alser profil 

Şirket Bilgileri

 

ALSER İNŞAAT TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

1979 yılından beri inşaat sektöründe hizmet veren ALSER İnşaat Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti., YETİŞ Grup’un ilk kuruluşudur. ALSER İnşaat, kuruluşundan bugüne kadar geçen sürede birçok üstyapı ve altyapı işlerini tamamlamış bir inşaat taahhüt şirketidir. Bugüne dek ‘devamlı kalite’ prensibinden hiç ödün vermeden gerçekleştirmiş olduğu yüksek kalitedeki konut projeleri; hizmet ve santral bina projeleri; alt ve üst geçit projeleri ile sektörde kendini kanıtlayan şirket, uluslararası standartlardaki kalite anlayışını ISO 9001 – 2000 Kalite Sistem Belgesi’ne sahip olmakla pekiştirmektedir.

 

Kuruluşumuz; “Bina, karayolu, otoyol, liman, boru hattı, toplu konut, metro, sulama tesisi, toprak ıslahı, taşkın koruma ve dekapaj gibi her türlü inşaat işleri ve bu işlerle ilgili tesisat, imalat, ihzarat, nakliye, tamamlama, büyük onarım, restorasyon, çevre düzenlemesi, sondaj, yıkma, güçlendirme ve montaj işleri , benzeri yapım işleri” konularında faaliyet göstermektedir.

KALİTE POLİTİKASI

 

Yönetim anlayışımız, sürekli gelişme felsefesini, tüm süreçlerde Kalite Yönetim Sistemine ‘ne uygun hale getirmek, tüm personele özümsetmek ve bu doğrultuda pazar payını, karlılığını, rekabet gücünü artırmaktır.

Yönetim anlayışımızın gereklerini yerine getirmek üzere;

  • İnşaat Sektöründeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederiz.
  • Yasal şartlardan, mevzuat şartlarından ve müşteri şartlarından ödün vermeyerek çalışırız.
  • Müşterilerimizin kuruluşumuz için asli değer olduğu bilinciyle hareket eder, bu bilinci tüm çalışanlarımızca benimser, müşteri odaklılığı temel alırız.
  • Personelimizi çağın gereklerine adapte etmek amacıyla ve işleyişimizde verimliliği artırmak için gerekli görülen tüm eğitimlerin alınmasını sağlarız.
  • Tâbi olduğumuz kurallar doğrultusunda, işçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uyarız.

 

Kuruluşumuzun tüm kademelerinde Kalite Yönetim Sistemine uyacağımızı taahhüt ederiz; sistemin özünü oluşturan sürekli iyileşme felsefesine ulaşmak için kuruluşumuzun her noktasında ortaya çıkan/çıkacak problemleri kaynağında giderecek önlemleri almak ve geçmiş hatalarımızdan ders alarak geleceğimizi daha sağlam temellere oturtmak Kalite Politikamızdır.

 
alser profil İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.