Aktaş Group 

Şirket Bilgileri

http://www.aktasgroup.com

Aktaş Group

   

   

Aktaş Group, temelleri 1938 yılında Sait Aktaş tarafından atılmış, Türkiye'nin hava süspansiyon körüğü üreten ilk firmasıdır.  

Aktaş Group Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Aktaş, 1999 yılında başlattığı yeniden yapılanma süreci ile Aktaş Group’u entegre ve kurumsal bir yapıya dönüştürmüştür.

Bugün Aktaş Group, Türkiye'de ve Bulgaristan'da 5 farklı lokasyonda  faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

-           Aktaş Hava Süspansiyon, Kestel/ Bursa,

-           Aktech Hava Süspansiyonları, Gemlik/ Bursa,

-           Barteknik, Adıyaman, 

-           Techno Aktaş, Plovdiv/ Bulgaristan)

-           LFT Germany, Dormagen/ Almanya

Otomotiv yan sanayi ve inşaat sektörlerinin yanı sıra endüstriyel alanlarda da geniş bir ürün yelpazesi sunan Aktaş Group, yurtiçi pazarda AKTAŞ, Dünya’da AIRTECH ve POWERTECH markalarıyla hava süspansiyon körükleri, LINEFLEX markasıyla EPDM  membran yalıtım malzemesi ve FLEXYTECH markasıyla kompansatör ürünlerinin üretim ve satışını gerçekleştirmektedir

Üretimde globalleşme politikası doğrultusunda, Güney Amerika'da, Brezilya Paranoa Grup  ile gerçekleşen ortaklıkla Brezilya'da hava süspansiyon körükleri  üretim tesisi yatırım kararı alınmış, tesisin 2009 yılında faaliyete geçmesi için çalışmalar yürütülmektedir.

Üretiminin %80'ini dünya genelinde 60'dan fazla ülkeye ihraç eden Aktaş Group, geniş ürün yelpazesi, Ar-Ge yatırım ve çalışmaları, markaları ve müşterisine hızlı hizmet verme özelliği ile sektöründe  lider bir kuruluştur.

'Avrupa'da lider Körük üreticisi olmak' hedefini gerçekleştiren Aktaş Group gelişim yolculuğuna devam etmektedir. 

                           

                         Aktaş Group İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net