Aydınlı Grup 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1965


http://www.aydinligroup.com
 

   

                                                                                Aydınlı Grup Hakkında

 
Aydınlı Grup’un temelleri 1965 yılında Kavurmacı Kardeşler Kollektif Şirketi’nin kurulması ve "Aydınlı Yerli Mallar" adıyla, İstanbul Fatih'te ilk mağazanın açılması ile atılır.
 
70’li yıllar çok katlı mağazacılığın başlaması, Aydınlı markası ile bayan ve erkek ürünlerinin toptan satışı, ilk atölyenin kurulması ve 200 bayiye ulaşılması ile büyümenin hızlandığı yıllardır.
 
1989 yılında AYDINLI HAZIR GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. kurulur ve günün en son teknolojik olanakları ile donatılmış olan üretim tesisleri 1990 yılında faaliyetine başlar.
 
90’lı yıllar grubun tarihinde, imzalanan uluslararası anlaşmalar ile önemli bir dönüm noktasıdır. 1993 yılında Pierre Cardin, 1995 yılında Cacharel ve 1997 yılında U.S. Polo Assn. ile imzalanan sözleşmelerle büyüme ivme kazanır.
 
2000’li yıllar grubun, Türkiye’deki başarısını uluslararası arenaya taşıyarak temsil ettiği markaların yakın coğrafyalardaki tek söz sahibi olduğu, Türkiye ve yurtdışında mağazacılık atağını başlattığı yıllardır.
 
Bugüne gelindiğinde Aydınlı Grup; 279’u Türkiye’de toplam 476 mağazası ve 3500’ü aşkın çalışanı ile sadece Türkiye’nin değil yakın coğrafyasının da en büyük hazır giyim perakendecilerinden biridir.
Kaliteli hizmet ilkesini benimseyerek evrensel değerlere özen gösteren, çevre bilincine duyarlı üretim yapan ve müşteri odaklı çalışma sistemi ile dünya standartlarında yapılanan Aydınlı Grup, hazır giyim sektöründe elde ettiği başarıyı inşaat sektörüne de taşımış ve güneş enerjisinden elektrik üreten Solarkent projesi ile Türkiye’de bir ilke imza atmıştır. Koru Florya projesi ile bu sektördeki varlığını pekiştiren ve Vadi İstanbul ile konut sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Aydınlı Grup; tekstil, hazır giyim perakendeciliği ve inşaat sektöründeki yatırımları ve yeni projeleri ile ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam etmektedir.
Aydınlı Grup bugüne temel değerlerine olan bağlılığı ve tüm çalışanlarının bu değerleri benimsemesi ile ulaşmıştır.
 
Pierre Cardin
 
1993 yılında grup bünyesine katılan ilk marka olan Pierre Cardin, 1950’de Fransa’da temelleri atılmış bir hazır giyim markasıdır. Yaşamın her alanında fark edilir bir şıklığı olan, sağlıklı yaşam ve sporla ilgilenen, centilmen, stil sahibi erkekler için hazırlanan koleksiyonlarıyla fonksiyonellik ve çeşitlilik sunan Pierre Cardin, kaliteyi ve konforu, tasarımdaki gücü ve ustalığıyla birleştirerek, kendine güvenen ve her ortamda fark edilir bir şıklıkla sosyalleşen erkeklerin moda konusundaki yol göstericisidir.

 http://www.pierrecardin.com.tr/

Cacharel
 
1995 yılında gruba katılan Cacharel’in geçmişi 1962 yılına kadar uzanmaktadır. Dünyada şıklığın, modernizmin ve zarif giyinme sanatının bir sembolü olarak kabul edilir. Cacharel, şık duruşunu fonksiyonel detaylarla destekleyen, sade fakat kaliteli ve tasarımda farklılaşan bir görünümü benimsemiştir. Marka, ne istediğini bilen, özgür, gezgin, keşfetmeyi seven ama aynı zamanda da sofistike ve detaylarda gizli tasarım ve kaliteye önem veren erkeklerin vazgeçilmez tercihidir.

 http://www.cacharel.com.tr/

U.S. Polo Assn.
 
1890 yılında Amerika’da kurulan U.S. Polo Assn., polo sporunun Amerika ve Kanada’daki temsilcisidir. Tarihte, kralların ve asillerin sporu olarak da anılan polo sporundan doğan marka, bu spordan ilham aldığı giyim tarzını koleksiyonlarına taşıyor. Klasik U.S. Polo Assn.  renkleri ve arması bu tarzı desteklerken, sporun ruhunu da yansıtıyor. Özgün, rahat ve şık modelleriyle kadın, erkek, çocuk herkese ve her yaşa hitap eden U.S. Polo Assn.  hem gençlerin, hem de ailelerin favori markasıdır.

http://tr.uspoloassn.com/

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Giyim,Mağazacılık (Tekstil)


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Kreş
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
YemekhaneAydınlı Grup İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 56
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
YETİŞTİRİLMEK ÜZERE SÜREÇ GELİŞTİRME YENİ MEZUN İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
YETİŞTİRİLMEK ÜZERE SÜREÇ GELİŞTİRME YENİ MEZUNAydınlı Grup
Hazır giyim sektöründe 52. yılını kutlayan Aydınlı Grup, 1993 yılında Pierre Cardin, 1995 yılında Cacharel ve ardından 1997 yılında U.S. Polo Assn. markalarının lisans haklarını aldı. Aydınlı Grup, bugün Türkiye çapında 253'e yakın perakende satış mağazası, 1 alışveriş merkezi ve 3500'ü aşkın çalışanıyla Türkiye hazır giyim sektörünün önde gelen firmalarından biridir.Ortadoğu'dan Balkanlar'a uzanan geniş bir coğrafyada üretim ve satışını gerçekleştirdiği markaları ile Türk tasarım ve üretiminin üstün özelliklerini taşımaktadır. Rusya, Ukrayna, Orta Asya, Balkanlar ve Doğu Avrupa'daki 50'ye yakın mağazasında faaliyetlerini sürdürüyor.2020 yılında, Türkiye merkezli olmak üzere, tarihi bağlar ile irtibatlı olduğu yakın coğrafyasında, satın aldığı ve/veya lisansörlüğünü yaptığı markalarla Moda Perakendesinin en başarılı ilk 3 oyuncusundan biri olmayı hedeflemektedir. Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,Takım çalışmasına yatkın ve motivasyonu yüksek, Sistem geliştirmeye meraklı ve istekli, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, temsil etme yeteneği yüksek, Sonuç odaklı, etkin zaman yönetimi yapabilen, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Microsoft Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Çalışma yeri Büyükçekmece’dir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DİJİTAL PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
DİJİTAL PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISIAydınlı Grup
Üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi İdari Bilimlerine ait bölümlerinden mezun,Dijital kampanya yönetimi başta olmak üzere; dijital pazarlama ve sosyal medya alanında en az 1 yıl deneyimi olan,Dijital Pazarlama, Sosyal Medya ve Mobil Pazarlama alanında yeni stratejiler geliştirebilecek,Facebook, Twitter, Youtube, Google+, Instagram, Linkedin ve diğer sosyal medya kanallarına hakim ve trendleri takip edebilecek,İçerik, Google Analytics, ve Google Adwords bilgisi olan, ölçümleme ve raporlama konusunda deneyimli,SEO ve SEM konularında bilgi ve deneyim sahibi, Reklam ajansı koordinasyonu ve yönetimi konusunda tecrübeli, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, temsil etme yeteneği yüksek, Planlama ve organizasyon becerisine  sahip, Sonuç odaklı, etkin zaman yönetimi yapabilen ve ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN KONTROL UZMANI (INSPECTOR) İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
ÜRÜN KONTROL UZMANI (INSPECTOR)Aydınlı Grup
Tercihen lisans veya lise mezunu, Uzman olduğu ürün grubunun üretim ve kontrol süreçlerinde en az 5 yıl tecrübeli,Kişilerarası iletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın ve motivasyonu yüksek,Microsoft Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Detaylara önem veren, takipçi, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek,Temsil kabiliyeti ve karar verme becerisi yüksek, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Yurtiçi-yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Çalışma yeri Büyükçekmece’dir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
FRONT END DEVELOPER İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
FRONT END DEVELOPERAydınlı Grup
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Elektrik-Elektronik Mühendisliği vb.),Front-end geliştirme konusunda en az 5 yıl tecrübesi bulunan, HTML, CSS (2.1, CSS3), CSS Pre-Processors (LESS-SASS-Stylus) konularını iyi derecede bilen,JavaScript (jQuery, AngularJS, JSON) deneyimine sahip, UX/UI bilgisi olan, Responsive web uygulamaları geliştirebilecek deneyimi bulunan, Tasarım yeteneği gelişmiş, Adobe Photoshop, Illustrotor programları iyi derecede kullanan,İnternet ve mobil dünyasının yeniliklerini yakından takip eden, Analitik düşünce yapısına sahip ve çözüm odaklı, Sorumluluk sahibi ve ekip çalışmasına yatkın, Avrupa yakasında ikamet eden. (Çalışma yeri Büyükçekmece’ dir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞ ZEKASI VE RAPORLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
İŞ ZEKASI VE RAPORLAMA UZMANIAydınlı Grup
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun (Tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri)Analiz yeteneği ve analitik yönü güçlü olan, Yeniliklere açık, araştırmayı seven, İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,Microsoft İş Zekası platformunda en az 3 yıl deneyimli,SSIS, SSRS ,SSAS konularında uzman, T-Sql sorgulama diline uzman seviyede hakim, performanslı, okunabilir T-Sql kodları yazabilen,Veri ambarı tasarımı ve geliştirme konusunda en az 3 yıl deneyimli,ETL süreçlerini tasarlayıp, geliştirebilen, Tercihen PowerPivot, PowerView, PowerMap, PowerQuery, DAX, MDX konularında bilgi sahibi,Tercihen Microsoft Sharepoint BI platfomunda uygulama geliştirmiş,Tercihen Büyük ölçekli veri tabanları ile çalışmış,Tercihen SAP veri tabanı yapısı, SAP BW, BO konularında bilgi sahibi,Çalışma yeri Büyükçekmece' dir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
DEPO GÖREVLİSİAydınlı Grup
En az lise mezunu, Ürün kabul ve ürün sevkiyat süreç yönetiminde deneyimli, Tercihen benzer pozisyonda ve perakende sektöründe deneyimli, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Dikkatli, titiz çalışmaya önem veren, Kişilerarası ilişkileri güçlü, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YENİ MEZUN KAPASİTE VE MALZEME İHTİYAÇ PLANLAMA İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
YENİ MEZUN KAPASİTE VE MALZEME İHTİYAÇ PLANLAMAAydınlı Grup
Fabrika bünyesinde, Üretim Planlama Departmanı, Malzeme İhtiyaç ve Kapasite Planlama’ da kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip;·         Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği ve ya Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Motivasyonu yüksek,·         Öğrenme, uygulama ve gelişim konularında istekli,·         Analitik düşünme ve problem çözme yönleri kuvvetli,·         Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,·         Sistem geliştirmeye meraklı ve istekli,·         Kişilerarası ilişkileri güçlü, ikna ve temsil yeteneği olan,·         Ms Office uygulamalarına ve tercihen SAP Program bilgisi olan,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Çalışma yeri Büyükçekmece’dir.)Yeni Mezun Adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK BAKIM VE ONARIM UZMANI İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
TEKNİK BAKIM VE ONARIM UZMANIAydınlı Grup
Tercihen Meslek Yüksekokullarının Elektronik, Makine, Mekatronik, Otomasyon vb. bölümlerinden veya Endüstri Meslek/Anadolu Teknik Liselerinin Elektronik, Makine, Otomasyon vb. bölümlerinden mezun,Minimum 3 yıl Bakım Onarım Sorumlusu/ Teknisyeni vb. pozisyonlarda deneyimi olan,Seyahat engeli bulunmayan, Kişilerarası iletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın ve motivasyonu yüksek,Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Çalışma yeri Büyükçekmece’dir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PERAKENDE ANALİTİĞİ UZMANI İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
PERAKENDE ANALİTİĞİ UZMANIAydınlı Grup
2020 yılında Moda Perakendesinin en başarılı ilk 3 oyuncusundan biri olmayı hedefleyen Aydınlı Grup bünyesinde, Perakende Analitiği Departmanımızda görev alacak, Merchandise Planlama, Ürün Yönetimi, Lojistik, CRM, E-Ticaret ve Mağaza Operasyon süreçlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda veri’nin bilgi’ye dönüşme sürecinde rol alacak takım arkadaşları aramaktayız. Veri;• Ürünlerimizin, tasarım aşamasından satış ve sonrasına kadar tüm aşamalarda bıraktığı her iz,• Müşterilerimizin mağazalarda, e-ticaret sitelerimizde, sosyal medyada bizimle yaşadığı her deneyim, • Hava sıcaklığı, trafik durumu, özel zamanlar... vb. dışsal, anlam ifade edebilecek her olay.Bilgi;• Müşterilerimizin her gün yaşadığı binlerce deneyim arasında anlamamızı beklediği her sır,• Süreçlerimiz ile ilgili Neden ve Nasıl sorularının, veri yığınları içerisinde saklı her cevabı,• Operasyonlarımızı yürütürken günün yoğunluk ve telaşı içerisinde kaybettiğimiz her verim,• Doğru ürünü, doğru zamanda, doğru yerde, doğru miktarda bulunduramadığımızda kaybettiğimiz her fırsat.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞ ANALİSTİ İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
İŞ ANALİSTİAydınlı Grup
Tercihen Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği,  İşletme Mühendisliği, Matematik, MIS veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun,Perakende Planlama sistemleri alanlarında kendini geliştirmeye istekli, Analitik düşünme, problem çözme, karar alma ve planlama becerisine sahip, Tercihen ERP tecrübesi olan, Sistem modelleme ve analiz etme tekniklerini bilen, İlişkisel veri tabanı (MS SQL) konusunda bilgi sahibi, MS Office programlarını iyi derecede kullanan, Aynı anda farklı görev ve projeleri yürütebilecek, Tercihen İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
IT NEW GRADUATE PROGRAM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
IT NEW GRADUATE PROGRAMAydınlı Grup
If you are getting ready to take the first steps of your career,will you be willing to walk this road with us?Aydınlı presents a FASHION CAREER for you What do you know about AYDINLI?This year Aydınlı Group celebrated its 52nd year in the ready-made clothing industry. The company owns the license rights of multiple well-known brands such as Pierre Cardin since 1993, Cacharel since 1995 and US. Polo Assn. since 1997.Aydınlı Group is one of the leading ready-made clothing companies in Turkey with nearly 253 retail stores, 1 shopping mall and over 3500 employees.The brands produced and sold by Aydınlı, across a wide geography from the Middle East to the Balkans,  represent the superior qualities of Turkish design and manufacturing. The company continues its operations in Russia, Ukraine, Central Asia, Balkans and Eastern Europe with over 50 stores.The company’s vision is to become one of the top 3 most successful players in the Fashion Retail Industry by 2020, through selling its internationally acclaimed brands, keeping its operations Turkey based and harbouring close ties to the geography which the company had strong historical ties to over the years. Our expectations from you;Did you graduate or are you a 4th year student in one of the following majors; Industrial Engineering, Computer Engineering, Business Management, Business İnformation, Mathematical Engineering?Are your Excel skills at advanced level Do you know any programming language? Are you fluent in English? Did you complete your military duty or are you excempt from military duty for at least 2 years? If yes, then you should also apply for the IT NEW GRADUATE TRAINEE PROGRAM!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru (Engelli Aday) İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Genel Başvuru (Engelli Aday)Aydınlı Grup
İş Kanunu gereği 'Engelli Personel' kapsamında Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere;Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan,Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı, En az lise mezunu, İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü ve etkin iletişim kurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, (Çalışma yeri Büyükçekmece'dir.) çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TOPTAN SATIŞ UZMANI İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
TOPTAN SATIŞ UZMANIAydınlı Grup
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen hazır giyim alanında toptan satış ve satış sonrası hizmet konusunda en az 3 yıl deneyimli,Bölge ve müşteri potansiyeli analizi yapabilecek, Şirket strateji ve politikalarına uygun olarak bölge satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi,Kişilerarası ilişkileri güçlü, ikna ve temsil yeteneği olan, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Microsoft Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen, Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Ürün bilgisine sahip olan, Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PRODUCT PLANNING NEW GRADUATE PROGRAM(ALLOCATION-P İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
PRODUCT PLANNING NEW GRADUATE PROGRAM(ALLOCATION-PAydınlı Grup
If you are getting ready to take the first steps of your career,will you be willing to walk this road with us?Aydınlı presents a FASHION CAREER for youWhat dou you know about AYDINLI?This year Aydınlı Group celebrated its 52nd year in the ready-made clothing industry. The company owns the license rights of multiple well-known brands such as Pierre Cardin since 1993, Cacharel since 1995 and US. Polo Assn. since 1997.Aydınlı Group is one of the leading ready-made clothing companies in Turkey with nearly 253 retail stores, 1 shopping mall and over 3500 employees.The brands produced and sold by Aydınlı, across a wide geography from the Middle East to the Balkans,  represent the superior qualities of Turkish design and manufacturing. The company continues its operations in Russia, Ukraine, Central Asia, Balkans and Eastern Europe with over 50 stores.The company’s vision is to become one of the top 3 most successful players in the Fashion Retail Industry by 2020, through selling its internationally acclaimed brands, keeping its operations Turkey based and harbouring close ties to the geography which the company had strong historical ties to over the years.Our expectations from you;Did you graduate or are you a 4th year student in one of the following majors; Industrial Engineering, Management Engineering, Business Management, Economy, Econometry?Are you planning a career in retail planning? Are your Excel skills at advanced level? Are you fluent in English? Did you complete your military duty or are you excempt from military duty for at least 2 years? If yes, then you should also apply for the PRODUCT PLANNIG NEW GRADUATE TRAINEE PROGRAM!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BUYING NEW GRADUATE PROGRAM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
BUYING NEW GRADUATE PROGRAMAydınlı Grup
If you are getting ready to take the first steps of your career,will you be willing to walk this road with us?Aydınlı presents a FASHION CAREER for youWhat dou you know about AYDINLI?This year Aydınlı Group celebrated its 52nd year in the ready-made clothing industry. The company owns the license rights of multiple well-known brands such as Pierre Cardin since 1993, Cacharel since 1995 and US. Polo Assn. since 1997.Aydınlı Group is one of the leading ready-made clothing companies in Turkey with nearly 253 retail stores, 1 shopping mall and over 3500 employees.The brands produced and sold by Aydınlı, across a wide geography from the Middle East to the Balkans,  represent the superior qualities of Turkish design and manufacturing. The company continues its operations in Russia, Ukraine, Central Asia, Balkans and Eastern Europe with over 50 stores.The company’s vision is to become one of the top 3 most successful players in the Fashion Retail Industry by 2020, through selling its internationally acclaimed brands, keeping its operations Turkey based and harbouring close ties to the geography which the company had strong historical ties to over the years.Our expectations from you;Did you graduate or are you a 4th year student in one of the following majors; Industrial Engineering, Management Engineering, Business Management, Economy, Econometry?Are your Excel skills at advanced level? Are you fluent in English? Did you complete your military duty or are you excempt from military duty for at least 2 years? If yes, then you should also apply for the BUYING DEPARTMENT NEW GRADUATE PROGRAM!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AUDİT AND RİSK MANAGEMENT NEW GRADUATE PROGRAM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
AUDİT AND RİSK MANAGEMENT NEW GRADUATE PROGRAMAydınlı Grup
If you are getting ready to take the first steps of your career,will you be willing to walk this road with us?Aydınlı presents a FASHION CAREER for youWhat dou you know about AYDINLI?This year Aydınlı Group celebrated its 52nd year in the ready-made clothing industry. The company owns the license rights of multiple well-known brands such as Pierre Cardin since 1993, Cacharel since 1995 and US. Polo Assn. since 1997.Aydınlı Group is one of the leading ready-made clothing companies in Turkey with nearly 253 retail stores, 1 shopping mall and over 3500 employees.The brands produced and sold by Aydınlı, across a wide geography from the Middle East to the Balkans,  represent the superior qualities of Turkish design and manufacturing. The company continues its operations in Russia, Ukraine, Central Asia, Balkans and Eastern Europe with over 50 stores.The company’s vision is to become one of the top 3 most successful players in the Fashion Retail Industry by 2020, through selling its internationally acclaimed brands, keeping its operations Turkey based and harbouring close ties to the geography which the company had strong historical ties to over the years.Our expectations from you;Did you graduate or are you a 4th year student in one of the following majors; Industrial Engineering, Management Engineering, Business Management, Economy, Econometry?Are your Excel skills at advanced level? Are you fluent in English? Did you complete your military duty or are you excempt from military duty for at least 2 years? If yes, then you should also apply for the AUDİT AND RİSK MANAGEMENT DEPARTMENT NEW GRADUATE PROGRAM!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LABORANT İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
LABORANTAydınlı Grup
Üniversitelerin tekstil veya hazır giyim bölümlerinden mezun,Fiziksel ve haslık testler laboratuvarı konusunda en az 3 yıl deneyimli,Laboratuvar teknikleri konusunda bilgi sahibi,Sorumluluk sahibi ve ekip çalışmasına yatkın,Microsoft Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen,Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,Kişilerarası ilişkileri güçlü, ikna ve temsil yeteneği olan,İyi derecede İngilizce bilen, Avrupa yakasında ikamet eden. (Çalışma yeri Büyükçekmece’ dir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
NEW GRADUATE PROGRAM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
NEW GRADUATE PROGRAMAydınlı Grup
If you are getting ready to take the first steps of your career,will you be willing to walk this road with us?Aydınlı presents a FASHION CAREER for you What do you know about AYDINLI?This year Aydınlı Group celebrated its 52nd year in the ready-made clothing industry. The company owns the license rights of multiple well-known brands such as Pierre Cardin since 1993, Cacharel since 1995 and US. Polo Assn. since 1997.Aydınlı Group is one of the leading ready-made clothing companies in Turkey with nearly 253 retail stores, 1 shopping mall and over 3500 employees.The brands produced and sold by Aydınlı, across a wide geography from the Middle East to the Balkans,  represent the superior qualities of Turkish design and manufacturing. The company continues its operations in Russia, Ukraine, Central Asia, Balkans and Eastern Europe with over 50 stores.The company’s vision is to become one of the top 3 most successful players in the Fashion Retail Industry by 2020, through selling its internationally acclaimed brands, keeping its operations Turkey based and harbouring close ties to the geography which the company had strong historical ties to over the years. Our expectations from you;Did you graduate or are you a 4th year student in one of the following majors; Industrial Engineering, Textile Engineering, Management Engineering, Business Management, Economy, Econometry?Are your Excel skills at advanced level? Are you fluent in English? Did you complete your military duty or are you excempt from military duty for at least 2 years? If yes, then you should also apply for the NEW GRADUATE TRAINEE PROGRAM!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
E-COMMERCE NEW GRADUATE PROGRAM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
E-COMMERCE NEW GRADUATE PROGRAMAydınlı Grup
If you are getting ready to take the first steps of your career,Will you be willing to walk this road with us?Aydınlı presents a FASHION CAREER for you What do you know about AYDINLI?This year Aydınlı Group celebrated its 52nd year in the ready-made clothing industry. The company owns the license rights of multiple well-known brands such as Pierre Cardin since 1993, Cacharel since 1995 and US. Polo Assn. since 1997.Aydınlı Group is one of the leading ready-made clothing companies in Turkey with nearly 253 retail stores, 1 shopping mall and over 3500 employees.The brands produced and sold by Aydınlı, across a wide geography from the Middle East to the Balkans,  represent the superior qualities of Turkish design and manufacturing. The company continues its operations in Russia, Ukraine, Central Asia, Balkans and Eastern Europe with over 50 stores.The company’s vision is to become one of the top 3 most successful players in the Fashion Retail Industry by 2020, through selling its internationally acclaimed brands, keeping its operations Turkey based and harbouring close ties to the geography which the company had strong historical ties to over the years. Our expectations from you;Did you graduate or are you a 4th year student in one of the following majors; Industrial Engineering, Management Engineering, Business Management?Are your Excel skills at advanced level? Are you fluent in English? Did you complete your military duty or are you excempt from military duty for at least 2 years? If yes, then you should also apply for the E-COMMERCE NEW GRADUATE TRAINEE PROGRAM!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MODEL MAKİNACI İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
MODEL MAKİNACIAydınlı Grup
Model dikim örme kumaşta en az 5 yıl deneyimi bulunan, (Polo Yaka ve Patlı Modeller vb.)İş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, İletişimde olduğu birim ve tedarikçilerle olumlu iş ilişkileri oluşturabilen,İmalatta oluşabilecek sorunları önceden görüp gerekli yönlendirmeleri yapabilecek öngörüye sahip olan,Sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve gelişime açık, İkna yönü güçlü, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, Avrupa yakasında ikamet eden. (Çalışma yeri Büyükçekmece’ dir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DİJİTAL PAZARLAMA VE SOSYAL MEDYA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Aydınlı Grup
DİJİTAL PAZARLAMA VE SOSYAL MEDYA UZMANIAydınlı Grup
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Dijital pazarlama alanında en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Türkçe' yi etkin ve akıcı kullanan, yazı ve sosyal medya diline hakim, Sosyal Medya mecralarının SEO performansı bakımından etkin kullanımı ve analizi konusunda tecrübeli,Google Adwords, Facebook Ads , SEO ve E-mail marketing konularına hakim, online reklam kampanyaları, viral pazarlama, sosyal medya pazarlama, sosyal medya uygulamaları konularında bilgi sahibi,İşbirliği içinde çalışılan tasarım ekiplerini koordine edecek düzeyde kreatif yönü olan,Reklam performansını ve müşteri deneyimini artırmaya yönelik çalışmalar konusunda aktif ve istekli,Reklam optimizasyonu, yeni kullanıcı kazanımı vb. aksiyonları alacak, Sosyal Medya platformlarına ilişkin performans ve kullanıcı verilerini analiz edebilen, raporlama konusunda deneyimli,E-ticaret, dijital pazarlama, sosyal medya alanlarında sektör yeniliklerini takip edecek,Problem çözme becerileri gelişmiş, ilişki yönetimi, planlama ve organize etme yeteneği güçlü, ekip çalışmasına yatkın,Detaylara önem veren, takipçi, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek, Tercihen moda markası ve/veya kurumsal içerik geliştirme konusunda deneyimli,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MARKETING NEW GRADUATE PROGRAM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
MARKETING NEW GRADUATE PROGRAMAydınlı Grup
If you are getting ready to take the first steps of your career,will you be willing to walk this road with us?Aydınlı presents a FASHION CAREER for you What do you know about AYDINLI?This year Aydınlı Group celebrated its 52nd year in the ready-made clothing industry. The company owns the license rights of multiple well-known brands such as Pierre Cardin since 1993, Cacharel since 1995 and US. Polo Assn. since 1997.Aydınlı Group is one of the leading ready-made clothing companies in Turkey with nearly 253 retail stores, 1 shopping mall and over 3500 employees.The brands produced and sold by Aydınlı, across a wide geography from the Middle East to the Balkans,  represent the superior qualities of Turkish design and manufacturing. The company continues its operations in Russia, Ukraine, Central Asia, Balkans and Eastern Europe with over 50 stores.The company’s vision is to become one of the top 3 most successful players in the Fashion Retail Industry by 2020, through selling its internationally acclaimed brands, keeping its operations Turkey based and harbouring close ties to the geography which the company had strong historical ties to over the years. Our expectations from you;·         Did you graduate or are you a senior student in one of the following majors; Industrial Engineering, Management Engineering, Business Management and Communication Faculty?·         Do you want to make your career marketing?·         Are your Excel skills at advanced level?·         Are you fluent in English?·         Did you complete your military duty or are you excempt from military duty for at least 2 years? If yes, then you should also apply for the MARKETİNG NEW GRADUATE TRAINEE PROGRAM!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı-Cacharel Vadi İstanbul İstanbul(Asya) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Cacharel Vadi İstanbulAydınlı Grup
Cacharel markamızın İstanbul Vadi İstanbul AVM' de bulunan  mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı- Laleli İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı- LaleliAydınlı Grup
U.s. Polo Assn. markamızın Laleli' de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramakta
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Vadi İstanbul AVM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Vadi İstanbul AVMAydınlı Grup
Pierre Cardin Lingerie markamızın  Olivium AVM  İç Giyim mağazasında bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, İç Giyim sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bayan,  Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Olivium AVM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Olivium AVMAydınlı Grup
Pierre Cardin Lingerie markamızın  Olivium AVM  İç Giyim mağazasında bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, İç Giyim sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bayan,  Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Buyaka AVM İstanbul(Asya) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Buyaka AVMAydınlı Grup
Cacharel markamızın Buyaka AVM' de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-İzmir Optimum AVM İzmir Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-İzmir Optimum AVMAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın İzmir Optimum AVM'de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahipEn az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Torium AVM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Torium AVMAydınlı Grup
U.S Polo Assn. markamızın Torium AVM’ de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan,  Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Vadi İstanbul AVM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Vadi İstanbul AVMAydınlı Grup
U.S Polo Assn. markamızın Vadi İstanbul AVM'de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Akbatı AVM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Akbatı AVMAydınlı Grup
Cacharel markamızın Akbatı AVM'de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-PC İç Giyim- Mall Of Antalya Antalya Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-PC İç Giyim- Mall Of AntalyaAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın  yeni açılacak olan Mall Of Antalya AVM  İç Giyim mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, İç Giyim sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bayan,  Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü-PC İç Giyim- Mall Of Antalya Antalya Aydınlı Grup
Mağaza Müdürü-PC İç Giyim- Mall Of AntalyaAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın Mall Of Antalya AVM’ de yeni açılacak olan İç Giyim mağazası için mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip,En az MYO, tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 7 yıl deneyimli, 4 yıl mağaza yöneticiliği yapmış,Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Ekibindeki satış danışmanı kadrolarının uyumlu çalışmasını sağlayabilecek, Modayı yakından takip eden, İletişimi çok iyi, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 28-35 yaş arası bayan, Mağaza Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasa Sorumlusu-Vadi İstanbul AVM İstanbul(Avr.), ... Aydınlı Grup
Kasa Sorumlusu-Vadi İstanbul AVMAydınlı Grup
Cacharel markamızın Vadi İstanbul AVM'de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bayan, Kasa Sorumluları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Historia AVM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Historia AVMAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın Historia AVM'de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı- İstinye Park İstanbul(Asya) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı- İstinye ParkAydınlı Grup
Cacharel markamızın İstinye Park AVM'de yeni açılacak olanmağazasına, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip; En az lise, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Uyum sağlama kabiliyeti yüksek, Satış fırsatları arttırma konusunda yeni fikirler üretebilen, Müşteri odaklı, Etkili iletişim kurma ve etkin öğrenme yetkinliklerine sahip, Zaman yönetimi konusunda yetenekli, Takım arkadaşlarının gelişimlerine destek olabilen, İkna kabiliyeti kuvvetli, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 20-30 yaş arası bay-bayan. Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sorumlusu-Tekira AVM Tekirdağ Aydınlı Grup
Depo Sorumlusu-Tekira AVMAydınlı Grup
U.S.Polo Assn. markamızın Tekira AVM' de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise mezunu, MS Ofis programı kullanabilen, Ürün kabul ve ürün sevkiyat süreç yönetiminde deneyimli, Tercihen benzer pozisyonda perakende sektöründe deneyimli, İnsan ilişkileri, iletişim ve analitik düşünme becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Problem çözme yeteneğine sahip, dikkatli, ayrıntılara önem veren, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış Depo Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Akbatı AVM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Akbatı AVMAydınlı Grup
U.s. Polo Assn. markamızın İstanbul Akbatı AVM' de bulunan  mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Venezia AVM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Venezia AVMAydınlı Grup
U.s. Polo Assn. markamızın İstanbul Venezia AVM' de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Antalya Manavgat Novada AVM Antalya Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Antalya Manavgat Novada AVMAydınlı Grup
U.S Polo Assn. markamızın Antalya Manavgat Novada AVM'de  bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Canpark AVM İstanbul(Asya) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Canpark AVMAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın Canpark AVM' de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Armoni Park İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Armoni ParkAydınlı Grup
Us.Polo.Assn markamızın İstanbul Armpni Park AVM' de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sorumlusu-Venezia AVM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Depo Sorumlusu-Venezia AVMAydınlı Grup
U.S.Polo Assn. markamızın İstanbul Venezia AVM' de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise mezunu, MS Ofis programı kullanabilen, Ürün kabul ve ürün sevkiyat süreç yönetiminde deneyimli, Tercihen benzer pozisyonda perakende sektöründe deneyimli, İnsan ilişkileri, iletişim ve analitik düşünme becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Problem çözme yeteneğine sahip, dikkatli, ayrıntılara önem veren, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış Depo Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Forum İstanbul AVM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Forum İstanbul AVMAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın İstanbul Forum AVM' de bulunan  mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Kuşadası AVM Aydın Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Kuşadası AVMAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın Aydın Kuşadası AVM'de yeni açılacak olan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasa Sorumlusu-Kuşadası AVM Aydın Aydınlı Grup
Kasa Sorumlusu-Kuşadası AVMAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın Aydın Kuşadası AVM'de yeni açılacak olan mağazası için mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bayan, Kasa Sorumluları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Pierre Cardin İç Giyim-Maltepe İstanbul(Asya) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Pierre Cardin İç Giyim-MaltepeAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın Maltepe'de bulunan İç Giyim mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, İç Giyim sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bayan,  Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasa Sorumlusu-Antalya Manavgat Novada AVM Antalya Aydınlı Grup
Kasa Sorumlusu-Antalya Manavgat Novada AVMAydınlı Grup
Us. Polo Assn. markamızın Antalya Manavgat Novada AVM' de bulunan mağazası için mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bayan, Kasa Sorumluları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - 212 Outlet AVM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı - 212 Outlet AVMAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın 212 Outlet AVM'de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Diyarbakır Ninova AVM Diyarbakır Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Diyarbakır Ninova AVMAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın Diyarbakır Ninova  AVM' de bulunan  mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Buyaka AVM İstanbul(Asya) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Buyaka AVMAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın Buyaka AVM' de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Hilltown AVM İstanbul(Asya) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Hilltown AVMAydınlı Grup
Cacharel markamızın Hilltown AVM'de yeni açılacak olan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasa Sorumlusu-Hilltown AVM İstanbul(Asya) Aydınlı Grup
Kasa Sorumlusu-Hilltown AVMAydınlı Grup
Cacharel markamızın Hilltown AVM'de yeni açılacak olan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bayan, Kasa Sorumluları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Vialand AVM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Vialand AVMAydınlı Grup
U.s. Polo Assn. markamızın İstanbul Vialand AVM' de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Mersin Forum Mersin Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Mersin ForumAydınlı Grup
Cacharel markamızın Mersin Forum AVM'de bulunan mağazasına, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip; En az lise, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Uyum sağlama kabiliyeti yüksek, Satış fırsatları arttırma konusunda yeni fikirler üretebilen, Müşteri odaklı, Etkili iletişim kurma ve etkin öğrenme yetkinliklerine sahip, Zaman yönetimi konusunda yetenekli, Takım arkadaşlarının gelişimlerine destek olabilen, İkna kabiliyeti kuvvetli, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 20-30 yaş arası bay-bayan. Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Marmara Forum AVM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Marmara Forum AVMAydınlı Grup
Cacharel markamızın Marmara Forum AVM'deki mağazasına , mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip;• En az lisemezunu, tercihen üniversite mezunu / öğrenci,• Uyum sağlama kabiliyeti yüksek,• Satış fırsatları arttırma konusunda yeni fikirler üretebilen,• Müşteri odaklı,• Etkili iletişim kurma ve etkin öğrenme yetkinliklerine sahip,• Zaman yönetimi konusunda yetenekli,• Takım arkadaşlarının gelişimlerine destek olabilen,• İkna kabiliyeti kuvvetli,• Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, • 20-30 yaş arası bay-bayan.Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı