Beks Çorap ve İç Giyim 

Şirket Bilgileri

Beks

BEKS ÇORAP ve İÇGİYİM SAN. ve TİC. A.Ş.


Sizlere, Türkiye'nin en büyük çorap ve dikişsiz giyim üreticilerinden Beks A.Ş ile onun ihracatçı firması Efes Ltd. Şirketi'ni kısaca tanıtmak istiyoruz.

1975 yılında kurulan firmamız günümüz itibarı ile bay, bayan, çocuk çoraplarının her çeşidini yüksek bir teknoloji ve Eco-Tex 100 standartlarındaki üstün kalite anlayışı ile üretmektedir. Yıllık 78,000,000 çift çoraba ulaşan üretim kapasitemizin %98'i dünyanın en ünlü mağaza gruplarına ihraç edilmektedir.

Beks'in pazardaki yeri sadece çorap üretim ve ihracatı ile sınırlı değildir. En son teknoloji kullanılarak nihai tüketicisine ulaşan ve yıllık 8,000,000 adetlik bir kapasiteye sahip olan dikişsiz giyimi ile de firmamız, yurt içi ve yurt dışı pazarda söz sahibidir.

Ayrıca firmamız kendi bünyesinde; yıllık 180 bin tonluk yıkama ve parça boyama kapasitesini de barındırmaktadır.

Bununla da yetinmeyen Beks kaliteden ödün vermemek adına çorap ve dikişsiz giyim üretiminde kullandığı " gipe ipliğini" de kendisi üreterek ihtiyacını kendi bünyesinden karşılamaktadır. Bu alandaki üretimi yıllık 1.500 ton puntolu ve 100 ton çift kaplamalı olmak üzere toplam 1.600 ton dur. Kendi kullanım kapasitesinin dışındaki gipe ipliğini yurt içi ve yurt dışına pazarlamaktadır


Beks olarak sadece ürünlerimizin kalitesi ile değil, aynı zamanda iş etiği ve sosyal sorumluluk normlarını hayata geçirme bilinci ile de farklı bir yerdeyiz. Bu fark; dünyanın en ünlü mağaza gruplarınca kabul gören ve ön şart koşulan genel geçer WRAP belgesinin alınması ile tescillenmiştir.

Ürdün Amman'da 6000m² ve Tekirdağ Çerkezköy'deki 25.000m² kapalı alanlara sahip, en son teknoloji ile donatılmış entegre tesislerimizde yapmış olduğumuz üretimimizi, Toptan Kalite Yönetimi'nin titiz takipçisi olarak, siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyarız.

Vizyonumuz; uluslararası rekabetin her geçen gün daha da çetinleştiği günümüz dünya global pazarındaki yerimizi, kalite, hızlı servis, uygun fiyat ve hizmet anlayışımızdan ödün vermeksizin, en yüksek noktalara taşımaktır.

Saygılarımızla;Beks Çorap ve İç Giyim İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Müdürü Tekirdağ Beks Çorap ve İç Giyim
İnsan Kaynakları MüdürüBeks Çorap ve İç Giyim
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Şirketin stratejileri doğrultusunda hedefe yönelik İnsan Kaynakları çözümleri üretebilecek,Mavi ve beyaz yaka seçme konusunda tecrübeli Başvuruların değerlendirilmesi, işe alım mülakatlarının organize edilmesi, gerçekleştirilmesi; potansiyel adaylarla telefon mülakatı ve yüz yüze görüşmelerin yapılmasıMinimum 3-4  yıl işe alım tecrübesi olan, Tercihen seçme/yerleştirme danışmanlık firmaları ya da kurumsal firma çalışma deneyimi de olanİşe alımına karar verilen adayların referans kontrolünün yapılması ve uygun bulunan adaylara iş teklifinin yapılmasıPerformans yönetimi, kariyer yönetimi ve ücret yönetimi fonksiyonlarının gelişimini sağlayacakYetkinlik bazlı mülakat ve psikometrik analiz, değerlendirme merkezi uygulamaları konusunda tecrübeliKişilik envanteri ve genel yetenek testi konularında tecrübeli İstanbul Avrupa yakası ve Tekirdağ Çorlu, Çerkezköy, Saray, Kapaklı bölgesinde ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Pazarlama Müdürü Tekirdağ Beks Çorap ve İç Giyim
İhracat Satış Pazarlama MüdürüBeks Çorap ve İç Giyim
Üniversite veya yüksekokul mezunu İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen MS Office uygulamalarına hakim Yurtdışı satış - pazarlamasında tecrübeli Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı çalışan  Ürünlere yeni pazarlar ve yeni müşteriler bulmak için yurtdışı pazar araştırmaları yapabilecekYurtdışı zincir mağazalar bilgisi olan, mağazalarla satış odaklı iletişim kurmuş ve kurabilecek  İstanbul Avrupa yakası ve Tekirdağ Çorlu, Çerkezköy, Saray, Kapaklı bölgesinde ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞLETME MÜDÜRÜ Tekirdağ Beks Çorap ve İç Giyim
İŞLETME MÜDÜRÜBeks Çorap ve İç Giyim
GENEL NİTELİKLER Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde bulunan, Seçkin Markalara Üretim ve İhracat Yapan Firmamızda Görevlendirmek Üzere                                                          İŞLETME MÜDÜRÜ  alınacaktır Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren tercihen mühendislik bölümlerinden mezun.               Tekstil firmalarında en az 10 yıl benzer görevde deneyimli. Yöneticilik yetkinliklerine ve liderlik vasıflarına sahip. Disiplinli, takipçi, detaycı ve analitik düşünebilen. Ekip yönetimi konusunda deneyimli, planlama ve organizasyon becerisine sahip.Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı Tekirdağ Beks Çorap ve İç Giyim
Üst Düzey Yönetici AsistanıBeks Çorap ve İç Giyim
Yönetim Kurulu Başkanını asiste etmek üzere;·         Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun·         Planlama, organizasyon, temsil yeteneği, sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         MS Office programlarını etkin kullanabilecek,·         En az 5 yıl deneyim sahibi olan adaylar aranmaktadır.İstanbul Avrupa yakası ve Tekirdağ Çorlu, Çerkezköy, Saray, Kapaklı bölgesinde ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE KONTROL MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.), ... Beks Çorap ve İç Giyim
KALİTE KONTROL MÜDÜRÜBeks Çorap ve İç Giyim
GENEL NİTELİKLER Dünyaca ünlü markalara Çorap ve İç Giyim Üretimi ve ihracatı yapan Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikamıza, Tekstil sektöründe Kalite Kontrol süreçlerinde en az 5 yıl deneyimli (Çorap Sektöründe deneyim tercih sebebidir)Kalite Güvence Yönetim Sistemi alanında deneyimliEkibine liderlik edebilecek kişilik özellikleri ve bilgi beceriye sahipİngilizce bilen Analitik ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahip Planlı sistematik ve proaktif çalışan Gerekli raporlamaları yönetime sunacak, raporlama becerisi gelişmiş,KALİTE KONTROL MÜDÜRÜ takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Müdürü Tekirdağ Beks Çorap ve İç Giyim
Depo MüdürüBeks Çorap ve İç Giyim
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun  35  - 45 yaş aralığında  Depo ve Lojistik operasyonu yönetimi konusunda  tecrübeli ERP sistemini bilen Yönetim becerileri gelişmiş, ekip yönetiminde tecrübesi olan Kendisine bağlı ekibi sevk ve idare edebilecek Hedef ve sonuç odaklı, insiyatif alabilen, planlama ve organize etme yetkinliğine sahipSözlü ve yazılı iletişimi güçlü, diğer bölümlerle koordineli ve uyumlu çalışabilecekSorumlusu olacağı depolardaki  tüm iş süreçlerine tam anlamıyla hakim olabilecekİstanbul Avrupa yakası ve Tekirdağ Çorlu, Çerkezköy, Saray, Kapaklı bölgesinde ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı