Yaşar Holding A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.yasar.com.tr

Yaşar Holding A.Ş.


Pınar


Dyo


Viking


Altın Yunus


Desa

 

İLKLERİN DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ!


Yaşar Topluluğu' nun temelleri  1954 yılında Türkiye'nin ilk özel boya fabrikası olan DYO' nun kurulmasıyla atılmıştır. Gelişen koşullar içerisinde yeni yatırım alanlarını değerlendirip yönetmek amacıyla 1968 yılında YAŞAR HOLDİNG kurulmuş ve faaliyet gösterdiği farklı sektörlerdeki şirketleri ile bugünkü kimliğini kazanmıştır.

 

Boya, gıda, tarımsal üretim, dış ticaret, kağıt, taahhüt ve turizm alanlarında faaliyet göstermekte olan Yaşar Topluluğu, ülkemizde faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde çok çeşitli ürün portföyü ve hizmetleri ile 61 yıldır Türkiye ekonomisine katkılarını sürdürmektedir.

 

Boya ve kimya sektöründe; inşaat, metal, mobilya, otomotiv, deniz, deri ve tekstil boyaları, matbaa mürekkepleri, sentetik reçine, polyester, metal ve plastik ambalaj üretimiyle; gıda sektöründe ise süt ve süt ürünleri, meyve suyu, deniz ürünleri, entegre et ve et ürünleri, su ve hindi işleme tesisleri ile yurt içi ve yurt dışında faaliyet göstermektedir.

 

YAŞAR HOLDİNG'İN "İLK"LERİ

 

İlk boya yatırımı - 1954
İlk mikronize maden tesisi - 1965
İlk matbaa mürekkepleri üretimi - 1968
İlk özel sektör bira fabrikası (Türk Tuborg) - 1968
Türkiye'nin 1100 yataklı ilk tatil beldesi (Çeşme Altın Yunus) - 1974
İlk özel sektör süt fabrikası (Pınar Süt) - 1975
İlk özel sektör kompoze gübre fabrikası (Ege Gübre) - 1978
İlk özel sektör kağıt fabrikası (Viking) - 1982
İlk yem üretim tesisi (Çamlı Yem) - 1983
İlk PVC ambalajda kaynak suyu (Pınar Su) - 1984
İlk kültür balığı tesisi (Pınar Deniz) - 1985
İlk özel sektör entegre et tesisi (Pınar Et) - 1985
İlk entegre hindi tesisi - 1997
Dünya'da ve Türkiye'de ilk defa sürekli üretim teknolojisiyle kaymaklı yoğurt üretimi – 2000
Türkiye'nin ilk entegre Organik Gübre Üretim Tesisi kuruldu. Bio Farm markası doğdu -2001
Türkiye'nin ilk organik sütünü Pınar üretti.
İlk prebiyotik sütlü-meyveli içecek Pınar Denge Prebiyotik Süt

 

 

Topluluk şirketleri:

Boya Kimya Grubu:

  • Dyo Boya Fabrikaları A.Ş. 
  • Dyo Sentetik Selülozik Boya Ve Vernik Fabrikaları A.Ş.
  • Bornova Matbaa Mürekkepleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
  • Kemipex Joint-Stock CO.
  • DYO – Balkan SRL
  • Mediterranean Trade for Paints Company (MTP CO.)

 

 

Gıda Grubu:

 

·        Pınar Süt Mamulleri A.Ş.

·        Pınar Entegre Et ve Un Sanayi A.Ş.

·        Pınar Su Sanayi ve Ticaret A.Ş.

·        Pınar Anadolu Gıda Sanayi Ticaret A.Ş.

·        Pınar Foods Gmbh

·        Birmaş Tüketim Malları ve Ticaret A.Ş. 

·        Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım, Turizm ve Tic. A.Ş.

·        Viking Kâğıt ve Selüloz A.Ş.

 

Tarım, Hayvancılık ve Balıkçılık Grubu:

 

  • Çamlı Yem Besicilik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

 

Ticaret ve Hizmet Grubu:

 

  • Yaşar Dış Ticaret A.Ş.
  • Yaşar Bilgi İşlem ve Ticaret A.Ş.
  • Yadex Internatio


Yaşar Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 27
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
LABORANT Aydın, Sakarya PINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
LABORANTPINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, PINAR SU SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kalite GüvenceOrganizasyonu’nda AYDIN ve SAKARYA illerinde görevlendirmek üzere LABORANT aramaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun; tercihen Gıda, Laboratuvar Teknolojisi,İyi Laboratuvar Uygulamaları, İyi Üretim Uygulamaları ile Kalite ve Gıda Güvenliği konusunda bilgili,Tercihen SAP/R3 sistemini bilen, MS Office programlarına hakim, B Sınıfı ehliyet sahibi, aktif olarak araç kullanabilen, Aydın/Bozdoğan ve Sakarya/Hendek’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Marketing Responsible for International Markets İzmir PINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Marketing Responsible for International MarketsPINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Bachelor's degree preferably Business, Economics and Engineering from reputable universities,2- 4 years of experience in Brand Management preferably overseas work experience in FMCG sector,Strategic, analytical thinking, Strong planning, leadership and teamwork, The ability to successfully carry out multiple tasks simultaneously, Excellent communication of written & spoken English, Excellent proficiency in MS Office tools, Completed military service for male candidates, No restriction to travel.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sap Lojistik Uzmanı İzmir YAŞAR BİLGİ İŞLEM VE TİCARET A.Ş.
Sap Lojistik UzmanıYAŞAR BİLGİ İŞLEM VE TİCARET A.Ş.
"Türkiye'de ilklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu Bilgi Sistemleri Merkezi Astron'da görevlendirmek üzere SAP Lojistik Uzmanı aranmaktadır.”   ·         Üniversitelerin bilgisayar ya da endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Tercihen SAP lojistik modüllerinde tecrübeli (SD-Satış Dağıtım, PP-Üretim Planlama, MM-Malzeme Yönetimi),·         Yazılım ya da uygulama danışmanlığı konularında 2 yıl iş tecrübesi.·         İyi derecede İngilizce bilgisi olan,·         Yoğun iş temposuna adapte olabilecek ve seyahat engeli olmayan,·         B sınıfı sürücü ehliyetine sahip,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yalıtım ve Direkt Satış Temsilcisi Diyarbakır DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Yalıtım ve Direkt Satış TemsilcisiDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İlkerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Dyo Boya Fabrikaları A.Ş. Diyarbakır Bölgemizde görevlendirmek üzere Yalıtım ve DirektSatış Temsilcisi    arıyoruz. Üniversitelerin ( Mühendislik veya Mimarlık ) bölümlerinden mezun, Tercihen benzer görevlerde deneyimli,   MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Dışa dönük, prezantabl İnsan İlişkilerinde başarılı Diyarbakır’da  ikamet eden ve/veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yalıtım ve Direkt Satış Temsilcisi Ankara DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Yalıtım ve Direkt Satış TemsilcisiDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İlkerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Dyo Boya Fabrikaları A.Ş. İç Anadolu Bölgemizde görevlendirmek üzere Yalıtım ve Direkt Satış Temsilcisi    arıyoruz. Üniversitelerin ( Mühendislik veya Mimarlık ) bölümlerinden mezun, Tercihen benzer görevlerde deneyimli,   MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Dışa dönük, prezantabl İnsan İlişkilerinde başarılı Ankara’da  ikamet eden ve/veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi Erzurum DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Satış TemsilcisiDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İlkerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Dyo Boya Fabrikaları A.Ş., Karadeniz bölgesinde görevlendirmek üzere Satış Temsilcisiarıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden  mezun, Satış süreçlerinde en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan İlişkilerinde başarılı, iletişim gücü yüksek, Erzurum’da ikamet eden/edebilecek olan, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olan, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Konya YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Satış TemsilcisiYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de Konya Bölgesi’nde görevlendirilmek üzere SATIŞ TEMSİLCİSİ aranmaktadır. *Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,*Hızlı Tüketim Malları ve özellikle Gıda sektöründe benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,*Konya’da ikamet eden,*Seyahat engeli olmayan,*Aktif sürücü ehliyetine sahip,*Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YEREL K/A SATIŞ ŞEFİ İstanbul(Avr.) YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
YEREL K/A SATIŞ ŞEFİYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye’de İlklerin Öncüsü Yaşar Topluluğu, Yaşar Birleşik Paz. Dağ.Tur. Ve  Tic. A.Ş. Ulusal Kilit Müşteriler Direktörlüğü , Avrupa(Ayazağa),  Bölge Müdürlüğü’nde Görevlendirilmek Üzere YEREL K/A SATIŞ ŞEFİ aranmaktadır; Dört yıllık örgün öğretim veren üniversitelerden  mezun, Hızlı tüketim malları ve özellikle gıda sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,Raporlama, analiz etme becerisine sahip ve bu tür programlarını iyi derecede kullanabilen,Aktif sürücü ehliyetine olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ YÖNETİM YAZILIMLARI UZMANI İzmir YAŞAR BİLGİ İŞLEM VE TİCARET A.Ş.
İŞ YÖNETİM YAZILIMLARI UZMANIYAŞAR BİLGİ İŞLEM VE TİCARET A.Ş.
"Türkiye'de ilklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu Bilgi Sistemleri Merkezi Astron'da görevlendirmek üzere SAP Finans Uzmanı aranmaktadır.”   Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği,Yazılım Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme,İktisat,Maliye bölümlerinden mezun,Genel muhasebe, maliyet muhasebesi, ticaret muhasebesi konularında 2-3 yıl deneyimli,İyi derecede İngilizce bilgisi olan, İzmir’de ikâmet eden/edebilecek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, SAP Projelerinde Mali Uygulamalar(FI ve CO) Uzmanı olar en az 2 yıl deneyim sahibi tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Mühendisi Eskişehir PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Vardiya MühendisiPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri Sanayi A.Ş. Eskişehir Fabrikasında görevlendirilmek üzere VARDİYA MÜHENDİSİaramaktadır.  Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen,Ms office programlarını iyi derecede kullanabilen,Tercihen gıda üretimi alanında 1 yıl deneyimi olan,Vardiyalı çalışabilecek,30 yaşını aşmamış,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ Samsun DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
SATIŞ TEMSİLCİSİDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İlkerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Dyo Boya Fabrikaları A.Ş., Karadeniz bölgesindegörevlendirmek üzere Satış Temsilcisi arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden  mezun, Satış süreçlerinde en az 2  yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan İlişkilerinde başarılı, iletişim gücü yüksek, Samsun’da ikamet eden/edebilecek Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olan, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ ŞEFİ Antalya YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
SATIŞ ŞEFİYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm Sanayi ve Ticaret AŞ’de Antalya Bölgesi’nde görevlendirilmek üzere SATIŞ ŞEFİ aranmaktadır.·         Hızlı tüketim malları özellikle gıda ürünleri satışı konusunda en az 2 yıl yöneticilik tecrübesine sahip,·         Antalya’ da ikamet eden/edebilecek,·         MS Office programlarına hâkim,·         Raporlama, analiz etme becerisine sahip,·         Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,·         Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,·         Aktif sürücü ehliyetine sahip,·         Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Bakım Elemanı İzmir, Şanlıurfa PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Makine Bakım ElemanıPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri Sanayi A.Ş., Makina Bakım Departmanına bağlı İzmir ve  Şanlıurfa  Fabrikasında görevlendirilmek üzere Makine Bakım Elemanı  aramaktadır. Lise ve  MYO  Makina bölümlerinden mezun, İzmir Fabrika için Kaynakçı sertifikası olan, Tercihen en az 2 yıl deneyim sahibi, 30 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Memuru Eskişehir PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Lojistik MemuruPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri Sanayii A.Ş.Eskişehir Fabrikası Lojistik Müdürlüğü'nde görevlendirmek üzere Lojistik Memuru aramaktadır. Tercihen Önlisans Lojistik Programı veya Lise Mezunu, Kara Nakliye ve Depo Operasyon süreçlerinde 1-2 yıl deneyimli, MS Programlarını iyi derecede kullanabilen, Vardiyalı çalışabilecek, Eskişehir 'de ikamet eden/edebilecek, 35 yaşını aşmamış, Aktif sürücü belgesi olan, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Teknisyeni İzmir PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Elektrik Bakım TeknisyeniPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri Sanayi A.Ş. Makine Bakım Müdürlüğü’ne bağlı Elektrik Bakım Departmanı’nda görevlendirmek üzere Elektrik Bakım Teknisyeni  aramaktadır. Lise ve  MYO  Elektrik  bölümlerinden mezun, Tercihen en az 2 yıl deneyim sahibi, 30 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Demo ve Tanıtım Şefi Ankara YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Demo ve Tanıtım ŞefiYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de Ankara Bölgesi’nde görevlendirilmek üzereDEMO VE TANITIM ŞEFİ aranmaktadır.En az Ön Lisans Mezunu olmak üzere tercihen üniversitelerin gastronomi, aşçılık veya gıda mühendisliği bölümlerinden mezun,İlgili alanda deneyimli, Sektörel Portföyü olan, Proaktif, İletişimi kuvvetli, dinamik ve sonuç odaklı,İkna ve temsil kabiliyeti yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,MS Office uygulamalarına hâkim, Aktif sürüş tecrübesi olan, seyahat engeli olmayan,Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için),Ankara bölgesinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Şefi Bingöl, Bitlis... YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Satış ŞefiYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de Muş, Bingöl, Bitlis Bölgesi’nde görevlendirilmek üzere SATIŞ ŞEFİ aranmaktadır. *Hızlı tüketim malları özellikle gıda ürünleri satışı konusunda en az 2 yıl yöneticilik tecrübesine sahip,*Muş’ta ikamet eden/edebilecek,*MS Office programlarına hakim,*Raporlama ,analiz etme becerisine sahip*Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,*Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,*Aktif sürücü ehliyetine sahip,*Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gayrimenkul Geliştirme Uzmanı-Mimar İzmir Yaşar Holding A.Ş.
Gayrimenkul Geliştirme Uzmanı-MimarYaşar Holding A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü olan YAŞAR TOPLULUĞU olarak Holding merkezde Gayrimenkul Departmanı’nda görevlendirmek üzere Gayrimenkul Geliştirme Uzmanı - Mimar aramaktayız. Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Gayrimenkul geliştirme, proje ve uygulama konularında en az 5 yıl tecrübeli,İmar ve tapu mevzuatlarına hakim, Autocad, word, excel, powerpoint vb. ofis programlarını çok iyi kullanabilen,Aktif ,araştırmacı kimliğe sahip, takip ve koordinasyon yeteneği yüksek, Yaratıcı, çoklu iş yapabilme becerisine sahip, takım çalışmasına yatkın, Kurumsal kimliği temsil edecek, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden / edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sekreter İstanbul(Asya) PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
SekreterPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri San. A.Ş., İstanbul’dagörevlendirmek üzere Sekreter aramaktadır.     Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun      Orta derecede İngilizce bilen      Resepsiyon, Sekreterlik, Yönetici Asistanlığında en az 5 yıl deneyimli      MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen      Planlama ve raporlama yönü kuvvetli      Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi yüksek      Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip     Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl      İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU ** Tüm Türkiye Yaşar Holding A.Ş.
GENEL BAŞVURUYaşar Holding A.Ş.
İlklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu şirketlerine başvuru yapmak istiyorsanız ve başvurmak istediğiniz alan ile ilgili yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğinizAlan/Bölüm/Şehir belirten bir kapak yazısıyla birlikte bu ilana başvuru yapabilirsiniz.  Bu ilana yapmış olduğunuz başvuru yeterlidir. Ayrıca  e-posta veya faks yoluyla başvuru yapılmasına gerek yoktur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Asistan Ürün Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Asistan Ürün YöneticisiPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri San. A.Ş., Meyve Suyu ve Sos kategorisinde görevlendirmek üzere Asistan Ürün Yöneticisi aramaktadır.Üniversitelerin mühendislik, işletme veya iktisat bölümlerinden mezun, tercihen pazarlama alanında yüksek lisans yapmış,İyi seviyede İngilizce bilen, FMCG sektöründe min. 2 yıl ürün yönetimi tecrübesi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İstanbul’da ikamet eden/ edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Pozitif ve enerjisi yüksek, proaktif İletişim ve koordinasyon gücü yüksek, takım çalışmasına yatkın, Analitik bakış açısına sahip, sonuç ve çözüm odaklı Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ağ ve Güvenlik Uzmanı İzmir YAŞAR BİLGİ İŞLEM VE TİCARET A.Ş.
Ağ ve Güvenlik UzmanıYAŞAR BİLGİ İŞLEM VE TİCARET A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Ağ yönetimi ve güvenliği alanında en az 3 yıl deneyimi olan, Linux işletim sistemleri ve Linux tabanlı yazılımlarını(web server, veritabanı, proxy, DNS, vb) kurup yöntebilecekMicrosoft Windows Server işletim sistemi ve sunucu yazılımları (Active Directory, Exchange Server, DNS, vb.) kurulum, yönetim ve yapılandırılması konularında tecrübeliFirewall, IPS / IDS, antivirus, içerik filtreleme gibi güvenlik teknolojilerinde tecrübe sahibiLan /Wan network altyapı kurulum ve yönetimi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MASÖZ (ÇEŞME/İZMİR) İzmir ALTINYUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLERİ A.Ş.
MASÖZ (ÇEŞME/İZMİR)ALTINYUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLERİ A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Altın Yunus Çeşme Turistik Tesisler A.Ş.Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde görevlendirilmek üzere Masöz aranmaktadırMEB onaylı 608 saatlik masaj eğitimi kurs sertifikası sahibi olan, En az 4 masaj tekniğini bilen ve uygulayan, Masaj tekniklerinde en az 3 yıl deneyimi olan, İletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, Tercihen Almanca ve/veya İngilizce bilen, Hijyen kurallarına ve kişisel bakımına önem veren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ ŞEFİ İstanbul(Avr.), ... YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
SATIŞ ŞEFİYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş. Marmara Direktörlüğü bünyesinde,Asya (Dudullu), Avrupa(Ayazağa) Bölge Müdürlükleri’nde, başvuruda bulunan adayların ikametine uygun olarak görevlendirilmek üzere SATIŞ ŞEFİ aranmaktadır. Dört yıllık örgün öğretim veren üniversitelerden mezun, Hızlı Tüketim Malları ve özellikle Gıda sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,Raporlama ,analiz etme becerisine sahip ve bu tür programlarını iyi derecede kullanabilen,Aktif sürücü ehliyetine olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bayi Satış Şefi İstanbul(Avr.), ... YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Bayi Satış ŞefiYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.Marmara Direktörlüğü bünyesinde,Avrupa(Ayazağa), Trakya(Haramidere) Bölge Müdürlükleri’nde,başvuruda bulunan adayların ikametine uygun olarak görevlendirilmek üzere BAYİ SATIŞ ŞEFİ aranmaktadır. Dört yıllık örgün öğretim veren üniversitelerden mezun, Hızlı Tüketim Malları ve özellikle Gıda sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,Raporlama ,analiz etme becerisine sahip ve bu tür programlarını iyi derecede kullanabilen,Aktif sürücü ehliyetine olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
SATIŞ TEMSİLCİSİYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE  TİC. A.Ş. Marmara Direktörlüğü bünyesinde, Avrupa (Ayazağa) Bölge veya Asya (Dudullu) Bölge Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere,Tercihen Üniversite mezunu, Hızlı Tüketim Malları ve özellikle Gıda sektöründe benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,İstanbul’da ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Aktif sürücü ehliyetine sahip, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları,Satış Temsilcileri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ YÖNETİMİ SİSTEMLERİ SORUMLUSU İstanbul(Avr.), ... YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
İŞ YÖNETİMİ SİSTEMLERİ SORUMLUSUYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğunun Pınar markasında, merkezi İzmir’de olan Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ninİstanbul bölge ofisinde görevlendirmek üzereİŞ YÖNETİMİ SİSTEMLERİ SORUMLUSUaramaktadır. İş Açıklaması:Şirketin süreç yönetimi anlamında her türlü raporlama, analiz, operasyon ve proje ihtiyaçlarının karşılanması,Üniversitelerin İşletme, İktisat, İstatistik, Matematik, Yönetim Bilişim Sistemleri ve İşletme Bilgi Yönetimi bölümlerinden mezun,Tercihen raporlama ve analiz, iş süreçlerinde proje yönetimi, operasyonel işlemler, kalite sistemleri konusunda 1 yıl deneyimli,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, SAP, CRM, BW, Portal programları konusunda yetiştirilmek üzere/bilgili, Organizasyon, planlama ve analiz yönü kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,Sorumluluk alma bilinci yüksek, gelişime açık, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı