AVON Kozmetik Ürünleri 

Şirket Bilgileri

www.avon.com.tr
 
 
Avon her gün dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kadının yaşamına güzellik katıyor. David H. McConnell tarafından 1886 yılında kurulan Avon, günümüzde 100'den fazla ülkede toplam 6 milyonun üzerinde Temsilcisiyle, her kıtada kadınlara güzellik dağıtmaya devam ediyor.


Avon'un kurucusu David H. McConnell'in mirası olan ve günümüzde şirketin temel önceliği haline gelen temel misyon ise kadınların güçlendirilmesidir. Bu misyon, şirketin kurulduğu 1886 yılında sahip olduğu önemi 21. yüzyılda da aynı şekilde korumaktadır. Avon'un en önemli ürünü "ruj" değil, kadınlar için kazanç fırsatıdır.


Avon'u sektöründe farklı kılan en önemli unsur ise, tüm iş modelinin 125 seneyi aşkın süredir gururla koruduğu şirket vizyonu üzerine kurulmuş olmasıdır: "Dünya kadınlarının kişisel gereksinimlerini, ürün ihtiyaçlarını ve hizmet beklentilerini en iyi anlayan ve karşılayan şirket olmak." Bu amaçla her gün daha iyi ve kaliteli ürünleri tüketicileriyle buluşturmak için kendiyle yarışan Avon, Şangay'da ve New York'ta bulunan ve 350'den fazla bilim adamı ve araştırmacının görev yaptığı AR-GE Merkezlerinde, güzellikle bilimi buluşturarak daha yüksek teknoloji ve kalitede ürünler geliştiriyor.

Türkiye pazarında 20 yıldır faaliyet gösteren ve genel merkezi İstanbul’da bulunan Avon Türkiye, 500 çalışanıyla daima Temsilcilerini ve Tüketicilerini işinin kalbinde tutmaya, Türk kadınlarına en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaya, bunları yaparken kurumsal vatandaşlık bilinciyle kadınların ve toplumun sorunlarına hassasiyetle eğilmeye devam ediyor.
Daha fazla bilgi için aşağıdaki adresi ziyaret ediniz:
http://www.avon.com.tr/PRSuite/anasayfa.page
 
 

Everyday, Avon brings beauty to the lives of women all over the world. Avon was founded in 1886 by David H. McConnell, today more than in 100 countries with a total of 6 million Representatives continues to deploy beauty of women on every continent.


Avon's founder David H. McConnell’s heritage, and today main prioritiy and basic mission of the company is the empowerment of women. This mission is founded in 1886 and still remains its importance in the same way at 21st century. Avon's most important product is not "lipstick", but creating economic opportunity for women.


Avon distinguish from the sector by its vision that has been proudly maintained by its business model  for more than 125 years :”To be the best company that understands and satisfies personal needs, product needs and service expectations of women”.  For this purpose, Avon competes with itself every day to bring together better and quality products with consumers. Within the R&D Centers located in Shanghai and New York that employed more than 350 scientists and researches, Avon bringing beauty and science together to develop more high-tech and quality products.


Having 20 years of presence in Turkish market and based in Istanbul, Avon Turkey employs 500 employees committed to keep Customer and Consumer at the heart of our business. Also offer Turkish women the highest quality products and services as well as make them contribute to the corporate citizenship and community problems.
For more information please visit the link below:
http://www.avon.com.tr/PRSuite/anasayfa.page
 


AVON Kozmetik Ürünleri İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bölge Satış Sorumlusu - Şanlıurfa Şanlıurfa AVON Kozmetik Ürünleri
Bölge Satış Sorumlusu - ŞanlıurfaAVON Kozmetik Ürünleri
Güzellik sektörünün lider firmalarından biri olanAVON,gelişmeye ve yeniliklere açık,yüksek motivasyona sahipenerji düzeyi yüksek kişilerisatış ekibinde 'Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor.Şanlıurfa bölgesinde görev alabilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır.Tercihen meslek yüksekokulu ya da üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetimi yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan, 25 yaş üzerinde, kadın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu - Sivas Sivas AVON Kozmetik Ürünleri
Bölge Satış Sorumlusu - SivasAVON Kozmetik Ürünleri
Güzellik sektörünün lider firmalarından biri olanAVON,gelişmeye ve yeniliklere açık,yüksek motivasyona sahipenerji düzeyi yüksek kişilerisatış ekibinde 'Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor.Sivas bölgesinde görev alabilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır.Tercihen meslek yüksekokulu ya da üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetimi yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan, 25 yaş üzerinde, kadın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu - İstanbul/Anadolu İstanbul(Asya) AVON Kozmetik Ürünleri
Bölge Satış Sorumlusu - İstanbul/AnadoluAVON Kozmetik Ürünleri
Güzellik sektörünün lider firmalarından biri olanAVON,gelişmeye ve yeniliklere açık,yüksek motivasyona sahipenerji düzeyi yüksek kişilerisatış ekibinde 'Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor.İstanbul Anadolu yakasında görev alabilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır.Tercihen üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetimi yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan, 25 yaş üzerinde, kadın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu - Bursa Bursa AVON Kozmetik Ürünleri
Bölge Satış Sorumlusu - BursaAVON Kozmetik Ürünleri
Dünyanın en büyük doğrudan satış organizasyonu ve güzellik sektörünün lider firmalarından biri olanAVON,gelişmeye ve yeniliklere açık,yüksek motivasyona sahipenerji düzeyi yüksek kişilerisatış ekibinde 'Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor.Bursa bölgesinde görev alabilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır.Tercihen üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetimi yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan, 25 yaş üzerinde, kadın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu - İzmir İzmir AVON Kozmetik Ürünleri
Bölge Satış Sorumlusu - İzmirAVON Kozmetik Ürünleri
Dünyanın en büyük doğrudan satış organizasyonu ve güzellik sektörünün lider firmalarından biri olanAVON,gelişmeye ve yeniliklere açık,yüksek motivasyona sahipenerji düzeyi yüksek kişilerisatış ekibinde 'Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor.İzmir bölgesinde görev alabilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır.Tercihen üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetimi yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan, 25 yaş üzerinde, kadın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ASSISTANT INVENTORY PLANNING SPECIALIST Kocaeli AVON Kozmetik Ürünleri
ASSISTANT INVENTORY PLANNING SPECIALISTAVON Kozmetik Ürünleri
Avon Turkey, the market leader of the direct selling business, is looking for an" Assistant Inventory Planning Specialist"for its new facility in Gebze. We invite you to work with us where 131 years of experience has been developed by continuous inspiration and great achievements. Qualifications University degree in Industrial Engineering, At least one year of experience in Planning Departments, Strong analytical and problem-solving skills, Result-oriented, flexible to work within a dynamic environment,Team-player with effective interpersonal and communication skills,Fluent in English both verbally and written,  Advanced knowledge of MS Office Applications; especially in Excel. Access knowledge is a plus,Military Service must be completed for male candidates, Residence at Anatolian side is a must.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu - İstanbul/Avrupa İstanbul(Avr.) AVON Kozmetik Ürünleri
Bölge Satış Sorumlusu - İstanbul/AvrupaAVON Kozmetik Ürünleri
Güzellik sektörünün lider firmalarından biri olanAVON,gelişmeye ve yeniliklere açık,yüksek motivasyona sahipenerji düzeyi yüksek kişilerisatış ekibinde 'Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor.İstanbul Avrupa yakasında görev alabilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır.Tercihen üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetimi yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan, 25 yaş üzerinde, kadın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu - Kayseri Kayseri AVON Kozmetik Ürünleri
Bölge Satış Sorumlusu - KayseriAVON Kozmetik Ürünleri
Güzellik sektörünün lider firmalarından biri olanAVON,gelişmeye ve yeniliklere açık,yüksek motivasyona sahipenerji düzeyi yüksek kişilerisatış ekibinde 'Bölge Satış Sorumlusu' olarak çalışmaya davet ediyor.Kayseri ve civarı illerde ikamet ederek görev alabilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır.Tercihen üniversite mezunu, Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetimi yetkinliği güçlü, Etkileme ve yönlendirme becerileri kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat etme engeli olmayan, 25 yaş üzerinde, kadın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Development Specialist İstanbul(Avr.) AVON Kozmetik Ürünleri
IT Development SpecialistAVON Kozmetik Ürünleri
University degree in Information Technology (Computer Engineering / Software Engineering)Min 3 years of IT development experiences Logical and creative thinking Strong problem solving capabilities Strong command of spoken and written English and Turkish are essential Ability to handle pressure and work to challenging deadlines Computer Skills: Oracle DB knowledge Oracle PL/SQL background (Especially SQL tuning) Java and / or Axapta X++ development knowledge HTML, XSLT is a plus Experience in BI Tools (MicroStrategy) is a plus Knowledge of business and technology trends Result-orientation and good representation skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Boy / Muhaberat (Engelli) İstanbul(Avr.) AVON Kozmetik Ürünleri
Ofis Boy / Muhaberat (Engelli)AVON Kozmetik Ürünleri
Dünyanın en büyük doğrudan satış organizasyonu ve güzellik sektörünün lider firmalarından biri olanAVON,gelişmeye ve yeniliklere açık, yüksek motivasyona sahip, enerji düzeyi yüksek kişileri Muhaberat Birimi'ndeçalışmaya davet ediyor.Lise veya MYO mezunu Temel Bilgisayar kullanımına; tercihen MS Excel ve Word, Outlook uygulamalarına hakimTercihen temel seviyede İngilizce bilen İstanbul'da ikamet eden Askerliğini yapmış ya da muaf Planlı, organize çalışabilen, işini sahiplenen ve sorumluluk almaya istekli Proaktif düşünebilen İşkur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fashion&Home Category Coordinator İstanbul(Avr.) AVON Kozmetik Ürünleri
Fashion&Home Category CoordinatorAVON Kozmetik Ürünleri
We are searching for a F&H Category Coordinator who will be working under Commercial Marketing Turkey structure.Min. 1-2 years of experience in Marketing BSc degree in relevant subject area  Knowledge of market trends, consumer needs and competitor strategies High level of coordination amongst marketing functions High level of visibility and accountability for the business results Analytical thinking and problem solving skills A team player with strong verbal & written communication skills (English)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Beauty Boutique & Home Sourcing Lead İstanbul(Avr.) AVON Kozmetik Ürünleri
Beauty Boutique & Home Sourcing LeadAVON Kozmetik Ürünleri
Min. 6 years of Sourcing experience BSc degree in relevant subject area  Must be proficient in Word, Excel and PowerPoint Detailed knowledge of Fashion & Home products, market trends and competitor strategies and strong product knowledge in order to feed into strategies and develop regional product rangesAnalytical skills set and confident working in a busy buying office Good at planning and time management High level of visibility and accountability for the business results. Fluency in English No travel restrictions
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
ASSISTANT LOGISTICS AND DISTRIBUTION SPECIALIST Kocaeli, İstanbul(Asya) AVON Kozmetik Ürünleri
ASSISTANT LOGISTICS AND DISTRIBUTION SPECIALISTAVON Kozmetik Ürünleri
AVON Turkey, the market leader of the direct selling business, is looking for a 'ASSISTANT LOGISTICS AND DISTRIBUTION SPECIALIST'.We invite you to work with us where 130 years of experience has been developed by continuous inspiration and great achievements. University degree in Economics, Business Administration or Foreign Trade At least one year of experience in related field (logistics, import & export )Team player with strong analytical and problem solving skills Effective interpersonal and communication skills Result oriented, flexible to work in a dynamic environment Advanced knowledge of English Having import & export knowledge Advanced knowledge of MS Office Applications; especially Excel, Access  Military service must be completed for male candidates Residence at Anatolian side is a must
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ASSISTANT DISTRIBUTION PLANNING SPECIALIST Kocaeli, İstanbul(Asya) AVON Kozmetik Ürünleri
ASSISTANT DISTRIBUTION PLANNING SPECIALISTAVON Kozmetik Ürünleri
University degree in Industrial Engineering is a must, Preferably 1-2 years of experience in Logistics or Planning, Advanced level in MS Office (especially in Excel and Access), Fluent in English, Analytical thinking and problem solving skills, Results-oriented, Self-motivated and ability to work with strict deadlines, A team player with effective interpersonal and communication skills, For male candidates, no obligation for military service, Residence at Anatolian side is a must.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı