Autoliv 

Şirket Bilgileri

Autoliv

 

Dünya'da
Autoliv


A.B.D
Almanya

Arjantin
Avustralya
Brezilya
Britanya
Çin
Endonezya
Filipinler
Fransa
Güney Afrika
Hollanda
İspanya
İsveç
İtalya
Japonya
Kanada
Kore
Macaristan
Malezya
Meksika
Polonya
Romanya
Rusya
Tayland
Tayvan
Türkiye
Yeni Zelanda

 

"Otomotiv'de güvenliği biz yönlendiriyoruz"

Autoliv olarak biz;

otomotiv sektörüne başta emniyet kemeri, hava yastığı ve direksiyon simidi olmak üzere çok çeşitli güvenlik ürünleri, çözümleri üreten ve sunan İsveç kökenli global bir şirketiz. Dünyanın önde gelen otomobil ve taşıt üreticisi tüm ana sanayi firmalarına yaklaşık 40.000 kişiye varan çalışan kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Güvenlik ekipmanları konusunda en ileri ve güncel teknolojileri üreten ve araştırmalara büyük önem veren Autoliv ;"Yan darbelerde devreye giren hava yastığı" , " Fiziksel özelliklere uyum gösteren hava yastığı",  "Boyun kırılmalarını önleyen koltuklar" , "Mesafe kontrol radarları" gibi çok güncel ve endüstride ilk kez lanse edilecek projeler üzerinde halen yoğun olarak çalışmaktadır.

Türkiye'de Autoliv

                                                Başlıca yerel ve uluslararası müşteriler;

 •  OYAK RENAULT
 •  MERCEDES BENZ
 •  BMC
 •  TOFAŞ – FIAT
 •  OTOKAR
 •  CHRYSLER
 •  FORD - OTOSAN
 •  OTOYOL
 •  MAN
 •  KARSAN
 •  PEUGEOT / CITROEN
 •  HONDA
 •  ANADOLU ISUZU
 •  HYUNDAI ASSAN
 •  TOYOTA

Türkiye'de üretilen ürünlerimiz ;

* Emniyet Kemerleri

- Programlı tutuşlu , ön gergili Emniyet Kemerleri
- Programlı tutuşlu Emniyet Kemerleri
- Standart Emniyet Kemerleri
- Statik Emniyet Kemerleri

* Emniyet Kemeri Elemanları

- Emniyet Kemer kolları
- Yükseklik ayar mekanizmaları

* Direksiyon Simidi

* Hava Yastıkları

- Sürücü Hava Yastığı
- Yolcu Hava Yastığı
- Yan Hava Yastığı
- Perde Hava Yastığı

 


Autoliv İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bakım Formeni Kocaeli, İstanbul(Asya) Autoliv
Bakım FormeniAutoliv
Otomotiv güvenlik sistemlerinin lider ve önce firması AUTOLIV, 60 yıldan fazladır, başta emniyet kemeri, hava yastığı ve direksiyon simidi olmak üzere çok çeşitli güvenlik ürünleri geliştirmekte, üretmekte ve satışını gerçekleştirmektedir. İsveç kökenli bir firma olan  Autoliv’in, otomotiv sektörüne yönelik inovatif ürünleri dünya çapında her yıl 30.000 kişinin hayatını kurtarmakta ve pek çok yaralanmayı önlemektedir. Güvenlik ekipmanları konusunda en ileri ve güncel teknolojileri üreten ve araştırmalara büyük önem veren firmamıza Kocaeli Gebze’de yer alan fabrikamızda çalışmak üzere “Bakım Formeni” arayışımız bulunmaktadır. Genel Nitelikler:Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Elektronik bölümlerinden mezun,Üretim hattı bakım süreçlerinde en az 2 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış, Kocaeli’nde ya da İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Production Quality Engineer Kocaeli Autoliv
Production Quality EngineerAutoliv
Autoliv Cankor is a wholly owned subsidiary of Autoliv, the world leader in the production of automotive safety systems. We produce and market airbags, seatbelts and steering wheels with 2500 highly competitive employees. If you want to be a team member in our company and have the required background, please apply to this position;Production Quality Engineer:Bachelor's Degree in Engineering; preferably, Industrial Engineering,Metallurgical and Materials Engineering or Mechanical Engineering,Min. 2 years of experience in  industrial environment (automotive is a plus) Good knowledge of problem solving tools, 8-D, PPAP Knowledge of SPC and FMEA, Knowledge of MS Office Programs, Good command of verbal and written English is must, B class driving license is required, Strong communication and presentation skills for customer, supplier and internal organization,Creative, analytic minded, able to use initiative, Team work ability  in a multicultural organization, with peers, management and shop-floor personal,Strong leadership ability, Time oriented. Living in Gebze, Kocaeli or Anatolian side of Istanbul.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Operatörü Kocaeli, İstanbul(Asya) Autoliv
Depo OperatörüAutoliv
Otomotiv sektörüne başta emniyet kemeri ve hava yastığı olmak üzere çok çeşitli güvenlik ürünleri, çözümleri üreten ve sunan %100 yabancı sermayeli Türkiye organizasyonumuz için, Depo Operatörü aramaktayız. Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik bölümleri) mezunu,Tercihen depo operasyon süreçlerinde deneyim sahibi, Fortlift ve G sınıfı ehliyete sahip, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı