Türk Telekomünikasyon A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1840


http://www.telekom.gov.tr

Türk Telekomünikasyon A.Ş.

 

 

Türk Telekom; sabit telefon, mobil telefon, Data ve İnternet hizmetleri ile katma değerli hizmetleri müşterilerine sunan bir altyapı işletmecisidir.

 

Türk Telekom bu gün dünyadaki 13’üncü büyük sabit telefon altyapısı ve GSM operatörlerinden AVEA’nın % 81.1 hissesi ile TT Net A.Ş’nin %100 hissesine sahiptir. 14. Kasım 2005 tarihinde hisse devrinin tamamlanması ile Şirket hisselerinin %45’i devlette kalırken, Oger Telekomünikasyon Türk Telekom’un ana hissedarı olmuştur. Bu yapısıyla Türk Telekom artık özel bir şirketin tam operasyonel özgürlüğüyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Hisse devrinin tamamlanmasından sonra dünya klasmanında saygın danışmanlar ve çalışanlarımızla birlikte yüzlerce dönüşüm projesi başlatılmıştır. Bu projeler tamamlandığında Türk Telekom’un çehresi hızla değişerek, Şirketimiz rekabetçi müşteri odaklı, operasyon açısından etkili ve teknolojik olarak gelişmiş bir kurum kimliği kazanıp güçlü kökleri üzerinde hızla büyüyerek dünya çapında konumunu güçlendirmeye hazır olacaktır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Telekomünikasyon


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 07.30 - 17.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Kaza SigortasıTürk Telekomünikasyon A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 77
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Çözüm Ortaklığı ve Sinerji Yöneticisi İstanbul(Asya) İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş.
Çözüm Ortaklığı ve Sinerji Yöneticisiİnnova Bilişim Çözümleri A.Ş.
IT sektöründe en az 5 yıl çalışmış olmak üzere 10 yılı aşan deneyim. Self servis çözümler pazarı ürün ve çözümleri konusunda bilgi sahibiMS Office uygulamalarına hakimİngilizce bilenIT Sektörü SW ve HW bilgisine sahipSözleşme/Kontrat ve Kanal yönetimi konularında tecrübeliSunum, teklif ve analiz çalışmalarını yürütebilenProje yönetim, kaynak yönetimi tecrübesi olanPlanlama becerileri gelişmişMüşteri ilişkilerinde başarılıTakım çalışmasına yatkınAnalitik düşünme yeteneğine sahip, çözüm odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı.Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru İstanbul(Avr.), ... AssisTT A.Ş.
Genel BaşvuruAssisTT A.Ş.
  En az Lise ,tercihen Meslek Yüksek Okullarından mezun olmak Akıcı ve düzgün diksiyona sahip olmak Öğrenmeye ve gelişmeye açık olmak MS Office uygulamalarına hakim olmak En az %40 engel raporu bulunan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tahsilat Müşteri Temsilcisi (TTNET) İstanbul(Asya) AssisTT A.Ş.
Tahsilat Müşteri Temsilcisi (TTNET)AssisTT A.Ş.
Türkiye’nin Telekomünikasyon sektöründeki en büyük Müşteri Hizmetleri grubunda kariyer yapma fırsatı senin elinde!TTNET Tahsilat projemiz için Bostancı'da çalışabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Tahsilat Müşteri Temsilcisi arıyoruz, Tercihen 1 yıl deneyimli( ÇM ikna ve tahsilat konularında tecrübeli) En az lise , 2 yıllık MYO mezunu ya da A.Ö. Fakültesi öğrencisi, MS Ofis Programlarını kullanabilen, Telefonda iletişim ve ikna becerileri gelişmiş. Müşteri ve hedef odaklı, Hizmet kalitesine ve müşteri sadakatine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik ve hızlı düşünme yeteneğine sahip, Problem çözme becerisi gelişmiş, 20-30 yaş arası, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında oturan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TV Ürün Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
TV Ürün Geliştirme UzmanıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık örgün öğretim bölümlerinden mezun, TV, Medya sektörü konusunda deneyimli, En az 3 sene ürün yönetimi deneyimine sahip, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip. Analitik düşünme yetkinliğine sahip, problem çözme yönü kuvvetli, Güçlü iletişim, ilişki yönetimi becerilerine sahip, MS Office uygulamalarına iyi derecede hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Sonuç odaklı
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi (Karaman) Karaman AssisTT
Müşteri Temsilcisi (Karaman)AssisTT
Türkiye’nin en büyük çağrı merkezlerinden biri olan  AssisTT A.Ş. bünyesinde, Karaman lokasyonumuzda, “Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi" pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.  Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu, 18-35 yaşları arasında, Telefonda etkili iletişim kurabilen, Vardiyalı çalışmaya uyum gösterebilecek, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecill Karaman'da ikamet eden veya edebilecek durumda olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Şebeke Operasyonları Uzmanı Ankara Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Kurumsal Şebeke Operasyonları UzmanıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Network operasyon birimlerinde en az 3 yıl tecrübeye sahip, TCP/IP ve ağ protokolleri hakkında derinlemesine bilgi sahibi, LAN, WAN ve kablosuz LAN cihaz, konfigürasyon ve teknolojileri hakkında bilgi sahibi, Cisco, Huavei, ZTE, HP, Aruba network ürün ve teknolojileri üzerinde know-how, Tercihen CCNA ve CCNP sertifikaları sahibi, Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı, ilişki yönetimi ve iş birliği becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce dil seviyesine sahip, Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine nöbet ve mesai kavramlarına uyumlu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun (Elektrik-Elektronik/ Telekomünikasyon/Bilgisayar Mühendisliği) . 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Inbound Operasyonları Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Inbound Operasyonları UzmanıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Üniversitelerin örgün öğretim veren 4 yıllık bölümlerinden mezun, Analitik düşünebilen, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Zaman planlarına uyum sağlayabilen, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli ve vendor firmalarla gerekli iletişimi sağlayarak iş takibi yapabilen, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - ERMENEK Karaman AssisTT
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - ERMENEKAssisTT
Türkiye’nin en büyük çağrı merkezlerinden biri olan  AssisTT A.Ş. bünyesinde,yeni açılacak olan Karaman lokasyonumuzda, “Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi" pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.  Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu, 18-35 yaşları arasında, Telefonda etkili iletişim kurabilen, Vardiyalı çalışmaya uyum gösterebilecek, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecill Karaman'da ikamet eden veya edebilecek durumda olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - GİRESUN ENGELLİ Giresun AssisTT
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - GİRESUN ENGELLİAssisTT
Türk Telekom Grup Şirketi ve çağrı merkezi sektörünün liderlerinden AssisTT A.Ş. bünyesinde “Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” pozisyonunda GİRESUN Lokasyonumuzda çalışacak yeni çalışma arkadaşları arıyoruz.Genel Nitelikler: Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu, 18-35 yaşları arasında, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Engel durumu çağrı karşılamasına problem oluşturmayan, İŞKUR'a kayıtlı ve engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek en az % 40 engel raporu bulunan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - GİRESUN Giresun AssisTT
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - GİRESUNAssisTT
Türk Telekom Grup Şirketi ve çağrı merkezi sektörünün liderlerinden AssisTT A.Ş. bünyesinde,   “Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” pozisyonunda GİRESUN'da çalışacak yeni çalışma arkadaşları arıyoruz.  Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu, 18-35 yaşları arasında, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İkna ve analiz yeteneğine sahip, Vardiyalı çalışmaya uyum gösterebilecek, MS Office programlarını kullanabilen, İş kalitesini ön planda tutarak, hedef odaklı çalışabilen, İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DSL Entegrasyon Planlama Geliştirme Uzmanı Ankara Türk Telekomünikasyon A.Ş.
DSL Entegrasyon Planlama Geliştirme UzmanıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
  Üniversitelerin ilgili mühendislik fakültelerinden mezun (Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme vb. ), Yazılım projesinde analist olarak görev almış, Yazılım test süreçleri ve metodları konusunda bilgi sahibi, Temel seviyede network altyapısı bilgisine sahip olan, Takım çalışmasına yatkın ve aynı anda farklı görevleri yerine getirebilen, Yazılım geliştirme (Java, Apache, Tomcat, GWT, GXT, HTML, JavaScript) konusunda en az 3 yıl deneyimli, Yazılım geliştirmede versiyonlama, bilgi güvenliğine ve dokümantasyon kalitesine önem veren, Application server ve Middleware konularında güçlü bilgi birikimi olan, Unix/Linux operating sistemlerinde tecrübeli, High availability, clustering ve load balancing konsepti konularında güçlü bilgi birikimine sahip, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elde Tutma Operasyonları Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Elde Tutma Operasyonları UzmanıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Üniversitelerin örgün eğitim veren 4 yıllık bölümlerinden mezun, Benzer alanda 1 yıl deneyimi olan, Ekip yönetim tecrübesi bulunan, Raporlama ve Analiz yönü güçlü, Etkili sunum yapabilen, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GPO & İş Ortakları Segment Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
GPO & İş Ortakları Segment UzmanıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Üniversitelerin örgün eğitim veren 4 yıllık bölümlerinden mezun, Minimum 3 yıl çağrı merkezi deneyimi olan, Tercihen ekip yönetim tecrübesi bulunan, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, İleri düzey MS Office programlarına hakim, Sayısal ve analitik düşünme becerisi güçlü, detaylara özen gösteren, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Sonuç odaklı ve problem çözme yeteneği güçlü, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elde Tutma ve Gelir Güvence Operasyonları Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Elde Tutma ve Gelir Güvence Operasyonları UzmanıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık (örgün öğretim) bölümlerinden mezun, Satış Operasyonu Tecrübesi ve Tele Satış Deneyimi Bulunan, Alanında 2-3 yıl deneyimli, İletişim becerileri yüksek ve kendisini iyi ifade edebilecek, Planlama, organizasyon ve motivasyon becerilerine sahip, Hedef ve çözüm odakli bakiş açisina sahip, Çağri merkezi dinamiklerine hâkim, Yeniliklere kolay uyum sağlayabilen, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği kuvvetli, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını (Word, Excel, Powerpoint) etkin kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İzmir AssisTT A.Ş.
Müşteri TemsilcisiAssisTT A.Ş.
Türk Telekom Grup Şirketi ve çağrı merkezi sektörünün liderlerinden AssisTT A.Ş. bünyesinde, İzmir Lokasyonunda çalışacak “Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” pozisyonunda yeni çalışma arkadaşları arıyoruz.En az lise mezunu,18-35 yaşları arasında,İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen,Orta derecede network, donanım ve işletim sistemleri bilgisi olan,Tercihen internet uygulamaları konusunda 1 yıl teknik destek deneyimine sahip,DSL ve VoIP (İnternet Üzerinden Ses) teknolojileri konusunda bilgisi olan (Farklı marka ve modellerdeki modemlerin reset-konfigürasyon işlemlerini gerçekleştirebilen)Tercihen Microsoft veya CİSCO sertifikası olan,Diksiyonu düzgün, telefonda etkili iletişim kurabilen,İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas,Vardiyalı çalışabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Güvenliği ve Çevre Uzmanı Erzurum Türk Telekomünikasyon A.Ş.
İş Güvenliği ve Çevre UzmanıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
4 yıllık örgün eğitim veren üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, A/B sınıfı  İş Güvenliği Uzmanlığı belgesine sahip olan, En az 3 yıl İSG Uzmanı olarak saha tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan, Güçlü ilişki ve iletişim yetkinlikleri olan, ikna ve çatışma yönetimi becerilerine sahip Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı, ilişki yönetimi ve iş birliği becerilerine sahip,   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknoloji Erişim Lojistik İş Ortaklığı Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Teknoloji Erişim Lojistik İş Ortaklığı UzmanıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Haberleşme  bölümlerinden Mezunu olmak, 2 yıl benzer tecrübesi olan ( Tercihen Simkart teknolojileri konusunda bilgi sahibi ) Stratejik düşünme yeteneği olan, ikna ve müzakere yeteneği olan, iletişimi ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Microsoft Office Programlarına çok iyi düzeyde hakim, Çok iyi derecede İngilizce dil bilgisi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Teknoloji ve yenilikleri takip eden, araştırmacı, öğrenmeye ve gelişmeye açık  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Yöneticisi Adana, Adıyaman... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Bölge Satış YöneticisiTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Satış Grubumuzda yetiştirilmek üzere Satış Temsilcisi / Satış Yöneticisi arıyoruz.   Üniversitelerin 4 yıllık örgün öğretim programlarından mezun Telekomünikasyon Sektöründe güçlü bir satış kariyeri hedefleyen Türkiye’nin her bölgesinde yerleşik olarak çalışabilecek Seyahat engeli olmayan B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 28 yaşını aşmamış  Takım arkadaşları arıyoruz  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Learning Technologies Assistant Specialist İstanbul(Avr.) Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Learning Technologies Assistant SpecialistTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Bachelor’s degree preferably on computer education and learning technologies, visual communication or a relevant degree Minimum 1-2 years of experience on learning technologies (especially LMS) and e-learning production Strong organizing, problem solving and communication Focused on continuous improvement and learning Result-oriented with high energy Intermediate skills on MS PowerPoint and Excel Good command of English  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Erzincan Argela
Müşteri TemsilcisiArgela
Türkiye’nin en büyük çağrı merkezlerinden biri olan  AssisTT A.Ş. bünyesinde,   “Müşteri Temsilcisi” pozisyonunda  ERZİNCAN lokasyonumuzda çalışacak yeni çalışma arkadaşları arıyoruz.  Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu, 18-35 yaşları arasında, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İkna ve analiz yeteneğine sahip, Vardiyalı çalışmaya uyum gösterebilecek, MS Office programlarını kullanabilen, İş kalitesini ön planda tutarak, hedef odaklı çalışabilen, İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Müşteri Temsilcisi Çorum Argela
Engelli Müşteri TemsilcisiArgela
•En az lise mezunu,•18-35  yaşları arasında,•Diksiyonu düzgün,•Telefonda etkili iletişim kurabilen,•Engel durumu çağrı karşılamasına problem oluşturmayan,•En az % 40 engeli bulunan,   
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Veri Depolama Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Veri Depolama Operasyon UzmanıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Üniversitelerin Matematik, Bilgisayar, Elektrik/Elektronik, Haberleşme mühendisliği bölümlerinden mezun, Minimum 3 yıl veri depolama operasyon tecrübesi olan, Hitachi & EMC Veri Depolama üniteleri ve Cisco & Brocade SAN switchler konusunda ileri operasyon ve proje tecrübesi olan, Unix, Linux ve Windows server işletim sistemlerini iyi derecede bilen,  Microsoft Ofis yazılımlarının (Word, Excel, Powerpoint) kullanımını iyi bilen, İleri düzeyde ingilizce bilgisine sahip olmak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Reporting Solutions Development Specialist İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Reporting Solutions Development SpecialistTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Bachelor’s degree from related departments of universities, Excellent command of written and spoken English, Excellent command of VB.NET and C# Having experience on developing Web and Windows applications, Managing and developing SQL Server (2005-2012) Database, Having experience on Business Intelligence and Reporting, Having analytical skills, Solution and result oriented, Open for change.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Raporlama UzmanıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık örgün öğretim programlarından mezun (Tercihen İşletme, İktisat, Maliye, Ekonometri, Matematik, İstatistik vb. bölümler),  Raporlama alanında en az 2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarında uzman düzeyde bilgi sahibi, BI uygulamaları üzerinde rapor geliştirme tecrübesine sahip, Temel düzeyde veritananı ve SQL bilgisi olan, Tercihen çağrı merkezi altyapısına ve süreçleri hakkında bilgi sahibi, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, Çözüm ve sonuç odaklı, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İzmir-Almanca Müşteri Temsilcisi (THY Projesi) İzmir AssisTT
İzmir-Almanca Müşteri Temsilcisi (THY Projesi)AssisTT
Türk Telekom Grup Şirketi ve çağrı merkezi sektörünün liderleri AssisTT bünyesinde, İzmir Lokasyonu THY Projesi'nde Almanca dilini aktif kullanabilecek Full-Time veya Part-Time olarak çalışabilecek "Müşteri Temsilcisi" pozisyonu için yeni çalışma arkadaşları arıyoruz:   • En az lise mezunu,• 18-40 yaşları arasında,• Almanca ileri seviyede konuşabilen,• Telefonda etkili iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün,• İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas,• Vardiyalı çalışmaya uygun,  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi (ORDU) Ordu AssisTT
Müşteri Temsilcisi (ORDU)AssisTT
Türkiye’nin en büyük çağrı merkezlerinden biri olan  AssisTT bünyesinde, Ordu lokasyonumuzda, “ TTNET İnbound Müşteri Temsilcisi" pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları aramaktayız. Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu, 18-35 yaşları arasında, Telefonda etkili iletişim kurabilen, Vardiyalı çalışmaya uyum gösterebilecek, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecill Ordu'da ikamet eden veya edebilecek durumda olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İzmir-Fransızca Müşteri Temsilcisi (THY Projesi) İzmir AssisTT
İzmir-Fransızca Müşteri Temsilcisi (THY Projesi)AssisTT
Türk Telekom Grup Şirketi ve çağrı merkezi sektörünün liderleri AssisTT bünyesinde, İzmir Lokasyonu THY Projesi'nde Fransızca dilini aktif kullanabilecek Full-Time veya Part-Time olarak çalışabilecek "Müşteri Temsilcisi" pozisyonu için yeni çalışma arkadaşları arıyoruz:   • En az lise mezunu,• 18-40 yaşları arasında,• Fransızca ileri seviyede konuşabilen,• Telefonda etkili iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün,• İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas,• Vardiyalı çalışmaya uygun,  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (KIRIKKALE) Kırıkkale AssisTT A.Ş.
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (KIRIKKALE)AssisTT A.Ş.
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ (KIRIKKALE) Türk Telekom Grup Şirketi ve çağrı merkezi sektörünün liderlerinden AssisTT A.Ş. bünyesinde,   “Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” pozisyonunda KIRIKKALE Lokasyonumuz da çalışacak yeni çalışma arkadaşları arıyoruz.  Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu, 18-35 yaşları arasında, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İkna ve analiz yeteneğine sahip, Vardiyalı çalışmaya uyum gösterebilecek, MS Office programlarını kullanabilen, İş kalitesini ön planda tutarak, hedef odaklı çalışabilen, İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İzmir-İngilizce Müşteri Temsilcisi (THY Projesi) İzmir AssisTT
İzmir-İngilizce Müşteri Temsilcisi (THY Projesi)AssisTT
Türk Telekom Grup Şirketi ve çağrı merkezi sektörünün liderleri AssisTT bünyesinde, İzmir Lokasyonu THY Projesi'nde İngilizce dilini aktif kullanabilecek Full-Time veya Part-Time olarak çalışabilecek "Müşteri Temsilcisi" pozisyonu için yeni çalışma arkadaşları arıyoruz:   • En az lise mezunu,• 18-40 yaşları arasında,• İngilizce ileri seviyede konuşabilen,• Telefonda etkili iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün,• İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas,• Vardiyalı çalışmaya uygun,  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Senior VMware Specialist İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Senior VMware SpecialistTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Bachelor's degree in electrical engineering, computer engineering, computer science, management information systems, systems engineering or related field preferred, Minimum 5 years experience in VMware System Management , VMware(vSphere, vCenter, SRM, vROPS, Log Insight, VDP, vCloud Automation Center, vCenter Orchestrator) management, Hands-on VMware troubleshooting and maintenance experience, Microsoft Hyper-V experience, Designing high availability clusters structures, virtualization and disaster recovery, Installation and administration of VSphere VCenter and ESXi Servers, Performance and tuning of Vsphere Systems, VMware Data Protector for backup operations, VMware VRealize Automation for automation of Virtual Machines, Powershell Scripts for administration of VMware environment operations, VMware VRealize Log Insight for onitoring and tuning VMware environment, VMware VCenter Operations Manager for monitoring of VMware environment, Virtual Machines maintenance and monitoring of size +2000, Administration of HP C7000 Chassis and Virtual Connect Interconnect Modules, HP OneView experience is plus, Installation and administration of Solarwinds Virtualization Manager for all VSphere Environments, Administration and maintenance of Solarwinds Orion Interface for Solarwinds VMAN and NPM.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Çorum AssisTT A.Ş.
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiAssisTT A.Ş.
Türkiye’nin en büyük çağrı merkezlerinden biri olan  AssisTT A.Ş. bünyesinde,yeni açılacak olan Çorum lokasyonumuzda, “Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi" pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.  Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu, 18-35 yaşları arasında, Telefonda etkili iletişim kurabilen, Vardiyalı çalışmaya uyum gösterebilecek, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecill Çorum'da ikamet eden veya edebilecek durumda olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Eğitim Uzman Yardımcısı Adana, Adıyaman... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Satış Eğitim Uzman YardımcısıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
  Üniversitelerin örgün öğretim veren 4 yıllık bölümlerinden mezun, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği kuvvetli, sunum becerisi güçlü, İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren, sonuç odaklı çalışabilecek, MS Office programlarını (Word, Excel, Powerpoint) etkin kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkekler adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış, Türkiye’nin her bölgesinde yerleşik olarak çalışabilecek.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Analisti İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
İş AnalistiTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar, Endüstri, Elektronik Haberleşme ve Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun olan, Pozisyona yönelik tecrübesi en az 3 yıl olan, Yazılım geliştirme süreçlerine (Gereksinim  Belirleme, Tasarım, Kodlama, Entegrasyon, Test, Kurulum, Bakım) ve proje yönetim metodolojilerine hakim olan, İyi derecede SQL bilgisine sahip olan, MS Office uygulamalarına hakim (Word, Visio, Excel) olan, İyi derecede İngilizce bilen, Sonuç, kalite ve müşteri odaklı çalışmaya yatkın, İletişim yeteneği güçlü, ikna becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Investor Relations Asst. Specialist/Specialist İstanbul(Avr.) Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Investor Relations Asst. Specialist/SpecialistTürk Telekomünikasyon A.Ş.
-       Undergraduate degree in Business, Finance, Economics or Engineering-       1-3 year experience in finance (equity research house, corporate finance etc.) or investor relations-       Fluency in English language (written and verbal)-       Strong communication and relationship-building skills-       Team player with analytical mind-set and willingness for research and development-       Ability to multi-task and work with cross functional teams-       Advanced knowledge of Excel, Word and PowerPoint-       CMB Advanced Level License is a plus
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Consumer Segment Business Planning Sr. Specialist İstanbul(Avr.) Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Consumer Segment Business Planning Sr. SpecialistTürk Telekomünikasyon A.Ş.
•                    3-5 years of relevant experience i.e. Business Planning, Strategy Consulting, Strategy and Business Development, Corporate Finance, M&A etc.•                    Fluency in English, with good writing and presentation skills •                    Team player with strong capability to work and communicate with other related teams •                    Willing to take initiative and responsibility •                    Analytical thinking and problem solving skills •                    Fast and proper decision making, negotiation  •                    Ability to deal with heavy workload •                    Having skills of management and organization, communication, representation •                    Proficient in MS Office applications especially in excel and powerpoint •                    Bachelor degree BA, Economics or Engineering. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekip Lideri Samsun Assistt A.Ş.
Ekip LideriAssistt A.Ş.
Türkiye'nin en büyük Telekomünikasyon Grubunda, Türkiye'nin en iyi satış eğitimi veren firmalarından eğitim aldıktan sonra çağrı yapmak üzere Samsun için çalışabilecek; • Tercihen Lisans Mezunu, en az 2 yıllık MYO mezunu ya da A.Ö Fakültesi öğrencisi,• Satış alanında en az 3 yıl satış tecrübesine sahip,• Tercihen satış üzerine ekip yönetmiş,• İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen,• Satış analizlerini yaparak yöneticilerine geri bildirim verebilecek  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, En iyi ekip içerisinde liderlik etmek isteyen 24-35 yaş aralığında çalışma arkadaşları arıyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Backoffice Temsilcisi Samsun AssisTT A.Ş.
Backoffice TemsilcisiAssisTT A.Ş.
Türkiye'nin en büyük Telekomünikasyon Grubunda Samsunda çalışabilecek; • Tercihen Lisans Mezunu, en az 2 yıllık MYO mezunu ya da A.Ö Fakültesi öğrencisi,• Temel bilgisayar bilgilerine hakim,• Telefonda etkili iletişim kurabilen, tercihen back office tecrübesine sahip,• İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen,• İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas ve gelişime açık,• Ekip çalışmasını seven aynı zamanda bireysel rekabeti ön planda tutabilecek• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, En iyi Back Office ekibi içerisinde yer almak isteyen  18-30 yaş aralığında çalışma arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Network Security Specialist İstanbul(Asya) Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Network Security SpecialistTürk Telekomünikasyon A.Ş.
• BS / MS University degree in Computer, Electronics or similar engineering disciplines,• Experience with IT Security Operations,• Experience with incident response and performing computer forensic services,• Knowledge of the legal and regulatory environment within which telecom organizations operate,• Understanding TCP/IP communications & knowledge of how common protocols and applications work at the network level,• Knowledge of network monitoring, analysis, troubleshooting, and configuration control technologies,• Experience using SIEM and DLP systems,• Proven problem solving and decision making skills,• Fluent in English,• Military service must be completed for male candidates. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Test Automation Specialist / Senior Specialist İstanbul(Asya) Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Test Automation Specialist / Senior SpecialistTürk Telekomünikasyon A.Ş.
 •Preferably graduated from Computer Engineering or related fields,•Minimum 5 years intense experience of HP QC, UFT (QTP) and Load Runner automation and performance tools,•Knowledge of Visiual Basic programming language,•Knowledge of Windows,Unix,Linux Operating Systems,Basic Database Structures preferably Oracle,•Knowledge of CRM IT Infrastructures is a plus,•No military obligation for male candidates,•Excellent verbal and written skills in English. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (BURDUR) Burdur AssisTT
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (BURDUR)AssisTT
Türkiye’nin en büyük çağrı merkezlerinden biri olan  AssisTT A.Ş. bünyesinde,   “Müşteri Temsilcisi” pozisyonunda  BURDUR lokasyonumuzda çalışacak yeni çalışma arkadaşları arıyoruz. -Diksiyonu düzgün,-En az lise mezunu,-18-35 yaşları arasında,-Teknik konularda hizmet verebilecek,-Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,-Telefonda etkili iletişim kurabilen,-İkna ve analiz yeteneğine sahip,-İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen,-İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas,-Burdur da ikamet eden veya edebilecek.-Bay / Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Digital Assets Specialist İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Digital Assets SpecialistTürk Telekomünikasyon A.Ş.
BA in Marketing, Business, Communications etc. Passionate for digital trends and aware of global best practices in industry Ability to work with outside agencies and maintain collaborative relationships with multiple internal business partners Self-motivated and able to work independently as well as part of a team in a fast-paced environment with multiple projects, tight deadlines and changing priorities Results-oriented with strong planning, project management and problem solving skills Proficient with Google Analytics or other Web analytics platforms Excellent MS Office skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Fixed Middleware Operation Specialist Ankara, İstanbul(Avr.)... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Fixed Middleware Operation SpecialistTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Turk Telekom Technology Team is now looking for highly talented Middleware Operation Specialist to be a member of highly motivated & challenging  team to contribute to the highest standards by being competent in leadership with a visionary approach and realization energy.  The successful candidate should have the following qualifications; Graduate degree in Computer Engineering related field, Minimum 2 years of experience in Middleware systems and technologies a plus, Interest in Weblogic Application Server, OSB, BPEL, SOA Suite and Unix /Linux Operating Systems Completed military service (for male candidates). Strong oral and written communication skills in English,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
VAS - Partner Service Operation Specialist İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
VAS - Partner Service Operation SpecialistTürk Telekomünikasyon A.Ş.
•    Preferably graduated from Computer/Electrical/Electronics Engineering or related fields,•    Minimum 2 years of experience in IT sector,•    Good knowledge of TCP/IP, SSL, HTTP, HTTPS,•    Good knowledge of high availability, clustering and load balancing concept,•    Minimum 2 years of experience on web&application server (Weblogic, Tomcat, Apache) preferred,•    Experience in root cause analysises such as tcp dump, java core dump, heap dump and thread dump analysises,•    General knowledge and understanding of system components such as Oracle DB,operating system unix,NT),IIS,hardware,•    Quick learner about new technologies,easily adapt challenging environments and ability to think strategic or innovative will be greatest advantages for whom to be competitive,•    Good knowledge of SQL/PL SQL and Korn Shell Scripting,•    Willing to work in stressful business environment, being available 7/24 for operational issues,•    Analytical thinking, customer oriented,•    Fluent in English,•    No military obligation for male candidates,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tivibu Lineer Kanallar Kıdemli Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Tivibu Lineer Kanallar Kıdemli UzmanıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
4 yıllık üniversite mezun olmak   İleri derecede İngilizce dil seviyesine sahip olmak, MS Office, özellikle Excel programlarına hakim, Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı ve iş birliği becerilerine sahip olmak, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Data analiz etme , öngörü çıkarma ve bu öngörülerin aksiyona dönüşümü konusunda deneyimli,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Birlikleri Gelir ve Ürün Yönetimi Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
İş Birlikleri Gelir ve Ürün Yönetimi UzmanıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Uluslararası İlişkiler, iktisat ve Ekonometri gibi bölümlerinden mezun, Gelir ve/veya ürün yönetimi iş tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Çözüm ve sonuç  odaklı, iletişim ve sunum becerileri yüksek, Takım çalışmasına uyumlu, Analitik düşünme ve problem çözme becerileri gelişmiş.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Raporlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Satış Raporlama Uzman YardımcısıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
  Üniversitelerin örgün eğitim veren 4 yıllık bölümlerinden mezun, (Tercihen İİBF, Matematik, İstatistik bölümlerinden mezun), Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, İleri düzey MS Office programlarına hakim, Sayısal ve analitik düşünme becerisi güçlü, detaylara özen gösteren, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sanal Mobil Operatörler Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Sanal Mobil Operatörler UzmanıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, İşletme veya Ekonomi bölümlerinden mezun Hedef ve sonuç odaklı, araştırmacı, dinamik ve istekli İleri seviyede İngilizce bilen Güçlü analitik düşünme ve analiz becerisi olan Proje bazlı ve Takım Çalışmasına yatkın Proje bitiş tarihlerine uyumlu MS Office uygulamalarına hakim
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Türk Telekom Mobil Prime Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) AssisTT
Türk Telekom Mobil Prime Müşteri TemsilcisiAssisTT
Türkiye’nin Telekomünikasyon sektöründeki en büyük Müşteri Hizmetleri grubunda kariyer yapma fırsatı senin elinde!Türk Telekom Prime Segmentindeki Müşterilerine hizmet vermek üzere  (Avr.) Güneşli'de çalışabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Müşteri Temsilcileri arıyoruz.  Diksiyonu düzgün, En az lise , 2 yıllık MYO mezunu ya da A.Ö. Fakültesi öğrencisi, Vardiyalı çalışmaya uyum gösterebilecek, 18-30 yaşları arasında, Telefonda etkili iletişim kurabilen, gerektiğinde müşteriye satış yapabilecek, İkna ve analiz yeteneğine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, İş kalitesini ön planda tutarak, hedef odaklı çalışabilen, İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kıdemli Unix Sistem Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Kıdemli Unix Sistem UzmanıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Üniversitelerin  Bilgisayar, Elektrik/Elektronik, Matematik Mühendisliği bölümlerinden Mezun, Benzer bir işte en az 4 yil deneyimi bulunan, Sunuculara ait donanım konusunda  (HP, IBM, Oracle) konusunda İleri derecede bilgi sahibi. İşletim sistemleri yönetimi ve yapılandırılması (HP-UX, Red Hat, Solaris, IBM-AIX) konusunda ileri derecede tecrübe sahibi, Tercihen  ilgili konularda İşletim sistemi ve donanım konusunda  sertifika sahibi olan veya sistem eğitimlerini almış, Network mimarisi ve yönetimi konusunda bilgi sahibi (Domain, WAN/LAN, TCP/IP,  DNS, IIS / SMTP, Active Directory, VPN, GPO), Sanallaştırma sistemi (OVM for Sparc, Vmware), sistem cluster kurulum, konfigürasyon ve yönetiminde bilgi sahibi, IP Subnet, DHCP, DNS konfigürasyonları, yönetim ve hata giderme hakkında bilgi sahibi, IT dokümantasyonun hazırlanması ve güncel tutulmasını sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, çalışma saatleri ve nöbet konusunda esnek, Kendini geliştirme ve yeni teknolojileri takip etme isteğine sahip, İyi derecede ingilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
İş Planlama UzmanıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Üniversitelerin örgün eğitim veren 4 yıllık Endüstri Mühendisi, İktisat, İşletme, Ekonomi bölümlerinden mezun,(Tercihen Yüksek Lisans mezunu (MBA)), Finansal Planlama alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, İleri derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Sayısal ve analitik düşünme becerisi güçlü, detaylara özen gösteren, Sonuç odaklı ve problem çözme yeteneği güçlü, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, planlama ve organizasyon becerisi yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Windows Sistem Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Windows Sistem UzmanıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Üniversitelerin  Bilgisayar, Elektrik/Elektronik, Matematik Mühendisliği bölümlerinden Mezun, Benzer bir işte en az 2 yil deneyimi bulunan, İşletim sistemleri yönetimi ve yapılandırılması (Windows Server 2003 – 2008 – 2012) konusunda ileri derecede tecrübe sahibi, Tercihen MCSE sertifika sahibi olan veya sistem eğitimlerini almış, Network mimarisi ve yönetimi konusunda bilgi sahibi (Domain, WAN/LAN, TCP/IP,  DNS, IIS / SMTP, Active Directory, VPN, GPO), Sanallaştırma sistemi (Vmware & Hyper-V), cluster kurulum, konfigürasyon ve yönetiminde bilgi sahibi, HP sunucu donanımları konusunda bilgi sahibi, IP Subnet, DHCP, DNS konfigürasyonları, yönetim ve hata giderme hakkında bilgi sahibi, IT dokümantasyonun hazırlanması ve güncel tutulmasını sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, çalışma saatleri ve nöbet konusunda esnek, Kendini geliştirme ve yeni teknolojileri takip etme isteğine sahip, İyi derecede ingilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Strateji,Kaynak ve Bilgi Yn. Kıdemli Uzm İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Satınalma Strateji,Kaynak ve Bilgi Yn. Kıdemli UzmTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Üniversitelerin lisans bölümlerinden (tercihen Ekonomi, İşletme, Endüstri Mühendisliği vb..) mezun MS Office programlarını çok iyi kullanan, En az 5 yıl deneyimli SAP ERP sistemlerine hakim ve bağlı diğer sistemleri (SRM, BI, BW vb…) aktif şekilde kullanabilecek Genel finans bilgisi ve ekonomik okur yazarlığa sahip , temel ekonomik göstergeleri değerlendirip yorumlayabilecek Karmaşık verilerle çalışıp analiz yeteneğine sahip Proje yönetimi ve raporlama konusunda bilgi sahibi İletişim becerileri güçlü ve işbirliğine açık Enerjisi yüksek, performans ve sonuç odaklı Sürekli gelişim ve öğrenmeye açık, içinde bulunduğu ekibe ve yaptığı işe değer katabilecek  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Yönetimi Çözümleri Uzmanı / Kıdemli Uzmanı İstanbul(Asya) Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Bilgi Yönetimi Çözümleri Uzmanı / Kıdemli UzmanıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Yazılım geliştirme konusunda en az 3 yıl iş deneyimine sahip, ASP.NET WebForms ve ASP.NET MVC ile kurumsal proje geliştirmiş, WCF, WPF gibi teknolojilerde bilgili, CSS, JavaScript, JQuery, HTML , Bootstrap konularında bilgili, Veritabanı tasarımı ve programlaması konusunda deneyimli, SQL Server/Oracle veritabanları üzerinde T-SQL, PL/SQL yazabilecek seviyede bilgi sahibi, Entity Framework ve/veya diğer ORM araçları konusunda tecrübeli, Java/Java EE, Spring Framework (MVC, Batch, Boot, Security etc.) , JSF, Maven konularında tercihen tecrübeli, Scrum metodolojisine ve Agile prensiplerine hakim, Takım çalışmasına yatkın, Tüm uygulama geliştirme süreçlerinde sorumluluk alabilecek, Birden fazla projede görev alabilecek,  Kalite ve müşteri odaklı, İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren, sonuç odaklı çalışabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği vb.).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Mobile Developer İstanbul(Asya) Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Senior Mobile DeveloperTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Bachelor or above degree in Computer Engineering, Mathematics, Industrial, Electronic Engineering, 5 -7 years of mobile software development experience, Experience working with infrastructure, design and development of mobile software projects, Strong Team Player, Result Oriented and Analytical Thinker, Good Problem Solving Skills, Passion for continuous improvement and being eager to take on responsibility, Take responsibility at all software development life cycle, Extensive experience in mobile software development using Objective-C, Swift, Java, HTML5 for both Android and iOS platforms is must, Experience in software development using one of these; NET 4.0  WCF, WPF, C#, ASP.NET, PHP, MVC, CSS3, JavaScript, JQuery, Bootstrap is preferable, Experience in Database design and scripting, Experience in using ORM tools, Knowledge about SCRUM and Agile methodologies, Excellent verbal and written skills in English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Fraud & Forensic Senior Specialist İstanbul(Asya) Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Fraud & Forensic Senior SpecialistTürk Telekomünikasyon A.Ş.
• BS / MS University degree in Computer, Electronics or similar engineering disciplines,• Experience with IT Security Operations,• Experience with incident response and performing computer forensic services,• Knowledge of the legal and regulatory environment within which telecom organizations operate,• Understanding TCP/IP communications & knowledge of how common protocols and applications work at the network level,• Knowledge of network monitoring, analysis, troubleshooting, and configuration control technologies,• Experience using SIEM and DLP systems,• Proven problem solving and decision making skills,• Fluent in English,• Military service must be completed for male candidates. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Erzurum AssisTT A.Ş.
Müşteri TemsilcisiAssisTT A.Ş.
Türk Telekom Grup Şirketi ve çağrı merkezi sektörünün liderlerinden AssisTT A.Ş. bünyesinde “Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” pozisyonunda ERZURUM Lokasyonumuzda çalışacak yeni çalışma arkadaşları arıyoruz.Genel Nitelikler: Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu, 18-39 yaşları arasında, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Engel durumu çağrı karşılamasına problem oluşturmayan, İŞKUR'a kayıtlı ve engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek en az % 40 engel raporu bulunan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Birlikleri Operasyon Yönetimi Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
İş Birlikleri Operasyon Yönetimi UzmanıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Tercihen üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Uluslararası İlişkiler, Mühendislik gibi örgün öğretim veren 4 yıllık bölümlerinden mezun, Çözüm ve sonuç odaklı, araştırmacı, dinamik ve istekli, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, Etkin zaman planı yapabilen, İletişim becerileri yüksek, MS Office uygulamalarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TV Sistem Altyapı Uzmanı (Teknik) İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
TV Sistem Altyapı Uzmanı (Teknik)Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun (tercihen Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği), TV yayıncılık konusunda en az 3 yıl iş deneyimine sahip, Yayın yönetimi tecrübesi bulunan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olan, RF downlink sistemleri konusunda tecrübeli, IRD, RF router, uydu anten kontrol, spectrum analyzer cihazlarını ileri düzeyde kullanabilen, Vardiya sistemiyle çalışma engeli bulunmayan, Uydu yayın alışı kalite kontrolleri yapabilen, Yayın kayıt (ingest ) sistemleri konusunda tecrübeli, Microsoft Office Programlarına hakim, Detaylara önem veren, dikkatli ve titiz çalışan, Teknoloji ve yenilikleri takip eden, araştırmacı, öğrenmeye ve gelişmeye açık, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan, Sonuç ve müşteri odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat ve konaklama engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TV Sistem Altyapı Uzmanı (donanım) İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
TV Sistem Altyapı Uzmanı (donanım)Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun (tercihen Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği veya Bilgisayar Mühendisliği), TV yayıncılık konusunda en az 3 yıl iş deneyimine sahip, Ses ve görüntü teknolojileri, playout sistemleri, KJ sistemleri, video router/switcher, uydu yayın teknolojileri, encoder, IRD, anten kontrol konularında deneyimli, Kamera, video switcher, ses mikseri, video-wall sistemleri, ingest sistemleri gibi broadcast cihazlarının kurulumunu, yönetimini, testlerini, arıza analizini yapabilen, Windows OS yönetimi (Windows 7, Windows 8, Windows Server 2003/2008) Temel donanım konfigürasyon ve yönetim bilgisi (PC, Router, Switch, vb) Temel network bilgisi (IP, LAN, DHCP, DNS, Domain Yönetimi) İleri seviyede ses/video kodek bilgisi, DVB altyazı sistemleri konusunda uzman, Video / audio encoding, transcoding, multiplexing konularına hakim, Dosya tabanlı ses / video kalite kontrol sistemleri konusunda tecrübeli, Detaylara önem veren, dikkatli ve titiz çalışan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olan, Microsoft Office Programlarına ileri düzeyde hakim, Teknoloji ve yenilikleri takip eden, araştırmacı, öğrenmeye ve gelişmeye açık, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan, Sonuç ve müşteri odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat ve konaklama engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TV Sistem Altyapı Uzmanı (Yazılım) İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
TV Sistem Altyapı Uzmanı (Yazılım)Türk Telekomünikasyon A.Ş.
-Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,-Yazılım sektöründe yazılım geliştirme ve proje yönetimi konusunda en az 2 yıllık deneyimi olan,-Proje Yönetimi, raporlama ve dokümantasyon konularında deneyimli,-Java, .NET, C#, VBA, SQL/Oracle veri tabanı tecrübesine sahip olan,-Tercihen CMS, MAM, yayın otomasyon konularında en az 1 yıl deneyim sahibi,-Tercihen JIRA yönetimi konusunda bilgi sahibi,-Yeni teknoloji, Ar-Ge ve inovasyon konularına ilgi duyan,-Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,-Analitik düşünebilen, problem çözme, analiz, planlama, karar alma ve takip yeteneği olan,-Çözüm odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,-Tercihen ileri seviyede İngilizce bilen, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TV İçerik Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
TV İçerik Operasyon UzmanıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
-Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun ,-Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli ,-Microsoft Office Programlarına çok iyi düzeyde hakim,-Video/Ses kodekleri konusunda uzman,-Video kurgu-montaj konusunda deneyimli,-Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan,-Takım çalışmasına yatkın,-Tercihen iyi seviyede okuma-anlama-yazma-konuşma İngilizce bilgisine sahip,-Seyahat ve konaklama engeli bulunmayan, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TV İçerik Trafik Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
TV İçerik Trafik UzmanıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TV İçerik İşlem MCR Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
TV İçerik İşlem MCR UzmanıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, TV yayıncılık konusunda en az 3 yıl iş deneyimine sahip, Ses ve görüntü teknolojileri, playout sistemleri, KJ sistemleri, video router/switcher, MAM ve digital arşiv konularında deneyimli, Yayın yönetimi tecrübesi bulunan, Detaylara önem veren, dikkatli ve titiz çalışan Microsoft Office programlarına iyi düzeyde hakim, Teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, araştırmacı, öğrenmeye ve gelişime açık, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği güçlü, Sonuç ve müşteri odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat ve konaklama engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Software Specialist İstanbul(Asya) Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Software SpecialistTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Bachelor degree in Computer Engineering or related disciplines Min. 2 years experience in Middleware Software Development Java, SOAP, Weblogic, Unix knowledge is must Experience on Oracle Service Bus and WebLogic Integration Server is a required Scrum experience  is an asse PL/SQL and Billing&Charging knowledge is an asset Problem solving skills, ability for team work is required Fluency in English Military service is completed for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Ortaklıkları Yönetimi Uzman/Kıdemli Uzman İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
İş Ortaklıkları Yönetimi Uzman/Kıdemli UzmanTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Üniversitelerin örgün eğitim veren 4 yıllık bölümlerinden mezun (Tercihen Mühendislik ve İşletme bölümleri) Minimum, toplamda 4-5 yıl deneyim sahibi, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, İleri düzey MS Office programlarına hakim, Sayısal ve analitik düşünme becerisi güçlü, detaylara özen gösteren, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Sonuç odaklı ve problem çözme yeteneği güçlü, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Distribütör Saha Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Distribütör Saha Geliştirme UzmanıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
  Üniversitelerin örgün eğitim veren 4 yıllık bölümlerinden mezun, (Tercihen İİBF Fakültesi mezunu) Veri analizi ve saha yönetimi konusunda minimum 2 yıl deneyim sahibi MS Office programlarına hâkim, Sayısal ve analitik düşünme becerisi güçlü, detaylara özen gösteren, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Sonuç odaklı ve problem çözme yeteneği güçlü, Takım çalışmasına yatkın, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yatırım Verimlilik Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Satış Yatırım Verimlilik UzmanıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
  Üniversitelerin örgün eğitim veren 4 yıllık bölümlerinden mezun, Satış Yatırım alanında en az 1 yıllık tecrübeye sahip olmak, MS Office programlarına hâkim, Sayısal ve analitik düşünme becerisi güçlü, detaylara özen gösteren, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Hedeflendirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Satış Hedeflendirme UzmanıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
  Üniversitelerin örgün eğitim veren 4 yıllık bölümlerinden mezun, Satış alanında benzer görevlerde en az 2 yıllık tecrübeye sahip olmak İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hâkim, Sayısal ve analitik düşünme becerisi güçlü, detaylara özen gösteren, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, planlama ve organizasyon becerisi yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Decision Support Specialist İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Decision Support SpecialistTürk Telekomünikasyon A.Ş.
  Bachelor’s degree in related field, such as business administration, industrial engineering etc, Min. 2 years work experience (experience in Big4 audit firms, a well-known management consultancy firm, financial analysis or pricing departments of well-known multinational companies is a plus) Good understanding of financial modelling, developing the business cases. Highly analytical with strong intellect and capable of structured analysis. Strong commercial judgment with strategic understanding. Considers the impact of proposals on the wider business. Proactively taking action to improve current situations or address challenges and potential opportunities. Strong prioritization and negotiation skills. Suggests creative ideas / solutions. Excellent communication and presentation skills (both verbal and written). Team player who builds excellent working relationships with other team members and customers. Advanced knowledge & experience in MS Office Applications. Excellent command of both written and verbal English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mühendisi Çanakkale Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Saha MühendisiTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği  bölümlerinden mezun olmak, Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı, ilişki yönetimi ve işbirliği becerilerine sahip. Sorumluluk sahibi, insiyatif alabilen, İletişim ve koordinasyon becerileri güçlü, Analiz ve muhakeme yeteneği kuvvetli, proje yönetimi ve süreçler konusunda bilgili, Yoğun stres altında çalışabilen, hızlı aksiyon alabilen, İletişim becerisi yüksek, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İletişim becerisi yüksek, İyi derecede İngilizce bilen, Askerliğini yapmış, Öğrenmeye açık,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyonel Kalite Yön. Sistemleri Kıdemli Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Operasyonel Kalite Yön. Sistemleri Kıdemli UzmanıTürk Telekomünikasyon A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar, Matematik, Elektrik/Elektronik/Haberleşme mühendisliği bölümlerinden mezun, Minimum 5 yıl deneyimi bulunan, Uygulama operasyon ve yönetimi yapmış, Unix/Linux OS ve veritabanları  üzerinde çalışmış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Analitik, sorgulayıcı, çözüm ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Türk Telekom Mobil Retention Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) AssisTT
Türk Telekom Mobil Retention Müşteri TemsilcisiAssisTT
Türkiye’nin Telekomünikasyon sektöründeki en büyük Müşteri Hizmetleri grubunda kariyer yapma fırsatı senin elinde!Türk Telekom Mobil Projemiz için (Avr.) Güneşli'de çalışabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Müşteri Temsilcileri arıyoruz. Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. Tercihen 6 ay Çağrı Merkezi tecrübesi olan. Min. Lise, önlisans, Açık Öğretim mezunu/ öğrensici olmak. ( Üniversite mezunu olmak tercih sebebidir. ) 20-30 yaşları arasında, İkna yeteneğine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, İş kalitesini ön planda tutarak, hedef odaklı çalışabilen, İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Rize AssisTT A.Ş.
Müşteri TemsilcisiAssisTT A.Ş.
Türkiye’nin en büyük çağrı merkezlerinden biri olan  AssisTT A.Ş. bünyesinde,   “Müşteri Temsilcisi-Engelli” pozisyonunda  RİZE lokasyonumuzda çalışacak yeni çalışma arkadaşları arıyoruz.  Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu, 18-35 yaşları arasında, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İkna ve analiz yeteneğine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, İş kalitesini ön planda tutarak, hedef odaklı çalışabilen, İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli. İş-Kur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek (% 40 ve üzeri).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Veri Giriş Elemanı Mersin AssisTT
Veri Giriş ElemanıAssisTT
Mersin Entegre Şehir Hastanesi içinde, veri girişi hizmeti yapacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. En az lise mezunu, Tercihen bilgisayar sertifikası olan, Tercihen üniversitelerin tıbbi sekreterlik ve dökümantasyon, hastane işletmeciliği, sağlık yönetimi, sağlık idaresi, işletme, iktisat veya bilişim sistemleri bölümlerinden mezun, MS Office programlarını kullanabilen, İş kalitesini ön planda tutarak, hedef odaklı çalışabilen, İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Mersin'de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Call Center Customer Agent İstanbul(Avr.) AssisTT
Call Center Customer AgentAssisTT
You have the opportunity to pursue a career in the biggest Work Group of Customer Relations in the Telecommunication Sector in Turkey!We are looking for customer agents who are going to serve in English the Prime Segment customers of Turk Telekom Mobile in the Head Office Of Turk Telekom Mobile in Gunesli (Europe). Here are the qualifications that we seek for this job:  Having advanced English proficiency, Having a smooth diction, Being a graduate of -at least- high school, Being adaptable for the shift work, Between the ages of 18-30, Having effective communication skills on the phone, being capable of making sell to the customers when it is required, Having analytic thinking and capability of persuasion, Using MS Office programs adequately, Working goal-oriented as well as giving particular importance to quality of the work, Having high self-motivation, being sensitive about time management, For male candidates, military service must be completed or postponed at least 2 year, Preferably residing in Istanbul European Side.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İzmir AssisTT A.Ş.
Müşteri TemsilcisiAssisTT A.Ş.
Türk Telekom Grup Şirketi ve çağrı merkezi sektörünün liderlerinden AssisTT A.Ş. bünyesinde “Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” pozisyonunda İzmir Lokasyonumuzda çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Genel Nitelikler: Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu, 18-35 yaşları arasında, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Engel durumu çağrı karşılamasına problem oluşturmayan, İŞKUR'a kayıtlı ve engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek en az % 40 engel raporu bulunan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Müşteri Temsilcisi Erzincan AssisTT A.Ş.
Engelli Müşteri TemsilcisiAssisTT A.Ş.
Türkiye’nin en büyük çağrı merkezlerinden biri olan  AssisTT A.Ş. bünyesinde,   “Müşteri Temsilcisi-Engelli” pozisyonunda  Erzincan lokasyonumuzda çalışacak yeni çalışma arkadaşları arıyoruz. • Diksiyonu düzgün,• En az lise mezunu,• 18-35 yaşları arasında,• Telefonda etkili iletişim kurabilen,• MS Office programlarını kullanabilen,• İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas,• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.• İş-Kur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek (% 40 ve üzeri). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı