Anadolu Sigorta 

Şirket Bilgileri

http://www.anadolusigorta.com.tr
Anadolu Sigorta 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sigortacılık

Firma web sitesi: www.anadolusigorta.com.trAnadolu Sigorta İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Aktüerya Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Anadolu Sigorta
Aktüerya Uzman YardımcısıAnadolu Sigorta
Şirketimizin hedef ve politikaları doğrultusunda, Genel Müdürlüğümüz bünyesindeki Aktüerya Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere; T.C. vatandaşı, Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren Mühendislik Fakültelerinden, Matematik, İstatistik, Aktüerya, Ekonometri gibi sayısal ağırlıklı bölümlerden ya da bu bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun,Tercihen Hazine Müsteşarlığı’nın Stajyer veya Yardımcı Aktüer siciline kayıtlı,Şirketimiz tarafından düzenlenecek olan İngilizce Yeterlilik Sınavında başarılı olan veya TOEFL (IBT) yabancı dil seviye tespit sınavından asgari 85 puan elde etmiş olan ve bu sonucu 2 yıllık geçerlilik süresi en geç göreve başlama tarihinde dolacak bir sınav sonuç belgesi ile belgeleyebilecek durumda olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en erken 2019 Haziran ayına kadar erteletmiş,MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen, Tercihen SQL diline hakim, Tercihen benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyim sahibi olan Aktüerya Uzman Yardımcısı / Yardımcı Aktüer alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sigorta Teknik Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Anadolu Sigorta
Sigorta Teknik Uzman YardımcısıAnadolu Sigorta
İlk etap alım süreçleri devam eden ve güncel ihtiyaçlar kapsamında yeniden yayına alınan ilan bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır.Şirketimizin hedef ve politikaları doğrultusunda, Genel Müdürlüğümüz bünyesindeki Teknik Müdürlüklerimizde görevlendirilmek üzere; T.C. vatandaşı, Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren Mühendislik Fakültelerinden ya da okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun,32 yaşını doldurmamış, (01.04.1985’den sonra doğanlar) Şirketimiz tarafından düzenlenecek olan İngilizce Yeterlilik Sınavında başarılı olan veya TOEFL (IBT) yabancı dil seviye tespit sınavından asgari 85 puan elde etmiş olan ve bu sonucu 2 yıllık geçerlilik süresi en geç göreve başlama tarihinde dolacak bir sınav sonuç belgesi ile belgeleyebilecek durumda olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en erken 2019 Nisan ayına kadar erteletmiş,MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen, Pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere sahip olan, Tercihen benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyim sahibi olan Sigorta Teknik (Underwriter) Uzman Yardımcıları alınacaktır. İŞ TANIMIBu pozisyonlardan; sahip oldukları/ olacakları sigortacılık bilgi ve deneyimi ile teknik fizibilite, karlılık, risk analizi yapması, mevzuatı yorumlayarak yönetmelikleri tanımlaması ve uygulaması beklenir.Bununla birlikte ürün ve tarife geliştirilmesi amacı ile, ürünlerin temel teknik özellikleri (kloz, özel şart, kural vb.) ile ürün çeşit ve bileşenlerini tanımlayarak, teknik fiyatlandırma yapması da iş tanımlarında yer almaktadır.Adaylar sınav ve mülakat yoluyla işe alınacaktır. İşe alınması uygun görülen adaylar eğitim sürecinden sonra göreve başlatılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Java Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) Anadolu Sigorta
Java Yazılım UzmanıAnadolu Sigorta
Şirketimizin Bilgi ve İletişim Teknolojileri Çözüm Geliştirme Müdürlüğü’nde , aşağıdaki iş tanımı çerçevesinde görev yapmak üzere, belirtilen niteliklere uygun Java Yazılım Uzman/Uzman Yardımcısı alınacaktır.İş TanımıYürütülen java tabanlı web projelerinde yazılım ve tasarım görevlerinde aktif görev almakHali hazırda yaşayan modüllerle ilgili ortaya çıkabilecek değişiklik istekleri ve/veya problemlerle ilgili yeniden geliştirme, problem araştırma ve problem çözümü gibi bakım faaliyetlerini yerine getirmek.Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık, Mühendislik Fakültelerinin; Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Matematik Mühendisliği ya da bu okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun olmak.Java Teknolojileri ve Design Pattern konusunda bilgi sahibi olmak. MVC Teknolojileri kullanarak Web uygulaması konusunda tecrübeli olmak. Tercihen Spring MVC2-6 yıl arasında yazılım konusunda tecrübeli olmak. Güçlü motivasyona sahip olup, zorlu durumlar ile mücadele etme isteğine sahip olmak.Yazılım Geliştirme ve mobil teknolojiler konusunda ilgi sahibi olmak. Web servis ve Kullanıcı Arayüz tasarlama konusunda tecrübe sahibi olmak. Javascript bilgisine, Tercihen Angular.js.bilgisine sahip olmak. Agile yaklaşımlara adapte olabilecek ve güçlü iletişim yeteneğine sahip olmak.Sürekli öğrenme, yenilikleri takip etme ve bilgileri ekip ile paylaşma İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmak. Ant, Maven gibi yazılım build tool’larını kullanmış olmak. Takım çalışmasına yatkın olmak. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl tecilli olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Java Yazılım Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Anadolu Sigorta
Java Yazılım Uzman YardımcısıAnadolu Sigorta
Şirketimizin Bilgi ve İletişim Teknolojileri Çözüm Geliştirme Müdürlüğü’nde , aşağıdaki iş tanımı çerçevesinde görev yapmak üzere, belirtilen niteliklere uygun Java Yazılım Uzman Yardımcısı alınacaktır.İş Tanımı Tanımlanan süreçlerin BPM uygulaması üzerinden yazılım implementasyonlarını yapmak,Gerekli olan noktalarda SOA araçlarını kullanarak entegrasyon geliştirmelerini yapmak,Geliştirilen süreçlerin teknik dokümanlarını hazırlamak, Uygulamaların birim testlerini hazırlamak ve çalıştırmak, Geliştirilecek modüllerle ilgili ortaya çıkabilecek değişiklik istekleri ve/veya problemlerle ilgili yeniden geliştirme, problem araştırma ve problem çözümü gibi bakım faaliyetlerini yerine getirmek.Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık, Mühendislik Fakültelerinin; Tercihen Bilgisayar Müdendisliği olmak üzere, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Matematik Mühendisliği ya da bu okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun olmak.0-6 yıl arasında yazılım konusunda tecrübeli olmak. Tercihen BPM (Business Process Management) konularında tecrübeli. Tercihen C# geliştirme veya Java dilinde deneyimli olmak Tercihen SOA teknolojilerine hakim ve webservis geliştirme/entegrasyon deneyimine sahip olmakAgile yaklaşımlara adapte olabilecek ve güçlü iletişim yeteneğine sahip olmak.Uygulama geliştirme ve destek hayat döngüsü kavramları konusunda bilgi sahibi, Sürekli öğrenme, yenilikleri takip etme ve bilgileri ekip ile paylaşma. İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmak. Takım çalışmasına yatkın olmak. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl tecilli olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Risk Mühendisliği Uzman Yardımcısı İzmir Anadolu Sigorta
Risk Mühendisliği Uzman YardımcısıAnadolu Sigorta
Şirketimizin hedef ve politikaları doğrultusunda, Risk Mühendisliği Müdürlüğü bünyesinde, İzmir ilinde görev almak üzere; T.C. vatandaşı, Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren Mühendislik Fakültelerinden ya da okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun,32 yaşını doldurmamış, (01.05.1985’den sonra doğanlar) Şirketimiz tarafından düzenlenecek olan İngilizce Yeterlilik Sınavında başarılı olan veya TOEFL (IBT) yabancı dil seviye tespit sınavından asgari 85 puan elde etmiş olan ve bu sonucu 2 yıllık geçerlilik süresi en geç göreve başlama tarihinde dolacak bir sınav sonuç belgesi ile belgeleyebilecek durumda olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en erken 2019 Nisan ayına kadar erteletmiş,MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen, Seyahat etme ve belirli sürelerle farklı yerlerde çalışma konusunda herhangi bir engeli bulunmayan,B sınıfı sürücü ehliyet sahibi olan ve aktif olarak araç kullanan, Risk Mühendisliği Uzman Yardımcısı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Analisti İstanbul(Asya) Anadolu Sigorta
İş AnalistiAnadolu Sigorta
Şirketimiz Proje ve Değişim Yönetimi Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere, T.C. vatandaşı, Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren; Mühendislik fakültelerinin Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden veya 4 yıllık Bilgi Teknolojileri ile ilgili bölümlerden ya da ilgili okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun,32 yaşını geçmemiş,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en erken 2019 Ocak ayına kadar erteletmiş,Şirketimiz tarafından düzenlenecek olan İngilizce Yeterlilik Sınavında başarılı olacak veya TOEFL (IBT) yabancı dil seviye tespit sınavından asgari 85 puan elde etmiş olan ve bu sonucu 2 yıllık geçerlilik süresi en geç göreve başlama tarihinde dolacak bir sınav sonuç belgesi ile belgeleyebilecek durumda olan, Yazılım geliştirme projelerinde en az 2 yıl iş analistliği yapmış, Tercihen elementer sigortacılık tecrübesi olan, Analitik düşünme, dinleme, sözlü ve yazılı iletişim becerileri başta olmak üzere, görevinin gerektirdiği yetkinliklere, iş disiplinine ve performansa sahip,Tercihen benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyim sahibi ve/veya ilgili alanda yüksek lisansını tamamlamış,Karar alma aşamalarında güvenilir, somut verileri açık ve net bir şekilde ortaya koyarak katkı sağlayabilecek İş Analisti alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Veri Analizi Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Anadolu Sigorta
Veri Analizi Uzman YardımcısıAnadolu Sigorta
Şirketimizin hedef ve politikaları doğrultusunda, Yönetim Raporlaması Müdürlüğü bünyesinde görev yapmak üzere;T.C. vatandaşı, Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren, Yönetim Bilişim Sistemleri, Matematik, İstatistik, Bilgisayar bölümleri ya da ilgili alanların mühendislik bölümlerinden ya da bu okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun,İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, 32 yaşını doldurmamış, (01.05.1985’den sonra doğanlar) Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış İş Zekası alanında en az iki yıl deneyimli, İş zekası ve veri madenciliği araçlarından en az birinin kullanımına hakim, (Tercihen SAP BO, Qlikview)Veri analizi yapabilecek, Operasyonel ve analitik raporlama yapabilen, İnsan ilişkileri güçlü olmasının yanı sıra analitik düşünebilen Veri Analizi Uzman Yardımcısı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Anadolu Sigorta
GENEL BAŞVURUAnadolu Sigorta
Şirketimiz Seçme ve Yerleştirme süreci pozisyon bazında verilen ilanlarla yürütülmekte olup, Genel Başvuru her türlü alanda olabilecek ihtiyaçlar çerçevesinde oluşturulan kaynak havuzu olarak değerlendirilmektedir.Tüm pozisyonlarımız için adaylarda aranan genel şartlar ise aşağıda yer almaktadır. T.C. vatandaşı olmak, Erkek adaylar için; yetkili pozisyonlarında askerliği yapmış olmak, Görevin gerektirdiği eğitim donanımına sahip olmak, Görevin gerektirdiği yetkinliklere sahip olmak, Resmi dairelere, kurum veya kuruluşlara mecburi hizmet yükümlülüğü bulunmamak,Affa uğramış olsalar dahi herhangi bir yüz kızartıcı suçtan dolayı hapis cezasından hükümlü bulunmamak, Not: Yukarıda yer alan kriterler genel alım için geçerli olup, başvurulan pozisyonlara göre farklılık arz edebilir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı