ASM DEKORASYON MOBİLYA GRANİT MERMER İNŞAAT SANAYİ 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2005


ASM GROUP Kuruluşundan itibaren özverili ve titiz çalışmaları ile kendini geliştiren, güçlü teknik kadrosu ve kaliteli üretimi sayesinde büyük ölçekli ve kısa sürede tamamlanan inşaat işlerinin aranılan firması olmuştur.
ASM GROUP, taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi ile müşterileri tarafından tercih edilen firma haline gelmiştir.
Müşteri şartlarının yerine getirilmesi için sektördeki teknolojik yenilikler yakından takip edilmekte ve teknik kadronun sürekli gelişimi için eğitim faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnşaat


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneASM DEKORASYON MOBİLYA GRANİT MERMER İNŞAAT SANAYİ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ön Muhasebe Elemanı Ankara ASM DEKORASYON
Ön Muhasebe ElemanıASM DEKORASYON
Ankara  Etimesgut-Elvankent te faaliyet gösteren İnşaat Firmamızda görevlendirilmek üzere;En az lise, tercihen üniversitelerin ön lisans ve lisans bölümlerinden mezun,Ön Muhasebe Elemanı olarak daha önce en az 5 yıl çalışmış, Muhasebe ve tek düzen hesap planına vakıf, Logo programına hakim (Tercih sebebidir) İnşaat Muhasebesi işlemlerini yürütebilen, Takip yeteneğine güvenen, dikkatli, sonuç odaklı iletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı