Yaşar Holding A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.yasar.com.tr

Yaşar Holding A.Ş.


Pınar


Dyo


Viking


Altın Yunus


Desa

 

İLKLERİN DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ!


Yaşar Topluluğu' nun temelleri  1954 yılında Türkiye'nin ilk özel boya fabrikası olan DYO' nun kurulmasıyla atılmıştır. Gelişen koşullar içerisinde yeni yatırım alanlarını değerlendirip yönetmek amacıyla 1968 yılında YAŞAR HOLDİNG kurulmuş ve faaliyet gösterdiği farklı sektörlerdeki şirketleri ile bugünkü kimliğini kazanmıştır.

 

Boya, gıda, tarımsal üretim, dış ticaret, kağıt, taahhüt ve turizm alanlarında faaliyet göstermekte olan Yaşar Topluluğu, ülkemizde faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde çok çeşitli ürün portföyü ve hizmetleri ile 61 yıldır Türkiye ekonomisine katkılarını sürdürmektedir.

 

Boya ve kimya sektöründe; inşaat, metal, mobilya, otomotiv, deniz, deri ve tekstil boyaları, matbaa mürekkepleri, sentetik reçine, polyester, metal ve plastik ambalaj üretimiyle; gıda sektöründe ise süt ve süt ürünleri, meyve suyu, deniz ürünleri, entegre et ve et ürünleri, su ve hindi işleme tesisleri ile yurt içi ve yurt dışında faaliyet göstermektedir.

 

YAŞAR HOLDİNG'İN "İLK"LERİ

 

İlk boya yatırımı - 1954
İlk mikronize maden tesisi - 1965
İlk matbaa mürekkepleri üretimi - 1968
İlk özel sektör bira fabrikası (Türk Tuborg) - 1968
Türkiye'nin 1100 yataklı ilk tatil beldesi (Çeşme Altın Yunus) - 1974
İlk özel sektör süt fabrikası (Pınar Süt) - 1975
İlk özel sektör kompoze gübre fabrikası (Ege Gübre) - 1978
İlk özel sektör kağıt fabrikası (Viking) - 1982
İlk yem üretim tesisi (Çamlı Yem) - 1983
İlk PVC ambalajda kaynak suyu (Pınar Su) - 1984
İlk kültür balığı tesisi (Pınar Deniz) - 1985
İlk özel sektör entegre et tesisi (Pınar Et) - 1985
İlk entegre hindi tesisi - 1997
Dünya'da ve Türkiye'de ilk defa sürekli üretim teknolojisiyle kaymaklı yoğurt üretimi – 2000
Türkiye'nin ilk entegre Organik Gübre Üretim Tesisi kuruldu. Bio Farm markası doğdu -2001
Türkiye'nin ilk organik sütünü Pınar üretti.
İlk prebiyotik sütlü-meyveli içecek Pınar Denge Prebiyotik Süt

 

 

Topluluk şirketleri:

Boya Kimya Grubu:

  • Dyo Boya Fabrikaları A.Ş. 
  • Dyo Sentetik Selülozik Boya Ve Vernik Fabrikaları A.Ş.
  • Bornova Matbaa Mürekkepleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
  • Kemipex Joint-Stock CO.
  • DYO – Balkan SRL
  • Mediterranean Trade for Paints Company (MTP CO.)

 

 

Gıda Grubu:

 

·        Pınar Süt Mamulleri A.Ş.

·        Pınar Entegre Et ve Un Sanayi A.Ş.

·        Pınar Su Sanayi ve Ticaret A.Ş.

·        Pınar Anadolu Gıda Sanayi Ticaret A.Ş.

·        Pınar Foods Gmbh

·        Birmaş Tüketim Malları ve Ticaret A.Ş. 

·        Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım, Turizm ve Tic. A.Ş.

·        Viking Kâğıt ve Selüloz A.Ş.

 

Tarım, Hayvancılık ve Balıkçılık Grubu:

 

  • Çamlı Yem Besicilik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

 

Ticaret ve Hizmet Grubu:

 

  • Yaşar Dış Ticaret A.Ş.
  • Yaşar Bilgi İşlem ve Ticaret A.Ş.
  • Yadex Internatio


Yaşar Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 36
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Teknikeri İzmir DESA ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.
Elektrik TeknikeriDESA ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.
İzmir’de bulunan Desa Enerji Elektrik Üretim A.Ş.’nin kojenerasyon tesisinde görevlendirilmek üzereVardiya Teknikeri aranmaktadır.Meslek Yüksek Okullarının Elektrik Bölümünden mezun, Tercihen EKAT Belgesi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Karşıyaka,Çiğli,Menemen ve Aliağa çevresinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makine Mühendisi İzmir DESA ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.
Makine MühendisiDESA ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.
İzmir’de bulunan Desa Enerji Elektrik Üretim A.Ş.’nin kojenerasyon tesisinde görevlendirilmek üzere Makine Mühendisi aranmaktadır.Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden mezun, Pnömatik Hidrolik Sistemleri konusunda bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Mühendisi İzmir DESA ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.
Elektrik MühendisiDESA ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.
İzmir’de bulunan Desa Enerji Elektrik Üretim A.Ş.’nin kojenerasyon tesisinde görevlendirilmek üzere Elektrik Mühendisi aranmaktadır.Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden mezun,YG ve PLC Sistemleri konusunda bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Destek Memuru İstanbul(Asya) DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Satış Destek MemuruDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, DYO Boya Fabrikaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. Marmara Bölge Müdürlüğü’nde görevlendirmek üzere SATIŞ DESTEK MEMURU aranmaktadır. Meslek Yüksekokulu veya Lisans mezunu, MS Office programlarına hakim, Tercihen SAP kullanabilen, İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasının önemini kavramış, Analitik düşünebilen, proaktif, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi Adana DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Satış TemsilcisiDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İlkerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Dyo Boya Fabrikaları A.Ş., Adana bölgesinde görevlendirmek üzere Bölge Satış Temsilcisi arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 30 yaşını aşmamış, Satış süreçlerinde en az 2  yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan İlişkilerinde başarılı, iletişim gücü yüksek, Adana’da ikamet eden/edebilecek Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olan, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Koordinasyon Memuru İzmir DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Satış Koordinasyon MemuruDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, DYO Boya Fabrikaları Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Çiğli Fabrikası’nda görevlendirmek üzere SATIŞ KOORDİNASYON MEMURU aranmaktadır.Lise, MYO veya Üniversite mezunu, Tercihen SAP bilen, İletişimi kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Dinamik çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU ** Tüm Türkiye Yaşar Holding A.Ş.
GENEL BAŞVURUYaşar Holding A.Ş.
İlklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu şirketlerine başvuru yapmak istiyorsanız ve başvurmak istediğiniz alan ile ilgili yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğinizAlan/Bölüm/Şehir belirten bir kapak yazısıyla birlikte bu ilana başvuru yapabilirsiniz.  Bu ilana yapmış olduğunuz başvuru yeterlidir. Ayrıca  e-posta veya faks yoluyla başvuru yapılmasına gerek yoktur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Meydancı İzmir ALTINYUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLERİ A.Ş.
MeydancıALTINYUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLERİ A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Altın Yunus Çeşme Turistik Tesisler A.Ş.Kat Hizmetleri departmanında görevlendirilmek üzere sezonlukMeydancı (Vale-Maid) aranmaktadır.5 yıldızlı otellerde ilgili pozisyonda en az 2 yıl deneyimi olan, Misafir memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Yeniliklere açık, yaratıcı, Hijyen ve kimyasallar konusunda eğitimli, Çeşme, Alaçatı, Narlıdere, Üçkuyular, Balçova bölgelerinde ikamet eden veya otelimizin personel lojmanlarında ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Şefi İzmir ALTINYUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLERİ A.Ş.
Kat ŞefiALTINYUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLERİ A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Altın Yunus Çeşme Turistik Tesisler A.Ş.Kat Hizmetleri departmanında görevlendirilmek üzere Kat Şefi aranmaktadır.5 yıldızlı otellerde Kat Şefi pozisyonunda en az 3 yıl deneyimi olan, Turizm Meslek Lisesi veya MYO mezunu Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Misafir memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Yeniliklere açık, yaratıcı, Hijyen ve kimyasallar konusunda eğitimli, MS Ofis ve Fidelio programlarını bilen. Iso 9001-2008 süreçlerine hakim, Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen, Çeşme, Alaçatı, Narlıdere, Üçkuyular, Balçova bölgelerinde ikamet eden veya otelimizin personel lojmanlarında ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetim Sistemleri Uzmanı Sakarya PINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Yönetim Sistemleri UzmanıPINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, PINAR SU SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kalite Güvence Organizasyonu’nda SAKARYA ilinde görevlendirmek üzere YÖNETİM SİSTEMLERİ UZMANI aramaktadır.Üniversitelerin Fen Bilimleri ya da Mühendislik Fakülteleri bölümlerinden mezun, tercihen Gıda sektöründe tecrübeli,İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarına ve QDMS Doküman Yönetimi programına hakim, etkin düzeyde bilgisayar kullanabilen,ISO 9001, ISO 22000 ve BRC/IOP Kalite Yönetim Sistemleri hakkında bilgi sahibi,SAP QM ve MM modüllerini kullanabilen, Kalite Yönetim Sistemleri İç Denetçi sertifikasına sahip, Sakarya’da ikamet eden/edebilecek, B Sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Paketleme İşcisi İzmir ÇAMLI YEM BESİCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş.
Paketleme İşcisiÇAMLI YEM BESİCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş.
Türkiye'de ilklere imzasını atmış olan Yaşar Topluluğu, Çamlı Yem Besicilik San. ve Tic. A.Ş.’ de Çeşme-Ildırı lokasyonunda kurulu olan Deniz Ürünleri İşletmesi’ nde görevlendirilmek üzere Paketleme İşçisi aramaktadır.En az İlköğretim mezunu olmak, Deniz Ürünleri işleme ve paketleme alanlarında çalışmaya istekli, Tercihen Üçkuyular-Urla istikametinde ikamet eden, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ev Dışı Tüketim Satış Sorumlusu Adana VİKİNG KAĞIT VE SELÜLOZ A.Ş.
Ev Dışı Tüketim Satış SorumlusuVİKİNG KAĞIT VE SELÜLOZ A.Ş.
Türkiye’ de ilklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, VİKİNG KAĞIT VE SELÜLOZ A.Ş. şirketininAdana bölgesinde görevlendirmek üzere aşağıda belirtilen özelliklerde Ev Dışı Tüketim Satış Sorumlusu aranmaktadır; 4 yıllık üniversite mezunu Ev dışı tüketim malları satışı konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen temizlik sektöründe çalışmış, MS Office programlarına hakim, Seyahat engeli bulunmayan Aktif B sınıfı ehliyeti olan 30 yaşını aşmamış, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Ürün YöneticisiPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri San. A.Ş., İstanbul’dagörevlendirmek üzere Ürün Yöneticisi aramaktadır.Üniversitelerin mühendislik, işletme veya iktisat bölümlerinden mezun, tercihen pazarlama alanında yüksek lisans yapmış,İyi seviyede İngilizce bilen, FMCG sektöründe min. 4 yıl ürün yönetimi tecrübesi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İstanbul’da ikamet eden/ edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Analitik bakış açısına sahip, Operasyonel işleri de yürütebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
LABORANT Aydın, Sakarya PINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
LABORANTPINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, PINAR SU SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kalite GüvenceOrganizasyonu’nda AYDIN ve SAKARYA illerinde görevlendirmek üzere LABORANT aramaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun; tercihen Gıda, Laboratuvar Teknolojisi,İyi Laboratuvar Uygulamaları, İyi Üretim Uygulamaları ile Kalite ve Gıda Güvenliği konusunda bilgili,Tercihen SAP/R3 sistemini bilen, MS Office programlarına hakim, B Sınıfı ehliyet sahibi, aktif olarak araç kullanabilen, Aydın/Bozdoğan ve Sakarya/Hendek’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Asistan Ürün Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Asistan Ürün YöneticisiPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri San. A.Ş., Peynir Kategorisi’nde görevlendirmek üzere Asistan Ürün Yöneticisi aramaktadır.Üniversitelerin Mühendislik, İşletme veya İktisat bölümlerinden mezun, tercihen Pazarlama alanında yüksek lisans yapmış,İyi seviyede İngilizce bilen, FMCG sektöründe min. 1 yıl ürün yönetimi tecrübesi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İstanbul’da ikamet eden/ edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Pozitif ve enerjisi yüksek, proaktif, İletişim ve koordinasyon gücü yüksek, takım çalışmasına yatkın, Analitik bakış açısına sahip, sonuç ve çözüm odaklı Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tahsilat Memuru Bursa YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Tahsilat MemuruYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş. Bursa Bölge Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere TAHSİLAT MEMURU aranmaktadır.  *Dört yıllık örgün öğretim veren üniversitelerden mezun,*Bursa merkezde ikamet eden,*Valor hesabı, cari hesap çalışma biçimi ve çek kullanımını bilen,*Yeni sistemlere uyum sağlayabilecek,*MS Office programlarına hakim,*35 yaşını aşmamış,*Aktif araç kullanabilen, sürücü ehliyetine sahip,*Seyahat engeli olmayan,*Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Şefi İstanbul(Avr.) PINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Satış ŞefiPINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, PINAR SU SAN. ve TİC. A.Ş.’nin İSTANBUL ili AVRUPA bölge satış organizasyonunda Polikarbon ve PET ambalajlı Pınar Su ve Pınar Denge Maden Suyu ürünlerimizin satış ve dağıtımında görevlendirmek üzere SATIŞ ŞEFİ aramaktadır.· Üniversitelerin örgün eğitim veren lisans bölümlerinden mezun,· Hızlı tüketim malları satışı konusunda en az 1-2 yıl deneyimli,· Tercihen iyi düzeyde yabancı dil bilen,· MS Office programlarını kullanabilen,· İstanbul’da ikamet eden/edebilecek,· 30 yaşını aşmamış,· Seyahat ve esnek çalışma saatlerini kabul edebilecek,· B tipi sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,· Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yalıtım ve Direkt Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Yalıtım ve Direkt Satış TemsilcisiDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İlkerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Dyo Boya Fabrikaları A.Ş. Marmara Bölgemizde görevlendirmek üzere Yalıtım ve Direkt Satış Temsilcisi arıyoruz. Üniversitelerin ( Mühendislik veya Mimarlık ) bölümlerinden mezun, Tercihen benzer görevlerde deneyimli,   MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Pozisyonun gerekliliklerini yerine getirebilecek niteliklerde ve yetkinlikte,İnsan İlişkilerinde başarılı, İstanbul Avrupa Yakasın ’da  ikamet eden ve/veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yalıtım ve Direkt Satış Temsilcisi Bursa DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Yalıtım ve Direkt Satış TemsilcisiDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İlkerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Dyo Boya Fabrikaları A.Ş. GÜNEY MARMARA Bölgemizde  görevlendirmek üzere Yalıtım ve Direkt Satış Temsilcisi  arıyoruz. Üniversitelerin ( Mühendislik veya Mimarlık ) bölümlerinden mezun, Tercihen benzer görevlerde deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Pozisyonun gerekliliklerini yerine getirebilecek niteliklerde ve yetkinlikte,İnsan İlişkilerinde başarılı Bursa ’da  ikamet eden ve/veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Şefi Eskişehir PINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Satış ŞefiPINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, PINAR SU SAN. ve TİC. A.Ş.’nin ESKİŞEHİR ili satış organizasyonunda Polikarbon ve PET ambalajlı Pınar Su ve Pınar Denge Maden Suyu ürünlerimizin satış ve dağıtımında görevlendirmek üzereSATIŞ ŞEFİ aramaktadır.Üniversite mezunu, Hızlı tüketim malları satışı konusunda en az 1-2 yıl deneyimli, Tercihen iyi düzeyde yabancı dil bilen, MS Office programlarını kullanabilen, Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek, 30 yaşını aşmamış, Seyahat ve esnek çalışma saatlerini kabul edebilecek, B tipi sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Mühendisi Eskişehir PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Bakım MühendisiPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri Sanayii A.Ş.Eskişehir Fabrikası Makina Bakım Müdürlüğü'nde görevlendirmek üzereBakım Mühendisi aramaktadır.Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen Makina Bakım konusunda 1-3 yıl deneyimi olan, 30 yaşını aşmamış, B sınıfı sürücü belgesi olan, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Bolu, İstanbul(Avr.)... DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Satış TemsilcisiDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İlkerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Dyo Boya Fabrikaları A.Ş., Doğu Marmara bölgesinde görevlendirmek üzere Satış Temsilcisi arıyoruz. Üniversitelerin İşletme , İletişim veya Sosyal Bilimler Fakültesinden mezun, Bayı ve bölge yonetım süreçlerinde en az 2  yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan İlişkilerinde başarılı, iletişim gücü yüksek, İstanbul-Kocaeli-Sakarya veya Bolu’da ikamet eden/edebilecek Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olan, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Sorumlusu İzmir ÇAMLI YEM BESİCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş.
Satınalma SorumlusuÇAMLI YEM BESİCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş.
Türkiye'de ilklere imzasını atmış olan Yaşar Topluluğu, Çamlı Yem Besicilik San. ve Tic. A.Ş.’ de  hammadde satınalma ve ithalat konularında görevlendirilmek üzere Satınalma Sorumlusu aramaktadır.Üniversitelerin Mühendislik veya İktisat fakültelerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olan, Seyahat engeli olmayan, Tercihen SAP MM modülünü aktif olarak kullanmış, MS Office programlarını bilen, 30 yaşını aşmamış, B sınıfı aktif sürücü belgesi olan, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PLANLAMA UZMANI İzmir PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
PLANLAMA UZMANIPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri San. A.Ş., İzmir Fabrikası’nda görevlendirmek üzere Planlama Uzmanı aramaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği Bölüm’ünden mezun İyi seviyede İngilizce bilen, Tedarik Zinciri Planlaması ve uygulamalarında min. 3 yıl tecrübeli Analitik bakış açısına sahip, İleri derecede MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP/ERP kullanım bilgisi olan, Raporlamalar için veri analiz yeteneklerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Proje ve sistem geliştirme konusunda istekli, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, İzmir’de ikamet eden/ edebilecek, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu Aydın, Çanakkale... ÇAMLI YEM BESİCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş.
Satış SorumlusuÇAMLI YEM BESİCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş.
Türkiye'de ilklere imzasını atmış olan Yaşar Topluluğu, Çamlı Yem Besicilik San. ve Tic. A.Ş.’ de  görevlendirilmek üzere Satış Sorumlusu aranmaktadır.Üniversitelerin Veterinerlik Fakültesi veya Ziraat Fakültesi Zootekni bölümünden mezun,Büyükbaş Yem satışı konusunda tercihen mimumum 2 yıl deneyimli, Tercihen iyi derecede yabancı dil bilgisine sahip olan, Seyahat engeli olmayan, Muğla, Denizli, Aydın, İzmir, Manisa, Çanakkale, Kütahya illerinden birinde ikamet eden/edebilecekMS Office programlarını bilen, 30 yaşını aşmamış, B sınıfı aktif sürücü belgesi olan, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Teknisyeni Kocaeli DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Elektrik Bakım TeknisyeniDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İlkerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Dyo Boya Fabrikaları A.Ş., Kocaeli Fabrikası'nda  görevlendirmek üzere ELEKTRİK BAKIM TEKNİSYENİ arıyoruz. Meslek yüksek okulları  elektrik bölümlerinden mezun, Vardiyalı çalışabilecek Kocaelinde  ikamet eden/edebilecek Sürücü belgesi olan, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Renk Makinaları Servis Elemanı Trabzon DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Renk Makinaları Servis ElemanıDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İlkerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Dyo Boya Fabrikaları A.Ş., Trabzon/Karadeniz bölgesindegörevlendirmek üzere Renk Makinaları Servis Elemanı  arıyoruz. Meslek yüksek okulları'nın  makina , elektrik , elektronik bölümlerinden mezun,Tamir bakım  süreçlerinde en az 2  yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan İlişkilerinde başarılı, iletişim gücü yüksek, Trabzon da ikamet eden/edebilecek Sürücü belgesi olan Uzun süreli seyahate engeli olmayan, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sekreter İzmir PINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
SekreterPINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, PINAR SU SAN. VE TİC. A.Ş.’nin İZMİR ilisatış organizasyonunda görevlendirmek üzere SEKRETER aramaktadır.· Meslek Yüksek Okulları’nın ilgili bölümlerinden mezun,· MS Office programlarını kullanabilen,· İzmir’de ikamet eden/edebilecek,· 30 yaşını aşmamış,· İnsan ilişkileri güçlü, öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın, takipçi ve dinamik,· Zaman yönetimi, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gıda Mühendisi Şanlıurfa PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Gıda MühendisiPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiyenin öncü kuruluşu Pınar Süt Mamulleri San. A.Ş. Urfa Fabrikası’nda  görevlendirilmek üzere GIDA MÜHENDİSİ aramaktadır.Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen gıda üretimi alanında 2 yıl deneyimi olan, 30 yaşını aşmamış, Urfa'da ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Şefi İzmir PINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Satış ŞefiPINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, PINAR SU SAN. ve TİC. A.Ş.’nin İZMİR ili satış organizasyonunda Polikarbon ve PET ambalajlı Pınar Su ve Pınar Denge Maden Suyu ürünlerimizin satış ve dağıtımında görevlendirmek üzere SATIŞ ŞEFİ aramaktadır.Üniversite mezunu, Hızlı tüketim malları satışı konusunda en az 1-2 yıl deneyimli, Tercihen iyi düzeyde yabancı dil bilen, MS Office programlarını kullanabilen, İzmir’de ikamet eden/edebilecek, 30 yaşını aşmamış, Seyahat ve esnek çalışma saatlerini kabul edebilecek, B tipi sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Memuru Eskişehir PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Lojistik MemuruPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri Sanayii A.Ş.Eskişehir Fabrikası Lojistik Müdürlüğü'nde görevlendirmek üzere Lojistik Memuru aramaktadır. Tercihen Önlisans Lojistik Programı veya Lise Mezunu, Kara Nakliye ve Depo Operasyon süreçlerinde 1-2 yıl deneyimli, MS Programlarını iyi derecede kullanabilen, Vardiyalı çalışabilecek, Eskişehir 'de ikamet eden/edebilecek, 35 yaşını aşmamış, Aktif sürücü belgesi olan, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Ankara, Antalya... PINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Satış TemsilcisiPINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
İLKLERİN ÖNCÜSÜ PINAR SU SENİ ÇAĞIRIYOR.Üniversiteden yeni mezun oldun. Ben büyüyünce ne olacağım sorusunun cevabı artık kafanda daha net. satışın tam senin işin olduğunu, her gün masa başında oturduğun bir ofis ortamı yerine hayata karışarak gün boyunca bir çok insanla iletişim kuracağın bir pozisyonda daha başarılı ve mutlu olacaını düşünüyorsun. Veya liseden mezun oldun, erkenden iş hayatına atıldın ve hali hazırda 2 senelik bir tecrüben var. Kendini iyi ifade ediyorsun, farklı insanlarla çok iyi iletişim kurabiliyorsun. Enerjin yüksek, takım çalışmasına yatkınsın, rakamlarla aran iyi, hedef odaklısın, en önemlisi rekabetten ve zorluklardan yılmıyorsun.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Assistant Brand Manager İstanbul(Asya) PINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Assistant Brand ManagerPINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
You are an enthusiast new graduate or in the early stages of your Marketing career.You love the dynamism and strategic thinking in Marketing. You are solution oriented and comfortable with numbers. You are good in expressing yourself, creating productive relationships and enjoy competition.You are an energetic, self-motivated personality and a good team player. Perfect! We are looking for a team mate just like you!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal İletişim Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Kurumsal İletişim SorumlusuPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri San. A.Ş., İstanbul’da görevlendirmek üzere Kurumsal İletişim Sorumlusu aramaktadır.Üniversitelerin İletişim Fakültelerinden veya ilgili bölümlerden mezun, tercihen İletişim veya Pazarlama  alanında yüksek lisans yapmış,İyi seviyede İngilizce bilen, FMCG sektöründe min. 2 yıl halkla ilişkiler veya iletişim alanında tecrübesi olan,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İstanbul’da ikamet eden/ edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Analitik bakış açısına sahip, Operasyonel işleri de yürütebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE SORUMLUSU İzmir PINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
MUHASEBE SORUMLUSUPINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, PINAR SU SAN. VE TİC. A.Ş.’nin Mali İşler organizasyonunda görevlendirmek üzere,MUHASEBE SORUMLUSU aramaktadır.Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, Muhasebe süreçlerinde en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen SAP programını bilen,İzmir’de ikamet eden , 30 yaşını aşmamış, Aktif sürücü belgesi olan, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MASÖZ (ÇEŞME/İZMİR) İzmir ALTINYUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLERİ A.Ş.
MASÖZ (ÇEŞME/İZMİR)ALTINYUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLERİ A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Altın Yunus Çeşme Turistik Tesisler A.Ş.Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde görevlendirilmek üzere Masöz aranmaktadırMEB onaylı 608 saatlik masaj eğitimi kurs sertifikası sahibi olan, En az 4 masaj tekniğini bilen ve uygulayan, Masaj tekniklerinde en az 3 yıl deneyimi olan, İletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, Tercihen Almanca ve/veya İngilizce bilen, Hijyen kurallarına ve kişisel bakımına önem veren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı