Anadolu Sigorta 

Şirket Bilgileri

http://www.anadolusigorta.com.tr
Anadolu Sigorta 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sigortacılık

Firma web sitesi: www.anadolusigorta.com.trAnadolu Sigorta İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yazılım Mimarı İstanbul(Asya) Anadolu Sigorta
Yazılım MimarıAnadolu Sigorta
Şirketimizin Bilgi ve İletişim Teknolojileri Çözüm Geliştirme Müdürlüğü’nde , aşağıdaki iş tanımı çerçevesinde görev yapmak üzere, belirtilen niteliklere uygun Yazılım Mimarı alınacaktır.İş TanımıYeni projeler ve mevcut projelerde yapılacak talepler için sistemlerin mimari tasarım yapısına karar vermek.BT projelerinde mimari yapılar için proje gruplarına liderlik yapmak. Yeni işlerde ve altyapı değişikliklerinde sistemlerin mimari yapısına karar vermek.Son teknolojik gelişmeleri izleyerek bunların mevcut yazılım uygulamalarına etkilerini, risklerini ve gelişmelerini analiz etmek ve mevcut uygulamaları bu teknolojilere geçirmek ve yeni hazırlanan uygulamalarda bu teknolojileri kullanılmasını sağlama üzere çalışmaları yürütmek. Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık, Mühendislik Fakültelerinin; Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Matematik Mühendisliği ya da bu okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun olmak.Minimum 8 sene yazılım tecrübesine sahip olmak. Java Teknolojileri ve Design Pattern konusunda bilgi sahibi olmak. Spring MVC Teknolojisi kullanarak Web uygulaması geliştirmek konusunda tecrübeli olmak.Güçlü motivasyona sahip olup, zorlu durumlar ile mücadele etme isteğine sahip olmakYazılım Geliştirme ve mobil teknolojiler konusunda ilgi sahibi olmak Güçlü iletişim yeteneğine sahip olmak İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmak. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl tecilli olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Java Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) Anadolu Sigorta
Java Yazılım UzmanıAnadolu Sigorta
Şirketimizin Bilgi ve İletişim Teknolojileri Çözüm Geliştirme Müdürlüğü’nde , aşağıdaki iş tanımı çerçevesinde görev yapmak üzere, belirtilen niteliklere uygun Java Yazılım Uzmanı alınacaktır.İş TanımıYürütülen web projelerinde yazılım ve tasarım görevlerinde aktif görev almak.Hali hazırda yaşayan modüllerle ilgili ortaya çıkabilecek değişiklik istekleri ve/veya problemlerle ilgili yeniden geliştirme, problem araştırma ve problem çözümü gibi bakım faaliyetlerini yerine getirmek.Sürekli öğrenme, yenilikleri takip etme ve bilgileri ekip ile paylaşmak. Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık, Mühendislik Fakültelerinin; Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Matematik Mühendisliği ya da bu okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun olmak.3-7 yıl arasında yazılım konusunda tecrübeli olmak. Java Teknolojileri ve Design Pattern konusunda bilgi sahibi olmak. Spring MVC Teknolojisi kullanarak Web uygulaması geliştirmek konusunda tecrübeli olmak.Güçlü motivasyona sahip olup, zorlu durumlar ile mücadele etme isteğine sahip olmak.Yazılım Geliştirme ve mobil teknolojiler konusunda bilgi sahibi olmak. Web service ve Kullanıcı Arayüz tasarlama konusunda tecrübe sahibi olmak. Javascript bilgisi, Tercihen Angular.js bilgisine sahip olmak. Agile yaklaşımlara adapte olabilecek ve güçlü iletişim yeteneğine sahip olmak.İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmak. Ant, Maven gibi yazılım build tool’larını kullanmış olmak. Takım çalışmasına yatkın olmak. Tercihen XSLT ve Web servis geliştirme konusunda deneyimli olmak. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl tecilli olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
.Net Yazılım Uzman/ Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Anadolu Sigorta
.Net Yazılım Uzman/ Uzman YardımcısıAnadolu Sigorta
Şirketimizin Bilgi ve İletişim Teknolojileri Çözüm Geliştirme Müdürlüğü’nde , aşağıdaki iş tanımı çerçevesinde görev yapmak üzere, belirtilen niteliklere uygun .NET Yazılım Uzman/Uzman Yardımcısı alınacaktır.İş TanımıŞirketimizin hasar süreçlerinin yönetildiği temel sigortacılık uygulamasında çözüm geliştirme süreçlerinde aktif görev almak.Uygulamada söz konusu olabilecek değişiklik isteklerinin tasarım, geliştirme ve birim testlerini gerçekleştirmek.Canlı sistemde ortaya çıkabilecek problemlerle ilgili araştırma ve bulgu çözme gibi bakım faaliyetlerini yerine getirmek.Uygulamanın iyileştirilmesi için çeşitli faaliyetlerde bulunmak. Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık Bilgisayar Bilimleri / Mühendisliği ya da bu okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun olmak..NET Framework, C#, VB.Net, ASP.NET MVC, Web API, WCF and ORM konularında en az 2 yıl tecrübeli olmak.Güçlü Nesneye Yönelik Programlama deneyimi ve Tasarım Kalıpları bilgisine sahip olmak.Web tabanlı uygulama geliştirme ve kullanıcı arabirimi oluşturma deneyimine sahip olmak.Oracle veritabanı tasarım ve uygulama deneyimine sahip olmak.  Yazılım geliştirme yaşam döngüsü hakkında bilgi sahibi olmak. Scrum gibi çevik metodolojiler konusunda bilgi ve tercihen deneyim sahibi olmak.Güçlü motivasyona sahip, sonuç odaklı, iletişim becerileri yüksek olmak. Takım çalışmasına yatkın olmak, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmak. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Anadolu Sigorta
GENEL BAŞVURUAnadolu Sigorta
Şirketimiz Seçme ve Yerleştirme süreci pozisyon bazında verilen ilanlarla yürütülmekte olup, Genel Başvuru her türlü alanda olabilecek ihtiyaçlar çerçevesinde oluşturulan kaynak havuzu olarak değerlendirilmektedir.Tüm pozisyonlarımız için adaylarda aranan genel şartlar ise aşağıda yer almaktadır. T.C. vatandaşı olmak, Erkek adaylar için; yetkili pozisyonlarında askerliği yapmış olmak, Görevin gerektirdiği eğitim donanımına sahip olmak, Görevin gerektirdiği yetkinliklere sahip olmak, Resmi dairelere, kurum veya kuruluşlara mecburi hizmet yükümlülüğü bulunmamak,Affa uğramış olsalar dahi herhangi bir yüz kızartıcı suçtan dolayı hapis cezasından hükümlü bulunmamak, Not: Yukarıda yer alan kriterler genel alım için geçerli olup, başvurulan pozisyonlara göre farklılık arz edebilir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı