Bavet İlaç Sanayi ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.bavet.com.tr

Bavet İlaç Sanayi ve Tic. A.Ş.

 

Misyon:
Hayvan sağlığı ve çevre sağlığı pazarında ihtiyaçları doğru tespit ederek, uluslar arası kalitede geniş seçenekli ürünleri, uygun fiyatlarla hayvan sağlığının hizmetine sunmayı hedeflemektedir.

 

Merkez:

Bavet İlaç San ve Tic A.Ş.
İTOSB (İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi)
12. cad no:8 34959 Tepeören Tuzla İstanbul

www.bavet.com.tr

 

 

 

Şirketimiz hakkında:

Bavet 2000 yılında faaliyete geçmiş yeni bir firma olmakla beraber, kurucularının hayvan sağlığı alanında özel ve kamu sektörlerinde hizmet süreleri toplam 80 yılı aşmaktadır.

Bavet hayvan sağlığı ve çevre sağlığı alanında faaliyet göstermektedir. Hayvan sağlığında büyükbaş, küçükbaş, kanatlı ürünleri, atçılık ürünleri, pet ürünleri, çevre sağlığı alanında ise haşere mücadelesinde kullanılan insektisit, larvasit ve rodentisit ürünleri müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Gerek insan ve gerekse  hayvan sağlığında üretim ve kontrol standartları her geçen gün yükselmekte, ilaç sektöründe GMP ve GLP giderek bir standart halini almaktadır. Bu standartlar ürün kalitesinin belirlenmesinde önemli rol oynayarak klinik başarıyı doğrudan etkilemektedir. Bu çerçevede Bavet bu yüksek standartları hedeflemiş, teknik servis ve hizmete odaklanarak ürünlerimizin tamamına yakınının imalatı gerek ülke içinde, gerekse yurtdışında  olmak üzere GMP ve GLP sertifikalı tesislerde gerçekleştirilmektedir.

 

 

İnsan Kaynakları Uygulamaları

Maaş Tipi:

Brüt

Maaş Para Birimi:

Türk Lirası

Yıllık Maaş Sayısı:

12

Enflasyon Ayarlaması:

12 ayda bir

Prim Uygulaması:

Performansa dayalı 3 ayda bir satış primi sistemi

 
Bavet İlaç Sanayi ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Elemanı Diyarbakır, İzmir Bavet İlaç Sanayi ve Tic. A.Ş.
Satış ElemanıBavet İlaç Sanayi ve Tic. A.Ş.
GENEL NİTELİKLER•Tercihen Veteriner Hekim, Veteriner sağlık Teknisyeni/teknikeri•Takım çalışmasına yatkın•Planlama ve Organizasyon becerileri kuvvetli•Sürücü Belgesine sahip •MS Office programlarını ( Word, Exel ,Powerpoint, ) kullanabilen•Seyahat engeli olmayan•Askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Uzmanı İstanbul(Asya) Arion İlaç San. Tic. A.Ş.
Kalite Güvence UzmanıArion İlaç San. Tic. A.Ş.
GENEL NİTELİKLER KALİTE GÜVENCE UZMANI Üniversitelerin Eczacılık, Kimya Mühendisliği veya Kimya bölümlerinden mezun,İlaç sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyime sahip,İyi derecede İngilizce bilen İyi derecede MS Office uygulamalarını kullanabilen,GMP Kılavuzu ve Kalite Sistemi konularına hakim, SOP yazma konusunda tecrübeli, GMP Kalite Dökümantasyon Sistemine ve kalite bildirimleri (DKF, Sapma, Şikayet, CAPA) konularına hakim,Eğitim verme konusunda deneyimli, Planlama becerisi ve zaman yönetimi konusunda yetkinTakım çalışmasına yatkın,İstanbul Anadolu yakasında tercihen Pendik, Kartal, Maltepe E-5, Kurtköy,Sultanbeyli civarında ikamet eden,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Kalite Güvence Uzmanı ‘ arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı