Beks Çorap ve İç Giyim 

Şirket Bilgileri

Beks

BEKS ÇORAP ve İÇGİYİM SAN. ve TİC. A.Ş.


Sizlere, Türkiye'nin en büyük çorap ve dikişsiz giyim üreticilerinden Beks A.Ş ile onun ihracatçı firması Efes Ltd. Şirketi'ni kısaca tanıtmak istiyoruz.

1975 yılında kurulan firmamız günümüz itibarı ile bay, bayan, çocuk çoraplarının her çeşidini yüksek bir teknoloji ve Eco-Tex 100 standartlarındaki üstün kalite anlayışı ile üretmektedir. Yıllık 78,000,000 çift çoraba ulaşan üretim kapasitemizin %98'i dünyanın en ünlü mağaza gruplarına ihraç edilmektedir.

Beks'in pazardaki yeri sadece çorap üretim ve ihracatı ile sınırlı değildir. En son teknoloji kullanılarak nihai tüketicisine ulaşan ve yıllık 8,000,000 adetlik bir kapasiteye sahip olan dikişsiz giyimi ile de firmamız, yurt içi ve yurt dışı pazarda söz sahibidir.

Ayrıca firmamız kendi bünyesinde; yıllık 180 bin tonluk yıkama ve parça boyama kapasitesini de barındırmaktadır.

Bununla da yetinmeyen Beks kaliteden ödün vermemek adına çorap ve dikişsiz giyim üretiminde kullandığı " gipe ipliğini" de kendisi üreterek ihtiyacını kendi bünyesinden karşılamaktadır. Bu alandaki üretimi yıllık 1.500 ton puntolu ve 100 ton çift kaplamalı olmak üzere toplam 1.600 ton dur. Kendi kullanım kapasitesinin dışındaki gipe ipliğini yurt içi ve yurt dışına pazarlamaktadır


Beks olarak sadece ürünlerimizin kalitesi ile değil, aynı zamanda iş etiği ve sosyal sorumluluk normlarını hayata geçirme bilinci ile de farklı bir yerdeyiz. Bu fark; dünyanın en ünlü mağaza gruplarınca kabul gören ve ön şart koşulan genel geçer WRAP belgesinin alınması ile tescillenmiştir.

Ürdün Amman'da 6000m² ve Tekirdağ Çerkezköy'deki 25.000m² kapalı alanlara sahip, en son teknoloji ile donatılmış entegre tesislerimizde yapmış olduğumuz üretimimizi, Toptan Kalite Yönetimi'nin titiz takipçisi olarak, siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyarız.

Vizyonumuz; uluslararası rekabetin her geçen gün daha da çetinleştiği günümüz dünya global pazarındaki yerimizi, kalite, hızlı servis, uygun fiyat ve hizmet anlayışımızdan ödün vermeksizin, en yüksek noktalara taşımaktır.

Saygılarımızla;Beks Çorap ve İç Giyim İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genel Başvuru İstanbul(Avr.) Beks Çorap ve İç Giyim
Genel BaşvuruBeks Çorap ve İç Giyim
Uluslararası Deniz Taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren firmamızınİstanbul Bayrampaşa’daki ofisinde çeşitli pozisyonlarda görevlendirmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,•             İngilizce bilen,•             İnsan ilişkilerinde başarılı, yazılı ve sözlü iletişim gücü yüksek,•             Uzakyol Denizcilik sektöründe görev yapmış,•             Supramax, Ultramax, Kamsarmax tonajlarında tecrübeli•             Pozitif, detaylara önem veren, sabırlı,•             Kurum çalışma sistemini ve görevini ön planda tutarak çalışabilen,•             MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,•             Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,•             Yoğun ve tempolu çalışma ortamına uyum sağlayabilecek2.Kaptan-3.Kaptan çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eğitim Sorumlusu Tekirdağ Beks Çorap ve İç Giyim
Eğitim SorumlusuBeks Çorap ve İç Giyim
Seçkin Markalara Üretim ve İhracat Yapan Firmamızda                           Görevlendirmek Üzere:  Üniversitelerin İşletme, Psikoloji ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Eğitim ölçme ve değerlendirme tekniklerini bilen, raporlama becerilerine sahip,Eğitim ihtiyaç analizi planlaması yapabilecek, Organizasyon yeteneği gelişmiş, disiplinli ve takipçi, İkna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına uyumlu
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama ve Depolar Müdürü Tekirdağ Beks Çorap ve İç Giyim
Üretim Planlama ve Depolar MüdürüBeks Çorap ve İç Giyim
Dünyaca ünlü seçkin markalara çorap / iç giyim üretimi ve ihracatı yapan, sektörünün en büyüklerinden olan Şirketimizin Tekirdağ Çerkezköy'de faaliyet gösteren fabrikasında görevlendirmek üzere, belirtilen niteliklerde takım arkadaşı arıyoruz. * Tercihen üniversitelerin Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun.* Tercihen çorap üretim planlama alanında en az 5 yıllık deneyime sahip.* Yarı mamul depo yönetiminde bilgili ve tecrübeli.* Kendisine bağlı kısımlar arasındaki görevlendirmeyi yapacak, iş ve zaman planını oluşturacak ve takip edecek, kısımlar arası koordinasyonu sağlayacak, departmanın periyodik raporlamalarını yapabilecek.* Kendisine bağlı ekibi sevk ve idare edebilecek.* ERP programları ile çalışmaya alışkın, mevcut sistemi ihtiyaç ve gereklilikler doğrultusunda şekillendirebilecek.* MS Ofis uygulamalarına hakim; özellikle excel'i çok iyi kullanabilen.* Tercihen İngilizce bilen.Bir ekibe liderlik yapabilecek, takipçi, detaycı, titiz adayların başvurularını bekliyoruz...
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Elemanı Tekirdağ Beks Çorap ve İç Giyim
Muhasebe ElemanıBeks Çorap ve İç Giyim
Seçkin Markalara Üretim ve İhracat Yapan Firmamızda Görevlendirmek Üzere:· Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,· Tercihen logo tiger programını iyi kullanabilen,· Ms Office programlarına hakim,· Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,· Çorlu, Çerkezköy veya Saray'da ikamet eden,Tecrübeli Muhasebe Personeli arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı Tekirdağ Beks Çorap ve İç Giyim
Üst Düzey Yönetici AsistanıBeks Çorap ve İç Giyim
Yönetim Kurulu Başkanını asiste etmek üzere;·         Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun·         Planlama, organizasyon, temsil yeteneği, sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         MS Office programlarını etkin kullanabilecek,·         En az 5 yıl deneyim sahibi olan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı