Balçık Isı Elemanları 

Şirket Bilgileri

www.balcik.com.tr

Balçık Isı Elemanları

BALÇIK Isı Elemanları, 1959 yılında Süleyman BALÇIK tarafından kurulmuştur. Fabrikamızın ana üretim konusu metal boru kılıflı ısıtıcılar ve quartz cam tüplü ısıtıcılardır. Bunların yanında bakır plaka ve kaset ısıtıcıların da üretimi yapılmaktadır. Firmamız 1994 yılından beri Kanthal firmasının Türkiye distribütörüdür ve üretimimizde Kanthal rezistans telleri kullanıyoruz. Firmamız 2000 yılında Kazan organize sanayi bölgesinde merkez entegre fabrika kurarak oradan hizmet vermektedir. Metal boru kılıflı ısıtıcılar ile quartz ısıtıcılar konusunda uzman olan firmamız Ø 6.5 'luk ve Ø 8.5'luk tüp ısıtıcılar ile 6 - 20 mm arası çapı olan quartz ısıtıcıları üretmektedir. Metal boru kılıflı ısıtıcı üretimi aylık 350.000 adet, quartz ısıtıcı üretimi ise yıllık 4.000.000 adettir.

FER ISI TEKNOLOJİLERİ

Fer Isı Teknolojileri Ltd.Şti. ısıtıcı sistem ve ekipmanları sektörüne yeni bir soluk ve anlayış getirmek amacıyla aynı konuda isim yapmış sektörün liderlerinden , 55 yıllık geçmişi olan bir firmada kazanılan bilgi ve birikimle 2003 yılında İvedik Organize Sanayi Bölgesi'nde kuruldu.    Firmamız 1500 m² kapalı alana sahip üretim tesisinde, konusunda uzman üretim ve idari personeli ile hizmet vermektedir. Uluslar arası kabul görmüş kriterlere uygun kaliteli üretimi ve kurumsallaşma doğrultusunda yapılanması ile firmamız yurtiçi ve yurtdışı ısıtıcı sektöründe çok parlak işlere imza atacaktır.

   Isıtıcı eleman ve ekipmanları, yaşantımızın her alanında yer almaktadır. Kullandığımız fırından, ütüye, çamaşır makinesinden, şofbene kadar ısıtıcı ekipman ve teknolojilerine ihtiyaç duymaktayız. Günlük hayatımızda bu kadar öneme sahip ürünlerin, üretiminde de kalite anlayışı ile FER ISI TEKNOLOJİLERİ, iddialı bir konuma sahiptir. Kaliteli üretimimizi, mümkün olan en uygun fiyatlarla sunarak, sektörümüzde birinci sınıf bir üretici ve tedarikçi olma yolunda ilerleyeceğiz.

   Bu amaç ve ilke ile hareket eden firmamız, bünyesinde sektörünün en kaliteli üretim ve idari personelini istihdam etmektedir. Kalite anlayışından asla taviz vermeyen firmamız, ısıtıcı ekipmanlarında kullanılan en kaliteli hammaddeleri işleyerek ve kalite kontrol proseslerini en üst düzeyde uygulayarak, birinci kalite ürünler üretebilmektedir. Bu ideallerimizin gerçeğe dönüştürülmesinde, uzun yıllara dayanan engin sektör deneyimimizin büyük desteği olmaktadır.Belirttiğimiz amaç ve sağlam altyapımız sayesinde, sektörde hem iç hem de dış pazarlarda başarılı olacağımıza inancımız tamdır.

   Kalite,doğruluk,uygun fiyat ve sosyal sorumluluk bizim düsturumuzdur. Balçık Isı Elemanları İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.