Alarko Taahhut 

Şirket Bilgileri

 

Alsim Alarko Sanayi Tesisleri ve Tic. A.Ş.

ALARKO TAAHHÜT GRUBU

Taahhüt Grubumuz, yılların bilgi ve deneyim birikimi ile yurt içinde ve yurt dışında geniş bir coğrafyada genel müteahhit olarak büyük altyapı işleri, sanayi tesisleri, iş merkezi, otel, hastahane ve benzeri projelerin yapımını gerçekleştirmektedir.

Taahhüt Grubu'nun proje yönetim felsefesi, otonom yönetim ve merkezi denetim esasına dayanmaktadır. Her proje ayrı kar merkezi olarak kabul edilmekte ve proje yönetiminin stratejik düşünme, etkin karar alma politikalarını geliştirmek, iş yapım sürelerini kısaltmak, maliyetlerimizi minimuma indirmek ve kaliteyi sürekli arttırmak için organizasyon ve yönetim sistemlerimiz devamlı olarak gözden geçirilmektedir. Şirketimiz ISO 9001:2000, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerine sahip olup yönetim sistemlerinin sürekli geliştirilmesine çalışılmaktadır.

Taahhüt Grubu'nun genel müteahhit olarak faaliyet gösterdiği alanlar ana hatlarıyla aşağıdaki başlıklar altında toplanabilir:

• Havaalanları,

• Metro ve Demiryolu Sistemleri,

• Su ve Atık Su Arıtma Tesisleri,

• Gaz ve Akaryakıt Boru Hatları,

• Anahtar Teslimi Komple Fabrikalar,

• İş Merkezi, Konut, Hastahane ve Okul İnşaatları,

• Yol ve Barajlar,

• Kompresör ve Pompa İstasyonları,

• Kuvvet Santralları,

• Tank Çiftlikleri,

• Petrokimya ve Rafineri Tesisleri.


Alarko Taahhut İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mimar İstanbul(Avr.), ... Alarko Taahhüt Grubu
MimarAlarko Taahhüt Grubu
Alarko Taahhüt Grubu olarak Kabataş - Mahmutbey Metro Projemiz için Alibeyköy şantiyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'Mimar' aramaktayız. Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarını hakim, Autocad ve Revit programlarına hakim, Benzer iş alanında 3 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Dikkatli ve iletişim becerileri kuvvetli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mühendisi Ankara Alarko Taahhüt Grubu
Saha MühendisiAlarko Taahhüt Grubu
Alarko Taahhüt Grubu olarak Ankara'da yer alan Raylı Sistem Projemiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Saha Mühendisi' aranmaktadır;  Üniversitelerin Elektronik veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübe kazanmış,  İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, tercihen Autocad ve MS Project programlarını bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan, Tercihen Ankara'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hat İşleri Şefi İstanbul(Avr.), ... Alarko Taahhüt Grubu
Hat İşleri ŞefiAlarko Taahhüt Grubu
Alarko Taahhüt Grubu olarak Kabataş - Mahmutbey Metro Projemiz için Alibeyköy şantiyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'Hat İşleri Şefi' aramaktayız. Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Doğrudan bağlantı sistemi uygulamaları yapmış, Benzer iş alanında 5 yıl, toplamda en az 10 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı