Aydınlı Grup 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1965


http://www.aydinligroup.com
 

   

                                                                                Aydınlı Grup Hakkında

 
Aydınlı Grup’un temelleri 1965 yılında Kavurmacı Kardeşler Kollektif Şirketi’nin kurulması ve "Aydınlı Yerli Mallar" adıyla, İstanbul Fatih'te ilk mağazanın açılması ile atılır.
 
70’li yıllar çok katlı mağazacılığın başlaması, Aydınlı markası ile bayan ve erkek ürünlerinin toptan satışı, ilk atölyenin kurulması ve 200 bayiye ulaşılması ile büyümenin hızlandığı yıllardır.
 
1989 yılında AYDINLI HAZIR GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. kurulur ve günün en son teknolojik olanakları ile donatılmış olan üretim tesisleri 1990 yılında faaliyetine başlar.
 
90’lı yıllar grubun tarihinde, imzalanan uluslararası anlaşmalar ile önemli bir dönüm noktasıdır. 1993 yılında Pierre Cardin, 1995 yılında Cacharel ve 1997 yılında U.S. Polo Assn. ile imzalanan sözleşmelerle büyüme ivme kazanır.
 
2000’li yıllar grubun, Türkiye’deki başarısını uluslararası arenaya taşıyarak temsil ettiği markaların yakın coğrafyalardaki tek söz sahibi olduğu, Türkiye ve yurtdışında mağazacılık atağını başlattığı yıllardır.
 
Bugüne gelindiğinde Aydınlı Grup; 279’u Türkiye’de toplam 476 mağazası ve 3500’ü aşkın çalışanı ile sadece Türkiye’nin değil yakın coğrafyasının da en büyük hazır giyim perakendecilerinden biridir.
Kaliteli hizmet ilkesini benimseyerek evrensel değerlere özen gösteren, çevre bilincine duyarlı üretim yapan ve müşteri odaklı çalışma sistemi ile dünya standartlarında yapılanan Aydınlı Grup, hazır giyim sektöründe elde ettiği başarıyı inşaat sektörüne de taşımış ve güneş enerjisinden elektrik üreten Solarkent projesi ile Türkiye’de bir ilke imza atmıştır. Koru Florya projesi ile bu sektördeki varlığını pekiştiren ve Vadi İstanbul ile konut sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Aydınlı Grup; tekstil, hazır giyim perakendeciliği ve inşaat sektöründeki yatırımları ve yeni projeleri ile ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam etmektedir.
Aydınlı Grup bugüne temel değerlerine olan bağlılığı ve tüm çalışanlarının bu değerleri benimsemesi ile ulaşmıştır.
 
Pierre Cardin
 
1993 yılında grup bünyesine katılan ilk marka olan Pierre Cardin, 1950’de Fransa’da temelleri atılmış bir hazır giyim markasıdır. Yaşamın her alanında fark edilir bir şıklığı olan, sağlıklı yaşam ve sporla ilgilenen, centilmen, stil sahibi erkekler için hazırlanan koleksiyonlarıyla fonksiyonellik ve çeşitlilik sunan Pierre Cardin, kaliteyi ve konforu, tasarımdaki gücü ve ustalığıyla birleştirerek, kendine güvenen ve her ortamda fark edilir bir şıklıkla sosyalleşen erkeklerin moda konusundaki yol göstericisidir.

 http://www.pierrecardin.com.tr/

Cacharel
 
1995 yılında gruba katılan Cacharel’in geçmişi 1962 yılına kadar uzanmaktadır. Dünyada şıklığın, modernizmin ve zarif giyinme sanatının bir sembolü olarak kabul edilir. Cacharel, şık duruşunu fonksiyonel detaylarla destekleyen, sade fakat kaliteli ve tasarımda farklılaşan bir görünümü benimsemiştir. Marka, ne istediğini bilen, özgür, gezgin, keşfetmeyi seven ama aynı zamanda da sofistike ve detaylarda gizli tasarım ve kaliteye önem veren erkeklerin vazgeçilmez tercihidir.

 http://www.cacharel.com.tr/

U.S. Polo Assn.
 
1890 yılında Amerika’da kurulan U.S. Polo Assn., polo sporunun Amerika ve Kanada’daki temsilcisidir. Tarihte, kralların ve asillerin sporu olarak da anılan polo sporundan doğan marka, bu spordan ilham aldığı giyim tarzını koleksiyonlarına taşıyor. Klasik U.S. Polo Assn.  renkleri ve arması bu tarzı desteklerken, sporun ruhunu da yansıtıyor. Özgün, rahat ve şık modelleriyle kadın, erkek, çocuk herkese ve her yaşa hitap eden U.S. Polo Assn.  hem gençlerin, hem de ailelerin favori markasıdır.

http://tr.uspoloassn.com/

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Giyim,Mağazacılık (Tekstil)


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Kreş
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
YemekhaneAydınlı Grup İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 59
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
YETİŞTİRİLMEK ÜZERE SÜREÇ GELİŞTİRME YENİ MEZUN İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
YETİŞTİRİLMEK ÜZERE SÜREÇ GELİŞTİRME YENİ MEZUNAydınlı Grup
Hazır giyim sektöründe 52. yılını kutlayan Aydınlı Grup, 1993 yılında Pierre Cardin, 1995 yılında Cacharel ve ardından 1997 yılında U.S. Polo Assn. markalarının lisans haklarını aldı. Aydınlı Grup, bugün Türkiye çapında 253'e yakın perakende satış mağazası, 1 alışveriş merkezi ve 3500'ü aşkın çalışanıyla Türkiye hazır giyim sektörünün önde gelen firmalarından biridir.Ortadoğu'dan Balkanlar'a uzanan geniş bir coğrafyada üretim ve satışını gerçekleştirdiği markaları ile Türk tasarım ve üretiminin üstün özelliklerini taşımaktadır. Rusya, Ukrayna, Orta Asya, Balkanlar ve Doğu Avrupa'daki 50'ye yakın mağazasında faaliyetlerini sürdürüyor.2020 yılında, Türkiye merkezli olmak üzere, tarihi bağlar ile irtibatlı olduğu yakın coğrafyasında, satın aldığı ve/veya lisansörlüğünü yaptığı markalarla Moda Perakendesinin en başarılı ilk 3 oyuncusundan biri olmayı hedeflemektedir. Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,Takım çalışmasına yatkın ve motivasyonu yüksek, Sistem geliştirmeye meraklı ve istekli, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, temsil etme yeteneği yüksek, Sonuç odaklı, etkin zaman yönetimi yapabilen, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Microsoft Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Çalışma yeri Büyükçekmece’dir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DİJİTAL PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
DİJİTAL PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISIAydınlı Grup
Üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi İdari Bilimlerine ait bölümlerinden mezun,Dijital kampanya yönetimi başta olmak üzere; dijital pazarlama ve sosyal medya alanında en az 1 yıl deneyimi olan,Dijital Pazarlama, Sosyal Medya ve Mobil Pazarlama alanında yeni stratejiler geliştirebilecek,Facebook, Twitter, Youtube, Google+, Instagram, Linkedin ve diğer sosyal medya kanallarına hakim ve trendleri takip edebilecek,İçerik, Google Analytics, ve Google Adwords bilgisi olan, ölçümleme ve raporlama konusunda deneyimli,SEO ve SEM konularında bilgi ve deneyim sahibi, Reklam ajansı koordinasyonu ve yönetimi konusunda tecrübeli, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, temsil etme yeteneği yüksek, Planlama ve organizasyon becerisine  sahip, Sonuç odaklı, etkin zaman yönetimi yapabilen ve ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE KONTROL ASİSTANI İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
KALİTE KONTROL ASİSTANIAydınlı Grup
Üniversitelerin tekstil bölümü Lisans veya Meslek Yüksek Okulundan mezun, Temel Tekstil ve Tüketici Kanunu hakkında bilgi sahibi olan, Microsoft Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen, Analitik düşünebilen, öğrenmeye ve gelişime açık, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, temsil etme yeteneği yüksek, Sonuç odaklı, etkin zaman yönetimi yapabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Kişilerarası iletişimi güçlü(iptal), takım çalışmasına yatkın ve motivasyonu yüksek,İş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. Tercihen bayan (ilave)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KUMAŞ KALİTE KONTROL GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
KUMAŞ KALİTE KONTROL GÖREVLİSİAydınlı Grup
Tercihen lise mezunu, MS Office Programlarını kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, Askerliğini yapmış erkek adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK İNCELEME UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
TEKNİK İNCELEME UZMAN YARDIMCISIAydınlı Grup
Üniversitelerin Tekstil veya Meslek Yüksek Okulu bölümlerinden mezun, Temel Tekstil ve Tüketici Kanunu hakkında bilgi sahibi olan, Microsoft Office programlarına hakim, tercihen SAP ve PLM kullanabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Kişilerarası iletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın ve motivasyonu yüksek,İş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN KONTROL UZMANI (INSPECTOR) İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
ÜRÜN KONTROL UZMANI (INSPECTOR)Aydınlı Grup
Tercihen lisans veya lise mezunu, Uzman olduğu ürün grubunun üretim ve kontrol süreçlerinde en az 5 yıl tecrübeli,Kişilerarası iletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın ve motivasyonu yüksek,Microsoft Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Detaylara önem veren, takipçi, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek, Temsil kabiliyeti ve karar verme becerisi yüksek, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Yurtiçi-yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Çalışma yeri Büyükçekmece’dir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
FRONT END DEVELOPER İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
FRONT END DEVELOPERAydınlı Grup
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Elektrik-Elektronik Mühendisliği vb.),Front-end geliştirme konusunda en az 5 yıl tecrübesi bulunan, HTML, CSS (2.1, CSS3), CSS Pre-Processors (LESS-SASS-Stylus) konularını iyi derecede bilen,JavaScript (jQuery, AngularJS, JSON) deneyimine sahip, UX/UI bilgisi olan, Responsive web uygulamaları geliştirebilecek deneyimi bulunan, Tasarım yeteneği gelişmiş, Adobe Photoshop, Illustrotor programları iyi derecede kullanan,İnternet ve mobil dünyasının yeniliklerini yakından takip eden, Analitik düşünce yapısına sahip ve çözüm odaklı, Sorumluluk sahibi ve ekip çalışmasına yatkın, Avrupa yakasında ikamet eden. (Çalışma yeri Büyükçekmece’ dir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK BAKIM VE ONARIM UZMANI İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
TEKNİK BAKIM VE ONARIM UZMANIAydınlı Grup
Tercihen Meslek Yüksekokullarının Elektronik, Makine, Mekatronik, Otomasyon vb. bölümlerinden veya Endüstri Meslek/Anadolu Teknik Liselerinin Elektronik, Makine, Otomasyon vb. bölümlerinden mezun,Minimum 3 yıl Bakım Onarım Sorumlusu/ Teknisyeni vb. pozisyonlarda deneyimi olan,Seyahat engeli bulunmayan, Kişilerarası iletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın ve motivasyonu yüksek,Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Çalışma yeri Büyükçekmece’dir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
IT NEW GRADUATE PROGRAM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
IT NEW GRADUATE PROGRAMAydınlı Grup
If you are getting ready to take the first steps of your career,will you be willing to walk this road with us?Aydınlı presents a FASHION CAREER for you What do you know about AYDINLI?This year Aydınlı Group celebrated its 52nd year in the ready-made clothing industry. The company owns the license rights of multiple well-known brands such as Pierre Cardin since 1993, Cacharel since 1995 and US. Polo Assn. since 1997.Aydınlı Group is one of the leading ready-made clothing companies in Turkey with nearly 253 retail stores, 1 shopping mall and over 3500 employees.The brands produced and sold by Aydınlı, across a wide geography from the Middle East to the Balkans,  represent the superior qualities of Turkish design and manufacturing. The company continues its operations in Russia, Ukraine, Central Asia, Balkans and Eastern Europe with over 50 stores.The company’s vision is to become one of the top 3 most successful players in the Fashion Retail Industry by 2020, through selling its internationally acclaimed brands, keeping its operations Turkey based and harbouring close ties to the geography which the company had strong historical ties to over the years. Our expectations from you;Did you graduate or are you a 4th year student in one of the following majors; Industrial Engineering, Computer Engineering, Business Management, Business İnformation, Mathematical Engineering?Are your Excel skills at advanced level Do you know any programming language? Are you fluent in English? Did you complete your military duty or are you excempt from military duty for at least 2 years? If yes, then you should also apply for the IT NEW GRADUATE TRAINEE PROGRAM!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru (Engelli Aday) İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Genel Başvuru (Engelli Aday)Aydınlı Grup
İş Kanunu gereği 'Engelli Personel' kapsamında Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere;Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan,Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı, En az lise mezunu, İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü ve etkin iletişim kurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, (Çalışma yeri Büyükçekmece'dir.) çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DEPO GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
DEPO GÖREVLİSİAydınlı Grup
En az lise mezunu, Ürün kabul ve ürün sevkiyat süreç yönetiminde deneyimli, Tercihen benzer pozisyonda ve perakende sektöründe deneyimli, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Dikkatli, titiz çalışmaya önem veren, Kişilerarası ilişkileri güçlü, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PRODÜKSİYON TAKIM LİDERİ İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
PRODÜKSİYON TAKIM LİDERİAydınlı Grup
“Dijitalleşme Trendi” müşterilerimizin beklentilerini ve taleplerini de çok ciddi manada dönüştürüyor. Müşteriler gerek mağaza, gerekse dijital kanallar ve sosyal mecralar üzerinden diledikleri anda diledikleri yerden ürünle ilgili çekimlere, fotoğraflara ve diğer tüm verilere ulaşmak arzusundalar. Ürünlerin dijital mecralarda hem görsel kalitesi yüksek hem de içerik ve bilgilendirme anlamında müşteriyi en üst düzeyde tatmin edecek şekilde sergilenmesi günümüzün en kritik konularından biri. Müşterinin aradığı kriterlerle arzu ettiği ürüne en kısa sürede ulaşmasını sağlamak da ancak iyi işleyen bir prodüksiyon süreci sayesinde mümkün. Bu süreçte en önemli hedefimiz ürün açıklamalarının yüksek kalite standardında olmasını sağlarken diğer yandan mümkün olduğunca çok sayıda ürünü müşterilerimiz için çevrimiçi (online sitede görünür) hale getirmektir.Prodüksiyon Takım Lideri rolünü üstlenerek, ürün zenginleştirme sürecini ve imaj üretimimizi destekleyen süreci uçtan uca yönetme ve ilgili süreçleri geliştirme-iyileştirme sorumluluğunu alacak, Prodüksiyon alanında kariyer yapmak isteyen siz değerli adaylarımızın “Prodüksiyon Takım Lideri” ilanına başvurularını bekliyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen prodüksiyon çekim ve styling süreçlerinde 5 yıllık deneyimi bulunan,Kreatif düşünebilen, sanatsal bakış açısına sahip, Ekip yönetimi konusunda minimum 3 yıllık deneyime sahip, Adobe Illustrator ve Adobe Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen,Sonuç odaklı, etkin zaman yönetimi yapabilen, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Kişilerarası ilişkileri güçlü, ikna ve temsil yeteneği olan, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisi olan, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden (Çalışma yeri Büyükçekmece' dir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
E-TİCARET B2C KATEGORİ UZMANI İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
E-TİCARET B2C KATEGORİ UZMANIAydınlı Grup
Üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi İdari Bilimler fakültelerinden mezun,Tercihen E-ticaret satış, stok takibi ve Perakende konusunda en az 3 yıllık deneyimi olan,Perakende metriklerine hakim, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisi olan, Microsoft Office programlarına hakim, Sonuç odaklı, etkin zaman yönetimi yapabilen, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın ve motivasyonu yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Kişilerarası ilişkileri güçlü, ikna ve temsil yeteneği olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Çalışma yeri Büyükçekmece’dir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BT DESTEK UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
BT DESTEK UZMAN YARDIMCISIAydınlı Grup
Üniversitelerin tercihen Bilgisayar Programcılığı bölümünden ya da Önlisans bölümlerinden mezun,Mağazacılık süreçleri hakkında bilgi sahibi olan,Microsoft SQL Server 2005/ 2008 veri tabanı yönetimi ve kurulumlarında  tecrübe sahibi,IBM POS kasalarda (GENIUS OPEN) tecrübe sahibi,Tercihen server, network ve client işletim sistemi, yazıcı, barkod okuyucu vb. çevresel birimlerin yönetim, kurulum bilgisine sahip (Windows 7-8-10)SQL ve diğer yedekleme sistemlerine hakim ve raporlama yapabilen,Tercihen SAP bilen, Dokümantasyon ve raporlama süreçlerini iyi bilen,Çözüm odaklı etkin kullanıcı desteği verebilecek,Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı,Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Seyahat engeli olmayan ve tercihen aktif araç kullanabilen,Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SANAT YÖNETMENİ İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
SANAT YÖNETMENİAydınlı Grup
Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesinin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında minimum 7 yıllık deneyime sahip, tercihen ajans tecrübesi ve Moda perakendesi deneyimi olan,Baskı ve tasarım süreçlerinde en az 3 yıllık bilgi sahibi olan, Video oluşturma konusunda tecrübeli, 3D çizim yapabilen, İş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, Corel Paintshop, CorelDRAW, Corel Graphics, Adobe Flash, Smith Micro Anime Studio, Adobe After Effects, Corel Video Studio ve Suite Smith Micro programlarına hakim,İyi derecede İngilizce bilen, Kreatif düşünebilen, sanatsal bakış açısına sahip, İletişim becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın ve motivasyonu yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden. (Çalışma yeri Osmanbey’ dir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İÇ MİMAR İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
İÇ MİMARAydınlı Grup
Üniversitelerin İç Mimarlık ve Mimarlık bölümlerinden mezun, Perakende/ mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, İç mimari, dekorasyon ve ince işler çalışmaları konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi,Şantiye takibi ve raporlama yapabilecek, Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, MS Office, Autocad ve 3DSMax, Sketc-Up programlarına iyi derecede kullanabilen,Analitik düşünebilen, öğrenmeye ve gelişime açık, meslek nosyonu yüksek, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli bulunmayan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Çalışma yeri Büyükçekmece' dir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PRODUCT PLANNING NEW GRADUATE PROGRAM(ALLOCATION-P İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
PRODUCT PLANNING NEW GRADUATE PROGRAM(ALLOCATION-PAydınlı Grup
If you are getting ready to take the first steps of your career,will you be willing to walk this road with us?Aydınlı presents a FASHION CAREER for youWhat dou you know about AYDINLI?This year Aydınlı Group celebrated its 52nd year in the ready-made clothing industry. The company owns the license rights of multiple well-known brands such as Pierre Cardin since 1993, Cacharel since 1995 and US. Polo Assn. since 1997.Aydınlı Group is one of the leading ready-made clothing companies in Turkey with nearly 253 retail stores, 1 shopping mall and over 3500 employees.The brands produced and sold by Aydınlı, across a wide geography from the Middle East to the Balkans,  represent the superior qualities of Turkish design and manufacturing. The company continues its operations in Russia, Ukraine, Central Asia, Balkans and Eastern Europe with over 50 stores.The company’s vision is to become one of the top 3 most successful players in the Fashion Retail Industry by 2020, through selling its internationally acclaimed brands, keeping its operations Turkey based and harbouring close ties to the geography which the company had strong historical ties to over the years.Our expectations from you;Did you graduate or are you a 4th year student in one of the following majors; Industrial Engineering, Management Engineering, Business Management, Economy, Econometry?Are you planning a career in retail planning? Are your Excel skills at advanced level? Are you fluent in English? Did you complete your military duty or are you excempt from military duty for at least 2 years? If yes, then you should also apply for the PRODUCT PLANNIG NEW GRADUATE TRAINEE PROGRAM!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BUYING NEW GRADUATE PROGRAM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
BUYING NEW GRADUATE PROGRAMAydınlı Grup
If you are getting ready to take the first steps of your career,will you be willing to walk this road with us?Aydınlı presents a FASHION CAREER for youWhat dou you know about AYDINLI?This year Aydınlı Group celebrated its 52nd year in the ready-made clothing industry. The company owns the license rights of multiple well-known brands such as Pierre Cardin since 1993, Cacharel since 1995 and US. Polo Assn. since 1997.Aydınlı Group is one of the leading ready-made clothing companies in Turkey with nearly 253 retail stores, 1 shopping mall and over 3500 employees.The brands produced and sold by Aydınlı, across a wide geography from the Middle East to the Balkans,  represent the superior qualities of Turkish design and manufacturing. The company continues its operations in Russia, Ukraine, Central Asia, Balkans and Eastern Europe with over 50 stores.The company’s vision is to become one of the top 3 most successful players in the Fashion Retail Industry by 2020, through selling its internationally acclaimed brands, keeping its operations Turkey based and harbouring close ties to the geography which the company had strong historical ties to over the years.Our expectations from you;Did you graduate or are you a 4th year student in one of the following majors; Industrial Engineering, Management Engineering, Business Management, Economy, Econometry?Are your Excel skills at advanced level? Are you fluent in English? Did you complete your military duty or are you excempt from military duty for at least 2 years? If yes, then you should also apply for the BUYING DEPARTMENT NEW GRADUATE PROGRAM!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AUDİT AND RİSK MANAGEMENT NEW GRADUATE PROGRAM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
AUDİT AND RİSK MANAGEMENT NEW GRADUATE PROGRAMAydınlı Grup
If you are getting ready to take the first steps of your career,will you be willing to walk this road with us?Aydınlı presents a FASHION CAREER for youWhat dou you know about AYDINLI?This year Aydınlı Group celebrated its 52nd year in the ready-made clothing industry. The company owns the license rights of multiple well-known brands such as Pierre Cardin since 1993, Cacharel since 1995 and US. Polo Assn. since 1997.Aydınlı Group is one of the leading ready-made clothing companies in Turkey with nearly 253 retail stores, 1 shopping mall and over 3500 employees.The brands produced and sold by Aydınlı, across a wide geography from the Middle East to the Balkans,  represent the superior qualities of Turkish design and manufacturing. The company continues its operations in Russia, Ukraine, Central Asia, Balkans and Eastern Europe with over 50 stores.The company’s vision is to become one of the top 3 most successful players in the Fashion Retail Industry by 2020, through selling its internationally acclaimed brands, keeping its operations Turkey based and harbouring close ties to the geography which the company had strong historical ties to over the years.Our expectations from you;Did you graduate or are you a 4th year student in one of the following majors; Industrial Engineering, Management Engineering, Business Management, Economy, Econometry?Are your Excel skills at advanced level? Are you fluent in English? Did you complete your military duty or are you excempt from military duty for at least 2 years? If yes, then you should also apply for the AUDİT AND RİSK MANAGEMENT DEPARTMENT NEW GRADUATE PROGRAM!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YETİŞTİRİLMEK ÜZERE PERAKENDE ANALİTİĞİ YENİ MEZUN İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
YETİŞTİRİLMEK ÜZERE PERAKENDE ANALİTİĞİ YENİ MEZUNAydınlı Grup
2023 yılında Moda Perakendesinin en başarılı ilk 3 oyuncusundan biri olmayı hedefleyen Aydınlı Grup bünyesinde, Perakende Analitiği Departmanımızda görev alacak, Merchandise Planlama, Ürün Yönetimi, Lojistik, CRM, E-Ticaret ve Mağaza Operasyon süreçlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda veri’nin bilgi’ye dönüşme sürecinde rol alacak yeni mezun arkadaşlar aramaktayız.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, İstatistik, Ekonometri vb. sayısal bölümlerinden mezun,Perakende sektöründe veri analizi, raporlama, sistem geliştirme ve veri madenciliği alanlarında kariyer hedefi olan,Tercihen SQL dilini bilen ve veri analizinde kullanabilen,Microsoft Office programlarına hakim, SAS, SPSS, R vb. istatistiksel programların en az birinde bilgi sahibi, tercihen deneyimli,Tercihen optimizasyon programları( ILOG, LPSolve, XPressMP vb.) konusunda bilgisi olan,Verilerle çalışmayı seven, tercihen proje ve sunumlarında konu almış,İyi derece İngilizce bilen, Çalışma yeri Büyükçekmece’ dir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PERAKENDE ANALİTİĞİ UZMANI/UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
PERAKENDE ANALİTİĞİ UZMANI/UZMAN YARDIMCISIAydınlı Grup
2020 yılında Moda Perakendesinin en başarılı ilk 3 oyuncusundan biri olmayı hedefleyen Aydınlı Grup bünyesinde, Perakende Analitiği Departmanımızda görev alacak, Merchandise Planlama, Ürün Yönetimi, Lojistik, CRM, E-Ticaret ve Mağaza Operasyon süreçlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda veri’nin bilgi’ye dönüşme sürecinde rol alacak takım arkadaşları aramaktayız. Veri;Ürünlerimizin, tasarım aşamasından satış ve sonrasına kadar tüm aşamalarda bıraktığı her iz,Müşterilerimizin mağazalarda, e-ticaret sitelerimizde, sosyal medyada bizimle yaşadığı her deneyim, Hava sıcaklığı, trafik durumu, özel zamanlar... vb. dışsal, anlam ifade edebilecek her olay.Çalışmayı seven,tercihen proje ve sunumlarında konu almış, İyi derecede İngilizce bilen? Bilgi;• Müşterilerimizin her gün yaşadığı binlerce deneyim arasında anlamamızı beklediği her sır,• Süreçlerimiz ile ilgili Neden ve Nasıl sorularının, veri yığınları içerisinde saklı her cevabı,• Operasyonlarımızı yürütürken günün yoğunluk ve telaşı içerisinde kaybettiğimiz her verim,• Doğru ürünü, doğru zamanda, doğru yerde, doğru miktarda bulunduramadığımızda kaybettiğimiz her fırsat.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM PLANLAMA YENİ MEZUN İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
ÜRETİM PLANLAMA YENİ MEZUNAydınlı Grup
Üniversitelerin tercihen Endüstri, Tekstil veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üretim-Planlama konu alan staj ve projelerde bulunan, Sistem geliştirmeye meraklı ve istekli, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Analitik düşünme ve problem çözme yönleri kuvvetli,İletişim becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın ve motivasyonu yüksek,İyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Çalışma yeri Büyükçekmece’dir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
NEW GRADUATE PROGRAM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
NEW GRADUATE PROGRAMAydınlı Grup
If you are getting ready to take the first steps of your career,will you be willing to walk this road with us?Aydınlı presents a FASHION CAREER for you What do you know about AYDINLI?This year Aydınlı Group celebrated its 52nd year in the ready-made clothing industry. The company owns the license rights of multiple well-known brands such as Pierre Cardin since 1993, Cacharel since 1995 and US. Polo Assn. since 1997.Aydınlı Group is one of the leading ready-made clothing companies in Turkey with nearly 253 retail stores, 1 shopping mall and over 3500 employees.The brands produced and sold by Aydınlı, across a wide geography from the Middle East to the Balkans,  represent the superior qualities of Turkish design and manufacturing. The company continues its operations in Russia, Ukraine, Central Asia, Balkans and Eastern Europe with over 50 stores.The company’s vision is to become one of the top 3 most successful players in the Fashion Retail Industry by 2020, through selling its internationally acclaimed brands, keeping its operations Turkey based and harbouring close ties to the geography which the company had strong historical ties to over the years. Our expectations from you;Did you graduate or are you a 4th year student in one of the following majors; Industrial Engineering, Textile Engineering, Management Engineering, Business Management, Economy, Econometry?Are your Excel skills at advanced level? Are you fluent in English? Did you complete your military duty or are you excempt from military duty for at least 2 years? If yes, then you should also apply for the NEW GRADUATE TRAINEE PROGRAM!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
E-COMMERCE NEW GRADUATE PROGRAM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
E-COMMERCE NEW GRADUATE PROGRAMAydınlı Grup
If you are getting ready to take the first steps of your career,Will you be willing to walk this road with us?Aydınlı presents a FASHION CAREER for you What do you know about AYDINLI?This year Aydınlı Group celebrated its 52nd year in the ready-made clothing industry. The company owns the license rights of multiple well-known brands such as Pierre Cardin since 1993, Cacharel since 1995 and US. Polo Assn. since 1997.Aydınlı Group is one of the leading ready-made clothing companies in Turkey with nearly 253 retail stores, 1 shopping mall and over 3500 employees.The brands produced and sold by Aydınlı, across a wide geography from the Middle East to the Balkans,  represent the superior qualities of Turkish design and manufacturing. The company continues its operations in Russia, Ukraine, Central Asia, Balkans and Eastern Europe with over 50 stores.The company’s vision is to become one of the top 3 most successful players in the Fashion Retail Industry by 2020, through selling its internationally acclaimed brands, keeping its operations Turkey based and harbouring close ties to the geography which the company had strong historical ties to over the years. Our expectations from you;Did you graduate or are you a 4th year student in one of the following majors; Industrial Engineering, Management Engineering, Business Management?Are your Excel skills at advanced level? Are you fluent in English? Did you complete your military duty or are you excempt from military duty for at least 2 years? If yes, then you should also apply for the E-COMMERCE NEW GRADUATE TRAINEE PROGRAM!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MODEL MAKİNACI İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
MODEL MAKİNACIAydınlı Grup
Model dikim örme kumaşta en az 5 yıl deneyimi bulunan, (Polo Yaka ve Patlı Modeller vb.)İş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, İletişimde olduğu birim ve tedarikçilerle olumlu iş ilişkileri oluşturabilen,İmalatta oluşabilecek sorunları önceden görüp gerekli yönlendirmeleri yapabilecek öngörüye sahip olan,Sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve gelişime açık, İkna yönü güçlü, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, Avrupa yakasında ikamet eden. (Çalışma yeri Büyükçekmece’ dir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MARKETING NEW GRADUATE PROGRAM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
MARKETING NEW GRADUATE PROGRAMAydınlı Grup
If you are getting ready to take the first steps of your career,will you be willing to walk this road with us?Aydınlı presents a FASHION CAREER for you What do you know about AYDINLI?This year Aydınlı Group celebrated its 52nd year in the ready-made clothing industry. The company owns the license rights of multiple well-known brands such as Pierre Cardin since 1993, Cacharel since 1995 and US. Polo Assn. since 1997.Aydınlı Group is one of the leading ready-made clothing companies in Turkey with nearly 253 retail stores, 1 shopping mall and over 3500 employees.The brands produced and sold by Aydınlı, across a wide geography from the Middle East to the Balkans,  represent the superior qualities of Turkish design and manufacturing. The company continues its operations in Russia, Ukraine, Central Asia, Balkans and Eastern Europe with over 50 stores.The company’s vision is to become one of the top 3 most successful players in the Fashion Retail Industry by 2020, through selling its internationally acclaimed brands, keeping its operations Turkey based and harbouring close ties to the geography which the company had strong historical ties to over the years. Our expectations from you;·         Did you graduate or are you a senior student in one of the following majors; Industrial Engineering, Management Engineering, Business Management and Communication Faculty?·         Do you want to make your career marketing?·         Are your Excel skills at advanced level?·         Are you fluent in English?·         Did you complete your military duty or are you excempt from military duty for at least 2 years? If yes, then you should also apply for the MARKETİNG NEW GRADUATE TRAINEE PROGRAM!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
CACHAREL ASİSTAN TASARIMCI İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
CACHAREL ASİSTAN TASARIMCIAydınlı Grup
Üniversitelerin Moda Tasarım ve Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun, Moda Tasarım alanında en az 1 yıl deneyimli, Moda ve Trendleri yakından takip eden, Adobe Illustrator ve Adobe Photoshop programını çok iyi derecede kullanabilen,İletişim becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın ve motivasyonu yüksek, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden. (Çalışma yeri Büyükçekmece’ dir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ŞÖFOR İstanbul(Asya) Aydınlı Grup
ŞÖFORAydınlı Grup
·         En az Lise mezunu,·         Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, araçların teknik özelliklerine vakıf, rutin bakım ve muayenelerini takip edebilecek,·         İstanbul şehir trafiği ve güzergahlarına hakim ve navigasyon kullanabilen,·         Kişisel bakımına özen gösteren, insan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi olan,·         Planlama ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş,·         Güvenilir, sorumluluk sahibi,·         B sınıfı sürücü ehliyetine sahip,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ve seyahat engeli bulunmayan,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan.·         İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı-Historia AVM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Historia AVMAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın Historia AVM'de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Ankara Atlantis AVM Ankara Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Ankara Atlantis AVMAydınlı Grup
U.S Polo Assn. markamızın Ankara Atlantis AVM'de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı- Aydınlı Fatih İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı- Aydınlı FatihAydınlı Grup
Aydınlı Fatih mağazamız için değerlendirmek üzere, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip;• En az Lise tercihen Üniversite mezunu,• Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli,• Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş,• Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,• Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,• Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek,• Modayı yakından takip eden,• Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,• 20-30 yaş arası bay/bayan,Satış Danışmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Olivium AVM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Olivium AVMAydınlı Grup
Pierre Cardin Lingerie markamızın  Olivium AVM  İç Giyim mağazasında bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, İç Giyim sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bayan,  Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Pierre Cardin Vadi İstanbul İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Pierre Cardin Vadi İstanbulAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın  Vadi İstanbul AVM'de bulunan İç Giyim mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, İç Giyim sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bayan,  Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Tekira AVM Tekirdağ Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Tekira AVMAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın Tekira AVM' de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Çorlu Orion AVM Tekirdağ Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Çorlu Orion AVMAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın Orion AVM' de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı- Marmara Park AVM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı- Marmara Park AVMAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın İstanbul Marmara Park AVM’ deki mağazasına, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip;En az lise, tercihen üniversite mezunu,• Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Uyum sağlama kabiliyeti yüksek, Satış fırsatları arttırma konusunda yeni fikirler üretebilen, Müşteri odaklı, Etkili iletişim kurma ve etkin öğrenme yetkinliklerine sahip, Zaman yönetimi konusunda yetenekli, Takım arkadaşlarının gelişimlerine destek olabilen, İkna kabiliyeti kuvvetli, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay-bayan. Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Görsel Düzenleme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Aydınlı Grup
Bölge Görsel Düzenleme UzmanıAydınlı Grup
En az lise mezunu, tercihen MYO veya lisans mezunu, Tercihen minimum 3 yıl görsel düzenleme alanında deneyim sahibi, Tercihen İngilizce bilen, Moda ve trendleri takip eden, Yaratıcı, estetik bakış açısına sahip, İletişimi kuvvetli, Detaylara hakim, dikkatli çalışma prensiplerini benimsemiş, Tercihen aktif araç kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Görsel Düzenleme Uzmanı pozisyonunda takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Görsel Düzenleme Uzmanı Ankara, Antalya... Aydınlı Grup
Bölge Görsel Düzenleme UzmanıAydınlı Grup
En az lise mezunu, tercihen MYO veya lisans mezunu, Tercihen minimum 3 yıl görsel düzenleme alanında deneyim sahibi, Tercihen İngilizce bilen, Moda ve trendleri takip eden, Yaratıcı, estetik bakış açısına sahip, İletişimi kuvvetli, Detaylara hakim, dikkatli çalışma prensiplerini benimsemiş, Tercihen aktif araç kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Görsel Düzenleme Uzmanı pozisyonunda takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-İstanbul Forum Kıds İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-İstanbul Forum KıdsAydınlı Grup
Us.Polo.Assn markamızın İstanbul Forum Kıds mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, İyi derecede İngilizce bilen, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Adıyaman Bayi Adıyaman Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Adıyaman BayiAydınlı Grup
U.S Polo Assn. markamızın Adıyaman Bayi mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası  Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Canpark AVM İstanbul(Asya) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Canpark AVMAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın Canpark AVM' de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Antalya Manavgat Novada AVM Antalya Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Antalya Manavgat Novada AVMAydınlı Grup
U.S Polo Assn. markamızın Antalya Manavgat Novada AVM'de  bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-212 AVM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-212 AVMAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın 212  AVM'de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Palladium AVM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Palladium AVMAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın İstanbul Palladium AVM' de bulunan  mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Nautilus AVM İstanbul(Asya) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Nautilus AVMAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın İstanbul Nautilus AVM' de bulunan  mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Mall Of İstanbul AVM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Mall Of İstanbul AVMAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın İstanbul Mall Of İstanbul AVM' de bulunan  mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-İzmir Selway Outlet İzmir Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-İzmir Selway OutletAydınlı Grup
Reyonunda aktif olarak satış yapmak, Gelen ürünleri teslim almak ve satışı yapılan ürünleri sevk ettirmek, Depo ve reyon düzenini sağlamak, Reyonundaki ürünlerin stok takibini yapmak, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak Müşteri memnuniyetini sağlamak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Forum İstanbul AVM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Forum İstanbul AVMAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın İstanbul Forum AVM' de bulunan  mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Marmara Forum AVM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Marmara Forum AVMAydınlı Grup
Cacharel markamızın Marmara Forum AVM'deki mağazasına , mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip;• En az lisemezunu, tercihen üniversite mezunu / öğrenci,• Uyum sağlama kabiliyeti yüksek,• Satış fırsatları arttırma konusunda yeni fikirler üretebilen,• Müşteri odaklı,• Etkili iletişim kurma ve etkin öğrenme yetkinliklerine sahip,• Zaman yönetimi konusunda yetenekli,• Takım arkadaşlarının gelişimlerine destek olabilen,• İkna kabiliyeti kuvvetli,• Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, • 20-30 yaş arası bay-bayan.Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Antalya Manavgat Novada - Kasa Sorumlusu Antalya Aydınlı Grup
Antalya Manavgat Novada - Kasa SorumlusuAydınlı Grup
U.S. Polo Assn. markamızın Antalya Manavgat Novada AVM'de bulunan mağazası için mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bayan, Kasa Sorumluları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasa Sorumlusu-İstinye Park İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Kasa Sorumlusu-İstinye ParkAydınlı Grup
Cacharel markamızın İstinye Park AVM'de olan mağazası için mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bayan, Kasa Sorumluları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasa Sorumlusu-Mall Of İstanbul İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Kasa Sorumlusu-Mall Of İstanbulAydınlı Grup
U.S. Polo Assn. markamızın Mall Of İstanbul AVM'de bulunan mağazası için mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bayan, Kasa Sorumluları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Mall Of İstanbul İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Mall Of İstanbulAydınlı Grup
Us.Polo.Assn markamızın İstanbul Mall Of İstanbul AVM' de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Palladium AVM İstanbul(Asya) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Palladium AVMAydınlı Grup
Cacharel markamızın İstanbul Palladium AVM' de bulunan  mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Büyükçekmece Aymerkez İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Büyükçekmece AymerkezAydınlı Grup
Pierre Cardin markamızın Büyükçekmece Aymerkez de bulunan  mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Hilltown AVM İstanbul(Asya) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Hilltown AVMAydınlı Grup
Cacharel markamızın Hilltown AVM'de yeni açılacak olan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Kozzy AVM İstanbul(Asya) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Kozzy AVMAydınlı Grup
Us.Polo.Assn markamızın İstanbul Kozzy AVM' de bulunan  mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Historia AVM İstanbul(Avr.) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Historia AVMAydınlı Grup
U.S Polo Assn. markamızın Historia AVM'de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Buyaka AVM İstanbul(Asya) Aydınlı Grup
Satış Danışmanı-Buyaka AVMAydınlı Grup
Cacharel markamızın Buyaka AVM' de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı