Aydöküm Mak. San. ve Tic A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.aydokum.com

Aydöküm Mak. San. ve Tic A.Ş.

Ay Döküm Makine San. Ve Tic. A.Ş., gri döküm, sfero döküm ve talaşlı imalat konusunda müşterilerine verdiği kaliteli hizmet anlayışı ile Türkiyedeki döküm sektöründe yakaladığı başarıyı yurt dışına da taşıyabilen ender firmalardan birisidir. Ay Döküm, iki ayrı dökümhane ve bir işleme atölyesine sahiptir. Yıllık 20.000 ton döküm ve 5.000 ton işleme kapasitesi vardır.

1.       Birinci Dökümhane: 25-250 Kg aralığında parçalar üretilmektedir. 2 adet kupol ocağı, 2 adet indüksiyon ocağı ve kalıplama presleri vardır. Ana üretimi; traktör ön ve arka disk ağırlıkları, ön ağırlık mesnetleri ile çanta ağırlıklardır.

Ayrıca indüksiyon ocakları ile traktör ön dingil mesnetleri, redüktör kovanları vb. parçalar üretilmektedir.

Bu dökümhanede sadece gri döküm parçalar üretilmektedir.  

2.       İkinci Dökümhane: 5-150 kg aralığında parçalar üretilmektedir. 3 adet indüksiyon ocağı, HWS full otomatik kalıplama hattı ve kalıplama presleri vardır. Ana üretimi; dişli kutuları, motor ve jeneratör volanları, volan muhafaza mesnetleri, poryalar, rüzgar türbin parçaları ve çeşitli aktarma grubu parçalarıdır.

Bu dökümhanede sfero ve gri döküm parçalar üretilmektedir.

3.       Talaşlı İmalat: Yatay-dikey işleme merkezleri, CNC tornalar, diğer makina ve ekipmanlar ile yıllık 5.000 ton işleme kapasitesine sahiptir.

İşlenen parçalar 900x1200x800 mm CMM tezgahı ile kalite kontrol planlarına uygun olarak ölçülmektedir.Aydöküm Mak. San. ve Tic A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Kontrol Müdürü Ankara Aydöküm Mak. San. ve Tic A.Ş.
Kalite Kontrol MüdürüAydöküm Mak. San. ve Tic A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık Makine veya Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezunKonusunda en az 5 yıl olmak üzere toplam en az 10 yıl tecrübeye sahipTalaşlı imalat konusuna hakim Yönetim, organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş Problem çözme becerisine sahip İletişim ve temsil yeteneği güçlü Müşteri memnuniyeti odaklı Seyahat engeline sahip olmayan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemine hakim MS Office programlarını en az orta derecede kullanabilen Çok iyi seviyede İngilice bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi Ankara Aydöküm Mak. San. ve Tic A.Ş.
Makine MühendisiAydöküm Mak. San. ve Tic A.Ş.
ASKERLİKLE İLİŞİĞİ OLMAYAN, İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN, İYİ DERECEDE AUTOCAD BİLGİSİNE SAHİP ERKEK MAKİNA MÜHENDİSİ ARAMAKTAYIZ.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı