Beks Çorap ve İç Giyim 

Şirket Bilgileri

Beks

BEKS ÇORAP ve İÇGİYİM SAN. ve TİC. A.Ş.


Sizlere, Türkiye'nin en büyük çorap ve dikişsiz giyim üreticilerinden Beks A.Ş ile onun ihracatçı firması Efes Ltd. Şirketi'ni kısaca tanıtmak istiyoruz.

1975 yılında kurulan firmamız günümüz itibarı ile bay, bayan, çocuk çoraplarının her çeşidini yüksek bir teknoloji ve Eco-Tex 100 standartlarındaki üstün kalite anlayışı ile üretmektedir. Yıllık 78,000,000 çift çoraba ulaşan üretim kapasitemizin %98'i dünyanın en ünlü mağaza gruplarına ihraç edilmektedir.

Beks'in pazardaki yeri sadece çorap üretim ve ihracatı ile sınırlı değildir. En son teknoloji kullanılarak nihai tüketicisine ulaşan ve yıllık 8,000,000 adetlik bir kapasiteye sahip olan dikişsiz giyimi ile de firmamız, yurt içi ve yurt dışı pazarda söz sahibidir.

Ayrıca firmamız kendi bünyesinde; yıllık 180 bin tonluk yıkama ve parça boyama kapasitesini de barındırmaktadır.

Bununla da yetinmeyen Beks kaliteden ödün vermemek adına çorap ve dikişsiz giyim üretiminde kullandığı " gipe ipliğini" de kendisi üreterek ihtiyacını kendi bünyesinden karşılamaktadır. Bu alandaki üretimi yıllık 1.500 ton puntolu ve 100 ton çift kaplamalı olmak üzere toplam 1.600 ton dur. Kendi kullanım kapasitesinin dışındaki gipe ipliğini yurt içi ve yurt dışına pazarlamaktadır


Beks olarak sadece ürünlerimizin kalitesi ile değil, aynı zamanda iş etiği ve sosyal sorumluluk normlarını hayata geçirme bilinci ile de farklı bir yerdeyiz. Bu fark; dünyanın en ünlü mağaza gruplarınca kabul gören ve ön şart koşulan genel geçer WRAP belgesinin alınması ile tescillenmiştir.

Ürdün Amman'da 6000m² ve Tekirdağ Çerkezköy'deki 25.000m² kapalı alanlara sahip, en son teknoloji ile donatılmış entegre tesislerimizde yapmış olduğumuz üretimimizi, Toptan Kalite Yönetimi'nin titiz takipçisi olarak, siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyarız.

Vizyonumuz; uluslararası rekabetin her geçen gün daha da çetinleştiği günümüz dünya global pazarındaki yerimizi, kalite, hızlı servis, uygun fiyat ve hizmet anlayışımızdan ödün vermeksizin, en yüksek noktalara taşımaktır.

Saygılarımızla;Beks Çorap ve İç Giyim İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genç Mühendisler.. Tekirdağ Beks Çorap ve İç Giyim
Genç Mühendisler..Beks Çorap ve İç Giyim
Seçkin Markalara Üretim ve İhracat Yapan Firmamızın Çeşitli Bölümlerinde Görevlendirmek Üzere·         Üniversitelerin Endüstri, Tekstil ve Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun·         Öğrenmeye açık, girişken, uyumlu, çabuk adapte olabilen,·         Güçlü insan ilişkilerine sahip ve yoğun iş temposuna uyumsağlayabilecek,·         Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı çalışan,·         Yabancı Dil tercih sebebidir,·         Çerkezköy, Çorlu, Saray Bölgelerinde ikamet eden,·         Erkek Adayların askerliğini tamamlamış olması.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu Tekirdağ Beks Çorap ve İç Giyim
Yurtdışı Satış ve Pazarlama SorumlusuBeks Çorap ve İç Giyim
Seçkin Markalara Üretim ve İhracat Yapan Firmamızda                                                            Görevlendirmek Üzere:·         Üniversite veya Yüksek Okul mezunu·         Mükemmel derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen·         MS Office uygulamalarına hakim·         İhracat pazarlamasında tecrübeli·         Satış ve Pazarlama tekniklerini çok iyi bilen ve bu bilgileri           Kullanma yeteneğine sahip                ·         Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı çalışan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ UZMANI Tekirdağ Beks Çorap ve İç Giyim
BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ UZMANIBeks Çorap ve İç Giyim
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde bulunan, seçkin markalara üretim ve ihracat yapan firmamızın İnsan Kaynakları Departmanı'nda İnsan Kaynakları Müdürü'ne bağlı olarak çalışacak;* En az Önlisans mezunu,* Personel özlük işleri, bordrolama, puantaj, ücret tahakkuku konusunda en az 5 yıl tecrübeye sahip,* 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu ve Teşvik mevzuatı konusunda bilgi sahibi, * Personel özlük işlemleri, puantaj, bordrolama, yasal bildirimlerin ve yasal süreçleri mevzuata uygun olarak,   zamanında yerine getirebilecek,* MS Office programlarını aktif kullanabilen, * Tercihen Logo HR bilgisi olan,* İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli,* Dikkatli, planlı ve organize çalışabilen Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı