BAYMAK MAK. SAN.VE TİC.A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1967


Baymak, 45 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahiptir.  Tepeören’de toplam 60.000 m2 alan üzerinde, iki üretim tesisi ile faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden olan Baymak’ın Türkiye genelinde, 1200 münhasır bayisi, 2100’den fazla satış noktası ve 250’nin üzerinde yetkili servisi bulunmaktadır. 800’ün üzerinde çalışanı bulunan ve her zaman ileri teknoloji ile üretim yapmayı hedefleyen Baymak, 2013 yılı itibariyle %100 BDR THERMEA Grup şirketi haline gelmiştir. BDR Thermea Grubu, Baxi (ingiltere)-De Dietrich (Fransa) ve Remeha (Hollanda) şirketlerinden oluşan, Türkiye, İngiltere, İtalya, Almanya, Fransa, İspanya ve Hollanda’da bulunan üretim tesisleri ile 3 milyar doları aşan ciroya ve 7.000’e yakın çalışana sahip, ısıtma sektöründe Avrupa’nın 3. dev grubu olarak 70 ülkede aktif ticaret yapan öncü bir Hollanda firmasıdır.


 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve HVAC

Firma web sitesi: www.baymak.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 200-249

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 250-349


BAYMAK MAK. SAN.VE TİC.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
AR-GE Teknikeri İstanbul(Asya) BAYMAK MAK. SAN.VE TİC.A.Ş.
AR-GE TeknikeriBAYMAK MAK. SAN.VE TİC.A.Ş.
Baymak, 45 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahiptir. Tepeören’de toplam 60.000 m2 alan üzerinde, iki üretim tesisi ile faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden olan Baymak’ın Türkiye genelinde, 1200 münhasır bayisi, 2100’den fazla satış noktası ve 250’nin üzerinde yetkili servisi bulunmaktadır. 800’ün üzerinde çalışanı bulunan ve her zaman ileri teknoloji ile üretim yapmayı hedefleyen Baymak, 2013 yılı itibariyle %100 BDR THERMEA Grup şirketi haline gelmiştir. BDR Thermea Grubu, Baxi (ingiltere)-De Dietrich (Fransa) ve Remeha (Hollanda) şirketlerinden oluşan, Türkiye, İngiltere, İtalya, Almanya, Fransa, İspanya ve Hollanda’da bulunan üretim tesisleri ile 3 milyar doları aşan ciroya ve 7.000’e yakın çalışana sahip, ısıtma sektöründe Avrupa’nın 3. dev grubu olarak 70 ülkede aktif ticaret yapan öncü bir Hollanda firmasıdır. İklimlendirme Sektörünün lider şirketlerinden olan çok uluslu firmamıza “AR-GE TEKNİKERİ” aranmaktadır. Lisans ya da Ön lisans Makine, makine Ressamlığı vb. bölümlerinden mezun. 3D Modelleme programlarını kullabilen(Autocad ve Inventor tercih sebebidir) Genel üretim teknikleri konusunda bilgi sahibi, Pratik ve sonuç odaklı çalışabilen, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübe sahibi, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Mühendisi İstanbul(Asya) BAYMAK MAK. SAN.VE TİC.A.Ş.
Ürün MühendisiBAYMAK MAK. SAN.VE TİC.A.Ş.
Baymak, 49 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahiptir.  Tepeören’de toplam 60.000 m2 alan üzerinde, iki üretim tesisi ile faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden olan Baymak’ın Türkiye genelinde, 800 münhasır bayisi, 1200’den fazla satış noktası ve 250’nin üzerinde yetkili servisi bulunmaktadır. 600’ün üzerinde çalışanı bulunan ve her zaman ileri teknoloji ile üretim yapmayı hedefleyen Baymak, 2013 yılı itibariyle %100 BDR THERMEA Grup şirketi haline gelmiştir. BDR Thermea Grubu,Baxi (İngiltere)-De Dietrich (Fransa) ve Remeha (Hollanda) şirketlerinden oluşan, Türkiye, İngiltere, İtalya, Almanya, Fransa, İspanya ve Hollanda’da bulunan üretim tesisleri ile 3 milyar doları aşan ciroya ve 7.000’e yakın çalışana sahip, ısıtma sektöründe Avrupa’nın 3. dev grubu olarak 70 ülkede aktif ticaret yapan öncü bir Hollanda firmasıdır.  Baymak, Ürün Grupları ile ilgili iş hedeflerini gerçekleştirmesinde etkin rol alabilecek ISITMA ÜRÜN MÜHENDİSİ ve SOĞUTMA ÜRÜN MÜHENDİSİ aramaktadır. Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun (Tercihen Makine Mühendisliği)Isıtma veya Soğutma alanında ürün yönetimi ve satışı konusunda en az 3 yıl tecrübesi sahibi,İyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip, Alanındaki mevcut pazar ağını yönetip, geliştirebilecek, Dinamik, takipçi, çözüm ve sonuç odaklı, İnsan ilişkileri ve müşteri ilişkileri konusunda ileri düzeyde deneyimli, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Anadolu Yakası ve/veya Gebze civarında ikamet eden/edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) BAYMAK MAK. SAN.VE TİC.A.Ş.
Üst Düzey Yönetici AsistanıBAYMAK MAK. SAN.VE TİC.A.Ş.
Baymak, 45 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahiptir.  Tepeören’de toplam 60.000 m2 alan üzerinde, iki üretim tesisi ile faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden olan Baymak’ın Türkiye genelinde, 1200 münhasır bayisi, 2100’den fazla satış noktası ve 250’nin üzerinde yetkili servisi bulunmaktadır. 800’ün üzerinde çalışanı bulunan ve her zaman ileri teknoloji ile üretim yapmayı hedefleyen Baymak, 2013 yılı itibariyle %100 BDR THERMEA Grup şirketi haline gelmiştir. BDR Thermea Grubu, Baxi (ingiltere)-De Dietrich (Fransa) ve Remeha (Hollanda) şirketlerinden oluşan, Türkiye, İngiltere, İtalya, Almanya, Fransa, İspanya ve Hollanda’da bulunan üretim tesisleri ile 3 milyar doları aşan ciroya ve 7.000’e yakın çalışana sahip, ısıtma sektöründe Avrupa’nın 3. dev grubu olarak 70 ülkede aktif ticaret yapan öncü bir Hollanda firmasıdır.İklimlendirme Sektörünün lider şirketlerinden olan çok uluslu firmamıza Üst Düzey Yönetici Asistanı aramaktayız. Üniversitilerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen, Çözüm odaklı, MS Office programlarını kullanabilen, Organizasyon ve koordinasyon becerisi yüksek, Üst düzey yönetici asistanlığı konusunda en az 3 yıl tecrübeli, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Teknikeri İstanbul(Asya) BAYMAK MAK. SAN.VE TİC.A.Ş.
Elektrik Bakım TeknikeriBAYMAK MAK. SAN.VE TİC.A.Ş.
Baymak, 45 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahiptir.  Tepeören’de toplam 60.000 m2 alan üzerinde, iki üretim tesisi ile faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden olan Baymak’ın Türkiye genelinde, 1200 münhasır bayisi, 2100’den fazla satış noktası ve 250’nin üzerinde yetkili servisi bulunmaktadır. 800’ün üzerinde çalışanı bulunan ve her zaman ileri teknoloji ile üretim yapmayı hedefleyen Baymak, 2013 yılı itibariyle %100 BDR THERMEA Grup şirketi haline gelmiştir. BDR Thermea Grubu, Baxi (ingiltere)-De Dietrich (Fransa) ve Remeha (Hollanda) şirketlerinden oluşan, Türkiye, İngiltere, İtalya, Almanya, Fransa, İspanya ve Hollanda’da bulunan üretim tesisleri ile 3 milyar doları aşan ciroya ve 7.000’e yakın çalışana sahip, ısıtma sektöründe Avrupa’nın 3. dev grubu olarak 70 ülkede aktif ticaret yapan öncü bir Hollanda firmasıdır. Baymak, iş stratejisine katkıda bulunacak dinamik, yüksek motivasyonlu, sorumluluk almaya istekli, ELEKTRİK BAKIM TEKNİKERİ aramaktadır. Meslek Yüksek Okullarının Elektrik ve /veya Elektronik bölümlerinden mezun, Üretim ortamında arıza giderim ve periyodik bakım konusunda minimum 2 yıl iş tecrübesi olan,Otomatik kontrol bilgisi olan, PLC Otomasyon bilgi ve deneyimi olan (Tercih: Siemens S7-300 , S7-1200/1500, Mitsubishi),AC/DC sürücüler konusunda bilgi sahibi (ABB, Siemens, Schneider) Elektrik motorları ve genel ekipmanların bakım/onarımı konusunda tecrübeli. Kablo montajı konularında deneyimli olan, Elektrik proje okuyup yorumlayabilen, Elektrik ölçü aletlerini kullanabilen, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, İstanbul Anadolu Yakası veya Gebze civarında ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ankara Bölge Satış Sorumlusu Ankara BAYMAK MAK. SAN.VE TİC.A.Ş.
Ankara Bölge Satış SorumlusuBAYMAK MAK. SAN.VE TİC.A.Ş.
Baymak, 45 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahiptir. Tepeören’de toplam 60.000 m2 alan üzerinde, iki üretim tesisi ile faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden olan Baymak’ın Türkiye genelinde, 1200 münhasır bayisi, 2100’den fazla satış noktası ve 250’nin üzerinde yetkili servisi bulunmaktadır. 800’ün üzerinde çalışanı bulunan ve her zaman ileri teknoloji ile üretim yapmayı hedefleyen Baymak, 2013 yılı itibariyle %100 BDR THERMEA Grup şirketi haline gelmiştir. BDR Thermea Grubu, Baxi (ingiltere)-De Dietrich (Fransa) ve Remeha (Hollanda) şirketlerinden oluşan, Türkiye, İngiltere, İtalya, Almanya, Fransa, İspanya ve Hollanda’da bulunan üretim tesisleri ile 3 milyar doları aşan ciroya ve 7.000’e yakın çalışana sahip, ısıtma sektöründe Avrupa’nın 3. dev grubu olarak 70 ülkede aktif ticaret yapan öncü bir Hollanda firmasıdır. İklimlendirme Sektörünün lider şirketlerinden olan çok uluslu firmamıza “Ankara Bölge Satış Sorumlusu” aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen Makine Mühendisliği bölümünden)Satış konusunda en az 3 yıl tecrübeli, İklimlendirme ve ısıtma-soğutma, yapı malzemeleri veya beyaz eşya sektörlerinde satış ve bayi yönetimi deneyimi olan,Mevcut bayi ağını yönetip, geliştirebilecek, dinamik, takipçi, çözüm ve sonuç odaklı,İnsan ilişkileri ve müşteri ilişkileri konusunda ileri düzeyde deneyimli, Yurtiçi seyahat engeli bulunmayan, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,Pazar geliştirme konusunda deneyim sahibi, Aktif araç kullanan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Ankara' da ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı