Autoliv 

Şirket Bilgileri

Autoliv

 

Dünya'da
Autoliv


A.B.D
Almanya

Arjantin
Avustralya
Brezilya
Britanya
Çin
Endonezya
Filipinler
Fransa
Güney Afrika
Hollanda
İspanya
İsveç
İtalya
Japonya
Kanada
Kore
Macaristan
Malezya
Meksika
Polonya
Romanya
Rusya
Tayland
Tayvan
Türkiye
Yeni Zelanda

 

"Otomotiv'de güvenliği biz yönlendiriyoruz"

Autoliv olarak biz;

otomotiv sektörüne başta emniyet kemeri, hava yastığı ve direksiyon simidi olmak üzere çok çeşitli güvenlik ürünleri, çözümleri üreten ve sunan İsveç kökenli global bir şirketiz. Dünyanın önde gelen otomobil ve taşıt üreticisi tüm ana sanayi firmalarına yaklaşık 40.000 kişiye varan çalışan kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Güvenlik ekipmanları konusunda en ileri ve güncel teknolojileri üreten ve araştırmalara büyük önem veren Autoliv ;"Yan darbelerde devreye giren hava yastığı" , " Fiziksel özelliklere uyum gösteren hava yastığı",  "Boyun kırılmalarını önleyen koltuklar" , "Mesafe kontrol radarları" gibi çok güncel ve endüstride ilk kez lanse edilecek projeler üzerinde halen yoğun olarak çalışmaktadır.

Türkiye'de Autoliv

                                                Başlıca yerel ve uluslararası müşteriler;

 •  OYAK RENAULT
 •  MERCEDES BENZ
 •  BMC
 •  TOFAŞ – FIAT
 •  OTOKAR
 •  CHRYSLER
 •  FORD - OTOSAN
 •  OTOYOL
 •  MAN
 •  KARSAN
 •  PEUGEOT / CITROEN
 •  HONDA
 •  ANADOLU ISUZU
 •  HYUNDAI ASSAN
 •  TOYOTA

Türkiye'de üretilen ürünlerimiz ;

* Emniyet Kemerleri

- Programlı tutuşlu , ön gergili Emniyet Kemerleri
- Programlı tutuşlu Emniyet Kemerleri
- Standart Emniyet Kemerleri
- Statik Emniyet Kemerleri

* Emniyet Kemeri Elemanları

- Emniyet Kemer kolları
- Yükseklik ayar mekanizmaları

* Direksiyon Simidi

* Hava Yastıkları

- Sürücü Hava Yastığı
- Yolcu Hava Yastığı
- Yan Hava Yastığı
- Perde Hava Yastığı

 


Autoliv İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 11
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Accounting Specialist Kocaeli, İstanbul(Asya) Autoliv
Accounting SpecialistAutoliv
Otomotiv sektörüne başta emniyet kemeri, hava yastığı ve direksiyon simidi olmak üzere çok çeşitli güvenlik ürünleri, çözümleri üreten ve sunan %100 yabancı sermayeli Türkiye organizasyonumuz için Muhasebe Uzmanı aramaktayız.•4 yıllık üniversite mezunu,•Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen,•MS Office programlarını ve SAP kullanan,•Mali işler bölümlerinde en az 2-3 yıl çalışmış(tercihen üretim  şirketlerinde)•Vergi mevzuatına hakim•Tercihen vergi denetim tecrübesi olan•Bilanço ve gelir tablosu kalemlerine hakim•İstanbul Anadolu yakası ya da Kocaeli bölgesinde ikamet eden / edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Formeni Kocaeli, İstanbul(Asya) Autoliv
Bakım FormeniAutoliv
Otomotiv sektörüne başta emniyet kemeri, hava yastığı ve direksiyon simidi olmak üzere çok çeşitli güvenlik ürünleri, çözümleri üreten ve sunan %100 yabancı sermayeli Türkiye organizasyonumuz için, Bakım Formeni aramaktayız. Üretim hatları bakım tecrübesi olan, EML , MYO ya da Teknik Öğretmenlik mezunu olan, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen Elektrik yüksek voltaj ve benzeri eğitim ve belgelerinin olması (trafo - jeneratör, doğalgaz vb.) Elektrik, elektronik, mekanik, hidrolik ve pnömatik bilgisi olan, Tercihen PLC ve otomasyon sistemlerinde tecrübeli, Tercihen TPM bilgisi olan, Vardiyalı çalışabilecek, Tercihen orta seviye İngilizce bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Import&Export Specialist Kocaeli Autoliv
Import&Export SpecialistAutoliv
Autoliv Cankor is a wholly owned subsidiary of Autoliv, the world leader in the production of automotive safety systems. We produce airbags, seatbelts and steering wheels with 3000 highly competitive employees. If you want to be a team member in our company and have the required background, please apply to this position;  University or  associate  graduate, Minimum 3 years of Import & Export experience, Fluency in English, Experienced in foreign trade, Good knowledge of MS Office applications, Able to work as a team member
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Production Quality Engineer Kocaeli Autoliv
Production Quality EngineerAutoliv
Autoliv Cankor is a wholly owned subsidiary of Autoliv, the world leader in the production of automotive safety systems. We produce and market airbags, seatbelts and steering wheels with 2500 highly competitive employees. If you want to be a team member in our company and have the required background, please apply to this position;Production Quality Engineer: Bachelor's Degree in Engineering; preferably, Industrial Engineering, Metallurgical and Materials Engineering or Mechanical Engineering, Min. 2 years of experience in  industrial environment (automotive is a plus) Good knowledge of problem solving tools, 8-D, Knowledge of SPC and FMEA, Knowledge of MS Office Programs, Good command of verbal and written English is must, B class driving license is required, Strong communication and presentation skills for customer, supplier and internal organization, Creative, analytic minded, able to use initiative, Team work ability  in a multicultural organization, with peers, management and shop-floor personal, Strong leadership ability, Time oriented. Living in Gebze, Kocaeli or Anatolian side of Istanbul.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yalın Üretim Mühendisi Kocaeli, İstanbul(Asya) Autoliv
Yalın Üretim MühendisiAutoliv
Otomotiv sektörüne başta emniyet kemeri ve hava yastığı olmak üzere çok çeşitli güvenlik ürünleri, çözümleri üreten ve sunan %100 yabancı sermayeli Türkiye organizasyonumuz için, Yalın Üretim Mühendisi aramaktayız. Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun,  En az 3yıl tecrübeli, Yalın Üretim Sistemi uygulamaları konusunda deneyimli (Tam Zamanında Üretim, Çekme sistemi, Tek Parça akışı vb.) Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hâkim, Analitik düşünebilen, çözüm ve müşteri odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan,   Kocaeli, Gebze ya da İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Operatörü Kocaeli, İstanbul(Asya) Autoliv
Depo OperatörüAutoliv
Otomotiv sektörüne başta emniyet kemeri ve hava yastığı olmak üzere çok çeşitli güvenlik ürünleri, çözümleri üreten ve sunan %100 yabancı sermayeli Türkiye organizasyonumuz için, Depo Operatörü aramaktayız.  Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik bölümleri) mezunu, Tercihen depo operasyon süreçlerinde deneyim sahibi, Fortlift ve G sınıfı ehliyete sahip, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış,  
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Formeni Kocaeli, İstanbul(Asya) Autoliv
Bakım FormeniAutoliv
Otomotiv sektörüne başta emniyet kemeri, hava yastığı ve direksiyon simidi olmak üzere çok çeşitli güvenlik ürünleri, çözümleri üreten ve sunan %100 yabancı sermayeli Türkiye organizasyonumuz için, Bakım Formeni aramaktayız. Üretim hatları bakım tecrübesi olan, EML , MYO ya da Teknik Öğretmenlik mezunu olan, Takım çalışmasına yatkın, Elektrik, yüksek voltaj ve benzeri eğitim ve belgelerinin olması (trafo - jeneratör, doğalgaz vb.) Elektrik, elektronik, mekanik, hidrolik ve pnömatik eğitimli olması, PLC ve otomasyon sistemlerinde tecrübeli ( sensör çeşitleri, kontrol sistemleri, posaj...vb), Tercihen TPM bilgisi olan, Vardiyalı çalışabilecek, Tercihen orta seviye İngilizce bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Customer Planning Specialist Kocaeli Autoliv
Customer Planning SpecialistAutoliv
Autoliv Cankor is a wholly owned subsidiary of Autoliv, the world leader in the production of automotive safety systems. We produce airbags, seatbelts and steering wheels with 2800 highly competitive employees. If you want to be a team member in our company and have the required background, please apply to this position;Customer Planning Specialist : University degree in Engineering (Industrial Engineering, Logistics, Business Administration..etc)  Min. 2 years of experience in  logistics, especially in Automotive industry, Knowledge of MS Office Programs, Good command of verbal and written English B class driving license is required, Strong communication and presentation skills for customer, supplier and internal organization, Creative, analytic minded, able to use initiative, Team work ability  in a multicultural organization, with peers, management and shop-floor personal, Time oriented. Living in Gebze, Kocaeli or Anatolian side of Istanbul.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Material Planning Engineer Kocaeli, İstanbul(Asya) Autoliv
Material Planning EngineerAutoliv
Autoliv Cankor is a wholly owned subsidiary of Autoliv, the world leader in the production of automotive safety systems. We produce airbags, seatbelts and steering wheels with 2800 highly competitive employees. If you want to be a team member in our company and have the required background, please apply to this position;  University degree in engineering (industrial is prefered)  Fluency in English  1 or 2 years of experience in logistics operations and material planning management in automotive industry,  Excellent coordination and communication skills,  Working autonomously and having a creative and flexible approach,  Good command of MS Office applications,  Living in Gebze; Kocaeli or Anatolian side of Istanbul.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıphane Teknisyeni Kocaeli Autoliv
Kalıphane TeknisyeniAutoliv
Otomotiv sektörüne başta emniyet kemeri ve hava yastığı olmak üzere çok çeşitli güvenlik ürünleri, çözümleri üreten ve sunan %100 yabancı sermayeli Türkiye organizasyonumuz için, Kalıp Bakım Formeni aramaktayız. EML  ya da MYO mezunu olan, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen progresif kalıp bilgisi olan, Kalıp bakımı konusunda deneyimli Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan arkadaşlar ile çalışmak istiyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Maintenance Engineer Kocaeli, İstanbul(Asya) Autoliv
Maintenance EngineerAutoliv
Autoliv Cankor is a wholly owned subsidiary of Autoliv, the world leader in the production of automotive safety systems. We are currently accepting applications for our plant in Gebze where we produce and market airbags, seatbelts and steering wheels with 2500 highly competitve employees. If you want to be a team member in our company and have the required background, please apply to this position, Bachelor's Degree in Engineering; preferably Electrical and Electronic Engineering, Minimum 2 years of experience as Maintenance Engineer, Knowledge of pneumatic and hydraulic, preferably TPM applications; PLC knowledge is must; Analytical thinking capabilities; Result oriented team player with excellent interpersonel and leadership skills; Good communication and coordination skills; Working autonomously and having a creative and flexible approach; Good command of written and verbal English; Good command of MS Office applications; Living in Gebze; Kocaeli or Anatolian side of Istanbul.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı