ASSET GRUP 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2003


ASSET GRUP

2003 yılında aile şirketi olarak, 4 kişilik bir ekiple, müşterilerinin önemli bir değeri olma ve onlara değer katma hedefiyle hayata geçirilen ASSET Gümrük Müşavirliği geldiği noktada; merkezi İstanbul dışında, Mersin ve Bursa Bölge Müdürlükleri, işlem sayısının yüksek olduğu ana gümrüklerdeki irtibat ofisleriyle müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda tüm Türkiye’de hizmet desteği sağlayan dev bir network oluşturmuştur. Marka değeri ile en genç firma olan ASSET Gümrük Müşavirliği müşterileri arasında; Türkiye’mizin saygın holdingleri, global ölçekli hazır giyim, perakende, otomotiv, ilaç markaları, önemli basın yayın kuruluşları, ilk 500'deki ihracatçı ve sanayici listelerinde yer alan birçok değerli firma bulunmaktadır. 2012 yılında faaliyete başlayan ASSET Lojistik A.Ş., WCA network içerisinde 187 ülke ve 774 limanda, 6.000’e yakın acente ağıyla uluslararası taşımacılık alanında faaliyet göstermekte, son dönemde Lojistik atılımları ile ismini daha da duyurarak dünya çapında yaptığı acente anlaşmaları dışında, Çatalca’ ya taşınan Halkalı Gümrüğü karşısında kurulacak dev antrepo yatırımlarıyla da Lojistik sektörünün zirvesine aday olduğunu göstermektedir. Lojistik ve Gümrük Müşavirliği sektöründe ASSET yazılım ekiplerince hayata geçirilen “OPTİMUS” yazılımı (ile) özellikle yoğun dış ticaret hacmi olan müşterilerin süreç ve maliyet avantajı yaratmalarına katkı sağlayarak, kendi iç bünyesinde de tüm süreçleri optimize etmektedir. ASSET Grup, teknolojik yatırımlar, bilgi güvenliğine verilen önemin yanı sıra çalışanlara verilen haklar ile de sektöre öncülük etmektedir. Yüksek kalite standartlarında hizmet için; mesleki, kişisel gelişime yönelik eğitimlerle çalışanlarını destekler ve yeteneklerini, takım ruhuyla birlikte değerlendirir

İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları politikamız iki önemli amaca hizmet etmektedir.
Birincisi, bireyleri inisiyatif kullanmaya, böylece işlerine ve işlerinin sonuçlarına sahip çıkmaya teşvik etmektir.
İkincisi, bir yandan bireyi geliştirerek, diğer yandan da ekip çalışmasını teşvik ederek çalışanlarımızın iş hedeflerinde daha başarılı olmasını sağlamaktır.
Böylece hedeflere ve insan kaynağına daha iyi odaklanıp, kişilerin katma değerlerinin işin başarısındaki rolünü ön plana çıkarabileceğimize inanmaktayız.
ASSET GRUP Personel Politikasına ilişkin esaslar aşağıdaki gibidir;
İşin özelliğine uygun personelin seçimini ve görevlendirilmesini gerçekleştirmek,
Personele, yetkinlik ve yeteneklerine göre yetişme ve gelişme imkânları sağlamak,
Personelin evrensel insani değerler çerçevesinde dil, din, ırk, yaş, cinsiyet, mezhep, düşünce özgürlüğü ayrımı yapılmaksızın kişiliğine saygı duymak, haklarını korumak,
Personeli, özlük hakları ve çalışma koşulları konularında bilinçlendirmek ve gelişmelerden zamanında haberdar etmek,
Personelin çalışma istek ve hevesini arttırıcı nitelikte bir iş ortamı kurulması ve personelin iyi ilişkiler geliştirmesini sağlamak,
Görev ve sorumluluklara göre oluşturulan adil ücret sistemini uygulamak,
Başarılı personeli maddi ve manevi ödüllendirmek,
Personelin hastalık, malullük ve emekliliğini teminat altına almak,
İmkânlar ölçüsünde personelin varsa eşi ve çocuklarının sağlık ve eğitim planlamalarına destek olmak,
Personel kalıcılığını artırmak ve çalışan memnuniyetini sürekli geliştirmek.
Böylece şirketimizin çalışan memnuniyeti ve bağlılığı açısından fark yaratan bir kurum olmasını sağlamaktır.
 
ASSET'Lİ OLMAK

ASSET GRUP’u bulunduğu noktaya getiren çalışanlarımızdan aldığımız destekle gücümüzü var olduğumuz noktadan çok yüksek boyutlara çıkarmak için nitelikli insan gücünün geliştirilmesi gerekliliğinin farkındayız. Bu doğrultuda ASSET’te işe alımlar iki ana alanda değerlendirilmektedir.
·         Yeni mezun adaylara imkân verip ASSET GRUP içi/dışı eğitim programları uygulayarak çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimleri sağlanır.
 
·         ASSET GRUP’un hedef ve değerlerinden hareketle alanında en iyi çalışan adaylarımızın aramıza katılması sağlanır. “Doğru işe doğru insan” prensibiyle işin yetkinliklerini, ASSET GRUP’un kurumsal değerlerini karşılayan ve performansı ile fark yaratan çalışanlarımızı objektif işe alım tekniklerini kullanarak aramıza katarız.  Bu doğrultuda; boş pozisyona personel yerleştirme değil, ASSET’li olacak personelin bünyemize alınmasını önemseriz.
 
 
İŞE ALIM SÜRECİ
 
ASSET GRUP’a yapılan tüm başvurular şirketimizin veri tabanına kayıt edilir.
Açık pozisyonlarımız ve genel başvurularımız için; anlaşmalı insan kaynakları portalları, insan kaynakları e-mailine gelen başvurular, ofislerimizde doldurulan iş başvuru formlarından yararlanarak cv havuzumuzu oluşturmaktayız.
Başvuruda bulunan uygun adaylarla;
·         Yetkinlik bazlı birinci görüşme yapılır
·         Kişilik envanteri uygulanır
·         Pozisyona bağlı olarak yabancı dil değerlendirmesi yapılır
·         Bu değerlendirmelere göre uygun görülen adayların ilgili bölüm yöneticisi ve gerekli durumlarda bir üst yöneticisi ile de görüşme yapmaları sağlanır
·         Referans araştırması yapılır
·         Değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan adaylarımıza iş teklifi yapılır ve ASSET GRUP İşe Alım Prosedürü uygulanır.
 
Sosyal İmkanlar:
·         Tüm çalışanlarımızın ücreti net maaş üzerinden ödenir. Bu doğrultuda vergi kaybı ASSET GRUP tarafından karşılanır.
·         Pozisyona uygun olarak şirket aracı, dizüstü bilgisayar, cep telefonu imkânları sağlanır.
·         Tüm çalışanlarımıza yol yardımı ücreti (şirket aracı kullanan çalışanlar hariç) ve yemek için ticket uygulaması sunulur.
·         Yılda iki kere hedef ve yetkinlik performanslarına uygun olarak prim ödemesi yapılır.
·         Evlenen ve yeni çocuk sahibi olan çalışanlarımıza ASSET GRUP tarafından hediye sunulur.
·         Sağlık, eğitim, ev alımı vs. gibi özel durumlarda ASSET GRUP prosedürleri doğrultusunda tüm çalışanlarımıza sosyal destek sağlanır.
·         Dini günlerde tüm çalışanlarımıza ikramlar sunulur.
·         Ramazan ayında tüm ASSET GRUP çalışanlarına Ramazan Paketi sunulur.
·         Haftaya Veda ve Aya Veda ikram organizasyonlarımız tüm çalışanlarımıza sunulur.
·         Tüm çalışanlarımızın doğum günü ASSET GRUP’a duyurulur ve ASSET GRUP tarafından doğum günü olan çalışanımıza ASSET GRUP tarafından standart minik hediye sunulur.
·         ASSET GRUP’ta resmi ve dini tatil ile yıllık izin uygulaması yasalara uygun olarak gerçekleştirilir.

 
Genel Merkez
Adnan Kahveci Bulvarı Aker Plaza No:198 34188 Bahçelievler/ İstanbul, 34180 Türkiye

 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Lojistik

Firma web sitesi: www.assetgrup.com.tr/ASSET GRUP İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
YAZILIM UZMANI İstanbul(Avr.) Asset Grup
YAZILIM UZMANIAsset Grup
Lojistik ve gümrük müşavirliği sektörlerinde faaliyet gösteren; gümrük müşavirliği alanında Türkiye'nin ilk 5 firması içerinde yer alan ve büyüme hedefleri yüksek olan grup şirketlerimizde görevlendirilmek üzere "Yazılım Uzmanı" aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Literatürü takip edebilecek ve teknik dokümantasyonları anlayacak seviyede İngilizce bilgisine sahip,Dokümantasyon yeteneği güçlü, Microsoft .Net platformu üzerinde en az 3 yıl deneyimi olan, OOP prensiplerine bağlı, C# programlama diline hakim, WebForms ve WinForms tabanlı uygulama geliştirmiş, SOAP ve WebAPI ile geliştirme yapmış, Microsoft SQL Server konusunda uzman,Complex Query Stored Procedure, Function, Trigger, View, Job ASP.Net MVC ile proje geliştirme deneyimi olan, Entity Framework (Database First, Code First) mimarisi deneyimi olan, JavaScript, AngularJs, NodeJs, jQuery, Css, Bootstrap konularında bilgi ve tecrübe sahibi,Tercihen DevExpress ile çalışmış, Xamarin, PhoneGap, Apache Cordova, Ionic vb. gibi cross platformlar ile mobil uygulama geliştirme deneyimi olan,TFS versiyon kontrol sistemini kullanmış, Yeni teknolojileri takip eden, gelişime ve yeniliklere açık, Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi bulunmayan, Yaptığı projeleri referans gösterebilecek,Web App Mobile App
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış ve Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) ASSET LOJİSTİK A.Ş.
Satış ve Pazarlama UzmanıASSET LOJİSTİK A.Ş.
Büyüme hedefleri yüksek olan, uluslararası taşımacılık sektöründe forwarder olarak  hizmet veren Asset Lojistik A.Ş. için Deniz,Hava ve Karayolu  taşımacılığının satış departmanında görevlendirilecek"Satış Uzmanları" aramaktayız.Önlisans veya lisans mezunu, tercihen MBA veya Pazarlama alanlarında yüksek lisans yapmışSatış ve pazarlama konusunda en az 2 yıllık tecrübeye sahip Sektörü ve potansiyel pazarları analiz edebilen Uluslararası taşımacılık (FORWARDER) firmalarında tecrübe sahibi Tercihen portföy sahibi Yeni müşteriler kazandıracak satış becerisine sahip Raporlama ve MS Office programlarına hâkim Müzakere ve ikna gücü yüksek Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli Ekip çalışmasına uyumlu Analitik düşünebilen, pratik ve sonuç odaklı Yenilikçi, enerjik ve motivasyonu yüksek Seyahat engeli olmayan Aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Denizyolu Müdürü İstanbul(Avr.) Asset Grup
Denizyolu MüdürüAsset Grup
Gümrük müşavirliği sektöründe Türkiye'nin ilk 5 firması içerisinde yer alan ve lojistik olarak hızla büyüyen WCA network üyesi uluslararası lojistik firmamız "ASSET LOJİSTİK A.Ş."nin, genç ve dinamik kadrosunda görev alacak aşağıdaki niteliklerde"Denizyolu Müdürü" aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce konuşma ve yazma becerisine sahip FORWARDER şirketlerinde en az 10 yıl yöneticilik tecrübesi olanŞirketi denizyolu konusunda her alanda temsil edebilme yeteneğine sahip Disiplinli, takipçi, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü İletişimi kuvvetli, değişime ve gelişime açık, analitik düşünme yeteneğine sahipEkip yönetimi konusunda tecrübeli ve ekibinin gelişmesine katkı sağlayan Müşteri odaklı çalışma anlayışını benimseyen Sonuç ve çözüm odaklı Yurtdışı acente ve müşteri ilişkileri yönetimi konusunda deneyimli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen MS Office programlarına hakim Askerlik hizmetiyle ilişiği bulunmayan (Erkek Adaylar)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Asset Grup
Finans Uzman YardımcısıAsset Grup
Lojistik ve gümrük müşavirliği sektörlerinde faaliyet gösteren; gümrük müşavirliği alanında Türkiye' nin ilk 5 firması içerinde yer alan ve büyüme hedefleri yüksek olan grup şirketimizin tüm şirketlerine destek vermek üzere"Finans Uzman Yardımcısı" aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Genel muhasebe ve tek düzen hesap planına vakıf                3 yıl deneyimli                     Fatura, dekont ve iş avansları ve cari hesap mutabakatlarını iyi bilen Veri giriş ve analiz edebilme özellikleri olan Finansal raporlama, cari hesap takibi ve tahsilat konularında tecrübeli MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, tercihen NETSİS programını bilenTercihen ERP tecrübesi olan Dinamik , çalışkan ve analitik  Disiplinli, sorumluluk sahibi ve takipçi Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoran İşletme Müdürü İstanbul(Avr.) Asset Grup
Restoran İşletme MüdürüAsset Grup
Genel Nitelikler:Gıda, yiyecek-içecek sektöründe proje üretme ve hayata geçirme tecrübesi olan,Proje konusu olabilecek franchise markaları ile temasa geçerek süreci yönetecek,Daha önce, otel, restaurant ya da benzeri iş kollarında en az 5 yıl yönetici pozisyonunda görev almış,Üretimin başından sonuna takip edebilecek ve gerektiğinde müdahale edebilecek,Yeni ürün geliştirilmesi ve mevcut ürünlerin verimli hale getirilmesi konusunda çalışabilecek,Üniversitelerin işletme, pazarlama, turizm işletme, gıda vb. ilgili bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, Restaurant otomasyon sistemleri konusunda deneyim sahibi ve MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,Maliyet kontrolü konusunda deneyimli raporlama ve analiz becerisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, misafir memnuniyetini birinci önceliği olarak gören,Takım çalışmasını ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen, Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, dinamik, Tercihen kalite yönetim sistemlerine hâkim, hijyen ve gıda güvenliği konularında bilgi sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İTHALAT MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMANI İstanbul(Avr.) Asset Grup
İTHALAT MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMANIAsset Grup
Lojistik ve gümrük müşavirliği sektörlerinde faaliyet gösteren; gümrük müşavirliği alanında Türkiye' nin ilk 5 firması içerinde yer alan ve büyüme hedefleri yüksek olan grup şirketimizin ASSET Gümrük Müşavirliği şirketinde görevlendirilmek üzere 'İthalat Müşteri İlişkileri Uzmanı' aramaktayız.Üniversitelerin  İşletme, Dış Ticaret, Gümrük İşletme, Lojistik, İthalat- İhracat veya Avrupa Birliği bölümlerinden mezunGümrük Mevzuatına hakim, Konusunda en az 5 yıl deneyimli İyi derecede Microsoft Ofis bilgisine sahip, Tercihen Mavi programını kullanabilen, Müşteri memnuniyetine önem veren, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli ve  takipçi, Değişime  ve öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İTHALAT MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMAN YARD. İstanbul(Avr.) Asset Grup
İTHALAT MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMAN YARD.Asset Grup
Lojistik ve gümrük müşavirliği sektörlerinde faaliyet gösteren; gümrük müşavirliği alanında Türkiye' nin ilk 5 firması içerinde yer alan ve büyüme hedefleri yüksek olan grup şirketimizin ASSET Gümrük Müşavirliği şirketinde görevlendirilmek üzere 'İthalat Müşteri İlişkileri Uzman Yardımcısı' aramaktayız.Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun, Gümrük mevzuatına hakim, Konusunda en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen Mavi programını kullanmış, Disiplinli, takipçi, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, başarı odaklı, İnsan İlişkileri kuvvetli, değişime ve öğrenmeye açık, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İHRACAT MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMANI İstanbul(Avr.) Asset Grup
İHRACAT MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMANIAsset Grup
Lojistik ve gümrük müşavirliği sektörlerinde faaliyet gösteren; gümrük müşavirliği alanında Türkiye' nin ilk 5 firması içerinde yer alan ve büyüme hedefleri yüksek olan grup şirketimizin ASSET Gümrük Müşavirliği şirketinde görevlendirilmek üzere "İhracat Müşteri İlişkileri Uzmanı"  aramaktayız.Üniversitelerin  İşletme, Dış Ticaret, Gümrük İşletme, Lojistik, İthalat- İhracat veya Avrupa Birliği bölümlerinden mezunGümrük Mevzuatına hakim, Konusunda en az 5 yıl deneyimli İyi derecede Microsoft Ofis bilgisine sahip, Tercihen Mavi programını kullanabilen, Müşteri memnuniyetine önem veren, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli ve  takipçi, Değişime  ve öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İTHALAT MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMAN YARDIMCISI Bursa Asset Grup
İTHALAT MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMAN YARDIMCISIAsset Grup
Lojistik ve gümrük müşavirliği sektörlerinde faaliyet gösteren; gümrük müşavirliği alanında Türkiye' nin ilk 5 firması içerinde yer alan ve büyüme hedefleri yüksek olan grup şirketimizin ASSET Gümrük Müşavirliği şirketinde görevlendirilmek üzere 'İthalat Müşteri İlişkileri Uzman Yardımcısı' aramaktayız.Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun, Gümrük mevzuatına hakim, Konusunda en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen Mavi programını kullanmış, Disiplinli, takipçi, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, başarı odaklı, İnsan İlişkileri kuvvetli, değişime ve öğrenmeye açık, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İHRACAT MÜŞTERİ İLİŞKİLİLERİ UZMAN YARDIMCISI Bursa Asset Grup
İHRACAT MÜŞTERİ İLİŞKİLİLERİ UZMAN YARDIMCISIAsset Grup
Lojistik ve gümrük müşavirliği sektörlerinde faaliyet gösteren; gümrük müşavirliği alanında Türkiye' nin ilk 5 firması içerinde yer alan ve büyüme hedefleri yüksek olan grup şirketimizin ASSET Gümrük Müşavirliği, Bursa Bölge Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere "İhracat Müşteri İlişkileri Uzmanı" aramaktayız.Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun Gümrük mevzuatı hakim Konusunda en az 2 yıl deneyimli MS Office programlarını iyi decede kullanabilen, Tercihen Mavi programını kullanmış, Disiplinli, takipçi, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, başarı odaklı, İnsan İlişkileri kuvvetli, değişime ve öğrenmeye açık Takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İHRACAT MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMANI Bursa Asset Grup
İHRACAT MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMANIAsset Grup
Lojistik ve gümrük müşavirliği sektörlerinde faaliyet gösteren; gümrük müşavirliği alanında Türkiye' nin ilk 5 firması içerinde yer alan ve büyüme hedefleri yüksek olan grup şirketimizin ASSET Gümrük Müşavirliği, Bursa Bölge Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere "İhracat Müşteri İlişkileri Uzmanı" aramaktayız.Üniversitelerin  İşletme, Dış Ticaret, Gümrük İşletme, Lojistik, İthalat- İhracat veya Avrupa Birliği bölümlerinden mezunGümrük Mevzuatına hakim, Konusunda en az 5 yıl deneyimli İyi derecede Microsoft Ofis bilgisine sahip, Tercihen Mavi programını kullanabilen, Müşteri memnuniyetine önem veren, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli ve  takipçi, Değişime  ve öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İTHALAT MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMANI Bursa Asset Grup
İTHALAT MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMANIAsset Grup
Lojistik ve gümrük müşavirliği sektörlerinde faaliyet gösteren; gümrük müşavirliği alanında Türkiye' nin ilk 5 firması içerinde yer alan ve büyüme hedefleri yüksek olan grup şirketimizin ASSET Gümrük Müşavirliği, Bursa Bölge Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere ''İthalat Müşteri İlişkileri Uzmanı" aramaktayız.Üniversitelerin  İşletme, Dış Ticaret, Gümrük İşletme, Lojistik, İthalat- İhracat veya Avrupa Birliği bölümlerinden mezunGümrük Mevzuatına hakim, Konusunda en az 5 yıl deneyimli Tercihen tekstil ithalatı konusunda tecrübeli  İyi derecede Microsoft Ofis bilgisine sahip, Tercihen Mavi programını kullanabilen, Müşteri memnuniyetine önem veren, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli ve  takipçi, Değişime  ve öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü İstanbul(Avr.) ASSET LOJİSTİK A.Ş.
Satış MüdürüASSET LOJİSTİK A.Ş.
Büyüme hedefleri yüksek olan, uluslararası taşımacılık sektöründe forwarder olarak  hizmet veren Asset Lojistik A.Ş. için"Satış Müdürü" aramaktayız.Lisans mezunu, tercihen MBA veya Pazarlama alanlarında yüksek lisans yapmış Satış ve pazarlama konusunda en az 5 yıllık tecrübeye sahip Sektörü ve potansiyel pazarları analiz edebilen Portföy sahibi Ekip yönetimi tecrübesine sahip Uluslararası taşımacılık  (FORWARDER) firmalarında tecrübe sahibi Tercihen kara taşımacılığında da tecrübe  sahibi Yeni müşteriler kazandıracak satış becerisine sahip Organizasyon, planlama ve takip  yönü kuvvetli; analitik düşünebilen Raporlama ve MS Office programlarına hâkim Müzakere ve ikna gücü yüksek Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli Yenilikçi, enerjik ve motivasyonu yüksek Seyahat engeli olmayan Aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı