Atasay Kuyumculuk 

Şirket Bilgileri

www.atasay.com

Atasay Kuyumculuk

 

KURULUŞ

Kamer ailesinin mesleki birikimi ve deneyimi ile Atasay Kuyumculuk 1989 yılında kuruldu. 1989 tarihi "Altın takı üretim ve pazarlamasında" hem Kamer ailesi hem de sektör için bir milat oluşturdu. O döneme değin dağınık, atölyelerde standartı olmayan, ayar kontrolü yapılmayan ve her türlü kalite kontrolden uzak koşullarda yapılan üretim ve dağıtımın çıtası ilk kez Atasay Kuyumculuk' la birlikte dünya standartlarına yükseltildi. Atasay Kuyumculuk' la birlikte Kamer ailesi atölye üretiminden yani kuyumculuk esnaflığından, fabrika üretimine yani sanayiciliğe doğru bir dönüşüm yaşıyordu. Atasay Kuyumculuk kurulduğu yıl Ortadoğu ve Avrupa'nın en büyük üretim gücüne sahip firması haline geldi.

GELİŞME

Piyasa 1989 yılında Türkiye' nin iç piyasa ve ihracat hacmi göz önünde bulundurulduğunda Atasay Kuyumculuk'un geniş üretim kapasitesinin "atıl" kalacağı yolunda kuşkular bulunuyordu. Oysa 1989 yılındaki yatırım uzun vadeli bir strateji gereğince yapılmıştı. İçi boş, pres, döküm ve tüp üretim tekniklerinin hepsini birden kullanan Atasay ilk yıllarında iç pazara yönelik yoğun bir üretim, dağıtım ve satış atağına kalktı. Dış pazar araştırmalarına da ağırlık veriliyordu. İhracat küçük miktarlarda sürüyor ama ilk yıllarda daha çok pazar araştırmalarına zaman ayrıldı. İç pazarda kuralları belirleyen bir oyun kurucu kimliğine kavuşan Atasay dış pazarlardaki bilgi birikimiyle piyasayı terbiye etti. Öncelikle piyasada "ayar garantisi" kavramını yerleştirdi. İkinci bir dönüşüm ise altın takıya "tasarruf" amacıyla yaklaşan halkın bu eğiliminin değiştirilmesiydi. Tasarruf nedeniyle 22 ayar takıya olan düşkünlük eğilimine son verildi. Amaç 14 ayardan yapılan altın aksesuarların kullanımının yaygınlaştırılması ve bu amaca kısa sürede varıldı.Gelişme döneminin en önemli kavşaklarından biri de Türkiye'de ilk kez altın takıda markaya yatırım yapılmasıydı. Zengin üretim potansiyeli; tasarım, piyasa araştırması, moda trendlerinin ve uluslararası gelişmelerin izlenmesiyle markalaşmaya hizmet ediyordu. Ve kuyumculukta o güne değin -no name- devri kapanarak Atasay markalı ürünlerin satışı başladı. Kalite çalışmaları hızlandı, markaya kalite garantisi getirildi.Marka yatırımı; reklam ve tanıtım çalışmaları ile de desteklendi. Televizyonlarda "Atasay" reklamı bir ilk oldu. Türkiye sadece konfeksiyon defilelerine alışmışken Atasay takı defilesi ile şaşırtıcı bir çıkış yaptı. Televizyon reklamları medya reklamları ile de desteklendi. Kadına dönük önemli etkinliklere sponsor olundu.İç piyasaya dönük bu tanıtım hareketleri ile "Atasay" markalaşma yolunda çok önemli bir adım atmıştı.İç piyasada bu gelişmeler sürerken dış pazarlardaki araştırmalar sonucunu verdi ve Atasay müthiş bir ihracat atağına kalktı. ABD'den Avrupa'ya, Uzakdoğu'dan, Kuzey Afrika'ya kadar sınırlarını genişletti.

BUGÜN

Dünden bugüne emin adımlarla büyüyen Atasay Kuyumculuk; üretim kapasitesi, üretimin gerçekleşmesi, tasarım, markalaşma, pazar payı, tanıtım gibi tüm alanlarda Türkiye'nin en büyüğü olarak lider bayrağını dalgalandırıyor. Dış pazarlarda ise kuyumculukta Türkiye'nin en çok ihracat gerçekleştiren firmalarından biri olma özelliğini taşıyor.

ATASAY KUYUMCULUK

1989 yılında Atasay Kamer tarafından kurulmuştur.
Genel Müdürü Cihan Kamer' dir.
20 ton üretim kapasitesi ile dünyanın ilk 10 firması içinde yer alır.
Yüksek pazar payı ile Türkiye' nin ulaşılması imkansız lideridir.
Üretiminin yüzde 40'ını ellinin üzerindeki ülkeye pazarlayan tek ve lider ihracatçı kuyumcu firmasıdır.
22, 21, 19, 18, 14, 10, 9, 8 ayarlarında takı üretmektedir.
Her yıl 9 ulusal ve uluslararası fuara katılmaktadır.
Sektöründe Türkiye' nin marka tanınırlılığı en yüksek firmasıdır.
Türkiyede bir ilki gerçekleştirerek Franchiselık sistemine geçmiştir.
Şuanda Türkiye çapında 107 tane Atasay Maşazası bu sistemde müşteriye hizmet etmektedir.
Bütün üretim tekniklerini aynı çatı altında toplayan dünyanın en büyük firmasıdır.
Çalışanlarının yüzde 47'si şirkette 2 yılını, yüzde 13'ü 5 yılını, yüzde 5'i 7 yılını doldurmuştur.
İdari birimde çalışan personelin yüzde 51'i üniversite, yüksek okul mezunu, yüzde 49' u lise ve dengi okul mezunu, üretim biriminde çalışan personelin yüzde 32' si lise ve dengi okul mezunuyken, yüzde 68' i hizmet içi eğitimden geçirilmiş ilkokul mezunlarından oluşur.

İNSAN KAYNAKLARI

Yeni yüzyılın getireceği kargaşayı kontrol edebilmek için, işletmelerin artık yeni çağın gereksinimlerine uygun olarak her alanda iyileştirme yapmaları, diğer bir değişle dünü mükemmel yapmaları yetmeyecektir. Ne yazık ki hıç kimsenin daha önce bulunmadığı bir yöne doğru gidiyoruz. İhtiyaç olan asıl şey, yeni yaklaşımlardır, yeni süreçlerdir, iş yapmanın yeni yöntemleridir. Ve bunları başarmak içinde yeni bir perspektif ve yaratıcılık gerekir. Değişim için işletmemizin her birimini kapsayacak etkili stratejilere, doymak bilmeyen öğrenme açlığına, yaratıcı düsünceye, ileri görüslülüğe ve uygulamalara ihtiyacımız var. Ve bütün bunları gerçekleştirecek olan o müthiş insanlara... İnsan kaynağımız, geleceğe hazır olmamız içın en önemli sermayemizdir.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Çalışanlarımız, şirketimizin kaynaklarından biri değil, bütün kaynaklarını kullanan esas kaynağımızdır. Şirket hedef ve stratejilerinin gerçekleştirilmesi ancak yüksek motivasyonlu çalışanlarımızın bireysel ve takım hedeflerine ulaşmalarına bağlıdır.

Amacımız;

  • DOĞRU İŞE DOĞRU İNSAN
  • EŞİT İŞE EŞİT ÜCRET
  • BAŞARIYA BAĞLI LİYAKAT
  • HERKES İÇİN EŞİT FIRSAT

ilkelerine bağlı kalarak, insan gücümüzü global rekabet ortamında kalıcı üstünlügümüz haline getirmektir.

 


Atasay Kuyumculuk İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 31
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Danışmanı - Mersin Marina Mersin Atasay Kuyumculuk
Satış Danışmanı - Mersin MarinaAtasay Kuyumculuk
En az lise, tercihen meslek yüksek okulu veya üniversite mezunu, Mağaza içi satış konusunda 1 yıl deneyimli, Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, Tercihen İngilizce ve Arapça bilen, Dış görünümüne önem veren, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Marka Yetkilisi-Altın Marka Grubu İstanbul(Avr.) Atasay Kuyumculuk
Marka Yetkilisi-Altın Marka GrubuAtasay Kuyumculuk
Hayalleriniz Işıldasın!2023 yılında dünyada 500 mağazaya ulaşmak ve sektöre yön veren ilk 10 mücevher markası arasında olmayı kendimize hedef belirledik.Hedeflerimiz ve başarılarımıza duyduğumuz heyecan her gün büyüyor bu yüzden ekibimiz için daha fazla yüksek enerjiye ihtiyacımız var.İyi günde, kötü günde...Hastalıkta, sağlıkta...ömür boyu sürecek mutlu bir kariyer için seni bekliyoruz!Tercihen Üniversite mezunu, Satış alanında minimum 1 yıl deneyimli, Marka ve ürün yönetimi alanlarında kariyer hedefleyen, Dış Görünümüne önem veren, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, 28 yaşını aşmamış, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Pendik Neomarin İstanbul(Asya) Atasay Kuyumculuk
Satış Danışmanı-Pendik NeomarinAtasay Kuyumculuk
?Hayalleriniz Işıldasın!2023 yılında dünyada 500 mağazaya ulaşmak ve sektöre yön veren ilk 10 mücevher markası arasında olmayı kendimize hedef belirledik.Hedeflerimiz ve başarılarımıza duyduğumuz heyecan her gün büyüyor bu yüzden ekibimiz için daha fazla yüksek enerjiye ihtiyacımız var.İyi günde, kötü günde...Hastalıkta, sağlıkta...ömür boyu sürecek mutlu bir kariyer için seni bekliyoruz!En az lise mezunu, Mağaza içi satış konusunda en az 1 yıl deneyimi olan, Tercihen kuyumculuk sektöründe tecrübeli, Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, Dış görünümüne önem veren, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Atasay Kuyumculuk
Satış DanışmanıAtasay Kuyumculuk
Hayalleriniz Işıldasın!2023 yılında dünyada 500 mağazaya ulaşmak ve sektöre yön veren ilk 10 mücevher markası arasında olmayı kendimize hedef belirledik.Hedeflerimiz ve başarılarımıza duyduğumuz heyecan her gün büyüyor bu yüzden ekibimiz için daha fazla yüksek enerjiye ihtiyacımız var.İyi günde, kötü günde...Hastalıkta, sağlıkta...ömür boyu sürecek mutlu bir kariyer için seni bekliyoruz!En az lise, tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu, Mağaza içi satış konusunda deneyimli,  Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak, Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen,  Dış görünümüne önem veren,  Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,  Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Küçükçekmece, Halkalı ve Bağcılar semtlerinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Ankamall Avm Ankara Atasay Kuyumculuk
Satış Danışmanı - Ankamall AvmAtasay Kuyumculuk
En az lise, tercihen meslek yüksek okulu veya üniversite mezunu, Kuyum ve Mücevher sektöründe deneyimli, Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, Dış görünümüne önem veren, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Zonguldak Demirpark Zonguldak Atasay Kuyumculuk
Satış Danışmanı-Zonguldak DemirparkAtasay Kuyumculuk
?2023 yılında dünyada 500 mağazaya ulaşmak ve sektöre yön veren ilk 10 mücevher markası arasında olmayı kendimize hedef belirledik.Hedeflerimiz ve başarılarımıza duyduğumuz heyecan her gün büyüyor bu yüzden ekibimiz için daha fazla yüksek enerjiye ihtiyacımız var.İyi günde, kötü günde...Hastalıkta, sağlıkta...ömür boyu sürecek mutlu bir kariyer için seni bekliyoruz!En az lise mezunu, Mağaza içi satış konusunda deneyimli ve bu alanda kariyer yapmak isteyen, Tercihen kuyumculuk sektöründe tecrübesi olan, Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, Dış görünümüne önem veren, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - MARMARAPARK AVM İstanbul(Avr.) Atasay Kuyumculuk
SATIŞ DANIŞMANI - MARMARAPARK AVMAtasay Kuyumculuk
En az lise mezunu, Tercihen sektör deneyimli, Mağaza içi satış konusunda deneyimli, Müşteri beklentilerini iyi algılayarak sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, Dış görünümüne önem veren, akım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Çorlu / Orion Avm Tekirdağ Atasay Kuyumculuk
Satış Danışmanı - Çorlu / Orion AvmAtasay Kuyumculuk
En az lise mezunu, Mağaza içi satış konusunda deneyimli ve/veya bu alanda kariyer yapmak isteyen,Tercihen kuyumculuk sektöründe tecrübesi olan, Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, Dış görünümüne önem veren, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Çorluda ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Çorlu Orion Avm - Mağaza Müdür Yardımcısı Tekirdağ Atasay Kuyumculuk
Çorlu Orion Avm - Mağaza Müdür YardımcısıAtasay Kuyumculuk
En az lise, tercihen yüksekokul veya üniversite mezunu, Mağaza ve satış ekibi yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimli, Kuyum ve mücevherat sektöründe ise en az 1 yıl deneyimli, Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, Marka ve imaj değerlerini temsil edebilecek, İkna kabiliyeti kuvvetli, insan ilişkileri iyi, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Çorlu Orion Avm - Mağaza Müdürü Tekirdağ Atasay Kuyumculuk
Çorlu Orion Avm - Mağaza MüdürüAtasay Kuyumculuk
En az lise, tercihen yüksekokul veya üniversite mezunu,  Mağaza ve satış ekibi yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyimli,  Kuyum ve mücevherat sektöründe ise en az 2 yıl deneyimli,  Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen,  Marka ve imaj değerlerini temsil edebilecek,  İkna kabiliyeti kuvvetli, insan ilişkileri iyi,  Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-İzmir İzmir Atasay Kuyumculuk
Satış Danışmanı-İzmirAtasay Kuyumculuk
Hayalleriniz Işıldasın!2023 yılında dünyada 500 mağazaya ulaşmak ve sektöre yön veren ilk 10 mücevher markası arasında olmayı kendimize hedef belirledik.Hedeflerimiz ve başarılarımıza duyduğumuz heyecan her gün büyüyor bu yüzden ekibimiz için daha fazla yüksek enerjiye ihtiyacımız var.İyi günde, kötü günde...Hastalıkta, sağlıkta...ömür boyu sürecek mutlu bir kariyer için seni bekliyoruz!En az lise, tercihen meslek yüksek okulu veya üniversite mezunu, Mağaza içi satış konusunda deneyimi olan, Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, Dış görünümüne önem veren, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı- Viaport İstanbul(Asya) Atasay Kuyumculuk
Satış Danışmanı- ViaportAtasay Kuyumculuk
Hayalleriniz Işıldasın!2023 yılında dünyada 500 mağazaya ulaşmak ve sektöre yön veren ilk 10 mücevher markası arasında olmayı kendimize hedef belirledik.Hedeflerimiz ve başarılarımıza duyduğumuz heyecan her gün büyüyor bu yüzden ekibimiz için daha fazla yüksek enerjiye ihtiyacımız var.İyi günde, kötü günde...Hastalıkta, sağlıkta...ömür boyu sürecek mutlu bir kariyer için seni bekliyoruz!En az lise, tercihen meslek yüksek okulu veya üniversite mezunu,Mağaza içi satış konusunda deneyimli, Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, Dış görünümüne önem veren, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Anadolu yakasında tercihen Tuzla,Ümraniye,Pendik,Kartal ve Sultanbeylide ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Yalova Özdilek Avm Yalova Atasay Kuyumculuk
Satış Danışmanı - Yalova Özdilek AvmAtasay Kuyumculuk
En az lise mezunu, Mağaza içi satış konusunda deneyimli ve/veya bu alanda kariyer yapmak isteyen,Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, Dış görünümüne önem veren, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - DENİZLİ FORUM AVM Denizli Atasay Kuyumculuk
SATIŞ DANIŞMANI - DENİZLİ FORUM AVMAtasay Kuyumculuk
Tercihen meslek yüksek okulu veya üniversite mezunu, Mağaza içi satış konusunda tercihen kuyumculuk sektöründe deneyimli, Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, Dış görünümüne önem veren, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Akyaka Avm İstanbul(Asya) Atasay Kuyumculuk
Satış Danışmanı - Akyaka AvmAtasay Kuyumculuk
?Hayalleriniz Işıldasın!2023 yılında dünyada 500 mağazaya ulaşmak ve sektöre yön veren ilk 10 mücevher markası arasında olmayı kendimize hedef belirledik.Hedeflerimiz ve başarılarımıza duyduğumuz heyecan her gün büyüyor bu yüzden ekibimiz için daha fazla yüksek enerjiye ihtiyacımız var.İyi günde, kötü günde...Hastalıkta, sağlıkta...ömür boyu sürecek mutlu bir kariyer için seni bekliyoruz!En az lise, tercihen meslek yüksek okulu veya üniversite mezunu, Mağaza içi satış konusunda deneyimi olan, Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, Dış görünümüne önem veren, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - İstanbul Küçükbakkalköy Cadde İstanbul(Asya) Atasay Kuyumculuk
Satış Danışmanı - İstanbul Küçükbakkalköy CaddeAtasay Kuyumculuk
Hayalleriniz Işıldasın!2023 yılında dünyada 500 mağazaya ulaşmak ve sektöre yön veren ilk 10 mücevher markası arasında olmayı kendimize hedef belirledik.Hedeflerimiz ve başarılarımıza duyduğumuz heyecan her gün büyüyor bu yüzden ekibimiz için daha fazla yüksek enerjiye ihtiyacımız var.İyi günde, kötü günde...Hastalıkta, sağlıkta...ömür boyu sürecek mutlu bir kariyer için seni bekliyoruz!En az lise, tercihen meslek yüksek okulu veya üniversite mezunu, Mağaza içi satış konusunda deneyimi olan, Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, Dış görünümüne önem veren, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Manisa Akhisar - Satış Danışmanı Manisa Atasay Kuyumculuk
Manisa Akhisar - Satış DanışmanıAtasay Kuyumculuk
En az lise, tercihen meslek yüksek okulu veya üniversite mezunu, Mağaza içi satış konusunda 1 yıl deneyimli, Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, Dış görünümüne önem veren, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Nevşehir Özaltın Nevşehir Atasay Kuyumculuk
Satış Danışmanı-Nevşehir ÖzaltınAtasay Kuyumculuk
Hayalleriniz Işıldasın!2023 yılında dünyada 500 mağazaya ulaşmak ve sektöre yön veren ilk 10 mücevher markası arasında olmayı kendimize hedef belirledik.Hedeflerimiz ve başarılarımıza duyduğumuz heyecan her gün büyüyor bu yüzden ekibimiz için daha fazla yüksek enerjiye ihtiyacımız var.İyi günde, kötü günde...Hastalıkta, sağlıkta...ömür boyu sürecek mutlu bir kariyer için seni bekliyoruz!  En az lise mezunu, Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, 30 yaşını aşmamış, Ekip çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Tercihen sektör deneyimi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Atasay Kuyumculuk
Uzman Satış DanışmanıAtasay Kuyumculuk
Hayalleriniz Işıldasın!2023 yılında dünyada 500 mağazaya ulaşmak ve sektöre yön veren ilk 10 mücevher markası arasında olmayı kendimize hedef belirledik.Hedeflerimiz ve başarılarımıza duyduğumuz heyecan her gün büyüyor bu yüzden ekibimiz için daha fazla yüksek enerjiye ihtiyacımız var.İyi günde, kötü günde...Hastalıkta, sağlıkta...ömür boyu sürecek mutlu bir kariyer için seni bekliyoruz! En az lise mezunu, Mağaza içi satış konusunda 3 yıl deneyimli, Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, Dış görünümüne önem veren, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Erkek adaylar için asketlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Akasya Avm İstanbul(Asya) Atasay Kuyumculuk
Satış Danışmanı - Akasya AvmAtasay Kuyumculuk
En az lise, tercihen meslek yüksek okulu veya üniversite mezunu, Mağaza içi satış konusunda deneyimli, Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, Dış görünümüne önem veren, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN Kahramanmaraş Atasay Kuyumculuk
SATIŞ DANIŞMANI - KAHRAMANMARAŞ ELBİSTANAtasay Kuyumculuk
En az lise mezunu, Mağaza içi satış konusunda deneyimli ve bu alanda kariyer yapmak isteyen, Tercihen kuyumculuk sektöründe tecrübesi olan, Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, Dış görünümüne önem veren, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - KONYA Konya Atasay Kuyumculuk
SATIŞ DANIŞMANI - KONYAAtasay Kuyumculuk
Tercihen en az lise ve yüksek okul mezunu, Mağaza içi satış konusunda en az 1 yıl deneyimli ve bu alanda kariyer yapmak isteyen,Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, Dış görünümüne önem veren, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - KONYA NOVADA AVM Konya Atasay Kuyumculuk
SATIŞ DANIŞMANI - KONYA NOVADA AVMAtasay Kuyumculuk
En az lise mezunu, Mağaza içi satış konusunda en az 1 yıl deneyimli ve bu alanda kariyer yapmak isteyen,Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen,Dış görünümüne önem veren,Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
UZMAN SATIŞ DANIŞMANI - BRANDIUM AVM İstanbul(Asya) Atasay Kuyumculuk
UZMAN SATIŞ DANIŞMANI - BRANDIUM AVMAtasay Kuyumculuk
En az lise mezunu, Mağaza içi satış konusunda deneyimli, Kuyumculuk sektöründe tecrübesi olan, Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, Dış görünümüne önem veren, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANLARI - GEBZE CENTER AVM Kocaeli Atasay Kuyumculuk
SATIŞ DANIŞMANLARI - GEBZE CENTER AVMAtasay Kuyumculuk
Hayalleriniz Işıldasın!2023 yılında dünyada 500 mağazaya ulaşmak ve sektöre yön veren ilk 10 mücevher markası arasında olmayı kendimize hedef belirledik.Hedeflerimiz ve başarılarımıza duyduğumuz heyecan her gün büyüyor bu yüzden ekibimiz için daha fazla yüksek enerjiye ihtiyacımız var.İyi günde, kötü günde...Hastalıkta, sağlıkta...ömür boyu sürecek mutlu bir kariyer için seni bekliyoruz!En az lise mezunu, Mağaza içi satış konusunda deneyimli ve bu alanda kariyer yapmak isteyen,Tercihen Kuyumculuk sektöründe tecrübeli,Vardiyalı çalışma sistemine uyumlu Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Malatya Park Avm Malatya Atasay Kuyumculuk
Satış Danışmanı - Malatya Park AvmAtasay Kuyumculuk
Hayalleriniz Işıldasın!2023 yılında dünyada 500 mağazaya ulaşmak ve sektöre yön veren ilk 10 mücevher markası arasında olmayı kendimize hedef belirledik.Hedeflerimiz ve başarılarımıza duyduğumuz heyecan her gün büyüyor bu yüzden ekibimiz için daha fazla yüksek enerjiye ihtiyacımız var.İyi günde, kötü günde...Hastalıkta, sağlıkta...ömür boyu sürecek mutlu bir kariyer için seni bekliyoruz!  Mağazamız için senin yüksek enerjine ihtiyacımız var!Mezuniyet derecenden çok insan ilişkileri başarına ve pozitif enerjin ile ilgileniyoruz.Biliyoruz ki üslubun ve tarzın ile ikna etme konusunda yükselen bir değersin.Sosyal Medya da etkinliğin yanında Office programlarına da hakimsen aradığımız kişiye daha da yakınız demektir.Mağazacılık konusunda sana iş tecrüben var mı diye sormuyoruz, senin zaten aradığın iş buolduğu için bu ilandasın. Bu ilanı inceliyorsan belki de beklediğimiz kişi sensin
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Yetkilisi İstanbul(Avr.) Atasay Kuyumculuk
Muhasebe YetkilisiAtasay Kuyumculuk
Hayalleriniz Işıldasın!2023 yılında dünyada 500 mağazaya ulaşmak ve sektöre yön veren ilk 10 mücevher markası arasında olmayı kendimize hedef belirledik.Hedeflerimiz ve başarılarımıza duyduğumuz heyecan her gün büyüyor bu yüzden ekibimiz için daha fazla yüksek enerjiye ihtiyacımız var.İyi günde, kötü günde...Hastalıkta, sağlıkta...ömür boyu sürecek mutlu bir kariyer için seni bekliyoruz! Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye veya Ekonomi bölümlerinden mezun, Genel muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli, Geçici Vergi ve Kurumlar Vergisi de dahil olmak üzere şirketin A'dan Z'ye tüm resmi muhasebesel süreçlerini yürütebilecek,Tercihen Vakıf Muhasebesi süreçlerini iyi bilen, MS Office ve LOGO programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, Dikkatli ve sistemli çalışabilecek, Yenibosna ve çevresinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Kentpark Ankara Atasay Kuyumculuk
Satış Danışmanı - KentparkAtasay Kuyumculuk
Hayalleriniz Işıldasın!2023 yılında dünyada 500 mağazaya ulaşmak ve sektöre yön veren ilk 10 mücevher markası arasında olmayı kendimize hedef belirledik.Hedeflerimiz ve başarılarımıza duyduğumuz heyecan her gün büyüyor bu yüzden ekibimiz için daha fazla yüksek enerjiye ihtiyacımız var.İyi günde, kötü günde...Hastalıkta, sağlıkta...ömür boyu sürecek mutlu bir kariyer için seni bekliyoruz!  Mağazamız için senin yüksek enerjine ihtiyacımız var!Mezuniyet derecenden çok insan ilişkileri başarına ve pozitif enerjin ile ilgileniyoruz.Biliyoruz ki üslubun ve tarzın ile ikna etme konusunda yükselen bir değersin.Sosyal Medya da etkinliğin yanında Office programlarına da hakimsen aradığımız kişiye daha da yakınız demektir.Mağazacılık konusunda sana iş tecrüben var mı diye sormuyoruz, senin zaten aradığın iş buolduğu için bu ilandasın. Bu ilanı inceliyorsan belki de beklediğimiz kişi sensin.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı İzmir Atasay Kuyumculuk
Satış DanışmanıAtasay Kuyumculuk
2023 yılında dünyada 500 mağazaya ulaşmak ve sektöre yön veren ilk 10 mücevher markası arasında olmayı kendimize hedef belirledik.Hedeflerimiz ve başarılarımıza duyduğumuz heyecan her gün büyüyor bu yüzden ekibimiz için daha fazla yüksek enerjiye ihtiyacımız var.İyi günde, kötü günde...Hastalıkta, sağlıkta...ömür boyu sürecek mutlu bir kariyer için seni bekliyoruz!Mağazamız için senin yüksek enerjine ihtiyacımız var!En az lise, tercihen meslek yüksek okulu veya üniversite mezunu, Mağaza içi satış konusunda deneyimli, Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, Dış görünümüne önem veren, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen, İzmirde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Deepo Avm Antalya Atasay Kuyumculuk
Satış Danışmanı-Deepo AvmAtasay Kuyumculuk
Hayalleriniz Işıldasın!2023 yılında dünyada 500 mağazaya ulaşmak ve sektöre yön veren ilk 10 mücevher markası arasında olmayı kendimize hedef belirledik.Hedeflerimiz ve başarılarımıza duyduğumuz heyecan her gün büyüyor bu yüzden ekibimiz için daha fazla yüksek enerjiye ihtiyacımız var.İyi günde, kötü günde...Hastalıkta, sağlıkta...ömür boyu sürecek mutlu bir kariyer için seni bekliyoruz!  En az lise mezunu, Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, 30 yaşını aşmamış, Ekip çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Tercihen sektör deneyimi olan, Tercihen İngilizce ve Rusça bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Satış Danışmanı-Yeniköy Sahil İstanbul(Avr.) Atasay Kuyumculuk
Uzman Satış Danışmanı-Yeniköy SahilAtasay Kuyumculuk
En az lise, tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu,  Mağaza içi satış konusunda en az 3 yıl deneyimli,  Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak, Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen,  Dış görünümüne önem veren,  Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,  Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı