ALTO HOLDİNG A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.altoteks.com 

ALTO HOLDİNG A.Ş.
 

Ülke olarak yeni bin yıla umutla bakarken, globalleşen modern sistemde gelişimin temel unsurlarından birinin dengeli ve kaliteli sanayileşme olduğuna inanıyoruz.Bunun en önemli ve önde gelen koşulu ise yapılacak doğru yatırımlardır." ALTOTEKS " gibi büyük, çağdaş, modern bir yatırımı ülkemize ve tekstil sanayimize kazandırdığımız için gurur duyuyoruz.

ALTOTEKS TEKSTİL BOYA APRE SAN.VE TİC.A.Ş. toplam 30.000 m2 alan üzerinde kurulmuş entegre bir tesistir.Tesisimizde Alman mühendisler tarafından dizayn edilen ve kurulan modern işletim sistemi, birinci sınıf ve son sistemde çalışan sınıfında lider markaların makineleriyle desteklenmektedir.

Oluşturduğumuz entegre üretim tesisi, modern şartlarda, en hızlı şekilde en kaliteli üretimi yapacak biçimde çalışmaktadır. Tesisimiz geniş çalışma alanının yanında, çalışanların iş psikolojisini desteklemek amacıyla özel tasarımıyla gün ışığından maksimum yararlanacak şekilde düzenlenmiştir. Kullanılan özel aydınlatma sistemiyle de gece gün ışığına eşit bir ortam yaratılmaktadır.Entegre üretim sistemimiz tümüyle bilgi işlem merkezi tarafından denetlenmekte, oluşabilecek arızalar bilgisayarlar yarımıyla gerekirse on-line bağlantı yapılıp Almanya'dan teknik destek alınarak çok kısa sürede çözülmektedir.Bir ülke için sanayileşmek kadar doğanın korunmasındaki önemin de bilincinde olan ALTOTEKS modern entegre tesis binasının dışında kurduğu modern altyapı ve arıtma üniteleriyle de Yeni bin yıla da umutla ve güvenle bakmaktadır.

Altoteks A.Ş. İnsan Kaynakları olarak hedefimiz: kendini müşterilerinin ürün ve hizmet sağlayıcılarının ortağı olarak gören, Türkiye'nin Tekstil sektöründeki lider kurumunu yaratmak ve burada yer almak isteyen yetenekli kişileri keşfederek uzun süre birlikte çalışmamızı sağlayacak, müşteri odaklı şirket kültürü yaratmaktır.

İşe Alım

İşe alımda ana ilkemiz; ayrıcalık tanımadan, işin gerektirdiği yeteneklere sahip olan ve Altoteks A.Ş. değerlerini benimseyip yaşatacak kişilere eşit fırsat vererek ilerleme olanağı sağlamaktır.İşe alımla beraber, aramıza yeni katılanların uyum süreçlerini kolaylaştırmak amacıyla işe uyum programı düzenlenir. Bu programda Altoteks organizasyon yapısı, iş yapma şekilleri ve çalışma sistemleri hakkında bilgiler aktarılır.

ORGANİZASYONEL GELİŞİM

Altoteks A.Ş.'nin stratejik hedeflerine ulaşabilmesi, çalışanlar arasında olumlu bir tutum sergilemesi ve takım ruhunun yaratılması için gerekli niteliklerin geliştirilmesine yönelik planlama ve uygulama, organizasyonel gelişim konusundaki ana ilkemizdir.

PERFORMANS YÖNETİMİ

Performans yönetimini; tüm şirketin aynı hedefe odaklanmasını sağlamak, hangi işe ne kadar iyi yaptığımızı değerlendirebilmek ve kendimizi geliştirmek açısından önemli bir yönetim aracı olarak görüyor ve uyguluyoruz.

KARİYER YÖNETİMİ

Sürekli gelişen kuruluşumuzda yeni insan kaynağı ihtiyaçlarımız olduğunda, önce kendi içimizdeki kaynakları değerlendirir ve geleceğe yönelik ihtiyaçlarımızı bugünden belirleyerek, buna uygun kişisel gelişim faaliyetlerini de geleceğe yönelik olarak, planlı bir şekilde hayata geçiririz.

ÜCRET YÖNETİMİ

Kuruluşumuzda ücret yönetimi esaslarını belirleyen faktörler, söz konusu görevin sektördeki ücret durumu, kişilerin sahip olduğu özellikler ve bireysel performanstır. Değişken ücret sisteminin uygulandığı kuruluşumuzda, performans ile maddi kazanımlar arasında anlamlı bir ilişki vardır.

ALTOTEKS TEKSTİL GİYİM BOYA APRE SAN.TİC. A. Ş.
ALTOTEKS BİR ALTO HOLDİNG KURULUŞUDUR.

 


ALTO HOLDİNG A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Telefon Santral Elemanı İstanbul(Avr.) KÖHLER ELEKTRİK SAYAÇLARI SAN. VE TİC. A.Ş.
Telefon Santral ElemanıKÖHLER ELEKTRİK SAYAÇLARI SAN. VE TİC. A.Ş.
Köhler Elektrik Sayaçları Esenyurt Fabrikasında görevlendirilmek üzere, Telefon ve Faks trafiğini yönetecek  Bayan  “ TELEFON   SANTRAL  ELEMANI “  aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Müdürü İstanbul(Avr.) KÖHLER ELEKTRİK SAYAÇLARI SAN. VE TİC. A.Ş.
Araştırma Geliştirme / AR-GE MüdürüKÖHLER ELEKTRİK SAYAÇLARI SAN. VE TİC. A.Ş.
ARGE MÜDÜRÜKÖHLER ELEKTRİK SAYAÇLARI SAN. VE TİC. A.Ş. ESENYURT FABRİKASINDA ÇALIŞMAK ÜZERE ·         Üniversitelerin Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun. Tercihen yüksek lisans yapmış.·         Konusunda 10-15 yıllık tecrübeye sahip.·         Çok  İyi derece İngilizce bilgisine sahip.·         Hardware ve Software konusunda deneyimli·         Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü·         Ekip yönetimi, hedeflerle yönetim ve koordinasyon konusunda yetkinlik sahibi·         Ar-Ge Merkezi yönetebilecek 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Müdürü İstanbul(Avr.) KÖHLER ELEKTRİK SAYAÇLARI SAN. VE TİC. A.Ş.
Satınalma MüdürüKÖHLER ELEKTRİK SAYAÇLARI SAN. VE TİC. A.Ş.
SATINALMA MÜDÜRÜKÖHLER ELEKTRİK SAYAÇLARI SAN. VE TİC. A.Ş. ESENYURT FABRİKASINDA ÇALIŞMAK ÜZERE SATINALMA MÜDÜRÜ ARANMAKTADIR • Üniversitelerin elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun.• İyi derecede İngilizce bilen,•Yurtdışı malzeme tedariği deneyimli,• Elektronik sektöründe satınalma alanında en az 5 yıllık tecrübeye sahip,•Tedarikçi yönetimi ve geliştirme faaliyetlerinde deneyimli,•Stok yönetimi konusunda bilgi sahibi,•Analitik düşünme, planlama, Koordinasyon becerilerine sahip,•İthalat-Lojistik konularında bilgili ve tecrübeli 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hardware Engineer İstanbul(Avr.) ALTO HOLDİNG A.Ş.
Hardware EngineerALTO HOLDİNG A.Ş.
  University degree in Electronics Engineering (Electric&Electronics or Electronics & telecommunication Minimum 2 years  experience in hardware design Experience in the design and development of powerelectronics products. Experience with Schematics and Circuit Design (Altium Designer) Experience with PCB Layout (AltiumDesigner) Experience with multi layer PCB designs to meet  EMI/EMC requirements Experience with test equipments An understanding of quality, Design For Reliability, Design For Manufacture and overall manufacturing process Excellent verbal and written skills in English.Position is located in Hadımköy. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı