Türk Telekomünikasyon A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1840


http://www.telekom.gov.tr

176 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Türk Telekom, Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörüdür. Müşterilerin hızla değişen iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına en güçlü ve en doğru şekilde cevap verebilmek amacıyla 2015 yılında Türk Telekomünikasyon A.Ş., Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. tüzel kişiliklerini mevcut şekliyle muhafaza ederek ve tabi oldukları mevzuat ve regülasyonlara tamamen uyarak, “müşteri odaklı” ve entegre bir yapıya geçmiştir. Bireysel ve kurumsal hizmetler alanında geniş hizmet ağı ve zengin ürün çeşitliliğine sahip olan Türk Telekom, Ocak 2016 itibarıyla mobil, internet, telefon ve TV ürün ve hizmetlerini ‘Türk Telekom’ tek marka çatısı altında bir araya getirmiştir.
 
 
“Türkiye’nin Çoklu Oyuncusu” Türk Telekom’un, 30 Haziran 2017 itibarıyla 13,2 milyon sabit erişim hattı, 9,1 milyon genişbant ve 18,8 milyon mobil abonesi bulunmaktadır. Türk Telekom Grubu şirketleri Türkiye’yi yeni teknolojilerle buluşturma ve bilgi toplumuna dönüşüm sürecini hızlandırma vizyonuyla, 81 ilde 33.621 çalışanıyla hizmet vermektedir.
 
Türk Telekomünikasyon A.Ş., PSTN ve toptan genişbant hizmetlerini sunmakta olup, mobil operatör Avea İletişim Hizmetleri A.Ş., perakende internet hizmeti , IPTV, Uydu TV, Web TV, Mobile TV, Smart TV Hizmetleri sağlayıcısı TTNET A.Ş., Televizyon yayıncılığı ile isteğe bağlı yayıncılık (VOD) hizmetleri sağlayıcısı  Net Ekran Şirketleri, yakınsama teknolojileri şirketi Argela Yazılım ve Bilişim Teknolojileri A.Ş., BT çözüm sağlayıcısı Innova Bilişim Çözümleri A.Ş., çevrimiçi eğitim yazılımları şirketi Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş., çağrı merkezi şirketi AssisTT Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri A.Ş., toptan veri ve kapasite servis sağlayıcısı Türk Telekom International ve iştiraklerinin yüzde 100'üne sahiptir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Telekomünikasyon


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 07.30 - 17.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Kaza SigortasıTürk Telekomünikasyon A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 37
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sistem ve Uygulama Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Assistt A.Ş.
Sistem ve Uygulama Geliştirme UzmanıAssistt A.Ş.
Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun (Tercihen Bilgisayar, Yazılım veya Matematik Mühendisliği bölümleri).Güçlü problem çözme ve analitik düşünme kabiliyetine sahip. Etkin iletişim kurabilen ve ekip çalışmasına yatkın. Ses teknolojileri konusunda yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan.Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Alanında 2 yıl ve üzeri deneyimi olan. Erkek adaylar için askerliğini yapmış, askerlikten muaf veya 3 yıl tecilli. TEKNİK NİTELİKLERJava dili ile uygulama geliştirme konusunda iyi seviyede bilgi sahibi. Çağrı merkezi platform uygulamaları ve SIP teknolojileri konusunda bilgi sahibi.Sesli yanıt sistemleri (IVR) ve ses teknolojileri alanında uygulama geliştirme konusunda deneyimli.Entegrasyon süreçleri ve web servis teknolojileri konusunda bilgi sahibi. Tercihen Avaya ürünlerinde ve Eclipse üzerinde geliştirme yapmış. Tercihen veritabanı tasarımı ve ilişkisel veritabanı mimarisi konularına hâkim.Süreç modelleme ve analiz teknikleri konularında bilgi sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Prime Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Assistt A.Ş.
Prime Müşteri TemsilcisiAssistt A.Ş.
Türkiye’nin Telekomünikasyon sektöründeki en büyük Müşteri Hizmetleri grubunda kariyer yapma fırsatı senin elinde!Prime Segmenti Müşterilere hizmet vermek üzere İstanbul (Avr.) Güneşli'de çalışabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Müşteri Temsilcileri arıyoruz. Diksiyonu düzgün, En az lise , 2 yıllık MYO mezunu ya da A.Ö. Fakültesi öğrencisi, Vardiyalı çalışmaya uyum gösterebilecek, 18-30 yaşları arasında, Telefonda etkili iletişim kurabilen, gerektiğinde müşteriye satış yapabilecek,İkna ve analiz yeteneğine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, İş kalitesini ön planda tutarak, hedef odaklı çalışabilen, İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BI Danışmanı İstanbul(Asya) İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş.
BI Danışmanıİnnova Bilişim Çözümleri A.Ş.
İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş, farklı teknolojilerde bilgi birikimine sahip 1200 kişilik profesyonel kadrosu ile Türkiye’nin önde gelen bilişim çözümleri firmasıdır. 1999’dan bugüne telekomünikasyon, finans, üretim, kamu ve hizmet sektörleri başta olmak üzere her sektördeki kuruluşlara platform bağımsız çözümler sunan İnnova, uluslararası standartlarda ürettiği çözümleri şimdiye kadar 3 kıtada 37 ülkeye ihraç etmeyi başarmıştır. 2007 yılından bu yana Türk Telekom Grubu Şirketleri bünyesinde yer alan İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş, İstanbul ve Ankara ana ofislerinin yanı sıra Türkiye'nin çeşitli bölgelerine yayılmış 12 ofisi üzerinden faaliyetlerine devam etmektedir. ·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen Mühendislik Fakültesi mezunu,·         SAP Business Objects, Qlikview, Oracle BI raporlama toolarından en az biri konusunda en az 3 yıl tecrübeli,·         UC4 ve Informatica ETL toollarında tecrübeli·         İyi derece SQL bilen,·         Teradata, Oracle veri tabanlarından en az birinde en az 3 yıl tecrübeli,·         Raporlama analizi ve geliştirilmesi alanında tecrübeli,·         IT süreçleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olan,·         İlgili paydaşlarla etkili ve olumlu iletişim kurabilen,·         Kendi argümanlarını sağlam biçimde savunabilen ve ikna kabiliyeti yüksek,·         Gerekli durumlarda inisiyatif almaktan çekinmeyen ,·         Takım çalışmasına yatkın,·         İletişim becerileri güçlü,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Ürün ve İş Analisti İstanbul(Asya) Assistt A.Ş.
Kurumsal Ürün ve İş AnalistiAssistt A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Bilgisayar, Endüstri, İşletme Mühendisliği, vb.),IT iş analisti olarak en az 3 yıl deneyim sahibi, Tercihen kurumsal uygulamalar geliştirme konusunda 1 - 2 yıl deneyimli, Tercihen önyüz tasarımı, kullanılabilirlik kavramları hakkında bilgi sahibi, Tercihen ERP yazılımları üzerinde deneyim sahibi, Planlı, organize ve dokümantasyon ile çalışan Analiz yeteneği gelişmiş, sonuç odaklı ve analitik düşünebilen, Yazılı/sözlü iletişim ve sunum becerileri kuvvetli, Sorumluluk sahibi, terminlere uyum sağlayan, yenilikçi, öğrenmeye istekli ve sürekli gelişime açık, güncel teknolojileri takip eden, yeni proje ve teknolojilere kolay uyum sağlayabilecek,Takım çalışmasına yatkın, Literatürü takip edebilecek kadar İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Servis Yöneticisi İstanbul(Asya) Assistt A.Ş.
IT Servis YöneticisiAssistt A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Endüstri, İşletme Mühendisliği, vb.),Sunum becerisi yüksek, prezentabl, Yazılı / sözlü iletişim, koordinasyon yeteneği kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek,Tercihen servis/ürün yöneticisi olarak en az 2 yıl deneyim sahibi, Tercihen çağrı merkezi veya telekomünikasyon sektöründe en az 2 yıl deneyim sahibi,Tercihen telekom / çağrı merkezi yönetmelikleri ve regülasyonlar ile ilgili bilgi sahibi,Analiz yeteneği gelişmiş, sonuç odaklı ve analitik düşünebilen, Teknoloji konusundaki bilgi birikimi ile iş birimlerinin ihtiyaçlarını yönlendirebilen,Planlı, organize ve dokümantasyon ile çalışan Önceliklendirme, planlama, aksiyon takibi ve raporlamayı etkin olarak yapabilen,Öğrenmeye istekli, sürekli gelişime açık, güncel teknolojileri takip eden, yeni proje ve teknolojilere kolay uyum sağlayabilecek,Takım çalışmasına yatkın, İngilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Uygulama Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Assistt A.Ş.
Kurumsal Uygulama Geliştirme UzmanıAssistt A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Bilgisayar Mühendisliği, vb.), Yazılım Sektöründe en az 3 yıl tecrübeli, Nesne yönelimli programlama konusunda deneyimli. Asp.net, C#, HTML, JavaScript, CSS, MVC, MsSQL, web servisler konusunda deneyimli,Tasarım paternleri konusunda bilgi sahibi, MS SQL veri tabanı konusunda deneyimli, Versiyon kontrol sistemleri ile çalışmış(TFS, vb.), Tercihen kurumsal uygulamalar geliştirme konusunda 1 - 2 yıl deneyimli, Analiz yeteneği gelişmiş, sonuç odaklı ve analitik düşünebilen, Sorumluluk sahibi, terminlere uyum sağlayan, yenilikçi, öğrenmeye istekli ve sürekli gelişime açık, güncel teknolojileri takip eden, yeni proje ve teknolojilere kolay uyum sağlayabilecek,Takım çalışmasına yatkın, Literatürü takip edebilecek kadar İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Zekası Uzmanı İstanbul(Asya) Assistt A.Ş.
İş Zekası UzmanıAssistt A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği vb.)İş Zekası ve Raporlama konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, İyi derecede SQL, PL/SQL bilgisi olan, Veri ambarı modelleme ve geliştirme konularında deneyimli, Analiz yeteneği gelişmiş, sonuç odaklı ve analitik düşünebilen, Sorumluluk sahibi, yenilikçi, öğrenmeye istekli ve sürekli gelişime açık, Tercihen ETL (ODI vb.), OBIEE ve SAP Business Objects Web Intelligence tecrübesi olan,Takım çalışmasına yatkın, Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ücret ve Yasal İşler Uzmanı İstanbul(Asya) AssisTT
Ücret ve Yasal İşler UzmanıAssisTT
Ümraniye Genel Müdürlük binamızda '' Ücret ve Yasal İşler Uzmanı '' pozisyonunda çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip ekip arkadaşı arıyoruz.Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,Ücret ve Yasal İşler konusunda minimum 3 yıl deneyimli,İlgili yasal mevzuatlara hakim,SAP HR modülüne hakim,MS Office programlarını etkin kullanabilen, ileri derecede excel bilgisine sahip,İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın,Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın,İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi (ORDU) Ordu AssisTT
Müşteri Temsilcisi (ORDU)AssisTT
Türkiye’nin en büyük çağrı merkezlerinden biri olan  AssisTT bünyesinde, Ordu lokasyonumuzda, “ TTNET İnbound Müşteri Temsilcisi" pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu, 18-35 yaşları arasında, Telefonda etkili iletişim kurabilen, Vardiyalı çalışmaya uyum gösterebilecek, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecill Ordu'da ikamet eden veya edebilecek durumda olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
JAVA Developer İstanbul(Asya) İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş.
JAVA Developerİnnova Bilişim Çözümleri A.Ş.
İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş, farklı teknolojilerde bilgi birikimine sahip 1200 kişilik profesyonel kadrosu ile Türkiye’nin önde gelen bilişim çözümleri firmasıdır. 1999’dan bugüne telekomünikasyon, finans, üretim, kamu ve hizmet sektörleri başta olmak üzere her sektördeki kuruluşlara platform bağımsız çözümler sunan İnnova, uluslararası standartlarda ürettiği çözümleri şimdiye kadar 3 kıtada 37 ülkeye ihraç etmeyi başarmıştır. 2007 yılından bu yana Türk Telekom Grubu Şirketleri bünyesinde yer alan İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş, İstanbul ve Ankara ana ofislerinin yanı sıra Türkiye'nin çeşitli bölgelerine yayılmış 12 ofisi üzerinden faaliyetlerine devam etmektedir. •           Üniversitelerin Mühendislik, Matematik, Fizik, İstatistik ya da Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun•           Analitik düşünebilen, takım üyesi, öğrenmeye açık, insiyatif alabilen•           En az 2 yıl Java uygulama geliştirme tecrübesine sahip•           Java,JSF,Richfaces,Primefaces,Spring, Hibernate,SQL•           Spring Framework, J2EE altyapılarından en az birine hakim•           ORM framework kullanmış, tecrübe sahibi (Toplink, Hibernate, JPA)•           JMS, WebService konularında tecrübeli•           Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış•           Ümraniye lokasyonununda çalışacak  Takım arkadaşları arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MHRS MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ-SAMSUN Samsun AssisTT
MHRS MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ-SAMSUNAssisTT
Türkiye’nin en büyük çağrı merkezinde, “Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” pozisyonunda Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) projemiz için çalışma arkadaşları arıyoruz.-Samsun da ikamet eden,-Diksiyonu düzgün,-En az lise mezunu,-18-35 yaşları arasında,-Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,-Telefonda etkili iletişim kurabilen,-İkna ve analiz yeteneğine sahip,-İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen,-İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bütçe, Planlama ve Analiz Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) AssisTT
Bütçe, Planlama ve Analiz Uzman YardımcısıAssisTT
Ümraniye Genel Müdürlük binamızda '' Bütçe, Planlama ve Analiz Uzman Yardımcısı '' pozisyonunda çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip ekip arkadaşı arıyoruzÜniversitelerin Matematik, İstatistik, İşletme/Ekonomi, İşletme veya Endüstri Mühendisliği veya ilgili diğer bölümlerinden mezun,1-2 yıl deneyim sahibi, Bütçe, planlama ve finansal&yönetim raporlamaları alanında gelişime açık, Genel muhasebe, finansallar, maliyet muhasebesi ve planlama alanlarında gelişime ve öğrenmeye açık,İş planlama ve analiz yeteneği gelişmiş, Yeniliklere, gelişime ve öğrenmeye açık, İyi düzeyde İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen (özellikle Excel) Dinamik bir çalışma ortamında esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, SAP bilgisi tercih sebebi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi - KARAMAN Karaman AssisTT
Müşteri Temsilcisi - KARAMANAssisTT
Türkiye’nin en büyük çağrı merkezlerinden biri olan  AssisTT A.Ş. bünyesinde, Karaman lokasyonumuzda, “Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi" pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları aramaktayız. Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu, 18-35 yaşları arasında, Telefonda etkili iletişim kurabilen, Vardiyalı çalışmaya uyum gösterebilecek, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecill Karaman'da ikamet eden veya edebilecek durumda olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YETKİLİSİ-TEKİRDAĞ ÇORLU Tekirdağ AssisTT
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YETKİLİSİ-TEKİRDAĞ ÇORLUAssisTT
Telekomünikasyon ve Bilişim Sektörünün Lider Firması olan müşterimizin- Müşteri İlişkileri Bölümünde görevlendirilmek üzere,Tekirdağ Çorlu Ofis TT Ofis MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YETKİLİSİ” aranmaktadır.Genel Nitelikler:Lisans Mezunu İkna kabiliyeti olan Dış görünüş, etkin iletişim becerisi ve konuya hakimiyeti ile firma kurumsal kimliğine yakışır, güler yüzlü ve müşteri odaklı yaklaşım sergileyen,Analitik bakış açısına sahip, Ekip çalışması ve işbirliğine yatkın, Sorumluluk almak için istekli ve yeniliklere açık, Müşteri odaklı ve müşteri ilişkileri güçlü, Bağlı bulunduğu yöneticisi  ve ekip arkadaşlarıyla uyumlu yaklaşım sergileyecekTemel bilgisayar bilgisine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uygun, Tercihen;Telekomünikasyon sektöründe churn ve müşteri yönetimi tecrübesine sahip,  İnternet, Telefon ve GSM teknolojileri hakkında bilgi sahibi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YETKİLİSİ-KOCAELİ ALEMDER Kocaeli AssisTT
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YETKİLİSİ-KOCAELİ ALEMDERAssisTT
Telekomünikasyon ve Bilişim Sektörünün Lider Firması olan müşterimizin- Müşteri İlişkileri Bölümünde görevlendirilmek üzere, Kocaeli Alemdar TT Ofis TT Ofis MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YETKİLİSİ” aranmaktadır.Genel Nitelikler:Lisans Mezunu İkna kabiliyeti olan Dış görünüş, etkin iletişim becerisi ve konuya hakimiyeti ile firma kurumsal kimliğine yakışır, güler yüzlü ve müşteri odaklı yaklaşım sergileyen,Analitik bakış açısına sahip, Ekip çalışması ve işbirliğine yatkın, Sorumluluk almak için istekli ve yeniliklere açık, Müşteri odaklı ve müşteri ilişkileri güçlü, Bağlı bulunduğu yöneticisi  ve ekip arkadaşlarıyla uyumlu yaklaşım sergileyecekTemel bilgisayar bilgisine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uygun, Tercihen;Telekomünikasyon sektöründe churn ve müşteri yönetimi tecrübesine sahip,  İnternet, Telefon ve GSM teknolojileri hakkında bilgi sahibi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YETKİLİSİ-SULTANBEYLİ İstanbul(Asya) AssisTT
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YETKİLİSİ-SULTANBEYLİAssisTT
Telekomünikasyon ve Bilişim Sektörünün Lider Firması olan müşterimizin- Müşteri İlişkileri Bölümünde görevlendirilmek üzere, İstanbul Sultanbeyli TT Ofis MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YETKİLİSİ” aranmaktadır.Genel Nitelikler:Lisans Mezunu İkna kabiliyeti olan Dış görünüş, etkin iletişim becerisi ve konuya hakimiyeti ile firma kurumsal kimliğine yakışır, güler yüzlü ve müşteri odaklı yaklaşım sergileyen,Analitik bakış açısına sahip, Ekip çalışması ve işbirliğine yatkın, Sorumluluk almak için istekli ve yeniliklere açık, Müşteri odaklı ve müşteri ilişkileri güçlü, Bağlı bulunduğu yöneticisi  ve ekip arkadaşlarıyla uyumlu yaklaşım sergileyecekTemel bilgisayar bilgisine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uygun, Tercihen;Telekomünikasyon sektöründe churn ve müşteri yönetimi tecrübesine sahip, İnternet, Telefon ve GSM teknolojileri hakkında bilgi sahibi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İzmir-Yabancı Dil Müşteri Temsilcisi (THY Projesi) İzmir AssisTT
İzmir-Yabancı Dil Müşteri Temsilcisi (THY Projesi)AssisTT
Türk Telekom Grup Şirketi ve çağrı merkezi sektörünün liderleri AssisTT bünyesinde, İzmir Lokasyonu THY Projesi'nde İngilizce, Fransızca veya  Almanca dillerinden en az birini aktif kullanabilecek Full-Time olarak çalışabilecek "Müşteri Temsilcisi" pozisyonu için yeni çalışma arkadaşları arıyoruz: • En az lise mezunu,• 18-40 yaşları arasında,• İngilizce, Fransızca veya  Almanca dillerinden birini ileri seviyede konuşabilen,• Telefonda etkili iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün,• İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas,• Vardiyalı çalışmaya uygun,  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Destek Sorumlusu Ankara Assistt A.Ş.
Teknik Destek SorumlusuAssistt A.Ş.
35 yaşını aşmamış, Erkekler için askerlik hizmetini tamamlamış, Üniversitelerin en az 2 yıllık teknik bölümlerinden mezun (Örgün eğitim)Tercihen çağrı merkezi tecrübesi olan, Telekomünikasyon sektöründe tecrübeli, (Min 1 yıl) Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen İletişim becerisi yüksek, Diksiyonu düzgün, İkna kabiliyeti olan, MS Office Uygulamalarına hâkim,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Samsun AssisTT
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiAssisTT
Türkiye’nin en büyük çağrı merkezinde, “Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” pozisyonunda, yeni çalışma arkadaşları arıyoruz. -Diksiyonu düzgün,-En az lise mezunu,-18-35 yaşları arasında,-Teknik konularda hizmet verebilecek,-Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,-Telefonda etkili iletişim kurabilen,-İkna ve analiz yeteneğine sahip,-İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen,-İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas,-Samsun da ikamet eden.-Bay / Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Satış Takım Lideri Trabzon Assistt A.Ş.
Saha Satış Takım LideriAssistt A.Ş.
Sektörünün Lider Firmasında Saha satış organizasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşlarıaranmaktadır. Genel Nitelikler: -Ön lisans veya lisans mezunu, tercihen üniversitelerin örgün öğretim fakültelerinden mezun,-Minimum 5 yıl sektör ya da saha satış deneyimi olan,-MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,-Takım çalışmasına yatkın,-İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek,-Çözüm ve sonuç odaklı,-Teknolojiye ilgi duyan,-Araştırmacı, öğrenmeye ve gelişime açık,-Güler yüzlü, pozitif ve prezantabl,-Seyahat ve konaklama engeli olmayan,-B Sınıf ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,-Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecili olan,-35 yaşını aşmamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Rize Assistt A.Ş.
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiAssistt A.Ş.
Çağrı merkezi sektörünün liderlerinden  AssisTT A.Ş. bünyesinde,   “Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” pozisyonunda  RİZE lokasyonumuzda çalışacak yeni çalışma arkadaşları arıyoruz. Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu, 18-35 yaşları arasında, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İkna ve analiz yeteneğine sahip, Vardiyalı çalışmaya uyum gösterebilecek, MS Office programlarını kullanabilen, İş kalitesini ön planda tutarak, hedef odaklı çalışabilen, İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Satış Takım Lideri Kayseri AssisTT
Saha Satış Takım LideriAssisTT
Sektörünün Lider Firmasında Saha satış organizasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşlarıaranmaktadır. Genel Nitelikler: -Ön lisans veya lisans mezunu, tercihenüniversitelerin örgün öğretim fakültelerinden mezun,-Minimum5 yıl sektörya da saha satış deneyimi olan,-MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,-Takım çalışmasına yatkın,-İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek,-Çözüm ve sonuç odaklı,-Teknolojiye ilgi duyan,-Araştırmacı, öğrenmeye ve gelişime açık,-Güler yüzlü, pozitif ve prezantabl,-Seyahat ve konaklama engeli olmayan,-B Sınıf ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,-Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecili olan,-35 yaşını aşmamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Analiz Uzmanı İstanbul(Asya) Assistt A.Ş.
Finansal Analiz UzmanıAssistt A.Ş.
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden, Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği, Matematik-Fizik ve benzeri bölümlerden mezun,ERP tecrübesi olanİleri düzey excel  ve Access bilgisi olanİyi derecede İngilizce bilenYazılı ve sözlü iletişimde başarılı, dış görünümüne özen gösteren, temsil yeteneği olanİnsan ilişkileri kuvvetli,  takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Satış Yöneticisi Mersin Assistt A.Ş.
Kurumsal Satış YöneticisiAssistt A.Ş.
Sektörünün Lider Firmasında Saha satış organizasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşlarıaranmaktadır. Genel Nitelikler:   -Ön lisans veya lisans mezunu, tercihen üniversitelerin örgün öğretim fakültelerinden mezun,- Minimum 2 yıl sektör deneyimi olan,- MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,- Takım çalışmasına yatkın,- İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek,- Çözüm ve sonuç odaklı,- Teknolojiye ilgi duyan,- Araştırmacı, öğrenmeye ve gelişime açık,- Güler yüzlü, pozitif ve prezantabl,- Seyahat ve konaklama engeli olmayan,- B Sınıf ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,- Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecili olan,- 35 yaşını aşmamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Satış Yöneticisi Adana Assistt A.Ş.
Kurumsal Satış YöneticisiAssistt A.Ş.
Sektörünün Lider Firmasında Saha satış organizasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşlarıaranmaktadır. Genel Nitelikler:   -Ön lisans veya lisans mezunu, tercihen üniversitelerin örgün öğretim fakültelerinden mezun,- Minimum 2 yıl sektör deneyimi olan,- MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,- Takım çalışmasına yatkın,- İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek,- Çözüm ve sonuç odaklı,- Teknolojiye ilgi duyan,- Araştırmacı, öğrenmeye ve gelişime açık,- Güler yüzlü, pozitif ve prezantabl,- Seyahat ve konaklama engeli olmayan,- B Sınıf ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,- Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecili olan,- 35 yaşını aşmamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Satış Yöneticisi Gaziantep Assistt A.Ş.
Kurumsal Satış YöneticisiAssistt A.Ş.
Sektörünün Lider Firmasında Saha satış organizasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşlarıaranmaktadır. Genel Nitelikler:   -Ön lisans veya lisans mezunu, tercihen üniversitelerin örgün öğretim fakültelerinden mezun,- Minimum 2 yıl sektör deneyimi olan,- MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,- Takım çalışmasına yatkın,- İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek,- Çözüm ve sonuç odaklı,- Teknolojiye ilgi duyan,- Araştırmacı, öğrenmeye ve gelişime açık,- Güler yüzlü, pozitif ve prezantabl,- Seyahat ve konaklama engeli olmayan,- B Sınıf ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,- Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecili olan,- 35 yaşını aşmamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tele-Satış Müşteri Temsilcisi İstanbul (Avr) İstanbul(Avr.) AssisTT
Tele-Satış Müşteri Temsilcisi İstanbul (Avr)AssisTT
Sektörünün Lider Firmasında, satış organizasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşları aranmaktadır.Genel Nitelikler:-Ön lisans veya lisans mezunu, tercihen üniversitelerin örgün öğretim fakültelerinden mezun,-Tele-satış konusunda minimum 1 yıl deneyimi olan,-MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,-Telefonda etkili iletişim becerisineve ikna kabiliyetine sahip,-Stres yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı,-Satış odaklı, işini takip eden ve raporlama yapabilen,-Takım çalışmasına yatkın,-Güler yüzlü, pozitif ve prezantabl,-Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecili olan,-35 yaşını aşmamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL SATIŞ SORUMLUSU Sivas AssisTT
KURUMSAL SATIŞ SORUMLUSUAssisTT
Sektörünün Lider Firmasında Saha satış organizasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşlarıaranmaktadır. Genel Nitelikler:-Ön lisans veya lisans mezunu, tercihen üniversitelerin örgün öğretim fakültelerinden mezun,-Minimum 2 yıl sektör deneyimi olan,-MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,-Takım çalışmasına yatkın,-İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek,-Çözüm ve sonuç odaklı,-Teknolojiye ilgi duyan,-Araştırmacı, öğrenmeye ve gelişime açık,-Güler yüzlü, pozitif ve prezantabl,-Seyahat ve konaklama engeli olmayan,-B Sınıf ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,-Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecili olan,-35 yaşını aşmamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL SATIŞ SORUMLUSU Malatya AssisTT
KURUMSAL SATIŞ SORUMLUSUAssisTT
Sektörünün Lider Firmasında Saha satış organizasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşlarıaranmaktadır. Genel Nitelikler:?-Ön lisans veya lisans mezunu, tercihen üniversitelerin örgün öğretim fakültelerinden mezun,-Minimum 2 yıl sektör deneyimi olan,-MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,-Takım çalışmasına yatkın,-İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek,-Çözüm ve sonuç odaklı,-Teknolojiye ilgi duyan,-Araştırmacı, öğrenmeye ve gelişime açık,-Güler yüzlü, pozitif ve prezantabl,-Seyahat ve konaklama engeli olmayan,-B Sınıf ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,-Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecili olan,-35 yaşını aşmamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL SATIŞ SORUMLUSU Kayseri AssisTT
KURUMSAL SATIŞ SORUMLUSUAssisTT
Sektörünün Lider Firmasında Saha satış organizasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşlarıaranmaktadır. Genel Nitelikler:?-Ön lisans veya lisans mezunu, tercihen üniversitelerin örgün öğretim fakültelerinden mezun,-Minimum 2 yıl sektör deneyimi olan,-MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,-Takım çalışmasına yatkın,-İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek,-Çözüm ve sonuç odaklı,-Teknolojiye ilgi duyan,-Araştırmacı, öğrenmeye ve gelişime açık,-Güler yüzlü, pozitif ve prezantabl,-Seyahat ve konaklama engeli olmayan,-B Sınıf ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,-Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecili olan,-35 yaşını aşmamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL SATIŞ SORUMLUSU Nevşehir AssisTT
KURUMSAL SATIŞ SORUMLUSUAssisTT
Sektörünün Lider Firmasında Saha satış organizasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşlarıaranmaktadır. Genel Nitelikler:-Ön lisans veya lisans mezunu, tercihen üniversitelerin örgün öğretim fakültelerinden mezun,-Minimum 2 yıl sektör deneyimi olan,-MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,-Takım çalışmasına yatkın,-İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek,-Çözüm ve sonuç odaklı,-Teknolojiye ilgi duyan,-Araştırmacı, öğrenmeye ve gelişime açık,-Güler yüzlü, pozitif ve prezantabl,-Seyahat ve konaklama engeli olmayan,-B Sınıf ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,-Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecili olan,-35 yaşını aşmamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Satış Yöneticisi Trabzon Assistt A.Ş.
Kurumsal Satış YöneticisiAssistt A.Ş.
Sektörünün Lider Firmasında Saha satış organizasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşlarıaranmaktadır. Genel Nitelikler:?-Ön lisans veya lisans mezunu, tercihen üniversitelerin örgün öğretim fakültelerinden mezun,-Minimum 2 yıl sektör deneyimi olan,-MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,-Takım çalışmasına yatkın,-İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek,-Çözüm ve sonuç odaklı,-Teknolojiye ilgi duyan,-Araştırmacı, öğrenmeye ve gelişime açık,-Güler yüzlü, pozitif ve prezantabl,-Seyahat ve konaklama engeli olmayan,-B Sınıf ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,-Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecili olan,-35 yaşını aşmamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Satış Yöneticisi Giresun Assistt A.Ş.
Kurumsal Satış YöneticisiAssistt A.Ş.
Sektörünün Lider Firmasında Saha satış organizasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşlarıaranmaktadır. Genel Nitelikler:?- Ön lisans veya lisans mezunu, tercihen üniversitelerin örgün öğretim fakültelerinden mezun,- Minimum 2 yıl sektör deneyimi olan,- MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,- Takım çalışmasına yatkın,- İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek,- Çözüm ve sonuç odaklı,- Teknolojiye ilgi duyan,- Araştırmacı, öğrenmeye ve gelişime açık,- Güler yüzlü, pozitif ve prezantabl,- Seyahat ve konaklama engeli olmayan,- B Sınıf ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,- Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecili olan,- 35 yaşını aşmamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Satış Yöneticisi Ordu Assistt A.Ş.
Kurumsal Satış YöneticisiAssistt A.Ş.
Sektörünün Lider Firmasında Saha satış organizasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşlarıaranmaktadır. Genel Nitelikler:   -Ön lisans veya lisans mezunu, tercihen üniversitelerin örgün öğretim fakültelerinden mezun,- Minimum 2 yıl sektör deneyimi olan,- MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,- Takım çalışmasına yatkın,- İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek,- Çözüm ve sonuç odaklı,- Teknolojiye ilgi duyan,- Araştırmacı, öğrenmeye ve gelişime açık,- Güler yüzlü, pozitif ve prezantabl,- Seyahat ve konaklama engeli olmayan,- B Sınıf ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,- Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecili olan,- 35 yaşını aşmamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Satış Yöneticisi Çorum AssisTT
Kurumsal Satış YöneticisiAssisTT
Sektörünün Lider Firmasında saha satış organizasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşlarıaranmaktadır. Genel Nitelikler:?  - Ön lisans veya lisans mezunu, tercihen üniversitelerin örgün öğretim fakültelerinden mezun,- Minimum 2 yıl sektör deneyimi olan,- MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,- Takım çalışmasına yatkın,- İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek,- Çözüm ve sonuç odaklı,- Teknolojiye ilgi duyan,- Araştırmacı, öğrenmeye ve gelişime açık,- Güler yüzlü, pozitif ve prezantabl,- Seyahat ve konaklama engeli olmayan,- B Sınıf ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,- Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecili olan,- 35 yaşını aşmamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tele-Satış Müşteri Temsilcisi İstanbul (Asya) İstanbul(Asya) AssisTT
Tele-Satış Müşteri Temsilcisi İstanbul (Asya)AssisTT
GENEL NİTELİKLERTürkiye’nin Telekomünikasyon sektöründeki en büyük Müşteri Hizmetleri grubunda kariyer yapma fırsatı senin elinde!·         Tercihen telemarketing / tele-satış konusunda minimum 1 yıl deneyimli,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,·         Tercihen ön lisans veya üniversite mezunu,·         18-30 yaş arasında,·         Telefonda etkili iletişim becerisine sahip,·         Satış odaklı, işini takip eden, raporlama,·         İkna kabiliyeti ve iletişim yeteneği yüksek,·         Stres yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı,·         Takım çalışmasına yatkın, prezantabl,·         MS Office programlarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Müşteri Temsilcisi Rize Assistt A.Ş.
Engelli Müşteri TemsilcisiAssistt A.Ş.
Türkiye’nin en büyük çağrı merkezlerinden biri olan  AssisTT A.Ş. bünyesinde,   “Müşteri Temsilcisi-Engelli” pozisyonunda RİZE lokasyonumuzda çalışacak yeni çalışma arkadaşları arıyoruz. Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu, 18-35 yaşları arasında, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İkna ve analiz yeteneğine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, İş kalitesini ön planda tutarak, hedef odaklı çalışabilen, İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli. İş-Kur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek (% 40 ve üzeri).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı