Başkent Organize Sanayi Bölgesi 

Şirket Bilgileri

http://

Başkent Organize Sanayi Bölgesi

Başkent Organize Sanayi Bölgesi, geleceğin sanayi kenti olma amacı ile 2001 yılında kurulmuştur.

Bölge 2001 yılında kuruluş işlemlerinden sonra, 2005 yılında yapılan Başkent Organize Sanayi Bölgesi Genel Kurulunda Müteşebbis Heyet’ten olağan genel kurul sistemine geçilmiştir. Bu uygulamalarıyla bir ilk gerçekleştirilerek yönetim kurulu katılımcıların katıldığı genel kurulda seçildi. Böylece yatırım yapan, elini taşın altına koyan sanayici, bölgesinin yönetiminde doğrudan söz hakkına sahip olmuştur.

Başkent Organize Sanayi Bölgesi Temelli-Malıköy sınırları içerisinde, Ankara-Eskişehir Karayolu’na 6 km mesafededir. Güneyinde Ankara-Eskişehir devlet karayolu, Doğusunda Ankara-İstanbul Devlet Demiryolu ile sınırlanmıştır.

Başkent OSB, 2.000 metrekare ile 120.000 metrekare arasında değişen sanayi parsellerine kurulan ve kurulacak orta ve büyük ölçekli sanayi tesisleriyle ülkemizin sanayileşmesinde modern kabul edilebilecek bir sanayi kentini yaşama geçirmiştir.

Sanayileşmede altyapı, işin yarısının çözümü demektir anlayışı doğrultusunda önceliği alt yapı çalışmalarına veren Başkent Organize Sanayi Bölgesi, yol, su, kanalizasyon, yağmur suyu şebekesi, telefon ve elektrik gibi alt yapı çalışmalarını tamamlamış ve hizmete sunmuştur.

Sanayi ile çevre birbirinin alternatifi değil, tamamlayıcısıdır anlayışı ile Başkent OSB’nin çevresinde 760.000 metrekarelik yeşil alan oluşturulma çalışmaları devam etmektedir.

Başkent Organize Sanayi Bölgesi kapsadığı 1014 hektarlık alanla Türkiye’nin en geniş alana sahip organize sanayi bölgeleri arasında yer almaktadır.

Başkent OSB, Organize Sanayi Bölgesi konumuyla yasaların verdiği yetkiler çerçevesinde yatırım sürecinde; Tesis Kurma İzni, İnşaat Ruhsatı, Toprak Vizesi, Temel Vizesi, Kanal Vizesi, İskan Raporu, İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı gibi gerekli izinleri vererek katılımcılarımızı birçok bürokratik işlemden kurtarmaktadır.

Başkent Organize Sanayi Bölgesi, “Geleceğin Sanayi Kenti”ni kurma felsefesine uygun olarak her geçen gün hedeflerini büyüterek yoluna devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen orta ve büyük ölçekli firmalarına yatırım yapma olanağı sağlayacak gerekli alt ve üst yapıyı oluşturan, ardından Türkiye’nin savunma sanayisinin önde gelen dev firmalarının bölgemizde toplanmasına öncülük yapan Başkent OSB yönetimi, kentsel alan için de örnek alınabilecek bir projeye imza atmıştır.

Başkent OSB’nin kentsel alanında yer alması planlanan kuruluş, birim ve tesisler içinde; BOSB Üniversitesi, BOSB Üniversitesi Araştırma Geliştirme Merkezi, Meslek Yüksek Okulu, Kongre Merkezi, Ticaret merkezi, Otel, Fuar Merkezi, Kreş-İdari Bina, BOSB Hastane-Camii-Spor Tesisi, Teknik Altyapı, Arıtma Tesisi, Yeşil Alan (Kentsel Tasarım Bölgesinde) yer almaktadır.

Bugün bacaların tütmeye başladığı Başkent OSB, bütün özelliğiyle yalnız çalışabilir değil, yalnız yaşanabilir değil, sanayimiz için örnek bir model olmaya adaydır.


 


Başkent Organize Sanayi Bölgesi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Teknisyeni Ankara Başkent Organize Sanayi Bölgesi
Elektrik TeknisyeniBaşkent Organize Sanayi Bölgesi
Başkent Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere;
Meslek Liselerinin Elektrik bölümünden mezun,
OG-AG elektrik şebekesi bakım onarım ve arızaların giderilmesi konusunda en az 2 yıl deneyimli,
Ekat Belgesine sahip,
Ehliyet ve SRC 4 belgesine sahip,
Aktif olarak araç kullanabilen,
Dinamik, dikkatli, takım çalışmasına yatkın,
Askerlik görevini tamamlamış,
Polatlı veya Temelli bölgesinde ikamet eden,
"Elektrik Teknisyeni" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çevre Mühendisi Ankara Başkent Organize Sanayi Bölgesi
Çevre MühendisiBaşkent Organize Sanayi Bölgesi
Başkent Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,
En az 2 yıllık iş tecrübesine sahip,
Çevre mevzuat bilgisine, yönetmelik ve saha uygulamalarına hakim,
Tercihen atıksu arıtma tesisi işletmesi konusunda bilgi sahibi,
Tercihen İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip,
MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen,
Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,
Sistematik ve takım çalışmasına yatkın,
Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
"Çevre Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Genel Başvuru Ankara Başkent Organize Sanayi Bölgesi
Genel BaşvuruBaşkent Organize Sanayi Bölgesi
Başkent Organize Sanayi Bölgesinde çalışmak istiyorsanız "Genel Başvuru" ilanımıza başvuru yapabilirsiniz.
Belli bir pozisyonu doldurmak için yayınlanmamış olan bu ilanımıza yaptığınız başvurların; ileride oluşabilecek pozisyonlar kapsamında değerlendirilebilmesi için, güncel özgeçmişinize görev almak istediğiniz alanı/bölümü belirten bir önyazı ekleyerek ilanımıza başvurabilirsiniz.
Niteliklerinize uygun bir pozisyon oluşması durumunda sizinle temasa geçileceğini bildirir, göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkür ederiz.
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net