Son Arama SonuçlarıAnel Grup 

Şirket Bilgileri

www.anel.com.tr

ANEL GRUP


Anel Grup İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
KABLAJ USTASI İstanbul(Asya) Anel Grup
KABLAJ USTASIAnel Grup
•    Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Elektrik bölümü veya MYO Elektrik / Elektrik& Elektronik Bölümü mezunu,•    Tercihen pano imalatı alanında 5 yıl tecrübe sahibi,•    Malzeme bilgisine sahip,•    Dikkatli, titiz, ekip çalışmasına yatkın,•    Gelişmeye ve öğrenmeye açık,•    Askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MALİ İŞLER VE FİNANS UZMAN YARDIMCISI Katar Anel Grup
MALİ İŞLER VE FİNANS UZMAN YARDIMCISIAnel Grup
Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye, Finans veya Bankacılık Bölümlerinden mezun,Muhasebe veya finans alanında (tercihen taahhüt sektöründe) en az 2 yıl deneyimli,İyi seviyede İngilizce bilen, MS Ofis programlarını ve tercihen SAP/FI modülünü iyi düzeyde kullanabilen, İletişim ve dinleme becerileri gelişmiş, müşteri odaklı, Planlı, programlı ve düzenli çalışma disiplinine sahip, Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, Yurtdışında çalışmaya açık, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK BAKIM TEKNİSYENİ Artvin, Diyarbakır... Anel Grup
ELEKTRİK BAKIM TEKNİSYENİAnel Grup
Meslek Yüksek Okullarının Elektrik ve/veya Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun,Bakım faaliyetlerinde bulunmuş veya bakım arıza onarımında bulunabilecek min. 3 yıl tecrübeli,Tercihen bina mekanik sistemleri, zayıf akım ve güç sistemleri konusunda tecrübeli,Tercihen raporlama yapabilecek seviyede MS Office programları kullanabilen,Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PLANLAMA VE RAPORLAMA MÜHENDİSİ Kocaeli Anel Grup
PLANLAMA VE RAPORLAMA MÜHENDİSİAnel Grup
2003 yılında Türkiye'de ilk ve tek elektronik atık geri dönüşüm tesisi olarak kurulan entegre tesisimiz “Anel Doğa Entegre Geri Dönüşüm Endüstri A.Ş.” bünyesinde çalışmak üzere;- Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,- Tercihen en az 2 yıl raporlama ve SAP uygulamaları alanlarında görev almış,- MS Ofis programlarına hakim,- Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın,- Dikkatli, titiz, sonuç ve çözüm odaklı,- İletişim ve dinleme becerileri gelişmiş, müşteri odaklı,- Planlı, programlı ve düzenli çalışma disiplinine sahip,- Organizasyon yeteneği kuvvetli,- Tercihen iyi derecede İngilizce bilen“Planlama ve Raporlama Mühendisi” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ İstanbul(Asya) Anel Grup
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİAnel Grup
Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan, Öğrenmeye açık, insan kaynakları alanında hedefi olan, İletişimi düzgün, hızlı kavrayabilen, aktif hareket edebilen, Zorunlu stajı olan.
Stajyer        İlan Detayı
PROJE UZMANI Kocaeli Anel Grup
PROJE UZMANIAnel Grup
2003 yılında Türkiye'de ilk ve tek elektronik atık geri dönüşüm tesisi olarak kurulan entegre tesisimiz“Anel Doğa Entegre  Geri Dönüşüm Endüstri A.Ş.” bünyesinde çalışmak üzere;- Üniversitelerin mühendislik (tercihen Çevre Mühendisliği) bölümlerinden mezun,- Geri dönüşüm sektöründe 2-5 yıl saha deneyimli,- Tercihen satış ve müşteri ilişkileri yönetimi alanlarında görev almış,- Aktif araç kullanabilen,- MS Ofis programlarına hakim,- Tercihen SAP bilen,- Organizasyon yeteneği kuvvetli,- Eş zamanlı görevler yürütebilecek,- Başarı enerjisi yüksek, takım çalışmasına yatkın,- Dikkatli, titiz, sonuç ve çözüm odaklı,- Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren,- İletişimi kuvvetli,- Tercihen iyi derecede İngilizce bilen “Proje Uzmanı” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE STAJYERİ İstanbul(Asya) Anel Grup
MUHASEBE STAJYERİAnel Grup
Ön lisans veya lisans programlarında öğrenimine devam eden,   Office programlarını (özellikle Excel) kullanabilen,   Öğrenmeye ve sürekli gelişime açık, iletişim yeteneği kuvvetli,   Dikkatli ve titiz çalışabilen, raporlama yapabilen,   Zorunlu stajı bulunan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MALZEME PLANLAMA MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... Anel Grup
MALZEME PLANLAMA MÜHENDİSİAnel Grup
Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, İnşaat, Makine, Endüstri, Enerji Sistemleri veya İmalat Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen Alçak ve Orta Gerilim Panoları üzerine minimum 5 yıl deneyimi olan, Planlama ve bütçe kontrol üzerine deneyimli, Tedarikçi seçimi ve değerlendirilmesi konusunda alternatifli düşünebilecek, MS Office programlarını ve tercihen SAP Programını iyi düzeyde kullanabilen, Planlama ve koordine etme becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın ve ikna yönü kuvvetli, Analitik yönü kuvvetli, Dinamik ve sonuç odaklı çalışabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
VAKIF STAJYERİ İstanbul(Asya) Anel Grup
VAKIF STAJYERİAnel Grup
Biz, 2007 yılında eğitimin niteliğini artırmaya yönelik programlar geliştirmek ve uygulamak üzere yola çıktık. 10. yılımızda, ilk günkü heyecanımızla aydınlık yarınlar için çalışmaya devam ediyoruz. Ekip arkadaşımız olur musun? Ön Lisans ya da Lisans öğrencisiysen, Ağustos, Eylül ve/veya Ekim aylarında bizimle olabileceksen, MS. Office programlarını biliyorum,  İngilizcem de iyidir diyorsan, Eğitim, gençlik ve sivil toplum çalışmaları tam benlik diyorsan, İşin mutfağında olmak isterim dersen, Ve bir de sürekli gelişim şart, iletişim ve organizasyon benim işim, dikkatliyimdir  diyorsan, E daha ne duruyorsun? Başvurunu bekliyoruz…
Stajyer        İlan Detayı