Asya Emeklilik ve Hayat A.Ş. 

Şirket Bilgileri

 Asya Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Hakkımızda

Asya Emeklilik ve Hayat A.Ş, 16 Mayıs 2011 tarihinde BDDK, 8 Haziran 2011 tarihinde Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü’nden gelen izin doğrultusunda 1 Temmuz 2011 tarihinde kurulmuş ve ticaret siciline tescil edilmiştir.
Yenilikleri sektöre ilk sunan, öncü katılım bankası Bank Asya’nın bir iştiraki olan Asya Emeklilik, bankadan aldığı güç ve deneyim ile emeklilik sektöründe yeni bir kulvar açmıştır.
Yetkin insan kaynağı istihdam edilerek,  teknolojinin getirdiği en son imkanlara yapılan yatırımlar ve müşteri odaklı hizmet anlayışını hedef alan stratejisi, Asya Emeklilik’ i sektörde ayrı bir yere konumlamıştır.

 

Vizyon ve Misyonumuz

Faize duyarlı müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak müşteri odaklı hizmet ve üstün kalite anlayışına sahip, çağın gerektirdiği değişimlere açık saygın, güvenilir ve etkin bir marka olmak ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktır.
Belirlenen kurumsal değerler ışığında sürdürülebilir, hızlı ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak, sektöre katılımı artırmak ve bu alanda sektöre öncülük ederek güven duyulan bir şirket olmaktır.
 
İşe Alım Politikamız

İşe alım konusunda şirket politikamız, kariyer sahibi olmak isteyen, pozitif, eğitim ve gelişime önem veren, iletişime açık, aktif, dinamik, yeniliğe ve değişime adapte olabilecek ve kuruma katma değer sağlayabilecek adayların Asya Emeklilik bünyesine katılımını sağlamaktır.

 

 Asya Emeklilik ve Hayat A.Ş. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.