Beks Çorap ve İç Giyim 

Şirket Bilgileri

Beks

BEKS ÇORAP ve İÇGİYİM SAN. ve TİC. A.Ş.


Sizlere, Türkiye'nin en büyük çorap ve dikişsiz giyim üreticilerinden Beks A.Ş ile onun ihracatçı firması Efes Ltd. Şirketi'ni kısaca tanıtmak istiyoruz.

1975 yılında kurulan firmamız günümüz itibarı ile bay, bayan, çocuk çoraplarının her çeşidini yüksek bir teknoloji ve Eco-Tex 100 standartlarındaki üstün kalite anlayışı ile üretmektedir. Yıllık 78,000,000 çift çoraba ulaşan üretim kapasitemizin %98'i dünyanın en ünlü mağaza gruplarına ihraç edilmektedir.

Beks'in pazardaki yeri sadece çorap üretim ve ihracatı ile sınırlı değildir. En son teknoloji kullanılarak nihai tüketicisine ulaşan ve yıllık 8,000,000 adetlik bir kapasiteye sahip olan dikişsiz giyimi ile de firmamız, yurt içi ve yurt dışı pazarda söz sahibidir.

Ayrıca firmamız kendi bünyesinde; yıllık 180 bin tonluk yıkama ve parça boyama kapasitesini de barındırmaktadır.

Bununla da yetinmeyen Beks kaliteden ödün vermemek adına çorap ve dikişsiz giyim üretiminde kullandığı " gipe ipliğini" de kendisi üreterek ihtiyacını kendi bünyesinden karşılamaktadır. Bu alandaki üretimi yıllık 1.500 ton puntolu ve 100 ton çift kaplamalı olmak üzere toplam 1.600 ton dur. Kendi kullanım kapasitesinin dışındaki gipe ipliğini yurt içi ve yurt dışına pazarlamaktadır


Beks olarak sadece ürünlerimizin kalitesi ile değil, aynı zamanda iş etiği ve sosyal sorumluluk normlarını hayata geçirme bilinci ile de farklı bir yerdeyiz. Bu fark; dünyanın en ünlü mağaza gruplarınca kabul gören ve ön şart koşulan genel geçer WRAP belgesinin alınması ile tescillenmiştir.

Ürdün Amman'da 6000m² ve Tekirdağ Çerkezköy'deki 25.000m² kapalı alanlara sahip, en son teknoloji ile donatılmış entegre tesislerimizde yapmış olduğumuz üretimimizi, Toptan Kalite Yönetimi'nin titiz takipçisi olarak, siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyarız.

Vizyonumuz; uluslararası rekabetin her geçen gün daha da çetinleştiği günümüz dünya global pazarındaki yerimizi, kalite, hızlı servis, uygun fiyat ve hizmet anlayışımızdan ödün vermeksizin, en yüksek noktalara taşımaktır.

Saygılarımızla;Beks Çorap ve İç Giyim İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ŞİRKET AVUKATI İstanbul(Avr.), ... Beks Çorap ve İç Giyim
ŞİRKET AVUKATIBeks Çorap ve İç Giyim
Dünyaca ünlü markalara çorap ve iç giyim üretimi ve ihracatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere; Şirket avukatlığı konusunda en az 7 yıl deneyimli,  İş Hukuku alanında tecrübe sahibi, Diksiyonu düzgün, temsil kabiliyeti yüksek, dış görünümüne özen gösteren,  Avukatlık mesleğinin sorumluluğunu taşıyabilen, insan ilişkileri kuvvetli, sabırlı düzenli ve disiplinli çalışan, Ekip çalışmasına yatkın, araştırmacı, sorumluluk duygusu yüksek, aldığı görevi takip ve sonuçlandırma konusunda yetkin, Raporlama becerisi yüksek, analitik düşünme ve problem çözme yeteneği olan,  Mavzuat, Yargıtay ve Yüksek Mahkeme kararlarını düzenli olarak takip eden,  MS Office Programlarına hakim,  Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,  Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan ŞİRKET AVUKATI arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı