Arkas Holding 

Şirket Bilgileri

 
  Arkas Holding

Arkas, 1902 yılında Gabriel J.B. Arcas tarafından İzmir’de kuruldu. “Gabriel J.B Arcas Halefi Lucien Gabriel Arcas” adı verilen şirkette mesleğe adım atan Lucien Gabriel Arcas’ın 1944 yılında kendi adına bir denizcilik acenteliği kurmasıyla denizcilik sektörü ile tanışıldı1964 senesinde, bugün Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olan Lucien Arkas üçüncü kuşak temsilcisi olarak yönetime geçti. 1900’lerin başlarından bugünlere kadar varlığını sürdüren Arkas, deniz, kara, demir ve havayolu taşımacılığı ile entegre ederek sunduğu lojistik hizmetlerinden acenteciliğe, armatörlükten liman işletmeciliğine, gemilere yakıt ikmalinden otomotive, sigorta hizmetlerinden bilgi sistemlerine ve kruvaziyer turizmine kadar birçok alanda faaliyet gösteriyor.

Ticari yaşamında bir çok ilke imza atan Arkas, 1978 yılında Türkiye’den Avrupa’ya ilk konteyner taşımasını gerçekleştirdi. Özel sektördeki ilk Türk bayraklı konteyner hat taşımacılığını gerçekleştirmek amacıyla kurduğu armatörlük şirketi Arkas Line, Arkas filosundaki 27 Türk bayraklı konteyner gemi ile servis veriyor. Arkas, ayrıca 2001 yılında Türkiye’nin ilk özel konteyner limanı Marport’u ve 2008 yılında Türkiye’nin ilk otomotiv limanı Autoport’u kurdu. 1 Temmuz 2010’da ise Türkiye’nin dahili limanları arasında konteynerle ilk düzenli kabotaj servisini başlattı. 

Arkas, 1970 yılından bu yana dünyanın önde gelen 9 armatörünün bazılarıyla ortaklık (MSC, Hapag Lloyd, Yang Ming Line,Tarros) bazılarıyla  temsilcilik (Hanjin Shipping, Grimaldi, ACL-Atlantic Container Line, DAL-Deutche Afrika Linien) ilişkisi içinde bulunuyor. Avrupa’nın en büyük karayolu taşımacısı DB Schenker ile 1995 yılından beri ortaklığı sürüyor.

Arkas Holding’in bugün Türkiye'de 13, yurtdışında 15 Ülkede 32 ofisi (Yunanistan, İtalya, Monako, İspanya, Cezayir, Fas, Libya, Mısır, Lübnan,Suriye, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Rusya, Gürcistan) bulunuyor. Çatısı altındaki 50 şirketi ile yurtiçinde ve yurtdışında 5 bini aşkın kişiye istihdam sağlıyor.

Dünya çapındaki armatörlerin acenteliğini yaparken diğer taraftan 1996 yılında gemi filosunun temellerini atan Arkas’ın Deniz Ticaret Filosu bugün 3’ü tanker olmak üzere toplam 30 Türk bayraklı  gemisi ve 35,502 TEU taşıma kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük konteyner gemi filosuna sahip.

Arkas lojistik hizmetleri grubu, farklı faaliyet alanlarındaki 5 şirketini (Arkas Anadolu Lojistik, Arkas Ulaştırma, Ar-Gü, Ardep ve Arfor) tek bir hedef doğrultusunda birleştirerek entegre lojistik hizmet zinciri sunuyor. İntermodal taşıma sistemiyle Türkiye’nin iç kesimlerini limanlarla buluşturuyor. Demiryolu taşıması yapan Ar-Gü şirketi, taşımaları hem kendi istasyonları hem de T.C.D.D’ye ait istasyonlar üzerinden kendi tarifeli blok trenleri ile yapıyor. Entegre hizmetin tamamlayıcısı olan 100 bin metrekarenin üzerinde kapalı alana sahip depolama tesisleri, demiryolu ile taşımaya uygun konteyner, çekici, çok sayıda yükleme ve boşaltma ekipmanı ile müşterinin her türlü ihtiyacına cevap veriyor.

2006 yılında kurulan Arkas Petrol Akdeniz ve Karadeniz limanları başta olmak üzere dünya limanlarında armatör gemilerine hızlı ve güvenilir yakıt ikmal operasyonları yapıyor. Arkas Petrol’ün filosunda toplam kapasiteleri 5 bin 537 DWT olan 5 tanker bulunuyor.

 

Pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren Arkas, Türkiye'nin otomotiv sektöründeki çok markalı ilk bayi grubunu kurdu. 23 satış ve servis noktasında hizmet veren Arkas Otomotiv’in bünyesinde 9 marka bulunuyor. Türkiye’de ISO 9001 Sertifikası’na sahip ilk VIP hava taşıma şirketi Arkasair’i kuran Arkas  filosunda bulunan 3 uçakla hizmet veriyor.

Arkas Holding, başarılı ticari faaliyetlerinin yanı sıra eğitim, sanat ve spor alanlarında sosyal sorumluluk projeleri yürütüyor. Bunların en önemlisi kendi adını taşıyan ve erkek voleybol takımı Türkiye’de ilk kez erkeklerde Avrupa Şampiyonu olan Arkas Spor Kulübü’dür.

Detaylı bilgi için:www.arkas.com.tr

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuArkas Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 87
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Koruma ve Güvenlik Görevlisi İzmir Arkas Holding A.Ş.
Koruma ve Güvenlik GörevlisiArkas Holding A.Ş.
En az lise, tercihen yüksek okul ya da üniversite mezunu, 22-35 yaş aralığında, Spora ilgi duyan ve/veya aktif spor yapan, Dış görünüşüne dikkat eden, Takım çalışmasına yatkın, sabırlı, dikkatli, Strese dayanıklı, B grubu sürücü belgesi olan ve şoför olarak aktif araç kullanabilecek olan,“Silahlı özel güvenlik belgesi“ olması tercih sebebidir. Askerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OFİS ELEMANI ( ENGELLİ ) İzmir Arkas Holding A.Ş.
OFİS ELEMANI ( ENGELLİ )Arkas Holding A.Ş.
Tercihen meslek lisesi mezunu,Aktif araç kullanabilenOfis programlarını kullanabilen,Karşıyaka veya Çiğli lokasyonlarında ikamet eden,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak,Enerjik, dikkatli, güleryüzlü ve çalışkan,%40 özür derecesi ile Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı veya olabilecekArkas Spor Kulübünde görev yapacak takım arkadaşı arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operatör Mersin Arkas Lojistik A.Ş
OperatörArkas Lojistik A.Ş
Tercihen lise mezunu (Meslek liselerinin iş makinaları bölümünden) M.E.B.'lığından onaylı Forklift / Stacker / Mobil Vinç operatörü sertifikası olan, ehliyet sahibiEn az 1-3 yıl iş deneyimi olan Askerlik görevini tamamlamış MersinMerkez ilçelerde ikamet eden, Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OPEL - Satış Danışmanı İzmir Arkas Otomotiv
OPEL - Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, İzmir Karşıkaya OPEL' de  görev alacak;Otomobil satışında deneyimli, Tercihen üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, İzmir' de  ikamet eden yada ikamet edebilecek olan          Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YAZILIM TEST UZMANI İzmir Arkas Holding A.Ş.
YAZILIM TEST UZMANIArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun,En az 2 yıllık yazılım test tecrübesi olan ve bu alanda kariyer edinmek isteyen,Test terminolojisine ve test süreçlerine hakim, hata takip ve raporlama araçları kullanmış,Test otomasyonu konusunda tecrübesi olan, Analitik düşünme yeteneğine sahip, detaycı, araştırmacı ve gelişmeye açık,Etkin iletişim becerilerine sahip, ekip çalışması ve problem çözme konularında yetkin,İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliği tamamlamış ya da en az 2 sene tecilli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Memuru Mersin Arkas Lojistik A.Ş
Ofis MemuruArkas Lojistik A.Ş
En az Lise ve Meslek Yüksekokulu mezunu,MS Ofis programlarını aktif olarak kullanabilecek,Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli,Evrak ve iş takibi yapabilecek,Mersin Merkez ilçelerinde ikamet eden,Takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Reefer Destek Elemanı Mersin Arkas Lojistik A.Ş
Reefer Destek ElemanıArkas Lojistik A.Ş
MYO veya Meslek Lisesi İklimlendirme-Soğutma veya Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun,Tercihen reefer konteyner sistemleri hakkında bilgi sahibi,İklimlendirme-soğutma alanında tecrübeli,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İskenderun'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gemi Operasyon Memuru İzmir Arkas Holding A.Ş.
Gemi Operasyon MemuruArkas Holding A.Ş.
-  Lisans Mezunu / Tercihen Denizcilik Fakültelerinin İlgili Bölümlerinden Mezun,-  İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip,   -  MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,-  Ekip çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, çözüm odaklı, sorumluluk sahibi, -  İş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun çalışabilen,-  Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen,-  B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,-  Bay adaylar için Askerlik görevinin tamamlanmış olması,-  İzmir' de ikamet edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAP Abap Danışmanı İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
SAP Abap DanışmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun,SAP ABAP yazılımı konusunda en az  2-5 yıl tecrübesi olan, Entegration, Smart Forms, BADI, BAPI,User-Exit, Batch Input, Enhancement, yetkilendirme  konularında bilgi ve tecrübe sahibi olmak,ALE, EDI, RFC, IDoc, Workflow,  Webservis, RFC ile sistemler/yazılımlar arası entegrasyonu sağlayabilecek,SAP Modülleri ile ilgili temel işleyiş konularında bilgi birikimine sahip olunması,Yazılım geliştirme, veri mimarisi ve modellemesi  ve test yönetim yaklaşımı konularında tecrübeli,Smart Form, SAP Script ile form tasarlama teknikleri konusunda bilgili, .NET uygulamalarını bilen, Tercihen SAP HANA Platformu üzerinde kod yazmış ve HANA uyumlu kodlama yapabilenİletişim yetenekleri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Başarı odaklı, problem çözümünde yaratıcı ve analitik bakış açısını kullanabilen,İngilizce okuma ve yazma , Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Mekanik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
Genel Nitelikler:En az Meslek Lisesi Makina, İş Makinaları, Otomotiv, Hidrolik-Pnömatik v.b. bölümlerinden mezun, Tercihen üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Makina, Otomotiv veya İş Makinaları v.b. bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim,Tercihen diagnos cihazı kullanmışTercihen üretim hattı, montaj deneyimi olanEsnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek35 yaşını aşmamışDinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi,Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık,Askerlik hizmetini tamamlamışBay adaylarİstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden, (Pendik, Kartal, Maltepe)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Faturalandırma Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Faturalandırma Uzman YardımcısıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinin tercihen İşletme, İktisat, Ekonomi, Ekonometri  veya Maliye bölümlerinden mezun,İyi derecede yazılı-sözlü İngilizce iletişim kurabilen, MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP ve AS400 kullanmış, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Analitik düşünce yapısına sahip, koordinasyonlu çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İzmir Arkas Holding A.Ş.
Mekanik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
- Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun ( Makine, Motor, Mekatronik ) ,- İş Makinelerinin bakım ve onarım süreçlerinde görev almış,- Tercihen sektörel deneyimi bulunan,- Ekip çalışmasına yatkın, iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun çalışabilen,- Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen,- B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- İzmir' de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Boya Teknisyeni İzmir Arkas Otomotiv
Boya TeknisyeniArkas Otomotiv
Arkas Holding Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv ' de  görev alacak;Tercihen Meslek Lisesi mezunu, Kalfalık / Ustalık Belgesi olan (Branşı Oto Boyacılığı olmalı), Yetkili servislerin kaporta&boya atölyelerinde boya teknisyeni olarak çalışmış,Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış. Takım arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Oto Mekanik Teknisyeni Bursa Arkas Otomotiv
Oto Mekanik TeknisyeniArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, ARKAS OTOMOTİV' de  görev alacak;En az Meslek Lisesi Motor Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Motor veya Otomotiv Bölümlerinden mezun,Yetkili servislerin mekanik atölyelerinde Mekanik Teknisyeni olarak çalışmış,Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış. takım arkadaşı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Gazaltı Kaynak Teknisyeni Bursa, İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
Gazaltı Kaynak TeknisyeniArkas Lojistik A.Ş
Tercihen Meslek Lisesi Metal İşleri mezunu ya da kaynak kullanım sertifikası bulunan,Gazaltı kaynak tecrübesi olan ya da yetiştirilmek üzere,Açık sahada çalışabilecek,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,İstanbul Avrupa yakasında (Hadımköy, Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Küçükçekmece) ve Bursa Gemlik'te ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - TRABZON Samsun, Trabzon Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSU - TRABZONArkas Lojistik A.Ş
Üniversite mezunu Lojistik ve taşımacılık sektöründe çalışmış, Karayolu taşımacılığı satış faaliyetleri konusunda en az 2 yıl deneyime sahip,İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Ikna kabiliyeti gelişmiş Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış Trabzon'da ikamet eden   takım arkadaşı arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HAVA KARGO MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
HAVA KARGO MÜŞTERİ TEMSİLCİSİArkas Lojistik A.Ş
- Üniversite mezunu,- Çok iyi derecede İngilizce bilen,- Hava kargo ihracat - İhracat taşımacılığının operasyon konusunda en az 2 yıl deneyimli,- MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen,- Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen,- İnsan ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi,-Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış olan,- Müşteri odaklı çalışma prensibini benimsemiştakım arkadaşı arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı Bursa Arkas Otomotiv
Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketleri için,Otomobil satışında deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Bursa' da  ikamet eden yada ikamet edebilecek olan          Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Seyahat Danışmanı - Otel/Organizasyon İzmir Arkas Holding A.Ş.
Seyahat Danışmanı - Otel/OrganizasyonArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin tercihen Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun olmak, Orta derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, Otel/Organizasyon konusunda en az 2 yıl tecrübeli olmak,   Müşteri portföyü olan, Müşteri ilişkileri gelişmiş, iletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına önem veren,Kendini geliştirmeye açık, araştırmayı seven, dinamik, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, İzmir'de ikamet eden veya ikamet edebilecek olan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler - Şoför İzmir Arkas Holding A.Ş.
İdari İşler - ŞoförArkas Holding A.Ş.
En az lise mezunu Tercihen daha önce Şoför olarak görev yapmış (Makam Şoförü olarak çalışması tercih sebebidir)Dinamik ve aktif yapıda Dikkatli ve seri çalışan Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, ekip çalışması ve işbirliğine önem veren,İş takibi iyi olan, düzenli olan ve planlama becerisine sahip, B-A2 sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen (motorsiklet ve otomobil)25 - 35 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden. 25-35 yaş aralığında
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yeni Mezun Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Arkas Otomotiv
Yeni Mezun Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Üniversitelerin lisans eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun, MS Office Programlarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İletişim becerisi yüksek ve öğrenmeye açık, Analitik yönü kuvvetli ve problem çözme becerisi gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Takip ve koordinasyon yeteneği güçlü, Otomotiv sektöründe kariyer hedefleyen Aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik ile ilişigi olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
İNSAN KAYNAKLARI UZMANIArkas Lojistik A.Ş
Lojistik sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimizde İnsan Kaynakları ekibine katılmak üzereÜniversitelerin Sosyal Bilimler ya da Mühendislik Fakültelerinden mezun,İnsan Kaynakları uygulamalarında ve özellikle beyaz yaka işe alımında en az 3 yıl deneyimli,Çok lokasyonlu yapılarda işe alım konusunda tecrübe sahibi,Tercihen lojistik  sektöründe,  işe alım süreçlerinde deneyimli,Tercihen danışmanlık firması tecrübesi olan. Ücretlendirme, performans yönetimi, organizasyonel gelişim ile kariyer planlama gibi temel İK süreçlerinde görev almış,Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Tercihen SAP-HR modülünde deneyim sahibi olan, Yoğun iş temposuna ayak uyduracak, takipçi ve zamanı optimum kullananikna, problem çözme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip,Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, Pozitif, güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Avr.), ... Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSUArkas Lojistik A.Ş
Kara taşımacılığı alanında; Konteyner İç Nakliye / Yurt İçi FTL taşımacılığı hizmetlerinin satışını gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır;Konteyner ve/veya FTL taşımaları alanında en az 2 yıl aktif saha satış tecrübesi olan,Tercihen üniversitelerin Lojistik, İşletme, Mühendislik vb. bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip,Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, müşteri odaklı, ikna yeteneğine sahip,Koordineli çalışabilen, analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı,İstanbul'da ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Reefer Destek Elemanı Mersin Arkas Lojistik A.Ş
Reefer Destek ElemanıArkas Lojistik A.Ş
MYO veya Meslek Lisesi İklimlendirme-Soğutma, Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun,Tercihen reefer konteyner sistemleri hakkında bilgi sahibi,İklimlendirme-soğutma alanında tecrübeli,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,Mersin Merkez İlçelerinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
REEFER SİSTEMLERİ MÜHENDİSİ İzmir Arkas Lojistik A.Ş
REEFER SİSTEMLERİ MÜHENDİSİArkas Lojistik A.Ş
Üniversitelerin Sistem Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,Reefer konteyner sistemleri hakkında bilgi sahibi, İklimlendirme - Soğutma alanında tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Sahada aktif olarak çalışabilecek, Çözüm ve sonuç odaklı, Askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ ANALİSTİ İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
İŞ ANALİSTİArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık Bilgisayar, Matematik, Endüstri Mühendisliği veya Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun,2-3 Yıl proje deneyimi olan, MS Office, SQL ve internet uygulamalarını bilen, İleri düzeyde İngilizce konuşma ve yazışma yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünce yapısı gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Lojistik sektörü deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Mali Analiz & Raporlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Dönemsel Mali Analiz & Raporlama Uzman YardımcısıArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
· Üniversitelerin dört yıllık bölümlerinden mezun ya da yüksek lisans öğrencisi,· Haftanın 5 günü, 1 yıllık belirli iş sözleşmesine tabi olarak çalışabilecek,· MS Office programlarına hakim, iyi düzeyde Excel bilgisi olan,· Sözlü ve yazılı iletişimde ileri düzey İngilizce bilgisine sahip· Sayısal analiz ve raporlama becerilerine sahip,· İletişim, planlama ve koordinasyon becerisi yüksek,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Santral Memuru İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Santral MemuruArkas Holding A.Ş.
Anadolu yakasında ikamet eden,En az lise mezunu,Santral veya Danışma Masası’nda en az 2 yıl tecrübeli,Tercihen İngilizce bilen,Ofis araçlarını ve MS Office programlarını etkin kullanabilen,Yoğun santral trafiğini yürütebilecek,Diksiyonu düzgün, güçlü iletişim becerilerine sahip, güleryüzlü,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu Ankara Arkas Holding A.Ş.
Bölge Satış SorumlusuArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin lisans bölümlerinden tercihen makina, elektrik veya mekatronik mühendisliği bölümlerinden mezun,En az 1 yıl tercihen iş makinaları sektöründe kurumsal satış deneyimine sahip,MS Office programlarını ve diğer ofis araçlarını etkin kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti yüksek, Sonuç odaklı ve planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Ankara'da ikamet eden, Bölge Satış Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Koruma ve Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
Koruma ve Güvenlik GörevlisiArkas Holding A.Ş.
En az lise, tercihen yüksek okul ya da üniversite mezunu , 25-32 yaş aralığında , Prezentabl, B grubu sürücü belgesi ve silahlı özel güvenlik belgesi olan,Askerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TIR ŞOFÖRÜ - İZMİR İzmir Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
TIR ŞOFÖRÜ - İZMİRArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
İzmir'de ikamet eden,Tercihen konteyner taşımacılığı tecrübesi olan,E veya D sınıfı ehliyeti olan,SRC 3,4 ya da 5 belgesi olan,Psikoteknik muayene raporu olan,Askerlik hizmetini tamamlamış,'TIR ŞOFÖRÜ' arayışımız bulunmaktadır..
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
REEFER TEKNİSYENİ İzmir Arkas Lojistik A.Ş
REEFER TEKNİSYENİArkas Lojistik A.Ş
Üniversitelerin iklimlendirme-soğutma veya Mühendislik fakültelerinden mezun,Elektrik- Elektronik veya Soğutma konularında deneyim sahibi, žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, žİyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,  žKendini geliştirmeye açık, Ofis çalışma şartları yanısıra Sahada da aktif görev alabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Teknisyeni İstanbul(Asya) Arkas Otomotiv
Boya TeknisyeniArkas Otomotiv
Arkas Holding Otomotiv Grup şirketlerinden, VOLCAR OTOMOBİL' de  görev alacak;Tercihen Meslek Lisesi mezunu, Kalfalık / Ustalık Belgesi olan (Branşı Oto Boyacılığı olmalı), Yetkili servislerin kaporta&boya atölyelerinde boya teknisyeni olarak çalışmış,Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış. Takım arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafik Tasarım Uzmanı-Digital İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
Grafik Tasarım Uzmanı-DigitalArkas Holding A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin Grafik Tasarım, Görsel İletişim Tasarımı vb. bölümlerinden mezun,Görsel tasarım konusunda en az 2 yıl ajans deneyimi olan,Dinamik markaların sosyal medya tasarımlarını, içerik ve E-CRM’lerini yönetebilecek,İyi derecede İngilizce bilen,Tasarım için ihtiyaç duyulan programları çok iyi kullanabilen Tercihen 3D, video edit programlarını kullanabilen,B2B, B2C  alanında farklı sektörlere yönelik düşünebilen,Dijital dünyadaki yeniliklerini takip eden,Ağırlıklı olarak digital tasarım konusunda çalışmış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Oto Mekanik Teknisyeni Ankara Arkas Otomotiv
Oto Mekanik TeknisyeniArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, ARKAS OTOMOTİV' de  görev alacak;En az Meslek Lisesi Motor Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Motor veya Otomotiv Bölümlerinden mezun,Yetkili servislerin mekanik atölyelerinde mekanik teknisyeni olarak çalışmış,Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın,Askerlik görevini tamamlamış. takım arkadaşı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Eğitim Sorumlusu İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Teknik Eğitim SorumlusuArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin tercihen Makine Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Mekatronik vb. bölümlerinden mezun,Eğitim planlama ve eğitim yönetimi alanında minimum 2 yıl tecrübeli, Teknik ürün eğitimleri vermiş, Çok iyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen MS Office uygulamalarına hâkim, İnsan ilişkileri ve yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, takipçi, proaktif, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Seyahat Danışmanı - Biletleme İzmir Arkas Holding A.Ş.
Seyahat Danışmanı - BiletlemeArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin tercihen Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun olmak, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, IATA Bilet acentası deneyimli ve en az 4 veya 5 yıl tecrübeli olmak,   İleri düzeyde Amadeus ve Troya bilgisine sahip olmak (ayrıca Sabre bilgisi var ise tercih sebebidir),Müşteri portföyü olan, Müşteri ilişkileri gelişmiş, iletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına önem veren,Kendini geliştirmeye açık, araştırmayı seven, dinamik, Dİksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, İzmir'de ikamet eden yada edebilecek olan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Kayseri Arkas Lojistik A.Ş
Müşteri TemsilcisiArkas Lojistik A.Ş
En az Önlisans veya Lisans mezunu, Tercihen 2 yıl forwarder operasyon deneyimine sahip, İyi derecede ingilizce bilgisi olan, MS office uygulamalarına hakim, Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kayseri'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dokümantasyon Hizmetleri Memuru İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Dokümantasyon Hizmetleri MemuruArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Üniversitelerin önlisans veya lisans bölümlerinden mezun, İngilizce bilgisine sahip, Dokümantasyon Hizmetleri’nde en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, dinamik çalışabilen, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU- ANKARA Ankara Arkas Lojistik A.Ş
SATIŞ SORUMLUSU- ANKARAArkas Lojistik A.Ş
Üniversite mezunu En az 2-3 yıllık forwarder satış deneyimine sahip Forwarder firmalarında çalışmış, sektörel tecrübesi olan İyi derecede Ingilizce bilgisine sahip MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Ikna kabiliyeti gelişmiş Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek yapıda B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış Ankara' da ikamet eden takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Yöneticisi İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Bölge Satış YöneticisiArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin lisans bölümlerinden tercihen makina, elektrik veya mekatronik mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen minimum 3 yıl iş makinaları / otomotiv sektöründe kurumsal satış deneyimine sahip,MS Office programlarını  etkin kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti yüksek, Sonuç odaklı ve iş takibi kuvvetli, Dinamik ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON MEMURU Bursa Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
OPERASYON MEMURUArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az lise, tercihen üniversite mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Ro-Ro sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Bursa Gemlik’te ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, insani ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Arkas Otomotiv Genel Başvuru Ankara, Bursa, ... Arkas Otomotiv
Arkas Otomotiv Genel BaşvuruArkas Otomotiv
Üniversite Mezunu Otomotiv sektörüne ilgi duyan ve bu alanda kariyer yapmayı hedefleyen, Dinamik, yenilikçi, eğlenceli ve esnek çalışma ortamımıza uyum sağlayabilecek,MS Office programı uygulamalarına hakim, Öğrenmeye açık, kendini geliştirme konusunda istekli, Analitik yönü kuvvetli ve çözüm odaklı, İletişim becerileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gümrük Hizmetleri Memuru İstanbul(Avr.) Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Gümrük Hizmetleri MemuruArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Lise veya Meslek Yüksek Okul mezunu, Gümrük hizmetlerinde en az 3 - 5 yıl deneyimli, Gümrük mevzuatına hakim, Hızlı ve dikkatli bilgisayar kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Kendini geliştirmeye açık, temsil kabiliyeti yüksek, Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, Analitik düşünebilen, dinamik, takım çalışmasına uyumlu, Askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Büyükçekmece-Avcılar arasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni İstanbul(Asya) Arkas Otomotiv
Kaporta TeknisyeniArkas Otomotiv
Arkas Holding Otomotiv Grup şirketlerinden, VOLCAR OTOMOBİL' de  görev alacak; Tercihen Meslek Lisesi Motor Bölümü mezunu olan veya ustalık/kalfalık belgesi (Branşı "Kaporta Tamirciliği") sahibi,Kaporta Teknisyenliği konusunda iş deneyimi olan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, takım arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Hizmetler Mühendisi Eskişehir Arkas Holding A.Ş.
Satış Sonrası Hizmetler MühendisiArkas Holding A.Ş.
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makina, Elektrik/Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 2-3 yıl iş deneyimi olan tercihen İstif makinaları, iş makinaları veya otomotiv sektöründe servis mühendisliği tecrübesi bulunan,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Takım çalışmasına yatkın, dinamik çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Çözüm odaklı Eskişehir bölgesinde ikamet eden, SSH Bölge Mühendisleri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansman Uzmanı İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Finansman UzmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Finans, Ekonomi bölümlerinden mezun,Minimum 3 yıl finansman alanında iş tecrübesi olan,Tercihen SAP programına hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Analitik düşünme, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,Dinamik ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Trade Specialist İstanbul(Avr.), ... Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Trade SpecialistArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Min 3 years of experience in maritime transportationExcellent command of both written and spoken EnglishStrong  organizational and interpersonal skillsPractical-minded, dynamic and high analytical thinking skillsNo military obligationNo restriction for travelling
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Fotoğraf ve Multimedya Uzmanı İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
Fotoğraf ve Multimedya UzmanıArkas Lojistik A.Ş
Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Dijital Fotoğrafçılık ve video çekimi konusunda en az 2 yıl deneyimli Kadraj, komposizyon ve ışık bilgisine sahip, Bilgisayarla video ve fotoğraf editleme konularında tecrübeli Stüdyo ve saha fotoğrafçılığı konusunda deneyim sahibi, Fotoğraf işleme konusunda deneyimli, Adobe tasarım programlarına hakim, MS Office programlarını etkin biçimde kullanabilen, Görsel sunum oluşturma ve görsel materyal seçme becerileri gelişmiş, Hem yaratıcı hem de işlevsel çalışabilme yeteneğine sahip, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Planlama ve takip becerilerine sahip Seyahat engeli olmayan Sosyal Medya’ya hakim Web site kontrol paneli yönetebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Arkas Otomotiv
Aktif Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden,Volcar Otomotiv'de görev alacak;Aktif Otomobil satışında en az iki yıl deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen,İstanbul'da ikamet eden yada ikamet edebilecek olan,          Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Arkas Otomotiv
Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden,Volcar Otomotiv'de görev alacak;Otomobil satışında en az iki yıl deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden yada ikamet edebilecek olan,          Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Human Resources Specialist İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
Human Resources SpecialistArkas Holding A.Ş.
Bachelor’s Degree or/and Master’s Degree in Business, Human Resources or related field, preferably from a reputable university,Minimum 4 years of progressive experience in human resources, preferably in recruitment, organizational development, project management and assessment center,Strong interpersonal skills and a can do attitude, Ability to build effective partnerships and be a team player, Sound judgment and problem solving, ability to prioritize, Excellent communication skills, Fluency in English, Strong MS office skills, No military service obligation for male candidates, No obstacles to travel.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyonel Denetim Müfettişi (Mersin) Mersin Arkas Lojistik A.Ş
Operasyonel Denetim Müfettişi (Mersin)Arkas Lojistik A.Ş
4 Yıllık Üniversitelerin tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,Kurumsal Şirketlerin veya Denetim Şirketlerinin Operasyonel / Süreç Denetim birimlerinde en az 3 yıl görev yapmış,Operasyonel süreçlerin denetimi konusunda tecrübe sahibi, Analitik yönü kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, raporlama ve sunum becerisine sahip,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, MS-Office Programlarını kullanabilen, Aktif olarak araç kullanabilen/B sınıfı ehliyet sahibi Mersin’de ikamet eden veya ikamet edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SÜREÇ UZMANI İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
SÜREÇ UZMANIArkas Lojistik A.Ş
Mühendislik fakültelerinden mezun (tercihen Endüstri Mühendisliği), Süreç Geliştirme uygulamalarında deneyimli, iş süreçleri ve akışlarının tasarımı ve geliştirilmesi aşamalarında görev almış,Süreç iyileştirme, süreç geliştirme, yeniden tasarlama vb projelerde en az 2 yıl iş tecrübesine sahip,Kurumsal karne (BSC) metodolojisine hakim, İyi derecede ingilizce bilen, Microsoft Office uygulamalarına hakim, özellikle ileri derecede Excel bilgisine sahip,Microsoft Visio bilgisine sahip, Tercihen SAP uygulamasında tecrübesi olan, Analitik düşünme, raporlama, analiz ve sunum yeteneği gelişmiş, İletişim yeteneği güçlü, etkin yazılı ve sözlü iletişim yeteneğine sahip, Proaktif, sonuç ve çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat çalışma engeli olmayan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ UZMANI İstanbul(Asya) Arkas Lojistik A.Ş
KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ UZMANIArkas Lojistik A.Ş
• Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden (tercihen çevre ve sistem mühendisliği) mezun,• Entegre sistemler ve süreç geliştirme alanında, tercihen lojistik sektöründe en az 2 yıl deneyimli,• ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 alanlarında bilgi sahibi (tercihen ISO 27001 BGYS tecrübesi olan),• Tercihen QDMS (Kalite Doküman Yönetim Sistemi) programı tecrübesi bulunan,• ISO 9001 İç tetkikçi belgesine sahip, iç denetimler konusunda tecrübeli Tercihen çevre görevlisi belgesine sahip,• Tercihen tehlikeli maddelerin karayolu ile taşınması konusunda tecrübe sahibi ve TMGD sertifikasına sahip,• İyi derecede İngilizce bilen,• Analiz, raporlama ve sunum becerisi yüksek,• İnsan ilişkileri kuvvetli, farklı fonksiyonlarla uyumlu çalışabilecek,• Etkin yazılı ve sözlü İletişim yeteneğine sahip,• Sonuç, çözüm ve kalite odaklı,• MS Office bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilen• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.• Seyahat engeli olmayan, (B Sınıfı Sürücü Ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanan)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DANIŞMA GÖREVLİSİ İzmir Arkas Otomotiv
DANIŞMA GÖREVLİSİArkas Otomotiv
Arkas Holding şirketlerinden Arkas Otomotiv Ford Karşıyaka lokasyonun'da görevlendirilmek üzere;Lisans Mezunu, Resepsiyon veya Danışma Masasında en az 1 yıl iş deneyimine sahip,Ofis Araçlarını ve MS Ofis programlarını etkin kullanabilen,İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerilerine sahip, güleryüzlü, Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Teknisyeni Kocaeli Arkas Holding A.Ş.
Bakım Onarım TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
Kurumsal bir müşterimiz bünyesinde akü bakım teknisyeni olarak görev yapacak aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.Tercihen min. Meslek Liselerinin Oto Elektrik/Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezunTercihen Forklift elektriği konusunda tecrübeli Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen Seyahat engeli olmayan Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışmaya yatkın, Kocaeli bölgesinde ikamet eden, ulaşım sorunu olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni Ankara Arkas Holding A.Ş.
Elektrik Elektronik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yürütülen projelerde ve yetkili bayilerinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen nitelik ve yetkinlere sahip ‘Elektrik Elektronik Teknisyeni’ aranmaktadır.Genel Nitelikler: En az Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Ankara'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vasıfsız Eleman İstanbul(Avr.) Arkas Holding A.Ş.
Vasıfsız ElemanArkas Holding A.Ş.
En az Elektrik Elektronik Meslek Lisesi mezun, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa yakası'nda (Hadımköy, Kıraç, Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece) ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sonrası Hizmetler Mühendisi Bursa Arkas Holding A.Ş.
Satış Sonrası Hizmetler MühendisiArkas Holding A.Ş.
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makina, Elektrik/Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 2-3 yıl iş deneyimi olan tercihen İstif makinaları, iş makinaları veya otomotiv sektöründe servis mühendisliği tecrübesi bulunan,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Takım çalışmasına yatkın, dinamik çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Çözüm odaklı Bursa bölgesinde ikamet eden, SSH Bölge Mühendisleri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TÜRKİYE GENELİ BÖLGE SATIŞ SORUMLUSU Ankara, Antalya... Arkas Holding A.Ş.
TÜRKİYE GENELİ BÖLGE SATIŞ SORUMLUSUArkas Holding A.Ş.
İstanbul,Ankara,İzmir,Bursa,Muğla,Denizli,Antalya,Kocaeli illerinde ikamet eden ya da edebilecek.Tercihen üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun,İnşaat malzemeleri satışı alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Bayi yönetimi beceri ve tecrübesine sahip, Organizasyon ve zaman yönetimi beceri ve tecrübesine sahip, Sonuç odaklı ve satış hedefli çalışabilecek, Bayi ağı kuruluşu ve yönetimi konusunda tecrübeli, Müşteri ve Bayi ilişkilerinde başarılı olabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti ve iletişim becerisi yüksek, Temsil becerisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektromekanik Teknisyeni İzmir, Manisa Arkas Holding A.Ş.
Elektromekanik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
En az Meslek Lisesi İş Makinaları, Mekatronik, Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 2 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), İzmir/Manisa bölgesinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP MM SRM Danışmanı İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
SAP MM SRM DanışmanıArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin özellikle Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, SRM ve/veya MM modülünde en az 1 yıl görev yapmış veya Müşteri tarafında proje katılımı sağlayarak ilgili modüllerde görev almış, (SRM Modülünde bilgi sahibi olmak tercih sebebidir.)Yeni ürünleri öğrenmeye açık, Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üretebilecek, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, dinamik şirket yapısına uyum sağlayabilecek, Güçlü iletişim yeteneğine sahip, Yurtiçi - Yurtdışı  projelerde görev yapabilecek, seyahat engeli olmayan, İngilizce bilen , Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Danışmanı İzmir Arkas Otomotiv
Aktif Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv'de görev alacak;Aktif Otomobil satışında deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Danışmanı Bursa Arkas Otomotiv
Aktif Satış DanışmanıArkas Otomotiv
Arkas Holding, Otomotiv Grup şirketlerinden, Arkas Otomotiv'de görev alacak;Aktif Otomobil satışında deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Nakit Yönetimi Uzmanı İzmir Arkas Holding A.Ş.
Nakit Yönetimi UzmanıArkas Holding A.Ş.
Lisans mezunu (Tercihen fakültelerin Isletme, Iktisat, Ekonomi veya Maliye bölümlerinden mezun)Tercihen Finans konusunda 2-3 yıl tecrübeli (Bankaların operasyon bölümlerinde deneyim sahibi olunması tercih sebebidir),Iyi düzeyde Ingilizce bilgisine sahip, Tercihen SAP uygulamalarına hakim, MS Office uygulamalarına iyi bilen, çok iyi düzeyde excell kullanabilen, Analitik düsünme becerisine sahip Ekip çalısmasına yatkın Çözüm odaklı çalısabilen Iletisim becerisi gelismis ve diksiyonu düzgün Yogun çalısma temposuna uyum saglayabilecek, dikkatli Erkek adaylar için askerligini tamamlamıs Izmir'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK İŞLER MEMURU Bursa Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
TEKNİK İŞLER MEMURUArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Arkas Holding/Bursa İdari Binası'nda görev yapmak üzere "Teknik İşler Memuru" arıyoruz. Meslek Lisesi ve /veya  Meslek Yüksek Okulları'nın Makine/ Soğutma-İklimlendirme/Elektrik vb. bölümünden mezun,Bina bakım-onarım departmanlarında en az 3 yıl görev yapmış,Mekanik ve elektrik işlerinde tecrübeli, Tercihen MS Office ve Autocad programları uygulamalarını kullanabilen,Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Analitik, sistemli ve organize çalışma anlayışını benimsemiş,Bursa veya yakın çevresinde ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Erkek adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Vinç Operatörü İzmir Arkas Holding A.Ş.
Vinç OperatörüArkas Holding A.Ş.
Tercihen Lise Mezunu, Yetkili Kuruluşlar tarafından verilen  Kaldırma ve Yükleme (Vinç, Mobil Vinç) İş Makinesi Operatörlük Belgesine sahip,3 yıl ve üzeri Liman İş Makinelerinde Operatörlük deneyimi bulunan, MHC (Mobil Harbour Crane)Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen, Ekip çalışmasına yatkın, işçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun çalışabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış,     B Sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,İzmir' de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Memuru İzmir Arkas Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Sigorta MemuruArkas Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
• En az Önlisans, tercihen Lisans mezunu,    •  2 yıl sigortacılık deneyimli,    • SEGEM belgesi olan,    • İyi derecede ofis programlarını kullanabilen,    • Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış,    • İZMİR' de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU (ENGELLİ) İzmir Arkas Holding A.Ş.
GENEL BAŞVURU (ENGELLİ)Arkas Holding A.Ş.
En az lise mezunu (üniversite tercih sebebidir), Aktif iş ortamına ve yoğun tempoya uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, Düzgün bir diksiyona ve ifadeye sahip, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek olan, % 40 Özür derecesi ile Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olan veya olabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MUHASEBE MEMURU (ENGELLİ) İzmir Arkas Holding A.Ş.
MUHASEBE MEMURU (ENGELLİ)Arkas Holding A.Ş.
En az önlisans mezunu (üniversite tercih sebebidir), Fatura düzenleyip, takibini yapabilecek, Ofis programları ve bilgisayar kullanabilen, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın, Dikkatli ve takip yeteneği gelişmiş, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek olan, % 40 Özür derecesi ile Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olan veya olabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KIDEMLİ YAZILIM UZMANI İzmir Arkas Holding A.Ş.
KIDEMLİ YAZILIM UZMANIArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Kurumsal uygulamalar geliştirme konusunda en az 7 yıl deneyimli, referans verebileceği geçmiş proje tecrübeleri olan,Yazılım sektöründeki teknolojileri yakından takip eden, kendinin ve çalıştığı ekibin gelişimine önem veren,İyi düzeyde .net teknolojileri C# bilgisine sahip, Oracle, MS SQL veri tabanları konusunda deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Öğrenme ve araştırma yapmaktan zevk alan, yeniliklere açık, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Sorumluk alabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektronik Teknisyeni Bursa Arkas Holding A.Ş.
Elektronik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
En az Meslek Lisesi, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Makina, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Hidrolik, Pnömatik bilen, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Bursa bölgesinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Bursa Arser İş Makinaları A.Ş.
Forklift OperatörüArser İş Makinaları A.Ş.
- Tercihen lise mezunu (Meslek liselerinin iş makinaları bölümünden)- M.E.B.'lığından onaylı forklift operatörü sertifikası olan, ehliyet sahibi- En az 1-3 yıl iş deneyimi olan- Askerlik görevini tamamlamış-  Bursa'da ikamet eden,Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kısa Dönem Kiralama ve İkinci El Satış Müdürü İstanbul(Avr.), ... Arkas Holding A.Ş.
Kısa Dönem Kiralama ve İkinci El Satış MüdürüArkas Holding A.Ş.
En az 3-5 satış deneyimi olan özellikle İş Makinaları ve Otomotiv sektöründe ikinci el satış deneyimi bulunan,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, çözüm odaklı MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen İkna kabiliyeti gelişmiş, iletişimi güçlü, sonuç odaklı Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul' da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu Bursa Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Satış SorumlusuArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Lisans eğitimini tamamlamış, Tercihen denizcilik sektör deneyimi olan İyi derecede yazılı/ sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, İletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek,Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AĞIR VASITA ELEKTRİK USTASI Bursa Arkas Lojistik A.Ş
AĞIR VASITA ELEKTRİK USTASIArkas Lojistik A.Ş
Gemlik lokasyonunda ikamet eden,Ağır vasıta (Tır) Elektrik konusunda tecrübeli,Oto Elektrik Kalfalık/Ustalık belgesi olan yada Endüstri Meslek Liselerinin veya MYO'nun ilgili bölümlerinden mezun,Elektrik-Elektronik aksamların arıza tespit, tamir ve bakımını yapabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış,irtibat kurulacak iletişim bilgileri :Hafta içi saat 09:00 - 18:00 saatleri arasında aramanız rica olunur.Ercüment Doğan0532 652 44 37
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vasıfsız Eleman Eskişehir Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
Vasıfsız ElemanArkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş
En az Elektrik Elektronik Meslek Lisesi mezun, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Eskişehir Bölgesinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Makinesi Bakım Onarım Teknisyeni İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
İş Makinesi Bakım Onarım TeknisyeniArkas Lojistik A.Ş
MYO veya Meslek Lisesi ilgili bölümlerden mezun,İş makineleri bakım onarımı konusunda tecrübeli,Açık sahada çalışabilecek,Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,İstanbul Avrupa yakasında (Hadımköy, Avcılar, Esenyurt, Büyükçekmece, Beylikdüzü) ikamet eden,Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel ve Özlük İşleri Sorumlusu İstanbul(Asya) Arkas Holding A.Ş.
Personel ve Özlük İşleri SorumlusuArkas Holding A.Ş.
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile bölümlerinden mezun,Bordro ve özlük işleri vb. konularda en az 3 yıl deneyim sahibi,İş Kanunu, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve SGK Kanunu mevzuatlarına uygulama düzeyinde hakim,MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,SAP bilgisi olan,Tercihen İngilizce bilgisine sahip,Esnek çalışma saatlerine uyumlu,İletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın,Seyahat engeli bulunmayan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,İstanbul / Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK HİZMETLER MEMURU İstanbul(Avr.) Arkas Lojistik A.Ş
TEKNİK HİZMETLER MEMURUArkas Lojistik A.Ş
Yasa kapsamında engelli kadrosunda çalışmaya uygun Lise veya Yüksekokul Mezunu MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen Yedek parça ve stok yönetimi tecrübesi olan Tercihen ön muhasebe konusunda tecrübeli Tercihen SAP konusunda bilgisi olan Takım çalışmasına yatkın İstanbul Avrupa yakası tercihen Avcılar - Büyükçekmece aralığında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektromekanik Teknisyeni Bursa Arkas Holding A.Ş.
Elektromekanik TeknisyeniArkas Holding A.Ş.
En az Meslek Lisesi İş Makinaları, Mekatronik, Elektrik Bölümü, tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Otomotiv veya İş Makinaları Bölümlerinden mezun,Diagnos cihazı kullanma deneyimi olan (gerekli optimizasyonların yüklenmesi/tanıtılması/düzenlenmesi konusunda),Tercihen İş makinaları veya otomotiv sektöründe min. 2 yıl iş deneyimine sahip,Tercihen İstifleme makinalarında, forklift ürünlerine hakim, Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Bursa bölgesinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Hizmetler Mühendisi Eskişehir, Kocaeli... Arkas Holding A.Ş.
Satış Sonrası Hizmetler MühendisiArkas Holding A.Ş.
STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makina, Elektrik/Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 2-3 yıl iş deneyimi olan tercihen İstif makinaları, iş makinaları veya otomotiv sektöründe servis mühendisliği tecrübesi bulunan,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Takım çalışmasına yatkın, dinamik çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Çözüm odaklı İstanbul Anadolu, İzmit ve Eskişehir’de ikamet eden, SSH Bölge Mühendisleri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Sistemleri Teknisyeni İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Güvenlik Sistemleri TeknisyeniMarport Liman İşletmeleri
*Meslek Liseleri ya da Meslek Yüksek Okulları'nın Elektrik, Elektronik ya da Bilgisayar bölümlerinden mezun,*Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda minimum 1 yıl deneyimli,*Yüksekte çalışma tecrübesi olan,*MS Office uygulamaları, CCTV ve Access kontrol yazılımlarını iyi derecede kullanabilen,*Tercihen network sistemleri konusunda bilgi sahibi,*Askerlik hizmetini tamamlamış,(Erkek adaylar için)*Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Teknisyeni İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Bakım Onarım TeknisyeniMarport Liman İşletmeleri
Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının tercihen Makine bölümünden mezun,Mekanik aksam, cihaz ve tesisatların bakımı ve onarımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli,B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,   Avrupa yakasında ikamet eden, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyonel Yazılımlar Uzmanı / Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
Operasyonel Yazılımlar Uzmanı / Uzman YardımcısıMarport Liman İşletmeleri
Üniversitelerin Bilgisayar, İşletme, Matematik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,İş analizi veya yazılım destek alanlarında minimum 4 yıl deneyimli, Test süreci, yazılım devreye alma ve süreç analizi konularında tecrübe sahibi,Proje yönetim tekniklerine hakim, Tercihen T-SQL, PL-SQL ve .net ile ilgili bilgi sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Marport Liman İşletmeleri
İnsan Kaynakları Uzman YardımcısıMarport Liman İşletmeleri
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında kendini geliştirmek isteyen, tercihen seçme yerleştirme, eğitim, ücret, performans süreçlerinde 1 yıllık deneyime sahip,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP bilgisi ve tecrübesi olan, İş Kanunu ve SSK mevzuatı ile ilgili bilgi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış(Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı