Artek Mob.San.İç Mimarlık Ltd.Şti 

Şirket Bilgileri

http://www.artekmobilya.com

Artek Mob.San.İç Mimarlık Ltd.Şti


Artek Mob.San.İç Mimarlık Ltd.Şti İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sekreter Kocaeli Artek Mob.San.İç Mimarlık Ltd.Şti
SekreterArtek Mob.San.İç Mimarlık Ltd.Şti
Lise veya Üniversitesi mezunu.Alanında Tecrübeli.Bilgisayar kullanabilen,MS Office programlarına hakim.Ofis araçlarını (faks,fotokopi,tarayıcı vb) kullanabilen.Dış görünümüne özen gösteren.Diksiyonu düzgün.Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek.Zaman yönetimi konusunda başarılı.Takım çalışmasına yatkın.Anadolu yakasında ikemetgah eden bayan personel.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Uzmanı İstanbul(Asya) Artek Mob.San.İç Mimarlık Ltd.Şti
İhracat UzmanıArtek Mob.San.İç Mimarlık Ltd.Şti
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İşletme, İktisat, Dış Ticaret vb)İhracat prosesleri ve ilgili tüm mevzuatlara hakim,ihracat süreçlerinde en az 2 yıl deneyimli,İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip. (Tercihen 2.dil olarak Arapça)MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilenRaporlama ve dosyalama konusunda titiz ve özenli,Bay adaylar için Askerlik ile ilişiği bulunmayanİstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden Bay-Bayan ihracat sorumluları aramaktayız.Çalışma yeri Gebze’dir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Büro Asistanı İstanbul(Asya) Artek Mob.San.İç Mimarlık Ltd.Şti
Büro AsistanıArtek Mob.San.İç Mimarlık Ltd.Şti
Üniversitelerin iki yıllık yada dört yıllık bölümlerinden mezun.MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen.İletişim becerileri güçlü.Ekip çalışmasına yatkın.Sorumluluk sahibi ve disiplinli çalışabilecek.İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Mimar İstanbul(Asya) Artek Mob.San.İç Mimarlık Ltd.Şti
İç MimarArtek Mob.San.İç Mimarlık Ltd.Şti
Üniversitelerin İç Mimarlık bölümünden mezun,Mobilya, Dekorasyon ve İç mekan düzenlemeleri konusunda tecrubeli,Çizim programlarına hakim,İngilizce bilen,Yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli olmayan,Erkek adaylarda askerlikle ilgisi olmayan,İç Mimar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı