Anadolu Sigorta 

Şirket Bilgileri

http://www.anadolusigorta.com.tr
Anadolu Sigorta 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sigortacılık

Firma web sitesi: www.anadolusigorta.com.trAnadolu Sigorta İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sistem Uzman Yardımcısı İzmir Anadolu Sigorta
Sistem Uzman YardımcısıAnadolu Sigorta
Şirketimizin Bilgi İşlem Müdürlüğü bünyesinde İzmir'de bulunan Olağanüstü Durum Merkezi'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Sistem Yönetimi Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.Aranan Nitelikler  T.C. vatandaşı olmak 32 yaşını geçmemiş olmak Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en erken Mart 2020 tarihine kadar erteletmiş olmakÜniversitelerin Bilgisayar veya Elektronik Mühendisliği bölümlerinden ya da bu okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun olmak.Tercihen 3 yıl deneyimi olan (İşe başlama unvanı adayların tecrübeleri dikkate alınarak belirlenecektir.) Windows, Linux, AIX işletim sistemleri, sunucu ve storage yönetimi konularında deneyimliNetwork yönetimi konularında bilgi sahibi ve tercihen deneyimli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Anadolu Sigorta
GENEL BAŞVURUAnadolu Sigorta
Şirketimiz Seçme ve Yerleştirme süreci pozisyon bazında verilen ilanlarla yürütülmekte olup, Genel Başvuru her türlü alanda olabilecek ihtiyaçlar çerçevesinde oluşturulan kaynak havuzu olarak değerlendirilmektedir.Tüm pozisyonlarımız için adaylarda aranan genel şartlar ise aşağıda yer almaktadır. T.C. vatandaşı olmak, Erkek adaylar için; yetkili pozisyonlarında askerliği yapmış olmak, Görevin gerektirdiği eğitim donanımına sahip olmak, Görevin gerektirdiği yetkinliklere sahip olmak, Resmi dairelere, kurum veya kuruluşlara mecburi hizmet yükümlülüğü bulunmamak,Affa uğramış olsalar dahi herhangi bir yüz kızartıcı suçtan dolayı hapis cezasından hükümlü bulunmamak, Not: Yukarıda yer alan kriterler genel alım için geçerli olup, başvurulan pozisyonlara göre farklılık arz edebilir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hasar Denetim Yetkilisi / İzmir İstanbul(Asya) Anadolu Sigorta
Hasar Denetim Yetkilisi / İzmirAnadolu Sigorta
Şirketimizin hedef ve politikaları doğrultusunda hasar süreçlerinin yürütülmesi amacıyla, Oto Hasar Müdürlüğü bünyesinde, Batı Anadolu Bölge Müdürlüğü-İzmir ilinde görev yapmak üzere;T.C. vatandaşı, Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren Teknik Eğitim Fakültesine bağlı Otomotiv Teknolojisi bölümlerinden, 2 yıllık meslek yüksekokullarının Otomotiv (kaporta, boya, motor) bölümlerinden ya da okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun, 2 yıllık meslek yüksekokulları mezunları için 28, 4 yıllık üniversite mezunları için ise 30 yaşını doldurmamış,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen, Dikkatli ve sonuç odaklı, öğrenmeye açık ve takım çalışmasına yatkın, Tercihen hasar süreçlerinde tecrübeli, Hasar Denetim Yetkilisi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hasar Denetim Yetkilisi İstanbul(Asya) Anadolu Sigorta
Hasar Denetim YetkilisiAnadolu Sigorta
Şirketimizin hedef ve politikaları doğrultusunda hasar süreçlerinin yürütülmesi amacıyla, Hasar Yönetimi Müdürlüğümüzde görev yapmak üzere;T.C. vatandaşı, Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren Teknik Eğitim Fakültesine bağlı Otomotiv Teknolojisi bölümlerinden, 2 yıllık meslek yüksekokullarının Otomotiv (kaporta, boya, motor) bölümlerinden ya da okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun, 2 yıllık meslek yüksekokulları mezunları için 28, 4 yıllık üniversite mezunları için ise 30 yaşını doldurmamış,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen, Dikkatli ve sonuç odaklı, öğrenmeye açık ve takım çalışmasına yatkın, Tercihen hasar süreçlerinde tecrübeli, Hasar Denetim Yetkilileri alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Java Yazılım Uzmanı / Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Anadolu Sigorta
Java Yazılım Uzmanı / Uzman YardımcısıAnadolu Sigorta
Şirketimizin Bilgi ve İletişim Teknolojileri Çözüm Geliştirme Müdürlüğü’nde , aşağıdaki iş tanımı çerçevesinde görev yapmak üzere, belirtilen niteliklere uygun Java Yazılım Uzmanı / Uzman Yardımcısı alınacaktır.İş TanımıYürütülen projelerde yazılım ve tasarım görevlerinde aktif görev almak. Hali hazırda yaşayan modüllerle ilgili ortaya çıkabilecek değişiklik istekleri ve/veya problemlerle ilgili yeniden geliştirme, problem araştırma ve problem çözümü gibi bakım faaliyetlerini yerine getirmek.Orta katman mimarisine hakim olarak, açılacak servislerin tasarım ve yazılım faaliyetlerini yürütmek.Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık, Mühendislik Fakültelerinin; Bilgisayar, Elektrik-Elektronik Mühendisliği ya da bu okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun olmak.0-7 yıl arasında yazılım konusunda tecrübeli olmak. Java Teknolojileri ve Design Pattern konusunda bilgi sahibi olmak. Güçlü motivasyona sahip olup, zorlu durumlar ile mücadele etme isteğine sahip olmak.Soap & Rest servis tasarlamak ve orta katman teknolojileri konusunda tecrübe sahibi olmakİyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmak. Takım çalışmasına yatkın olmak. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl tecilli olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Java Yazılım Uzmanı / Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Anadolu Sigorta
Java Yazılım Uzmanı / Uzman YardımcısıAnadolu Sigorta
Şirketimizin Bilgi ve İletişim Teknolojileri Çözüm Geliştirme Müdürlüğü’nde , aşağıdaki iş tanımı çerçevesinde görev yapmak üzere, belirtilen niteliklere uygun Java Yazılım Uzmanı/ Uzman Yardımcısı alınacaktır.İş TanımıYürütülen web projelerinde yazılım ve tasarım görevlerinde aktif görev almak.Hali hazırda yaşayan modüllerle ilgili ortaya çıkabilecek değişiklik istekleri ve/veya problemlerle ilgili yeniden geliştirme, problem araştırma ve problem çözümü gibi bakım faaliyetlerini yerine getirmek.Sürekli öğrenme, yenilikleri takip etme ve bilgileri ekip ile paylaşmak. Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık, Mühendislik Fakültelerinin; Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Matematik Mühendisliği ya da bu okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun olmak.0-7 yıl arasında yazılım konusunda tecrübeli olmak. Java Teknolojileri ve Design Pattern konusunda bilgi sahibi olmak. Spring MVC Teknolojisi kullanarak Web uygulaması geliştirmek konusunda tecrübeli olmak.Javascript bilgisi, Tercihen Angular.js bilgisine sahip olmak. Güçlü motivasyona sahip olup, zorlu durumlar ile mücadele etme isteğine sahip olmak.Yazılım Geliştirme ve mobil teknolojiler konusunda bilgi sahibi olmak. Web service ve Kullanıcı Arayüz tasarlama konusunda tecrübe sahibi olmak. Agile yaklaşımlara adapte olabilecek ve güçlü iletişim yeteneğine sahip olmak.İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmak. Takım çalışmasına yatkın olmak. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl tecilli olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Mimarı İstanbul(Asya) Anadolu Sigorta
Yazılım MimarıAnadolu Sigorta
Şirketimizin Bilgi ve İletişim Teknolojileri Çözüm Geliştirme Müdürlüğü’nde , aşağıdaki iş tanımı çerçevesinde görev yapmak üzere, belirtilen niteliklere uygun Yazılım Mimarı alınacaktır.İş TanımıYeni projeler ve mevcut projelerde yapılacak talepler için sistemlerin mimari tasarım yapısına karar vermek.BT projelerinde mimari yapılar için proje gruplarına liderlik yapmak. Yeni işlerde ve altyapı değişikliklerinde sistemlerin mimari yapısına karar vermek.Son teknolojik gelişmeleri izleyerek bunların mevcut yazılım uygulamalarına etkilerini, risklerini ve gelişmelerini analiz etmek ve mevcut uygulamaları bu teknolojilere geçirmek ve yeni hazırlanan uygulamalarda bu teknolojileri kullanılmasını sağlama üzere çalışmaları yürütmek. Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık, Mühendislik Fakültelerinin; Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Matematik Mühendisliği ya da bu okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun olmak.Minimum 8 sene yazılım tecrübesine sahip olmak. Java Teknolojileri ve Design Pattern konusunda bilgi sahibi olmak. Spring MVC Teknolojisi kullanarak Web uygulaması geliştirmek konusunda tecrübeli olmak.Güçlü motivasyona sahip olup, zorlu durumlar ile mücadele etme isteğine sahip olmakYazılım Geliştirme ve mobil teknolojiler konusunda ilgi sahibi olmak Güçlü iletişim yeteneğine sahip olmak İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmak. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl tecilli olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı