Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.albarakaturk.com.tr
ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş.
 

Albaraka Türk’te Çalışmak
Sektörünün ilki olma özelliğini taşıyan Albaraka Türk, kurumsallaşmış organizasyon yapısı, özlük hakları ve eğitim imkanlarıyla, hem yeni mezunlar hem de profesyonel kadrolar tarafından tercih edilmektedir.
Bankamızın İnsan Kıymetleri politikası; sağlıklı bir iş ortamı oluşturmak, ekip çalışmasını geliştirmek, eğitim programlarıyla personelin gelişmesine imkan vermek, adil bir ücret sistemi uygulamak, her pozisyonda kalifiye ve verimli personel istihdam etmek, personelin iş motivasyonunu artırıcı bir çalışma ortamı meydana getirmek ve sosyal ilişkilerin geliştirilmesine çaba göstermek, personeli yenilikçi, gelişimci düşünmeye, yeni fikir ve ürünler üretmeye özendirecek ortamlar sağlamak, esaslarına dayanmaktadır.
 
Personelin %89'u Üniversite mezunu olup, yaş ortalaması 32'dir.
Albaraka Türk'e yardımcı personel pozisyonu haricindeki iş başvurularında şu özellikler aranmaktadır.
Üniversite mezunu olmak. (Bankacılık ile ilgili bölüm.)
28 yaşını aşmamış olmak.
Askerlikle ilişiği olmamak. (erkek adaylar için)
Bu özelliklere sahip olan adaylar, personel ihtiyacı olduğu zaman, sınava alınırlar ve sınavda başarılı olan adaylar mülakata davet edilirler. Mülakat sonucuna göre adaylar talep ettikleri pozisyonun özelliklerine göre değerlendirilirler.

Eğitim İmkanları
Albaraka Türk'te çalışmaya başlayan her personele öncelikle Bankamızı tanımaya yönelik eğitime tâbi tutulurlar. Sonraki dönemlerde ise meslekî bilgilerin verildiği eğitimlere yönlendirilirler.
Yaklaşık yılın yarısında daha çok yetkili personeli kapsayan dershane eğitimleri uygulanmaktadır.
Eğitim programının içeriği, personelin sorumluluğu ve kariyer planlaması dikkate alınarak belirlenmektedir.

Özlük Hakları
Personelimize, aylık maaşının yanında, evlilik yardımı, doğum yardımı, giyim yardımı, yabancı dil (İngilizce) tazminatı, yüksek lisans yardımı, yol ve yemek yardımı gibi sosyal yardımlar da yapılmaktadır.
Bankamız, SGK'ya ek olarak anlaştığı özel bir sigorta şirketi vasıtasıyla, personelin herhangi bir hastane veya doktorda yaptığı sağlık harcamalarını belirli limitler dahilinde karşılanmasını sağlar. Sağlık sigortası eş ve çocukları da kapsamaktadır.

Kariyer İmkanları
Albaraka Türk'te Personel Yönetmeliği'nde belirtilen süreyi dolduran her personel terfi sınavlarına katılabilir. Terfi sisteminde; açılan sınavda başarılı olmak, performans değerlendirmelerinde başarılı bulunmak, disiplin yönünden terfie engel bir durumu olmamak şartları aranmaktadır. Ayrıca personelin aldığı eğitimler de terfilerde göz önünde bulundurulmaktadır.


Sosyal İmkanlar
Personelimiz arasında dostlukların pekişmesi ve takım ruhunun gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla, geziler, yemek davetleri ve spor turnuvaları düzenlenmektedir.
 

 

 

 

  

 


Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
BİREYSEL ÜRÜN YÖNETİMİ UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
BİREYSEL ÜRÜN YÖNETİMİ UZMAN YARDIMCISIAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Sektörünün ilk ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., Bireysel Ürün Yönetimi Müdürlüğü’nde  görevlendirmek üzere; Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler, İşletme Fakülteleri veya ilgili bölümlerinden mezun, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen,Sözlü ve yazılı ifade becerisi çok iyi, Analitik düşünme yeteneğine sahip, İletişim kabiliyeti yüksek, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) “Uzman Yardımcısı” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SİGORTA VE BİREYSEL EMEKLİLİK UZMANI İstanbul(Asya) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
SİGORTA VE BİREYSEL EMEKLİLİK UZMANIAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
  Sektörünün ilk ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., Bireysel Ürün Yönetimi Müdürlüğü - Sigorta ve Bireysel Emeklilik Servisi’nde  görevlendirmek üzere; Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler Fakülteleri veya Lisans derecesinde eğitim veren Bankacılık ve Sigortacılık, Aktüerya bölümlerinden mezun, Katılım Bankacılığı konusunda bilgi sahibi ve çalışmaya istekli, tercihen Katılım Bankacılığı tecrübesi bulunan, Sigorta Pazarlaması ve Ürün Yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimli, tercihen benzer pozisyonlarda sigorta şirketlerinde çalışmış, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, inisiyatif alabilen, yeniliklere açık ve günceli takip eden, MS Office programlarını ve CRM uygulamalarını etkin kullanabilen, Çözüm odaklı, İyi derecede İngilizce bilen, Sigortacılık ve Bireysel Emeklilik mevzuatına hakim, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, BES ve SEGEM lisanslarına sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış “Uzman Yardımcısı” aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ RİSK VE UYUM UZMANI İstanbul(Asya) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ RİSK VE UYUM UZMANIAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Uluslararası bir finans grubunun Türkiye iştiraki olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., BT Strateji ve Yönetişim Müdürlüğü'nde görevlendirmek üzere;  Üniversitelerin Bilgisayar Bilimleri ve/veya Mühendislik bölümlerinden mezun, Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli, Bilgi Sistemleri konularında çalışmış ve Bilgi Teknolojileri ile ilgili süreçler ve terimler konusunda bilgi sahibi, Bilgi Sistemleri ve Risk Yönetimi alanında en az 2 yıl tecrübe sahibi, Bilgi sistemlerine yönelik süreçlere, uygulamalara ve risklere hâkim, BDDK’nin Bilgi Sistemlerine yönelik düzenlemeleri hakkında bilgi sahibi, COBIT, ISO 27001, ISO 31000 Risk Yönetimi  gibi uluslararası standart uygulamalar hakkında genel bilgi sahibi, Doküman yazmayı seven, araştırma ve geliştirmeye açık, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Analitik düşünen, problem çözebilen ve objektif, Takım çalışmasına yatkın, İletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı ve hızlı çözüm üreten, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,“Bilgi Teknolojileri Risk ve Uyum Uzmanı” aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İÇERİK EDİTÖRÜ İstanbul(Avr.), ... Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
İÇERİK EDİTÖRÜAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Sektörünün ilk ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş Kurumsal İletişim Müdürlüğü’nde  görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren fakültelerinden ilgili bölümlerden mezun, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Adobe Photoshop, Illustrator, vb. grafik programlarına hakim,  Web terminolojisini ve temel web teknolojilerini bilen, İçerik yönetimi konusunda tecrübeli, Yazı dilini etkin biçimde kullanabilen, Hızlı ve yetkin redaksiyon yapabilen, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış “Uzman Yrd." aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
RİSK ANALİTİĞİ UZMANI İstanbul(Avr.), ... Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
RİSK ANALİTİĞİ UZMANIAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Sektörünün ilk  ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş Risk Yönetim Başkanlığı’nda  görevlendirmek üzere; Üniversitelerin Mühendislik, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Endüstri Mühendisliği, İstatistik, Ekonomi  veya ilgili bölümlerinden mezun, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Veri Madenciliği ve veri tabanı konularında bilgi sahibi, Tercihen Risk Analitiği konusunda asgari 2 yıl tecrübeli, Tercihen SQL ve  ACL bilgisi olan, Basel mevzuatı konusunda bilgili, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, Sonuç odaklı ve analitik düşünme becerisine sahip, Proaktif, hızlı, düzenli ve programlı çalışma disiplinine sahip, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  RİSK ANALİTİĞİ “Uzmanı" aramaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ SÜREKLİLİĞİ ANALİSTİ İstanbul(Asya) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
İŞ SÜREKLİLİĞİ ANALİSTİAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Sektörünün ilk ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., BT Strateji ve Yönetişim  Müdürlüğü'nde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) ve benzeri  bölümlerinden mezun, Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli, BT altyapı konularında bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen iş sürekliliği yönetimi konusunda en az 1 yıl deneyim sahibi, COBIT ve ITIL çerçeveleri hakkında bilgi sahibi, Tercihen iş sürekliliği ya da felaket kurtarma konularında sertifika sahibi, Mevcut iş sürekliliği standartları (ISO22301,ISO 22313,ISO 27031 vb.) hakkında bilgi sahibi, İş etki analizi ve risk analizi konularına hakim, Türkçe ve İngilizce sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, problem çözme yeteneği yüksek, takım çalışmasına yatkın ve gelişmeye açık, Yoğun iş ortamında özenli çalışmaya yatkın, kriz durumlarında mantıklı çözümler üretebilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  “İş Sürekliliği Analisti” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İNTERNET VE MOBİL BANKACILIK UZMANI İstanbul(Asya) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
İNTERNET VE MOBİL BANKACILIK UZMANIAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Sektörünün ilk ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., Alternatif Dağıtım Kanalları Müdürlüğü İnternet ve Mobil Bankacılık iş birimi ekibinde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren bölümlerinden mezun, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Bankacılık sektöründe; İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık pozisyonlarında en az 2 yıl deneyimli, Şube dışı kanallar konusunda tecrübe sahibi, Mobil teknolojileri ve yenilikleri yakından takip eden, Tercihen mobil uygulamalarda kullanıcı deneyimi konusunda bilgi sahibi, Proje süreçlerine hâkim, Planlama, organizasyon ve raporlama yeteneği gelişmiş, MS Ofis uygulamalarını ileri derecede kullanabilen, Analitik yönü kuvvetli ve problem çözme konusunda yetkin, Stratejik düşünme yeteneğine sahip, Maliyeti yüksek kanallardan yapılan bankacılık işlemlerini, daha düşük maliyetli kanallara ( internet Şube, Mobil Şube, ATM)yönlendirecek ve bu kanallardan beklenen geliri maksimize etmek amacıyla stratejiye uygun modeli belirleyecek ve uygulayacak, Ekip çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Değişime ve öğrenmeye istekli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,   Mobil Bankacılık “Uzmanı” aranmaktadır.Aşağıdaki konularda bilgi ve tecrübeye sahip olması tercih sebebidir; IOS Uygulamaları Android Uygulamaları Phone 8(Windows) Uygulamaları Mobil Web Responsive Design
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Destek Uzman Yrd. (1. Seviye) İstanbul(Asya) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Uygulama Destek Uzman Yrd. (1. Seviye)Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Sektörünün ilk ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., BT Sistem Destek Müdürlüğü - Hizmet Masası Servisi'nde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin Bilgisayar, Yazılım, Elektrik-Elektronik, Matematik Mühendisliği, Matematik, Yönetim Bilişim Sistemleri, Matematik-Bilgisayar veya ilgili bölümlerinden mezun, .NET, MS SQL ve veri tabanı konusunda yeterli düzeyde tecrübeli, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Ana Bankacılık Uygulamaları üzerinde kendini geliştirmeye istekli, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı ve yeniliklere açık, Ekip çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış"Uygulama Destek Uzmanı" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENÇ ALBARAKA AKADEMİSİ Ankara, İstanbul(Avr.)... Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
GENÇ ALBARAKA AKADEMİSİAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Uluslararası bir finans grubunun Türkiye iştiraki olan Albaraka Türk Katılım Bankası, Genel Müdürlük ve Şubelerinde görevlendirilmek üzere;.Üniversitelerin örgün eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler, İktisat ve İşletme Fakültelerinin dört yıllık bölümleri, Hukuk Fakülteleri, Mühendislik Fakülteleri, Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar, Psikoloji vb. bölümlerinin üçüncü ve dördüncü sınıfında okuyan veya Yüksek Lisans ve Doktora eğitimleri devam eden,.Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, .Okul döneminde hafta içi en az 2 tam gün çalışabilecek,.Önceki dönem derslerini başarı ile tamamlamış,.Analitik düşünme yeteneğine sahip, .Çok iyi derecede İngilizce bilen, .Ekip çalışmasına yatkın,.Yazılı ve Sözlü iletişimi güçlü,‘Takım Arkadaşları’ aramaktadır.Not: Başvuruda bulunan adaylar arasından yapılacak değerlendirmeler neticesinde başvurusu uygun bulunanlar yazılı sınava davet edilecektir. Yazılı sınavı kazanan adaylar ile mülakat yapılacak, mülakatta başarılı olanlar Genç Albaraka Akademisine katılabileceklerdir. 
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ YETKİLİSİ (İNGİLİZCE BİLEN) İstanbul(Asya) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
ÇAĞRI MERKEZİ YETKİLİSİ (İNGİLİZCE BİLEN)Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Sektörünün ilk ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.,  Çağrı Merkezi’nde görevlendirmek üzere; Üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce konuşabilen, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim,“Çağrı Merkezi Yetkilisi” aramaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ANALİST İstanbul(Asya) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
ANALİSTAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
  Sektörünün ilk ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., BT Strateji ve Yönetişim Müdürlüğü - İş Birimi İlişkileri Yönetimi Servisi’nde görevlendirmek üzere;  Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Matematik-Bilgisayar veya ilgili bölümlerinden mezun, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Bankacılık sektöründe, iş analistliği alanında en az 6 yıl deneyim sahibi, Düzenli raporlama alışkanlığı olan ve dokümantasyona önem veren, Tercihen kart ve POS sistemleri, pazarlama ve finansman iş alanlarına yönelik projelerde çalışmış, Tercihen Proje Yönetimi metodolojisine sahip, Tercihen SQL bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Proaktif ve analitik düşünebilen, Yoğun iş temposunda çalışabilen, sorumluluk sahibi, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek,  Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) 'Analist' aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KIDEMLİ SİBER GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
KIDEMLİ SİBER GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ MÜHENDİSİAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Uluslararası bir finans grubunun Türkiye iştiraki olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., BT Strateji ve Yönetişim Müdürlüğü'nde görevlendirmek üzere;  Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Mühendislik Fakültelerinden (tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Matematik Mühendisliği ) veya Bilgisayar Bilimleri Bölümlerinden mezun, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Güvenlik çözümlerinin yönetimi alanında en az 6 sene aktif tecrübeye sahip, Log yönetimi (SIEM), analizi ve güvenlik olay değerlendirme konularında tecrübe sahibi, Veritabanı mimarisi, güvenliği ve aktivite izleme çözümleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, WAF, IPS, Forensics, Netflow analiz cihazlarının çalışma mantığını iyi bilen, Siber saldırı tehdit analizleri ve güvenlik tehditleri konusunda bilgi sahibi, Linux, Unix, Windows işletim sistemleri yönetimi konusunda tecrübeli, Tercihen CISSP ve benzeri güvenlik uzmanlığı sertifikalarından birine sahip, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, güler yüzlü, yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, “KIDEMLİ SİBER GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ MÜHENDİSİ” aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AVUKAT İstanbul(Asya) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
AVUKATAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Uluslararası bir finans grubunun Türkiye iştiraki olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., Hukuki Takip Müdürlüğü’nde istihdam edilmek üzere;  Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun, Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli, Analitik düşünme yeteneğini haiz, Çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyebilen, MS Office programlarına hakim, Sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Tercihen 30 yaşını aşmamış“AVUKAT” aramaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YAZILIM UZMANI İstanbul(Asya) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
YAZILIM UZMANIAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Sektörünün ilk ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.' de görevlendirmek üzere; Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik-Elektronik veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, .NET(ASP.NET, C#) platformunda uygulama geliştirme konusunda 1-3 yıllık deneyime sahip, SQL Server veri tabanı ve T-SQL konularında bilgi sahibi, Tercihen kurumsal web tabanlı uygulamalarda tecrübeli, Dokümantasyon yeteneğine sahip, yaptığı işi yazılı hale getirmeyi seven, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı ve yeniliklere açık, Ekip çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,'Yazılım Uzmanı' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
UI/UX DESIGNER İstanbul(Asya) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
UI/UX DESIGNERAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
BT Strateji ve Yönetişim Müdürlüğü Kurumsal Mimari Servisinde görev almak üzere Junior UI/UX Designer arıyoruz.-Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren fakültelerinden ilgili bölümlerden mezun,-Kullanıcı deneyimi tasarımı konularında bilgi sahibi,-Web ve mobil arayüz tasarımı konusunda yetkinlik sahibi,-“Cross-Browser” konusunda deneyimli,”Web Console” kullanabilen,-“Responsive Design” konusunda bilgi sahibi,-Javascript ve OOP Jquery hakkında bilgi sahibi,-PSD formatındaki tasarımları grid yapısı (bootstrap, foundation) ile html'e aktarabilen,-CSS3 ve HTML5 konusunda kendini geliştiren,-Tasarım trendlerini takip eden ve detaylara önem veren,-Birden fazla projeyi efektif olarak yürütebilecek,-Kullanıcı testlerini yapabilecek ve bunları raporlayabilecek,-Sözlü ve yazılı iletişimi iyi, yaratıcı yönü kuvvetli,-Takım çalışmasına yatkın, istikrara inanan, uzun vadeli çalışabilecek,-Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği kesilmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL-GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
ENGELLİ PERSONEL-GENEL BAŞVURUAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Sektörünün ilk ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., Genel Müdürlük ve İstanbul Şubeleri'nde görevlendirmek üzere;  Üniversite mezunu, İşkur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, İletişim, organizasyon ve planlama yetkinlikleri gelişmiş, 30 yaşından gün almamış."Personel" aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Web Siteleri ve Entegrasyon Uzmanı İstanbul(Asya) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Web Siteleri ve Entegrasyon UzmanıAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Sektörünün ilk ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., Alternatif Dağıtım Kanalları Müdürlüğü’nde  görevlendirmek üzere; Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Tercihen bankacılık ürünleri, aktiviteleri konusunda ve web siteleri alanında deneyimli, HTML, Photoshop, Adobe programlarını bilen, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, İnternet, mobil ve web teknolojileri alanında, web/mobil uygulamalarda kullanıcı ara yüzü (UI) ve kullanıcı deneyimi (UX) konularında bilgi sahibi, Proje süreçlerine hâkim, Planlama, organizasyon ve raporlama yeteneği gelişmiş, MS Ofis uygulamalarını ileri derecede kullanabilen, Stratejik düşünme yeteneğine sahip, Analitik yönü kuvvetli ve problem çözme konusunda yetkin, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)“Uzman” aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU (TÜM TÜRKİYE) İstanbul(Avr.), ... Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
GENEL BAŞVURU (TÜM TÜRKİYE)Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Bankamız cv veritabanında yer almak ve ileride oluşabilecek uygun pozisyonlarda değerlendirilmek istiyorsanız, çalışmak istediğiniz alanı belirtir bir ön yazı ile bu ilana başvuruda bulunabilirsiniz.Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.Genel Başvuru Şartları: Asgari Üniversite mezunu. İletişim kabiliyeti gelişmiş. Analitik düşünebilen. 28 yaşını aşmamış. (Bankacılık tecrübesi olan adaylar için geçerli değildir.) Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı