Anadolu Sigorta 

Şirket Bilgileri

http://www.anadolusigorta.com.tr
Anadolu Sigorta 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sigortacılık

Firma web sitesi: www.anadolusigorta.com.trAnadolu Sigorta İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Maksimum Sigorta Uzmanı Adana, Adıyaman... Anadolu Sigorta
Maksimum Sigorta UzmanıAnadolu Sigorta
Şirketimiz stratejileri doğrultusunda, ürünlerimizin satış ve pazarlamasını gerçekleştirerek, hedeflerine ulaşmasını banka dağıtım kanalı aracılığıyla sağlayacak takım arkadaşları arıyoruz. Maksimum Sigorta Uzmanı unvanlı bu kadromuz aktif saha satışında görev yapacak ve görev yerleri banka şubeleri olacaktır.Aranan Nitelikler• T.C. vatandaşı olmak.• Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden veya 2 yıllık meslek yüksek okullarının sigortacılık, pazarlama, işletme vb. bölümlerinden ya da bu okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun olmak. (Tarım Sigortaları branşı başvurularında Ziraat Mühendisliği bölümünden mezuniyet aranmaktadır.)• 30 yaşını doldurmamış olmak.• MS Office programlarını ve interneti etkin kullanabilmek.• Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış olmak.• Seyahat engeli bulunmamak.• Satış ve pazarlama konusunun gerektirdiği yetkinliklere, iş disiplinine ve performansa sahip olmak.• Tercihen ilgili merkezlerde ikamet ediyor olmak ve satış mesleğinde tecrübeli olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Stajyeri İstanbul(Avr.) Anadolu Sigorta
Bilgi Teknolojileri StajyeriAnadolu Sigorta
Şirketimizin Bilgi ve İletişim Teknolojileri Çözüm Geliştirme Müdürlüğü’nde görev yapacak; inovatif, başarı ve hedef odaklı çalışmaktan keyif alan uzun dönem Bilgi Teknolojileri Stajyer takım arkadaşları aramaktayız.Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık, Mühendislik Fakültelerinin; Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Matematik Mühendisliği 3. ya da 4. sınıf öğrencisi, yüksek lisans öğrencisi ya da mezun olmak,Mobil uygulamalar konusunda genel kültüre ve yüksek kullanım deneyimine sahip olmak,Güçlü motivasyona sahip, azimli ve istekli olmak, Yazılım Geliştirme ve dijital teknolojiler konusunda ilgi ve bilgi sahibi olmak,Fark yaratmaya kararlı olmak, Agile Metodolojisi’nin ne olduğu konusunda fikir sahibi olmak, Sürekli öğrenme, yenilikleri takip etme ve öğrendiklerini de uygulamak için ilk adımı hemen atabilmek,Eğitimleri, dökümanları ve makaleleri anlayabilecek derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmak.ASP.Net MVC, Oracle , Swift ,  Android , Xamarin , AngularJs gibi teknolojiler hakkında bilgi sahibi olmak, tercihen uygulama geliştirmiş olmak,Takım çalışmasına yatkın olmak.
Stajyer        İlan Detayı
Veri Tabanı Uzmanı İstanbul(Asya) Anadolu Sigorta
Veri Tabanı UzmanıAnadolu Sigorta
Şirketimizin Bilgi İşlem Müdürlüğü’nde, aşağıdaki iş tanımı çerçevesinde görev yapmak üzere, belirtilen niteliklere uygun Veri Tabanı Uzmanı alınacaktır. Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık, Mühendislik Fakültelerinin; Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Matematik Mühendisliği bölümlerinden, ya da bu okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun olmak.Veritabanları Teknolojileri  alanında 3 yıl iş tecrübesine sahip olmak. Oracle veritabanı yönetimi konusunda tecrübe sahibi (tercihen sertifikalı) olmak.SQL,PL/SQL programlama dillerinden en az birini biliyor olmak. AIX,Linux OS yönetimi konusunda bilgi sahibi olmak. RMAN yedekleme konusunda bilgi sahibi olmak. Oracle Dataguard,RAC,EM,ASM,InMemory hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmak. Tercihen Oracle Golden Gate hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmak. Tercihen Oracle Engineering Systems (Exadata) konusunda bilgi sahibi olmak. SQL Server,DB2 ve MYSQL veritabanları konusunda bilgi sahibi olmak. İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmak. Tercihen sigorta sektöründe çalışmış olmak. Takım çalışmasına yatkın olmak. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak. İş TanımıMevcutta kullanılan ve ileride kullanılması planlanan veritabanlarının:Kurulmasını,izlenmesini yapmak (monitoring) ve yönetmek. Güncelleme ve bakım çalışmalarını yapmak. Alert yapısını kurup yönetmek. Health check/Performance check işlemlerini yapıp gerkli değişiklikler için aksiyon planı çıkarabilmek.Backup/Restore, Partitioning,Cluster işlemlerini gerçekleştirmek. Veritabanı güvenliği ile ilgili Auditing işlemlerini yapmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Teknik Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Anadolu Sigorta
Sigorta Teknik Uzman YardımcısıAnadolu Sigorta
İlk etap alım süreçleri devam eden ve güncel ihtiyaçlar kapsamında yeniden yayına alınan ilan bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır.Şirketimizin hedef ve politikaları doğrultusunda, Genel Müdürlüğümüz bünyesindeki Teknik Müdürlüklerimizde görevlendirilmek üzere; T.C. vatandaşı, Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren Mühendislik Fakültelerinden ya da okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun,32 yaşını doldurmamış, (01.04.1985’den sonra doğanlar) Şirketimiz tarafından düzenlenecek olan İngilizce Yeterlilik Sınavında başarılı olan veya TOEFL (IBT) yabancı dil seviye tespit sınavından asgari 85 puan elde etmiş olan ve bu sonucu 2 yıllık geçerlilik süresi en geç göreve başlama tarihinde dolacak bir sınav sonuç belgesi ile belgeleyebilecek durumda olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en erken 2019 Nisan ayına kadar erteletmiş,MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen, Pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere sahip olan, Tercihen benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyim sahibi olan Sigorta Teknik (Underwriter) Uzman Yardımcıları alınacaktır. İŞ TANIMIBu pozisyonlardan; sahip oldukları/ olacakları sigortacılık bilgi ve deneyimi ile teknik fizibilite, karlılık, risk analizi yapması, mevzuatı yorumlayarak yönetmelikleri tanımlaması ve uygulaması beklenir.Bununla birlikte ürün ve tarife geliştirilmesi amacı ile, ürünlerin temel teknik özellikleri (kloz, özel şart, kural vb.) ile ürün çeşit ve bileşenlerini tanımlayarak, teknik fiyatlandırma yapması da iş tanımlarında yer almaktadır.Adaylar sınav ve mülakat yoluyla işe alınacaktır. İşe alınması uygun görülen adaylar eğitim sürecinden sonra göreve başlatılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Java Yazılım Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Anadolu Sigorta
Java Yazılım Uzman YardımcısıAnadolu Sigorta
Şirketimizin Bilgi ve İletişim Teknolojileri Çözüm Geliştirme Müdürlüğü’nde , aşağıdaki iş tanımı çerçevesinde görev yapmak üzere, belirtilen niteliklere uygun Java Yazılım Uzman Yardımcısı alınacaktır.İş Tanımı Tanımlanan süreçlerin BPM uygulaması üzerinden yazılım implementasyonlarını yapmak,Gerekli olan noktalarda SOA araçlarını kullanarak entegrasyon geliştirmelerini yapmak,Geliştirilen süreçlerin teknik dokümanlarını hazırlamak, Uygulamaların birim testlerini hazırlamak ve çalıştırmak, Geliştirilecek modüllerle ilgili ortaya çıkabilecek değişiklik istekleri ve/veya problemlerle ilgili yeniden geliştirme, problem araştırma ve problem çözümü gibi bakım faaliyetlerini yerine getirmek.Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık, Mühendislik Fakültelerinin; Tercihen Bilgisayar Müdendisliği olmak üzere, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Matematik Mühendisliği ya da bu okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun olmak.0-6 yıl arasında yazılım konusunda tecrübeli olmak. Tercihen BPM (Business Process Management) konularında tecrübeli. Tercihen C# geliştirme veya Java dilinde deneyimli olmak Tercihen SOA teknolojilerine hakim ve webservis geliştirme/entegrasyon deneyimine sahip olmakAgile yaklaşımlara adapte olabilecek ve güçlü iletişim yeteneğine sahip olmak.Uygulama geliştirme ve destek hayat döngüsü kavramları konusunda bilgi sahibi, Sürekli öğrenme, yenilikleri takip etme ve bilgileri ekip ile paylaşma. İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmak. Takım çalışmasına yatkın olmak. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl tecilli olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Risk Mühendisliği Uzman Yardımcısı İzmir Anadolu Sigorta
Risk Mühendisliği Uzman YardımcısıAnadolu Sigorta
Şirketimizin hedef ve politikaları doğrultusunda, Risk Mühendisliği Müdürlüğü bünyesinde, İzmir ilinde görev almak üzere; T.C. vatandaşı, Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren Mühendislik Fakültelerinden ya da okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun,32 yaşını doldurmamış, (01.05.1985’den sonra doğanlar) Şirketimiz tarafından düzenlenecek olan İngilizce Yeterlilik Sınavında başarılı olan veya TOEFL (IBT) yabancı dil seviye tespit sınavından asgari 85 puan elde etmiş olan ve bu sonucu 2 yıllık geçerlilik süresi en geç göreve başlama tarihinde dolacak bir sınav sonuç belgesi ile belgeleyebilecek durumda olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en erken 2019 Nisan ayına kadar erteletmiş,MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen, Seyahat etme ve belirli sürelerle farklı yerlerde çalışma konusunda herhangi bir engeli bulunmayan,B sınıfı sürücü ehliyet sahibi olan ve aktif olarak araç kullanan, Risk Mühendisliği Uzman Yardımcısı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Analisti İstanbul(Asya) Anadolu Sigorta
İş AnalistiAnadolu Sigorta
Şirketimiz Proje ve Değişim Yönetimi Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere, T.C. vatandaşı, Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren; Mühendislik fakültelerinin Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden veya 4 yıllık Bilgi Teknolojileri ile ilgili bölümlerden ya da ilgili okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun,32 yaşını geçmemiş,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en erken 2019 Ocak ayına kadar erteletmiş,Şirketimiz tarafından düzenlenecek olan İngilizce Yeterlilik Sınavında başarılı olacak veya TOEFL (IBT) yabancı dil seviye tespit sınavından asgari 85 puan elde etmiş olan ve bu sonucu 2 yıllık geçerlilik süresi en geç göreve başlama tarihinde dolacak bir sınav sonuç belgesi ile belgeleyebilecek durumda olan, Yazılım geliştirme projelerinde en az 2 yıl iş analistliği yapmış, Tercihen elementer sigortacılık tecrübesi olan, Analitik düşünme, dinleme, sözlü ve yazılı iletişim becerileri başta olmak üzere, görevinin gerektirdiği yetkinliklere, iş disiplinine ve performansa sahip,Tercihen benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyim sahibi ve/veya ilgili alanda yüksek lisansını tamamlamış,Karar alma aşamalarında güvenilir, somut verileri açık ve net bir şekilde ortaya koyarak katkı sağlayabilecek İş Analisti alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Anadolu Sigorta
GENEL BAŞVURUAnadolu Sigorta
Şirketimiz Seçme ve Yerleştirme süreci pozisyon bazında verilen ilanlarla yürütülmekte olup, Genel Başvuru her türlü alanda olabilecek ihtiyaçlar çerçevesinde oluşturulan kaynak havuzu olarak değerlendirilmektedir.Tüm pozisyonlarımız için adaylarda aranan genel şartlar ise aşağıda yer almaktadır. T.C. vatandaşı olmak, Erkek adaylar için; yetkili pozisyonlarında askerliği yapmış olmak, Görevin gerektirdiği eğitim donanımına sahip olmak, Görevin gerektirdiği yetkinliklere sahip olmak, Resmi dairelere, kurum veya kuruluşlara mecburi hizmet yükümlülüğü bulunmamak,Affa uğramış olsalar dahi herhangi bir yüz kızartıcı suçtan dolayı hapis cezasından hükümlü bulunmamak, Not: Yukarıda yer alan kriterler genel alım için geçerli olup, başvurulan pozisyonlara göre farklılık arz edebilir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı