Arkas Holding 

Şirket Bilgileri

 
  Arkas Holding

Arkas, 1902 yılında Gabriel J.B. Arcas tarafından İzmir’de kuruldu. “Gabriel J.B Arcas Halefi Lucien Gabriel Arcas” adı verilen şirkette mesleğe adım atan Lucien Gabriel Arcas’ın 1944 yılında kendi adına bir denizcilik acenteliği kurmasıyla denizcilik sektörü ile tanışıldı1964 senesinde, bugün Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olan Lucien Arkas üçüncü kuşak temsilcisi olarak yönetime geçti. 1900’lerin başlarından bugünlere kadar varlığını sürdüren Arkas, deniz, kara, demir ve havayolu taşımacılığı ile entegre ederek sunduğu lojistik hizmetlerinden acenteciliğe, armatörlükten liman işletmeciliğine, gemilere yakıt ikmalinden otomotive, sigorta hizmetlerinden bilgi sistemlerine ve kruvaziyer turizmine kadar birçok alanda faaliyet gösteriyor.

Ticari yaşamında bir çok ilke imza atan Arkas, 1978 yılında Türkiye’den Avrupa’ya ilk konteyner taşımasını gerçekleştirdi. Özel sektördeki ilk Türk bayraklı konteyner hat taşımacılığını gerçekleştirmek amacıyla kurduğu armatörlük şirketi Arkas Line, Arkas filosundaki 27 Türk bayraklı konteyner gemi ile servis veriyor. Arkas, ayrıca 2001 yılında Türkiye’nin ilk özel konteyner limanı Marport’u ve 2008 yılında Türkiye’nin ilk otomotiv limanı Autoport’u kurdu. 1 Temmuz 2010’da ise Türkiye’nin dahili limanları arasında konteynerle ilk düzenli kabotaj servisini başlattı. 

Arkas, 1970 yılından bu yana dünyanın önde gelen 9 armatörünün bazılarıyla ortaklık (MSC, Hapag Lloyd, Yang Ming Line,Tarros) bazılarıyla  temsilcilik (Hanjin Shipping, Grimaldi, ACL-Atlantic Container Line, DAL-Deutche Afrika Linien) ilişkisi içinde bulunuyor. Avrupa’nın en büyük karayolu taşımacısı DB Schenker ile 1995 yılından beri ortaklığı sürüyor.

Arkas Holding’in bugün Türkiye'de 13, yurtdışında 15 Ülkede 32 ofisi (Yunanistan, İtalya, Monako, İspanya, Cezayir, Fas, Libya, Mısır, Lübnan,Suriye, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Rusya, Gürcistan) bulunuyor. Çatısı altındaki 50 şirketi ile yurtiçinde ve yurtdışında 5 bini aşkın kişiye istihdam sağlıyor.

Dünya çapındaki armatörlerin acenteliğini yaparken diğer taraftan 1996 yılında gemi filosunun temellerini atan Arkas’ın Deniz Ticaret Filosu bugün 3’ü tanker olmak üzere toplam 30 Türk bayraklı  gemisi ve 35,502 TEU taşıma kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük konteyner gemi filosuna sahip.

Arkas lojistik hizmetleri grubu, farklı faaliyet alanlarındaki 5 şirketini (Arkas Anadolu Lojistik, Arkas Ulaştırma, Ar-Gü, Ardep ve Arfor) tek bir hedef doğrultusunda birleştirerek entegre lojistik hizmet zinciri sunuyor. İntermodal taşıma sistemiyle Türkiye’nin iç kesimlerini limanlarla buluşturuyor. Demiryolu taşıması yapan Ar-Gü şirketi, taşımaları hem kendi istasyonları hem de T.C.D.D’ye ait istasyonlar üzerinden kendi tarifeli blok trenleri ile yapıyor. Entegre hizmetin tamamlayıcısı olan 100 bin metrekarenin üzerinde kapalı alana sahip depolama tesisleri, demiryolu ile taşımaya uygun konteyner, çekici, çok sayıda yükleme ve boşaltma ekipmanı ile müşterinin her türlü ihtiyacına cevap veriyor.

2006 yılında kurulan Arkas Petrol Akdeniz ve Karadeniz limanları başta olmak üzere dünya limanlarında armatör gemilerine hızlı ve güvenilir yakıt ikmal operasyonları yapıyor. Arkas Petrol’ün filosunda toplam kapasiteleri 5 bin 537 DWT olan 5 tanker bulunuyor.

 

Pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren Arkas, Türkiye'nin otomotiv sektöründeki çok markalı ilk bayi grubunu kurdu. 23 satış ve servis noktasında hizmet veren Arkas Otomotiv’in bünyesinde 9 marka bulunuyor. Türkiye’de ISO 9001 Sertifikası’na sahip ilk VIP hava taşıma şirketi Arkasair’i kuran Arkas  filosunda bulunan 3 uçakla hizmet veriyor.

Arkas Holding, başarılı ticari faaliyetlerinin yanı sıra eğitim, sanat ve spor alanlarında sosyal sorumluluk projeleri yürütüyor. Bunların en önemlisi kendi adını taşıyan ve erkek voleybol takımı Türkiye’de ilk kez erkeklerde Avrupa Şampiyonu olan Arkas Spor Kulübü’dür.

Detaylı bilgi için:www.arkas.com.tr

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuArkas Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 78
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Mekanik TeknisyeniMarport Liman İşletmeleri
Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının Makina, Motor, Mekatronik bölümlerinden mezun,Oto veya ağır iş makinelerinin dizel motor, şanzıman ve diferansiyel tamirleri konusunda görev almış,Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen, MS Office programlarını iyi derecede bilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TÜRKİYE GENELİ BÖLGE SATIŞ SORUMLUSU Ankara, Antalya... Arkas Holding A.Ş.
TÜRKİYE GENELİ BÖLGE SATIŞ SORUMLUSUArkas Holding A.Ş.
İstanbul,Ankara,İzmir,Bursa,Muğla,Denizli,Antalya,Kocaeli illerinde ikamet eden ya da edebilecek.Tercihen üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun,İnşaat malzemeleri satışı alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Bayi yönetimi beceri ve tecrübesine sahip, Organizasyon ve zaman yönetimi beceri ve tecrübesine sahip, Sonuç odaklı ve satış hedefli çalışabilecek, Bayi ağı kuruluşu ve yönetimi konusunda tecrübeli, Müşteri ve Bayi ilişkilerinde başarılı olabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti ve iletişim becerisi yüksek, Temsil becerisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektromekanik Teknisyeni İzmir, Manisa Arkas Holding A.Ş.
Elektromekanik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
En az Meslek Lisesi İş Makinaları, Mekatronik, Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 2 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), İzmir/Manisa bölgesinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP MM SRM Danışmanı İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
SAP MM SRM DanışmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin özellikle Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, SRM ve/veya MM modülünde en az 1 yıl görev yapmış veya Müşteri tarafında proje katılımı sağlayarak ilgili modüllerde görev almış, (SRM Modülünde bilgi sahibi olmak tercih sebebidir.)Yeni ürünleri öğrenmeye açık, Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üretebilecek, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, dinamik şirket yapısına uyum sağlayabilecek, Güçlü iletişim yeteneğine sahip, Yurtiçi - Yurtdışı  projelerde görev yapabilecek, seyahat engeli olmayan, İngilizce bilen , Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Danışmanı İzmir Arkas Otomotiv
Aktif Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv'de görev alacak;Aktif Otomobil satışında deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Danışmanı Bursa Arkas Otomotiv
Aktif Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv'de görev alacak;Aktif Otomobil satışında deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Sistemleri Teknisyeni İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Güvenlik Sistemleri TeknisyeniMarport Liman İşletmeleri
*Meslek Liseleri ya da Meslek Yüksek Okulları'nın Elektrik, Elektronik ya da Bilgisayar bölümlerinden mezun,*Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda minimum 1 yıl deneyimli,*Yüksekte çalışma tecrübesi olan,*MS Office uygulamaları, CCTV ve Access kontrol yazılımlarını iyi derecede kullanabilen,*Tercihen network sistemleri konusunda bilgi sahibi,*Askerlik hizmetini tamamlamış,(Erkek adaylar için)*Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Nakit Yönetimi Uzmanı İzmir Arkas Holding A.Ş.
Nakit Yönetimi UzmanıArkas Holding A.Ş.
Lisans mezunu (Tercihen fakültelerin Isletme, Iktisat, Ekonomi veya Maliye bölümlerinden mezun)Tercihen Finans konusunda 2-3 yıl tecrübeli (Bankaların operasyon bölümlerinde deneyim sahibi olunması tercih sebebidir),Iyi düzeyde Ingilizce bilgisine sahip, Tercihen SAP uygulamalarına hakim, MS Office uygulamalarına iyi bilen, çok iyi düzeyde excell kullanabilen, Analitik düsünme becerisine sahip Ekip çalısmasına yatkın Çözüm odaklı çalısabilen Iletisim becerisi gelismis ve diksiyonu düzgün Yogun çalısma temposuna uyum saglayabilecek, dikkatli Erkek adaylar için askerligini tamamlamıs Izmir'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK İŞLER MEMURU Bursa Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
TEKNİK İŞLER MEMURUArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Arkas Holding/Bursa İdari Binası'nda görev yapmak üzere "Teknik İşler Memuru" arıyoruz. Meslek Lisesi ve /veya  Meslek Yüksek Okulları'nın Makine/ Soğutma-İklimlendirme/Elektrik vb. bölümünden mezun,Bina bakım-onarım departmanlarında en az 3 yıl görev yapmış,Mekanik ve elektrik işlerinde tecrübeli, Tercihen MS Office ve Autocad programları uygulamalarını kullanabilen,Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Analitik, sistemli ve organize çalışma anlayışını benimsemiş,Bursa veya yakın çevresinde ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Erkek adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Teknisyeni İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Bakım Onarım TeknisyeniMarport Liman İşletmeleri
Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının tercihen Makine bölümünden mezun,Mekanik aksam, cihaz ve tesisatların bakımı ve onarımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli,B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,   Avrupa yakasında ikamet eden, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Şoför İzmir Arkas Holding A.Ş.
ŞoförArkas Holding A.Ş.
En az lise mezunu Tercihen daha önce Şoför olarak görev yapmış (Makam Şoförü olarak çalışması tercih sebebidir)Dinamik ve aktif yapıda Dikkatli ve seri çalışan Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, ekip çalışması ve işbirliğine önem veren,İş takibi iyi olan, düzenli olan ve planlama becerisine sahip, B-A2 sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen (motorsiklet ve otomobil)25 - 35 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden. 25-35 yaş aralığında
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DOKÜMANTASYON HİZMETLERİ MEMURU İzmir Arkas Holding A.Ş.
DOKÜMANTASYON HİZMETLERİ MEMURUArkas Holding A.Ş.
Lisans eğitimini tamamlamış, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Takım çalışmasına uyumlu, Dikkatli, konsantrasyonu yüksek, Tercihen Karşıyaka bölgesinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vinç Operatörü İzmir Arkas Holding A.Ş.
Vinç OperatörüArkas Holding A.Ş.
Tercihen Lise Mezunu, Yetkili Kuruluşlar tarafından verilen  Kaldırma ve Yükleme (Vinç, Mobil Vinç) İş Makinesi Operatörlük Belgesine sahip,3 yıl ve üzeri Liman İş Makinelerinde Operatörlük deneyimi bulunan, MHC (Mobil Harbour Crane)Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen, Ekip çalışmasına yatkın, işçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun çalışabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış,     B Sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,İzmir' de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Memuru İzmir Arkas Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Sigorta MemuruArkas Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
• En az Önlisans, tercihen Lisans mezunu,    •  2 yıl sigortacılık deneyimli,    • SEGEM belgesi olan,    • İyi derecede ofis programlarını kullanabilen,    • Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış,    • İZMİR' de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU (ENGELLİ) İzmir Arkas Holding A.Ş.
GENEL BAŞVURU (ENGELLİ)Arkas Holding A.Ş.
En az lise mezunu (üniversite tercih sebebidir), Aktif iş ortamına ve yoğun tempoya uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, Düzgün bir diksiyona ve ifadeye sahip, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek olan, % 40 Özür derecesi ile Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olan veya olabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MUHASEBE MEMURU (ENGELLİ) İzmir Arkas Holding A.Ş.
MUHASEBE MEMURU (ENGELLİ)Arkas Holding A.Ş.
En az önlisans mezunu (üniversite tercih sebebidir), Fatura düzenleyip, takibini yapabilecek, Ofis programları ve bilgisayar kullanabilen, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın, Dikkatli ve takip yeteneği gelişmiş, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek olan, % 40 Özür derecesi ile Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olan veya olabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyonel Yazılımlar Uzmanı / Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Operasyonel Yazılımlar Uzmanı / Uzman YardımcısıMarport Liman İşletmeleri
Üniversitelerin Bilgisayar, İşletme, Matematik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,İş analizi veya yazılım destek alanlarında minimum 4 yıl deneyimli, Test süreci, yazılım devreye alma ve süreç analizi konularında tecrübe sahibi,Proje yönetim tekniklerine hakim, Tercihen T-SQL, PL-SQL ve .net ile ilgili bilgi sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Uzman yardımcısı İstanbul(Asya) Arser İş Makinaları A.Ş.
Operasyon Uzman yardımcısıArser İş Makinaları A.Ş.
Meslek Yüksek Okulu veya Lisans mezunu,          MS Office uygulamalarına hakim (iyi derecede Excel bilgisi tercih sebebidir),         SAP bilen,          Genel Muhasebe ve operasyon alanında 2-3 sene deneyimli,          İrsaliye ve faturalar konusunda bilgi sahibi, sözleşme takibi yapabilecek,         Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,          Ekip çalışmasına yatkın, güvenilir, sonuç odaklı, takipçi, analitik düşünce yapısına sahip,         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,          İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YAZILIM UZMANI İzmir Arkas Holding A.Ş.
YAZILIM UZMANIArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin mühendislik ve programcılık bölümlerinden mezun,SQL,.Net C#, Javascript CSS teknolojilerine hakim, tercihen IOS ve Android için uygulama geliştirebilen, İyi düzeyde İngilizce bilen, Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Öğrenme ve araştırma yapmaktan zevk alan, yeniliklere açık,İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Sorumluk alabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , seyahat engeli bulunmayan,Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KIDEMLİ YAZILIM UZMANI İzmir Arkas Holding A.Ş.
KIDEMLİ YAZILIM UZMANIArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Kurumsal uygulamalar geliştirme konusunda en az 7 yıl deneyimli, referans verebileceği geçmiş proje tecrübeleri olan,Yazılım sektöründeki teknolojileri yakından takip eden, kendinin ve çalıştığı ekibin gelişimine önem veren,İyi düzeyde .net teknolojileri C# bilgisine sahip, Oracle, MS SQL veri tabanları konusunda deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Öğrenme ve araştırma yapmaktan zevk alan, yeniliklere açık, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Sorumluk alabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektronik Teknisyeni Bursa Arkas Holding A.Ş.
Elektronik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
En az Meslek Lisesi, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Makina, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Hidrolik, Pnömatik bilen, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Bursa bölgesinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Bursa Arser İş Makinaları A.Ş.
Forklift OperatörüArser İş Makinaları A.Ş.
- Tercihen lise mezunu (Meslek liselerinin iş makinaları bölümünden)- M.E.B.'lığından onaylı forklift operatörü sertifikası olan, ehliyet sahibi- En az 1-3 yıl iş deneyimi olan- Askerlik görevini tamamlamış-  Bursa'da ikamet eden,Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Mersin Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Müşteri TemsilcisiArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun MS Office programlarını etkin kullanabilen Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan Sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli Planlama ve koordinasyon becerisine sahip, analitik yönü güçlü Takım çalışmasına yatkın, dinamik çalışabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kısa Dönem Kiralama ve İkinci El Satış Müdürü İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
Kısa Dönem Kiralama ve İkinci El Satış MüdürüArkas Holding A.Ş.
En az 3-5 satış deneyimi olan özellikle İş Makinaları ve Otomotiv sektöründe ikinci el satış deneyimi bulunan,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen İkna kabiliyeti gelişmiş, iletişimi güçlü, sonuç odaklı Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul' da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Satınalma UzmanıArkas Holding A.Ş.
•Üniversitelerin tercihen mühendislik bölümlerinden mezun,•Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan,•Satınalma konusunda minimum 2 yıl tecrübeli,•Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen,•MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen•B sınıfı sürücü belgesine sahip•Seyahat engeli olmayan•Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, analitik düşünebilen•Bilgi edinme, kullanma ve sunma yeteneği güçlü•Yeniliklere ve gelişmelere açık, takım çalışmasına yatkın•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu Bursa Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Satış SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Lisans eğitimini tamamlamış, Tercihen denizcilik sektör deneyimi olan İyi derecede yazılı/ sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, İletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek,Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AĞIR VASITA ELEKTRİK USTASI Bursa Arkas Lojistik A.Ş
AĞIR VASITA ELEKTRİK USTASIArkas Lojistik A.Ş
Gemlik lokasyonunda ikamet eden,Ağır vasıta (Tır) Elektrik konusunda tecrübeli,Oto Elektrik Kalfalık/Ustalık belgesi olan yada Endüstri Meslek Liselerinin veya MYO'nun ilgili bölümlerinden mezun,Elektrik-Elektronik aksamların arıza tespit, tamir ve bakımını yapabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış,irtibat kurulacak iletişim bilgileri :Hafta içi saat 09:00 - 18:00 saatleri arasında aramanız rica olunur.Ercüment Doğan0532 652 44 37
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vasıfsız Eleman Eskişehir Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Vasıfsız ElemanArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az Elektrik Elektronik Meslek Lisesi mezun, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Eskişehir Bölgesinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Makinesi Bakım Onarım Teknisyeni İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
İş Makinesi Bakım Onarım TeknisyeniArkas Lojistik A.Ş
MYO veya Meslek Lisesi ilgili bölümlerden mezun,İş makineleri bakım onarımı konusunda tecrübeli,Açık sahada çalışabilecek,Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,İstanbul Avrupa yakasında (Hadımköy, Avcılar, Esenyurt, Büyükçekmece, Beylikdüzü) ikamet eden,Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Yazılım UzmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun Minimum 5 yıl yazılım geliştirme tecrübesine sahip Tercihen turizm sektöründe yazılım geliştirme deneyimine sahip (Havayolu servisleriyle çalışmış ya da Otel / Tur yapılarına hakim)İyi derecede ingilizce bilgisi olan C#, ASP.Net, WCF ve MVC konularında uzman MSSQL veri tabanı konusunda uzman Web Servis tecrübesi olan Ajax, javascript, jquery, bootstrap ve css konularında bilgili Tercihen NOSQL konusunda bilgi sahibi Yazdığı kodun kalitesine ve tekrar okunabilirliğine dikkat eden Ekip çalışmasına yatkın. Çözüm odaklı, pratik ve analitik düşünce yapısına sahip, yaratıcı, girişken ve yenilikçiİstanbul - Bağdat Caddesi'ndeki ofisimizde çalışabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Front-end Developer İstanbul(Asya) Arkas Turizm
Front-end DeveloperArkas Turizm
Minimum 5 yıl front-end developer olarak çalışma tecrübesine sahip HTML, CSS konularında uzman İyi derecede İngilizce seviyesi olan Jquery, javascript konularında tecrübeli. Cross-Browser ve Responsive konusunda deneyimli PSD formatındaki çalışmaları tasarımdaki bütün detaylara sadık kalarak HTML’e aktarabilenTercihen .NET MVC üzerinde HTML çalışma yapmış. Web standartları ve SEO konusunda bilgi sahibi Tercihen AngularJS, ReactJS, REST, Web Servis konusunda bilgi sahibi. Tasarım yeteneği gelişmiş, görsel algısı yüksek, ihtiyaç halinde tasarım çözümleri de sunabilecekPhotoshop, Illustrator gibi tasarım programlarını kullanabilen Yazdığı kodun kalitesine ve tekrar okunabilirliğine dikkat eden Çözüm odaklı, pratik ve analitik düşünce yapısına sahip, yaratıcı, girişken ve yenilikçiTakım çalışmasına yatkın Çalışmalarını referans olarak gösterebilecek, İstanbul-Bağdat Caddesi'ndeki ofisimizde çalışabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel ve Özlük İşleri Sorumlusu İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Personel ve Özlük İşleri SorumlusuArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile bölümlerinden mezun,Bordro ve özlük işleri vb. konularda en az 3 yıl deneyim sahibi,İş Kanunu, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve SGK Kanunu mevzuatlarına uygulama düzeyinde hakim,MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,SAP bilgisi olan,Tercihen İngilizce bilgisine sahip,Esnek çalışma saatlerine uyumlu,İletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın,Seyahat engeli bulunmayan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,İstanbul / Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK HİZMETLER MEMURU İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
TEKNİK HİZMETLER MEMURUArkas Lojistik A.Ş
Yasa kapsamında engelli kadrosunda çalışmaya uygun Lise veya Yüksekokul Mezunu MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen Yedek parça ve stok yönetimi tecrübesi olan Tercihen ön muhasebe konusunda tecrübeli Tercihen SAP konusunda bilgisi olan Takım çalışmasına yatkın İstanbul Avrupa yakası tercihen Avcılar - Büyükçekmece aralığında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektromekanik Teknisyeni Bursa Arkas Holding A.Ş.
Elektromekanik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
En az Meslek Lisesi İş Makinaları, Mekatronik, Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Diagnos cihazı kullanma deneyimi olan (gerekli optimizasyonların yüklenmesi/tanıtılması/düzenlenmesi konusunda),Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 2 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Bursa bölgesinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Hizmetler Mühendisi Eskişehir, Kocaeli... Arkas Holding A.Ş.
Satış Sonrası Hizmetler MühendisiArkas Holding A.Ş.
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makina, Elektrik/Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 2-3 yıl iş deneyimi olan tercihen İstif makinaları, iş makinaları veya otomotiv sektöründe servis mühendisliği tecrübesi bulunan,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Takım çalışmasına yatkın, dinamik çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Çözüm odaklı İstanbul Anadolu, İzmit ve Eskişehir’de ikamet eden, SSH Bölge Mühendisleri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Satış SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Lisans eğitimini tamamlamış, İyi derecede İngilizce ve Rusça bilgisine sahip, Denizcilik alanında (0-2 yıl) deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli,ikna kabiliyeti yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makina Bakım Teknisyeni Hatay Arkas Lojistik A.Ş
Makina Bakım TeknisyeniArkas Lojistik A.Ş
Arkas Lojistik A.Ş. İskenderun/ Payas depomuzda görev yapacak,Mekanik ve Temel motor bilgisi olan,Temel elektrik bilgisi olan,Temel hidrolik sistem bilgisi olan,Fren sistemi mekanik müdahale edebilen,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,Çözüm ve sonuç odaklı,Askerlik hizmetini tamamlamış,Payas'ta ikamet eden,çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gazaltı Kaynak Teknisyeni Bursa, İstanbul(Avr.)... Arkas Lojistik A.Ş
Gazaltı Kaynak TeknisyeniArkas Lojistik A.Ş
Gaz altı kaynağı hakkında bilgi ve tecrübe sahibi,Kaynak Operatörlüğü belgesi olan,Tercihen meslek lisesi metal işleri/teknolojisi mezunu,Mersin merkez ilçelerde ikamet eden,Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektronik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
Elektronik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
En az Meslek Lisesi, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Makina, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Hidrolik, Pnömatik bilen, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa yakası'nda (Hadımköy, Kıraç, Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece) ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (2.el) Bursa Arkas Otomotiv
Satış Danışmanı (2.el)Arkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv'de görev alacak;Üniversite mezunu, 2. El Otomobil satışında deneyimli, Takas araçlarda ekspertiz deneyimi olan (ekspertiz yapan, fiyatlandıran), 2.el araca detaylı kaporta ekspertizi yapabilecek ve fiyat bilgisine sahip olan,MS Office uygulamalarını aktif kullanabilen, Yenilikçi, farklılık yaratabilen, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Stacker Operatörü İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
Stacker OperatörüArkas Lojistik A.Ş
Dolu-boş konteyner elleçleme makinesi (Stacker) kullanımında tecrübeli,Mesleki yeterlilik belgesi bulunan,Açık sahada çalışabilecek,İstanbul Avrupa yakasında (Hadımköy, Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece) ikamet eden,Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
FİLO RAPORLAMA UZMANI İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
FİLO RAPORLAMA UZMANIArkas Lojistik A.Ş
·         Üniversitelerin İşletme, İktisat, İstatistik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Sonuç odaklı, analitik ve problem çözme becerisine sahip,·         Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü,·         Microsoft Office uygulamalarını (Excel, PowerPoint, Word programlarını) ileri düzeyde kullanan,·         Raporlama ve veri analizi konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi,·         Grafik okuma, analiz edebilme konusunda bilgili,·         Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hidrolik Pnömatik Teknisyeni Ankara Arkas Holding A.Ş.
Hidrolik Pnömatik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yürütülen projelerde ve yetkili bayilerinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen nitelik ve yetkinlere sahip ‘MEKANİK ve HİDROLİK TEKNİSYENİ’ aranmaktadır.Genel Nitelikler: En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,İstifleme makinalarında, forklift ürünlerinde tecrübeli veya yetiştirilmek üzereDinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Ankara'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Memuru İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
Operasyon MemuruArkas Lojistik A.Ş
Firmamızın Hadımköy lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip Operasyon Memuru arayışımız bulunmaktadır.Tercihen Lise ve Üniversitelerin Lojistik bölümlerinden mezun, MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Problem çözme, planlama ve takip yönü güçlü, dikkatli ve sabırlı, Mavi yaka çalışan ile sorunsuz iletişim kurabilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İletişim ve koordinasyon becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Liman Hizmetleri Dokümantasyon Memuru Kocaeli Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Liman Hizmetleri Dokümantasyon MemuruArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
MYO ya da Üniversite mezunu, İngilizce bilen, B Sınıfı ehliyeti bulunan, aktif araç kullanabilen, Analitik düşünebilen, Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Office programlarını kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektromekanik Teknisyeni İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Elektromekanik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
En az Meslek Lisesi İş Makinaları, Mekatronik, Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Diagnos cihazı kullanma deneyimi olan (gerekli optimizasyonların yüklenmesi/tanıtılması/düzenlenmesi konusunda),Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 2 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TIR ŞOFÖRÜ (TEKİRDAĞ) Tekirdağ Arkas Lojistik A.Ş
TIR ŞOFÖRÜ (TEKİRDAĞ)Arkas Lojistik A.Ş
En az 1 yıl tır şoförlüğü tecrübesi olan,Tercihen konteyner taşımacılığı yapmış,D sınıfı ehliyet, SRC 3,4 veya 5 ve psikoteknik belge sahibi,Tekirdağ bölgesinde ikamet eden,Tam zamanlı çalışacak (mevsimlik yada geçici iş değil)İletişim kurulacak kişi;Yasin Sancı 0530 241 71 55Lütfen Mesai Saatleri (08:00 - 18:00) saatleri içerisinde arayınız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TIR ŞOFÖRÜ (İSTANBUL-AVR) İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
TIR ŞOFÖRÜ (İSTANBUL-AVR)Arkas Lojistik A.Ş
En az 1 yıl tır şoförlüğü tecrübesi olan,Tercihen konteyner taşımacılığı yapmış,D sınıfı ehliyet, SRC 3,4 veya 5 ve psikoteknik belge sahibi,B.çekmece-Beylikdüzü-Hadımköy-Esenyurt bölgesinde ikamet eden,Tam zamanlı çalışacak (mevsimlik yada geçici iş değil)İletişim kurulacak kişi;Yasin Sancı 0530 241 71 55Lütfen Mesai Saatleri (08:00 - 18:00) saatleri içerisinde arayınız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TIR ŞOFÖRÜ (KOCAELİ) Kocaeli Arkas Lojistik A.Ş
TIR ŞOFÖRÜ (KOCAELİ)Arkas Lojistik A.Ş
En az 1 yıl tır şoförlüğü tecrübesi olan,Tercihen Tenteli ve/veya Konteyner taşımacılığı yapmış,D sınıfı ehliyet, SRC 3,4 veya 5 ve psikoteknik belge sahibi,İstanbul Samandıra ile Kocaeli - Sakarya arası lokasyonlarda ikamet eden,Tam zamanlı çalışacak (mevsimlik yada geçici iş değil)İletişim kurulacak kişi;Garip Canıtez0535 235 28 63Lütfen Mesai Saatleri (08:00 - 18:00) içerisinde arayınız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TIR ŞOFÖRÜ (BURSA) Bursa Arkas Lojistik A.Ş
TIR ŞOFÖRÜ (BURSA)Arkas Lojistik A.Ş
Bursa-Bilecik-Bozüyük lokasyonlarında ikamet eden,En az 1 yıl Tır Şoförlüğü tecrübesi olan,Tercihen konteyner taşımacılığı yapmış,D sınıfı ehliyet, SRC 3, 4 veya 5 ve Psikoteknik belge sahibi,Tam zamanlı çalışacak (mevsimlik yada geçici iş değil)İletişim kurulacak kişi;Bülent Çetinkaya0543 472 56 36Lütfen Mesai Saatleri (08:00 - 18:00) İçerisinde arayınız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış ve Pazarlama Uzmanı Kayseri Arkas Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Satış ve Pazarlama UzmanıArkas Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Arkas Holding bünyesinde Arkas Sigorta firmamızda Kayseri lokasyonumuzda görev alacak ;• Üniversite veya yüksek okul mezunu• Minimum 3 yıl sigorta konusunda deneyimli• Etkili iletişim becerisine sahip• Hareketli, dinamik, sıcak satış yapabilecek• Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen• Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış• SEGEM belgesine sahip,                                                   Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış ve Pazarlama Uzmanı Konya Arkas Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Satış ve Pazarlama UzmanıArkas Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Arkas Holding bünyesinde Arkas Sigorta firmamızda Konya lokasyonumuzda görev alacak ;• Üniversite veya yüksek okul mezunu• Minimum 3 yıl sigorta konusunda deneyimli• Etkili iletişim becerisine sahip• Hareketli, dinamik, sıcak satış yapabilecek• Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen• Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış• SEGEM belgesine sahip,                                                   Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem ve Süreç Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
Sistem ve Süreç Geliştirme UzmanıArkas Holding A.Ş.
Lisans mezunu,Proje yönetimi, analiz, süreç çizim alanında en az 3 yıl  tecrübeli,Tercihen konteyner taşımacılığı alanında operasyonel süreçlere hakim,Analitik bakış açısına sahip,Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,Sonuç odaklı, planlama ve organizasyon becerisi kuvvetli,MS Office uygulamalarına hakim,İleri derecede İngilizce bilgisine sahip,İngilizce sunum yapabilen ve rapor hazırlayabilen,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış ve Pazarlama Uzmanı Eskişehir Arkas Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Satış ve Pazarlama UzmanıArkas Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Arkas Holding bünyesinde Arkas Sigorta firmamızda Eskişehir lokasyonumuzda görev alacak ;• Üniversite veya yüksek okul mezunu• Minimum 3 yıl sigorta konusunda deneyimli• Etkili iletişim becerisine sahip• Hareketli, dinamik, sıcak satış yapabilecek• Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen• Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış• SEGEM belgesine sahip,                                                   Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Satış SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Lisans eğitimini tamamlamış, Denizcilik sektöründe en az 2 yıl satış deneyimi bulunan, İyi derecede yazılı/ sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, İletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI İzmir Arkas Holding A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI UZMANIArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında en az 5 yıl ve üzeri deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, SAP HR modülüne hakim, Planlama, raporlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Detaylı ve titiz çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Seyahat Danışmanı - Vize İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
Seyahat Danışmanı - VizeArkas Holding A.Ş.
Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip, B sınıfı ehliyeti bulunan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, ofis dışı hareket ve seyahat engeli olmayan,Vize hizmetleri alanında en az 5 yıl tecrübesi olan, Tercihen yabancıların Türkiye’de ikamet ve çalışma izinleri ile gümrük mevzuatı işlemlerine hakim,Kurumsal müşteri vize işlem süreçleri konusunda tecrübeli, bu doğrultuda zaman ve evrak yönetimi konusuna hakim,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim ve problem çözme yeteneği güçlü, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, sabirli ve stres yönetimi konusunda kendisini geliştirmiş,Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilen, enerjik ve güleryüzlü, İnsiyatif alabilen, sonuç odaklı ve takipçi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MICE Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) Arkas Turizm
MICE Operasyon UzmanıArkas Turizm
Yurtiçi ve yurtdışı Kongre, Seminer, Toplanti ve Bayi Gezi organizasyonları konusunda deneyimli,Üniversite mezunu, Toplantı dekor ekipmanlari, ses-ışık görüntü sistem ve ekıpmanlarını iyi tanıyan, iyi tedarikçi iletişimine sahip,Yaratıcı, diksiyonu düzgün, iyi derecede sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip, presentabl, müşteri ile birebir temasta başarılı,Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilen, enerjik ve güleryüzlü, Esnek çalışma saatlerine ve hareketli iş ortamına uyum gösterebilecek, seyahat engeli olmayan,İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Dinamik ve takım çalışmasını seven, iş delegasyon bilincine sahip, iş disiplini ve zaman yönetimi yeteneğine sahip,Planlama ve organizasyon disiplinine sahip, B sınıfı ehliyeti bulunan, İlgili alanda kabul edilebilir bir iş tecrübesine sahip MS Office uygulamalarını etkin biçimde kullanabilen, tercihen görsel ve sunum teknikleri konusunda ilave programlar kullanabilen ve yaratıcı ve yetenekli,Erkekler için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Satış SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Lisans eğitimini tamamlamış, Tercihen denizcilik sektör deneyimi olan İyi derecede yazılı/ sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, İletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek,Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Oto Mekanik Teknisyeni İzmir Arkas Otomotiv
Oto Mekanik TeknisyeniArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, ARKAS OTOMOTİV de  görev alacak;En az Meslek Lisesi Motor Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Motor veya Otomotiv Bölümlerinden mezun,Yetkili servislerin mekanik atölyelerinde mekanik teknisyeni olarak çalışmış,Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış. takım arkadaşı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Teknisyeni Ankara Arkas Otomotiv
Boya TeknisyeniArkas Otomotiv
Arkas Otomotiv , ANKARA lokasyonunda  görev alacak;Tercihen Meslek Lisesi mezunu, Kalfalık / Ustalık Belgesi olan (Branşı Oto Boyacılığı olmalı), Yetkili servislerin kaporta&boya atölyelerinde boya teknisyeni olarak çalışmış,Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış. Takım arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni İzmir Arkas Otomotiv
Kaporta TeknisyeniArkas Otomotiv
Tercihen Meslek Lisesi Motor Bölümü mezunu olan veya ustalık/kalfalık belgesi (Branşı "Kaporta Tamirciliği") sahibi,Kaporta Teknisyenliği konusunda iş deneyimi olan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, takım arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Baş Teknisyeni İzmir Arkas Otomotiv
Mekanik Baş TeknisyeniArkas Otomotiv
En Az Lise Mezunu Araç Elektro Mekanik İşlemleri Konusunda Deneyimli MS Office uygulamalarını aktif kullanabilen, Yenilikçi, farklılık yaratabilen, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TIR ŞOFÖRÜ - İZMİR İzmir Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
TIR ŞOFÖRÜ - İZMİRArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
İzmir'de ikamet eden,Tercihen konteyner taşımacılığı tecrübesi olan,E veya D sınıfı ehliyeti olan,SRC 3,4 ya da 5 belgesi olan,Psikoteknik muayene raporu olan,Askerlik hizmetini tamamlamış,'TIR ŞOFÖRÜ' arayışımız bulunmaktadır..
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dijital İletişim Müdürü İzmir Arkas Holding A.Ş.
Dijital İletişim MüdürüArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Kurumsal İletişim alanında en az 10 yıl deneyimli, En az 5 sene takım yönetimi tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen (mesleki teknik terimlere hakim),MS Office uygulamalarını bilen, Web tabanlı ve grafik tabanlı profesyonel tasarım programlarını ileri düzeyde bilen(HTML, CSS, Illustrator, Indesign, Freehand, Photoshop vb. Adobe serisi programlar)Web siteleri ile ilgili CMS modüllerini kullanabilen, .Net ve PhP bilgisi olan, Pleks Panel ve Cpanel yönetebilen, Web uygulamaları, aplikasyonlar ve yazılı/görsel sosyal medya iletişimi konusunda deneyimli ve ilgili programları kullanmış,Grafik tabanlı profesyonel tasarım programlarına hakim, (Illustrator, Indesign, Photoshop vb. Adobe Serisi programlar),Fotoğraf bilgisine sahip (Çekim + Image Editing), Prodüksiyon video ve işleme ile ilgili tüm proseslere ve süreç bilgisine sahip olmak,Kurum kimliği ve kurum mimarisi uygulamaları konusunda uzman, Tasarım becerisi olan ve sonrasında proseslerle ilgili üretim ve baskı alanlarında ileri düzey bilgiye sahip (teknik bilgiye ve kurum kimliği uygulamalarına hakim),2D baskılı işlerde ve masaüstü yayıncılık işlerinde tüm proseslere ve süreç bilgisine sahip olmak,Lansman ve Kampanya yönetimi deneyimi olan İletişimi kuvvetli, inisiyatif kullanabilen, Yaratıcı ve Estetik bakışa sahip, Sonuç odaklı çalışan ve pratik zekâya sahip, Müşteri odaklılık, inovasyon, planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip,İzmir’de ikamet edecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Key Account Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
Key Account Satış SorumlusuArkas Holding A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği, İşletme, Pazarlama Bölümlerinden mezunEn az 1-2 satış deneyimi olan özellikle key acoount satış deneyimi bulunan İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip Analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Ikna kabiliyeti gelişmiş, iletişimi güçlü, sonuç odaklı Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul' da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Gazaltı Kaynak Teknisyeni Bursa, İstanbul(Avr.)... Arkas Lojistik A.Ş
Gazaltı Kaynak TeknisyeniArkas Lojistik A.Ş
Tercihen Meslek Lisesi Metal İşleri mezunu ya da kaynak kullanım sertifikası bulunan,Gazaltı kaynak tecrübesi olan,İstanbul Avrupa yakasında (Hadımköy, Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Küçükçekmece),İstanbul Anadolu yakasında (Kartal, Pendik, Tuzla, Sultanbeyli, Sancaktepe, Samandıra), Kocaeli'de (İzmit, Derince, Körfez, Gebze)ve Bursa Gemlik'te ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Kurye İzmir Arkas Holding A.Ş.
Dış KuryeArkas Holding A.Ş.
En az lise mezunu, Tercihen daha önce Kurye olarak görev yapmış, Dinamik ve aktif yapıda, Dikkatli ve seri çalışan, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, ekip çalışması ve işbirliğine önem veren,İş takibi iyi olan, düzenli olan ve planlama becerisine sahip, B-A2 sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen (motorsiklet ve otomobil)25 - 35 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden. 25-35 yaş aralığında
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Reefer Tekniker Kocaeli Arkas Lojistik A.Ş
Reefer TeknikerArkas Lojistik A.Ş
MYO veya Meslek Lisesi İklimlendirme-Soğutma, Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun,Tercihen reefer konteyner sistemleri hakkında bilgi sahibi,İklimlendirme-soğutma alanında tecrübeli,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,Açık sahada çalışabilecek,B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış,İstanbul Anadolu yakasında (Kartal, Pendik, Tuzla) veya Kocaeli (Gebze, Çayırova, Dilovası, Derince, Körfez, İzmit) ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Hizmetler Şefi İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Teknik Hizmetler ŞefiMarport Liman İşletmeleri
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Minimum 7 yıl Mühendislik tecrübesi olan, Siemens PLC Sistemleri konusunda bilgi sahibi, Ms Office programlarını iyi derecede bilen, tercihen Autocad ve SAP bilgisi olan,İyi derecede İngilizce bilen (yazılı ve sözlü), Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen, Raporlama yönü kuvvetli, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli,  B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş. Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Hizmetler Sorumlusu (Makine Mühendisi) İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Teknik Hizmetler Sorumlusu (Makine Mühendisi)Marport Liman İşletmeleri
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Minimum 3 yıl Mühendislik tecrübesi olan, Ms Office programlarını iyi derecede bilen, tercihen Autocad ve SAP bilgisi olan,İyi derecede İngilizce bilen (yazılı ve sözlü), Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş. Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı Bursa Arkas Otomotiv
Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketleri için,Otomobil satışında deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Bursa' da  ikamet eden yada ikamet edebilecek olan          Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Abap Danışmanı İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
SAP Abap DanışmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun,SAP ABAP yazılımı konusunda en az  2-5 yıl tecrübesi olan, Entegration, Smart Forms, BADI, BAPI,User-Exit, Batch Input, Enhancement, yetkilendirme  konularında bilgi ve tecrübe sahibi olmak,ALE, EDI, RFC, IDoc, Workflow,  Webservis, RFC ile sistemler/yazılımlar arası entegrasyonu sağlayabilecek,SAP Modülleri ile ilgili temel işleyiş konularında bilgi birikimine sahip olunması,Yazılım geliştirme, veri mimarisi ve modellemesi  ve test yönetim yaklaşımı konularında tecrübeli,Smart Form, SAP Script ile form tasarlama teknikleri konusunda bilgili, .NET uygulamalarını bilen, Tercihen SAP HANA Platformu üzerinde kod yazmış ve HANA uyumlu kodlama yapabilenİletişim yetenekleri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Başarı odaklı, problem çözümünde yaratıcı ve analitik bakış açısını kullanabilen,İngilizce okuma ve yazma , Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU- ANKARA Ankara Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSU- ANKARAArkas Lojistik A.Ş
Üniversite mezunu En az 2-3 yıllık forwarder satış deneyimine sahip Forwarder firmalarında çalışmış, sektörel tecrübesi olan İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Ikna kabiliyeti gelişmiş Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış Ankara' da ikamet eden takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU / FORWARDER İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSU / FORWARDERArkas Lojistik A.Ş
Üniversite mezunu En az 2-3 yıllık forwarder satış deneyimine sahip Forwarder firmalarında çalışmış, sektörel tecrübesi olan Tercihen yurtdışı satış faaliyetlerinde özel bölge deneyimi olan İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Ikna kabiliyeti gelişmiş Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul' da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı İzmir Arkas Otomotiv
Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, İzmir Karşıkaya Ford'da  görev alacak;Otomobil satışında deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, İzmir' de  ikamet eden yada ikamet edebilecek olan          Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AVUKAT İzmir Arkas Holding A.Ş.
AVUKATArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri’nden mezun ve avukatlık ruhsatını almış, En az 5-7 yıl dava ve icra takibi deneyimi olan (avukatlık stajı hariç), Deniz ticareti ve taşıma hukuku konusunda uzman ve deneyimli, uygulamayı ve sektörü bilen,İyi düzeyde İngilizce bilen, Analitik düşünme ve sorgulama becerileri gelişmiş, durum muhakemesi yaparak kriz anlarında hızlı reaksiyon gösterip çözüme katkıda bulunabilen,  Ekip çalışmasına yatkın, 40 yaşını aşmamış, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden / edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatırım Geliştirme ve Uygulama Uzmanı İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Yatırım Geliştirme ve Uygulama UzmanıMarport Liman İşletmeleri
Liman veya benzeri altyapı yatırımları ve işletmeciliği mevzuatı hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olan,Kamuda veya özel sektör kuruluşlarında benzer görevlerde minimum 4 yıl deneyimi olan,Üniversite mezunu, İyi derecede yazılı / sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office ve paket programlarını ileri düzeyde kullanabilen, İstanbul / Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı