AVON Kozmetik Ürünleri 

Şirket Bilgileri

www.avon.com.tr
 
 
Avon her gün dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kadının yaşamına güzellik katıyor. David H. McConnell tarafından 1886 yılında kurulan Avon, günümüzde 100'den fazla ülkede toplam 6 milyonun üzerinde Temsilcisiyle, her kıtada kadınlara güzellik dağıtmaya devam ediyor.


Avon'un kurucusu David H. McConnell'in mirası olan ve günümüzde şirketin temel önceliği haline gelen temel misyon ise kadınların güçlendirilmesidir. Bu misyon, şirketin kurulduğu 1886 yılında sahip olduğu önemi 21. yüzyılda da aynı şekilde korumaktadır. Avon'un en önemli ürünü "ruj" değil, kadınlar için kazanç fırsatıdır.


Avon'u sektöründe farklı kılan en önemli unsur ise, tüm iş modelinin 125 seneyi aşkın süredir gururla koruduğu şirket vizyonu üzerine kurulmuş olmasıdır: "Dünya kadınlarının kişisel gereksinimlerini, ürün ihtiyaçlarını ve hizmet beklentilerini en iyi anlayan ve karşılayan şirket olmak." Bu amaçla her gün daha iyi ve kaliteli ürünleri tüketicileriyle buluşturmak için kendiyle yarışan Avon, Şangay'da ve New York'ta bulunan ve 350'den fazla bilim adamı ve araştırmacının görev yaptığı AR-GE Merkezlerinde, güzellikle bilimi buluşturarak daha yüksek teknoloji ve kalitede ürünler geliştiriyor.

Türkiye pazarında 20 yıldır faaliyet gösteren ve genel merkezi İstanbul’da bulunan Avon Türkiye, 500 çalışanıyla daima Temsilcilerini ve Tüketicilerini işinin kalbinde tutmaya, Türk kadınlarına en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaya, bunları yaparken kurumsal vatandaşlık bilinciyle kadınların ve toplumun sorunlarına hassasiyetle eğilmeye devam ediyor.
Daha fazla bilgi için aşağıdaki adresi ziyaret ediniz:
http://www.avon.com.tr/PRSuite/anasayfa.page
 
 

Everyday, Avon brings beauty to the lives of women all over the world. Avon was founded in 1886 by David H. McConnell, today more than in 100 countries with a total of 6 million Representatives continues to deploy beauty of women on every continent.


Avon's founder David H. McConnell’s heritage, and today main prioritiy and basic mission of the company is the empowerment of women. This mission is founded in 1886 and still remains its importance in the same way at 21st century. Avon's most important product is not "lipstick", but creating economic opportunity for women.


Avon distinguish from the sector by its vision that has been proudly maintained by its business model  for more than 125 years :”To be the best company that understands and satisfies personal needs, product needs and service expectations of women”.  For this purpose, Avon competes with itself every day to bring together better and quality products with consumers. Within the R&D Centers located in Shanghai and New York that employed more than 350 scientists and researches, Avon bringing beauty and science together to develop more high-tech and quality products.


Having 20 years of presence in Turkish market and based in Istanbul, Avon Turkey employs 500 employees committed to keep Customer and Consumer at the heart of our business. Also offer Turkish women the highest quality products and services as well as make them contribute to the corporate citizenship and community problems.
For more information please visit the link below:
http://www.avon.com.tr/PRSuite/anasayfa.page
 


AVON Kozmetik Ürünleri İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 20
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Regulatory Affairs Specialist / Junior Specialist İstanbul(Avr.) AVON Kozmetik Ürünleri
Regulatory Affairs Specialist / Junior SpecialistAVON Kozmetik Ürünleri
 AVON Turkey, the market leader of the direct selling business, is looking for a  Regulatory Affairs Specialist / Junior Specialist.We invite you to work with us whereover 130 years of experience has been developed by continuous inspiration and great achievements. Qualifications: University graduate from Faculty of Chemistry, Chemical Engineering, Biology or related disciplines Minimum 2 years Regulatory experience Excellent command of English Excellent problem solving and analytical skills Excellent command of MS Office applications, especially in excel Concentrated and dedicated Ability for multi-tasking and prioritization of work Scheduled, well organized and a detailed worker with good concentration No military obligation for male cantidates Seniority criteria will be decided upon the applicants' previous experiences 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu - Ankara Ankara AVON Kozmetik Ürünleri
Bölge Satış Sorumlusu - AnkaraAVON Kozmetik Ürünleri
Güzellik sektörünün lider firmalarından biri olanAVON,gelişmeye ve yeniliklere açık,yüksek motivasyona sahipenerji düzeyi yüksek kişilerisatış ekibinde 'Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor.Ankara ve civarı illerde ikamet ederek görev alabilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır. Tercihen meslek yüksekokulu ya da üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetimi yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan, 25 yaş üzerinde, bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Asistanı (Engelli) İstanbul(Avr.) AVON Kozmetik Ürünleri
Satış Destek Asistanı (Engelli)AVON Kozmetik Ürünleri
Dünyanın en büyük doğrudan satış organizasyonu ve güzellik sektörünün lider firmalarından biri olanAVON,gelişmeye ve yeniliklere açık,yüksek motivasyona sahipenerji düzeyi yüksek kişileri ekibinde 'Satış Destek Asistanı' olarak çalışmaya davet ediyor. Tercihen MYO veya Lisans mezunu, MS Excel ve Word uygulamalarına hakim Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için) Planlı, organize ve belgeleyerek çalışabilen, işini sahiplenen ve sorumluluk almaya istekli İşkur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Destek Asistanı (Engelli) İstanbul(Avr.) AVON Kozmetik Ürünleri
İş Destek Asistanı (Engelli)AVON Kozmetik Ürünleri
Dünyanın en büyük doğrudan satış organizasyonu ve güzellik sektörünün lider firmalarından biri olanAVON,gelişmeye ve yeniliklere açık,yüksek motivasyona sahipenerji düzeyi yüksek kişileri ekibinde 'İş Destek Asistanı' olarak çalışmaya davet ediyor. Tercihen MYO veya Lisans mezunu, Bilgisayar kullanımına; MS Excel ve Word uygulamalarına hakim Temel seviyede İngilizce bilen İstanbul'da ikamet eden (tercihen Avrupa yakası) Askerliğini yapmış ya da muaf (erkek adaylar için) Planlı, organize ve belgeleyerek çalışabilen, işini sahiplenen ve sorumluluk almaya istekli İşkur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Analizleri Destek Uzman Yardımcısı (Engelli) İstanbul(Avr.) AVON Kozmetik Ürünleri
Satış Analizleri Destek Uzman Yardımcısı (Engelli)AVON Kozmetik Ürünleri
Dünyanın en büyük doğrudan satış organizasyonu ve güzellik sektörünün lider firmalarından biri olanAVON,gelişmeye ve yeniliklere açık,yüksek motivasyona sahipenerji düzeyi yüksek kişileri ekibinde 'Satış Analizleri Destek Uzman Yardımcısı' olarak çalışmaya davet ediyor. Üniversitelerin İstatistik, Ekonometri, İktisat bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim özellikle ileri seviye Excel bilgisi olan, Analiz ve yorum becerisi yüksek, İletişim gücü yüksek, takım çalışmasına yatkın, detaycı, sonuç odaklı, Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için), İşkur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu - Konya Konya AVON Kozmetik Ürünleri
Bölge Satış Sorumlusu - KonyaAVON Kozmetik Ürünleri
Dünyanın en büyük doğrudan satış organizasyonu ve güzellik sektörünün lider firmalarından biri olanAVON,gelişmeye ve yeniliklere açık,yüksek motivasyona sahipenerji düzeyi yüksek kişilerisatış ekibinde 'Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor. Konya bölgesinde ikamet ederek görev alabilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır. Tercihen üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetimi yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan, 25 yaş üzerinde, bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fashion & Home Category Manager İstanbul(Avr.) AVON Kozmetik Ürünleri
Fashion & Home Category ManagerAVON Kozmetik Ürünleri
Experience in Category / Brand / Product Management B.Sc. Degree in relevant subject area Understanding of Category and Portfolio management High level of co-ordination amongst all marketing functions. Close relationships with Global Brand Marketing. Knowledge of market trends and competitor strategies in order to feed into strategies and develop local plans  Ability to manage direct reports and to co-ordinate efforts of associates in supporting roles High level of visibility and accountability for business results. Managing demands from multiple functions in order to implement business plans.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Marketing Activation Specialist İstanbul(Avr.) AVON Kozmetik Ürünleri
Marketing Activation SpecialistAVON Kozmetik Ürünleri
AVON, the market leader of the direct selling business and a leading global beauty company, is looking for a“Marketing Activation Specialist”for its Commercial Marketing Department.We invite you to work with us where 130 years of experience has been developed bycontinuous inspiration and great achievement University degree in relevant departments from a reputable University, Minimum 2-3 years of experience  in marketing, Analytical thinking, planning and organization skills, Excellent communication and interpersonal skills, Fluency in English both written and spoken, Very Good command of MS Office Applications, For male candidates, military service should be completed.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu - Tokat Tokat AVON Kozmetik Ürünleri
Bölge Satış Sorumlusu - TokatAVON Kozmetik Ürünleri
Dünyanın en büyük doğrudan satış organizasyonu ve güzellik sektörünün lider firmalarından biri olanAVON,gelişmeye ve yeniliklere açık,yüksek motivasyona sahipenerji düzeyi yüksek kişilerisatış ekibinde 'Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor.Tokat bölgesinde görev alabilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır. Tercihen üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetimi yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan, 25 yaş üzerinde, bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Project Management Specialist İstanbul(Avr.) AVON Kozmetik Ürünleri
Project Management SpecialistAVON Kozmetik Ürünleri
AVON, the market leader of the direct selling business and a global beauty company, is looking for an 'Project Management Specialist'for its Business Integration Department.We invite you to work with us where more than 130 years of experience has been developed by continuous inspiration and great achievements.  University Degree preferably in Engineering, 3-4 years project management experience: Proven track record of managing multifunctional projects, Proven knowledge and strong understanding of Project Management Tools and Methodology, Professional PM qualification preferred or willingness to work towards, Proven track record of delivering changes through people and technology, Proven track of coordination, analyzing and problem solving skills, Microsoft Project & other office applications (Power point, Excel), Strong analytical skills, Excellent communication skills, Team player with strong customer relationship skills, Ability to work within tight schedules and cost targets, Advanced level of English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ASSISTANT LOGISTICS SPECIALIST Kocaeli, İstanbul(Asya) AVON Kozmetik Ürünleri
ASSISTANT LOGISTICS SPECIALISTAVON Kozmetik Ürünleri
AVON Turkey, the market leader of the direct selling business, is looking for a 'ASSISTANT LOGISTICS SPECIALIST'.We invite you to work with us where 130 years of experience has been developed by continuous inspiration and great achievements.  University degree in Economics, Business Administration or Foreign Trade At least one year of experience in related field (logistics, import & export ) Team player with strong analytical and problem solving skills Effective interpersonal and communication skills Result oriented, flexible to work in a dynamic environment Advanced knowledge of English Having import & export knowledge Advanced knowledge of MS Office Applications; especially Excel, Access  Military service must be completed for male candidates Residence at Anatolian side is a must 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu - Sivas Sivas AVON Kozmetik Ürünleri
Bölge Satış Sorumlusu - SivasAVON Kozmetik Ürünleri
Güzellik sektörünün lider firmalarından biri olanAVON,gelişmeye ve yeniliklere açık,yüksek motivasyona sahipenerji düzeyi yüksek kişilerisatış ekibinde 'Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor.Sivas bölgesinde görev alabilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır. Tercihen meslek yüksekokulu ya da üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetimi yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan, 25 yaş üzerinde, bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu - Adıyaman Adıyaman AVON Kozmetik Ürünleri
Bölge Satış Sorumlusu - AdıyamanAVON Kozmetik Ürünleri
Güzellik sektörünün lider firmalarından biri olanAVON,gelişmeye ve yeniliklere açık,yüksek motivasyona sahipenerji düzeyi yüksek kişilerisatış ekibinde 'Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor.Adıyaman bölgesinde görev alabilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır. Tercihen meslek yüksekokulu ya da üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetimi yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan, 25 yaş üzerinde, bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu - Gaziantep Gaziantep AVON Kozmetik Ürünleri
Bölge Satış Sorumlusu - GaziantepAVON Kozmetik Ürünleri
Güzellik sektörünün lider firmalarından biri olanAVON,gelişmeye ve yeniliklere açık,yüksek motivasyona sahipenerji düzeyi yüksek kişilerisatış ekibinde 'Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor.Gaziantep bölgesinde görev alabilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır. Tercihen meslek yüksekokulu ya da üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetimi yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan, 25 yaş üzerinde, bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HEALTH and SAFETY & QUALITY ASSURANCE SPECIALIST Kocaeli, İstanbul(Asya) AVON Kozmetik Ürünleri
HEALTH and SAFETY & QUALITY ASSURANCE SPECIALISTAVON Kozmetik Ürünleri
AVON Turkey is looking for a ' HEALTH and SAFETY & QUALITY ASSURANCE SPECIALIST ' for its facility in Gebze. We invite you to work with us where 130 years of experience has been developed by continuous inspiration and great achievements. Qualifications University degree in Engineering Faculties (preferably in Environmental Engineering), B/C type Health and Safety Certificate from Ministry of Labor and Social Security is required, Minimum 2 years of experience in EHS Departments of multinational companies, Knowledge on safety and environmental legislations and requirements, Fluency in English both written and spoken, Very Good command of MS Office Applications, Team player with excellent communication and interpersonal skills, Innovative problem-solver who can generate workable solutions and resolve complaints, Analytical thinking, result orientation and planning skills, For male candidates, military service completed, Residence at Anatolian side is a must.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ASSISTANT DISTRIBUTION PLANNING SPECIALIST Kocaeli, İstanbul(Asya) AVON Kozmetik Ürünleri
ASSISTANT DISTRIBUTION PLANNING SPECIALISTAVON Kozmetik Ürünleri
University degree in Industrial Engineering is a must, Preferably 1-2 years of experience in Logistics or Planning, Advanced level in MS Office (especially in Excel and Access), Fluent in English, Analytical thinking and problem solving skills, Results-oriented, Self-motivated and ability to work with strict deadlines, A team player with effective interpersonal and communication skills, For male candidates, no obligation for military service, Residence at Anatolian side is a must.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu - Afyon Afyon AVON Kozmetik Ürünleri
Bölge Satış Sorumlusu - AfyonAVON Kozmetik Ürünleri
Dünyanın en büyük doğrudan satış organizasyonu ve güzellik sektörünün lider firmalarından biri olanAVON,gelişmeye ve yeniliklere açık,yüksek motivasyona sahipenerji düzeyi yüksek kişilerisatış ekibinde 'Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor.Afyon bölgesinde görev alabilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır. Tercihen meslek yüksekokulu ya da üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetimi yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan, 25 yaş üzerinde, bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu - İstanbul/Anadolu İstanbul(Asya) AVON Kozmetik Ürünleri
Bölge Satış Sorumlusu - İstanbul/AnadoluAVON Kozmetik Ürünleri
Güzellik sektörünün lider firmalarından biri olanAVON,gelişmeye ve yeniliklere açık,yüksek motivasyona sahipenerji düzeyi yüksek kişilerisatış ekibinde 'Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor.İstanbul Anadolu yakasında görev alabilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır. Tercihen üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetimi yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan, 25 yaş üzerinde, bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Regional Financial Analyst Specialist İstanbul(Avr.) AVON Kozmetik Ürünleri
Regional Financial Analyst SpecialistAVON Kozmetik Ürünleri
AVON, the market leader of the direct selling business and a leading global beauty company, is looking for a“Regional Financial Analyst Specialist”for its Finance Department.We invite you to work with us where 130 years of experience has been developed bycontinuous inspiration and great achievements. University degree in Business Administration or Economics Min 2 years of financial planning, audit and/or US GAAP reporting experience in a multinational company Fluent in English Advanced level in MS Office (esp. in Excel and Powerpoint) Good at analytical thinking and problem solving skills Team player with very good communication skills No military obligation for military candidates Located in Istanbul
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Demand Forecaster İstanbul(Avr.) AVON Kozmetik Ürünleri
Demand ForecasterAVON Kozmetik Ürünleri
We are searching for a Demand Forecaster who will be working under Commercial Operations Turkey structure. University degree in relevant subject area Min. 3 years demand management experience Forecasting, data analysis, attention to detail, flexible, expertise in role, advanced user of MS Office applications ( Advanced knowledge of Excel as a must), Hardworking, eager to learn High level of coordination required both within the marketing department and also cross functional (Supply Chain, Category, Campaign) therefore excellent communication skills are a must A candidate with a passion for the beauty industry & demand planning career is preferred Strong negotiating skills in order to resolve issues Ability to manage multiple requests & make decisions in a timely manner Analyze and understand data within the context of the wider business needs in order to form opinions and make decisions Strong presentation skills Fluency in English
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı