Avukat Bedia ACAR 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2006


http://www.bediaacar.com

2006 yılında İstanbul’da Bedia Acar tarafından kurulan Bedia Acar Avukatlık Bürosu, kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişmeyle çalışmalarına devam etmiştir.

Bugün, geniş bir çerçevede hukuk hizmeti veren Bedia Acar Avukatlık Bürosu, en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacıyla çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış departmanlara ayrılarak organize olmuştur. Bedia Acar Avukatlık Bürosu, farklı hukuk alanlarında uzmanlaşmış bir danışman kadrosuna ve dünya dinamizmini yansıtan güçlü bir müvekkil ağına sahiptir.

Ofisimiz, sağladığı hukuki hizmeti müvekkil hukuki ihtiyaçlarının karşılanması ve kalite sürekliliğinin sağlanması için ulusal ve uluslararası hukuki ve finansal gelişmeleri yakından takip etmekte; böylece yalnızca var olan sorunlara çözüm üretmek dışında sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi hedefler. Müvekkillerin hukuki sorunlarını benimsemekte ve sonuç odaklı yaklaşımla vekalet ilişkisini yürütmektedir.

Bedia Acar, Avukatlık mesleğini, mesleğin onuruna yakışır şekilde icra eder. “insan” faktörüne önem verir. Müvekkillerinin yanında yaklaşık 11 yıllık deneyimi ile oluşturduğu hizmet politikalarının icrasını sağlayan takım arkadaşlarını uzun yol arkadaşı olarak kabul eder.
?
Bedia Acar, sorunların çözümünde ortak fikre ve işbirliğine inanır, bilgiye ve tecrübeye değer verir. Ofis içi çalışmaları ile sürekli dinamik kalır, bu anlamda kendini bir avukatlık okulu olarak tanımlar. Usta-çırak ilişkisini benimser.

Bedia Acar bünyesindeki her bir birey değerlidir. Bünyesinde yapılan işlerin çeşitliliği sayesinde takım arkadaşlarının ilgi duyduğu alanda çalışmasına olanak vererek daha verimli bir hukuk üretimi sağlar.

Müvekkillerinin yanında avukat  ve Bedia Acar ailesinde yer alan tüm dostlarını da uzun yol arkadaşları olarak kabul eder.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık

Firma web sitesi: www.bediaacar.av.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 10.00 - 17.00


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Avukat Bedia ACAR İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
YEMEK VE TEMİZLİK GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Bedia Acar Avukatlık Bürosu
YEMEK VE TEMİZLİK GÖREVLİSİBedia Acar Avukatlık Bürosu
İstanbul Okmeydanı'nda bulunan Avukatlık Ofisimizde, Avrupa Yakası'nda tercihen Şişli - Kağıthane bölgesinde ikamet eden,08:00 - 16:00 arası çalışacak, 15-20 kişi aralığı sayıda personelimizin öğle yemeğinin yapılması, servisinin yapılması, mutfağın temiz ve düzenli tutulması,Temizlik işlerinin yapılması görevini yürütecek, Sigara kullanmayan, Cumartesi günleri çalışabilecek, Tecrübeli 35 - 40 yaş aralığında BAYAN personel alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
VERİ GİRİŞ İŞLEM ELEMANI İstanbul(Avr.) Bedia Acar Avukatlık Bürosu
VERİ GİRİŞ İŞLEM ELEMANIBedia Acar Avukatlık Bürosu
Okmeydanı bölgesinde bulunan Avukatlık Ofisimizin İşlem Birimi'nde görev almak üzere 'Veri Giriş ve İşlem Personeli'' aramaktayız.Tercihen Adalet Meslek Yüksek Okulu mezunu, Pratik olan ve analitik düşünme becerisi gelişmiş, MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
CALL CENTER/ÇAĞRI MERKEZİ ELEMANI İstanbul(Avr.) Bedia Acar Avukatlık Bürosu
CALL CENTER/ÇAĞRI MERKEZİ ELEMANIBedia Acar Avukatlık Bürosu
Kurumsal müvekkillere ait yasal takip dosyalarının tahsilatını sağlayan departmanımız bünyesinde görev almak üzere;•   Eski işyerinden referans verebilecek,•   Düzgün diksiyon ve güçlü bir ses tonuna sahip,•   Tahsilat alma konusunda tecrübe sahibi•   Araştırmayı seven,ikna yeteneği yüksek•   Ekip çalışmasına yatkın,•   Maaş + prim + sosyal haklar ile çalışacak,•   Tercihen lise veya önlisans  mezunu,•   Cumartesi günleri çalışabilecek,•   Bilgisayar ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı