Arkas Holding 

Şirket Bilgileri

 
  Arkas Holding

Arkas, 1902 yılında Gabriel J.B. Arcas tarafından İzmir’de kuruldu. “Gabriel J.B Arcas Halefi Lucien Gabriel Arcas” adı verilen şirkette mesleğe adım atan Lucien Gabriel Arcas’ın 1944 yılında kendi adına bir denizcilik acenteliği kurmasıyla denizcilik sektörü ile tanışıldı1964 senesinde, bugün Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olan Lucien Arkas üçüncü kuşak temsilcisi olarak yönetime geçti. 1900’lerin başlarından bugünlere kadar varlığını sürdüren Arkas, deniz, kara, demir ve havayolu taşımacılığı ile entegre ederek sunduğu lojistik hizmetlerinden acenteciliğe, armatörlükten liman işletmeciliğine, gemilere yakıt ikmalinden otomotive, sigorta hizmetlerinden bilgi sistemlerine ve kruvaziyer turizmine kadar birçok alanda faaliyet gösteriyor.

Ticari yaşamında bir çok ilke imza atan Arkas, 1978 yılında Türkiye’den Avrupa’ya ilk konteyner taşımasını gerçekleştirdi. Özel sektördeki ilk Türk bayraklı konteyner hat taşımacılığını gerçekleştirmek amacıyla kurduğu armatörlük şirketi Arkas Line, Arkas filosundaki 27 Türk bayraklı konteyner gemi ile servis veriyor. Arkas, ayrıca 2001 yılında Türkiye’nin ilk özel konteyner limanı Marport’u ve 2008 yılında Türkiye’nin ilk otomotiv limanı Autoport’u kurdu. 1 Temmuz 2010’da ise Türkiye’nin dahili limanları arasında konteynerle ilk düzenli kabotaj servisini başlattı. 

Arkas, 1970 yılından bu yana dünyanın önde gelen 9 armatörünün bazılarıyla ortaklık (MSC, Hapag Lloyd, Yang Ming Line,Tarros) bazılarıyla  temsilcilik (Hanjin Shipping, Grimaldi, ACL-Atlantic Container Line, DAL-Deutche Afrika Linien) ilişkisi içinde bulunuyor. Avrupa’nın en büyük karayolu taşımacısı DB Schenker ile 1995 yılından beri ortaklığı sürüyor.

Arkas Holding’in bugün Türkiye'de 13, yurtdışında 15 Ülkede 32 ofisi (Yunanistan, İtalya, Monako, İspanya, Cezayir, Fas, Libya, Mısır, Lübnan,Suriye, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Rusya, Gürcistan) bulunuyor. Çatısı altındaki 50 şirketi ile yurtiçinde ve yurtdışında 5 bini aşkın kişiye istihdam sağlıyor.

Dünya çapındaki armatörlerin acenteliğini yaparken diğer taraftan 1996 yılında gemi filosunun temellerini atan Arkas’ın Deniz Ticaret Filosu bugün 3’ü tanker olmak üzere toplam 30 Türk bayraklı  gemisi ve 35,502 TEU taşıma kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük konteyner gemi filosuna sahip.

Arkas lojistik hizmetleri grubu, farklı faaliyet alanlarındaki 5 şirketini (Arkas Anadolu Lojistik, Arkas Ulaştırma, Ar-Gü, Ardep ve Arfor) tek bir hedef doğrultusunda birleştirerek entegre lojistik hizmet zinciri sunuyor. İntermodal taşıma sistemiyle Türkiye’nin iç kesimlerini limanlarla buluşturuyor. Demiryolu taşıması yapan Ar-Gü şirketi, taşımaları hem kendi istasyonları hem de T.C.D.D’ye ait istasyonlar üzerinden kendi tarifeli blok trenleri ile yapıyor. Entegre hizmetin tamamlayıcısı olan 100 bin metrekarenin üzerinde kapalı alana sahip depolama tesisleri, demiryolu ile taşımaya uygun konteyner, çekici, çok sayıda yükleme ve boşaltma ekipmanı ile müşterinin her türlü ihtiyacına cevap veriyor.

2006 yılında kurulan Arkas Petrol Akdeniz ve Karadeniz limanları başta olmak üzere dünya limanlarında armatör gemilerine hızlı ve güvenilir yakıt ikmal operasyonları yapıyor. Arkas Petrol’ün filosunda toplam kapasiteleri 5 bin 537 DWT olan 5 tanker bulunuyor.

 

Pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren Arkas, Türkiye'nin otomotiv sektöründeki çok markalı ilk bayi grubunu kurdu. 23 satış ve servis noktasında hizmet veren Arkas Otomotiv’in bünyesinde 9 marka bulunuyor. Türkiye’de ISO 9001 Sertifikası’na sahip ilk VIP hava taşıma şirketi Arkasair’i kuran Arkas  filosunda bulunan 3 uçakla hizmet veriyor.

Arkas Holding, başarılı ticari faaliyetlerinin yanı sıra eğitim, sanat ve spor alanlarında sosyal sorumluluk projeleri yürütüyor. Bunların en önemlisi kendi adını taşıyan ve erkek voleybol takımı Türkiye’de ilk kez erkeklerde Avrupa Şampiyonu olan Arkas Spor Kulübü’dür.

Detaylı bilgi için:www.arkas.com.tr

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuArkas Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 79
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
TIR ŞOFÖRÜ (GAZİANTEP) Gaziantep Arkas Lojistik A.Ş
TIR ŞOFÖRÜ (GAZİANTEP)Arkas Lojistik A.Ş
Gaziantep'te ikamet eden,En az 1 yıl Tır Şoförlüğü tecrübesi olan,Tercihen konteyner taşımacılığı yapmış,D sınıfı ehliyet, SRC 3, 4 veya 5 ve Psikoteknik belge sahibi,Tam zamanlı çalışacak (mevsimlik yada geçici iş değil)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Reefer Tekniker Kocaeli Arkas Lojistik A.Ş
Reefer TeknikerArkas Lojistik A.Ş
MYO veya Meslek Lisesi İklimlendirme-Soğutma, Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun,Tercihen reefer konteyner sistemleri hakkında bilgi sahibi,İklimlendirme-soğutma alanında tecrübeli,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış,İstanbul Anadolu yakasında (Kartal, Pendik, Tuzla) veya Kocaeli (Gebze, Çayırova, Dilovası, Derince, Körfez, İzmit) ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gazaltı Kaynak Teknisyeni Bursa, İstanbul(Avr.)... Arkas Lojistik A.Ş
Gazaltı Kaynak TeknisyeniArkas Lojistik A.Ş
Tercihen Meslek Lisesi Metal İşleri mezunu ya da kaynak kullanım sertifikası bulunan,Gazaltı kaynak tecrübesi olan,İstanbul Avrupa yakasında (Hadımköy, Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Küçükçekmece), Anadolu yakasında (Kartal, Pendik, Tuzla), Kocaeli'de (İzmit, Derince, Körfez, Gebze) ve Bursa Gemlik'te ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatırım Geliştirme ve Uygulama Uzmanı İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Yatırım Geliştirme ve Uygulama UzmanıMarport Liman İşletmeleri
Liman veya benzeri altyapı yatırımları ve işletmeciliği mevzuatı hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olan,Kamuda veya özel sektör kuruluşlarında benzer görevlerde minimum 4 yıl deneyimi olan,Üniversite mezunu, İyi derecede yazılı / sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office ve paket programlarını ileri düzeyde kullanabilen, İstanbul / Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tecrübeli Hidrolik Pnömatik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Tecrübeli Hidrolik Pnömatik TeknisyeniMarport Liman İşletmeleri
Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının Makina, Motor, Mekatronik bölümlerinden mezun,Endüstriyel hidrolik ve pnömatik sistemlerin bakımı, onarımı ve arıza giderimi konularında tecrübeli,Benzer pozisyonda minimum 5 yıl deneyimli, Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaynak Teknisyeni (Yetiştirilmek üzere) Bursa, İstanbul(Avr.)... Arkas Lojistik A.Ş
Kaynak Teknisyeni (Yetiştirilmek üzere)Arkas Lojistik A.Ş
Meslek Yüksek Okulu Metal Teknolojisi veya Meslek / Teknik Lise Metal İşleri, Kaynak bölümlerinden mezun,Mezun değil ise kaynak kullanım sertifikası olan,Bu alanda yetişmek isteyen,18 yaşını doldurmuş,Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU Gaziantep Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSUArkas Lojistik A.Ş
Kara taşımacılığı alanında; Konteyner İç Nakliye / Yurt İçi FTL taşımacılığı hizmetlerinin satışını gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır;Konteyner ve/veya FTL taşımaları alanında en az 2 yıl aktif saha satış tecrübesi olan,Tercihen üniversitelerin Lojistik, İşletme, Mühendislik vb. bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip,Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, müşteri odaklı, ikna yeteneğine sahip,Koordineli çalışabilen, analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı,İstanbul'da ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON MEMURU Bursa Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
OPERASYON MEMURUArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az lise, tercihen üniversite mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen,Tercihen Ro-Ro sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Bursa Gemlik’te ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, insani ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Seyahat Danışmanı - Biletleme İzmir Arkas Holding A.Ş.
Seyahat Danışmanı - BiletlemeArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin tercihen Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun olmak, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, IATA Bilet acentası deneyimli ve en az 4 veya 5 yıl tecrübeli olmak,   İleri düzeyde Amadeus ve Troya bilgisine sahip olmak (ayrıca Sabre bilgisi var ise tercih sebebidir),Müşteri portföyü olan, Müşteri ilişkileri gelişmiş, iletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına önem veren,Kendini geliştirmeye açık, araştırmayı seven, dinamik, Dİksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Seyahat Danışmanı - Otel/Organizasyon İzmir Arkas Holding A.Ş.
Seyahat Danışmanı - Otel/OrganizasyonArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin tercihen Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun olmak, Orta derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, Otel/Organizasyon konusunda en az 4 veya 5 yıl tecrübeli olmak,   Müşteri portföyü olan, Müşteri ilişkileri gelişmiş, iletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına önem veren,Kendini geliştirmeye açık, araştırmayı seven, dinamik, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, İzmir'de ikamet eden veya ikamet edebilecek olan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel ve Özlük İşleri Sorumlusu İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Personel ve Özlük İşleri SorumlusuArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile bölümlerinden mezun,Bordro ve özlük işleri vb. konularda en az 3 yıl deneyim sahibi,İş Kanunu, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve SGK Kanunu mevzuatlarına uygulama düzeyinde hakim,MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,SAP bilgisi olan,Tercihen İngilizce bilgisine sahip,Esnek çalışma saatlerine uyumlu,İletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın,Seyahat engeli bulunmayan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,İstanbul / Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İzmir Arkas Holding A.Ş.
Satınalma UzmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin tercihen İşletme , İktisat , İnşaat Müh.  vs ilgili bölümlerinden mezun,Satınalma konusunda minimum 3 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Bilgi edinme, kullanma ve sunma yeteneği güçlü, Yeniliklere ve gelişmelere açık, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Gaziantep Arkas Lojistik A.Ş
Müşteri TemsilcisiArkas Lojistik A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araba kullanabilen,Seyahat engeli olmayan, Etkin iş takibi yapabilen ve sonuç odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Gaziantep'te ikamet etmekte olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU / FORWARDER İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSU / FORWARDERArkas Lojistik A.Ş
Üniversite mezunu En az 2-3 yıllık forwarder satış deneyimine sahip Forwarder firmalarında çalışmış, sektörel tecrübesi olan Tercihen yurtdışı satış faaliyetlerinde özel bölge deneyimi olan İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Ikna kabiliyeti gelişmiş Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul' da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni İstanbul(Asya) Volcar Otomobil
Kaporta TeknisyeniVolcar Otomobil
Arkas Holding Otomotiv Grup şirketlerinden, VOLCAR OTOMOBİL' de  görev alacak; Tercihen Meslek Lisesi Motor Bölümü mezunu olan veya ustalık/kalfalık belgesi (Branşı "Kaporta Tamirciliği") sahibi,Kaporta Teknisyenliği konusunda iş deneyimi olan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, takım arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Kayseri Arkas Lojistik A.Ş
Müşteri TemsilcisiArkas Lojistik A.Ş
En az Önlisans veya Lisans mezunu, Tercihen 2 yıl forwarder operasyon deneyimine sahip, İyi derecede ingilizce bilgisi olan, MS office uygulamalarına hakim, Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kayseri'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu Mersin Arkas Lojistik A.Ş
Satış SorumlusuArkas Lojistik A.Ş
·         Lisans eğitimini tamamlamış,·         Tercihen min. 2 yıl Demiryolu operasyon + satış deneyimine sahip,·         İyi derecede İngilizce bilgisi olan,·         MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,·         Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek,·         Raporlama ve sunum konusunda beceri sahibi,·         Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip,·         Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen·         Takım çalışmasına yatkın,·         Seyahat engeli olmayan ,·         Tercihen Mersin'de ikamet eden,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Teknisyeni İstanbul(Asya) Volcar Otomobil
Boya TeknisyeniVolcar Otomobil
Arkas Holding Otomotiv Grup şirketlerinden, VOLCAR OTOMOBİL' de  görev alacak;Tercihen Meslek Lisesi mezunu, Kalfalık / Ustalık Belgesi olan (Branşı Oto Boyacılığı olmalı), Yetkili servislerin kaporta&boya atölyelerinde boya teknisyeni olarak çalışmış,Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış. Takım arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Anaokul Öğretmeni İzmir Arkas Holding A.Ş.
Anaokul ÖğretmeniArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin Anaokulu Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü, Okul Öncesi Eğitimi Öğretmenliği veya Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği bölümlerinden mezun,"Usta Öğretici" sertifikası olan, En az 3 yıl benzer iş deneyimine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, çocuklarla iletişimi kuvvetli, güleryüzlü,Etkili yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip,  Diksiyonu düzgün, MS Office programlarını kullanabilen Eğitim-öğretim alanındaki teknolojik gelişmeleri takip eden ve bunları kullanabilen,İzmir'de ikamet eden veya edebilecek olan.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Danışma Görevlisi İzmir Arkas Holding A.Ş.
Danışma GörevlisiArkas Holding A.Ş.
En az ön lisans mezunu, En az 3 - 4 yıl hizmet sektöründe Danışma Görevlisi ya da benzeri bir görev yapmış,Güçlü iletişim becerilerine sahip, Stres yönetimi yetisi gelişmiş, Pro-aktif çözümler üretebilen, Koordineli, düzenli ve dinamik çalışabilen, Güler yüzlü ve dış görünümüne önem veren, Sayısal yetisi gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, İç/Dış Müşteri hizmet memnuniyeti bilinci gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, İzmir’de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU (BURSA) Bursa Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSU (BURSA)Arkas Lojistik A.Ş
Kara taşımacılığı alanında; Konteyner İç Nakliye taşımacılığı hizmetlerinin satışını gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır;Konteyner taşımaları alanında en az 2 yıl aktif saha satış tecrübesi olan, Tercihen üniversitelerin Lojistik, İşletme, Mühendislik vb. bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip,Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, müşteri odaklı, ikna yeteneğine sahip,Koordineli çalışabilen, analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı,Bursa lokasyonunda ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSUArkas Lojistik A.Ş
Kara taşımacılığı alanında; Konteyner İç Nakliye / Yurt İçi FTL taşımacılığı hizmetlerinin satışını gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır;Konteyner ve/veya FTL taşımaları alanında en az 2 yıl aktif saha satış tecrübesi olan,Tercihen üniversitelerin Lojistik, İşletme, Mühendislik vb. bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip,Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, müşteri odaklı, ikna yeteneğine sahip,Koordineli çalışabilen, analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı,İstanbul'da ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TIR ŞOFÖRÜ (BURSA) Bursa Arkas Lojistik A.Ş
TIR ŞOFÖRÜ (BURSA)Arkas Lojistik A.Ş
Bursa-Bilecik-Bozüyük lokasyonlarında ikamet eden,En az 1 yıl Tır Şoförlüğü tecrübesi olan,Tercihen konteyner taşımacılığı yapmış,D sınıfı ehliyet, SRC 3, 4 veya 5 ve Psikoteknik belge sahibi,Tam zamanlı çalışacak (mevsimlik yada geçici iş değil)İletişim kurulacak kişi;Abdullah Tek0532 331 17 62Lütfen Mesai Saatleri (08:00 - 18:00) İçerisinde arayınız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Satış SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Lisans eğitimini tamamlamış, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Denizcilik alanında (0-2 yıl) deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli,ikna kabiliyeti yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Satınalma UzmanıArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma konusunda minimum 2 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Bilgi edinme, kullanma ve sunma yeteneği güçlü, Yeniliklere ve gelişmelere açık, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Controller İstanbul(Asya) Arser İş Makinaları A.Ş.
Financial ControllerArser İş Makinaları A.Ş.
Qualifications: ·         Graduated from Business Administration, Economics, Finance departmants inTurkey or abroad.   (MBA is an asset)·         4-5 years of working experience in financial controlling and reporting preferably in an international audit company·         Experience in leasing is a plus·         Excellent command of written and spoken English·         Good understanding of IFRS and Turkish accounting. Tax requirements and customs are plus·         Advanced user of SAP Modules and MS Office applications·         Effective business analysis skills and numerate with a high level of attention to details·         Familiarity with the setting up and registration of international presences·         Ability to work with deadlines, sets self targets for himself/herself to achieve results·         Strong problem solving and planning/organizing skills·         All male candidates must have completed their millitary service requirements
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Reefer Destek Elemanı Mersin Arkas Lojistik A.Ş
Reefer Destek ElemanıArkas Lojistik A.Ş
MYO veya Meslek Lisesi İklimlendirme-Soğutma, Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun,Tercihen reefer konteyner sistemleri hakkında bilgi sahibi,İklimlendirme-soğutma alanında tecrübeli,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,Mersin'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI İzmir Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
İNSAN KAYNAKLARI UZMANIArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
• Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,• İnsan Kaynakları alanında en az 5 yıl ve üzeri deneyimli,• İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,• Analitik, yaratıcı, sorgulayıcı, sonuç odaklı, yoğun çalışma temposuna uyumlu, takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,• MS Office uygulamalarına hakim,• SAP HR modülüne hakim,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"İnsan Kaynakları Uzmanı" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Sakarya Arser İş Makinaları A.Ş.
Forklift OperatörüArser İş Makinaları A.Ş.
- Tercihen lise mezunu (Meslek liselerinin iş makinaları bölümünden)- M.E.B.'lığından onaylı forklift operatörü sertifikası olan, ehliyet sahibi- En az 1-3 yıl iş deneyimi olan- Askerlik görevini tamamlamış-  Sakarya'da ikamet eden,Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
FATURALAMA MEMURU İzmir Arkas Holding A.Ş.
FATURALAMA MEMURUArkas Holding A.Ş.
Lisans mezunu, tercihen üniversitelerin Denizcilik bölümlerinden mezun, Gemi Operasyon, Acente Hizmetleri ve/veya Liman işlemlerinde tecrübe sahibi, Sonuç odaklı çalışma, analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İyi düzeyde Ms Office Programlarını kullanabilen, İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DENETÇİ İzmir Arkas Holding A.Ş.
DENETÇİArkas Holding A.Ş.
Yurtiçi şirketlerimizin denetimlerinde görev almak üzere; 30 yaşını aşmamış ve bay adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Üniversitelerin tercihen İşletme veya diğer İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun,Minimum 3 yıl Holding kuruluşlarının iç denetim bölümlerinde veya bağımsız denetim şirketlerinde denetim tecrübesine sahip,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan,Tercihen SMMM  belgeli, Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, Denetimin gerektirdiği yurtiçi seyahat ve konaklamalar için engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansman Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
Finansman Uzman YardımcısıArkas Holding A.Ş.
Üniversite mezunu, Tercihen 1-2 yıl deneyimli İyi derecede ofis programlarını kullanabilen Tercihen SAP FI  bilgisi olan Yoğun tempo ve zaman baskısı ile çalışabilecek Takım halinde çalışabilecek Dikkatli ve sabırlı, iletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek olan Avrupa Yakasında ikamet eden .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE SORUMLUSU İzmir Arkas Holding A.Ş.
MUHASEBE SORUMLUSUArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık İktisadi idari Bilimler Fakültesi bölümlerinden veya 2 yıllık muhasebe eğitimi veren bölümlerden mezun,Tercihen 25-30 yaş aralığında olan, Muhasebe büroları veya üretim şirketlerinde minimum 3-5 yıl benzer iş  tecrübesi olan,Cari hesap, kasa, çek-senet, bankalar, genel muhasebe konularını iyi derecede bilen,İhracat mevzuatı ve KDV iadesi konularına hakim , Genel muhasebe, tek düzen hesap planı ve mali tabloların hazırlanması süreçlerinde tecrübeli (Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tablolar ),Vergi beyannnamelerinin hazırlanması konusunda tecrübe sahibi (KDV, muhtasar, geçici vergi ve kurumlar vergisi),NETSIS programında tecrübe sahibi, İletişim becerisi yüksek, yoğun tempo altında çalışmaya yatkın ve takım uyumu sağlayabilen,MS Office uygulamalarına hakim, Analitik düşünme yeteneği kuvvetli, Sonuç odaklı, İzmir’de ikamet eden , Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gazaltı Kaynak Teknisyeni Bursa Arkas Lojistik A.Ş
Gazaltı Kaynak TeknisyeniArkas Lojistik A.Ş
Meslek Lisesi Metal İşleri mezunu veya kaynak kullanım sertifikası olan,Gazaltı kaynak konusunda tecrübeli veya bu alanda yetişmek isteyen,Bursa Gemlik'te ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Forklift Operatörü Bursa Arser İş Makinaları A.Ş.
Forklift OperatörüArser İş Makinaları A.Ş.
- Tercihen lise mezunu (Meslek liselerinin iş makinaları bölümünden)- M.E.B.'lığından onaylı forklift operatörü sertifikası olan, ehliyet sahibi- En az 1-3 yıl iş deneyimi olan- Askerlik görevini tamamlamış-  Bursa'da ikamet eden,Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli İş Analisti İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Kıdemli İş AnalistiArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık Bilgisayar, Matematik, Endüstri Mühendisliği veya Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun,5 yıl ve üstü proje deneyimi olan, Tercihen Lojistik sektörü deneyimi olan. MS Office, SQL ve internet uygulamalarını bilen, İleri düzeyde İngilizce konuşma ve yazışma yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünce yapısı gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Koruma ve Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
Koruma ve Güvenlik GörevlisiArkas Holding A.Ş.
En az lise, tercihen yüksek okul ya da üniversite mezunu22 - 30 yaşları arasındaTercihen benzer pozisyonlarda en az 2 yıllık deneyim sahibiPrezentablİletişimi kuvvetliSilahlı Özel Güvenlik kimlik kartı sahibiB sınıfı sürücü belgesi olan ve iyi derecede araç kullanabilenAskerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel Memuru İstanbul(Avr.), ... Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Engelli Personel MemuruArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az lise mezunu,Ofis programlarını aktif olarak kullanabilecek,Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli,Evrak ve iş takibi yapabilecek,İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,Tercihen Orhanlı / Tuzla bölgesine yakın ikamet eden,Bay ya da bayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Arkas Turizm Stajyeri İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Arkas Turizm StajyeriArkas Holding A.Ş.
Lisans ya da önlisans eğitimine devam eden (üniversitelerin Turizm Otelciliği ve İşletmeciliği bölümü tercih sebebidir), Haftanın en az 3 günü tam zamanlı çalışabilecek,Turizm alanında kendini geliştirmek isteyen,İletişim ve müşteri hizmetleri becerisi gelişmiş,Takım çalışmasına yatkın ve dinamik bir yapıda çalışabilecek,MS Office programlarına hakim,İstanbul'da ikamet eden.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU-BDT ÜLKELERİ İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSU-BDT ÜLKELERİArkas Lojistik A.Ş
Uluslararası Kara Taşımacılığı alanında; Tuzla, İstanbul lokasyonunda bulunan merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun “Satış Sorumlusu - BDT Ülkeleri” arayışımız bulunmaktadır;Tercihen üniversitelerin Lojistik, İşletme, Mühendislik vb. bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip,BDT ülkelerin ticari pazar kültürünü tanıyan ve satış-pazarlama faaliyetleri konularında en az 3 yıl tecrübeli,İngilizce&Rusça dillerinden birine, tercihen ikisine tam hakim olmak, Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, müşteri odaklı, ikna yeteneğine sahip,Koordineli çalışabilen, analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı,Yabancı ülke vatandaşlarının, Türkiye’de Oturum ve Çalışma izinlerinin mevcut veya bu izinlerin alınmasında bir engeli bulunmayan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyeti bulunan aktif olarak araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Müşteri TemsilcisiArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Çok iyi derecede yazlı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,   Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, dinamik, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bütçe Planlama Uzmanı İzmir Arkas Holding A.Ş.
Bütçe Planlama UzmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin tercihen İktisat, Matematik, Ekonomi veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Bütçe Planlama konusunda minimum 3 - 4 yıl deneyim sahibi,İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP BW konusunda deneyimli, İletişim becerileri kuvvetli, analitik yönü ve problem çözme becerisi gelişmiş,Ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
FİLO BAKIM UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
FİLO BAKIM UZMAN YARDIMCISIArkas Lojistik A.Ş
Demiryolu Taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Ar-Gü Demiryolu Taşıma ve Depoculuk A.Ş. şirketimizin; Esentepe lokasyonunda bulunan merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun “Filo Bakım Uzman Yardımcısı” arayışımız bulunmaktadır;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,Bakım-onarım alanında tecrübeli,İleri derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen,Seyahat engeli olmayan,Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Bay veya bayan, Çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Terminal Hizmetleri Sorumlusu Tekirdağ Arkas Holding A.Ş.
Terminal Hizmetleri SorumlusuArkas Holding A.Ş.
En az Meslek Yüksek Okul mezunu,   Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,   Kendini geliştirmeye açık, temsil kabiliyeti yüksek   Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,   Analitik düşünebilen, dinamik, takım çalışmasına uyumlu,   BAY,   Askerlik hizmetini tamamlamış,   Aktif araç kullanabilen,   TEKİRDAĞ / Marmara Ereğlisi ve yakın çevresinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni Konya Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Elektrik Elektronik TeknisyeniArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yürütülen projelerde ve yetkili bayilerinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen nitelik ve yetkinlere sahip ‘Elektrik Elektronik Teknisyeni’ aranmaktadır.Genel Nitelikler: En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Konya'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ İzmir Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Torbalı veya yakın çevresinde ikamet eden veya edebilecek olan, En az lise, tercihen yüksek okul ya da üniversite mezunu, 25 - 35 yaşları arasında, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıllık deneyim sahibi, Prezentabl, İletişimi kuvvetli, Silahlı Özel Güvenlik kimlik kartı sahibi, B sınıfı sürücü belgesi veya motosiklet sürücü belgesi olan ve iyi derecede araç/motorsiklet kullanabilen,Askerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Maliyet Kontrol Yöneticisi İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Operasyon Maliyet Kontrol YöneticisiArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce bilen, Muhasebe, Maliyet Kontrol alanında en az 5 yıl deneyimli Tek düzen hesap planına hakim, MS Office uygulamalarına hakim (iyi derecede Excel bilgisi tercih sebebidir),Ekip çalışmasına yatkın, güvenilir, sonuç odaklı, takipçi, analitik düşünce yapısına sahip,SAP deneyimi olan, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Koordinasyon Sorumlusu İstanbul(Asya) Arser İş Makinaları A.Ş.
Servis Koordinasyon SorumlusuArser İş Makinaları A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,Benzer pozisyonda en az 1 yıl iş deneyimi olan terichen İstif makinaları, iş makinaları veya otomotiv sektöründe tecrübesi bulunan,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) İstanbul Anadolu Yakasında bölgesinde ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan,Takım çalışmasına yatkın, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Çözüm odaklı, Dinamik iş temposuna uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı Ankara Arkas Otomotiv
Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, ANKARA'da  görev alacak;Otomobil satışında deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Ankara' da ikamet eden yada ikamet edebilecek olan          Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Satış SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Lisans eğitimini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Denizcilik alanında (2-4 yıl) deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli,ikna kabiliyeti yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAP FI Danışmanı İstanbul(Avr.), ... Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
SAP FI DanışmanıArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Üniversitelerin tercihen Mühendislik, İşletme ya da İktisat bölümlerinden mezun,SAP FI/CO modüllerde en az 1 yıl tecrübe sahibi,Müşteri tarafında SAP Projelerinde ilgili modül sorumlusu olarak projeye katılmış ve destek hizmeti vermiş,İç müşteri memnuniyetini ve önemini benimsemiş, En az bir SAP projesinde aktif gorev almış,Problem çözme becerisine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip,Zaman yönetiminde başarılı, Araştırmacı ve sorumluluk sahibi, İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın,İyi derecede İngilizce bilen,Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon Uzman yardımcısı İstanbul(Asya) Arser İş Makinaları A.Ş.
Operasyon Uzman yardımcısıArser İş Makinaları A.Ş.
Meslek Yüksek Okulu veya Lisans mezunu,          MS Office uygulamalarına hakim (iyi derecede Excel bilgisi tercih sebebidir),         SAP bilen,          Genel Muhasebe alanında 2-3 sene deneyimli,          İrsaliye ve faturalar konusunda bilgi sahibi,          Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,          Ekip çalışmasına yatkın, güvenilir, sonuç odaklı, takipçi, analitik düşünce yapısına sahip,         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,          İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Hizmetler Mühendisi Bursa, Mersin, ... Arkas Lojistik A.Ş
Teknik Hizmetler MühendisiArkas Lojistik A.Ş
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Alanında en az 2 yıl tecrübeli,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,Ofis programlarını etkin şekilde kullanabilen,Analitik düşünebilen,Çözüm ve sonuç odaklı,Seyahat engeli olmayan,B sınıfı ehliyeti olup, aktif araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Reefer Sistemleri Mühendisi Mersin Arkas Lojistik A.Ş
Reefer Sistemleri MühendisiArkas Lojistik A.Ş
Üniversitelerin Sistem Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,Reefer konteyner sistemleri hakkında bilgi sahibi, İklimlendirme - Soğutma alanında tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Çözüm ve sonuç odaklı, Askerlik hizmetini tamamlamış, Mersin’de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PERSONEL SORUMLUSU İzmir Arkas Holding A.Ş.
PERSONEL SORUMLUSUArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile bölümlerinden mezun,Personel Özlük İşleri konusunda en az 3 yıl tecrübeli, İş Kanunu, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve SGK Kanunu mevzuatlarına uygulama düzeyinde hakim,Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, SAP modülünü bilen, Ekip çalışmasını seven, iletişimi kuvvetli, sorumluluk sahibi ve takipçi, Yoğun çalışma temposunda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek, Sadece Personel Özlük İşleri'nde deneyimi olan adaylar değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
REEFER TEKNİSYENİ İzmir Arkas Lojistik A.Ş
REEFER TEKNİSYENİArkas Lojistik A.Ş
Üniversitelerin iklimlendirme-soğutma veya Mühendislik fakültelerinden mezun,Elektrik- Elektronik veya Soğutma konularında deneyim sahibi, žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, žİyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,  žKendini geliştirmeye açık, Ofis çalışma şartları yanısıra Sahada da aktif görev alabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
Mekanik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
En az Meslek Lisesi, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Makina, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Hidrolik, Pnömatik bilen, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa yakası'nda (Hadımköy, Kıraç, Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece) ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIS DANISMANI (ARKPET) Ankara Arkas Otomotiv
SATIS DANISMANI (ARKPET)Arkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv'de görev alacak;Otomotiv sektörüne ilgili, Taşıt tanıma sistemleri satışı konusunda deneyimli Üniversite mezunu , MS Office programlarına hakim, Kurumsal satış tecrübesine sahip, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Aktif olarak yoğun müşteri ziyaretlerinde bulunabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Ankara'da ikamet eden, Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Danışmanı Ankara Arkas Otomotiv
Aktif Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden,Arkas Otomotiv'de Volcar markasında görev alacak;Aktif Otomobil satışında en az iki yıl deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Ankara'da ikamet eden,          Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIS DANISMANI (ARKPET) İstanbul(Avr.), ... Arkas Otomotiv
SATIS DANISMANI (ARKPET)Arkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv'de görev alacak;Otomotiv sektörüne ilgili, Taşıt tanıma sistemleri satışı konusunda deneyimli Üniversite mezunu , MS Office programlarına hakim, Kurumsal satış tecrübesine sahip, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Aktif olarak yoğun müşteri ziyaretlerinde bulunabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) İstanbul'da ikamet eden, Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MADEN MÜHENDİSİ Kayseri Arkas Holding A.Ş.
MADEN MÜHENDİSİArkas Holding A.Ş.
Tercihen ODTÜ-İTÜ Maden Mühendisliği – Jeoloji Mühendisliği Bölümleri’nden mezun,Tercihen pomza madenciliği konusunda 3 yıl aktif üretim tecrübesine sahip,Esnek çalışma saatlerine(hafta sonu,akşam ve gece vardiyası) uyum sağlayabilecek,Tercihen 28-35 yaş aralığında olmak, Tercihen İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, İletişim, planlama ve koordinasyon becerisi yüksek,  Analitik düşünme yeteneği kuvvetli, Sonuç odaklı, Kayseri’de ikamet eden veya edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU İzmir Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSUArkas Lojistik A.Ş
Kara taşımacılığı alanında; Konteyner İç Nakliye / Yurt İçi FTL taşımacılığı hizmetlerinin satışını gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır;Konteyner ve/veya FTL taşımaları alanında en az 2 yıl aktif saha satış tecrübesi olan,Tercihen üniversitelerin Lojistik, İşletme, Mühendislik vb. bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip,Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, müşteri odaklı, ikna yeteneğine sahip,Koordineli çalışabilen, analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı,İzmir'de ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BUSINESS ANALYST İzmir Arkas Holding A.Ş.
BUSINESS ANALYSTArkas Holding A.Ş.
1 – 3 years of work experience after completing your undergraduate degree Outstanding record of academic achievement Demonstrated ability to understand business processes and system functionality to design improved business solutionsProven record of leadership in a work setting and/or through extracurricular activitiesExceptional analytical and quantitative problem-solving skills Ability to work collaboratively in a team environment Ability to work effectively with people at all levels in an organization Ability to communicate complex ideas effectively – both verbally and in writing – in English and in TurkishBAs must have strong communication and customer engagement skills Demonstrated ability to lead stakeholders across multiple business units and geographies to a single set of prioritiesExcellent knowledge of business process mapping tools and methodologies Willingness to travel No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Marketing Analyst İzmir Arkas Holding A.Ş.
Marketing AnalystArkas Holding A.Ş.
University degree, 3-5 years of sales experience in shipping sector, market research experience as analyst in a ship owner company is a plus,Very good knowledge of Mediterranean shipping market and maritime sector,Strong analytical thinking and excellent reporting skills, Advanced knowledge in MS Office programs, Good command of both written and spoken English and Italian,Result & quality oriented, Completed or exempt from military service for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Sorumlusu Eskişehir Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Proje SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. ve yetkili bayilerinin bünyesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makina, Elektrik/Elektronik Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 1 yıl iş deneyimi olan terichen İstif makinaları, iş makinaları veya otomotiv sektöründe servis mühendisliği tecrübesi bulunan,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Eskişehir bölgesinde ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan, Takım çalışmasına yatkın, Çözüm odaklı Takım arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finansman Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
Finansman Uzman YardımcısıArkas Lojistik A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Finans alanında en az 2 yıllık tecrübesi olan,Office programlarını aktif kullanabilen,Tercihen SAP programını bilen,Tercihen İngilizce bilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım ve Özel Ekipman Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Bakım Onarım ve Özel Ekipman Uzman YardımcısıArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
• Lisans mezunu,• Tercihen denizcilik veya lojistik sektöründe 1-2 yıl deneyimi olan,• İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,• Raporlama becerisi gelişmiş,• MS Office programlarını kullanabilen,(Excel bilgisi iyi düzeyde)• Analitik düşünme yönü güçlü, koordinasyon ve planlama becerisi gelişmiş,• Gelişime açık,seyahat engeli olmayan,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni Adana, Ankara, ... Arkas Holding A.Ş.
Elektrik Elektronik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Aksaray'da, Ankara'da, Adana'da Gazinatep'te ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı Bursa Arkas Otomotiv
Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv  Bursa' da görev alacak;Otomobil satışında en az iki yıl deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen,Bursa' da ikamet eden yada ikamet edebilecek olan,          Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU / FORWARDER Ankara Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSU / FORWARDERArkas Lojistik A.Ş
Üniversite mezunu En az 2-3 yıllık forwarder satış deneyimine sahip Forwarder firmalarında çalışmış, sektörel tecrübesi olan İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Ikna kabiliyeti gelişmiş Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış Ankara' da ikamet eden takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni Ankara Arkas Holding A.Ş.
Elektrik Elektronik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yürütülen projelerde ve yetkili bayilerinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen nitelik ve yetkinlere sahip ‘Elektrik Elektronik Teknisyeni’ aranmaktadır.Genel Nitelikler: En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Ankara'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Mersin Arkas Lojistik A.Ş
Müşteri TemsilcisiArkas Lojistik A.Ş
Lisans eğitimini tamamlamış, Tercihen minimum 1 yıl karayolu operasyon ve lojistik deneyimine sahip İyi derecede İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Raporlama konusunda beceri sahibi, Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Tercihen Mersin'de ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Executive Assistant İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Executive AssistantArkas Holding A.Ş.
- University degree from reputable universities  - Minimum 4 years of experience in executive assistance - Excellent presentation skills, able to communicate with senior management teams - Excellent organization skills with a committed approach on processes and deadlines - Excellent teknological skills, able to use excel and powerpoint especially  - Hands-on, hardworking personality with having good coomunication skills and able to work in accordance with top management - Fluency in English is a must
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON MEMURU Kocaeli Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
OPERASYON MEMURUArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az lise, tercihen üniversite mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Ro-Ro sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Kocaeli'de ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, insani ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Volcar Otomobil
Satış DanışmanıVolcar Otomobil
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden,Volcar Otomotiv'de görev alacak;Otomobil satışında en az iki yıl deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden yada ikamet edebilecek olan,          Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Operatör Mersin Arkas Lojistik A.Ş
OperatörArkas Lojistik A.Ş
Tercihen lise mezunu (Meslek liselerinin iş makinaları bölümünden)M.E.B.'lığından onaylı Forklift / Stacker / Mobil Vinç /  operatörü sertifikası olan, ehliyet sahibiEn az 1-3 yıl iş deneyimi olan Askerlik görevini tamamlamışMersin, Tarsus veya Yenice ikamet eden,Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İzmir Arkas Lojistik A.Ş
Müşteri TemsilcisiArkas Lojistik A.Ş
Lisans mezunu· İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip olan·Tercihen Acente veya Forwarder Operasyon deneyimine sahip,· İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip olan· MS Office uygulamalarına hakim,· Planlama, Takip ve Koordinasyon yönünden gelişmiş· Müşteri Memnuniyeti odaklı çalışan. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. İzmir'de ikamet edentakım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ofis Asistanı İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Ofis AsistanıArkas Holding A.Ş.
Üniversite mezunu, Asistanlık / Ofis Asistanlığı görevinde 5  yıl tecrübeye sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, raporlama ve dosyalama sistemleri konusunda deneyimli,Analitik düşünmeye yatkın, Temsil ve iletişim becerisi kuvvetli, Stres altında çalışabilen, mesuliyet sahibi ve takip gücü yüksek, İletişim, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Prezantabl, diksiyonu düzgün
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Key Account Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
Key Account Satış SorumlusuArkas Holding A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği, İşletme, Pazarlama Bölümlerinden mezunEn az 1-2 satış deneyimi olan özellikle key acoount satış deneyimi bulunan İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip Analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Ikna kabiliyeti gelişmiş, iletişimi güçlü, sonuç odaklı Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul' da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı