ALTO HOLDİNG A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.altoteks.com 

ALTO HOLDİNG A.Ş.
 

Ülke olarak yeni bin yıla umutla bakarken, globalleşen modern sistemde gelişimin temel unsurlarından birinin dengeli ve kaliteli sanayileşme olduğuna inanıyoruz.Bunun en önemli ve önde gelen koşulu ise yapılacak doğru yatırımlardır." ALTOTEKS " gibi büyük, çağdaş, modern bir yatırımı ülkemize ve tekstil sanayimize kazandırdığımız için gurur duyuyoruz.

ALTOTEKS TEKSTİL BOYA APRE SAN.VE TİC.A.Ş. toplam 30.000 m2 alan üzerinde kurulmuş entegre bir tesistir.Tesisimizde Alman mühendisler tarafından dizayn edilen ve kurulan modern işletim sistemi, birinci sınıf ve son sistemde çalışan sınıfında lider markaların makineleriyle desteklenmektedir.

Oluşturduğumuz entegre üretim tesisi, modern şartlarda, en hızlı şekilde en kaliteli üretimi yapacak biçimde çalışmaktadır. Tesisimiz geniş çalışma alanının yanında, çalışanların iş psikolojisini desteklemek amacıyla özel tasarımıyla gün ışığından maksimum yararlanacak şekilde düzenlenmiştir. Kullanılan özel aydınlatma sistemiyle de gece gün ışığına eşit bir ortam yaratılmaktadır.Entegre üretim sistemimiz tümüyle bilgi işlem merkezi tarafından denetlenmekte, oluşabilecek arızalar bilgisayarlar yarımıyla gerekirse on-line bağlantı yapılıp Almanya'dan teknik destek alınarak çok kısa sürede çözülmektedir.Bir ülke için sanayileşmek kadar doğanın korunmasındaki önemin de bilincinde olan ALTOTEKS modern entegre tesis binasının dışında kurduğu modern altyapı ve arıtma üniteleriyle de Yeni bin yıla da umutla ve güvenle bakmaktadır.

Altoteks A.Ş. İnsan Kaynakları olarak hedefimiz: kendini müşterilerinin ürün ve hizmet sağlayıcılarının ortağı olarak gören, Türkiye'nin Tekstil sektöründeki lider kurumunu yaratmak ve burada yer almak isteyen yetenekli kişileri keşfederek uzun süre birlikte çalışmamızı sağlayacak, müşteri odaklı şirket kültürü yaratmaktır.

İşe Alım

İşe alımda ana ilkemiz; ayrıcalık tanımadan, işin gerektirdiği yeteneklere sahip olan ve Altoteks A.Ş. değerlerini benimseyip yaşatacak kişilere eşit fırsat vererek ilerleme olanağı sağlamaktır.İşe alımla beraber, aramıza yeni katılanların uyum süreçlerini kolaylaştırmak amacıyla işe uyum programı düzenlenir. Bu programda Altoteks organizasyon yapısı, iş yapma şekilleri ve çalışma sistemleri hakkında bilgiler aktarılır.

ORGANİZASYONEL GELİŞİM

Altoteks A.Ş.'nin stratejik hedeflerine ulaşabilmesi, çalışanlar arasında olumlu bir tutum sergilemesi ve takım ruhunun yaratılması için gerekli niteliklerin geliştirilmesine yönelik planlama ve uygulama, organizasyonel gelişim konusundaki ana ilkemizdir.

PERFORMANS YÖNETİMİ

Performans yönetimini; tüm şirketin aynı hedefe odaklanmasını sağlamak, hangi işe ne kadar iyi yaptığımızı değerlendirebilmek ve kendimizi geliştirmek açısından önemli bir yönetim aracı olarak görüyor ve uyguluyoruz.

KARİYER YÖNETİMİ

Sürekli gelişen kuruluşumuzda yeni insan kaynağı ihtiyaçlarımız olduğunda, önce kendi içimizdeki kaynakları değerlendirir ve geleceğe yönelik ihtiyaçlarımızı bugünden belirleyerek, buna uygun kişisel gelişim faaliyetlerini de geleceğe yönelik olarak, planlı bir şekilde hayata geçiririz.

ÜCRET YÖNETİMİ

Kuruluşumuzda ücret yönetimi esaslarını belirleyen faktörler, söz konusu görevin sektördeki ücret durumu, kişilerin sahip olduğu özellikler ve bireysel performanstır. Değişken ücret sisteminin uygulandığı kuruluşumuzda, performans ile maddi kazanımlar arasında anlamlı bir ilişki vardır.

ALTOTEKS TEKSTİL GİYİM BOYA APRE SAN.TİC. A. Ş.
ALTOTEKS BİR ALTO HOLDİNG KURULUŞUDUR.

 


ALTO HOLDİNG A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Teknikeri İstanbul(Avr.) KÖHLER ELEKTRİK SAYAÇLARI
Elektrik TeknikeriKÖHLER ELEKTRİK SAYAÇLARI
ELEKTRİK TEKNİKERİ
KÖHLER ELEKTRİK SAYAÇLARI SAN. VE TİC. A.Ş. ESENYURT FABRİKASINDA ÇALIŞMAK ÜZERE ELEKTRİK TEKNİKERİ ARANMAKTADIR
  
• Teknik/Endüstri meslek liselerinin ya da meslek Yüksek okullarının Elektrik Elektronik bölümlerinden mezun
 
• Elektrik devre şemalarını okuyabilen ve pano montajı yapabilecek
 
• Profesyonel çalışmayı benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık
 
• Düzenli, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın
 
• Askerlik görevini yapmış 
• Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Embedded Linux Engineer İstanbul(Avr.) ALTO HOLDİNG A.Ş.
Embedded Linux EngineerALTO HOLDİNG A.Ş.
Minimum requirements:
 Technical requirements:- Bachelor of Science (BS) or Master of Science (MS) Degree in Electronic Engineering or Software Engineering.
-Expert in Embedded Linux.
- Experience in driver development for several of the following  interface types in Linux Environment: USB, I2C, SPI, UART, JTAG, GPIO, PCIE. - Knowledge of TCP/IP and other network systems..  - Knowledge of cross-development environments and source control for embedded software development.  - Thorough knowledge of C .
  
Personal Requirements:
- Advanced English language speaking and writing skills.
-  Effectively collaborate with team members.
- Being a critical thinker.
-Complete *Military Service. (*for Turkish Citizens)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Embedded Software Engineer İstanbul(Avr.) ALTO HOLDİNG A.Ş.
Embedded Software EngineerALTO HOLDİNG A.Ş.
Minimum requirements:
 Technical requirements:- Bachelor of Science (BS) or Master of Science (MS) Degree in Electronic Engineering or Software Engineering. - Experience in driver development for several of the following  interface types: USB, I2C, SPI, UART, JTAG, GPIO, PCIE. - Software development experience with ARM or similar embedded processor cores.  - Knowledge of cross-development environments and source control for embedded software development.  - Thorough knowledge of C .
-Expert in Embedded Linux. 
Personal Requirements:
- Advanced English language speaking and writing skills.
-  Effectively collaborate with team members.
- Being a critical thinker.
-Complete *Military Service. (*for Turkish Citizens)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Software Engineer İstanbul(Avr.) ALTO HOLDİNG A.Ş.
Software EngineerALTO HOLDİNG A.Ş.
Minimum requirements:
Technical requirements:
 - Bachelor of Science (BS) or Master of Science (MS) Degree in  Software Engineering or Computer Engineering. - Software development experience with NET (C#, ASP.NET), SQL Server and/or Oracle
- Experience with GUI development.
- Able to send data packets with diffrent formats such as xml.
 - Knowledge of networking systems.
   
Personal Requirements:
- Advanced English language speaking and writing skills.
- Effectively collaborate with team members.
- Complete *Military Service. (*for Turkish Citizens)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme