ANR MAKİNA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1998


ANR Engineering is a manufacturing company based in Turkey, Istanbul city.

Formed in 1998 ANR Engineering is a steadily expanding company with established product ranges, design and manufacturing facility. We are serving an industry that serves the world.

ANR Engineering is specialized in production of hydraulic cylinders, hydraulic components, tractor, truck, wagon parts and equipment parts.

Moreover, in 2012 ANR Engineering became a worldwide distributor of HPM brand for hydraulic gear pumps, valves and other variety of parts for industrial machines, road machinery, forklifts and tractors.

Our company has a strong commitment to quality and it is an UNI EN ISO 9001:2008 certified company.

Production development and high quality products, developing new inventions and solving specialist problems are the core of the business. Our unique team has gained experience within the manufacturing industry from international sales to design and engineering.

We are making considerable investments in the technologies which will be required to accomplish our goals and to always be in one wave with new inventions.

ANR Engineering owns his success to the formed project and quality team which are testing whole material and product from the beginning to the end.

We make it our goal to establish long term business cooperation that is why we try our best to achieve it through quality and better service. These additions along with our years of experience make us a valued business partner.


 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hidrolik

Firma web sitesi: www.anr-engineering.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 14.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Erzak Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 0-24

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


ANR MAKİNA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Proses Kontrol Mühendisi İstanbul(Avr.) ANR MAKİNA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ
Kalite Proses Kontrol MühendisiANR MAKİNA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ
ANR ENGINEERING olarak Hidrolik Silindir ve Komponent sektöründe üretim yapan fabrikamız için, ekibimize güç katacak Proses Kalite Mühendisi aramaktayız.·         Tercihen teknik üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,·         Talaşlı üretim yapan işletmelerde  hassas parçaların üretim kontrol süreçlerinde görev almış, tecrübeli,·         ISO 9001 : 2000 standartları ve işleyişi hakkında bilgi sahibi,·         Geometrik Ölçülendirme ve Toleranslandırma konusunda bilgi ve tecrübe sahibi,·         Periyodik ve İstatistiksel Proses Kontrol (PPK / İPK) hakkında bilgi ve tecrübe sahibi,·         İngilizce dil bilgisi iyi seviyede olan, teknik konularda iletişim kurma kabiliyeti gelişmiş,·         Teknik resim okuma ve anlama bilgisi olan,·         Müşterilerle ve tedarikçilerle etkili iletişim kurma kabiliyetine sahip,·         Takım çalışmasına uygun, canlı, dinamik, self motive, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,hedef odaklı, analitik düşünebilen,·         MS Office ve ERP yazılım uygulamalarına hakim,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,·         İstanbul Avrupa yakasında Avcılar, Esenyurt, Kıraç, Beylikdüzü, Büyükçekmece ve çevresinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
CNC Torna Ve İşleme Merkezi Ustabaşı İstanbul(Avr.) ANR MAKİNA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ
CNC Torna Ve İşleme Merkezi UstabaşıANR MAKİNA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ
Esenyurt - Kıraçdaki  fabrikamızda istihdam etmek üzere,CNC Torna ya da CNC Frezede  iyi seviyede elle program yazabilen ve vardiyalı çalışabilecek, Avrupa standartlarına uygun toleranslarda üretim tecrübesi olan ; Usta Programcılar - Ayarcılar, Vardiya Sorumluları ve Ustabaşları aramaktayız. CNC tezgahlarda, önceden yazılmış olan programlara müdahale edip, sadece değişiklik yapabilen Operatörler de ayrıca değerlendirmeye alınacaktır.25 - 45 yaş aralığında çalışkan,  motivasyonu ve konsantrasyonu yüksek, tecrübeli arkadaşlar. Maaş (2.000-3.500 TL) + Servis (Avcılar-Esenyurt-Kıraç-Hadımköy) + Sigorta + Yemek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Sekreter İstanbul(Avr.) ANR MAKİNA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ
SekreterANR MAKİNA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ
en az lise mezunu ,Tercihen üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümlerinden mezun,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Dış görünüşüne önem veren, diksiyonu düzgün Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, diksiyonu düzgün, Dinamik, dikkatli, özenli ve sistemli çalışma alışkanlığı bulunan, Faks, fotokopi, yazıcı, tarayıcı, telefon santrali gibi ofis araçlarının kullanımına hakim,Tercihen İstanbul Avrupa yakasında (Avcılar - Beylikduzu - Esenyurt civarında) ikamet eden,Sigara kullanmayan, Bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim mühendisi İstanbul(Avr.) ANR MAKİNA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ
Üretim mühendisiANR MAKİNA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ
2001 yılından bu yana, Hidrolik silindir ve iş makinesi yedek parca üretimi yapan firmamızaÜretim Sorumlusu alınacaktır. Üniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezunTalaşlı imalat konusunda en az 5 yıl deneyimliÜretim yönetimi ve planlaması konusunda deneyimli MS OffıceAutocad , Solid ve benzeri programlarını iyi kullanabilen,Tercihen iyi derecede ingilizce bilen Analitik düşünebilen, planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksekAskerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı