Ayakkabı Dünyası 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1923


www.ayakkabidunyasi.com.tr

AYAKKABI DÜNYASI MAĞAZALAR ZİNCİRİ DÜNDEN BUGÜNE

1923 yılında Hafız Ahmet Efendinin merkep sırtına yüklediği ‘’ayakkabı, mesh ve yemeniler’’ le Beypazarı çevresindeki köy ve kasabaların ayakkabı gereksinimini karşılayarak ayakkabı ticaretine başlamıştır.

Bu yolculuğu tam 93 yıldır sürdüren AKBACAKOĞLU Grubu, Türk ayakkabı sektörünün en önemli ve en saygın isimlerinden biri olmuştur. 1996 Nisan’ında Ankara İzmir Caddesi’nde ilk AYAKKABI DÜNYASI Mağazasını açarken, aynı zamanda Türkiye’nin ilk TSE ’li ayakkabı mağazasını da açmış oldu. 2006 yılında Şirket merkezinin İstanbul’a taşınmasını takiben 2014 yılında Esas Holding ile güçlerini birleştirerek daha büyük hedeflere kanat çırpmaya başladı.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Ayakkabıcılık,Perakende


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 00.00 - 00.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Ayakkabı Dünyası İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ERP Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Ayakkabı Dünyası
ERP UzmanıAyakkabı Dünyası
·         Tercihen Üniversite mezunu,·         Sistem ve ERP yönetimi süreçlerinin kurgulanmasında en az 3 yıl tecrübeli,·         Tercihen Perakende sektöründe çalışmış,·         Yeni teknoloji ve uygulamaları takip eden, hızlı uyum sağlayabilen·         İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın·         Detaylara önem veren disiplinli ve dikkatli·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Ayakkabı Dünyası
Muhasebe YöneticisiAyakkabı Dünyası
Tercihen Üniversitelerin 4 yıllık İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun,Konusunda en az 5 yıl tecrübeliE-fatura, e-defter uygulamalarına hakim,Ms Office uygulamalarını (özellikle Excel) ve GİZ paket programını çok iyi derecede bilenSMMM Belge sahibi,İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkınTemsil yeteneği olan ve etkin iletişim becerilerine sahip,Analitik düşünebilenDetaylara önem veren. disiplinli ve dikkatliErkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - Eskişehir Eskişehir Ayakkabı Dünyası
Mağaza Müdür Yardımcısı - EskişehirAyakkabı Dünyası
En az lise mezunu, Perakende sektöründe mağaza yönetiminde deneyimli, Tercihen ayakkabı konusunda deneyimli, Mağaza ile merkez arası koordinasyonun sağlanmasında mağaza müdürünü desteklemesi,Raporlama konusunda bilgili ve deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmalarına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü ve dinamik, Kendine ve giyimine özen gösteren, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için). Not: Yukarıda belirtilen niteliklere uygun adayların başvuruları dikkate alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Ayakkabı Dünyası
Pazarlama UzmanıAyakkabı Dünyası
·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         Pazarlama alanında en az 3 yıl deneyimli, tercihen perakende sektöründe,·         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,·         Analitik düşünebilen, çözüm ve sonuç odaklı,·         Planlama ve organizasyon beceri gelişmiş,·         Takım çalışmasını bir ilke olarak benimsemiş,·         Sürekli gelişime açık, yoğun iş temposuna ve değişime kolay adapte olabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Sivas Sivas Ayakkabı Dünyası
Mağaza Müdürü - SivasAyakkabı Dünyası
Türkiye'nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri olan Ayakkabı Dünyası; Sivas' da yer alan mağazasında çalışmak üzere ''Mağaza Müdürü'' aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Diyarbakır Ninovapark Avm Diyarbakır Ayakkabı Dünyası
Mağaza Müdürü - Diyarbakır Ninovapark AvmAyakkabı Dünyası
Türkiye'nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri olan Ayakkabı Dünyası;Diyarbakır Ninovapark AVM' de yer alan mağazasında çalışmak üzere''Mağaza Müdürü'' aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı