Beks Çorap ve İç Giyim 

Şirket Bilgileri

Beks

BEKS ÇORAP ve İÇGİYİM SAN. ve TİC. A.Ş.


Sizlere, Türkiye'nin en büyük çorap ve dikişsiz giyim üreticilerinden Beks A.Ş ile onun ihracatçı firması Efes Ltd. Şirketi'ni kısaca tanıtmak istiyoruz.

1975 yılında kurulan firmamız günümüz itibarı ile bay, bayan, çocuk çoraplarının her çeşidini yüksek bir teknoloji ve Eco-Tex 100 standartlarındaki üstün kalite anlayışı ile üretmektedir. Yıllık 78,000,000 çift çoraba ulaşan üretim kapasitemizin %98'i dünyanın en ünlü mağaza gruplarına ihraç edilmektedir.

Beks'in pazardaki yeri sadece çorap üretim ve ihracatı ile sınırlı değildir. En son teknoloji kullanılarak nihai tüketicisine ulaşan ve yıllık 8,000,000 adetlik bir kapasiteye sahip olan dikişsiz giyimi ile de firmamız, yurt içi ve yurt dışı pazarda söz sahibidir.

Ayrıca firmamız kendi bünyesinde; yıllık 180 bin tonluk yıkama ve parça boyama kapasitesini de barındırmaktadır.

Bununla da yetinmeyen Beks kaliteden ödün vermemek adına çorap ve dikişsiz giyim üretiminde kullandığı " gipe ipliğini" de kendisi üreterek ihtiyacını kendi bünyesinden karşılamaktadır. Bu alandaki üretimi yıllık 1.500 ton puntolu ve 100 ton çift kaplamalı olmak üzere toplam 1.600 ton dur. Kendi kullanım kapasitesinin dışındaki gipe ipliğini yurt içi ve yurt dışına pazarlamaktadır


Beks olarak sadece ürünlerimizin kalitesi ile değil, aynı zamanda iş etiği ve sosyal sorumluluk normlarını hayata geçirme bilinci ile de farklı bir yerdeyiz. Bu fark; dünyanın en ünlü mağaza gruplarınca kabul gören ve ön şart koşulan genel geçer WRAP belgesinin alınması ile tescillenmiştir.

Ürdün Amman'da 6000m² ve Tekirdağ Çerkezköy'deki 25.000m² kapalı alanlara sahip, en son teknoloji ile donatılmış entegre tesislerimizde yapmış olduğumuz üretimimizi, Toptan Kalite Yönetimi'nin titiz takipçisi olarak, siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyarız.

Vizyonumuz; uluslararası rekabetin her geçen gün daha da çetinleştiği günümüz dünya global pazarındaki yerimizi, kalite, hızlı servis, uygun fiyat ve hizmet anlayışımızdan ödün vermeksizin, en yüksek noktalara taşımaktır.

Saygılarımızla;Beks Çorap ve İç Giyim İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yurtdışı Satış Pazarlama Müdürü Tekirdağ Beks Çorap ve İç Giyim
Yurtdışı Satış Pazarlama MüdürüBeks Çorap ve İç Giyim
Dünyaca ünlü seçkin markalara çorap / iç giyim üretimi ve ihracatı yapan, sektörünün en büyüklerinden olan Şirketimizin Tekirdağ Çerkezköy'de faaliyet gösteren fabrikasının Yurtdışı Satış Pazarlama Departmanı'nda görevlendirmek üzere;  * Tercihen üniversitelerin İşletme, Satış/Pazarlama, Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun.* Çorap ve/ya seamless (dikişsiz iç giyim) yurtdışı satış ve pazarlamasında en az 5 yıl deneyimli,* İngilizce ve/ya Almanca dillerinden en az birini iyi derecede konuşabilen (ikinci dil tercih sebebidir)* Tercihen yurtdışı çorap ve/ya seamless pazar bilgisine sahip,* Yurtdışı zincir mağazalar bilgisi olan; mağazalarla satış odaklı iletişim kurmuş ve kurabilecek,* Şirket müşteri portföyünü genişletip geliştirebilecek tecrübe ve yetkinlikte,* Rakip markaların pazar faaliyetlerini takip ederek periyodik olarak Üst Yönetim’e raporlayacak,* Müşteri ilişkileri kuvvetli, iletişime açık, müzakere becerileri gelişmiş, girişken,* Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamıştakım arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama ve Depolar Müdürü Tekirdağ Beks Çorap ve İç Giyim
Üretim Planlama ve Depolar MüdürüBeks Çorap ve İç Giyim
Dünyaca ünlü seçkin markalara çorap / iç giyim üretimi ve ihracatı yapan, sektörünün en büyüklerinden olan Şirketimizin Tekirdağ Çerkezköy'de faaliyet gösteren fabrikasında görevlendirmek üzere, belirtilen niteliklerde takım arkadaşı arıyoruz. * Tercihen üniversitelerin Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun.* Tercihen çorap üretim planlama alanında en az 5 yıllık deneyime sahip.* Yarı mamul depo yönetiminde bilgili ve tecrübeli.* Kendisine bağlı kısımlar arasındaki görevlendirmeyi yapacak, iş ve zaman planını oluşturacak ve takip edecek, kısımlar arası koordinasyonu sağlayacak, departmanın periyodik raporlamalarını yapabilecek.* Kendisine bağlı ekibi sevk ve idare edebilecek.* ERP programları ile çalışmaya alışkın, mevcut sistemi ihtiyaç ve gereklilikler doğrultusunda şekillendirebilecek.* MS Ofis uygulamalarına hakim; özellikle excel'i çok iyi kullanabilen.* Tercihen İngilizce bilen.Bir ekibe liderlik yapabilecek, takipçi, detaycı, titiz adayların başvurularını bekliyoruz...
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı