Anadolu Sigorta 

Şirket Bilgileri

http://www.anadolusigorta.com.tr
Anadolu Sigorta 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sigortacılık

Firma web sitesi: www.anadolusigorta.com.trAnadolu Sigorta İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Risk Mühendisliği Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Anadolu Sigorta
Risk Mühendisliği Uzman YardımcısıAnadolu Sigorta
Şirketimizin hedef ve politikaları doğrultusunda, Risk Mühendisliği Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere,  T.C. vatandaşı, Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren Mühendislik Fakültelerinden ya da okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun,32 yaşını doldurmamış, (01.01.1986’den sonra doğanlar) Şirketimiz tarafından düzenlenecek olan İngilizce Yeterlilik Sınavında başarılı olan veya TOEFL (IBT) yabancı dil seviye tespit sınavından asgari 85 puan elde etmiş olan ve bu sonucu 2 yıllık geçerlilik süresi en geç göreve başlama tarihinde dolacak bir sınav sonuç belgesi ile belgeleyebilecek durumda olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en erken 2019 Nisan ayına kadar erteletmiş,MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen, Seyahat etme ve belirli sürelerle farklı yerlerde çalışma konusunda herhangi bir engeli bulunmayan,B sınıfı sürücü ehliyet sahibi olan ve aktif olarak araç kullanan, Risk Mühendisliği Uzman Yardımcısı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
.Net Yazılım Uzman/ Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Anadolu Sigorta
.Net Yazılım Uzman/ Uzman YardımcısıAnadolu Sigorta
Şirketimizin Bilgi ve İletişim Teknolojileri Çözüm Geliştirme Müdürlüğü’nde , aşağıdaki iş tanımı çerçevesinde görev yapmak üzere, belirtilen niteliklere uygun .NET Yazılım Uzman/Uzman Yardımcısı alınacaktır.İş TanımıŞirketimizin hasar süreçlerinin yönetildiği temel sigortacılık uygulamasında çözüm geliştirme süreçlerinde aktif görev almak.Uygulamada söz konusu olabilecek değişiklik isteklerinin tasarım, geliştirme ve birim testlerini gerçekleştirmek.Canlı sistemde ortaya çıkabilecek problemlerle ilgili araştırma ve bulgu çözme gibi bakım faaliyetlerini yerine getirmek.Uygulamanın iyileştirilmesi için çeşitli faaliyetlerde bulunmak. Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık Bilgisayar Bilimleri / Mühendisliği ya da bu okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun olmak..NET Framework, C#, VB.Net, ASP.NET MVC, Web API, WCF and ORM konularında en az 2 yıl tecrübeli olmak.Güçlü Nesneye Yönelik Programlama deneyimi ve Tasarım Kalıpları bilgisine sahip olmak.Web tabanlı uygulama geliştirme ve kullanıcı arabirimi oluşturma deneyimine sahip olmak.Oracle veritabanı tasarım ve uygulama deneyimine sahip olmak.  Yazılım geliştirme yaşam döngüsü hakkında bilgi sahibi olmak. Scrum gibi çevik metodolojiler konusunda bilgi ve tercihen deneyim sahibi olmak.Güçlü motivasyona sahip, sonuç odaklı, iletişim becerileri yüksek olmak. Takım çalışmasına yatkın olmak, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmak. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müfettiş Yardımcısı İstanbul(Asya) Anadolu Sigorta
Müfettiş YardımcısıAnadolu Sigorta
Şirketimiz Teftiş Kurulu Başkanlığı bünyesinde görev yapmak üzere Müfettiş Yardımcılarıalınacaktır.İlk aşama olan Genel Yetenek Sınavı’na katılacak adaylarda aşağıdaki koşullar aranacaktır:Üniversitelerin en az 4 yıllık lisans eğitimi veren Hukuk, İktisat, İktisadi ve İdari Bilimler, İşletme, Ticari Bilimler, Yönetim Bilimleri, Siyasal Bilgiler Fakülteleri ile Mühendislik, Matematik, Aktüerya ve İstatistik bölümlerinden veya yine en az 4 yıl süreyle eğitim veren Yüksekokulların, ilgili Fakültelerde yer alan bölümlere benzer bölümleri ile bunların yetkili makamlarca tanınmış yabancı ülkelerdeki eşleniklerinden mezun olmak veya mülakat tarihine kadar mezuniyet belgesini almış olmak,01.01.1988 tarihinden sonra doğmuş olmak, Erkek adaylar için göreve başlangıç tarihi itibarıyla askerlik görevini tamamlamış olmak veya en erken 01.01.2019 tarihine kadar erteletmiş olmak,Sağlık durumu seyahat etmeye ve Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak,Kamu haklarından yoksun bulunmamak, affa uğramış olsa bile herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak,Şirketimiz tarafından yapılan Müfettiş Yardımcılığı sınavlarına daha önce bir defadan fazla katılmamış olmak,Şirketimizin daha önce açtığı giriş sınavlarının mülakat aşamasında başarısız sonuç almamış olmak.Adaylar, en geç 6 Aralık 2017 Çarşamba günü saat 17:30’a kadar başvuru yapabileceklerdir. Yukarıdaki koşulları sağlayan adaylar, 9 Aralık 2017 Cumartesi günü 10:00 – 12:00 saatleri arasında online genel yetenek sınavına tabi tutulacaktır.Bu sınavı takiben uygun bulunan adaylar için 17 Aralık 2017 Pazar günü 09:30 – 15:00 saatleri arasında Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde okuma, yazma, dinleme ve konuşma aşamalarından oluşan İngilizce Dil sınavıyapılacaktır. Ancak aşağıdaki tabloda belirtilen yabancı dil sertifikalarından 01.01.2018 tarihine kadar geçerli olan birini ibraz eden adaylar İngilizce Dil sınavından muaf tutulacaktır. Bu aşamalarda başarılı bulunan adaylar değerlendirme merkezi uygulamasına davet edilecektir. YABANCI DİLKURUM ADISINAV / ASGARİ PUAN / SEVİYEİNGİLİZCEETSTOEFL – IBT / 85ALMANCAGoethe EnstitüsüZertifikat C1, ZMP, ZOPKleines Deutsches SprachdiplomGrosses Deutsches SprachdiplomFRANSIZCAFransız Milli Eğitim Bakanlığı / Fransız Kültür MerkeziFransız Kültür MerkeziDALF C1, DALF C2 TEF/ 699 Teftiş Kurulu üyelerinin merkez görev yeri İstanbul’dur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Konfigürasyon Yönetimi Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Anadolu Sigorta
Yazılım Konfigürasyon Yönetimi Uzman YardımcısıAnadolu Sigorta
Şirketimizin Bilgi ve İletişim Teknolojileri Çözüm Geliştirme Müdürlüğü’nde, aşağıdaki iş tanımı çerçevesinde görev yapmak üzere, belirtilen niteliklere uygun Yazılım Konfigürasyon Yönetimi Uzman Yardımcısı alınacaktır.İş TanımıUygulama yaşam döngüsünün parçası olan tüm araç entegrasyonlarının ve iş akışlarının mimarisini kurgulayıp hayata geçirmek.Uygulama yaşam döngüsünde kullanılan platformların ve araçların yönetim, uyarlama, kurulum, özelleştirme ve teknik desteğini sağlamak.Uygulama yaşam döngüsü platform ve araçları tarafından üretilen verilerin raporlamasını yapmak.Uygulama yaşam döngüsü içinde yer alan süreçlerin iyileştirilmesi için Ar-Ge ve Kavram Kanıtlama faaliyetleri yürütmek.Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık, Mühendislik Fakültelerinin; Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Matematik Mühendisliği ya da bu okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun olmak.Bilgi Teknolojileri alanında en az 2 yıl iş tecrübesine sahip olmak. İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmak. Java veya .NET ile en az 2 yıl yazılım geliştirme tecrübesine sahip olmak. Nesne tabanlı programlama, katmanlı mimari, uygulama analiz ve tasarım konularına aşina olmak.Tercihen kaynak kodu yönetim ve sürekli entegrasyon sistemlerine (SVN, Git, TFS, Jenkins) hakim olmak.Tercihen çevik yaklaşımlar hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmak. Tercihen DevOps, Continuous Delivery ve Continuous Deployment kavramlarına aşina olmak.Takım çalışmasına yatkın olmak. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Maksimum Sigorta Uzmanı Adana, Adıyaman... Anadolu Sigorta
Maksimum Sigorta UzmanıAnadolu Sigorta
Şirketimiz stratejileri doğrultusunda, ürünlerimizin satış ve pazarlamasını gerçekleştirerek, hedeflerine ulaşmasını banka dağıtım kanalı aracılığıyla sağlayacak takım arkadaşları arıyoruz. Maksimum Sigorta Uzmanı unvanlı bu kadromuz aktif saha satışında görev yapacak ve görev yerleri banka şubeleri olacaktır.Aranan Nitelikler• T.C. vatandaşı olmak.• Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden veya 2 yıllık meslek yüksek okullarının sigortacılık, pazarlama, işletme vb. bölümlerinden ya da bu okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun olmak. (Tarım Sigortaları branşı başvurularında Ziraat Mühendisliği bölümünden mezuniyet aranmaktadır.)• 30 yaşını doldurmamış olmak.• MS Office programlarını ve interneti etkin kullanabilmek.• Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış olmak.• Seyahat engeli bulunmamak.• Satış ve pazarlama konusunun gerektirdiği yetkinliklere, iş disiplinine ve performansa sahip olmak.• Tercihen ilgili merkezlerde ikamet ediyor olmak ve satış mesleğinde tecrübeli olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha ve Kanal Uzman Yardımcısı (Gaziantep) Gaziantep Anadolu Sigorta
Saha ve Kanal Uzman Yardımcısı (Gaziantep)Anadolu Sigorta
Şirketimiz Gaziantep Satış Merkezi bünyesinde, acentelerin satış hedeflerinin takibi, ihtiyaçlarının analizi ve Bölge Müdürlüğü ile ilişkilerinin yürütilmesinden sorumlu olmak üzere; T.C. vatandaşı, Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren İşletme, İktisat, Maliye, Kamu Yönetimi vb. ilgili bölümlerinden ya da okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun,32 yaşını doldurmamış, (01.11.1985’den sonra doğanlar) Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen, Sigortacılık alanında en az 2 yıl satış deneyimine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Sürücü belgesine sahip olan ve iyi düzeyde araç kullanabilen, Satış süreçlerinin gerektirdiği yetkinliklere, iş disiplinine ve performansına sahip, Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.Adaylar sınav yoluyla işe alınacak olup, aranılan niteliklere sahip başvuru sahiplerine sınav organizasyonuna ilişkin bilgilendirme daha sonra yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Mimarı İstanbul(Asya) Anadolu Sigorta
Yazılım MimarıAnadolu Sigorta
Şirketimizin Bilgi ve İletişim Teknolojileri Çözüm Geliştirme Müdürlüğü’nde , aşağıdaki iş tanımı çerçevesinde görev yapmak üzere, belirtilen niteliklere uygun Yazılım Mimarı alınacaktır.İş TanımıYeni projeler ve mevcut projelerde yapılacak talepler için sistemlerin mimari tasarım yapısına karar vermek.BT projelerinde mimari yapılar için proje gruplarına liderlik yapmak. Yeni işlerde ve altyapı değişikliklerinde sistemlerin mimari yapısına karar vermek.Son teknolojik gelişmeleri izleyerek bunların mevcut yazılım uygulamalarına etkilerini, risklerini ve gelişmelerini analiz etmek ve mevcut uygulamaları bu teknolojilere geçirmek ve yeni hazırlanan uygulamalarda bu teknolojileri kullanılmasını sağlama üzere çalışmaları yürütmek. Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık, Mühendislik Fakültelerinin; Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Matematik Mühendisliği ya da bu okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun olmak.Minimum 8 sene yazılım tecrübesine sahip olmak. Java Teknolojileri ve Design Pattern konusunda bilgi sahibi olmak. Spring MVC Teknolojisi kullanarak Web uygulaması geliştirmek konusunda tecrübeli olmak.Güçlü motivasyona sahip olup, zorlu durumlar ile mücadele etme isteğine sahip olmakYazılım Geliştirme ve mobil teknolojiler konusunda ilgi sahibi olmak Güçlü iletişim yeteneğine sahip olmak İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmak. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl tecilli olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Java Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) Anadolu Sigorta
Java Yazılım UzmanıAnadolu Sigorta
Şirketimizin Bilgi ve İletişim Teknolojileri Çözüm Geliştirme Müdürlüğü’nde , aşağıdaki iş tanımı çerçevesinde görev yapmak üzere, belirtilen niteliklere uygun Java Yazılım Uzmanı alınacaktır.İş TanımıYürütülen web projelerinde yazılım ve tasarım görevlerinde aktif görev almak.Hali hazırda yaşayan modüllerle ilgili ortaya çıkabilecek değişiklik istekleri ve/veya problemlerle ilgili yeniden geliştirme, problem araştırma ve problem çözümü gibi bakım faaliyetlerini yerine getirmek.Sürekli öğrenme, yenilikleri takip etme ve bilgileri ekip ile paylaşmak. Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık, Mühendislik Fakültelerinin; Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Matematik Mühendisliği ya da bu okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun olmak.3-7 yıl arasında yazılım konusunda tecrübeli olmak. Java Teknolojileri ve Design Pattern konusunda bilgi sahibi olmak. Spring MVC Teknolojisi kullanarak Web uygulaması geliştirmek konusunda tecrübeli olmak.Güçlü motivasyona sahip olup, zorlu durumlar ile mücadele etme isteğine sahip olmak.Yazılım Geliştirme ve mobil teknolojiler konusunda bilgi sahibi olmak. Web service ve Kullanıcı Arayüz tasarlama konusunda tecrübe sahibi olmak. Javascript bilgisi, Tercihen Angular.js bilgisine sahip olmak. Agile yaklaşımlara adapte olabilecek ve güçlü iletişim yeteneğine sahip olmak.İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmak. Ant, Maven gibi yazılım build tool’larını kullanmış olmak. Takım çalışmasına yatkın olmak. Tercihen XSLT ve Web servis geliştirme konusunda deneyimli olmak. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl tecilli olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Anadolu Sigorta
GENEL BAŞVURUAnadolu Sigorta
Şirketimiz Seçme ve Yerleştirme süreci pozisyon bazında verilen ilanlarla yürütülmekte olup, Genel Başvuru her türlü alanda olabilecek ihtiyaçlar çerçevesinde oluşturulan kaynak havuzu olarak değerlendirilmektedir.Tüm pozisyonlarımız için adaylarda aranan genel şartlar ise aşağıda yer almaktadır. T.C. vatandaşı olmak, Erkek adaylar için; yetkili pozisyonlarında askerliği yapmış olmak, Görevin gerektirdiği eğitim donanımına sahip olmak, Görevin gerektirdiği yetkinliklere sahip olmak, Resmi dairelere, kurum veya kuruluşlara mecburi hizmet yükümlülüğü bulunmamak,Affa uğramış olsalar dahi herhangi bir yüz kızartıcı suçtan dolayı hapis cezasından hükümlü bulunmamak, Not: Yukarıda yer alan kriterler genel alım için geçerli olup, başvurulan pozisyonlara göre farklılık arz edebilir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı