ATK Tekstil 

Şirket Bilgileri

www.atktekstil.com.tr

ATK Tekstil San. Tic. A.Ş.

 

FİRMA PROFİLİMİZ

ATK Tekstil San.Tic. AŞ (ATK) 1981 yılında kurulmuştur. Kuruluş yeri Bomonti Şişli olup, firma faaliyetlerini bu adreste sürdürmektedir. Ağırlıklı olarak Avrupa pazarına bayan dış giysi imalat ve satışında uzmanlık kazanmıştır.

1982 yılında Bomonti' deki binada ve anlaşmalı fason üreticilerde konfeksiyon imalatı başlamıştır. Türkiye' de ilk "LECTRA" kullanan model odası ATK bünyesinde kurulmuştur. (1990) ATK, bugün Türkiye'nin en büyük dış ticaret sermaye şirketlerinden biri olan GSD Dış Ticaret' in kurucu ortaklarındandır.

Çerkezköy' de ATT Tekstil olarak faaliyetlerini sürdüren kumaş boya ve baskı fabrikası ilk olarak ATK bünyesinde kurulmuştur. (1996)

Gene aynı şekilde, ACT Tekstil olarak Kırklareli' de faaliyetlerini sürdüren konfeksiyon fabrikası ilk olarak ATK bünyesinde kurulmuştur. (1997)

Hali hazırda Şişli-Bomonti' de üç üretim ünitesi (Pantolon, bluz ve muhtelif örme) ve genel müdürlük birimlerini barındıran binamızda faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Ağırlıklı Marmara bölgesinde olmak üzere 30 kadar sözleşmeli alt imalatçımız mevcuttur.

ATK Tekstil, 2003 yılında "ISO 9001:2000 KYS" belgesi almıştır.

AMAÇ VE HEDEFLERİMİZ:

ATK, Türkiye'nin tekstil birikiminden ve üretim gücünden yola çıkarak tamamen ihracat amaçlı konfeksiyon üretimi ve satışı yapan bir firma olarak kurulmuştur.

Modern işletmesi, kaliteli üretimi ile yurtiçindeki ve yurtdışındaki saygınlığını ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak yüksek kaliteli servis sunmayı hedefler.

Güncel moda, kumaş ve akımları sürekli izleyen ve uygulayan bir firmadır. Müşteri memnuniyetini ve verilen hizmetin kalitesi her zaman en büyük önceliktir.

KALİTE POLİTİKAMIZ :

Alt kademeden en üst kademeye kadar tüm çalışanlarımızın katılımıyla, ürün ve hizmetlerimizi sürekli iyileştirerek kesintisiz müşteri memnuniyetini sağlamak ve bir dünya şirketi olarak çalışmaktır.

ÇALIŞAN NİTELİKLERİMİZ:

Son derece yoğun bir rekabetin yaşandığı sektörümüzde, firmamızın rekabete ayak uydurması ancak etkin ekip çalışmasıyla mümkündür.

Kaliteli bir ekip oluşturmak ise, tek tek çalışanların kalitesi ile mümkündür. Başarıyı ancak bu şekilde yakalayabiliriz. Bu başarının yakalanması için, çalışanlarımızın sahip olması gereken profesyonel nitelikler aşağıda sıralanmıştır.

ATK Çalışanı;

 • Kaliteyi düşünür
 • Müşteriyi düşünür
 • Yardım almaktan çekinmez
 • Yardım eder
 • Açık ve şeffaftır
 • Problemi gizlemez, çözmeye çalışır
 • Şirketine bağlıdır
 • Ekip ruhuyla çalışır
 • Olaylara olumlu bakar
 • Amaca ve başarıya ulaşır
 • Kendini sürekli geliştirir
 


ATK Tekstil İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Modelist İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
ModelistATK Tekstil
Sektörün en büyüklerinden biri olan firmamıza dokuma ihracat konfeksiyonda Dokuma deneyimli Modelist alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafik Tasarım Uzmanı İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
Grafik Tasarım UzmanıATK Tekstil
Konfeksiyon İhracatında sektöründe lider olan firmamızda Örme Grafik Tasarımcısı olarak çalışmak üzere;Üniversitelerin Güzel Sanatlar Grafik Tasarımı veya Moda Tasarımı bölümlerinden mezun,Tekstil sektöründe  Grafik Tasarımcısı olarak en az 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Kız çocuk koleksiyonu çalışmış, Moda ve trendleri yakından takip eden; geniş vizyona sahip,tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli,Photoshop ve Adobe Illustrator programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Baskı hazırlık ve baskı teknikleri konusunda bilgili, İyi derecede teknik bilgiye sahip, Ekip çalışmasına yatkın, sosyal ilişkilerinde başarılı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarımcı İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
TasarımcıATK Tekstil
Konfeksiyon İhracatında sektöründe lider olan firmamızda Örme Tasarımcısı olarak çalışmak üzere;Tekstil – Hazır giyim sektöründe örme giyim tasarımı ( Kadın, Kız çocuk ) konusunda minimum 5 yıl tecrübeli,Tercihen üniversitelerin Güzel Sanatlar Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden mezun, lIlustrator, Coreldraw, Photoshop gibi çizim programlarını etkin şekilde kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilen, Trendleri müşteri ihtiyaçlarına uygun şekilde yorumlayan, Tasarım yönetimi ve ürün geliştirme konularında tecrübeli, Teknik çizim ve tasarım paketi hazırlayabilecek yetkinlikte, Trendleri ve dünya modasını yakından takip eden ve yenilikleri müşteri ihtiyaçlarına göre yorumlayan,Hedefleri gerçekleştirmek için heyecan duyan, enerjik, Yaratıcı düşünceye ve beceriye sahip, Pozitif iletişimi kuvvetli, çözüm üreten, sorumluluk sahibi, Çalışma arkadaşlarıyla uyumlu, iyi bir takım oyuncusu, Değişime açık, motivasyonu yüksek, Raporlama ve sunum becerisi gelişmiş, Tercihen İngiltere ve İspanya pazarına çalışmış, Tercihen baskı-nakış-desen tasarımı yapabilen, Üretim aşamasını iyi bilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... ATK Tekstil
Proje Satış TemsilcisiATK Tekstil
ATK Tekstil'in iştiraklerinden biri olan Mood Mobilya, projesine göre özel ölçülerde ve farklı özelliklerde tasarlanan alüminyum kasalı kapı sistemleri, bölme duvar sistemleri ve özel ahşap dekorasyon ürünleri üretmekte olup, ilave olarak ofis mobilyaları ve oturma grupları ile çok geniş bir yelpazade ürün ve çözümler sunan dekorasyon firmasıdır.Tercihen üniversitelerin mimarlık bölümünden mezun, Mobilya ve dekorasyon sektöründe; kapı sistemleri, bölme duvar sistemleri ve özel ahşap dekorasyon ürünleri satış tecrübesi olan,Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Dış görünüşüne özen gösteren, insan ilişkileri kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın,İkna etme becerisi gelişmiş, Erkek adayların askerliğini yapmış, Seyahat engeli bulunmayan, Aktif araç kullanabilen, Şişli bölgesine ulaşım problemi olmayan, Bay- bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı Ankara Triko Mısırlı Sanayi ve Ticaret A.Ş
Satış DanışmanıTriko Mısırlı Sanayi ve Ticaret A.Ş
En az 2 yıl perakende mağaza satış tecrübesine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Nebim V3 kullanabilen, Motivasyonu yüksek, güler yüzlü ve dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Ekip çalışmasında başarılı, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, En az lise mezunu, Prezantabl, Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü Ankara Triko Mısırlı Sanayi ve Ticaret A.Ş
Mağaza MüdürüTriko Mısırlı Sanayi ve Ticaret A.Ş
Tercihen lisans mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 5 yıl mağaza müdürlüğü deneyimli, Mağaza yönetimi becerileri gelişmiş, Mağazanın düzgün işletilmesiyle ilgili organizasyonları yapabilecek, Müşteri odaklı ve satışta aktif görev alabilecek, Ekip çalışmasına başarılı, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Merchandiser İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
MerchandiserATK Tekstil
Sektöründe lider olan firmamızda çalışmak üzere Müşteri Temsilcisi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Fason Teknikeri İstanbul(Avr.) ATK Tekstil
Fason TeknikeriATK Tekstil
Sektörün en büyüklerinden biri olan firmamıza dokuma ihracat konfeksiyonda Dokuma deneyimli Fason Teknikeri alınacaktırAvrupa'ya ihracat markalarında deneyimli, Bayan konfeksiyon üretiminde en az 8-10 yıl deneyimli, En az lise ya da yüksekokul mezunu, Dokuma Fason üretimini çok iyi bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan.          Fason Teknikeri alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı