Ayakkabı Dünyası 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1923


www.ayakkabidunyasi.com.tr

AYAKKABI DÜNYASI MAĞAZALAR ZİNCİRİ DÜNDEN BUGÜNE

1923 yılında Hafız Ahmet Efendinin merkep sırtına yüklediği ‘’ayakkabı, mesh ve yemeniler’’ le Beypazarı çevresindeki köy ve kasabaların ayakkabı gereksinimini karşılayarak ayakkabı ticaretine başlamıştır.

Bu yolculuğu tam 93 yıldır sürdüren AKBACAKOĞLU Grubu, Türk ayakkabı sektörünün en önemli ve en saygın isimlerinden biri olmuştur. 1996 Nisan’ında Ankara İzmir Caddesi’nde ilk AYAKKABI DÜNYASI Mağazasını açarken, aynı zamanda Türkiye’nin ilk TSE ’li ayakkabı mağazasını da açmış oldu. 2006 yılında Şirket merkezinin İstanbul’a taşınmasını takiben 2014 yılında Esas Holding ile güçlerini birleştirerek daha büyük hedeflere kanat çırpmaya başladı.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Ayakkabıcılık,Perakende


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Ayakkabı Dünyası İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Finans Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Ayakkabı Dünyası
Finans YöneticisiAyakkabı Dünyası
·         Üniversitelerin İktisat, Ekonomi ve İşletme bölümlerinden mezun,·         Hazine işlemleri, Muhasebe ve Finans konularında min. 5 yıl tecrübeli,·         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,·         Organizasyon ve planlama becerisi olan,·         İnsan ilişkilerinde başarılı,·         Analitik düşünme becerisi gelişmiş,·         Proaktif,·         Çözüm Odaklı,·         Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı