ASRY TEKSTIL SANAYİ 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2004


ASRY Tekstil, 1999 yılından beri iç giyim sektöründe yer alan güçlü bir şirkettir. Ünlü Avrupa markalarına koleksiyon hazırlayıp ihraç etmekte, Doreanse tescilli markamızı çeşitli Avrupa ve tüm Balkan ülkelerinde pazarlamaktadır.

Uzman ekip yılda 2.5 milyon adet kapasiteyle, bay ve bayanda; slip, string, boxer, atlet, T-shirt, gecelik, pijama, evgiyimi, body ve jartiyer gruplarından oluşan klasikten fanteziye yüksek kalitedeki geniş ürün yelpazesini, farklı lojistik seçenekleriyle son teknolojiyi de takip ederek sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaştırmaktadır. 

Doreanse Türkiye’de ve Avrupa’da seçkin mağazalarda yerini almış ve belli bir kesimin dikkatini çekmiş markadır. Temsilcilerimizden ve son kullanıcılarımızdan aldığımız memnuniyet geribildirimleri bizim daha büyük işler başarmamızın temelini oluşturuyor.

Dinamiğin ve armoniğin bir çatıda toplanması ASRY Tekstil’i seçme nedenlerinin başını çekiyor. Kalite ve zengin tasarımdan doğan ASRY’yi,referanslarımızı ve ürünlerimizi inceleyerek emin bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Vizyon
Tüketici bilincini ve kültsürünü artırarak, kaliteli yaşamı insanlara yaşatabilmek, yeni tasarımları sunmak en yeni tasarımı üretmek, tasarım ve kalite merkezi olmak. 

Misyon 
Döner sermayeyi artırmak, altyapıyı geliştirmek, müşteri memnuniyeti sağlamak için uygun hammaddeyi Avrupa standartlarında ürettirmek ve sunmak, ülke kalkınmasını sağlamak için yüksek katma değerli ürünler üretmek, yerli üretimi artırmak. 

Değerler
Küreselleşmenin yaşandığı bir dünyada, küreselleşmenin en çok kullandığı etkenin; modanın birinci derecede etkin olduğu hazır giyim alanında, küresel akımlardan en az seviyede etkilenerek, kültürel çeşitliliği sağlamak adına, 

  /  Dürüstlük 
  /  Güvenirlik 
  /  İş Ahlakı ve Etiği 
  /  Gelişim en çok önem verdiğimiz değerlerimizdir.

Her sene Türkiye, Ukrayna ve Rusya’da katıldığımız fuarların yanı sıra talep doğrultusunda veya arz etmek amacıyla çeşitli ülkelerde de fuarlara katılmaktayız. Bu fuarlar sayesinde müşterilerimizle daha çok iletişim kurma imkânı bulurken geribildirimlerini dikkatli bir şekilde dinliyoruz.

Doreanse sıkıcı tasarımlardan uzak daha şık ve moda çizgileriyle, giyinmesini bilen bayların ve bayanların iç giyim tercihleridir. Günlük hayatta olabildiğince rahat ve yenilikçi tasarımlı, özel hayatta olabildiğince şık ve seksi ürünler sunmaktadır. Spor aktifleri için de koleksiyonları ile stile hitap etmeyi başarmış bir isimdir. Doreanse’nin kışkırtıcı bir yanı olduğu da gerçektir. Özel hayatlara renk katmak, insanların duygularını harekete geçirmek için seksi bayanların yanı sıra metroseksüel baylara da hitap etmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Hazır Giyim

Firma web sitesi: www.doreanse.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 13.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Prim
Yemekhane
Erzak Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 0-24

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 50-74


ASRY TEKSTIL SANAYİ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genel Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Avr.) ASRY Tekstil Sanayii
Genel Muhasebe SorumlusuASRY Tekstil Sanayii
Türkiye'nin önde gelen iç giyim markalarından Doreanse'nin dünya çapında 44 ülkede patent sahibi ASRY Tekstil'de çalışmak üzere,Tercihen ilgili bölümlerden mezun ve muhasebe bürosunda en az 4 yıl tecrübeli,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, NEBİM muhasebe programını kullanabilen, Muhasebe mevuzatlarına hakim, Dikkatli, düzenli, nizami, titiz, özenli, azimli, olgun, Özverili, istekli, sorumluluk sahibi, disiplininli, takipçi, Dinamik, praitk, analitik, sonuç odaklı, pozitif ve yapıcı özelliğe sahip, Uzlaşmacı, ekip arkadaşları ile uyumlu çalışabilen, iş bitirici, Güvenilir, dürüst, açık senet imzalyacak kadar kendine güvenen,  Etik ve ahlak kurallarına sadık, AVCILAR ve çevresinde ikamet eden tercihen bayan ve askerliğini tamamlamış erkek takım arkadaşları aramaktayız.NOT: Yetiştirmek üzere yeni üniversite mezunları da alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı