Alarko Taahhut 

Şirket Bilgileri

 

Alsim Alarko Sanayi Tesisleri ve Tic. A.Ş.

ALARKO TAAHHÜT GRUBU

Taahhüt Grubumuz, yılların bilgi ve deneyim birikimi ile yurt içinde ve yurt dışında geniş bir coğrafyada genel müteahhit olarak büyük altyapı işleri, sanayi tesisleri, iş merkezi, otel, hastahane ve benzeri projelerin yapımını gerçekleştirmektedir.

Taahhüt Grubu'nun proje yönetim felsefesi, otonom yönetim ve merkezi denetim esasına dayanmaktadır. Her proje ayrı kar merkezi olarak kabul edilmekte ve proje yönetiminin stratejik düşünme, etkin karar alma politikalarını geliştirmek, iş yapım sürelerini kısaltmak, maliyetlerimizi minimuma indirmek ve kaliteyi sürekli arttırmak için organizasyon ve yönetim sistemlerimiz devamlı olarak gözden geçirilmektedir. Şirketimiz ISO 9001:2000, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerine sahip olup yönetim sistemlerinin sürekli geliştirilmesine çalışılmaktadır.

Taahhüt Grubu'nun genel müteahhit olarak faaliyet gösterdiği alanlar ana hatlarıyla aşağıdaki başlıklar altında toplanabilir:

• Havaalanları,

• Metro ve Demiryolu Sistemleri,

• Su ve Atık Su Arıtma Tesisleri,

• Gaz ve Akaryakıt Boru Hatları,

• Anahtar Teslimi Komple Fabrikalar,

• İş Merkezi, Konut, Hastahane ve Okul İnşaatları,

• Yol ve Barajlar,

• Kompresör ve Pompa İstasyonları,

• Kuvvet Santralları,

• Tank Çiftlikleri,

• Petrokimya ve Rafineri Tesisleri.


Alarko Taahhut İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Personel Memuru İstanbul(Avr.) Alarko Taahhüt Grubu
Personel MemuruAlarko Taahhüt Grubu
Alarko Taahhüt Grubu olarak, Beşiktaş'ta yer alan merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun yönetici olarak yetiştirilmek üzere 'Personel Memuru' aramaktayız. Üniversitelerin 4 yıllık İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, En az 2 yıl personel ve özlük işleri alanında deneyim sahibi olan, İş hukuku ve sosyal güvenlik mevzuatı konularında bilgili, İyi seviyede İngilizce yabancı dilbilgisine sahip, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yurtiçi ya da yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mimarı/Mühendisi İstanbul(Avr.) Alarko Taahhüt Grubu
Saha Mimarı/MühendisiAlarko Taahhüt Grubu
Alarko Taahhüt Grubu olarak Kabataş - Mahmutbey Metro şantiyemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'Saha Mimarı/Mühendisi' aramaktayız. Üniversitelerin Mimarlık/Mühendislik bölümlerinden mezun, MS Office programlarını aktif kullabilen, Autocad, Revit, Photshop ve 3D programlarını kullanabilen,  En az 5 yıl şantiye deneyimli, Saha uygulama, hakediş, çizim konusunda en az 5 yıl deneyimli,  Yurtiçi seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Alarko Taahhüt Grubu
Satınalma MühendisiAlarko Taahhüt Grubu
Alarko Taahhüt Grubu olarak, Beşiktaş'taki merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip 'Satınalma Mühendisi' aramaktayız.  Üniversitelerin Makina veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun Taahhüt alanında (sanayi tesisis, metro, rafineri, santral vb projelerde) satınalma departmanında minimum 2 yıl tecrübe kazanmış İyi seviyede İngilizce bilen, Rusça tercih sebebidir, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe ve Mali Analiz Memuru İstanbul(Avr.), ... Alarko Taahhüt Grubu
Bütçe ve Mali Analiz MemuruAlarko Taahhüt Grubu
Alarko Taahhüt Grubu olarak, Beşiktaş'ta yer alan merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun yönetici olarak yetiştirilmek üzere 'Bütçe ve Mali Analiz Memuru' aramaktayız. Üniversitelerin örgün öğretim veren 4 yıllık İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen alanında 2 yıl deneyimli, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Departman Sekreteri İstanbul(Avr.), ... Alarko Taahhüt Grubu
Departman SekreteriAlarko Taahhüt Grubu
Alarko Taahhüt Grubu olarak, Beşiktaş'ta yer alan merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun 'Mali Grup Departman Sekreteri' aramaktayız. Yüksekokul mezunu, 2 yıl Sekreterlik tecrübesi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Başlangıç düzeyinde İngilizce bilen, Telefon, fax trafiğini yürütebilecek, Santral, fotokopi, yazıcı, tarayıcı gibi ofis cihazlarını kullanabilen, Dış görünüşüne özen gösteren, güler yüzlü, dikkatli ve diksiyonu düzgün, Planlama, organizasyon ve temsil becerileri gelişmiş, Sistemli ve düzenli çalışma alışkanlığına sahip, sorumluluk sahibi.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansman Memuru İstanbul(Avr.), ... Alarko Taahhüt Grubu
Finansman MemuruAlarko Taahhüt Grubu
Alarko Taahhüt Grubu olarak, Beşiktaş'ta yer alan merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun yönetici olarak yetiştirilmek üzere 'Finansman Memurları' aramaktayız.  Üniversitelerin örgün öğretim veren 4 yıllık İşletme, İktisat, Maliye, Kamu Yönetimi vb. bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen konusunda 2 yıl deneyimli, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Memuru İstanbul(Avr.), ... Alarko Taahhüt Grubu
Muhasebe MemuruAlarko Taahhüt Grubu
Alarko Taahhüt Grubu olarak, Beşiktaş'ta yer alan merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun yönetici olarak yetiştirilmek üzere 'Muhasebe Memurları' aramaktayız.  Üniversitelerin örgün öğretim veren 4 yıllık İşletme, İktisat, Maliye, Kamu Yönetimi vb. bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilen, Tercihen İnşaat, Taahhüt Muhasebesi konusunda 2 yıl deneyimli, MS Office ve muhasebe programlarına/uygulamalarına hakim, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhale Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Alarko Taahhüt Grubu
İhale MühendisiAlarko Taahhüt Grubu
Alarko Taahhüt Grubu olarak, Beşiktaş'taki merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip "İhale Mühendisi" aramaktayız. Üniversitelerin İnşaat/Makine/Elektrik/ÇEvre Mühendisliği bölümlerinden mezun, 3-7 yıl tecrübeli, İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı