alser profil 

Şirket Bilgileri

 

ALSER İNŞAAT TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

1979 yılından beri inşaat sektöründe hizmet veren ALSER İnşaat Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti., YETİŞ Grup’un ilk kuruluşudur. ALSER İnşaat, kuruluşundan bugüne kadar geçen sürede birçok üstyapı ve altyapı işlerini tamamlamış bir inşaat taahhüt şirketidir. Bugüne dek ‘devamlı kalite’ prensibinden hiç ödün vermeden gerçekleştirmiş olduğu yüksek kalitedeki konut projeleri; hizmet ve santral bina projeleri; alt ve üst geçit projeleri ile sektörde kendini kanıtlayan şirket, uluslararası standartlardaki kalite anlayışını ISO 9001 – 2000 Kalite Sistem Belgesi’ne sahip olmakla pekiştirmektedir.

 

Kuruluşumuz; “Bina, karayolu, otoyol, liman, boru hattı, toplu konut, metro, sulama tesisi, toprak ıslahı, taşkın koruma ve dekapaj gibi her türlü inşaat işleri ve bu işlerle ilgili tesisat, imalat, ihzarat, nakliye, tamamlama, büyük onarım, restorasyon, çevre düzenlemesi, sondaj, yıkma, güçlendirme ve montaj işleri , benzeri yapım işleri” konularında faaliyet göstermektedir.

KALİTE POLİTİKASI

 

Yönetim anlayışımız, sürekli gelişme felsefesini, tüm süreçlerde Kalite Yönetim Sistemine ‘ne uygun hale getirmek, tüm personele özümsetmek ve bu doğrultuda pazar payını, karlılığını, rekabet gücünü artırmaktır.

Yönetim anlayışımızın gereklerini yerine getirmek üzere;

  • İnşaat Sektöründeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederiz.
  • Yasal şartlardan, mevzuat şartlarından ve müşteri şartlarından ödün vermeyerek çalışırız.
  • Müşterilerimizin kuruluşumuz için asli değer olduğu bilinciyle hareket eder, bu bilinci tüm çalışanlarımızca benimser, müşteri odaklılığı temel alırız.
  • Personelimizi çağın gereklerine adapte etmek amacıyla ve işleyişimizde verimliliği artırmak için gerekli görülen tüm eğitimlerin alınmasını sağlarız.
  • Tâbi olduğumuz kurallar doğrultusunda, işçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uyarız.

 

Kuruluşumuzun tüm kademelerinde Kalite Yönetim Sistemine uyacağımızı taahhüt ederiz; sistemin özünü oluşturan sürekli iyileşme felsefesine ulaşmak için kuruluşumuzun her noktasında ortaya çıkan/çıkacak problemleri kaynağında giderecek önlemleri almak ve geçmiş hatalarımızdan ders alarak geleceğimizi daha sağlam temellere oturtmak Kalite Politikamızdır.

 
alser profil İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net