Aktif Yatırım Bankası A.Ş.-AKTİF BANK 

Şirket Bilgileri

http://www.aktifbank.com.tr

Aktif Yatırım Bankası A.Ş.-AKTİF BANK

1999 yılında Çalıkbank adıyla kurulmuş, unvanını 2008 yılında Aktif Bank olarak değiştirmiş olan bankamız, perakende bankacılıkta müşteriyi şubeye gitmek zorunda bırakmayacak süreçlerle, müşteri neredeyse orada olma prensibi ile ürün ve hizmetlerini alışverişin yapıldığı yerlerde konumlandırarak, yaygın bir şube ağının yarattığı maliyete katlanmadan, bu maliyet avantajını müşterileri ve iş ortakları ile paylaşan "Doğrudan Bankacılık" iş modelini benimsemiş ve Türkiye'nin ilk ve tek "Doğrudan Bankası”dır.

Büyüyen deneyimli bankacılık kadrosuyla, kullanılan güncel teknolojiler ile güvenli, düşük enerji tüketimi ile çevreci, güçlü donanım ve ağ alt yapısı ile hızlı, mobil uygulamaları destekleyen sistemleri ile esnek ve güvenli teknolojiler ile, hedeflediği müşteri kitlelerine uygun olarak yenilenen kurumsal kimliğiyle Aktif Bank, güçlü ve esnek operasyonel arka planı ve sürekli genişleyen uluslararası ticaret ağı ile kurumsal bankacılık müşterilerinin de her işlerini paylaştıkları ticaret ortakları olma yönünde önemli mesafe almaktadır. İlişkide bulunduğu çevreyi mutlu etme anlayışından beslenen “Şehir Bankacılığı Modeli” ile Aktif Bank, şubeleştiği şehirlerde sadece bankacılık hizmetleriyle ekonomiye değer katmayı değil, şehir halkının gündelik yaşam kalitesini de kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Aktif Bank, “bölgesel finansal güç olma stratejisi” doğrultusunda Arnavutluk'ta yer alan iştiraki Banka Kombetare Tregtare (BKT) ile yakın coğrafyalarıda içine alan bir büyüme stratejisiyle beraber, sıra dışı bir hizmet organizasyonu olmak misyonu doğrultusunda, yeniliğe ve fark yaratmaya bünyesine katacağı yeni üyeler ile birlikte devam edecektir.

·         Doğrudan Bankacılık modelini Türkiye'ye getiren yenilikçi,

·         Türkiye ve çevresinde "bölgesel bir güç" haline gelen global,

·         "Kurumsal iş ortağı" olarak hızlı, pratik ve yaratıcı bir Aktif Bank için hep birlikte yol alalım...

www.aktifbank.com.tr

 

 


 Aktif Yatırım Bankası A.Ş.-AKTİF BANK İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Platform Asistanı İstanbul(Avr.), ... Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
Platform AsistanıAktif Yatırım Bankası A.Ş.
Bankamızın iştirak firmalarında görevlendirilmek üzere Şirketlerin resepsiyon ve santral hizmetlerinde görev almış, İnsan ilişkilerinde başarılı, İletişim becerileri kuvvetli, Planlama ve organizasyon yeteneği olan, Ekip çalışmasına uygun ve işbirliğine önem veren, Detaycı ve iş takibinde başarılı, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilençalışma arkadaşı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Uyum Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
Uyum Uzman YardımcısıAktif Yatırım Bankası A.Ş.
Bankamızın Uyum Bölümü'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler/Siyasal Bilimler Bölümlerinden mezun, İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Analitik düşünen, Raporlama ve sunum becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finansal Raporlama & Konsolidasyon Müdür Yrd. İstanbul(Avr.), ... Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
Finansal Raporlama & Konsolidasyon Müdür Yrd.Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
Bankamızın Finansal Raporlama Ve Bütçe Yönetimi Bölümü'nde görevlendirilmek üzere  Lisans mezunu, Bankaların Finans bölümlerinde ve/veya Denetim şirketlerinde 4-6 yıl tecrübeye sahip, İyi derecede MS Office bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Analitik düşünen, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini yapmış çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Saklama Hizmetleri Müdürü İstanbul(Avr.), ... Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
Kurumsal Saklama Hizmetleri MüdürüAktif Yatırım Bankası A.Ş.
Bankamızın Yatırım Bankacılığı Operasyonları Bölümü'nde görevlendirilmek üzere  Lisans mezunu Yatırım fonu operasyonları konusunda tecrübeli Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, SPK İleri Düzey ve Türev Lisans Belgesi’ne sahip Portföy Saklama ve Bireysel Saklama konularına hakim Alanında minimum 5 yıl tecrübeli Erkek adaylar için askerliğini yapmış çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hazine Stajyeri İstanbul(Avr.), ... Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
Hazine StajyeriAktif Yatırım Bankası A.Ş.
Hazine Grubumuzda görevlendirilmek üzere;           Üniversitelerin ilgili bölümlerinde 3. ya da 4. sınıf öğrencisi,          Hazine alanında kariyer yapmak isteyen,          Haftada en az 3 tam gün çalışabilecek,          Ms Office programlarını kullanabilen,          Güçlü insan ilişkilerine ve iletişim yeteneğine sahip Hazine Stajyeri aramaktayız 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Servis ve Süreç Yönetimi Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
Servis ve Süreç Yönetimi Müdür YardımcısıAktif Yatırım Bankası A.Ş.
Bankamızın Sistem Yönetimi ve İşletim Bölümü'nde görevlendirilmek üzere Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Sistem ve uygulama yönetimi ürünlerinin (BSM, uCMDB, SCCM, SCOM vb) yönetimini yapmış, tercihen script yazmış, Sunucu, network, storage, vb altyapı mimarilerine hakim, teknik yetkinliği olan, ITIL ve COBIT süreçlerine hakim, tercihen ilgili konularda sertifika sahibi, Alanında en az 3 yıl tecrübe sahibi, Takım çalışmasına yatkın, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Bilgi Teknolojilerinde kendini geliştirmeyi hedefleyen çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Automation&Performance Test Engineer İstanbul(Avr.), ... Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
Automation&Performance Test EngineerAktif Yatırım Bankası A.Ş.
Proven track record of 2 – 5 years of experince in automated and performance testing. Banking sector experince is a big plus. Graduate of one of the following programs: Software Engineering, Computer Engineering, Computer Science, Computer Programming, Management Information Systems, Electronics/Telecommunications Engineering and Mathematics/Mathematical Engineering. Good knowledge of SDLC methodologies, principles of software testing and related standards such as TMMI and IEEE Software Testing Standards. Possession of ISTQB Foundation Level Certificate is a big plus. Hand-on scripting/coding experince in one or more of following programming languages: PL/SQL, C, C++, Java, .Net, JavaScript, Web-HTTP/HTML, VBScript and Selenese. Experience in working with test management tools such as HP ALM is a plus. Experience in working with automated testing tools such as HP UFT, HP Mobile Center, Selenium, Appium and EggPlant. Experience in performance testing tools such as HP LoadRunner and JMeter. Experince in usage of Atlassian Jira issue tracking system is a big plus. Knowledge of UML is a big plus. Analytical and problem solving skills. Good written and verbal communication skills in English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bankacılık ve Süreç Yardım Masası Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
Bankacılık ve Süreç Yardım Masası UzmanıAktif Yatırım Bankası A.Ş.
Bankamızın Sistem Yönetimi ve İşletim Bölümü'nde görevlendirilmek üzere  Meslek Yüksek Okulu veya Lisans mezunu, Alanında en az 3 yıl tecrübe sahibi, Bankacılık ve bankacılık uygulamaları bilgisine sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Erkek adaylar için askerliğini yapmış Bilgi teknolojilerinde kendini geliştirmeyi hedefleyen çalışma arkadaşı arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Associate Java Developer İstanbul(Avr.), ... Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
Associate Java DeveloperAktif Yatırım Bankası A.Ş.
University Degree in Software Engineering or equivalent At least 3 years of work experience in software development with Java Knowledge of OOD, software design patterns, enterprise integration patterns, service design patterns and principles Strong knowledge of Web Services and XML technologies (SOAP, Axis, JAXB, WSDL, XML, JAX WS) Good knowledge in SQL  (PL-SQL knowledge is preferable) Able to learn new technologies and enthusiastic about sharing expertise Strong problem solving abilities High energy, results driven person with strong interpersonal skill
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Network Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
Network UzmanıAktif Yatırım Bankası A.Ş.
Bilgi Teknolojileri Grubumuzda, “Network Sistem Uzmanı” olarak görevlendirilmek üzere; 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Mühendislik fakülteleri tercih sebebidir), TCP/IP, Routing, LAN Switching, Firewall, WAN ve VPN konularında en az 4 yıl deneyimli, Cisco, HP Procurve (A ve E serisi), Juniper, Palo Alto vb. marka Switch, Router, Firewall gibi aktif cihazların kurulumu, yapılandırması, işletimi ve sorun çözümü konularında bilgi ve tecrübe sahibi, DNS, DHCP, WINS gibi network servisleri konusunda yeterli bilgi ve tecrübe sahibi, Linux ve Windows İşletim Sistemleri konusunda yeterli bilgi ve tecrübe sahibi, VoIP, video konferans ve bütünleşik haberleşme konularında yeterli bilgi ve tecrübe sahibi, Network monitor araçlarından Solarwinds konusunda özellikle NPM, NCM, UDT, SAM, IPAM modüllerinde tecrübe sahibi, RADIUS, NAC, 802.1x konularında tecrübe sahibi, Aruba Controller, Clearpass ve Airwave ürünlerinde tecrübe sahibi, Tercihen CCNA, ASE, JNCI sertifikalarını veya bir kaçını almış, İyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini yapmış çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üst Yönetim Servis Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
Üst Yönetim Servis SorumlusuAktif Yatırım Bankası A.Ş.
Bankamız Üst Yönetim Katında özel ikramların sunumlarından ve misafir ilişkilerinden sorumlu olacak Turizm sektöründe benzer bir pozisyonda tecrübe sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, İletişim becerileri kuvvetli, Dinamik ve güleryüzlü, Temsil yeteneği olan, Dikkatli ve titiz çalışan, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen,takım arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
UPT Bölge Saha Satış Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
UPT Bölge Saha Satış UzmanıAktif Yatırım Bankası A.Ş.
Bankamızın bir iştiraki olan UPT A.Ş. bünyesinde Saha Satış ve Koordinasyon ekibinde görevlendirmek üzere;  Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, FMSC, Franchise , Bayi Yönetimi , Kanal yöneyimi ve  Satış alanlarında saha deneyimi olan, İkna etme ve problem çözme becerilerine sahip, Sözlü ve yazılı iletişimde başarılı, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak şehir içi ve şehir dışında araba kullanabilen, Seyahat engeli olmayan MS Office uygulamalarına hakim, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı