Beks Çorap ve İç Giyim 

Şirket Bilgileri

Beks

BEKS ÇORAP ve İÇGİYİM SAN. ve TİC. A.Ş.


Sizlere, Türkiye'nin en büyük çorap ve dikişsiz giyim üreticilerinden Beks A.Ş ile onun ihracatçı firması Efes Ltd. Şirketi'ni kısaca tanıtmak istiyoruz.

1975 yılında kurulan firmamız günümüz itibarı ile bay, bayan, çocuk çoraplarının her çeşidini yüksek bir teknoloji ve Eco-Tex 100 standartlarındaki üstün kalite anlayışı ile üretmektedir. Yıllık 78,000,000 çift çoraba ulaşan üretim kapasitemizin %98'i dünyanın en ünlü mağaza gruplarına ihraç edilmektedir.

Beks'in pazardaki yeri sadece çorap üretim ve ihracatı ile sınırlı değildir. En son teknoloji kullanılarak nihai tüketicisine ulaşan ve yıllık 8,000,000 adetlik bir kapasiteye sahip olan dikişsiz giyimi ile de firmamız, yurt içi ve yurt dışı pazarda söz sahibidir.

Ayrıca firmamız kendi bünyesinde; yıllık 180 bin tonluk yıkama ve parça boyama kapasitesini de barındırmaktadır.

Bununla da yetinmeyen Beks kaliteden ödün vermemek adına çorap ve dikişsiz giyim üretiminde kullandığı " gipe ipliğini" de kendisi üreterek ihtiyacını kendi bünyesinden karşılamaktadır. Bu alandaki üretimi yıllık 1.500 ton puntolu ve 100 ton çift kaplamalı olmak üzere toplam 1.600 ton dur. Kendi kullanım kapasitesinin dışındaki gipe ipliğini yurt içi ve yurt dışına pazarlamaktadır


Beks olarak sadece ürünlerimizin kalitesi ile değil, aynı zamanda iş etiği ve sosyal sorumluluk normlarını hayata geçirme bilinci ile de farklı bir yerdeyiz. Bu fark; dünyanın en ünlü mağaza gruplarınca kabul gören ve ön şart koşulan genel geçer WRAP belgesinin alınması ile tescillenmiştir.

Ürdün Amman'da 6000m² ve Tekirdağ Çerkezköy'deki 25.000m² kapalı alanlara sahip, en son teknoloji ile donatılmış entegre tesislerimizde yapmış olduğumuz üretimimizi, Toptan Kalite Yönetimi'nin titiz takipçisi olarak, siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyarız.

Vizyonumuz; uluslararası rekabetin her geçen gün daha da çetinleştiği günümüz dünya global pazarındaki yerimizi, kalite, hızlı servis, uygun fiyat ve hizmet anlayışımızdan ödün vermeksizin, en yüksek noktalara taşımaktır.

Saygılarımızla;Beks Çorap ve İç Giyim İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İŞLETME MÜDÜRÜ Tekirdağ Beks Çorap ve İç Giyim
İŞLETME MÜDÜRÜBeks Çorap ve İç Giyim
GENEL NİTELİKLER Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde bulunan, Seçkin Markalara Üretim ve İhracat Yapan Firmamızda Görevlendirmek Üzere                                                          İŞLETME MÜDÜRÜ   alınacaktır  Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren tercihen mühendislik bölümlerinden mezun.                Tekstil firmalarında en az 10 yıl benzer görevde deneyimli. Yöneticilik yetkinliklerine ve liderlik vasıflarına sahip. Disiplinli, takipçi, detaycı ve analitik düşünebilen. Ekip yönetimi konusunda deneyimli, planlama ve organizasyon becerisine sahip. Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ UZMANI Tekirdağ Beks Çorap ve İç Giyim
BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ UZMANIBeks Çorap ve İç Giyim
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde bulunan, seçkin markalara üretim ve ihracat yapan firmamızda görevlendirmek üzere               Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı  aramaktayız* En az Önlisans mezunu,* Personel özlük işleri, bordrolama, puantaj, ücret tahakkuku konusunda en az 5 yıl tecrübeye sahip,* 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu ve Teşvik mevzuatı konusunda bilgi sahibi, * Personel özlük işlemleri, puantaj, bordrolama, yasal bildirimlerin ve yasal süreçlerin mevzuata uygun olarak,   zamanında yerine getirebilecek,* MS Office programlarını aktif kullanabilen, * İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli,* Dikkatli, planlı ve organize çalışabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKAM ŞOFÖRÜ İstanbul(Avr.) Beks Çorap ve İç Giyim
MAKAM ŞOFÖRÜBeks Çorap ve İç Giyim
                                                           MAKAM ŞOFÖRÜ    * Kurumsal firmalarda minimum 5 yıl üst düzey yöneticilere makam şöförlüğü yapmış, referans verebilecek,* En az 10 yıllık B sınıfı sürücü belgesine sahip,* Esnek çalışma şartlarına uyum gösterebilecek,* İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi yüksek,* Diksiyonu düzgün, kişisel bakımına önem veren,* Sorumluluk sahibi, işini seven, dürüst, güvenilir* Protokol ve adap konularında nasıl davranması gerektiğini bilen, bilgi ve görgü sahibi,* İstanbul Bebek civarında ikamet eden,* En az lise mezunu                                   Makam Şoförü alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı