Avukat Bedia ACAR 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2006


http://www.bediaacar.com

2006 yılında İstanbul’da Bedia Acar tarafından kurulan Bedia Acar Avukatlık Bürosu, kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişmeyle çalışmalarına devam etmiştir.

Bugün, geniş bir çerçevede hukuk hizmeti veren Bedia Acar Avukatlık Bürosu, en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacıyla çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış departmanlara ayrılarak organize olmuştur. Bedia Acar Avukatlık Bürosu, farklı hukuk alanlarında uzmanlaşmış bir danışman kadrosuna ve dünya dinamizmini yansıtan güçlü bir müvekkil ağına sahiptir.

Ofisimiz, sağladığı hukuki hizmeti müvekkil hukuki ihtiyaçlarının karşılanması ve kalite sürekliliğinin sağlanması için ulusal ve uluslararası hukuki ve finansal gelişmeleri yakından takip etmekte; böylece yalnızca var olan sorunlara çözüm üretmek dışında sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi hedefler. Müvekkillerin hukuki sorunlarını benimsemekte ve sonuç odaklı yaklaşımla vekalet ilişkisini yürütmektedir.

Bedia Acar, Avukatlık mesleğini, mesleğin onuruna yakışır şekilde icra eder. “insan” faktörüne önem verir. Müvekkillerinin yanında yaklaşık 11 yıllık deneyimi ile oluşturduğu hizmet politikalarının icrasını sağlayan takım arkadaşlarını uzun yol arkadaşı olarak kabul eder.
?
Bedia Acar, sorunların çözümünde ortak fikre ve işbirliğine inanır, bilgiye ve tecrübeye değer verir. Ofis içi çalışmaları ile sürekli dinamik kalır, bu anlamda kendini bir avukatlık okulu olarak tanımlar. Usta-çırak ilişkisini benimser.

Bedia Acar bünyesindeki her bir birey değerlidir. Bünyesinde yapılan işlerin çeşitliliği sayesinde takım arkadaşlarının ilgi duyduğu alanda çalışmasına olanak vererek daha verimli bir hukuk üretimi sağlar.

Müvekkillerinin yanında avukat  ve Bedia Acar ailesinde yer alan tüm dostlarını da uzun yol arkadaşları olarak kabul eder.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık

Firma web sitesi: www.bediaacar.av.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 10.00 - 17.00


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Avukat Bedia ACAR İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.