ANAŞEHİR KOLEJİ 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2005


2005 yılında İlker Çekinmez ve Füsün Çekinmez tarafından kurulan kurumlarımızın tamamı, Ankana Eğitim Kurumları altında; Ankana ve Anaşehir isimleriyle, Ankara Etimesgut İlçesi'nde kreş, anaokulu, etüt merkezi, ilkokul ve ortaokul olarak hizmet vermektedir. Anaşehir Koleji yerleşkesi Ankara Etimesgut İlçesi Bağlıca semtinde bulunmaktadır.  Ankana Kids Anaokulları ise Etimesgut'tadır. Ankana ve Anaşehir ailesi toplam 1250 öğrencisi ve yaklaşık 120 çalışanı ile eğitim alanındaki hizmetlerine devam etmektedir.
Amacımız; Atatürk ilke ve devrimleri doğrultusunda, nitelikli bireyler yetiştiren, örnek gösterilen ve öncelikli tercih edilen, öncü bir kurum olmaktır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Okullar

Firma web sitesi: www.anasehirkoleji.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 07.30 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 10.30 - 17.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar): 10.30 - 17.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Kreş
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 75-99


ANAŞEHİR KOLEJİ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sınıf Öğretmeni Ankara ANAŞEHİR KOLEJİ
Sınıf ÖğretmeniANAŞEHİR KOLEJİ
Ankara Etimesgut'ta 2018-2019 Eğitim Öğretim Dönemi'nde yeni açılacak kolejimizde veya Etimesgut Bağlıca'da bulunan kolejimizde 1.,2.,3.,4. sınıflarımızda sınıf öğretmeni olarak çalışacak;-Üniversitelerin eğitim fakültelerinin; sınıf öğretmenliği bölümlerinden mezun,-Pedagojik formasyona sahip,-MEB tarafından atanma engeli olmayan,-Güleryüzlü,-Çocukları seven,-İletişimi güçlü,-Sosyal-Öğretmenlik mesleğini severek yapan,-Diksiyonu düzgün sınıf öğretmenleri,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Okul Müdürü Ankara ANAŞEHİR KOLEJİ
Okul MüdürüANAŞEHİR KOLEJİ
Ankara Bağlıca'da MEB'e bağlı olarak faaliyet gösteren kolejimizin yeni açılacak şubesinde anaokulu müdürü, ilkokul müdürü, ortaokul müdürü  olarak çalışacak yöneticiler;-Üniversitelerin öğretmenlik ve eğitim ile ilgili lisans  bölümlerinden mezun, -Pedagojik formasyona sahip,-MEB tarafından atanma engeli olmayan,-Güleryüzlü,-Çocukları seven,-İletişimi güçlü,-Sosyal -Öğretmenlik ve yöneticilik mesleğini severek yapan,-Diksiyonu düzgün, -İkna yeteneği güçlü,-Personelini sevk ve motive edebilecek,-Kurumun çıkarlarını gözeten,-Esnek çalışma saatlerine (haftaiçi 7:30-19:00 - Cumartesi 10:30-17:30) uyum sağlayabilecek,anaokulu, ilkokul ve ortaokul için yönetici ve yönetici adayları alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İngilizce Öğretmeni Ankara ANAŞEHİR KOLEJİ
İngilizce ÖğretmeniANAŞEHİR KOLEJİ
Ankara Anaşehir college  is looking for gualified English teachers to employ.Reguired  skills-University  degree in English language  teaching-Willing to work with children-Experince in teaching youngs learners-Working  full time-Energetic and has apossitive attitude-Knowlode of cirriculum  and  materrials-Be  open to professional  development-Native \  non-native Additional infoDepartment :EducationWorking: Full timeSchool Location:Ankara \Etimesgut\ Bağlıca. We are also loking for English teachers for our new school at Etimesgut for next year.                                                               Ankara Bağlıca'daki Kolejimize İngilizce Öğretmenleri alınacaktır.-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,-Pedagojik formasyona sahip,-MEB tarafından atanma engeli olmayan,-Güleryüzlü,-Çocukları seven,-İletişimi güçlü,-Sosyal -Öğretmenlik mesleğini severek yapan,-Diksiyonu düzgün-Türk ve Yabancı İngilizce Öğretmenleri.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı