Aydöküm Mak. San. ve Tic A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.aydokum.com

Aydöküm Mak. San. ve Tic A.Ş.

Ay Döküm Makine San. Ve Tic. A.Ş., gri döküm, sfero döküm ve talaşlı imalat konusunda müşterilerine verdiği kaliteli hizmet anlayışı ile Türkiyedeki döküm sektöründe yakaladığı başarıyı yurt dışına da taşıyabilen ender firmalardan birisidir. Ay Döküm, iki ayrı dökümhane ve bir işleme atölyesine sahiptir. Yıllık 20.000 ton döküm ve 5.000 ton işleme kapasitesi vardır.

1.       Birinci Dökümhane: 25-250 Kg aralığında parçalar üretilmektedir. 2 adet kupol ocağı, 2 adet indüksiyon ocağı ve kalıplama presleri vardır. Ana üretimi; traktör ön ve arka disk ağırlıkları, ön ağırlık mesnetleri ile çanta ağırlıklardır.

Ayrıca indüksiyon ocakları ile traktör ön dingil mesnetleri, redüktör kovanları vb. parçalar üretilmektedir.

Bu dökümhanede sadece gri döküm parçalar üretilmektedir.  

2.       İkinci Dökümhane: 5-150 kg aralığında parçalar üretilmektedir. 3 adet indüksiyon ocağı, HWS full otomatik kalıplama hattı ve kalıplama presleri vardır. Ana üretimi; dişli kutuları, motor ve jeneratör volanları, volan muhafaza mesnetleri, poryalar, rüzgar türbin parçaları ve çeşitli aktarma grubu parçalarıdır.

Bu dökümhanede sfero ve gri döküm parçalar üretilmektedir.

3.       Talaşlı İmalat: Yatay-dikey işleme merkezleri, CNC tornalar, diğer makina ve ekipmanlar ile yıllık 5.000 ton işleme kapasitesine sahiptir.

İşlenen parçalar 900x1200x800 mm CMM tezgahı ile kalite kontrol planlarına uygun olarak ölçülmektedir.Aydöküm Mak. San. ve Tic A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bilgi Teknolojileri / IT Yöneticisi Ankara Aydöküm Mak. San. ve Tic A.Ş.
Bilgi Teknolojileri / IT YöneticisiAydöküm Mak. San. ve Tic A.Ş.
Bilgi Teknolojileri (BT) Yöneticisi:Şirketimiz mevcut Bilgi Teknolojileri altyapısını geliştirmek ve şirket içi iş uygulamaları ihtiyaçlarına çözüm yaratmak üzere Bilgi Teknolojileri Yöneticisi aramaktadır. İdeal aday, gerektiğinde ihtiyaç duyulan kaynakları dışarıdan tedarik edebileceği gibi, içerde kendi BT ve/veya yazılım ekibini kurabilmeli ve yönetebilmelidir.Bilgi Teknolojileri Yöneticisi aynı zamanda gelecek sene inşaatı başlayacak olan yeni fabrikamızın da dijital altyapısının kurulum ve yönetiminden sorumlu olcaktır.Genel Nitelikler:       . Üniversitelerin 4 yıllık Bilgisayar Mühendisliği,Elektrik/Elektronik Mühendisliği, Bilişim Teknolojileri veya ilgili bölümlerinden mezunBilişim ve Yazılım Teknolojileri alanında en az 7 yıl tecrübeye sahipNetwork yapıları ve client/server teknolojileri konusuna hakimTercihen yazılım geliştirebilecek bilgiye sahip Orta ölçekli yazılım projelerini yönetme konusunda deneyimliSistem entegrasyonu tecrübesine sahip Yazılım süreçleri analiz ve test metodolojileri konularında bilgi sahibiGüvenlik süreçleri ve teknolojileri hakkında bilgi sahibiYedekleme çözümlerinde tecrübeli, Tercihen ERP yönetimi konusunda tecrübeli Tercihen ISO 27001 konusunda bilgi sahibi Dinamik, yenilikçi ve kendini geliştirmeye açık Yeni teknoloji ve uygulamalara hızla uyum sağlayabilenProaktif, analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, koordinasyon yeteneği yüksekEkip kurma ve geliştirme konusunda deneyimli Dokümantasyon ve kalite odaklı Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış İyi derecede İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Ankara Aydöküm Mak. San. ve Tic A.Ş.
Genel BaşvuruAydöküm Mak. San. ve Tic A.Ş.
ÜNİVERSİTELERİN MÜHENDİSLİK VE TEKNOLOJİ FAKÜLTELERİNİN;-MAKİNA-TALAŞLI İMALAT-MAKİNA RESİM KONSTRİKSİYON-ENDÜSTRİYEL KALIPÇILIK  BÖLÜMLERİNDEN MEZUN-İYİ DERECEDE TEKNİK RESİM OKUYABİLEN-KUMPAS, MİKROMETRE VB. ÖLÇÜ ALETLERİNİN KULLANIMINA VAKIF,-ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ-VARDİYALI SİSTEMDE ÇALIŞABİLECEK-YOĞUN VE TEMPOLU İŞLERDE ÇALIŞABİLECEK-ÖĞRENME VE KENDİNİ GELİŞTİRME KONUSUNDA İSTEKLİ-EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi Ankara Aydöküm Mak. San. ve Tic A.Ş.
Üretim Planlama MühendisiAydöküm Mak. San. ve Tic A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuş olmak, Problem çözme yeteneğine sahip olmak, İletişim becerilerine sahip olmak, Matematik ve istatistik bilgisine sahip olmak, Erkek ve askerlik ile ilişiği bulunmamak,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı