Aydınlı Grup 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1965


http://www.aydinligroup.com
 

   

                                                                                Aydınlı Grup Hakkında

 
Aydınlı Grup’un temelleri 1965 yılında Kavurmacı Kardeşler Kollektif Şirketi’nin kurulması ve "Aydınlı Yerli Mallar" adıyla, İstanbul Fatih'te ilk mağazanın açılması ile atılır.
 
70’li yıllar çok katlı mağazacılığın başlaması, Aydınlı markası ile bayan ve erkek ürünlerinin toptan satışı, ilk atölyenin kurulması ve 200 bayiye ulaşılması ile büyümenin hızlandığı yıllardır.
 
1989 yılında AYDINLI HAZIR GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. kurulur ve günün en son teknolojik olanakları ile donatılmış olan üretim tesisleri 1990 yılında faaliyetine başlar.
 
90’lı yıllar grubun tarihinde, imzalanan uluslararası anlaşmalar ile önemli bir dönüm noktasıdır. 1993 yılında Pierre Cardin, 1995 yılında Cacharel ve 1997 yılında U.S. Polo Assn. ile imzalanan sözleşmelerle büyüme ivme kazanır.
 
2000’li yıllar grubun, Türkiye’deki başarısını uluslararası arenaya taşıyarak temsil ettiği markaların yakın coğrafyalardaki tek söz sahibi olduğu, Türkiye ve yurtdışında mağazacılık atağını başlattığı yıllardır.
 
Bugüne gelindiğinde Aydınlı Grup; 279’u Türkiye’de toplam 476 mağazası ve 3500’ü aşkın çalışanı ile sadece Türkiye’nin değil yakın coğrafyasının da en büyük hazır giyim perakendecilerinden biridir.
Kaliteli hizmet ilkesini benimseyerek evrensel değerlere özen gösteren, çevre bilincine duyarlı üretim yapan ve müşteri odaklı çalışma sistemi ile dünya standartlarında yapılanan Aydınlı Grup, hazır giyim sektöründe elde ettiği başarıyı inşaat sektörüne de taşımış ve güneş enerjisinden elektrik üreten Solarkent projesi ile Türkiye’de bir ilke imza atmıştır. Koru Florya projesi ile bu sektördeki varlığını pekiştiren ve Vadi İstanbul ile konut sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Aydınlı Grup; tekstil, hazır giyim perakendeciliği ve inşaat sektöründeki yatırımları ve yeni projeleri ile ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam etmektedir.
Aydınlı Grup bugüne temel değerlerine olan bağlılığı ve tüm çalışanlarının bu değerleri benimsemesi ile ulaşmıştır.
 
Pierre Cardin
 
1993 yılında grup bünyesine katılan ilk marka olan Pierre Cardin, 1950’de Fransa’da temelleri atılmış bir hazır giyim markasıdır. Yaşamın her alanında fark edilir bir şıklığı olan, sağlıklı yaşam ve sporla ilgilenen, centilmen, stil sahibi erkekler için hazırlanan koleksiyonlarıyla fonksiyonellik ve çeşitlilik sunan Pierre Cardin, kaliteyi ve konforu, tasarımdaki gücü ve ustalığıyla birleştirerek, kendine güvenen ve her ortamda fark edilir bir şıklıkla sosyalleşen erkeklerin moda konusundaki yol göstericisidir.

 http://www.pierrecardin.com.tr/

Cacharel
 
1995 yılında gruba katılan Cacharel’in geçmişi 1962 yılına kadar uzanmaktadır. Dünyada şıklığın, modernizmin ve zarif giyinme sanatının bir sembolü olarak kabul edilir. Cacharel, şık duruşunu fonksiyonel detaylarla destekleyen, sade fakat kaliteli ve tasarımda farklılaşan bir görünümü benimsemiştir. Marka, ne istediğini bilen, özgür, gezgin, keşfetmeyi seven ama aynı zamanda da sofistike ve detaylarda gizli tasarım ve kaliteye önem veren erkeklerin vazgeçilmez tercihidir.

 http://www.cacharel.com.tr/

U.S. Polo Assn.
 
1890 yılında Amerika’da kurulan U.S. Polo Assn., polo sporunun Amerika ve Kanada’daki temsilcisidir. Tarihte, kralların ve asillerin sporu olarak da anılan polo sporundan doğan marka, bu spordan ilham aldığı giyim tarzını koleksiyonlarına taşıyor. Klasik U.S. Polo Assn.  renkleri ve arması bu tarzı desteklerken, sporun ruhunu da yansıtıyor. Özgün, rahat ve şık modelleriyle kadın, erkek, çocuk herkese ve her yaşa hitap eden U.S. Polo Assn.  hem gençlerin, hem de ailelerin favori markasıdır.

http://tr.uspoloassn.com/

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Giyim,Mağazacılık (Tekstil)


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Kreş
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
YemekhaneAydınlı Grup İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 16
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kasa Sorumlusu-İzmir Forum Bornova İzmir Aydınlı Grup
Kasa Sorumlusu-İzmir Forum BornovaAydınlı Grup
Cacharel markamızın İzmir Forum Bornova'da bulunan mağazası için mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bayan, Kasa Sorumluları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-İzmir Forum Bornova İzmir Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-İzmir Forum BornovaAydınlı Grup
Cacharel markamızın İzmir Forum Bornova' da bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru (Engelli Aday) İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Genel Başvuru (Engelli Aday)Aydınlı Grup
İş Kanunu gereği 'Engelli Personel' kapsamında Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere;Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan,Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı, En az lise mezunu, İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü ve etkin iletişim kurabilen,Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, (Çalışma yeri Büyükçekmece'dir.) çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı- Galleria AVM İstanbul(Avr.) Aydınlı Hazır Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Satış Danışmanı- Galleria AVMAydınlı Hazır Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.
U.S Polo Assn. markamızın İstanbul Galleria AVM'de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip, En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan,Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İstanbul Mağaza Çalışanı (Engelli Aday) İstanbul(Avr.), ... Aydınlı Grup
İstanbul Mağaza Çalışanı (Engelli Aday)Aydınlı Grup
• Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan,• Engel durumu mağaza içinde aktif çalışmasına uygun,• Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı,• En az lise mezunu,• İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü ve etkin iletişim kurabilen,• Ekip çalışmasına yatkın,• Sorumluluk bilinci yüksek,• Mağaza satış kadroları için; tercihen mağazacılık/perakende deneyimi olan, hedef bazlı çalışmaya yatkın,• Depo kadroları için; tercihen mağazacılık/perakende  de ürün kabul ve ürün sevkiyat süreç yönetiminde deneyimli,• Vardiyalı çalışma sisteminde görev yapabilecek,• MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı- Tekira AVM Tekirdağ Aydınlı Grup
Satış Danışmanı- Tekira AVMAydınlı Grup
U.S Polo Assn. markamızın TEKİRA AVM'de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip, En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan,Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
ÜRETİM MÜHENDİSİAydınlı Grup
Fabrika bünyesinde, Üretim Planlama departmanında kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip; Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Heyecanlı ve enerjik, Öğrenme, uygulama ve gelişim konularında istekli, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünme ve problem çözme yönleri kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Sistem geliştirmeye meraklı ve istekli, Disiplinli, dikkatli, titiz ve sistematik çalışan, Kişilerarası ilişkileri güçlü, ikna ve temsil yeteneği olan, Sabırlı, güler yüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren, Ms Office uygulamalarını bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. (Çalışma yeri Büyükçekmece’dir.)“Üretim Mühendisleri” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
JUNIOR ART DIRECTOR İstanbul(Avr.), ... Aydınlı Grup
JUNIOR ART DIRECTORAydınlı Grup
Üniversitelerin güzel sanatlar, grafik tasarım veya görsel iletişim tasarımı bölümlerinden mezun, Adobe Photoshop, Illustrator ve Indesign programlarını iyi derecede kullanabilen, Güncel dijital tasarım ve trendlerine hakim, tercihen moda sektörü deneyimli, Baskı ve dijital işlerde en az 4 yıl deneyimli ve deneyiminin 2 yılında ajans geçmişi olan, GIF, 2D Video ve Motion Graphics konularına meraklı ve gelişime açık, Farklı mecralara ait ara yüzlere tasarım üretebilen, Görsel algısı güçlü ve detaylara önem veren, Araştırmacı, yaratıcı ve pratik, Sonuç odaklı ve motivasyonu yüksek, İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Reklam dünyasındaki yenilikleri takip edecek kadar İngilizce bilen, Bay adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK OPERASYON PLANLAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
LOJİSTİK OPERASYON PLANLAMA UZMAN YARDIMCISIAydınlı Grup
Üniversitelerin Endüstri ya da İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen SAP WM ( Depo Yönetimi ) modülü konusunda hakim, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Müşteri odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, İşini takip eden, sorumluluk sahibi, Zamanı etkin yönetebilen, bilgi paylaşımına ve gelişime açık, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çalışma yeri Çatalca olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
LABORANT İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
LABORANTAydınlı Grup
Tercihen üniversitelerin veya meslek yüksekokullarının tekstil bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda 2 yıl görev yapmış, Laboratuvarımızın fiziksel ve haslık testlerini yapabilecek yetkinlikte, MS Office programlarını kullanabilen, İngilizce bilen, Dikkatli ve titiz çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YENİ MEZUN YETİŞTİRİLMEK ÜZERE ADAYLAR İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
YENİ MEZUN YETİŞTİRİLMEK ÜZERE ADAYLARAydınlı Grup
AYDINLI’DA HER SEZON KARİYER MODA         Yeni Mezunsanız, İş arıyorsanız, Son zamanlarda hızla yükselen Perakende sektöründe sizde yer almak istiyorsanız, Aydınlı’ da Şimdi Sizin İçin Kariyer Moda Hazır giyim sektöründe 51. yılını kutlayan Aydınlı Grup, 1993 yılında Pierre Cardin, 1995 yılında Cacharel ve ardından 1997 yılında U.S. Polo Assn. markalarının lisans haklarını aldı. Aydınlı Grup, bugün Türkiye çapında 280'e yakın perakende satış mağazası, 2 alışverişmerkezi ve 500'ü aşkın satış noktasıyla Türkiye hazır giyim sektörünün önde gelen firmalarından biridir. Ortadoğu'dan Balkanlar'a uzanan geniş bir coğrafyada üretim ve satışını gerçekleştirdiği markaları ile Türk tasarım ve üretiminin üstün özelliklerini taşımaktadır. Rusya, Ukrayna, Orta Asya, Balkanlar ve Doğu Avrupa'daki 50'ye yakın mağazasında faaliyetlerini sürdürüyor.2020 yılında, Türkiye merkezli olmak üzere, tarihi bağlar ile irtibatlı olduğu yakın coğrafyasında, satın aldığı ve/veya lisansörlüğünü yaptığı markalarla Moda Perakendesinin en başarılı ilk 3 oyuncusundan biri olmayı hedefleyen, Aydınlı Grup bünyesinde yer alacak, dinamik ve çağdaş, takım ruhuna inanan, sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu ve öz güveni yüksek olan ekip arkadaşları aramaktayız. En az 3 ay süresince mağazalarımızda satış ekibi ile birlikte çalışabilecek; Üniversitelerin Endüstri, Tekstil ve İşletme Mühendisliği, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin İşletme, İktisat ve Ekonometri bölümlerinden mezun, Öğrenme, uygulama ve gelişim konularında istekli, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünme ve problem çözme yönleri kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Kişilerarası ilişkileri güçlü, ikna ve temsil yeteneği olan, Sistem geliştirmeye meraklı ve istekli, Heyecanlı ve enerjik, Titiz ve sistematik çalışan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sabırlı, güler yüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren, Ms Office uygulamalarını bilen, Bay Adaylar için askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
E-TİCARET YURT DIŞI OPERASYON UZMANI İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
E-TİCARET YURT DIŞI OPERASYON UZMANIAydınlı Grup
 Aydınlı Grup olarak U.S.Polo Assn.,Cacharel ve Pierre Cardin markalarımıza ait global online mağazalarımızın sektörde en iyiler arasında yer almasını sağlamak amacıyla takım arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin iktisadi ve idari,bilimler bölümlerinden mezun, E-ticaret süreçleri, online mağazacılık konusunda en az 2 yıl tecrübeli, tercihen yurt dışı e-ticaret süreçlerini yönetmiş olan, Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, İleri seviyede Ms Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın ve karar verme yetkinliği gelişmiş, İletişim becerileri gelişmiş, İleri derecede İngilizce bilen(Yazma & Konuşma), Çalışma yeri İstanbul Avrupa yakası (Büyükçekmece’dir),
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PERAKENDE ANALİTİĞİ UZMANI İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
PERAKENDE ANALİTİĞİ UZMANIAydınlı Grup
2020 yılında Moda Perakendesinin en başarılı ilk 3 oyuncusundan biri olmayı hedefleyen Aydınlı Grup bünyesinde, Perakende Analitiği Departmanımızda görev alacak, Merchandise Planlama, Ürün Yönetimi, Lojistik, CRM, E-Ticaret ve Mağaza Operasyon süreçlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda veri’nin bilgi’ye dönüşme sürecinde rol alacak takım arkadaşları aramaktayız. Veri; • Ürünlerimizin, tasarım aşamasından satış ve sonrasına kadar tüm aşamalarda bıraktığı her iz,• Müşterilerimizin mağazalarda, e-ticaret sitelerimizde, sosyal medyada bizimle yaşadığı her deneyim, • Hava sıcaklığı, trafik durumu, özel zamanlar... vb. dışsal, anlam ifade edebilecek her olay.Bilgi;• Müşterilerimizin her gün yaşadığı binlerce deneyim arasında anlamamızı beklediği her sır,• Süreçlerimiz ile ilgili Neden ve Nasıl sorularının, veri yığınları içerisinde saklı her cevabı,• Operasyonlarımızı yürütürken günün yoğunluk ve telaşı içerisinde kaybettiğimiz her verim,• Doğru ürünü, doğru zamanda, doğru yerde, doğru miktarda bulunduramadığımızda kaybettiğimiz her fırsat.Aranan Nitelikler;• Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İstatistik, Ekonometri, vb. sayısal bölümlerinden mezun,• Tercihen Perakende sektöründe veri analizi, raporlama, sistem geliştirme ve veri madenciliği vb. alanlarda deneyim sahibi,• Tercihen SQL dilini bilen ve veri analizinde kullanabilen,• SAS,SPSS,R vb. istatistiksel programların en az birinde deneyimli,• ILOG, LPSolve vb. optimizasyon programlarına hakim,• Microsoft Office programlarını ileri derecede kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAZARLAMA İLETİŞİM YETİŞTİRİLMEK ÜZERE YENİ MEZUN İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
PAZARLAMA İLETİŞİM YETİŞTİRİLMEK ÜZERE YENİ MEZUNAydınlı Grup
AYDINLI’DA HER SEZON KARİYER MODA         Yeni Mezunsanız, İş arıyorsanız, Son zamanlarda hızla yükselen Perakende sektöründe sizde yer almak istiyorsanız, Aydınlı’ da Şimdi Sizin İçin Kariyer Moda Hazır giyim sektöründe 50. yılını kutlayan Aydınlı Grup, 1993 yılında Pierre Cardin, 1995 yılında Cacharel ve ardından 1997 yılında U.S. Polo Assn. markalarının lisans haklarını aldı. Aydınlı Grup, bugün Türkiye çapında 250'e yakın perakende satış mağazası, 2 alışverişmerkezi ve 500'ü aşkın satış noktasıyla Türkiye hazır giyim sektörünün önde gelen firmalarından biridir. Ortadoğu'dan Balkanlar'a uzanan geniş bir coğrafyada üretim ve satışını gerçekleştirdiği markaları ile Türk tasarım ve üretiminin üstün özelliklerini taşımaktadır. Rusya, Ukrayna, Orta Asya, Balkanlar ve Doğu Avrupa'daki 50'ye yakın mağazasında faaliyetlerini sürdürüyor.2023 yılında, Türkiye merkezli olmak üzere, tarihi bağlar ile irtibatlı olduğu yakın coğrafyasında, satın aldığı ve/veya lisansörlüğünü yaptığı markalarla Moda Perakendesinin en başarılı ilk 3 oyuncusundan biri olmayı hedefleyen, Aydınlı Grup bünyesinde yer alacak, dinamik ve çağdaş, takım ruhuna inanan, sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu ve öz güveni yüksek olan ekip arkadaşları aramaktayız.En az 3 ay süresince mağazalarımızda satış ekibi ile birlikte çalışabilecek; Üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden (İşletme(İng), İktisa(ing) vb.) mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Öğrenme, uygulama ve gelişim konularında istekli, Analitik düşünme ve problem çözme yönleri kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Kişilerarası ilişkileri güçlü, ikna ve temsil yeteneği olan, Sürekli iyileştirme yetkinliğine sahip, Heyecanlı ve enerjik, Ms Office uygulamalarını bilen, Bay Adaylar için askerliğini yapmış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SİSTEM ANALİSTİ İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
SİSTEM ANALİSTİAydınlı Grup
• Üniversitelerin İstatistik, Endüstri Mühendisliği, Matematik ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,• MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim, tercihen T-SQL ve ilişkisel veri yapıları hakkında bilgi sahibi,• Analitik ve sistematik düşünce yapısına sahip,• Takip ve süreç izleme yeteneği gelişmiş,• İletişim kabiliyeti yüksek,• Sonuç odaklı,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• İyi derecede İngilizce bilen,• İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. (Çalışma yeri Büyükçekmece' dir.) 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YAZILIM GELİŞTİRME MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
YAZILIM GELİŞTİRME MÜDÜRÜAydınlı Grup
Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun (Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri vb), Yazılım geliştirme alanında en az 10 yıl deneyimli, Yazılım geliştirme takım yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli, Microsoft.NET platformunda en az 7 yıl uygulama geliştirmiş, C# ve/veya VB.NET programlama dillerine hakim, WCF, WPF, Entity Framework konularında deneyimli, Nesne yönelimli programlama(OOP), Servis yönelimli mimari(SOA), Tasarım desenleri (Design Patterns) ve Çok katmanlı uygulama geliştirme konularına ileri düzeyde hakim, Veri analizi, İlişkisel veri modeline uygun veri tabanı tasarımı konularına ileri düzeyde hakim, SQL Server veri tabanı yönetim sistemi üzerinde veri tabanları tasarlamış, programlama yapmış, En az teknik dökümanları takip edebilecek seviyede İngilizce bilen, Tercihen DevExpress ile uygulama geliştirmiş, Ekip yönetimi olarak durumsal liderlik yaklaşımını benimsemiş, Çok boyutlu ve soyut düşünebilme becerileri gelişmiş, Sabırlı ve azimli, Çözüm ve müşteri odaklı, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. (Çalışma yeri Büyükçekmece’ dir)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı