Alarko Taahhut 

Şirket Bilgileri

 

Alsim Alarko Sanayi Tesisleri ve Tic. A.Ş.

ALARKO TAAHHÜT GRUBU

Taahhüt Grubumuz, yılların bilgi ve deneyim birikimi ile yurt içinde ve yurt dışında geniş bir coğrafyada genel müteahhit olarak büyük altyapı işleri, sanayi tesisleri, iş merkezi, otel, hastahane ve benzeri projelerin yapımını gerçekleştirmektedir.

Taahhüt Grubu'nun proje yönetim felsefesi, otonom yönetim ve merkezi denetim esasına dayanmaktadır. Her proje ayrı kar merkezi olarak kabul edilmekte ve proje yönetiminin stratejik düşünme, etkin karar alma politikalarını geliştirmek, iş yapım sürelerini kısaltmak, maliyetlerimizi minimuma indirmek ve kaliteyi sürekli arttırmak için organizasyon ve yönetim sistemlerimiz devamlı olarak gözden geçirilmektedir. Şirketimiz ISO 9001:2000, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerine sahip olup yönetim sistemlerinin sürekli geliştirilmesine çalışılmaktadır.

Taahhüt Grubu'nun genel müteahhit olarak faaliyet gösterdiği alanlar ana hatlarıyla aşağıdaki başlıklar altında toplanabilir:

• Havaalanları,

• Metro ve Demiryolu Sistemleri,

• Su ve Atık Su Arıtma Tesisleri,

• Gaz ve Akaryakıt Boru Hatları,

• Anahtar Teslimi Komple Fabrikalar,

• İş Merkezi, Konut, Hastahane ve Okul İnşaatları,

• Yol ve Barajlar,

• Kompresör ve Pompa İstasyonları,

• Kuvvet Santralları,

• Tank Çiftlikleri,

• Petrokimya ve Rafineri Tesisleri.


Alarko Taahhut İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Hat İşleri Mühendisi İstanbul(Avr.) Alarko Taahhüt Grubu
Hat İşleri MühendisiAlarko Taahhüt Grubu
Alarko Taahhüt Grubu olarak Kabataş - Mahmutbey Metro şantiyemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'Hat İşleri Mühendisi' aramaktayız. Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 3 yıl şantiye deneyimli, Demir, kalıp, betonarme işlerini bilen ve en az 3 yıl deneyimli,  Demiryolu işlerinde vardiyalı çalışabilecek, Ekip ve işleri yönetebilecek, Betonarme yapılarda ve montaj işlerinde tecrübeli, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik/Elektromekanik Şefi İstanbul(Avr.), ... Alarko Taahhüt Grubu
Elektrik/Elektromekanik ŞefiAlarko Taahhüt Grubu
Alarko Taahhüt Grubu olarak çalışmaları yeni başlatılacak olan yurtdışı otel inşaat yapım projemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'Elektrik/Elektromekanik İşler Şefi' aramaktayız.  Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office, AutoCAD programları iyi derecede kullabilen,  Alanında en az 10 yıl deneyimli, Otel, AVM, Toplu Konut projelerinde tecrübe kazanmış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn DCC Elemanı İstanbul(Avr.), ... Alarko Taahhüt Grubu
Dizayn DCC ElemanıAlarko Taahhüt Grubu
Alarko Taahhüt Grubu olarak çalışmaları yeni başlatılacak olan yurtdışı otel inşaat yapım projemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'Dizayn DCC Elemanı' aramaktayız.  Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okulların ilgili bölümlerinden mezun, Orta seviyede İngilizce bilen, MS Office ve AutoCAD programlarını ileri derecede kullabilen,  Mimari ve saha uygulamaları alanında en az 5 yıl deneyimli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı