Aktif Yatırım Bankası A.Ş.-AKTİF BANK 

Şirket Bilgileri

http://www.aktifbank.com.tr

Aktif Yatırım Bankası A.Ş.-AKTİF BANK

1999 yılında Çalıkbank adıyla kurulmuş, unvanını 2008 yılında Aktif Bank olarak değiştirmiş olan bankamız, perakende bankacılıkta müşteriyi şubeye gitmek zorunda bırakmayacak süreçlerle, müşteri neredeyse orada olma prensibi ile ürün ve hizmetlerini alışverişin yapıldığı yerlerde konumlandırarak, yaygın bir şube ağının yarattığı maliyete katlanmadan, bu maliyet avantajını müşterileri ve iş ortakları ile paylaşan "Doğrudan Bankacılık" iş modelini benimsemiş ve Türkiye'nin ilk ve tek "Doğrudan Bankası”dır.

Büyüyen deneyimli bankacılık kadrosuyla, kullanılan güncel teknolojiler ile güvenli, düşük enerji tüketimi ile çevreci, güçlü donanım ve ağ alt yapısı ile hızlı, mobil uygulamaları destekleyen sistemleri ile esnek ve güvenli teknolojiler ile, hedeflediği müşteri kitlelerine uygun olarak yenilenen kurumsal kimliğiyle Aktif Bank, güçlü ve esnek operasyonel arka planı ve sürekli genişleyen uluslararası ticaret ağı ile kurumsal bankacılık müşterilerinin de her işlerini paylaştıkları ticaret ortakları olma yönünde önemli mesafe almaktadır. İlişkide bulunduğu çevreyi mutlu etme anlayışından beslenen “Şehir Bankacılığı Modeli” ile Aktif Bank, şubeleştiği şehirlerde sadece bankacılık hizmetleriyle ekonomiye değer katmayı değil, şehir halkının gündelik yaşam kalitesini de kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Aktif Bank, “bölgesel finansal güç olma stratejisi” doğrultusunda Arnavutluk'ta yer alan iştiraki Banka Kombetare Tregtare (BKT) ile yakın coğrafyalarıda içine alan bir büyüme stratejisiyle beraber, sıra dışı bir hizmet organizasyonu olmak misyonu doğrultusunda, yeniliğe ve fark yaratmaya bünyesine katacağı yeni üyeler ile birlikte devam edecektir.

·         Doğrudan Bankacılık modelini Türkiye'ye getiren yenilikçi,

·         Türkiye ve çevresinde "bölgesel bir güç" haline gelen global,

·         "Kurumsal iş ortağı" olarak hızlı, pratik ve yaratıcı bir Aktif Bank için hep birlikte yol alalım...

www.aktifbank.com.tr

 

 


 Aktif Yatırım Bankası A.Ş.-AKTİF BANK İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Uygulama Yönetcisi İstanbul(Avr.), ... Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
Uygulama YönetcisiAktif Yatırım Bankası A.Ş.
Bankamızın Bilgi Teknolojileri Bölümünde görevlendirilmek üzere; 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Mühendislik fakülteleri tercih sebebidir), Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl tecrübe sahibi, SDLC (software development lifecycle) süreçleri hakkında bilgi sahibi, Deployment, Build Definition tanımlama ve IIS Build server kurulum ve konfigürasyonu konusunda bilgi sahibi, IIS, Windows Service, NLB Servis, Windows Uygulamaları Yönetimi konusunda tecrübesi olan Takım çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Erkek adaylar için askerliğini yapmış Teknik dokümantasyonu takip edebilecek seviyede İngilizce bilen, Bilgi teknolojilerinde kendini geliştirmeyi hedefleyen çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
Yazılım Geliştirme Müdür YardımcısıAktif Yatırım Bankası A.Ş.
Bankamızın Bilgi Teknolojileri Bölümünde görevlendirilmek üzere; 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Mühendislik fakülteleri tercih sebebidir), Alanında en az 5 yıl tecrübe sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Erkek adaylar için askerliğini yapmış Teknik dokümantasyonu takip edebilecek seviyede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior R&D Engineer İstanbul(Avr.), ... Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
Senior R&D EngineerAktif Yatırım Bankası A.Ş.
For our Core R&D Team, we are looking high passionate and talented Senior R&D Engineers and Data Scientists.  BSc in Computer/Electronic Engineering, MSc / PhD students or graduates on relevant fields is a plus (Please provide the details about your thesis in your application). Knowledge in some of these areas: artificial intelligence, machine learning, pattern recognition, data mining, optimization, natural language processing, image processing, recommendation systems, distributed computing, large-scale systems. Knowledge on Big Data platforms including hadoop, spark, impala, scala. Solid knowledge/experience in Object Oriented Development. Knowledge in Software Design Patterns is a plus. Knowledge/experience in Java, C++, Python, Matlab, Open CV, R. Knowledge/experience in Research & Development projects. Ability to adapt working independently and with others while producing outcomes in a timely manner. Versatility and eagerness to work on new problems as we continue to push our technology forward.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Bankacılık Müdürü İstanbul(Avr.), ... Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
Kurumsal Bankacılık MüdürüAktif Yatırım Bankası A.Ş.
Bankamızın Kurumsal Bankacılık Bölümü’nde görevlendirilmek üzere 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilen Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Müfettişi İstanbul(Avr.), ... Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
Bilgi Teknolojileri MüfettişiAktif Yatırım Bankası A.Ş.
  Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik yükümlülüğü bulunmayan veya en az 2 yıl tecilli, Tercihen CISA sertifikasına sahip, Müfettiş unvanı için minimum 3 yıl tecrübeli, COBIT, ITIL, ISO 27001 gibi uluslararası standartlar ve iyi uygulamalar konusunda bilgi sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Telesatış ve Dış Arama Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
Telesatış ve Dış Arama Uzman YardımcısıAktif Yatırım Bankası A.Ş.
Aktif Bank bünyesinde Telesatış ve Dış Arama ekibinde görevlendirmek üzere;  Telesatış ve sigorta satışında kendine güvenen, Dinleme ve ikna becerisi yüksek, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilecek, İletişim güçlü, çözüm odaklı, diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışma prensiplerini benimseyen, Dinamik, yoğun tempoya uyum sağlayabilecek, Sigorta ve Finans sektöründe kariyer yapmak isteyen, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli takım arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hazine Operasyonları Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
Hazine Operasyonları UzmanıAktif Yatırım Bankası A.Ş.
Bankamızın Hazine Operasyonları’nda görevlendirilmek üzere Lisans mezunu, En az 5 yıllık bankacılık tecrübesine sahip, İyi derecede İngilizce yazma, okuma ve konuşma bilgisine sahip, Türev işlemleri konusunda SPK mevzuatına hakim, SPK tebliği doğrultusunda gerekli olan SPK lisans belgesi sahibiçalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sorumlusu İstanbul(Avr.) Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
Depo SorumlusuAktif Yatırım Bankası A.Ş.
Bankamızın iştirak firmalarında depo ’da görevlendirilmek üzere En az lise mezunu İyi düzeyde Office programlarını kullanabilen Tercihen depo deneyimi olan İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden 25-30 yaş arası çalışma arkadaşları aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Özel Bankacılık Müşteri Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
Özel Bankacılık Müşteri YöneticisiAktif Yatırım Bankası A.Ş.
Genel Nitelikler Üniversite mezunu Kişiye özel yatırım ürünlerinin satış ve pazarlamasında en az 4 yıl deneyim sahibi Finansal piyasaları yakından takip eden ve müşteri odaklı Portföy yönetimi ve yatırım araçları konularında deneyimli Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Müdürü İstanbul(Avr.), ... Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
Muhasebe MüdürüAktif Yatırım Bankası A.Ş.
Bankamız bir iştirakinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin işletme, iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden mezunVergi hukuku, ticaret hukuku ve diğer mali mevzuat uygulamalarına hakimGüncel gelişmeleri takip eden, araştırmacıEkip yönetme becerisine hakimİyi derecede excel bilenTercihen iyi derecede logo bilenEn az 5 yıl tecrübeliErkek aday için askerliğini tamamlamış ya da min 2 yıl tecilli 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
Muhasebe UzmanıAktif Yatırım Bankası A.Ş.
Bankamızın bir iştiraki olan PAVO A.Ş. bünyesinde Muhasebe ekibinde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye ve benzeri bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 3 yıllık tecrübeye sahip, Tek Düzen Hesap Planına hakim, Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen, Logo programını aktif olarak kullanabilen, Güvenilir, iş disiplini yüksek, sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerliğini yapmış çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
UPT Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
UPT Muhasebe Uzman YardımcısıAktif Yatırım Bankası A.Ş.
Bankamızın bir iştiraki olan UPT A.Ş. Finans Bölümü Muhsebe Birimi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye bölümlerinden mezun,          Benzer pozisyonda en az 2 yıllık tecrübeye sahip, Tek Düzen Hesap Planına hakim, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Logo programını aktif olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış , Güvenilir, iş disiplini yüksek, sorumluluk sahibi takım arkadaşı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı