Anadolu Sigorta 

Şirket Bilgileri

http://www.anadolusigorta.com.tr
Anadolu Sigorta 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sigortacılık

Firma web sitesi: www.anadolusigorta.com.trAnadolu Sigorta İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Veri Analizi Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Anadolu Sigorta
Veri Analizi Uzman YardımcısıAnadolu Sigorta
Şirketimizin hedef ve politikaları doğrultusunda, Yönetim Raporlaması Müdürlüğü bünyesinde görev yapmak üzere;T.C. vatandaşı, Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren, Yönetim Bilişim Sistemleri, Matematik, İstatistik, Bilgisayar bölümleri ya da ilgili alanların mühendislik bölümlerinden ya da bu okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun,İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, 32 yaşını doldurmamış, (01.06.1984’den sonra doğanlar) Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış İş Zekası alanında en az iki yıl deneyimli, İş zekası ve veri madenciliği araçlarından en az birinin kullanımına hakim, (Tercihen SAP BO, Qlikview)Veri analizi yapabilecek, Operasyonel ve analitik raporlama yapabilen, İnsan ilişkileri güçlü olmasının yanı sıra analitik düşünebilen Veri Analizi Uzman Yardımcısı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Anadolu Sigorta
GENEL BAŞVURUAnadolu Sigorta
Şirketimiz Seçme ve Yerleştirme süreci pozisyon bazında verilen ilanlarla yürütülmekte olup, Genel Başvuru her türlü alanda olabilecek ihtiyaçlar çerçevesinde oluşturulan kaynak havuzu olarak değerlendirilmektedir.Tüm pozisyonlarımız için adaylarda aranan genel şartlar ise aşağıda yer almaktadır. T.C. vatandaşı olmak, Erkek adaylar için; yetkili pozisyonlarında askerliği yapmış olmak, Görevin gerektirdiği eğitim donanımına sahip olmak, Görevin gerektirdiği yetkinliklere sahip olmak, Resmi dairelere, kurum veya kuruluşlara mecburi hizmet yükümlülüğü bulunmamak,Affa uğramış olsalar dahi herhangi bir yüz kızartıcı suçtan dolayı hapis cezasından hükümlü bulunmamak, Not: Yukarıda yer alan kriterler genel alım için geçerli olup, başvurulan pozisyonlara göre farklılık arz edebilir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Java Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) Anadolu Sigorta
Java Yazılım UzmanıAnadolu Sigorta
Şirketimizin Bilgi ve İletişim Teknolojileri Çözüm Geliştirme Müdürlüğü’nde , aşağıdaki iş tanımı çerçevesinde görev yapmak üzere, belirtilen niteliklere uygun Java Yazılım Uzman/Uzman Yardımcısı alınacaktır.İş TanımıYürütülen java tabanlı web projelerinde yazılım ve tasarım görevlerinde aktif görev almakHali hazırda yaşayan modüllerle ilgili ortaya çıkabilecek değişiklik istekleri ve/veya problemlerle ilgili yeniden geliştirme, problem araştırma ve problem çözümü gibi bakım faaliyetlerini yerine getirmek.Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık, Mühendislik Fakültelerinin; Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Matematik Mühendisliği ya da bu okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun olmak.Java Teknolojileri ve Design Pattern konusunda bilgi sahibi olmak. MVC Teknolojileri kullanarak Web uygulaması konusunda tecrübeli olmak. Tercihen Spring MVC2-6 yıl arasında yazılım konusunda tecrübeli olmak. Güçlü motivasyona sahip olup, zorlu durumlar ile mücadele etme isteğine sahip olmak.Yazılım Geliştirme ve mobil teknolojiler konusunda ilgi sahibi olmak. Web servis ve Kullanıcı Arayüz tasarlama konusunda tecrübe sahibi olmak. Javascript bilgisine, Tercihen Angular.js.bilgisine sahip olmak. Agile yaklaşımlara adapte olabilecek ve güçlü iletişim yeteneğine sahip olmak.Sürekli öğrenme, yenilikleri takip etme ve bilgileri ekip ile paylaşma İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmak. Ant, Maven gibi yazılım build tool’larını kullanmış olmak. Takım çalışmasına yatkın olmak. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl tecilli olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer (Üniversite) İstanbul(Avr.), ... Anadolu Sigorta
Stajyer (Üniversite)Anadolu Sigorta
Şirketimiz Genel Müdürlük, İstanbul Bölge Müdürlüğü ve Kadıköy Bölge Müdürlüğü bünyesinde görev almak üzere;Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ve Bankacılık ve Sigortacılık bölümlerinde öğrenim gören,Zorunlu stajı olan, Haftanın beş günü staj yapabilecek, Sigortacılık sektöründe deneyim kazanmak isteyen, Sorumluluk sahibi, insan ilişkileri kuvvetli, öğrenmeye açık, Üniversite stajyeri arayışımız bulunmaktadır.Adaylar mülakat yoluyla staja başlatılacak olup, aranılan kritelerlere sahip olan adaylara Kariyer.net üzerinden davet gönderilecektir.
Stajyer        İlan Detayı