ATK Tekstil 

Şirket Bilgileri

www.atktekstil.com.tr

ATK Tekstil San. Tic. A.Ş.

 

FİRMA PROFİLİMİZ

ATK Tekstil San.Tic. AŞ (ATK) 1981 yılında kurulmuştur. Kuruluş yeri Bomonti Şişli olup, firma faaliyetlerini bu adreste sürdürmektedir. Ağırlıklı olarak Avrupa pazarına bayan dış giysi imalat ve satışında uzmanlık kazanmıştır.

1982 yılında Bomonti' deki binada ve anlaşmalı fason üreticilerde konfeksiyon imalatı başlamıştır. Türkiye' de ilk "LECTRA" kullanan model odası ATK bünyesinde kurulmuştur. (1990) ATK, bugün Türkiye'nin en büyük dış ticaret sermaye şirketlerinden biri olan GSD Dış Ticaret' in kurucu ortaklarındandır.

Çerkezköy' de ATT Tekstil olarak faaliyetlerini sürdüren kumaş boya ve baskı fabrikası ilk olarak ATK bünyesinde kurulmuştur. (1996)

Gene aynı şekilde, ACT Tekstil olarak Kırklareli' de faaliyetlerini sürdüren konfeksiyon fabrikası ilk olarak ATK bünyesinde kurulmuştur. (1997)

Hali hazırda Şişli-Bomonti' de üç üretim ünitesi (Pantolon, bluz ve muhtelif örme) ve genel müdürlük birimlerini barındıran binamızda faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Ağırlıklı Marmara bölgesinde olmak üzere 30 kadar sözleşmeli alt imalatçımız mevcuttur.

ATK Tekstil, 2003 yılında "ISO 9001:2000 KYS" belgesi almıştır.

AMAÇ VE HEDEFLERİMİZ:

ATK, Türkiye'nin tekstil birikiminden ve üretim gücünden yola çıkarak tamamen ihracat amaçlı konfeksiyon üretimi ve satışı yapan bir firma olarak kurulmuştur.

Modern işletmesi, kaliteli üretimi ile yurtiçindeki ve yurtdışındaki saygınlığını ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak yüksek kaliteli servis sunmayı hedefler.

Güncel moda, kumaş ve akımları sürekli izleyen ve uygulayan bir firmadır. Müşteri memnuniyetini ve verilen hizmetin kalitesi her zaman en büyük önceliktir.

KALİTE POLİTİKAMIZ :

Alt kademeden en üst kademeye kadar tüm çalışanlarımızın katılımıyla, ürün ve hizmetlerimizi sürekli iyileştirerek kesintisiz müşteri memnuniyetini sağlamak ve bir dünya şirketi olarak çalışmaktır.

ÇALIŞAN NİTELİKLERİMİZ:

Son derece yoğun bir rekabetin yaşandığı sektörümüzde, firmamızın rekabete ayak uydurması ancak etkin ekip çalışmasıyla mümkündür.

Kaliteli bir ekip oluşturmak ise, tek tek çalışanların kalitesi ile mümkündür. Başarıyı ancak bu şekilde yakalayabiliriz. Bu başarının yakalanması için, çalışanlarımızın sahip olması gereken profesyonel nitelikler aşağıda sıralanmıştır.

ATK Çalışanı;

 • Kaliteyi düşünür
 • Müşteriyi düşünür
 • Yardım almaktan çekinmez
 • Yardım eder
 • Açık ve şeffaftır
 • Problemi gizlemez, çözmeye çalışır
 • Şirketine bağlıdır
 • Ekip ruhuyla çalışır
 • Olaylara olumlu bakar
 • Amaca ve başarıya ulaşır
 • Kendini sürekli geliştirir
 


ATK Tekstil İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
Muhasebe ElemanıATK Tekstil
Konfeksiyon İhracatında sektöründe lider olan firmamızda Muhasebe Departmanında yetiştirilmek üzere Muhasebe elemanı arayışımız bulunmaktadır.Tercihen üniversite mezunu, Analitik düşünme yetkinliğine sahip, Öğrenmeye ve gelişime açık, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Problem çözme ve ilişki yönetimi yetkinliklerinde güçlü,Öğrenmeye ve gelişmeye istekli, Şişli ye ulaşım problemi olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tasarımcı İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
TasarımcıATK Tekstil
Konfeksiyon İhracatında sektöründe lider olan firmamızda Örme Tasarımcısı olarak çalışmak üzere;Tekstil – Hazır giyim sektöründe örme giyim tasarımı ( Kadın, Kız çocuk ) konusunda minimum 5 yıl tecrübeli,Tercihen üniversitelerin Güzel Sanatlar Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden mezun, lIlustrator, Coreldraw, Photoshop gibi çizim programlarını etkin şekilde kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilen, Trendleri müşteri ihtiyaçlarına uygun şekilde yorumlayan,Tasarım yönetimi ve ürün geliştirme konularında tecrübeli,Teknik çizim ve tasarım paketi hazırlayabilecek yetkinlikte,Trendleri ve dünya modasını yakından takip eden ve yenilikleri müşteri ihtiyaçlarına göre yorumlayan,Hedefleri gerçekleştirmek için heyecan duyan, enerjik,Yaratıcı düşünceye ve beceriye sahip, Pozitif iletişimi kuvvetli, çözüm üreten, sorumluluk sahibi,Çalışma arkadaşlarıyla uyumlu, iyi bir takım oyuncusu,Değişime açık, motivasyonu yüksek, Raporlama ve sunum becerisi gelişmiş, Tercihen İngiltere ve İspanya pazarına çalışmış, Tercihen baskı-nakış-desen tasarımı yapabilen, Üretim aşamasını iyi bilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Asistanı İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
Müşteri Temsilcisi AsistanıATK Tekstil
- Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği veya Moda Tasarımı bölümlerinden mezun,- Çok iyi derecede İngilizce bilen,- Modayı yakından takip eden, yeni trendler hakkında bilgi sahibi olan,- İletişim yeteneği ve sorun çözme becerileri gelişmiş,- Çalışkan, sorumluluk sahibi, düzenli, dikkatli,- Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,Yetiştirilmek üzere Müşteri Temsilcisi Asistanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnspektör - Enspektör İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
İnspektör - EnspektörATK Tekstil
Dokuma sektöründe Avrupa'nın önde gelen markalarına kendi tasarımlarını sunmakta ve üretimlerini gerçekleştirmekte olan firmamızda Kalite Güvence Departmanında NQC olarak görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Tekstil Bölümlerinden mezun, Dokuma alanında tecrübeli, İngilizce bilen, Raporlama yapan, Aktif araç kullanan, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Sehayat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Fason Teknikeri İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
Fason TeknikeriATK Tekstil
Sektörün en büyüklerinden biri olan firmamıza dokuma ihracat konfeksiyonda Dokuma deneyimli Fason Teknikeri alınacaktırAvrupa'ya ihracat markalarında deneyimli, Bayan konfeksiyon üretiminde en az 8-10 yıl deneyimli, En az lise ya da yüksekokul mezunu, Dokuma Fason üretimini çok iyi bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan.          Fason Teknikeri alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Laboratuvar Sorumlusu İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
Laboratuvar SorumlusuATK Tekstil
Tekstil konfeksiyon ihracat sektöründe lider olan firmamızın İstanbul- Şişli'de bulunan ofisinde istihdam edilmek üzere Laboratuar Sorumlusu alınacaktır.Tercihen Meslek Yüksek Okullarının Kimya veya Tekstil bölümlerinden ya da Meslek Liselerinin Kimya veya Tekstil bölümlerinden mezun,En az 5 yıl deneyimli, Fiziksel Testler konusunda deneyimli (Yıkama Haslığı, Su Haslığı, Çekmezlik, Baskı Testi, Renk Haslığı, Dönme Testi vb.),Dokuma kumaş konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Kumaş kontrol raporlarını düzenler, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
KasiyerATK Tekstil
Beşiktaş'ta olan PARÇA DÖNER restoramızda çalışmak üzere;• En az lise mezunu,• Tercihen restorancılık sektöründe mesleki deneyime sahip,• 25- 30 yaş aralığında olan,• Restorancılık sektöründe kariyer hedefleyen,• Tam zamanlı çalışabilecek,• Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,• İletişimi güçlü, güler yüzlü, enerjisi yüksek ve pozitif yaklaşıma sahip,• Tercihen, sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı