Bavet İlaç Sanayi ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.bavet.com.tr

Bavet İlaç Sanayi ve Tic. A.Ş.

 

Misyon:
Hayvan sağlığı ve çevre sağlığı pazarında ihtiyaçları doğru tespit ederek, uluslar arası kalitede geniş seçenekli ürünleri, uygun fiyatlarla hayvan sağlığının hizmetine sunmayı hedeflemektedir.

 

Merkez:

Bavet İlaç San ve Tic A.Ş.
İTOSB (İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi)
12. cad no:8 34959 Tepeören Tuzla İstanbul

www.bavet.com.tr

 

 

 

Şirketimiz hakkında:

Bavet 2000 yılında faaliyete geçmiş yeni bir firma olmakla beraber, kurucularının hayvan sağlığı alanında özel ve kamu sektörlerinde hizmet süreleri toplam 80 yılı aşmaktadır.

Bavet hayvan sağlığı ve çevre sağlığı alanında faaliyet göstermektedir. Hayvan sağlığında büyükbaş, küçükbaş, kanatlı ürünleri, atçılık ürünleri, pet ürünleri, çevre sağlığı alanında ise haşere mücadelesinde kullanılan insektisit, larvasit ve rodentisit ürünleri müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Gerek insan ve gerekse  hayvan sağlığında üretim ve kontrol standartları her geçen gün yükselmekte, ilaç sektöründe GMP ve GLP giderek bir standart halini almaktadır. Bu standartlar ürün kalitesinin belirlenmesinde önemli rol oynayarak klinik başarıyı doğrudan etkilemektedir. Bu çerçevede Bavet bu yüksek standartları hedeflemiş, teknik servis ve hizmete odaklanarak ürünlerimizin tamamına yakınının imalatı gerek ülke içinde, gerekse yurtdışında  olmak üzere GMP ve GLP sertifikalı tesislerde gerçekleştirilmektedir.

 

 

İnsan Kaynakları Uygulamaları

Maaş Tipi:

Brüt

Maaş Para Birimi:

Türk Lirası

Yıllık Maaş Sayısı:

12

Enflasyon Ayarlaması:

12 ayda bir

Prim Uygulaması:

Performansa dayalı 3 ayda bir satış primi sistemi

 
Bavet İlaç Sanayi ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genel Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Asya) Bavet İlaç Sanayi ve Tic. A.Ş.
Genel Muhasebe SorumlusuBavet İlaç Sanayi ve Tic. A.Ş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü İstanbul(Asya) Arion İlaç San. Tic. A.Ş.
Üretim OperatörüArion İlaç San. Tic. A.Ş.
Steril Likit ve Yaş Granülasyon Departmanları İçin Operatör ve PersonelMeslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Kimya, Elektrik, Makine, Mekanik, Elektroteknik vb. bölümlerinden mezun,İlaç sektöründe Steril Likit ve Yaş Granülasyon  üretimi konularından herhangi birinde en az 3 yıl deneyimli,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Yoğun iş temposuna uyumlu olabilecek, Takım çalışmasına uyumlu, analitik düşünebilen, dikkatli, kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık,Fazla mesai ve Vardiyalı çalışabilecek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu yakasında tercihen Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe E-5- Kurtköy, Şekerpınar civarında ikamet eden,'Üretim Operatörü ve Personelleri ’ arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı