Alpla Plastik San. Tic. Ltd. Şti. 

Şirket Bilgileri

http://www.alpla.com

Alpla Plastik San. Tic. Ltd. Şti.

Alpla Plastik 1950’den bu yana dünyada, 1992’ den beri de Türkiye’de (İzmir ve Kocaeli / Gebze) faaliyet gösteren çok uluslu, teknolojik gelişimleriyle plastik sektöründe Gıda, Deterjan, Kimyasallar için; Şişe, Preform ve Kapak ambalaj tiplerini üreten dünya devi bir firmadır…Alpla Plastik San. Tic. Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Elemanı Konya Alpla Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Üretim ElemanıAlpla Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Konya - Selçuklu fabrikamızda görevlendirlimek üzere; En az ilkokul mezunu, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek, Dikkatli, titiz ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Konya- Selçuklu civarında ikamet edenPaketleme ve yapılan diğer işlere destek olarak çalışacak takım arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makine Operatörü Konya Alpla Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Makine OperatörüAlpla Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Plastik Şişe Üretimi yapan firmamızda görevlendirilmek üzere; Plastik (PE ,PP) şişe şişirme konusunda tecrübe sahibi, Meslek Lisesi yada Meslek Yüksek Okulu, Makine veya Plastik Teknolojileri bölümü mezunu Şişirme ve Paketleme makinelerini kullanabilen, Makinelerin koruyucu ve periyodik bakımlarını yapabilen, Vardiyalı çalışabilecek, Askerliğini tamamlamış, Konya - Selçuklu ve çevresinde ikamet eden,Şişirme Makine Operatörü alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı