ÖZELCAN BABYMALL MAĞAZ. DAĞITIM TİC. VE SAN.A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1968


Toplamda 15.000 m2 alanıyla Avrupa’nın En Büyük Bebek Alışveriş merkezi olan Babymall; doğum öncesi ve sonrası süreçte anneler, anne adayları ve 0-12 yaş arası çocuk sahibi annelerin ihtiyaçlarını uygun fiyatlar ve yüksek müşteri memnuniyeti ile karşılamak amacıyla Şubat 2014’de Ankara'da açılmıştır. Konusunda uzman 100'lerce personel, 400’e yakın dünya markası ve 70.000 çeşitten fazla ürünle Ankara’da İstanbul Yolu ve Çukurambar semtlerinde hizmet vermektedir. 

 
İçerisinde anne ve anne adayları için eğitim ve seminer alanı, misafirlere hizmet verecek olan Baby Cafe, bebek ve çocuklar için oyun alanları, emzirme odası ve bay bayan mescit bulunan BabyMall İstanbul Yolu Alışveriş Merkezimizde 300 araçlık büyük bir otoparkla hizmet vermektedir. Aynı şekilde BabyMall Çukurambar Mağazamızda da 100'lerce araçlık otopark imkanı bulunmaktadır.
 
Bebek arabası, oto koltuğu, ana kucağı, beşik, oyun parkları, yürüteçler, mama sandalyesi gibi araç gereç ürünlerinden biberon ve emziklere, oyuncaklardan, telsiz ve akülü arabalara, sağlıklı yaşam ürünlerinden bebek giyim tekstil ve bebek odası mobilyasına kadar geniş yelpazede yüzlerce marka ve binlerce ürün çeşitliliğine sahip mağazada, prematüre bebekler için özel bir bölüm de yer almaktadır.
 
Hedefimiz
 
Babymall olarak hedefimiz, anne adayları ve annelerin ihtiyaç ve beklentilerinizi hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla en iyi şekilde karşılayarak uygun fiyatlar ile sınırsız memnuniyetlerini sağlamaktır.
 
Online Satış
 
365 gün ve 7 gün 24 saat alışveriş imkanı sunan web sitemizde mağazamızda yer alan ürünlerin tamamına yakınını bulabilir, evinizin rahatlığında alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz. Stoklarımızdan anında gönderilen ürünler, 1-3 gün içinde kapınıza kadar teslim edilmektedir. Sitemizde günler süren sipariş üzerine temin edilen ürünler değil, her zaman stoklarımızda bulunan anında kargolanabilecek ürünler satılmaktadır.
 
Sitemizde kredi kartına peşin fiyatına ve vade farksız taksit imkanı sunulmaktadır. Bonus, World, Cardfinans, Axess ve Maximum kredi kartlarına vade farksız 9’a varan taksit imkanı ile alışverişlerinizi uygun fiyatlarla yapabilirsiniz.
 
Her türlü soru ve öneriniz için çalışma saatlerimiz içinde (10-19 saatleri arasında) 0850 333 69 35 nolu müşteri hizmetleri telefonumuzdan veya Bize Ulaşın sayfasından bize eposta göndererek ulaşabilirsiniz. Kampanya, indirim ve fırsatları takip etmek için sitemize üye olabilir, günlük eposta bültenlerimizi takip edebilirsiniz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Mağazacılık (Ticaret),E-ticaret,Perakende


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 22.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 22.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar): 09.00 - 22.00

Açıklama: Çalışma saatleri mağazalara göre farklılık göstermekte olup, vardiyalı çalışma saatleri uygulanmaktadır.


Sosyal ve Yan Haklar
Prim
YemekhaneÖZELCAN BABYMALL MAĞAZ. DAĞITIM TİC. VE SAN.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satın Alma Sorumlusu Ankara ÖZELCAN BABYMALL MAĞAZACILIK DAĞITIM TİC VE SAN AŞ
Satın Alma SorumlusuÖZELCAN BABYMALL MAĞAZACILIK DAĞITIM TİC VE SAN AŞ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunBenzer bir görevde en az 3 yıllık iş deneyimine sahip Tercihen perakende (anne bebek) sektöründe satın alma deneyimi olanSatın alma tekniklerine hakimİnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri kuvvetli Analiz yapma, karar verme ve sorun çözme niteliklerine sahip MS Office programlarını ve ERP programları iyi derecede kullanabilen"Satın Alma Sorumlusu" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Ankara ÖZELCAN BABYMALL MAĞAZACILIK DAĞITIM TİC VE SAN AŞ
Genel BaşvuruÖZELCAN BABYMALL MAĞAZACILIK DAĞITIM TİC VE SAN AŞ
Tercihen lise mezunu İnsanlar ile iletişimi seven Güleryüzlü
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Stok Kontrol Uzman Yardımcısı Ankara ÖZELCAN BABYMALL MAĞAZACILIK DAĞITIM TİC VE SAN AŞ
Stok Kontrol Uzman YardımcısıÖZELCAN BABYMALL MAĞAZACILIK DAĞITIM TİC VE SAN AŞ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Stok kontrol konusunda deneyimli, Analitik düşünebilen, planlama, takip ve organizasyon becerileri kuvvetli, Analiz yapma, karar verme ve sorun çözme yetkiinliğine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Daha önce ERP programı kullanmış ve/veya ERP sistemleri hakkında bilgi sahibi (tercihen GİZ FUSION),İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,           “Stok Kontrol Uzman Yardımcısı” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Reklam - Pazarlama Sorumlusu Ankara ÖZELCAN BABYMALL MAĞAZACILIK DAĞITIM TİC VE SAN AŞ
Reklam - Pazarlama SorumlusuÖZELCAN BABYMALL MAĞAZACILIK DAĞITIM TİC VE SAN AŞ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Perakende sektöründe pazarlama süreçleri (ürün, rakip, müşteri, marka bilgisi, pazarlama iletişim stratejileri ve araştırmaları) konusunda deneyimli,Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, Analitik düşünebilen, raporlama analiz yapma becerisine sahip, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
E-ticaret Uzmanı Ankara ÖZELCAN BABYMALL MAĞAZACILIK DAĞITIM TİC VE SAN AŞ
E-ticaret UzmanıÖZELCAN BABYMALL MAĞAZACILIK DAĞITIM TİC VE SAN AŞ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, E-ticaret süreçleri konusunda en az 2 yıl deneyimli, İnternetten alışveriş dünyasının yeniliklerini ve trendlerini takip eden, Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, Analitik düşünebilen, planlama, takip ve organizasyon becerileri gelişmiş, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,           “E-Ticaret Uzmanı” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı