Alpplas Endüstriyel Yatırımlar A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1989


Alpplas Endüstriyel Yatırımlar A.Ş., 30 yıla yaklaşın bir süredir Türkiye ve Dünya'nn önde gelen firmalarına plastik ve elektronik alanlarında çözümler sunmaktadır. İstanbul ve Bolu ilinde yer alan toplam 25.000 m2 kapalı alan sahip tesislerinde plastik enjeksiyon, yaş boyama, serigrafi, montaj üretimlerinin yanından elektronik kart tasarım ve üretimini gerçekleştirmektedir. Alpplas, beyaz eşya, otomotiv başta olmak üzere birçok sektöre sunduğu farklı çözümlerle ülkemizin önde gelen sistem tedarikçilerinden biridir.  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler

Firma web sitesi: www.alpplas.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 14.00

Açıklama: Çalışma saatleri bilgi amaçlıdır. Genel çalışma saati 7x24'tür.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane

Diğer: Yan haklar pozisyona göre değişiklik göstermektedir.


Alpplas Endüstriyel Yatırımlar A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Plastik Enjeksiyon Vardiya Amiri İstanbul(Avr.) Alpplas Endüstriyel Yatırımlar A.Ş
Plastik Enjeksiyon Vardiya AmiriAlpplas Endüstriyel Yatırımlar A.Ş
Firmamızın İstanbul/Beylikdüzü’nde yer alan PLASTİK ENJEKSİYON fabrikasında görevlendirilmek üzere VARDİYA SORUMLUSU aranmaktadır.  ·      En az 2 yıl vardiyalı olarak çalışmış, üretim takibi konusunda tecrübeli·      Tercihen Endüstri meslek lisesi mezunu·      Tercihen plastik enjeksiyon konusunda tecrübeli·      Vardiyasında ekibi sevk idare edecek·      Üretim verimi ve kalitesinden sorumlu olacak·      Beylikdüzü, Küçükçekmece, Avcılar, Büyükçekmece civarında ikamet eden·      Askerlik ile ilişkisi olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Plastik Enjeksiyon Ustası İstanbul(Avr.) Alpplas Endüstriyel Yatırımlar A.Ş
Plastik Enjeksiyon UstasıAlpplas Endüstriyel Yatırımlar A.Ş
İstanbul Beylikdüzünde bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere PLASTİK ENJEKSİYON USTASI alınacaktır. Tercihen Meslek Lise veya 2 yıllık yüksek okul mezunu;Plastik Enjeksiyon konusunda detaylı bilgiye sahip,(makine ayarı,kullanımı)Vardiyalı çalışabilecek, Askerliğini tamamlamış İstanbul(Avrupa yakası)Beylikdüzü,Avcılar,Esenyurt,Sefaköy,Güneşli,Kıraç Bölgelerinde ikamet edenler müracat edebilir.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Mühendisi İstanbul(Avr.) Alpplas Endüstriyel Yatırımlar A.Ş
Proje MühendisiAlpplas Endüstriyel Yatırımlar A.Ş
İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere  PROJE MÜHENDİSİ  aranmaktadır• Mühendislik fakültelerinden mezun olmak. (Elektronik, Endüstri mühendisliği bölümleri tercih sebebidir.)• İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak. • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.• Beylikdüzü-Avcılar çevresinde ikamet ediyor olmak.• MS office, özellikle excel programını iyi seviyede kullanıyor olmak. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Güvence Teknisyeni İstanbul(Avr.) Alpplas Endüstriyel Yatırımlar A.Ş
Kalite Güvence TeknisyeniAlpplas Endüstriyel Yatırımlar A.Ş
Beylikdüzü'nde bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere KALİTE GÜVENCE ÖLÇÜM TEKNİSYENİ aranmaktadır. Tercihen Meslek Yüksek Okulu /Teknik Lise Mezunu Tercihen plastik enjeksiyon konularında en az 1 yıl tecrübeli, Teknik resim okuma ve ölçüm aletlerini kullanma bilgisine sahip, (Kumpas, CMM, Video Kameralı Ölçüm Aleti vb) Vardiyalı çalışabilecek ve Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Ofis programlarını kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen 35 yaşın altında, Ekip çalışmasına Yatkın, Planlı,titiz,dikkatli, ve sistematik çalışma becerisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı