlamış ve öngörülen sürelerden önce gaz dağıtımına geçmiştir. Grubumuzun sahip olduğu doğalgaz dağıtım lisansları ve sorumluluk bölgeleri; BALIKESİR DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BALGAZ) olarak Balıkesir şehrini; BİLECİK - BOLU DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BEYGAZ) olarak Bolu, Bilecik, Bozüyük, Söğüt, İnönü, Çukurhisar, Pazaryeri bölgelerini; DÜZCE - EREĞLİ DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (DERGAZ) olarak Düzce, Karadeniz Ereğli, Gülüç, Alaplı, Kaynaşlı ve Konuralp bölgelerini; MANİSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (MANİSAGAZ) olarak Manisa, Akhisar, Turgutlu bölgelerini; ÇANAKKALE DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (ÇANAKKALEGAZ) olarak Çanakkale, Çan, Biga, Kepez, Gönen, Ezine, Bayramiç bölgelerini kapsamaktadır.

 

Aksa Tarım, toplamları 25.000 dönüme varan TİGEM’den (Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü) 30 yıllığına kiraladığı Samsun-Gelemen ve Tekirdağ-İnanlı çiftlikleri ile AB Standartlarında süt ve et üretimi tesisleri yatırımı yapmaktadır.

2004 yılında özelleştirmeye açılan İnanlı Tarım İşletmesi (Tekirdağ) ve Gelemen Tarım İşletmesi'ni (Samsun) kiralayan kuruluşuKazancı Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 68
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Şebeke Yönetim Yönetmeni İstanbul(Asya) AKSA ELEKTRİK
Elektrik Şebeke Yönetim YönetmeniAKSA ELEKTRİK
4 Yıllık Elektrik veya Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, Elektrik Dağıtım sektöründe (yüklenici ya da dağıtım şirketi) en az 7 yıl tecrübeli,Elektrik dağıtım mevzuatı, elektrik şebekeleri yönetim alanlarında bilgi ve tecrübe sahibi,MS Office (Çok iyi) İngilizce (İyi derecede) bilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Şehir içi/dışı seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (bay adaylar için), Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Görevlisi Adana, Hatay, ... AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Pazarlama GörevlisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "Pazarlama Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır. ·        Üniversitelerin 4 yıllık fakülte İİBF veya MYO Satış-Pazarlama, İşletme bölümlerinden mezun,·         Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Yönetimi alanında en az 1 yıl deneyim sahibi,·         30 yaşını aşmamış olan,·         Esnek çalışma saatlerine uygun,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·         MS Office (Word, Excel) programlarını tercihen bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tesisat Kontrol Mühendisi Balıkesir AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Tesisat Kontrol MühendisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin Doğalgaz işkolunda ''Makina Mühendisi'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun.(Tercihen Makine Mühendisliği)Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, Gelişime açık, araştırmacı ve vizyon sahibi olan, İnsiyatif ve Sorumluluk sahibi olan, ZetaCad, Ms Office ve AutoCad Programları kullanımına hakim, Askerlik Hizmetini tamamlamış, Doğalgaz Dağıtım Sektöründe kariyer hedefi olan, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli olan, B Sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Otomasyon Mühendisi İstanbul(Asya) AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Otomasyon MühendisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin Doğalgaz işkolunda ''Otomasyon Mühendisi'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin, Elektrik, Elektrik - Elektronik ve Otomasyon mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, İyi derecede ingilizce bilgisi olan, MS Windows ve MS Office uygulamalarına hakim, PLC Proglama, Scada yazılımları ve Haberleşme protokolleri konusunda tecrübe sahibi,Problem çözme ve analitik bakış açısına sahip, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sayaç Okuma Görevlisi Bilecik AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Sayaç Okuma GörevlisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "Sayaç Okuma Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.·       Lise mezunu (Tercihen meslek lisesi mezunu),·       Doğalgaz Dağıtım sektöründe kariyer hedefleyen,·       B sınıfı sürücü belgesine sahip,.       Aktif araç kullanabilen,·       Çalıştığı bölgede ikamet edebilecek,·       Takım çalışmasına yatkın,·       Sektörel tecrübesi olan/olmayan,·       Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,·       Düzenli ve programlı çalışabilen,·       Tercihen askerlik görevini tamamlamış(erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tarife Ve Raporlama Uzmanı Adana, Hatay, ... AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Tarife Ve Raporlama UzmanıAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "Tarife Ve Raporlama Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Mühendislik, Ekonomi, Ekonometri, Matematik veya İstatistik Bölümlerinden mezun,Tercihen  benzer pozisyonlarda deneyim sahibi, Finansal konularında kendini geliştirmeye istekli, Planlama, raporlama, koordinasyon ve organizasyon becerileri gelişmiş, Sorumluluk sahibi, dikkatli, disiplinli, analitik düşünebilen, bütünü görebilen, çözüm odaklı, eşzamanlı çalışabilen,  Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü; ekip çalışması tecrübesi olan, enerjisi yüksek. MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,  Seyahat engeli olmayan,  Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,   Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için) Araştırma ve geliştirme konusunda istekli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Harita Mühendisi Sivas AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Harita MühendisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin Doğalgaz işkolunda ''Harita Mühendisi'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin harita mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Windows ve MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen MicroStation Powermap, Arcis ve NetCad programlarını kullanabilen, Tercihen CBS ve Veri tabanı projelerinde daha önce görev almış, Hem ofiste hem de sahada görev alabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı Osmaniye AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Muhasebe UzmanıAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin Doğalgaz işkolunda ''Muhasebe Uzmanı'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İ.İ.B. Fakültelerinden mezun, Alanında asgari 2 yıl deneyimli, Tercihen SAP tecrübesine sahip, 35 yaşını aşmamış, MS Office programlarına hakim, Tercihen seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, Gerektiğinde yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ekip Çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Şefi Elazığ AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
İşletme ŞefiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "İşletme Şefi" arayışımız bulunmaktadır. ·         Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, (Tercihen Makine Mühendisliği)·         Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyim sahibi,·         Seyahat engeli olmayan,·         Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,·         Gelişime açık, araştırmacı ve vizyon sahibi,·         İnsiyatif alabilen ve sorumluluk sahibi,·         Ekip yönetimi konusunda yetkin,·         Ms Office ve AutoCad Programları kullanımına hakim,·         Doğalgaz alt yapı ve işletme faaliyeti konularına vakıf,·         Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mühendisi Elazığ AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
İşletme MühendisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "İşletme Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır. ·         Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, (Tercihen Makine Mühendisliği)·         Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi,·         Seyahat engeli olmayan,·         Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,·         Gelişime açık, araştırmacı ve vizyon sahibi,·         İnsiyatif alabilen ve sorumluluk sahibi,·         Ekip yönetimi konusunda yetkin,·         Ms Office ve AutoCad Programları kullanımına hakim,·         Doğalgaz alt yapı ve işletme faaliyeti konularına vakıf,·         Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Teknikeri Adana AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Bakım TeknikeriAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin  Doğalgaz işkolunda "Bakım  Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır. Meslek yüksek okulu elektrik,makine,doğalgaz vb. bölümlerinden mezun, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, En az 2 yıl deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünce yapısına sahip Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sorumluluk sahibi, planlı ve disiplinli çalışan, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, MS Office (Word, Excel) programlarını tercihen bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Soğutma Teknisyeni Antalya Kazancı Holding
Soğutma TeknisyeniKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, enerji ve turizm sektöründe faaliyet gösteren firmalarından biri olan Kazancı Holding'in Antalya'da bulunan Mirada Del Mar otelinde görev almak üzere aramıza katılacak "Soğutmacı" arayışımız bulunmaktadır.Teknik Lise veya dengi meslek liselerinden mezun (Tercihen iklimlendirme ve soğutma)Benzer beş yıldızlı otellerde en az 3 yıllık deneyimi olan, Konusunda minimum 5 yıl deneyime sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Çözüm odaklı çalışan, Askerlik görevini tamamlamış, Antalya'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardım Masası Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Yardım Masası UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın bilgi teknolojileri departmanında aramıza katılacak 'Yardım Masası Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Meslek Yüksek Okulu ya da Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Kullanıcı İşletim Sistemleri (Windows XP, Windows 7, Windows 8) konusunda deneyimliMS Office Programlarını etkin kullanabilen ve son kullanıcıların sorunlarına cevap verebilecek seviyede bilgi sahibiMS Server (2000, 2003,2008,2012) hakkında bilgi sahibi Active Directory Domain ortamında çalışmış olan Masaüstü, yazıcı, laptop ve diğer bilgisayar çevre birimleri donanımlarının kurulumu ve ilgili sorunların tespiti ve giderilmesi konusunda uygulamalı deneyim sahibi,Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Güvenlik GörevlisiKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum/işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, Güvenlik sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'Özel Güvenlik Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır.Polis memuru, Uzman Çavuş ya da Astsubay olarak emekli olmuş, Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Adli ve Mali sicili temiz olan, İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, 50 yaşını aşmamış, Gerektiğinde haftasonu ve vardiya usulü çalışabilecek, Kavacık bölgesine tek vasıta ile ulaşabilen, çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri TemsilcisiKazancı Holding
En az lise mezunu,İstanbul Avrupa Yakası'nda (Bahçelievler, Bağcılar, Küçükçekmece ve Başakşehir) ikamet eden,Telefonda iletişim alanında başarılı ve diksiyonu düzgün,İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın,Vardiyalı çalışabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 1 yıl tecil ettirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gece Resepsiyonisti Antalya Kazancı Holding
Gece ResepsiyonistiKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, enerji ve turizm sektöründe faaliyet gösteren firmalarından biri olan Kazancı Holding'in Antalya'da bulunan Mirada Del Mar otelinde görev almak üzere aramıza katılacak 'Gece Resepsiyonist' arayışımız bulunmaktadır.Turizm Meslek Liselerinden ya da Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun,Almanca, Rusça, İngilizce dillerinden en az ikisine hakim, Misafir memnuniyetini ön planda tutan, hızlı ve etkili karar verebilme kabiliyetine sahip,Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Problem çözme becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Gece shiftinde sabit çalışabilecek, Antalya'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni Muğla AKSA JENERATÖR
Servis TeknisyeniAKSA JENERATÖR
Temeli 1950'li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin Jeneratör işkolu servis departmanında "Servis Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.Muğla ilinin Bodrum ya da Milas ilçelerinde ikamet eden, Meslek Lisesi, MYO Elektrik veya Makine bölümlerinden mezun, Askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Şefi Şanlıurfa AKSA ENERJİ
İdari İşler ŞefiAKSA ENERJİ
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, Aksa Enerji Grubunda147 MW kurulu güce sahip .Şanlıurfa Doğal Gaz Santrali'nde ''İdari İşler Şefi'' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Şanlıurfa'da ikamet eden, MS Office programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, Sorumluluk bilinci yüksek, Araştırmaya, öğrenmeye ve eğitime açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
Servis TeknisyeniAKSA JENERATÖR
İstanbul Anadolu yakasında Maltepe ve çevre ilçelerinde ikamet eden, Meslek Lisesi ya da MYO Elektrik Bölümü'nden mezun, Askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Boyahane Teknisyeni İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Boyahane TeknisyeniAKSA JENERATÖR
İstanbul Çatalca ve çevre ilçelerde ikamet eden, Lise ve MYO'nun Teknik bölümlerinden mezun, Mesleki Yeterlilik Belgesi'ne (Boyacılık) sahip, Makine boyama konusunda tecrübeli, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Finance Specialist İstanbul(Asya) AKSA ENERJİ
Finance SpecialistAKSA ENERJİ
Aksa Energy is established in 1997, as a subsidiary of Kazancı Holding, which is the largest independent power producer in Turkey listed on the stock Exchange. Aksa Energy, which aims globalization, is transformed from a local energy company into a global energy company with its power plants in the TRNC and Africa.Aksa Energy, which performs all the power plant installation processes from project design to procurement, construction and installation with its competent technical teams, produces energy from natural gas, lignite, hydroelectric, wind and fuel oil. It realizes the operation and maintenance of its plants on its own. Aksa Energy carries its know-how abroad with the power plant constructions to the countries which have urgent energy needs and offers fast solutions with long term guaranteed sales agreements.The company bolstered its presence in the African continent through contracts executed with the power plants in Ghana, Madagascar and Mali. Aksa Energy continues to evaluate other overseas investment opportunities, as well as agreements for power plant construction, operation and the guaranteed sale of the energy generated from K.KT.C, Ghana, Madagascar and MaliQUALIFICATIONS;We are lookign for a Finance Specialist with the following qualifications to our We are looking for aFinance Specialist with the following qualifications to our project in İstanbul - Beykoz.Bachelor degree in Economy or releted sicences, 5-7 years of experiance in Bank Sector, Excellent command of MS Office programmes, Excellent command of English,(written and spoken) No obstacle for travelling Africa countries, SAP knowledge is a must
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi Bingöl, Elazığ... AKSA ELEKTRİK
Elektrik Elektronik MühendisiAKSA ELEKTRİK
4 yıllık fakültelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun Alanında en az 2 yıl deneyimi olan  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uygun Seyehat engeli olmayan Aktif araç kullanabilen Elazığ , Malatya , Bingöl, Tunceli illerinde ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Teknikeri Bingöl, Elazığ... AKSA ELEKTRİK
Elektrik Bakım TeknikeriAKSA ELEKTRİK
Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü Mezunu ya da MYO Elektrik bölümü mezunuElazığ, Malatya, Bingöl, Tunceli illerinde yer alan İl Müdürlüklerimiz ve ilçe işletmeler bünyesinde görev alacak,Aktif araç kullanabilen  Ekip çalışmasına uyumlu Tercihen Elektrik Dağıtım sektöründe tecrübesi olan Ağır ve Tehlikeli işlerde çalışma engeli olmayan Tercihen EKAT Belgesi olan Askerliğini tamamlamış Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uygun adaylar
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Yönetmeni İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Satış YönetmeniAKSA JENERATÖR
İstanbul Bağcılar ve çevresinde ikamet eden, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen satış alanında en az 3 yıl deneyime sahip, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen SAP programına hakim,İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, planlama yeteneği yüksek, İletişim yönü güçlü, prezentabl, Kendisini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Yetkilisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Kalite Kontrol YetkilisiAKSA JENERATÖR
Meslek liselerinin makine, elektrik veya motor bölümlerinden, tercihen ilgili bölümlerin MYO bölümlerinden mezun,İstanbul Avrupa (Çatalca ve civarı) yakasında ikamet eden, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Kalite Kontrol Sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Çok iyi derecede MS Office (Excel,Word,Outlook,Powerpoint) programlarını kullanabilen,ERP programlarına hakim, tercihen SAP programını bilen, Kalite, çevre ve iş güvenliği yönetim sistemleri ile çalışma konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaynakçı Antalya AKSA ENERJİ
KaynakçıAKSA ENERJİ
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, Aksa Enerji Grubunda 1150 MW Kurulu güce sahip Antalya Doğal Gaz Kombine Çevrim Santrali'ne aşağıdaki özelliklerde ''Mekanik Bakım Teknisyeni ( Kaynakçı)" arayışımız bulunmaktadır.Meslek Yüksek Okullarının teknik bölümlerinden mezun, Alanında min. 5 yıl deneyimli, Mesleki yeterlilik belgesi sahibi, (11UY0010-3/02 Seviye 3 Çelik Kaynakçısı )Teknik Resim ve Kaynak Sembollerini okuyabilecek, Argon, Gaz Altı, Toz Altı ve Elektrot Kaynağı tecrübesine sahip, İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Servis TeknisyeniAKSA JENERATÖR
Temeli 1950'li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin Jeneratör işkolu Aksa Servis ve Kiralama AŞ'nin kiralama kısmında görev alacak "Servis Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.Meslek Lisesi, MYO motor veya makine bölümlerinden mezun, Tercihen dizel motor veya jeneratör deneyimli, Askerlik görevini tamamlamış, E sınıfı ehliyeti ve SRC belgesi bulunan ve aktif araç kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Kocaeli AKSA JENERATÖR
Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Kocaeli-Gebze ilçesinde ikamet eden, Üniversitelerin Elektrik, Makine ve Mekatronik Mühendisliği veya İşletme, İktisat bölümlerinden mezun,Satış alanında en az 2 yıl tecrübesi olup kariyerini bu doğrultuda ilerletmek isteyen,MS Office programında deneyimli, İyi derecede SAP bilen, İletişim yönü güçlü, prezentabl, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı (Fransızca) İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Uzmanı (Fransızca)AKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, Çok iyi derecede Fransızca bilen, Tercihen İngilizce'de bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanbilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı (Rusça) İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Uzmanı (Rusça)AKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, İyi derecede Rusça bilen, Tercihen İngilizce'de bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı (Arapça) İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Uzmanı (Arapça)AKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, İyi derecede Arapça bilen, Tercihen İngilizce'de bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İhracat satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programları ve SAP bilgisine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Analiz ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanbilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Budget&Reporting Specialist İstanbul(Asya) AKSA ENERJİ
Budget&Reporting SpecialistAKSA ENERJİ
Bachelor’s degree in related departments( Business Administration, Economics, Finance) and preferably Master’s degree,Minimum 5 years of experience in finance related positions or budgeting (minimum 3 years in an international audit firms),Knowledge of IFRS reporting and consolidation is a must Fluency in both written and spoken English Advanced level of MS Excel knowledge is required Strong analytical, problem solving and communication skills Result oriented, team player High sense of responsibility and ability to handle multiple tasks in a deadline oriented environmentMilitary service must be completed for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstri Mühendisi Tekirdağ Kazancı Holding
Endüstri MühendisiKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum/işletimi ile tarım ve turizm işkollarını barındıran Kazancı Holding bünyesinde, Tarım işkolumuzun Tekirdağ Muratlı'da bulunan üretim tesisinde, üretim planlama süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak "Endüstri Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Üretim planlama konusunda deneyimli, Analitik düşünme yeteneğine sahip, İnsan ilişkileri güçlü, aktif çalışmayı seven, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, En az 2 yıl iş deneyimine sahip, Tekirdağ'da ikamet eden / edebilecek olan, çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
İnsan Kaynakları UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın İnsan Kaynakları sistem ve süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'İnsan Kaynakları Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İ.İ.B.F ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları fonsksiyonlarında en az 3 yıl deneyim sahibi, Seçme Yerleştirme, Ücretlendirme ve İnsan Kaynakları biriminin ana süreçlerini geliştirme ve uygulama deneyimine sahip,MS Office Programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Sistematik ve sonuç odaklı çalışma sistematiğine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği yüksek, ikna kabiliyeti olan, enerjisi yüksek,Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Muhasebe UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum/işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın muhasebe süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'Muhasebe Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İşletme, Maliye veya İktisat bölümlerinden mezun, Tek düzen hesap planına, Vergi Kanunları ve SGK mevzuatına vakıf, Bilanço, kar-zarar tablosu, nakit akışı tablosu konusunda deneyimli, Muhasebe alanında en az 3 yıllık iş tecrübesi olan, Tüm vergi dairesi beyanname ve formları ile SGK Bildirgelerinin hazırlanması,Resmi defter kayıtlarının tutulması, Fatura irsaliye kontrolünün yapılması, Aylık muhasebe raporlarının hazırlanması, Tercihen Logo Tiger, Logo Bordro bilen, E-fatura, e-arşiv, e-defter süreçlerine hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem İşletme Mühendisi İstanbul(Asya) AKSA ELEKTRİK
Sistem İşletme MühendisiAKSA ELEKTRİK
4 Yıllık Elektrik veya Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, Elektrik Dağıtım sektöründe (yüklenici, mühendislik firması ya da dağıtım şirketi) en az 4 yıl tecrübeli,Elektrik dağıtım mevzuatı ve elektrik şebeke tesisi hakkında bilgi ve tecrübe sahibi,TEDAŞ MYD ve elektrik dağıtım ekipmanları teknik şartnameleri konusunda bilgi sahibi,MS Office (Çok iyi) İngilizce (İyi derecede) bilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Şehir içi/dışı seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (bay adaylar için), Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Destek Görevlisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Servis Destek GörevlisiAKSA JENERATÖR
Temeli 1950'li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin Jeneratör işkolu Aksa Servis ve Kiralama AŞ'nin kiralama kısmında görev alacak "Servis Destek Yetkilisi" arayışımız bulunmaktadır.En az lise mezunu tercihen İİBF bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim, Temel düzeyde ön muhasebe bilgisine sahip, İletişimi kuvvetli, yeniliğe ve gelişmeye açık, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İnsan ilişkilerinde başarılı, kendini ifade yeteneği gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden (Tercihen Elektrik Müh.) mezun, Satış alanında en az 2 yıl tecrübesi olup kariyerini bu alanda ilerletmek isteyen,MS Office programlarına hakim, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, İletişimi ve temsil gücü kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, Tercihen ihraç kayıtlı satışlar konusunda deneyimli, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Giresun, Rize AKSA ELEKTRİK
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıAKSA ELEKTRİK
Tercihen Elektrik Dağıtım iş kolunda daha önce çalışmış Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun A veya B grubu İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikasına sahip Uzman En az 1 yıl deneyimi olan B grubu sürücü belgesine sahip Aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Ekip çalışmasına uygun Seyahat engeli olamayan Giresun , Rize ve Trabzon da  ikamet eden veya edebilecek adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatırımlar ve Denetim Yönetmeni İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Yatırımlar ve Denetim YönetmeniKazancı Holding
Enerji, Elektrik Dağıtım, Doğalgaz Dağıtım, Turizm, Jeneratör sektörlerinde faaliyette bulunan Kazancı Holding – Aksa Genel Müdürlük İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere “Yatırımlar Denetim Yönetmeni” aramaktayız.Dört yıllık Örgün eğitim veren Üniversitelerin İnşaat Mühendisliğibölümünden mezun,En az 10 yıllık deneyimli, Mukavele ve kesin hesap konularına vakıf, Proje ve Sözleşme yönetimi bilgisine sahip, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Yoğun çalışma programına uyum sağlayabilecek, Ms Office ve Autocad programlarını aktif olarak kullanabilen, Araştırma ve sorgulama yönü kuvvetli, analitik düşünce yapısına ve güçlü iletişim becerilerine sahip,Veriye ve bilgiye dayalı karar alabilen, çözüm üretebilen, faaliyetlerinin gerektirdiği analitik düşünme yeteneğine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
İç Denetim UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, Denetim Direktörlüğü'ne bağlı olarak İç Denetim departmanında işkollarımızın denetim faaliyetlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak “İç Denetim Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         Denetim firmalarında veya kurumsal yapılarda iç denetim konusunda en az 3 yıl deneyimli,·         Başta Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku olmak üzere yasal mevzuata hakim,·         Tercihen CIA ya da SMMM belgesi olan,·         Tercihen iyi derecede İngilizce bilen ,·         Seyahat engeli olmayan,·         Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü,·         Yoğun çalışma programına uyum sağlayabilecek,·         MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen,·         Analitik düşünme, detaylara inme ve problem çözme yönleri güçlü, ekip çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·         İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni Ankara AKSA JENERATÖR
Servis TeknisyeniAKSA JENERATÖR
Temeli 1950'li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin Jeneratör işkolu servis departmanında "Servis Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.Ankara ilinin Çankaya ve çevre ilçelerinde ikamet eden, Meslek Lisesi, MYO Elektrik veya Makine bölümlerinden mezun, Askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sıhhi Tesisat Teknikeri İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Sıhhi Tesisat TeknikeriAKSA JENERATÖR
İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Lise veya MYO mezunu, Tesisat alanında deneyimli, Tercihen Kazancı Belgesi ve Ustalık Belgesi'ne sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri Şanlıurfa AKSA ENERJİ
Elektrik TeknikeriAKSA ENERJİ
·         Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümünden mezun,·         Alanında min. 2 yıl deneyimli,·         Ekat belgesi sahibi olmak tercih sebebi (154 Kv),·         Askerlik hizmetini tamamlamış,·         İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Operatörü İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Tedarik OperatörüKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum/işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, Jeneratör işkolumuzun Bağcılar'da bulunan fabrikasında süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'Tedarik Yetkilisi' arayışımız bulunmaktadır.Yüksek Okul Mezunu (Elektrik ya da mekanik branşlarda), 1-2 yıl depo, stok, üretim planlama vb departmanlarda iş tecrübesi olan, MS Office programlarına hakim, özellikle orta-üst seviyede Excel bilgisi olan,İş takip yeteneği yüksek, analitik düşünebilen, dinamik yapıya sahip, diyaloğu kuvvetli, diksiyonu düzgün,Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı Adana AKSA JENERATÖR
Muhasebe UzmanıAKSA JENERATÖR
Temeli 1950'li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin Jeneratör işkolu "Mali İşler Departmanında Muhasebe Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.Adana ili Seyhan ilçesinde ikamet eden, Üniversitelerin Muhasebe, Maliye, İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun, ERP programlarını kullanabilen (Tercihen SAP kullanmayı bilen) Microsoft Office programları kullanımında etkin, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Muhasebe alanında kariyer yapmayı hedefleyen, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni Bolu AKSA ENERJİ
Elektrik TeknisyeniAKSA ENERJİ
Meslek lisesi ve Meslek Yüksek Okullarının Elektrik-Elektronik-Endüstriyel Elektrik bölümlerinden mezunBolu Göynük lokasyonunda çalışabilecek Alanında en az 3 yıl tecrübe sahibi Ekip çalışmasına uyumlu Ağır ve Tehlikeli işlerde çalışma engeli olmayan EKAT Belgesi olan Askerliğini tamamlamış Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uygun adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Uzmanı İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Kalite Güvence UzmanıAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin makine, elektrik veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,İstanbul Avrupa (Çatalca ve civarı) yakasında ikamet eden, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Kalite Kontrol Sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Çok iyi derecede MS Office (Excel,Word,Outlook,Powerpoint) programlarını kullanabilen,ERP programlarına hakim, tercihen SAP programını bilen, Kalite, çevre ve iş güvenliği yönetim sistemleri ile çalışma konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Teknikeri Gümüşhane Kazancı Holding
Harita TeknikeriKazancı Holding
Üniversitelerin Meslek Yüksekokulu Harita Bölümlerinden mezun Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen Erkek adayar için askerliğini tamamlamış  Esnek çalışma saatleri ve takım çalışmasına uygun İyi dercede office programları kullanabilen  Gümüşhanede ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomasyon ve I&C Mühendisi Antalya AKSA ENERJİ
Otomasyon ve I&C MühendisiAKSA ENERJİ
Problem çözme ve analitik düşünme becerisine sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, farklı bölümlerle uyumlu çalışabilecek,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İyi düzeyde İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer İstanbul(Asya) Kazancı Holding
KasiyerKazancı Holding
Kazancı Holding bünyesinde bulunan Cafe Restaurant Zinciri olarak faaliyet gösteren Cookshop restaurantımızın Bağdat Caddesi ve Ataşehir şubelerinde görevlendirilmek üzere"Kasiyer" arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu, Cafe-Restaurant kasalarında tecrübeli, İnsan İlişkileri kuvvetli Dış görünümüne önem veren ve diksiyonu düzgün, Analitik düşünce yeteneği gelişmiş, Takipçi ve dikkatli, Takım çalışmasını seven, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Güler yüzlü ve Misafir Memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CRM Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
CRM Yazılım UzmanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın bilgi teknolojileri departmanında aramıza katılacak 'CRM Yazılım Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar ya da Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun,ASP.NET MVC, ASP.NET AJAX, WinForms ve WebForm teknolojileri ile geliştirilen en az bir projede görev almış ve en az 3 yıl yazılım geliştirme tecrübesine sahip,Nesne tabanlı yazılım geliştirme, çok katmanlı sistem ve yazılım mimarisi konularında iyi derecede bilgi ve tecrübe sahibi,Microsoft Dynamics CRM yazılımı ile 3-4 yıl çalışma deneyimine sahip, İş akışları, plug-in'ler, Javascript, iş kuralları konularını uygulamış, Tercihen CRM Projelerinde yer almış, Veritabanı sistemleri (Oracle veya SQL Server) ve bu sistemlerin sunduğu programlama arayüzlerinde (PL/SQL ya da T-SQL) bilgi sahibi,Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, analitik düşünme ve problem çözme yeteneklerine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İl Müdürü Bingöl AKSA ELEKTRİK
İl MüdürüAKSA ELEKTRİK
4 yıllık Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden veya İşletme, İktisat veya Halkla İlişkiler vb. bölümlerinden mezun,Kurumsal satış, ihale süreçleri, alacak yönetimi ve tahsilat konularında en az 6-8 yıl deneyimliİş takibi ve raporlama konularına önem veren, dikkatli, Müşteri odaklı ve İletişim becerisi yüksek, ikna kabiliyeti gelişmiş ve Prezantabl,Esnek çalışma saatlerine uygun adaylar MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, B sınıfı Sürücü Belgesi olan ve Aktif araç kullanabilen  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Bingöl İl Müdürlüğümüzde görev alacak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Üretim Planlama MühendisiAKSA JENERATÖR
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Üniversitelerin Endüstri, İşletme ve ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, ERP / MRP sistem bilgisine sahip (Tercihen SAP, PP ve MM modülleri kullanımında tecrübeli),MS Office programlarını etkin derecede kullanabilen, Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Marin Jeneratör Satış Uzmanı İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
Marin Jeneratör Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Temeli 1950'li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin Jeneratör işkolu satış departmanında "Marin Jeneratör Satış Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Üniversitelerin Gemi İnşaat, Elektrik, Elektronik, Makine ve Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen Sap programına hakim,Tercihen denizcilik ve denizcilik ekipmanları satış alanında en az 2 yıl deneyime sahip,Takım çalışmasına yatkın, planlama yeteneği yüksek, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Kendisini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık, İyi derecede İngilizce bilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Makine MühendisiAKSA JENERATÖR
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen SAP ve Autocad programlarını kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Test Teknisyeni İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Test TeknisyeniAKSA JENERATÖR
Çatalca'da kurulu Aksa Servis ve Kiralama  AŞ'nin servis kısmında görev alacak; "Test Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır. Meslek liselerinin elektrik ve elektrik/elektronik bölümlerinden, tercihen ilgili bölümlerin MYO bölümlerinden mezun,İstanbul Avrupa (Çatalca ve civarı) yakasında ikamet eden, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Depo ElemanıKazancı Holding
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum/işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, işkollarımızın merkez deposunda süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak 'Depo Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Düzenleme ve planlama konularında yetkin, Zaman yönetimi gelişmiş, Esenyurt, Hadımköy, Yenibosna, Sefaköy bölgelerinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Kurumsal Pazarlama UzmanıKazancı Holding
Kazancı Holding bünyesinde bulunan Cookshop restaurantlarımızın merkez biriminde aramıza katılacak 'Kurumsal Pazarlama Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Perakende sektör deneyimi olan, Aynı anda birden fazla iş kalemini yürütebilme (multi tasking) yetkinliklerine sahip,Yazılı ve sözlü iletişimde Türkçe ve İngilizce'yi kullanma becerisi ileri düzeyde,Alanı ile ilgili bilgisayar programlarını etkin kullanabilen, Ajans ilişkileri, reklam, halkla ilişkiler, fuar, tanıtım, kampanya organizasyonları konusunda deneyimli,Yaratıcılık projelerinde yeni teknolojileri markaya entegre edebilme yeteneğine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Auditor İstanbul(Asya) Kazancı Holding
IT AuditorKazancı Holding
We are looking for a IT Auditor to work in our Internal Audit Manager of Audit Directorate of Holding.Bachelor's Degree in Computer Engineering or Industrial Engineering, Approximately 3-4 years working experience in IT Security or IT Audit, Experience with Cybersecurity Risks and Controls, Application Controls in ERP systems and Project Audits. Experience with SAP is a preferably,Knowledge of security related audits (Physical Security, Segregations of Duties, Security Information Management Systems),Excellent use of MS Office applications, Questioning mindset and research capabilities, Good team player with strong communication skills, Presentation and reporting skills are successful, High level of analytical thinking abilities, Fluent English (speaking, understanding and writing), Dynamic and hardworking personality, CISA certification will be an asset, No military obligation for male candidates, No travel restriction.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Yönetim Uzmanı Elazığ AKSA ELEKTRİK
Kalite Yönetim UzmanıAKSA ELEKTRİK
·   Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun tercihen Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,·   Kalite Yönetim Sistemleri konusunda (ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, ISO 10002) min. 2 yıl tecrübesi olan,·   İç denetim tecrübesi olan tercihen iç denetçi belgesine sahip, ·   İletişim becerileri gelişmiş; bilgi sahibi olduğu konularda eğitim vermiş/verebilecek olan,·   Takım çalışmasına yatkın,·   Analitik düşünce ve problem çözme yeteneğine sahip,·   MS Office uygulamalarına hakim,·   Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·   Elazığ da ikamet eden ,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Sorumlusu Elazığ AKSA ELEKTRİK
Kurumsal İletişim SorumlusuAKSA ELEKTRİK
Üniversitelerin İletişim Fakültelerinin ilgili bölümlerinden, tercihen Halkla ilişkiler, Gazetecilik, Basın Yayın bölümlerinden mezunTercihen Elektrik dağıtım veya Enerji sektörünün diğer alanlarında tecrübe ve bilgi sahibiYazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Dilbilgisi ve ifade yetkinliği tam,Word, Excel, Powerpoint, sunum programları ve tercihen istatistik programlarını iyi derecede kullanabilenTakım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri gelişmiş, güler yüzlü, diksiyonu düzgünİş takibi konusunda titiz, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Sürücü belgesine sahip aktif araç kullanabilen Minimum 3 yıl deneyimli Elazığ'da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Müdürü İstanbul(Asya) AKSA ENERJİ
Muhasebe MüdürüAKSA ENERJİ
Üniversitelerin Maliye, İktisat, İşletme vb. örgün eğitim veren bölümlerinden mezun,SMMM belgesi sahibi, Muhasebe konusunda en az 8 yıl deneyimli, Ekip yönetimi konusunda yetkin, Kurumsal Muhasebe  yazılımlarından SAP  kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Konusu ile ilgili mevzuatlara hakim, (tercihen EPDK mevzuatları) Raporlama ve veri analizi konularında bilgi ve deneyim sahibi, Dikkatli, titiz çalışabilen, Analitik yönü güçlü, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Servis MühendisiAKSA JENERATÖR
Üniversitelerin Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun İstanbul Avrupa yakası Çatalca ve çevre ilçelerde ikamet eden, Projelendirme ve müşteri taleplerine uygun proje çalışmalarını yapabilen, Tekliflendirme aşamasında ilgililere destek verebilen, Sonuç ve çözüm odaklı, dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve SAP programlarına hakim, Askerlik görevini yerine getirmiş, Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Ankara AKSA JENERATÖR
Satış UzmanıAKSA JENERATÖR
Ankara Çankaya ve çevresinde ikamet eden,  Tercihen üniversitelerin mühendislik lisans bölümlerinden mezun, Satış alanında yetiştirilmek üzere, benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimi olan adaylar öncelikli tercih edilecektir.Microsoft Office programlarını bilen, İletişim yönü güçlü, dış görünümüne özen gösteren, Tercihen iyi derece İngilizce bilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Şehir içi ve şehir dışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mühendislik Departman Müdürü (Üretim) İstanbul(Avr.) AKSA JENERATÖR
Mühendislik Departman Müdürü (Üretim)AKSA JENERATÖR
Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin Jeneratör işkolunda''Mühendislik' Departman Müdürü" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık Elektrik veya Makine mühendisliği lisans programlarından mezunProje yönetimi ve döküman yönetimi konularında tecrübeli, Kalite, Çevre ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri ile çalışma konusunda deneyimli,Tercihen ISO 9001:2015, ISO 31000-2009, ISO 16949-2016 konularında deneyimli,Autocad, Inventor, Catia, SAP ile tercihen E-Plan ve Ansys Fluent programları hakkında deneyimli,Tercihen Ar-Ge ve inovatif çalışmaları olan, bu konularda deneyim ve referans sahibi,Çok iyi derecede ingilizce bilgisine sahip, İlişkili konu ve pozisyonalrda en az 8 - 10 yıl deneyim sahibi, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Askerlik ile ilişiği kalmamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Pazarlama Yetkilisi İstanbul(Asya) AKSA JENERATÖR
İhracat Satış Pazarlama YetkilisiAKSA JENERATÖR
* Graduated from Electrical or Mechanical Engineering degree from reputable University.* It's expected that candidates must have experience about generator production and its technical aspects. In addition expected to be familiar about mechanical and electrical components of product.* Our Electrical Engineer candidates should use properly Autocad LT and our Mechanical Engineer candidates should use properly Autocad Inventor.* Should have knowledge about PLC and SCADA.* Fluent in English (Writing-Reading-Speaking).* Excellent knowledge of MS Office applications.* Strong analytical approach and team player.,* Strong ability of persuasion.* No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı