Beğendik Mağaza İşletmeleri Tic. Ve San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.begendik.com.tr

BEĞENDİK MAĞAZA İŞLETMELERİ TİC. VE SAN. A.Ş.

Beğendik, bölümlü mağazacılık sektöründe faaliyet göstermekte olup, bu alanın ülkemizdeki ilk temsilcisidir.
Ankara,Konya,Kayseri, Nevşehir ve Kırşehir'de mağaza ve restoranları bulunmaktadır.  
Beğendik Mağaza İşletmeleri Tic. Ve San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Gıda Mühendisi Ankara Beğendik Mağaza İşletmeleri Tic. Ve San. A.Ş.
Gıda MühendisiBeğendik Mağaza İşletmeleri Tic. Ve San. A.Ş.
-  Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun,- Tercihen Gıda perakendesi konusunda deneyimli,- Gıda güvenliği ve yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibi,- Tercihen SAP programı kullanabilen,-  Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen,-  Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -  İletişim becerileri güçlü,-  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,- İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı tecrubesine sahip ( C sınıfı belgeli)-  Restoran, unlu mamüller satış ve fabrikamızda   görevlendirmek üzere  Gıda Mühendisi aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Elemanı Ankara Beğendik Mağaza İşletmeleri Tic. Ve San. A.Ş.
Bordro ve Özlük İşleri ElemanıBeğendik Mağaza İşletmeleri Tic. Ve San. A.Ş.
  Üniversite mezunu, Puantaj, İşe giriş-çıkış bildirgeleri, E-Bildirge ve İşkur çizelgesi gibi Personel özlük, bordrolama ve tahakkuk işlemlerine hakim, İş Kanunu ve SGK Mevzuatını bilen, Bu alanda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen SAP HR programı kullanabilen, Ms Oficce programlarına hakim, Sistematik ve sonuç odaklı çalışma disiplinine sahip, Planlama, raporlama becerileri gelişmiş, Ankara'da ikamet eden, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvuruları kabul edilmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Ankara Beğendik Mağaza İşletmeleri Tic. Ve San. A.Ş.
Genel BaşvuruBeğendik Mağaza İşletmeleri Tic. Ve San. A.Ş.
18-35 yaş aralığında, Perakende/Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Dinamik,yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Güleryüzlü ve insan ilişkilerinde başarılı, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Deneyimli/Deneyimsiz,Ankara'da yer alan Mağazalarımız ve Mağaza içerisindeki Restoranlarımızda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İklimlendirme Soğutma Teknikeri Ankara Beğendik Mağaza İşletmeleri Tic. Ve San. A.Ş.
İklimlendirme Soğutma TeknikeriBeğendik Mağaza İşletmeleri Tic. Ve San. A.Ş.
Kayseri Mağazalarında görevlendirmek üzere ; Tercihen iki yıllık yüksek okul ya da meslek lisesi mezunu Konusunda en az 3 yıl deneyimli Gıda soğutma, merkezi soğutma ,reyon soğutma sistemlerinde tecrübeli, Mağaza iklimlendirme  soğutma  konusunda tecrübeli . Seyahat engeli olmayan B tipi sürücü belgesi sahibi Askerlik görevini yapmış Gelişime açık,  Makina İklimlendirme Soğutma Teknikeri  adayları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasap Ankara Beğendik Mağaza İşletmeleri Tic. Ve San. A.Ş.
KasapBeğendik Mağaza İşletmeleri Tic. Ve San. A.Ş.
Kayseri Mağazalarında görevlendirilicek ; Kasap ürün gruplarının satışında tecrübeli, Gıda hijyeni,kişisel hijyen ve sanitasyon uygulamalarına dikkat eden, Müşterilerimizle iyi iletişim kurabilecek, Güleryüzlü,dinamik ve dikkatli, Takım çalışmasına yatkın, Vardiya sistemiyle uyumlu çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Personeli Ankara Beğendik Mağaza İşletmeleri Tic. Ve San. A.Ş.
Mağaza PersoneliBeğendik Mağaza İşletmeleri Tic. Ve San. A.Ş.
Kayseri  Mağazalarımızda  görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklerde çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. 18-35 yaş aralığında, Perakende/Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Dinamik,yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Güleryüzlü ve insan ilişkilerinde başarılı, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Deneyimli/Deneyimsiz,.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü Ankara Beğendik Mağaza İşletmeleri Tic. Ve San. A.Ş.
Mağaza MüdürüBeğendik Mağaza İşletmeleri Tic. Ve San. A.Ş.
  Mağazacılık sektöründe en az 5 yıl yöneticilik deneyimi olan, Personel yönetimi, ürün yönetimi, tanzim teşhir  ve stok takibi konularında tecrübeli Ekibini motive edebilen, yönlendirebilen ve geliştirebilen, Yeniliklere açık, değişime ayak  uydurabilen İletişim becerisi güçlü, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Lisans mezunu, Tercihen SAP programı kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı