Arkas Holding 

Şirket Bilgileri

 
  Arkas Holding

Arkas, 1902 yılında Gabriel J.B. Arcas tarafından İzmir’de kuruldu. “Gabriel J.B Arcas Halefi Lucien Gabriel Arcas” adı verilen şirkette mesleğe adım atan Lucien Gabriel Arcas’ın 1944 yılında kendi adına bir denizcilik acenteliği kurmasıyla denizcilik sektörü ile tanışıldı1964 senesinde, bugün Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olan Lucien Arkas üçüncü kuşak temsilcisi olarak yönetime geçti. 1900’lerin başlarından bugünlere kadar varlığını sürdüren Arkas, deniz, kara, demir ve havayolu taşımacılığı ile entegre ederek sunduğu lojistik hizmetlerinden acenteciliğe, armatörlükten liman işletmeciliğine, gemilere yakıt ikmalinden otomotive, sigorta hizmetlerinden bilgi sistemlerine ve kruvaziyer turizmine kadar birçok alanda faaliyet gösteriyor.

Ticari yaşamında bir çok ilke imza atan Arkas, 1978 yılında Türkiye’den Avrupa’ya ilk konteyner taşımasını gerçekleştirdi. Özel sektördeki ilk Türk bayraklı konteyner hat taşımacılığını gerçekleştirmek amacıyla kurduğu armatörlük şirketi Arkas Line, Arkas filosundaki 27 Türk bayraklı konteyner gemi ile servis veriyor. Arkas, ayrıca 2001 yılında Türkiye’nin ilk özel konteyner limanı Marport’u ve 2008 yılında Türkiye’nin ilk otomotiv limanı Autoport’u kurdu. 1 Temmuz 2010’da ise Türkiye’nin dahili limanları arasında konteynerle ilk düzenli kabotaj servisini başlattı. 

Arkas, 1970 yılından bu yana dünyanın önde gelen 9 armatörünün bazılarıyla ortaklık (MSC, Hapag Lloyd, Yang Ming Line,Tarros) bazılarıyla  temsilcilik (Hanjin Shipping, Grimaldi, ACL-Atlantic Container Line, DAL-Deutche Afrika Linien) ilişkisi içinde bulunuyor. Avrupa’nın en büyük karayolu taşımacısı DB Schenker ile 1995 yılından beri ortaklığı sürüyor.

Arkas Holding’in bugün Türkiye'de 13, yurtdışında 15 Ülkede 32 ofisi (Yunanistan, İtalya, Monako, İspanya, Cezayir, Fas, Libya, Mısır, Lübnan,Suriye, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Rusya, Gürcistan) bulunuyor. Çatısı altındaki 50 şirketi ile yurtiçinde ve yurtdışında 5 bini aşkın kişiye istihdam sağlıyor.

Dünya çapındaki armatörlerin acenteliğini yaparken diğer taraftan 1996 yılında gemi filosunun temellerini atan Arkas’ın Deniz Ticaret Filosu bugün 3’ü tanker olmak üzere toplam 30 Türk bayraklı  gemisi ve 35,502 TEU taşıma kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük konteyner gemi filosuna sahip.

Arkas lojistik hizmetleri grubu, farklı faaliyet alanlarındaki 5 şirketini (Arkas Anadolu Lojistik, Arkas Ulaştırma, Ar-Gü, Ardep ve Arfor) tek bir hedef doğrultusunda birleştirerek entegre lojistik hizmet zinciri sunuyor. İntermodal taşıma sistemiyle Türkiye’nin iç kesimlerini limanlarla buluşturuyor. Demiryolu taşıması yapan Ar-Gü şirketi, taşımaları hem kendi istasyonları hem de T.C.D.D’ye ait istasyonlar üzerinden kendi tarifeli blok trenleri ile yapıyor. Entegre hizmetin tamamlayıcısı olan 100 bin metrekarenin üzerinde kapalı alana sahip depolama tesisleri, demiryolu ile taşımaya uygun konteyner, çekici, çok sayıda yükleme ve boşaltma ekipmanı ile müşterinin her türlü ihtiyacına cevap veriyor.

2006 yılında kurulan Arkas Petrol Akdeniz ve Karadeniz limanları başta olmak üzere dünya limanlarında armatör gemilerine hızlı ve güvenilir yakıt ikmal operasyonları yapıyor. Arkas Petrol’ün filosunda toplam kapasiteleri 5 bin 537 DWT olan 5 tanker bulunuyor.

 

Pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren Arkas, Türkiye'nin otomotiv sektöründeki çok markalı ilk bayi grubunu kurdu. 23 satış ve servis noktasında hizmet veren Arkas Otomotiv’in bünyesinde 9 marka bulunuyor. Türkiye’de ISO 9001 Sertifikası’na sahip ilk VIP hava taşıma şirketi Arkasair’i kuran Arkas  filosunda bulunan 3 uçakla hizmet veriyor.

Arkas Holding, başarılı ticari faaliyetlerinin yanı sıra eğitim, sanat ve spor alanlarında sosyal sorumluluk projeleri yürütüyor. Bunların en önemlisi kendi adını taşıyan ve erkek voleybol takımı Türkiye’de ilk kez erkeklerde Avrupa Şampiyonu olan Arkas Spor Kulübü’dür.

Detaylı bilgi için:www.arkas.com.tr

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuArkas Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 61
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Mekanik TeknisyeniMarport Liman İşletmeleri
Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının Makina, Motor, Mekatronik bölümlerinden mezun,Oto veya ağır iş makinelerinin dizel motor, şanzıman ve diferansiyel tamirleri konusunda görev almış,Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli,Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen, MS Office programlarını iyi derecede bilen,B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İzmir Arkas Lojistik A.Ş
Müşteri TemsilcisiArkas Lojistik A.Ş
Lisans mezunu· İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip olan·Tercihen Acente veya Forwarder Operasyon deneyimine sahip,· İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip olan· MS Office uygulamalarına hakim,· Planlama, Takip ve Koordinasyon yönünden gelişmiş· Müşteri Memnuniyeti odaklı çalışan. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. İzmir'de ikamet edentakım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gemi Operasyon Memuru İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Gemi Operasyon MemuruMarport Liman İşletmeleri
Lise, tercihen Yüksek Okul yada Üniversite mezunu, Tercihen teknik İngilizce bilgisine sahip, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Askerliğini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, Ambarlı- Beylikdüzü bölgesine yakın bölgede ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yatırım Geliştirme ve Uygulama Uzmanı İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Yatırım Geliştirme ve Uygulama UzmanıMarport Liman İşletmeleri
Liman veya benzeri altyapı yatırımları ve işletmeciliği mevzuatı hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olan,Kamuda veya özel sektör kuruluşlarında benzer görevlerde minimum 4 yıl deneyimi olan,Üniversite mezunu, İyi derecede yazılı / sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office ve paket programlarını ileri düzeyde kullanabilen, İstanbul / Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... Marport Liman İşletmeleri
Elektrik TeknisyeniMarport Liman İşletmeleri
Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Otomasyon kumanda devreleri konusunda minimum 3 yıl deneyimli, Siemens/ Fuji PLC Sistemleri konusunda bilgi sahibi, Tercihen iş makineleri özellikle liman ekipmanlarının tamir, bakım ve onarımı konusunda tecrübeli,Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen,   Askerlik hizmetini tamamlamış,     B Sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office programlarını iyi derecede bilen, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
LİSE STAJYERİ İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
LİSE STAJYERİArkas Holding A.Ş.
2017 - 2018 Eğitim Öğretim Yılı'nda görevlendirilmek üzere;Meslek Lisesi Eğitimine devam eden, 3308 Sayılı Kanun gereği işletme staj yükümlülüğü bulunan, Aktif bir ortamda staj yapmak isteyen, Uyumlu ve iletişim becerisi gelişmiş Lise stajyerleri arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Key Account Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
Key Account Satış SorumlusuArkas Holding A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği, İşletme, Pazarlama Bölümlerinden mezunEn az 1-2 satış deneyimi olan özellikle key acoount satış deneyimi bulunan İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip Analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Ikna kabiliyeti gelişmiş, iletişimi güçlü, sonuç odaklı Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul' da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Vasıfsız Eleman İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Vasıfsız ElemanArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az Elektrik Elektronik Meslek Lisesi mezun, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa yakası'nda (Hadımköy, Kıraç, Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece) ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIS DANISMANI(OPERASYONEL ARAÇ KİRALAMA) Afyon Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
SATIS DANISMANI(OPERASYONEL ARAÇ KİRALAMA)Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv'de görev alacak;Otomotiv sektörüne ilgili, Üniversite mezunu , MS Office programlarına hakim, Kurumsal satış tecrübesine sahip, İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Aktif olarak yoğun müşteri ziyaretlerinde bulunabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Afyon veya Denizli illerinde ikamet eden. Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Key Account Satış Müdürü İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Key Account Satış MüdürüArkas Holding A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği, İşletme, Pazarlama Bölümlerinden mezunEn az 5-7 yıl satış deneyimi olan özellikle İş Makineleri ve Otomotiv sektöründe key acoount satış deneyimi bulunanİyi derecede Ingilizce bilgisine sahip Analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Ikna kabiliyeti gelişmiş, iletişimi güçlü, sonuç odaklı Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul' da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ UZMANI İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ UZMANIArkas Lojistik A.Ş
• Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden (tercihen çevre ve sistem mühendisliği) mezun,• Entegre sistemler ve süreç geliştirme alanında, tercihen lojistik sektöründe en az 2 yıl deneyimli,• ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 alanlarında bilgi sahibi (tercihen ISO 27001 BGYS tecrübesi olan),• Tercihen QDMS (Kalite Doküman Yönetim Sistemi) programı tecrübesi bulunan,• ISO 9001 İç tetkikçi belgesine sahip, iç denetimler konusunda tecrübeli Tercihen çevre görevlisi belgesine sahip,• Tercihen tehlikeli maddelerin karayolu ile taşınması konusunda tecrübe sahibi ve TMGD sertifikasına sahip,• İyi derecede İngilizce bilen,• Analiz, raporlama ve sunum becerisi yüksek,• İnsan ilişkileri kuvvetli, farklı fonksiyonlarla uyumlu çalışabilecek,• Etkin yazılı ve sözlü İletişim yeteneğine sahip,• Sonuç, çözüm ve kalite odaklı,• MS Office bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilen• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.• Seyahat engeli olmayan, (B Sınıfı Sürücü Ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanan)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Seyahat Danışmanı - Biletleme İzmir Arkas Holding A.Ş.
Seyahat Danışmanı - BiletlemeArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin tercihen Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun olmak, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, IATA Bilet acentası deneyimli ve en az 4 veya 5 yıl tecrübeli olmak,   İleri düzeyde Amadeus ve Troya bilgisine sahip olmak (ayrıca Sabre bilgisi var ise tercih sebebidir),Müşteri portföyü olan, Müşteri ilişkileri gelişmiş, iletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına önem veren,Kendini geliştirmeye açık, araştırmayı seven, dinamik, Dİksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, İzmir'de ikamet eden yada edebilecek olan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı Ankara Arkas Otomotiv
Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, ANKARA'da  görev alacak;Otomobil satışında deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Ankara' da ikamet eden yada ikamet edebilecek olan          Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SALES REPRESENTATIVE - AZERBAIJAN İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
SALES REPRESENTATIVE - AZERBAIJANArkas Lojistik A.Ş
Outstanding Business Management and Logisitcs Faculties Several years of successful work in sales A comprehensive specialist knowledge of logistics, particularly in transportation, freight forwardingEnjoy working with customers and a solution-oriented approach Powers of persuasion, excellent communication skills and outstanding on closing dealsA reliable, trustworthy and serious presentation on the telephone Excellent command of Azerbaijani and English. No restriction for travelling. Previously lived in Azerbaijan and has an Azerbaijan Nationality.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ağır Vasıta Mekanik Ustası Bursa Arkas Lojistik A.Ş
Ağır Vasıta Mekanik UstasıArkas Lojistik A.Ş
Gemlik lokasyonunda ikamet eden veya edebilecek olan,Ağır vasıta (Tır) mekanik konusunda tecrübeli,Motorlu araçlar teknolojisi alanında ustalık belgesi olan yada Endüstri Meslek Liselerinin / MYO nun ilgili bölümlerinden mezun,Mekanik aksamların arıza tespit, tamir ve bakımını yapabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış,irtibat kurulacak iletişim bilgileri :Hafta içi saat 09:00 - 18:00 saatleri arasında aramanız rica olunur.Ercüment Doğan0532 652 44 37
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AKTARMA HİZMETLERİ MEMURU İzmir Arkas Holding A.Ş.
AKTARMA HİZMETLERİ MEMURUArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin en az lisans bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Kendini geliştirmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın, Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, Analitik düşünebilen, dinamik, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  “Aktarma Hizmetleri Memuru” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞYERİ HEMŞİRESİ İzmir Arkas Holding A.Ş.
İŞYERİ HEMŞİRESİArkas Holding A.Ş.
- 35 yaşını aşmamış,- İşyeri Hemşireliği olmak üzere en az 5 yıl deneyimli (acil müdahale ve operasyonel hususlarda tecrübeli olunması tercih sebebidir),- İşyeri Hemşireliği sertifikalı,- Lisans veya Hemşirelik Meslek Yüksek Okulu mezunu,- MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,- Hasta güvenliğine ve memnuniyetine önem veren,- Güleryüzlü ve iletişimi kuvvetli,- Ekip çalışmasına uygun,- Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi,- Planlama ve raporlama becerisi gelişmiş,- Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, - İzmir/Sasalı lokasyonunda çalışabilecek (servis imkanı mevcuttur),
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Koordinasyon Sorumlusu İstanbul(Asya) Arser İş Makinaları A.Ş.
Servis Koordinasyon SorumlusuArser İş Makinaları A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,Benzer pozisyonda en az 1 yıl iş deneyimi olan terichen İstif makinaları, iş makinaları veya otomotiv sektöründe tecrübesi bulunan,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) İstanbul Anadolu Yakasında bölgesinde ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan,Takım çalışmasına yatkın, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Çözüm odaklı, Dinamik iş temposuna uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TIR ŞOFÖRÜ (KAYSERİ) Kayseri Arkas Lojistik A.Ş
TIR ŞOFÖRÜ (KAYSERİ)Arkas Lojistik A.Ş
Kayseri'de ikamet eden,En az 1 yıl Tır Şoförlüğü tecrübesi olan,Tercihen konteyner taşımacılığı yapmış,D sınıfı ehliyet, SRC 3, 4 veya 5 ve Psikoteknik belge sahibi,Tam zamanlı çalışacak (mevsimlik yada geçici iş değil) İrtibat no : 0324-241 14 08                  0324 241 14 09
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Global Accounts Specialist İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Global Accounts SpecialistArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
University degree Minimum 3 years of experience in ship-owner company, preferably global tenders management, sales and marketing or trade services,No restriction for travelling, Excellent command of both written and spoken English, Preference will be given to bilingual applicants especially those with a proficiency in  French,Very good knowledge of MS Office, Strong organizational and analytical skills and ability to work in a team, Ability to adapt quickly to new cultures and working environment, No military obligation
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Hizmetler Mühendisi Gaziantep Arkas Holding A.Ş.
Satış Sonrası Hizmetler MühendisiArkas Holding A.Ş.
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yer alan bayilerde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makina, Elektrik/Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 2-3 yıl iş deneyimi olan tercihen İstif makinaları, iş makinaları veya otomotiv sektöründe servis mühendisliği tecrübesi bulunan,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Takım çalışmasına yatkın, dinamik çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Çözüm odaklı GAZİANTEP'de ikamet eden, SSH Bölge Mühendisleri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni Gaziantep Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Elektrik Elektronik TeknisyeniArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yürütülen projelerde ve yetkili bayilerinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen nitelik ve yetkinlere sahip ‘Elektrik Elektronik Teknisyeni’ aranmaktadır.Genel Nitelikler: En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (2.el) İzmir Arkas Otomotiv
Satış Danışmanı (2.el)Arkas Otomotiv
Üniversite mezunu, 2. El Otomobil satışında deneyimli, Takas araçlarda ekspertiz deneyimi olan (ekspertiz yapan, fiyatlandıran), 2.el araca detaylı kaporta ekspertizi yapabilecek ve fiyat bilgisine sahip olan,MS Office uygulamalarını aktif kullanabilen, Yenilikçi, farklılık yaratabilen, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TÜRKİYE GENELİ BÖLGE SATIŞ SORUMLUSU Ankara, Antalya... Arkas Holding A.Ş.
TÜRKİYE GENELİ BÖLGE SATIŞ SORUMLUSUArkas Holding A.Ş.
İstanbul,Ankara,İzmir,Bursa,Muğla,Denizli,Antalya,Kocaeli illerinde ikamet eden ya da edebilecek.Tercihen üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun,İnşaat malzemeleri satışı alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Bayi yönetimi beceri ve tecrübesine sahip, Organizasyon ve zaman yönetimi beceri ve tecrübesine sahip, Sonuç odaklı ve satış hedefli çalışabilecek, Bayi ağı kuruluşu ve yönetimi konusunda tecrübeli, Müşteri ve Bayi ilişkilerinde başarılı olabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti ve iletişim becerisi yüksek, Temsil becerisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Bursa Arser İş Makinaları A.Ş.
Forklift OperatörüArser İş Makinaları A.Ş.
- Tercihen lise mezunu (Meslek liselerinin iş makinaları bölümünden)- M.E.B.'lığından onaylı forklift operatörü sertifikası olan, ehliyet sahibi- En az 1-3 yıl iş deneyimi olan- Askerlik görevini tamamlamış-  Bursa'da ikamet eden,Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Hizmetler Mühendisi İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
Teknik Hizmetler MühendisiArkas Lojistik A.Ş
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Alanında en az 2 yıl tecrübeli,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,Ofis programlarını etkin şekilde kullanabilen,Analitik düşünebilen,Çözüm ve sonuç odaklı,Seyahat engeli olmayan,B sınıfı ehliyeti olup, aktif araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU İzmir Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSUArkas Lojistik A.Ş
Kara taşımacılığı alanında; Konteyner İç Nakliye / Yurt İçi FTL taşımacılığı hizmetlerinin satışını gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır;Konteyner ve/veya FTL taşımaları alanında en az 2 yıl aktif saha satış tecrübesi olan,Tercihen üniversitelerin Lojistik, İşletme, Mühendislik vb. bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip,Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, müşteri odaklı, ikna yeteneğine sahip,Koordineli çalışabilen, analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı,İzmir'de ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu Mersin Arkas Lojistik A.Ş
Satış SorumlusuArkas Lojistik A.Ş
·         Lisans eğitimini tamamlamış,·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,·         MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,·         Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli,·         İkna kabiliyeti yüksek,·         Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,·         Seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Yazılım UzmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun Minimum 5 yıl yazılım geliştirme tecrübesine sahip Tercihen turizm sektöründe yazılım geliştirme deneyimine sahip (Havayolu servisleriyle çalışmış ya da Otel / Tur yapılarına hakim)İyi derecede ingilizce bilgisi olan C#, ASP.Net, WCF ve MVC konularında uzman MSSQL veri tabanı konusunda uzman Web Servis tecrübesi olan Ajax, javascript, jquery, bootstrap ve css konularında bilgili Tercihen NOSQL konusunda bilgi sahibi Yazdığı kodun kalitesine ve tekrar okunabilirliğine dikkat eden Ekip çalışmasına yatkın. Çözüm odaklı, pratik ve analitik düşünce yapısına sahip, yaratıcı, girişken ve yenilikçiİstanbul - Bağdat Caddesi'ndeki ofisimizde çalışabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Operatörü Eskişehir Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Bakım OperatörüArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Kurumsal bir müşterimiz bünyesinde akü bakım teknisyeni olarak görev yapacak aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.Tercihen min. Meslek Liselerinin Oto Elektrik/Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezunTercihen Forklift elektriği konusunda tecrübeli Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen Seyahat engeli olmayan Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışmaya yatkın, Eskişehir bölgesinde ikamet eden, ulaşım sorunu olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Front-end Developer İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Front-end DeveloperArkas Holding A.Ş.
Minimum 5 yıl front-end developer olarak çalışma tecrübesine sahip HTML, CSS konularında uzman İyi derecede İngilizce seviyesi olan Jquery, javascript konularında tecrübeli. Cross-Browser ve Responsive konusunda deneyimli PSD formatındaki çalışmaları tasarımdaki bütün detaylara sadık kalarak HTML’e aktarabilenTercihen .NET MVC üzerinde HTML çalışma yapmış. Web standartları ve SEO konusunda bilgi sahibi Tercihen AngularJS, ReactJS, REST, Web Servis konusunda bilgi sahibi. Tasarım yeteneği gelişmiş, görsel algısı yüksek, ihtiyaç halinde tasarım çözümleri de sunabilecekPhotoshop, Illustrator gibi tasarım programlarını kullanabilen Yazdığı kodun kalitesine ve tekrar okunabilirliğine dikkat eden Çözüm odaklı, pratik ve analitik düşünce yapısına sahip, yaratıcı, girişken ve yenilikçiTakım çalışmasına yatkın Çalışmalarını referans olarak gösterebilecek, İstanbul-Bağdat Caddesi'ndeki ofisimizde çalışabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Stajyeri (Uzun Dönem) İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
İnsan Kaynakları Stajyeri (Uzun Dönem)Arkas Holding A.Ş.
Üniversite öğrencisi (tercihen 3. / 4. sınıf) veya yeni mezun,İyi derecede İngilizce bilen,Haftanın en az 3 günü devam edebilecek,Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen,İnsan Kaynakları alanında kariyer hedefleyen,Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve iletişim becerileri gelişmiş.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satış Sonrası Hizmetler Mühendisi Eskişehir, Kocaeli... Arkas Holding A.Ş.
Satış Sonrası Hizmetler MühendisiArkas Holding A.Ş.
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makina, Elektrik/Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 2-3 yıl iş deneyimi olan tercihen İstif makinaları, iş makinaları veya otomotiv sektöründe servis mühendisliği tecrübesi bulunan,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için)Takım çalışmasına yatkın, dinamik çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,Çözüm odaklı İstanbul Anadolu, İzmit ve Eskişehir’de ikamet eden,SSH Bölge Mühendisleri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON MEMURU Bursa Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
OPERASYON MEMURUArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az lise, tercihen üniversite mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Ro-Ro sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Bursa Gemlik’te ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, insani ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bakım Onarım Teknisyeni Kocaeli Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Bakım Onarım TeknisyeniArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Kurumsal bir müşterimiz bünyesinde akü bakım teknisyeni olarak görev yapacak aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.Tercihen min. Meslek Liselerinin Oto Elektrik/Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezunTercihen Forklift elektriği konusunda tecrübeli Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen Seyahat engeli olmayan Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışmaya yatkın, Kocaeli bölgesinde ikamet eden, ulaşım sorunu olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Makinesi Operatörü İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
İş Makinesi OperatörüArkas Lojistik A.Ş
Mesleki yeterlilik belgesi bulunan,İş makineleri operatörlüğü konusunda tecrübeli,Açık sahada çalışabilecek,Kocaeli'nde ve İstanbul Avrupa yakasında (Hadımköy, Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece) ikamet eden,Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Satınalma UzmanıArkas Holding A.Ş.
•Üniversitelerin tercihen mühendislik bölümlerinden mezun,•Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan,•Satınalma konusunda minimum 2 yıl tecrübeli,•Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen,•MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen•B sınıfı sürücü belgesine sahip•Seyahat engeli olmayan•Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, analitik düşünebilen•Bilgi edinme, kullanma ve sunma yeteneği güçlü•Yeniliklere ve gelişmelere açık, takım çalışmasına yatkın•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Satınalma UzmanıArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma konusunda minimum 2 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Bilgi edinme, kullanma ve sunma yeteneği güçlü, Yeniliklere ve gelişmelere açık, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BÖLGE SATIŞ SORUMLUSU Ankara Arkas Holding A.Ş.
BÖLGE SATIŞ SORUMLUSUArkas Holding A.Ş.
Tercihen üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun,İnşaat malzemeleri satışı alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Bayi yönetimi beceri ve tecrübesine sahip, Organizasyon ve zaman yönetimi beceri ve tecrübesine sahip, Sonuç odaklı ve satış hedefli çalışabilecek, Bayi ağı kuruluşu ve yönetimi konusunda tecrübeli, Müşteri ve bayi ilişkilerinde başarılı olabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti ve iletişim becerisi yüksek, Temsil yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Ankara’da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış ve Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya) Arkas Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Satış ve Pazarlama UzmanıArkas Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Arkas Holding bünyesinde Arkas Sigorta firmamızda;• Üniversite veya yüksek okul mezunu• Minimum 3 yıl sigorta konusunda deneyimli• Etkili iletişim becerisine sahip• Hareketli, dinamik, sıcak satış yapabilecek• Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen• Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış• SEGEM belgesine sahiptakım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AVUKAT İzmir Arkas Holding A.Ş.
AVUKATArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri’nden mezun ve avukatlık ruhsatını almış, En az 5-7 yıl dava ve icra takibi deneyimi olan (avukatlık stajı hariç), Deniz ticareti ve taşıma hukuku konusunda uzman ve deneyimli, uygulamayı ve sektörü bilen,İyi düzeyde İngilizce bilen, Analitik düşünme ve sorgulama becerileri gelişmiş, durum muhakemesi yaparak kriz anlarında hızlı reaksiyon gösterip çözüme katkıda bulunabilen,  Ekip çalışmasına yatkın, 40 yaşını aşmamış, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden / edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (2.el) Bursa Arkas Otomotiv
Satış Danışmanı (2.el)Arkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv'de görev alacak;Üniversite mezunu, 2. El Otomobil satışında deneyimli, Takas araçlarda ekspertiz deneyimi olan (ekspertiz yapan, fiyatlandıran), 2.el araca detaylı kaporta ekspertizi yapabilecek ve fiyat bilgisine sahip olan,MS Office uygulamalarını aktif kullanabilen, Yenilikçi, farklılık yaratabilen, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni Kocaeli, İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Elektrik Elektronik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yürütülen projelerde ve yetkili bayilerinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen nitelik ve yetkinlere sahip ‘Elektrik Elektronik Teknisyeni’ aranmaktadır.Genel Nitelikler: En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Gebze'ye ulaşım sorunu olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni Ankara Arkas Holding A.Ş.
Elektrik Elektronik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yürütülen projelerde ve yetkili bayilerinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen nitelik ve yetkinlere sahip ‘Elektrik Elektronik Teknisyeni’ aranmaktadır.Genel Nitelikler: En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Ankara'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BÖLGE SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
BÖLGE SATIŞ SORUMLUSUArkas Holding A.Ş.
Tercihen üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun,İnşaat malzemeleri satışı alanında en az 3 yıl deneyim sahibi,Bayi yönetimi beceri ve tecrübesine sahip, Organizasyon ve zaman yönetimi beceri ve tecrübesine sahip,Sonuç odaklı ve satış hedefli çalışabilecek, Bayi ağı kuruluşu ve yönetimi konusunda tecrübeli, Müşteri ve bayi ilişkilerinde başarılı olabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti ve iletişim becerisi yüksek,Temsil yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,İstanbul’da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Eğitim Sorumlusu İstanbul(Asya) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Teknik Eğitim SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Üniversitelerin tercihen Makine Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Mekatronik vb. bölümlerinden mezun,Eğitim planlama ve eğitim yönetimi alanında minimum 2 yıl tecrübeli,Teknik ürün eğitimleri vermiş, Çok iyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen MS Office uygulamalarına hâkim, İnsan ilişkileri ve yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, takipçi, proaktif,Takım çalışmasına yatkın, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı Mali Analiz ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Yurtdışı Mali Analiz ve Raporlama UzmanıArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
·  Üniversitelerin dört yıllık bölümlerinden; tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun,·  MS Office programlarına hakim, çok iyi düzeyde Excel bilgisi olan,·  Tercihen SAP hakkında bilgi sahibi olan,·  Sözlü ve yazılı iletişimde ileri düzey İngilizce bilgisine sahip·  Sayısal analiz ve raporlama becerilerine sahip,·  İletişim, planlama ve koordinasyon becerisi yüksek,·  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,·  Benzer pozisyonda minimum 3 yıl deneyimli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Koruma ve Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Koruma ve Güvenlik GörevlisiArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az lise, tercihen yüksek okul ya da üniversite mezunu , 25-32 yaş aralığında , Prezentabl, B grubu sürücü belgesi ve silahlı özel güvenlik belgesi olan,Askerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Koruma ve Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
Koruma ve Güvenlik GörevlisiArkas Holding A.Ş.
En az lise, tercihen yüksek okul ya da üniversite mezunu22 - 30 yaşları arasındaTercihen benzer pozisyonlarda en az 2 yıllık deneyim sahibiPrezentablİletişimi kuvvetliSilahlı Özel Güvenlik kimlik kartı sahibiB sınıfı sürücü belgesi olan ve iyi derecede araç kullanabilenAskerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon Takip Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
Operasyon Takip Uzman YardımcısıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim, İyi düzeyde Excel bilgisi olan, İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, İletişim, planlama ve koordinasyon becerisi yüksek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kaynak Teknisyeni (Yetiştirilmek üzere) Bursa, İstanbul(Avr.)... Arkas Lojistik A.Ş
Kaynak Teknisyeni (Yetiştirilmek üzere)Arkas Lojistik A.Ş
Meslek Yüksek Okulu Metal Teknolojisi veya Meslek / Teknik Lise Metal İşleri, Kaynak bölümlerinden mezun,Mezun değil ise kaynak kullanım sertifikası olan,Bu alanda yetişmek isteyen,18 yaşını doldurmuş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bütçe Planlama Uzmanı İzmir Arkas Holding A.Ş.
Bütçe Planlama UzmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin tercihen İktisat, İstatistik, Matematik, Ekonomi veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Bütçe Planlama konusunda minimum 3 - 4 yıl deneyim sahibi,İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP BW konusunda deneyimli, İletişim becerileri kuvvetli, analitik yönü ve problem çözme becerisi gelişmiş,Ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Trade Manager İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
Trade ManagerArkas Holding A.Ş.
Min 7 years of experience in maritime transportation at least 2 years of management experience is required.Excellent command of both written and spoken EnglishStrong organizational, management and interpersonal skillsPractical-minded, dynamic and high analytical thinking skillsNo military obligationNo restriction for travelling
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticaret Uzmanı İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
Ticaret UzmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Çok iyi seviyede yazılı ve sözlü ingilizce bilen Ekip çalışmasına yatkın, analitik yönü güçlü, çözüm odaklı Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip Deniz Ticaret Hukuku ve Gemi İşletmeciliği konularında bilgisi olanArmatör ya da acente şirketlerinde en az 3 yıl çalışmışErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Kırklareli, Tekirdağ Arser İş Makinaları A.Ş.
Forklift OperatörüArser İş Makinaları A.Ş.
- Tercihen lise mezunu (Meslek liselerinin iş makinaları bölümünden)- M.E.B.'lığından onaylı forklift operatörü sertifikası olan, ehliyet sahibi- En az 1-3 yıl iş deneyimi olan- Askerlik görevini tamamlamış- Tekirdağ Çorlu ve Kırklareli bölgelerinde ikamet eden,Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansman Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
Finansman Uzman YardımcısıArkas Lojistik A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Finans alanında en az 2 yıllık tecrübesi olan,Office programlarını aktif kullanabilen,Tercihen SAP programını bilen,Tercihen İngilizce bilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TIR ŞOFÖRÜ (KOCAELİ) Kocaeli Arkas Lojistik A.Ş
TIR ŞOFÖRÜ (KOCAELİ)Arkas Lojistik A.Ş
En az 2 yıl tır şoförlüğü tecrübesi olan,Tercihen Tenteli ve/veya Konteyner taşımacılığı yapmış,D sınıfı ehliyet, SRC 3,4 veya 5 ve psikoteknik belge sahibi,İstanbul Samandıra ile Kocaeli - Sakarya arası lokasyonlarda ikamet eden,Tam zamanlı çalışacak (mevsimlik yada geçici iş değil)İletişim kurulacak kişi;Garip Canıtez0535 235 28 63Lütfen Mesai Saatleri (08:00 - 18:00) içerisinde arayınız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TIR ŞOFÖRÜ (BURSA) Bursa Arkas Lojistik A.Ş
TIR ŞOFÖRÜ (BURSA)Arkas Lojistik A.Ş
Bursa-Bilecik-Bozüyük lokasyonlarında ikamet eden,En az 1 yıl Tır Şoförlüğü tecrübesi olan,Tercihen konteyner taşımacılığı yapmış,D sınıfı ehliyet, SRC 3, 4 veya 5 ve Psikoteknik belge sahibi,Tam zamanlı çalışacak (mevsimlik yada geçici iş değil)İletişim kurulacak kişi;Bülent Çetinkaya0543 472 56 36Lütfen Mesai Saatleri (08:00 - 18:00) İçerisinde arayınız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Memuru İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
Muhasebe MemuruArkas Lojistik A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarına hakim (iyi derecede Excel bilgisi tercih sebebidir),Tercihen iyi derecede SAP (Muhasebe Modülü)  kullanım deneyimi olan, Genel Muhasebe alanında min. 2  sene deneyimli, İrsaliye ve faturalar konusunda bilgi sahibi, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Ekip çalışmasına yatkın, güvenilir, sonuç odaklı, takipçi, analitik düşünce yapısına sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden (Tercihen Anadolu Yakası) takım arkadaşı arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
Mekanik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
En az Meslek Lisesi, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Makina, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Hidrolik, Pnömatik bilen, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa yakası'nda (Hadımköy, Kıraç, Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece) ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU Gaziantep Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSUArkas Lojistik A.Ş
Kara taşımacılığı alanında; Konteyner İç Nakliye / Yurt İçi FTL taşımacılığı hizmetlerinin satışını gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır;Konteyner ve/veya FTL taşımaları alanında en az 2 yıl aktif saha satış tecrübesi olan,Tercihen üniversitelerin Lojistik, İşletme, Mühendislik vb. bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip,Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, müşteri odaklı, ikna yeteneğine sahip,Koordineli çalışabilen, analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı,İstanbul'da ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı