Alarko Taahhut 

Şirket Bilgileri





 

Alsim Alarko Sanayi Tesisleri ve Tic. A.Ş.

ALARKO TAAHHÜT GRUBU

Taahhüt Grubumuz, yılların bilgi ve deneyim birikimi ile yurt içinde ve yurt dışında geniş bir coğrafyada genel müteahhit olarak büyük altyapı işleri, sanayi tesisleri, iş merkezi, otel, hastahane ve benzeri projelerin yapımını gerçekleştirmektedir.

Taahhüt Grubu'nun proje yönetim felsefesi, otonom yönetim ve merkezi denetim esasına dayanmaktadır. Her proje ayrı kar merkezi olarak kabul edilmekte ve proje yönetiminin stratejik düşünme, etkin karar alma politikalarını geliştirmek, iş yapım sürelerini kısaltmak, maliyetlerimizi minimuma indirmek ve kaliteyi sürekli arttırmak için organizasyon ve yönetim sistemlerimiz devamlı olarak gözden geçirilmektedir. Şirketimiz ISO 9001:2000, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerine sahip olup yönetim sistemlerinin sürekli geliştirilmesine çalışılmaktadır.

Taahhüt Grubu'nun genel müteahhit olarak faaliyet gösterdiği alanlar ana hatlarıyla aşağıdaki başlıklar altında toplanabilir:

• Havaalanları,

• Metro ve Demiryolu Sistemleri,

• Su ve Atık Su Arıtma Tesisleri,

• Gaz ve Akaryakıt Boru Hatları,

• Anahtar Teslimi Komple Fabrikalar,

• İş Merkezi, Konut, Hastahane ve Okul İnşaatları,

• Yol ve Barajlar,

• Kompresör ve Pompa İstasyonları,

• Kuvvet Santralları,

• Tank Çiftlikleri,

• Petrokimya ve Rafineri Tesisleri.










Alarko Taahhut İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Personel Memuru İstanbul(Avr.) Alarko Taahhüt Grubu
Personel MemuruAlarko Taahhüt Grubu
Alarko Taahhüt Grubu olarak, Beşiktaş'ta yer alan merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun 'Personel Memuru' aramaktayız. Üniversitelerin 4 yıllık İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, En az 2 yıl personel ve özlük işleri alanında deneyim sahibi olan, İş hukuku ve sosyal güvenlik mevzuatı konularında bilgili, İyi seviyede İngilizce yabancı dilbilgisine sahip, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yurtiçi ya da yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dredger Operatör İstanbul(Avr.), ... Alarko Şirketler Topluluğu
Dredger OperatörAlarko Şirketler Topluluğu
Taahhüt sektöründe faaliyet gösteren Alarko Taahhüt Grubu olarak; yurtdışı projemizde göl tabanında çamur ve kum tarama / derinleştirme işleri yapılacaktır.Bu işlerde görev alacak aşağıdaki özelliklere sahip ‘Dredger (Tarama Gemisi) Operatörü ’ aramaktayız.  2200 m3/h basma kapasiteli Dredger (Tarama Gemisi) Operatörü, Alanında en az 3 sene deneyimli, En az Lise / MYO mezunu, Dredger Operatörlük Sertifikasına sahip ve bunlara ilaveten aşağıdaki sertifikaları mevcut olan: Liman Cüzdanı, Temel İlk Yardım, Denizde Kişisel Can Kurtarma Teknikleri, Can Kurtarma Araçlarını Kullanmada Yeterlilik, Yangın Önleme ve Yangınla Mücadele, Personel Güvenliği ve Sosyal Sorumluluk, Yurtdışında konaklama / seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hakediş Mühendisi İstanbul(Avr.) Alarko Taahhüt Grubu
Hakediş MühendisiAlarko Taahhüt Grubu
Alarko Taahhüt Grubu olarak Kabataş - Mahmutbey Metro şantiyemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'Hakediş Mühendisi' aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilen, İleri seviyede MS Excel ve Primavera programlarını kullabilen, Benzer iş alanında en az 3 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı